Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Janów Lubelski

10 maja 2016 r.
8:29

CBA zapukało do kolejnego samorządowca z woj. lubelskiego. "Ktoś uprzejmie na mnie doniósł"

Autor: Zdjęcie autora aa
0 20 A A

Centralne Biuro Antykorupcyjne sprawdza, czy wicestarosta janowski Antoni Kulpa złamał tzw. ustawę antykorupcyjną. Urzędnik, którego wczoraj w pracy odwiedzili agenci CBA jest przekonany, że prawa nie złamał. Nie ma też wątpliwości, że wizyta ta ma związek z donosem.

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 25,00 zł
  • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 30 dni
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
  • Brak reklam w naszym serwisie*
Prenumerata
90 dni
koszt: 70,00 zł
  • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 90 dni
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
  • Brak reklam w naszym serwisie*
Prenumerata
180 dni
koszt: 140,00 zł
  • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 180 dni
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
  • Brak reklam w naszym serwisie*
Prenumerata
360 dni
koszt: 260,00 zł
  • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 360 dni
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
  • Brak reklam w naszym serwisie*
Prenumerata
7 dni
koszt: 10,00 zł
  • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 7 dni
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
  • Brak reklam w naszym serwisie*
Prenumerata
1 dzień
koszt: 2,50 zł
  • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 1 dzień
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
  • Brak reklam w naszym serwisie*
* poza reklamami w treściach wideo z zewnętrznych serwisów

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
abc / 20 maja 2016 r. o 19:46
0
A może by tak wprowadzić ustawy z przed prawie stu lat i będzie w Polsce ład i uczciwość Zobacz: Ustawa z dnia 18 marca 1921 r. o zwalczaniu przestępstw z chęci zysku, popełnionych przez urzędników (Dz.U. 1921 nr 30 poz. 177 1921.04.06) (pdf 160 KB)   Ustawa z dnia 30 stycznia 1920 r. w przedmiocie odpowiedzialności urzędników za przestępstwa popełnione z chęci zysku (Dz.U. 1920 nr 11 poz. 61) (pdf 137 KB)
Avatar
Gość / 14 maja 2016 r. o 14:30
0

SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH W JANOWIE LUBELSKIM (KRS: 0000157814, NIP: 8620002322, REGON: 000567913)

Członkowie reprezentacji:

Nazwisko i imię Funkcja lub stanowisko Wieczorek Józef Członek Rady Nadzorczej Garbacz Tadeusz Członek Rady Nadzorczej Szymanek Marta Anna Członek Rady Nadzorczej Kulpa Stanisław Członek Rady Nadzorczej Syc Bronisława Członek Rady Nadzorczej Pituch Maria Krystyna Członek Rady Nadzorczej Łukasik Czesław Józef Członek Rady Nadzorczej Pałka Stanisław Członek Rady Nadzorczej Kulpa Antoni Członek Rady Nadzorczej Małek Jerzy Członek Zarządu Łukasik Stanisław Członek Zarządu Szabat Piotr Sławomir Prezes Zarządu

SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH W JANOWIE LUBELSKIM (KRS: 0000157814, NIP: 8620002322, REGON: 000567913)

Członkowie reprezentacji:

Nazwisko i imię Funkcja lub stanowisko Wieczorek Józef Członek Rady Nadzorczej Garbacz Tadeusz Członek Rady Nadzorczej Szymanek Marta Anna Członek Rady Nadzorczej Kulpa Stanisław Członek Rady Nadzorczej Syc Bronisława Członek Rady Nadzorczej Pituch Maria Krystyna Członek Rady Nadzorczej Łukasik Czesław Józef Członek Rady Nadzo... rozwiń

Avatar
Gość / 13 maja 2016 r. o 07:35
0

ladne jaja!!!!!!!!!!!!! ale janowiaki i tak z przymrużeniem oka traktują te wyróżnienia bo i tak wiadomo ze to pic na wodę; i szkoda nawet zamieszczać na stronach takich informacji czy w gazecie janowskiej

To nie jaja ,ale żałosny  proceder marnotrawienia pieniędzy podatników.

Najwidoczniej każdy może zorganizować intratny biznes ''sprzedawania'' wyróżnień i nagród jednostkom administracji samorządowej.

Jeśli tak wyglądają( płatne) sukcesy gminy to warto aby odpowiednie organy kontroli sprawdzały czy pod tym pretekstem nie przyznawano sobie premii i dodatków służbowych z publicznych pieniędzy za te ''wybitne osiągnięcia'' ?.

To nie jaja ,ale żałosny  proceder marnotrawienia pieniędzy podatników.

Najwidoczniej każdy może zorganizować intratny biznes ''sprzedawania'' wyróżnień i nagród jednostkom administracji samorządowej.

Jeśli tak wyglądają( płatne) sukcesy gminy to warto aby odpowiednie organy kontroli sprawdzały czy pod tym pretekstem nie przyznawano sobie premii i dodatków służbowych z publicznych pieniędzy za te ''wybitne osiągnięcia'' ?.

rozwiń
Avatar
Gość / 12 maja 2016 r. o 10:23
0

Laureaci Konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010

Rzeszów   Elbląg   Czerwieńsk   Dębno   Galewice   Gdów   Janów Lubelski   Jeżowe   Krzeszów   Miedziana Góra   Nadarzyn   Ośno Lubuskie   Ożarów Mazowiecki   Przechlewo   Reńska Wieś   Skarszewy   Tarnowo Podgórne   Tuchów   Wierzchosławice   Zelów

ladne jaja!!!!!!!!!!!!! ale janowiaki i tak z przymrużeniem oka traktują te wyróżnienia bo i tak wiadomo ze to pic na wodę; i szkoda nawet zamieszczać na stronach takich informacji czy w gazecie janowskiej

rozwiń
Avatar
Gość / 12 maja 2016 r. o 10:14
0

Jak donoszą na przeciwnika to jest "obywatelska postawa" a jak na nas to "konfident'...

 oto podwójna moralność... Pan Antoni K. małorolny i historyk z bożej łaski, kombatant walki z komunizmem "prezesował" od ponad dwóch dekad w "zarządzie" SKRu wytworu zgniłego komunizmu...? czyli pieniążki nie "śmierdzą"..? Czego to się dowiadujemy... jak CBA zapuka do drzwi...

Niestety nie masz racji. To jest walka buldogów pod dywanem. Na Antoniego, jak wieść gminna niesie doniósł swój czyli jakiś pisior, dla którego wicestarosta jest konkurentem na liście wyborczej.

Niestety nie masz racji. To jest walka buldogów pod dywanem. Na Antoniego, jak wieść gminna niesie doniósł swój czyli jakiś pisior, dla którego wicestarosta jest konkurentem na liście wyborczej.

rozwiń
Avatar
Gość / 12 maja 2016 r. o 00:06
0

Tu nagroda i OPŁATY wpisowe też nie były za darmo.

Tylko za pieniądze podatników.

I tak to wyglądają Gminne sposoby na sukces i wybitne

osiągnięcia ?

1Nagrody

Spośród uczestników drugiego etapu konkursu Kapituła Programu wyłoni po jednym Laureacie w kategoriach gmina wiejska, gmina wiejsko – miejska, gmina miejska. Otrzymają one tytuł Laureata Programu Promocji Gmin „Business Excellence”.

Dodatkowo gminom wiejskim, wiejsko – miejskim i miejskim Kapituła może przyznać po dwa wyróżnienia w poszczególnych kategoriach:

Gminę przyjazną inwestorom, Gminę przyjazną mieszkańcom, Gminę przyjazną środowisku, Gmina innowacyjna.

Laureaci Programu mają prawo przez okres 12 miesięcy od chwili wręczenia nagrody do wykorzystywania logo konkursu wraz z tytułem. Logo przekaże laureatom Organizator Programu.

2Opłaty

TABELA OPŁAT

 

KOSZT UDZIAŁU W I ETAPIE KONKURSU

Gminy wiejskie

700 PLN + VAT

Gminy wiejsko - miejskie

1000 PLN + VAT

Gminy miejskie do 40 tyś. mieszkańców

1200 PLN+ VAT

Gminy miejskie powyżej 40 tyś. mieszkańców

1500 PLN + VAT

Gminy miejskie powyżej 100 tyś. mieszkańców

1800 PLN + VAT

 

KOSZT UDZIAŁU W II ETAPIE KONKURSU

Wszystkie gminy

700 PLN + VAT

Koszt udziału w I etapie konkursu obejmuje koszty techniczno – organizacyjne projektu, koszty materiałów informacyjnych,  promocyjnych oraz koszty promocji Programu: promocja i reklama na stronie internetowej www.excellencedlagmin.pl. oraz stronie Stowarzyszenia LKB www.lkb.lublin.pl Koszt udziału w II etapie konkursu obejmuje koszty organizacji Gali Finałowej Programu oraz koszty promocji Laureatów Programu: promocja i reklama w dodatku specjalnym Magazynu Stowarzyszenia LKB.

link http://excellencedlagmin.pl/images/Regulamin_2016_gmin.doc

Kto jest cierpliwy może analizować po swojemu pozostałe   ze strony http://www.janowlubelski.pl/node/11711#, a znajdzie własne ''rodzynki'',

Tu nagroda i OPŁATY wpisowe też nie były za darmo.

Tylko za pieniądze podatników.

I tak to wyglądają Gminne sposoby na sukces i wybitne

osiągnięcia ?

1rozwiń

Avatar
Gość / 11 maja 2016 r. o 23:22
0

A ciekawe jak odwiedzą laureata naszą  mistrzowską-gminę kupioną za 1990 zł netto z pieniędzy podatników  od pomysłowego  pana

Marcina Furtaka z Cieszyna.organizatora strony-konkursu poniżej.

Warto przeczytać regulamin w linku.

http://mistrzowskagmina.pl/www.mistrzowska-gmina.pl/mg2010-2011/indexd365.html?regulamin,4&PHPSESSID=782c3d883b9e58a56f3c03a997e5e785

Ciekawostką jest że (gmin ,laureatów -czyli tych co wpłacili po 1990 zł netto) w samym tylko wydaniu 2009/ 2010 było aż dwudziestu ,

a były to miasta i gminy

Laureaci Konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010

Czyli ci co zapłacili po 1990 zł z pieniędzy podatników za prawo korzystania z nazwy strony i loga strony pod chwytliwą i jakże dodającą splendoru nazwą  www.mistrzowska-gmina.pl , którą to domenę-nazwę internetową  ( organizator konkursu  ) kupił prawdopodobnie  za kilkanaście złotych u rejestratora domen.

Janów Lubelski Jeżowe Ożarów Mazowiecki Skarszewy Zelów

Ciekawe ile metrów np. chodnika można wykonać za taką sumę ? Gdy przyjmiemy że metr kwadratowy kostki kosztuje około 30 złotych.

Takich ''rodzynków'' jest więcej ,wystarczy poszperać,

Laureaci Konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010

Rzeszów   Elbląg   Czerwieńsk   Dębno   Galewice   Gdów   Janów Lubelski   Jeżowe   Krzeszów   Miedziana Góra   Nadarzyn   Ośno Lubuskie   Ożarów Mazowiecki   Przechlewo   Reńska Wieś   Skarszewy  
rozwiń
Avatar
Gość / 11 maja 2016 r. o 23:19
0

A ciekawe jak odwiedzą laureata naszą  mistrzowską-gminę kupioną za 1990 zł netto z pieniędzy podatników  od pomysłowego  pana

Marcina Furtaka z Cieszyna.organizatora strony-konkursu poniżej.

Warto przeczytać regulamin w linku.

http://mistrzowskagmina.pl/www.mistrzowska-gmina.pl/mg2010-2011/indexd365.html?regulamin,4&PHPSESSID=782c3d883b9e58a56f3c03a997e5e785

Ciekawostką jest że (gmin ,laureatów -czyli tych co wpłacili po 1990 zł netto) w samym tylko wydaniu 2009/ 2010 było aż dwudziestu ,

a były to miasta i gminy

Laureaci Konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010

Czyli ci co zapłacili po 1990 zł z pieniędzy podatników za prawo korzystania z nazwy strony i loga strony pod chwytliwą i jakże dodającą splendoru nazwą  www.mistrzowska-gmina.pl , którą to domenę-nazwę internetową  ( organizator konkursu  ) kupił prawdopodobnie  za kilkanaście złotych u rejestratora domen.

Janów Lubelski Jeżowe Ożarów Mazowiecki Skarszewy Zelów

Ciekawe ile metrów np. chodnika można wykonać za taką sumę ? Gdy przyjmiemy że metr kwadratowy kostki kosztuje około 30 złotych.

Takich ''rodzynków'' jest więcej ,wystarczy poszperać,

A ciekawe jak odwiedzą laureata naszą  mistrzowską-gminę kupioną za 1990 zł netto z pieniędzy podatników  od pomysłowego  pana

Marcina Furtaka z Cieszyna.organizatora strony-konkursu poniżej.

Warto przeczytać regulamin w linku.

http://mistrzowskagmina.pl/www.mistrzowska-gmina.pl/mg2010-2011/indexd365.html?regulamin,4&PHPSESSID=782c3d883b9e58a56f3c03a997e5e785

Ciekawostką jest że (gmin ,laureatów -czyli tych co wpłacili po 1990... rozwiń

Avatar
Gość / 11 maja 2016 r. o 21:32
0

To trzeba było dopilnować aby Zarząd złożył do Sądu wniosek o wykreślenie członka Rady.

.Tak się robi w każdym przypadku rezygnacji i zmian w składach rad i zarządu. Nic Pana nie usprawiedliwia a jak Pan był członkiem rady i sprawdzą ,że na posiedzeniach Pan bywał i brał kasę to przechlapane. Wszystko da się sprawdzić w księgowości.

PAN PROFESOR BARTOSZEWSKI ZAWSZE MÓWIŁ ,"ŻE OPŁACA SIĘ BYĆ PORZĄDNYM CZŁOWIEKIEM"

I to motto dla mnie jest najważniejsze, nie pisy ,nie sryszy tylko uczciwość do końca życia.

A mnie Bartoszewski to lotto. Ot ci autorytet.

A mnie Bartoszewski to lotto. Ot ci autorytet.

rozwiń
Avatar
Gość / 11 maja 2016 r. o 21:30
0

Jak donoszą na przeciwnika to jest "obywatelska postawa" a jak na nas to "konfident'...

 oto podwójna moralność... Pan Antoni K. małorolny i historyk z bożej łaski, kombatant walki z komunizmem "prezesował" od ponad dwóch dekad w "zarządzie" SKRu wytworu zgniłego komunizmu...? czyli pieniążki nie "śmierdzą"..? Czego to się dowiadujemy... jak CBA zapuka do drzwi...

Niech mi na przykład kotoś powie gdzie Jontek nie urzęduje. On jest wszędzie. Zaczynam się bać o własną lodówkę. Boję się otwierać, bo i tam może być.

Niech mi na przykład kotoś powie gdzie Jontek nie urzęduje. On jest wszędzie. Zaczynam się bać o własną lodówkę. Boję się otwierać, bo i tam może być.

rozwiń
Avatar
abc / 20 maja 2016 r. o 19:46
0
A może by tak wprowadzić ustawy z przed prawie stu lat i będzie w Polsce ład i uczciwość Zobacz: Ustawa z dnia 18 marca 1921 r. o zwalczaniu przestępstw z chęci zysku, popełnionych przez urzędników (Dz.U. 1921 nr 30 poz. 177 1921.04.06) (pdf 160 KB)   Ustawa z dnia 30 stycznia 1920 r. w przedmiocie odpowiedzialności urzędników za przestępstwa popełnione z chęci zysku (Dz.U. 1920 nr 11 poz. 61) (pdf 137 KB)
Avatar
Gość / 14 maja 2016 r. o 14:30
0

SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH W JANOWIE LUBELSKIM (KRS: 0000157814, NIP: 8620002322, REGON: 000567913)

Członkowie reprezentacji:

Nazwisko i imię Funkcja lub stanowisko Wieczorek Józef Członek Rady Nadzorczej Garbacz Tadeusz Członek Rady Nadzorczej Szymanek Marta Anna Członek Rady Nadzorczej Kulpa Stanisław Członek Rady Nadzorczej Syc Bronisława Członek Rady Nadzorczej Pituch Maria Krystyna Członek Rady Nadzorczej Łukasik Czesław Józef Członek Rady Nadzorczej Pałka Stanisław Członek Rady Nadzorczej Kulpa Antoni Członek Rady Nadzorczej Małek Jerzy Członek Zarządu Łukasik Stanisław Członek Zarządu Szabat Piotr Sławomir Prezes Zarządu

SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH W JANOWIE LUBELSKIM (KRS: 0000157814, NIP: 8620002322, REGON: 000567913)

Członkowie reprezentacji:

Nazwisko i imię Funkcja lub stanowisko Wieczorek Józef Członek Rady Nadzorczej Garbacz Tadeusz Członek Rady Nadzorczej Szymanek Marta Anna Członek Rady Nadzorczej Kulpa Stanisław Członek Rady Nadzorczej Syc Bronisława Członek Rady Nadzorczej Pituch Maria Krystyna Członek Rady Nadzorczej Łukasik Czesław Józef Członek Rady Nadzo... rozwiń

Avatar
Gość / 13 maja 2016 r. o 07:35
0

ladne jaja!!!!!!!!!!!!! ale janowiaki i tak z przymrużeniem oka traktują te wyróżnienia bo i tak wiadomo ze to pic na wodę; i szkoda nawet zamieszczać na stronach takich informacji czy w gazecie janowskiej

To nie jaja ,ale żałosny  proceder marnotrawienia pieniędzy podatników.

Najwidoczniej każdy może zorganizować intratny biznes ''sprzedawania'' wyróżnień i nagród jednostkom administracji samorządowej.

Jeśli tak wyglądają( płatne) sukcesy gminy to warto aby odpowiednie organy kontroli sprawdzały czy pod tym pretekstem nie przyznawano sobie premii i dodatków służbowych z publicznych pieniędzy za te ''wybitne osiągnięcia'' ?.

To nie jaja ,ale żałosny  proceder marnotrawienia pieniędzy podatników.

Najwidoczniej każdy może zorganizować intratny biznes ''sprzedawania'' wyróżnień i nagród jednostkom administracji samorządowej.

Jeśli tak wyglądają( płatne) sukcesy gminy to warto aby odpowiednie organy kontroli sprawdzały czy pod tym pretekstem nie przyznawano sobie premii i dodatków służbowych z publicznych pieniędzy za te ''wybitne osiągnięcia'' ?.

rozwiń
Avatar
Gość / 12 maja 2016 r. o 10:23
0

Laureaci Konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010

Rzeszów   Elbląg   Czerwieńsk   Dębno   Galewice   Gdów   Janów Lubelski   Jeżowe   Krzeszów   Miedziana Góra   Nadarzyn   Ośno Lubuskie   Ożarów Mazowiecki   Przechlewo   Reńska Wieś   Skarszewy   Tarnowo Podgórne   Tuchów   Wierzchosławice   Zelów

ladne jaja!!!!!!!!!!!!! ale janowiaki i tak z przymrużeniem oka traktują te wyróżnienia bo i tak wiadomo ze to pic na wodę; i szkoda nawet zamieszczać na stronach takich informacji czy w gazecie janowskiej

rozwiń
Avatar
Gość / 12 maja 2016 r. o 10:14
0

Jak donoszą na przeciwnika to jest "obywatelska postawa" a jak na nas to "konfident'...

 oto podwójna moralność... Pan Antoni K. małorolny i historyk z bożej łaski, kombatant walki z komunizmem "prezesował" od ponad dwóch dekad w "zarządzie" SKRu wytworu zgniłego komunizmu...? czyli pieniążki nie "śmierdzą"..? Czego to się dowiadujemy... jak CBA zapuka do drzwi...

Niestety nie masz racji. To jest walka buldogów pod dywanem. Na Antoniego, jak wieść gminna niesie doniósł swój czyli jakiś pisior, dla którego wicestarosta jest konkurentem na liście wyborczej.

Niestety nie masz racji. To jest walka buldogów pod dywanem. Na Antoniego, jak wieść gminna niesie doniósł swój czyli jakiś pisior, dla którego wicestarosta jest konkurentem na liście wyborczej.

rozwiń
Avatar
Gość / 12 maja 2016 r. o 00:06
0

Tu nagroda i OPŁATY wpisowe też nie były za darmo.

Tylko za pieniądze podatników.

I tak to wyglądają Gminne sposoby na sukces i wybitne

osiągnięcia ?

1Nagrody

Spośród uczestników drugiego etapu konkursu Kapituła Programu wyłoni po jednym Laureacie w kategoriach gmina wiejska, gmina wiejsko – miejska, gmina miejska. Otrzymają one tytuł Laureata Programu Promocji Gmin „Business Excellence”.

Dodatkowo gminom wiejskim, wiejsko – miejskim i miejskim Kapituła może przyznać po dwa wyróżnienia w poszczególnych kategoriach:

Gminę przyjazną inwestorom, Gminę przyjazną mieszkańcom, Gminę przyjazną środowisku, Gmina innowacyjna.

Laureaci Programu mają prawo przez okres 12 miesięcy od chwili wręczenia nagrody do wykorzystywania logo konkursu wraz z tytułem. Logo przekaże laureatom Organizator Programu.

2Opłaty

TABELA OPŁAT

 

KOSZT UDZIAŁU W I ETAPIE KONKURSU

Gminy wiejskie

700 PLN + VAT

Gminy wiejsko - miejskie

1000 PLN + VAT

Gminy miejskie do 40 tyś. mieszkańców

1200 PLN+ VAT

Gminy miejskie powyżej 40 tyś. mieszkańców

1500 PLN + VAT

Gminy miejskie powyżej 100 tyś. mieszkańców

1800 PLN + VAT

 

KOSZT UDZIAŁU W II ETAPIE KONKURSU

Wszystkie gminy

700 PLN + VAT

Koszt udziału w I etapie konkursu obejmuje koszty techniczno – organizacyjne projektu, koszty materiałów informacyjnych,  promocyjnych oraz koszty promocji Programu: promocja i reklama na stronie internetowej www.excellencedlagmin.pl. oraz stronie Stowarzyszenia LKB www.lkb.lublin.pl Koszt udziału w II etapie konkursu obejmuje koszty organizacji Gali Finałowej Programu oraz koszty promocji Laureatów Programu: promocja i reklama w dodatku specjalnym Magazynu Stowarzyszenia LKB.

link http://excellencedlagmin.pl/images/Regulamin_2016_gmin.doc

Kto jest cierpliwy może analizować po swojemu pozostałe   ze strony http://www.janowlubelski.pl/node/11711#, a znajdzie własne ''rodzynki'',

Tu nagroda i OPŁATY wpisowe też nie były za darmo.

Tylko za pieniądze podatników.

I tak to wyglądają Gminne sposoby na sukces i wybitne

osiągnięcia ?

1rozwiń

Avatar
Gość / 11 maja 2016 r. o 23:22
0

A ciekawe jak odwiedzą laureata naszą  mistrzowską-gminę kupioną za 1990 zł netto z pieniędzy podatników  od pomysłowego  pana

Marcina Furtaka z Cieszyna.organizatora strony-konkursu poniżej.

Warto przeczytać regulamin w linku.

http://mistrzowskagmina.pl/www.mistrzowska-gmina.pl/mg2010-2011/indexd365.html?regulamin,4&PHPSESSID=782c3d883b9e58a56f3c03a997e5e785

Ciekawostką jest że (gmin ,laureatów -czyli tych co wpłacili po 1990 zł netto) w samym tylko wydaniu 2009/ 2010 było aż dwudziestu ,

a były to miasta i gminy

Laureaci Konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010

Czyli ci co zapłacili po 1990 zł z pieniędzy podatników za prawo korzystania z nazwy strony i loga strony pod chwytliwą i jakże dodającą splendoru nazwą  www.mistrzowska-gmina.pl , którą to domenę-nazwę internetową  ( organizator konkursu  ) kupił prawdopodobnie  za kilkanaście złotych u rejestratora domen.

Janów Lubelski Jeżowe Ożarów Mazowiecki Skarszewy Zelów

Ciekawe ile metrów np. chodnika można wykonać za taką sumę ? Gdy przyjmiemy że metr kwadratowy kostki kosztuje około 30 złotych.

Takich ''rodzynków'' jest więcej ,wystarczy poszperać,

Laureaci Konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010

Rzeszów   Elbląg   Czerwieńsk   Dębno   Galewice   Gdów   Janów Lubelski   Jeżowe   Krzeszów   Miedziana Góra   Nadarzyn   Ośno Lubuskie   Ożarów Mazowiecki   Przechlewo   Reńska Wieś   Skarszewy  
rozwiń
Avatar
Gość / 11 maja 2016 r. o 23:19
0

A ciekawe jak odwiedzą laureata naszą  mistrzowską-gminę kupioną za 1990 zł netto z pieniędzy podatników  od pomysłowego  pana

Marcina Furtaka z Cieszyna.organizatora strony-konkursu poniżej.

Warto przeczytać regulamin w linku.

http://mistrzowskagmina.pl/www.mistrzowska-gmina.pl/mg2010-2011/indexd365.html?regulamin,4&PHPSESSID=782c3d883b9e58a56f3c03a997e5e785

Ciekawostką jest że (gmin ,laureatów -czyli tych co wpłacili po 1990 zł netto) w samym tylko wydaniu 2009/ 2010 było aż dwudziestu ,

a były to miasta i gminy

Laureaci Konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010

Czyli ci co zapłacili po 1990 zł z pieniędzy podatników za prawo korzystania z nazwy strony i loga strony pod chwytliwą i jakże dodającą splendoru nazwą  www.mistrzowska-gmina.pl , którą to domenę-nazwę internetową  ( organizator konkursu  ) kupił prawdopodobnie  za kilkanaście złotych u rejestratora domen.

Janów Lubelski Jeżowe Ożarów Mazowiecki Skarszewy Zelów

Ciekawe ile metrów np. chodnika można wykonać za taką sumę ? Gdy przyjmiemy że metr kwadratowy kostki kosztuje około 30 złotych.

Takich ''rodzynków'' jest więcej ,wystarczy poszperać,

A ciekawe jak odwiedzą laureata naszą  mistrzowską-gminę kupioną za 1990 zł netto z pieniędzy podatników  od pomysłowego  pana

Marcina Furtaka z Cieszyna.organizatora strony-konkursu poniżej.

Warto przeczytać regulamin w linku.

http://mistrzowskagmina.pl/www.mistrzowska-gmina.pl/mg2010-2011/indexd365.html?regulamin,4&PHPSESSID=782c3d883b9e58a56f3c03a997e5e785

Ciekawostką jest że (gmin ,laureatów -czyli tych co wpłacili po 1990... rozwiń

Avatar
Gość / 11 maja 2016 r. o 21:32
0

To trzeba było dopilnować aby Zarząd złożył do Sądu wniosek o wykreślenie członka Rady.

.Tak się robi w każdym przypadku rezygnacji i zmian w składach rad i zarządu. Nic Pana nie usprawiedliwia a jak Pan był członkiem rady i sprawdzą ,że na posiedzeniach Pan bywał i brał kasę to przechlapane. Wszystko da się sprawdzić w księgowości.

PAN PROFESOR BARTOSZEWSKI ZAWSZE MÓWIŁ ,"ŻE OPŁACA SIĘ BYĆ PORZĄDNYM CZŁOWIEKIEM"

I to motto dla mnie jest najważniejsze, nie pisy ,nie sryszy tylko uczciwość do końca życia.

A mnie Bartoszewski to lotto. Ot ci autorytet.

A mnie Bartoszewski to lotto. Ot ci autorytet.

rozwiń
Avatar
Gość / 11 maja 2016 r. o 21:30
0

Jak donoszą na przeciwnika to jest "obywatelska postawa" a jak na nas to "konfident'...

 oto podwójna moralność... Pan Antoni K. małorolny i historyk z bożej łaski, kombatant walki z komunizmem "prezesował" od ponad dwóch dekad w "zarządzie" SKRu wytworu zgniłego komunizmu...? czyli pieniążki nie "śmierdzą"..? Czego to się dowiadujemy... jak CBA zapuka do drzwi...

Niech mi na przykład kotoś powie gdzie Jontek nie urzęduje. On jest wszędzie. Zaczynam się bać o własną lodówkę. Boję się otwierać, bo i tam może być.

Niech mi na przykład kotoś powie gdzie Jontek nie urzęduje. On jest wszędzie. Zaczynam się bać o własną lodówkę. Boję się otwierać, bo i tam może być.

rozwiń