Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

25 sierpnia 2015 r.
9:59

10-latek ścina głowę misiowi, nagranie ojca dziecka (wideo)

0 7 A A

Mały dżihadysta wykonujący egzekucję na misiu - takie szokujące nagranie zdobywa popularność wśród zwolenników tzw. Państwa Islamskiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Na nagraniu dostępnym na portalu YouTube i Twitterze widać chłopca ubranego w mundur na tle flagi Państwa Islamskiego, który wykonuje egzekucję na pluszaku przy pomocy noża.

Nagranie zostało umieszczone przez ojca dziecka.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
el / 25 sierpnia 2015 o 14:13
0
Jeśli to dziecko ma 10 lat to ja mam 18 :) zastanówcie się w tym dzienniku co piszecie :)
Avatar
Gość / 25 sierpnia 2015 o 12:53
0
Jeszcze trochę podrośnie i ojcu łeb poderżnie.
Avatar
Gość / 25 sierpnia 2015 o 11:20
0
To co się tam dzieje to już jest tragedia!!!Polskie granice powinny być zamknięte dla tych chorych z nienawiści wyznawców islamu!!!
Avatar
Gość / 25 sierpnia 2015 o 11:13
0
Panie 40 - latu. Za dużo propagandy przyjąłeś do głowy. "Wszyscy polscy mężczyźni walczyli za kraj" - co za bzdura. Masz 40 lat a piszesz jak 15-latek
Avatar
Gość / 25 sierpnia 2015 o 10:49
0
Mam 40 lat, jestem facetem ale zaczyna mnie to przerażać. Nie jestem chyba rasista ale, zaczyna mnie zastanawiać do czego zmierzamy. ISSI coraz bardziej się rozrasta, są fanatykami gorszymi niż Talibowie Al Kaidy. Do tego uchodźcy coraz szumniej wkraczajacy do Europy, do Polski również. Niby uchodźcy i biedni ludzie ale jak się patrzy na nich to nie wyglądaja biednie. poza tym Ukraina, która w zasadzie w duu...ie ma własny kraj i roszczeniowo żąda aby to UE i NATO broniła ich kraiku a sami w zamian jeżdżą po europie i robią interesu. Rozejrzyjcie się po ulicach lubelskiego ile jest samochodów. Syria i pozostali zamiast walczyć uciekają, ale zastanawia mnie jedno. Dostali sie do Francji (jak na mój gust jest niezłym krajem dozaczynania życia od nowa ) ale nie, tłumnie do UK, bo..... Z Niemiec, które to są najbogatszym krajem UE też chcą dalej do UK, Szwecji, Norwegii. Dlaczego? Wydaje mi się, że tym ludziom nei zależy na ucieczce i pracy, chcą socjalu, darmowej kasy. Przeczytałem niedawno wypowiedź jednego z forumowiczów zwracającego uwagę na jeden szczegół. Biały z białą jedno dziecko, Kolorowy z Białą min. 3 dzieci. Hmmm coś w tym jest, pewnie oni są bardziej zaradni i potrafią łątwiej i szybciej zarobić na dom, mieszkanie i utrzymanie naszych dzieci w przedszkolu, żłobku, łatwiej udaje im sie pogodzić pracę z wychowaniem. Europa wdepnęła w gó..o i chyba na razie nie zdaje sobie sprawy z tego. Co do Ukrainy to nie rozumiem, jak można o swój kraj walczyć. Ktoś mi powie, że nas w czasie II wojny przyjmowali. Tak, starców i kobiety ale mężczyźni walczyli, po prostu walczyli, Ukraińcy jadą na saksy. Na codzień spotykam młodych Ukraińców, którzy przyjechali do pracy, a kraj.... no cóż, UE i NATO im separatystów wygonią. Ja Ukraińcom i uchodźcom z Afryki mówię, dziękujemy wam za wizytę ale zapraszam do siebie, walczcie o wolność, ja za was nie będę walczył, o spokój moich dzieci zaś nie zawaham się
Mam 40 lat, jestem facetem ale zaczyna mnie to przerażać. Nie jestem chyba rasista ale, zaczyna mnie zastanawiać do czego zmierzamy. ISSI coraz bardziej się rozrasta, są fanatykami gorszymi niż Talibowie Al Kaidy. Do tego uchodźcy coraz szumniej wkraczajacy do Europy, do Polski również. Niby uchodźcy i biedni ludzie ale jak się patrzy na nich to nie wyglądaja biednie. poza tym Ukraina, która w zasadzie w duu...ie ma własny kraj i roszczeniowo żąda aby to UE i NATO broniła ich kraiku a sami w zamian jeżdżą po europie i robią interesu. Rozejrz... rozwiń
Avatar
Gość / 25 sierpnia 2015 o 10:43
0
taaaa jeszcze więcej arabów przygarnijmy, bo za mało debili i zabójców wśród Polaków
Avatar
Gość / 25 sierpnia 2015 o 10:24
0
10-latek?! Góra 5-6 lat!
Avatar
el / 25 sierpnia 2015 o 14:13
0
Jeśli to dziecko ma 10 lat to ja mam 18 :) zastanówcie się w tym dzienniku co piszecie :)
Avatar
Gość / 25 sierpnia 2015 o 12:53
0
Jeszcze trochę podrośnie i ojcu łeb poderżnie.
Avatar
Gość / 25 sierpnia 2015 o 11:20
0
To co się tam dzieje to już jest tragedia!!!Polskie granice powinny być zamknięte dla tych chorych z nienawiści wyznawców islamu!!!
Avatar
Gość / 25 sierpnia 2015 o 11:13
0
Panie 40 - latu. Za dużo propagandy przyjąłeś do głowy. "Wszyscy polscy mężczyźni walczyli za kraj" - co za bzdura. Masz 40 lat a piszesz jak 15-latek
Avatar
Gość / 25 sierpnia 2015 o 10:49
0
Mam 40 lat, jestem facetem ale zaczyna mnie to przerażać. Nie jestem chyba rasista ale, zaczyna mnie zastanawiać do czego zmierzamy. ISSI coraz bardziej się rozrasta, są fanatykami gorszymi niż Talibowie Al Kaidy. Do tego uchodźcy coraz szumniej wkraczajacy do Europy, do Polski również. Niby uchodźcy i biedni ludzie ale jak się patrzy na nich to nie wyglądaja biednie. poza tym Ukraina, która w zasadzie w duu...ie ma własny kraj i roszczeniowo żąda aby to UE i NATO broniła ich kraiku a sami w zamian jeżdżą po europie i robią interesu. Rozejrzyjcie się po ulicach lubelskiego ile jest samochodów. Syria i pozostali zamiast walczyć uciekają, ale zastanawia mnie jedno. Dostali sie do Francji (jak na mój gust jest niezłym krajem dozaczynania życia od nowa ) ale nie, tłumnie do UK, bo..... Z Niemiec, które to są najbogatszym krajem UE też chcą dalej do UK, Szwecji, Norwegii. Dlaczego? Wydaje mi się, że tym ludziom nei zależy na ucieczce i pracy, chcą socjalu, darmowej kasy. Przeczytałem niedawno wypowiedź jednego z forumowiczów zwracającego uwagę na jeden szczegół. Biały z białą jedno dziecko, Kolorowy z Białą min. 3 dzieci. Hmmm coś w tym jest, pewnie oni są bardziej zaradni i potrafią łątwiej i szybciej zarobić na dom, mieszkanie i utrzymanie naszych dzieci w przedszkolu, żłobku, łatwiej udaje im sie pogodzić pracę z wychowaniem. Europa wdepnęła w gó..o i chyba na razie nie zdaje sobie sprawy z tego. Co do Ukrainy to nie rozumiem, jak można o swój kraj walczyć. Ktoś mi powie, że nas w czasie II wojny przyjmowali. Tak, starców i kobiety ale mężczyźni walczyli, po prostu walczyli, Ukraińcy jadą na saksy. Na codzień spotykam młodych Ukraińców, którzy przyjechali do pracy, a kraj.... no cóż, UE i NATO im separatystów wygonią. Ja Ukraińcom i uchodźcom z Afryki mówię, dziękujemy wam za wizytę ale zapraszam do siebie, walczcie o wolność, ja za was nie będę walczył, o spokój moich dzieci zaś nie zawaham się
Mam 40 lat, jestem facetem ale zaczyna mnie to przerażać. Nie jestem chyba rasista ale, zaczyna mnie zastanawiać do czego zmierzamy. ISSI coraz bardziej się rozrasta, są fanatykami gorszymi niż Talibowie Al Kaidy. Do tego uchodźcy coraz szumniej wkraczajacy do Europy, do Polski również. Niby uchodźcy i biedni ludzie ale jak się patrzy na nich to nie wyglądaja biednie. poza tym Ukraina, która w zasadzie w duu...ie ma własny kraj i roszczeniowo żąda aby to UE i NATO broniła ich kraiku a sami w zamian jeżdżą po europie i robią interesu. Rozejrz... rozwiń
Avatar
Gość / 25 sierpnia 2015 o 10:43
0
taaaa jeszcze więcej arabów przygarnijmy, bo za mało debili i zabójców wśród Polaków
Avatar
Gość / 25 sierpnia 2015 o 10:24
0
10-latek?! Góra 5-6 lat!
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 0 0

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 0 0

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 0 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 6 5

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 3 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 7 4

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 1 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 2 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 12 1

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 10 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 14 2

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

Lublin: Włamywacz wielobranżowy

Lublin: Włamywacz wielobranżowy 2 0

Kryminalni z Lublina zatrzymali seryjnego włamywacza. 27-latek okradł sklep ogrodniczy, salony kosmetyczne i studia tatuażu. Policjanci zatrzymali go w poniedziałek. Spowodowane przez niego straty zostały oszacowane na ponad 120 tys. zł.

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki 9 1

Jej łupem padły pieniądze, zegarek, biżuteria, portfel i dokumenty. Po zatrzymaniu złodziejka tłumaczyła, że musiała kraść by spłacić długi.

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym
26 września 2018, 19:00

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym 4 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 26 września o godz. 19 na scenie Teatru Starego (ul. Jezuicka) wystąpi Lubelska Federacja Bardów. Będzie to lubelska premiera koncertu Dylan Noblista.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!