Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

11 listopada 2015 r.
8:29

J. Kaczyński za przywróceniem krzyża smoleńskiego przed Pałacem Prezydenckim

Autor: Zdjęcie autora TVN24/x-news
0 23 A A

- Polska sama musi dojść do prawdy o Smoleńsku. Jestem przekonany, że powstały po temu warunki - powiedział Jarosław Kaczyński do zgromadzonych przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie w 67. miesięcznicę katastrofy smoleńskiej. Prezes PiS poparł inicjatywę umieszczenia na terenie pałacu krzyża, który został postawiony przed gmachem przez harcerzy po katastrofie w 2010 r.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 12 listopada 2015 o 20:00
0

Krzyż smoleński przed każdym urzędem i każdą szkołą!!!!!!!!!

Avatar
Gość / 12 listopada 2015 o 14:07
0
Jeden krzyż to mało, narodzie apelujmy o dwa!
Avatar
Gość / 11 listopada 2015 o 20:18
0
hj (11 listopada 2015 o godzinie 11:29)

Nic nie ujawniać! Sprawę trzeba zamknąć na zawsze. W tym samolocie lecieli sami zbrodniarze. Zabrakło tylko drugiego karła. 

Bezwzględnie należy ujawnić!!!!!!!

Inteligentni,logicznie myślący Polacy wiedzą co było przyczyną katastrofy!

Tu-154, przestarzała konstrukcja, marna awionika, przestarzała "elektronika",jeżeli można w ogóle  użyć słowa elektronika do tego typu samolotu! Na pokładzie takiego samolotu nie wolno używać żadnych urządzeń elektronicznych oraz obowiązuje zakaz prowadzenia rozmów prze telefony!!!

jak nie wiadomo o co chodzi,to wiadomo,że przyczyną była grawitacja

hodzi,to wiadomo,że przyczyną była grawitacja

rozwiń
Avatar
Gość / 11 listopada 2015 o 20:16
0
a jeszcze lepiej niech belweder przeniesie na cmentarz ,tam krzyży i krzyżków w ch.. może sie wreszcie nimi napcha ,co za zje..boza nerwica natręctw zdaje sie ,no elektorat pisuarowy w niezłe gó..no nas wsadziliście
Avatar
Gość / 11 listopada 2015 o 19:12
0
niech ten karłowaty facio powiesi sobie krzyż na czole a drugi na piersiach a wcześnie włoży na siebie włoży lniany worek pokutny oznaczający jego debilizm i głupotę
Avatar
Gość Niedzielny / 11 listopada 2015 o 19:06
0

Bo u takich karłowatych to gówno z mózgiem się miesza,dlatego że jest za blisko siebie. :angry:

Z jaki mózgiem, jakim mózgiem????

Avatar
Gość / 11 listopada 2015 o 18:40
0

Dalej trwa polityczna zagrywka prezesa z krzyżem i dojścia do prawdy o Smoleńsku wyłącznie takiej jakiej sobie sam życzy.

Bo u takich karłowatych to gówno z mózgiem się miesza,dlatego że jest za blisko siebie. :angry:

Avatar
Gość / 11 listopada 2015 o 18:35
0

No i mają ci co go chcieli!!!Będzie się babrał w swoich głupkowatych domysłach!!!Stawiał pomniki!!!Kurw..a,!!!!!!!!!!!!!!!!!!Też chcę pomnik!!!!!!!!A co nie należy mi się???Pracuję już 30 lat!Garb mi rośnie!łapy wiszą do ziemi od roboty!Skurw..y syny i debile.Aby kasą się obławiają!A biedny człowiek---do roboty............................

Avatar
Gość / 11 listopada 2015 o 17:04
0
Jakiej prawdy gnomie??
Avatar
Gość / 11 listopada 2015 o 14:23
0
Jareczku - kochanie ty moje. Tobie najbardziej odpowiadała by Warszawa w takim kształcie; Rok 2020 - oblicze odnowionej stolicy Poski (powtórka z wczoraj) Warszawa, rok 2020. Wycieczka szkolna uczniów szkoły podstawowej zwiedza stolicę. - Uwaga, dzieci, dochodzimy do ulicy Lecha Kaczyńskiego, która przez wiele lat była nazywana Krakowskim Przedmieściem - mówi pani nauczycielka. - Jak to? Przecież przed chwilą byliśmy na ulicy Lecha Kaczyńskiego! - Oj, Piotrusiu, znowu nie uważałeś. To nie była ulica, tylko aleja, i nie Lecha Kaczyńskiego, tylko Prezydenta Kaczyńskiego. - "Psze" pani, a co to za budynek? - To Sanktuarium Lecha Kaczyńskiego Jedynego Prezydenta IV RP, dawniej był to Pałac Prezydencki. Chciałabym wam zwrócić uwagę na stojące przy bramie krzyże. Wiecie skąd się wzięły? - Kogoś tu ukrzyżowali? - Nie, Wojtusiu. No jak to? Nie wiecie? - Nie wiemy, "psze" pani. - No przecież macie w tygodniu po 5 lekcji z historii życia Lecha Kaczyńskiego. - No tak, ale w podstawówce przerabia się tylko młodzieńcze lata Kaczyńskiego, ostatnio mieliśmy lekcje o Pierwszej Komunii pana prezydenta. - Jak to młodzieńcze lata? A reszta? - Resztę żywota Lecha Kaczyńskiego przerabia się dopiero w gimnazjum i liceum, "psze" pani. - Aaaa, chyba, że tak. No więc słuchajcie, drogie dzieci. Ten wielki krzyż postawiono tu po śmierci pana prezydenta, aby oddać cześć jego pamięci i przez długie lata toczono walki, aby mógł tu pozostać. Na szczęście teraz może tu stać i nikt go nie zabierze. - Psze pani, a można sobie przy nim zrobić zdjęcie? - Można Martynko, ale uważaj, aby go nie dotknąć, bo jest na nim metalowa siatka, która jest pod wysokim napięciem. To takie zabezpieczenie, gdyby ktoś próbował zabrać stąd krzyż. - A ten mniejszy krzyż to skąd? - Ten mniejszy postawiono, aby uczcić pamięć tych, którzy bronili tego dużego krzyża. - Psze pani, a wejdziemy do środka pałacu? - Niestety, nie możemy, bo właśnie jest w nim remont. Włoscy malarze malują olbrzymi fresk na suficie. - Psze pani, a co to jest fresk? - Takie malowidło na suficie, widzieliście przecież fresk w Kaplicy Sykstyńskiej. - Ja nie widziałem. - Jak to, Wojtusiu? Nie byłeś z nami rok temu na wycieczce Śladami Wielkiego Męża Stanu - misje zagraniczne Lecha Kaczyńskiego? - Nie, bo byłem wtedy chory. - A, psze pani, a co będzie na tym fresku namalowane? - Arcydzieło, moje drogie dzieci. Będzie na nim przedstawione jak Bóg przekazuje Lechowi Kaczyńskiemu berło i koronę, aby zaprowadził porządek na Ziemi. - Oj, to szkoda, że nie można wejść do środka i zobaczyć. - Mówi się trudno, ale możemy obejrzeć pałac, to znaczy sanktuarium z zewnątrz, też jest co oglądać. - Ooo, a co to są za tablice? - To 14 stacji przedstawiających mękę Lecha Kaczyńskiego, jaką przeszedł w czasie swojego życia. - "Stacja 7 - Lech Kaczyński kłóci się z Donaldem Tuskiem o krzesło w Brukseli po raz drugi" - fajne! - A patrzcie tu: "Lech Kaczyński przez Niemców kartoflem nazwany"! - No już starczy, musimy iść dalej - mamy jeszcze tyle do zobaczenie w Warszawie. - O kurcze! Patrzcie to! Co to za wielkie bryły, psze pani? - Oj, Piotrusiu, przecież widać, że to buty. - A po co ktoś postawił taki wielki pomnik butom? - To nie jest pomnik butów, tylko pierwszy element budowanego pomnika Lecha Kaczyńskiego. Na razie zrobili mu tylko buty, ale cały czas budują resztę postaci. - Ale psze pani, ten pomnik będzie tak wielki, że jego głowy w ogóle nie będzie widać z ziemi! - No, w Warszawie na pewno nie da się zobaczyć twarzy pana prezydenta, ale za to z Moskwy jego srogie spojrzenie będzie widoczne doskonale...
Jareczku - kochanie ty moje. Tobie najbardziej odpowiadała by Warszawa w takim kształcie; Rok 2020 - oblicze odnowionej stolicy Poski (powtórka z wczoraj) Warszawa, rok 2020. Wycieczka szkolna uczniów szkoły podstawowej zwiedza stolicę. - Uwaga, dzieci, dochodzimy do ulicy Lecha Kaczyńskiego, która przez wiele lat była nazywana Krakowskim Przedmieściem - mówi pani nauczycielka. - Jak to? Przecież przed chwilą byliśmy na ulicy Lecha Kaczyńskiego! - Oj, Piotrusiu, znowu nie uważałeś. To nie była ulica, tylko aleja, i nie Lecha Kaczyńskiego... rozwiń
Avatar
Gość / 12 listopada 2015 o 20:00
0

Krzyż smoleński przed każdym urzędem i każdą szkołą!!!!!!!!!

Avatar
Gość / 12 listopada 2015 o 14:07
0
Jeden krzyż to mało, narodzie apelujmy o dwa!
Avatar
Gość / 11 listopada 2015 o 20:18
0
hj (11 listopada 2015 o godzinie 11:29)

Nic nie ujawniać! Sprawę trzeba zamknąć na zawsze. W tym samolocie lecieli sami zbrodniarze. Zabrakło tylko drugiego karła. 

Bezwzględnie należy ujawnić!!!!!!!

Inteligentni,logicznie myślący Polacy wiedzą co było przyczyną katastrofy!

Tu-154, przestarzała konstrukcja, marna awionika, przestarzała "elektronika",jeżeli można w ogóle  użyć słowa elektronika do tego typu samolotu! Na pokładzie takiego samolotu nie wolno używać żadnych urządzeń elektronicznych oraz obowiązuje zakaz prowadzenia rozmów prze telefony!!!

jak nie wiadomo o co chodzi,to wiadomo,że przyczyną była grawitacja

hodzi,to wiadomo,że przyczyną była grawitacja

rozwiń
Avatar
Gość / 11 listopada 2015 o 20:16
0
a jeszcze lepiej niech belweder przeniesie na cmentarz ,tam krzyży i krzyżków w ch.. może sie wreszcie nimi napcha ,co za zje..boza nerwica natręctw zdaje sie ,no elektorat pisuarowy w niezłe gó..no nas wsadziliście
Avatar
Gość / 11 listopada 2015 o 19:12
0
niech ten karłowaty facio powiesi sobie krzyż na czole a drugi na piersiach a wcześnie włoży na siebie włoży lniany worek pokutny oznaczający jego debilizm i głupotę
Avatar
Gość Niedzielny / 11 listopada 2015 o 19:06
0

Bo u takich karłowatych to gówno z mózgiem się miesza,dlatego że jest za blisko siebie. :angry:

Z jaki mózgiem, jakim mózgiem????

Avatar
Gość / 11 listopada 2015 o 18:40
0

Dalej trwa polityczna zagrywka prezesa z krzyżem i dojścia do prawdy o Smoleńsku wyłącznie takiej jakiej sobie sam życzy.

Bo u takich karłowatych to gówno z mózgiem się miesza,dlatego że jest za blisko siebie. :angry:

Avatar
Gość / 11 listopada 2015 o 18:35
0

No i mają ci co go chcieli!!!Będzie się babrał w swoich głupkowatych domysłach!!!Stawiał pomniki!!!Kurw..a,!!!!!!!!!!!!!!!!!!Też chcę pomnik!!!!!!!!A co nie należy mi się???Pracuję już 30 lat!Garb mi rośnie!łapy wiszą do ziemi od roboty!Skurw..y syny i debile.Aby kasą się obławiają!A biedny człowiek---do roboty............................

Avatar
Gość / 11 listopada 2015 o 17:04
0
Jakiej prawdy gnomie??
Avatar
Gość / 11 listopada 2015 o 14:23
0
Jareczku - kochanie ty moje. Tobie najbardziej odpowiadała by Warszawa w takim kształcie; Rok 2020 - oblicze odnowionej stolicy Poski (powtórka z wczoraj) Warszawa, rok 2020. Wycieczka szkolna uczniów szkoły podstawowej zwiedza stolicę. - Uwaga, dzieci, dochodzimy do ulicy Lecha Kaczyńskiego, która przez wiele lat była nazywana Krakowskim Przedmieściem - mówi pani nauczycielka. - Jak to? Przecież przed chwilą byliśmy na ulicy Lecha Kaczyńskiego! - Oj, Piotrusiu, znowu nie uważałeś. To nie była ulica, tylko aleja, i nie Lecha Kaczyńskiego, tylko Prezydenta Kaczyńskiego. - "Psze" pani, a co to za budynek? - To Sanktuarium Lecha Kaczyńskiego Jedynego Prezydenta IV RP, dawniej był to Pałac Prezydencki. Chciałabym wam zwrócić uwagę na stojące przy bramie krzyże. Wiecie skąd się wzięły? - Kogoś tu ukrzyżowali? - Nie, Wojtusiu. No jak to? Nie wiecie? - Nie wiemy, "psze" pani. - No przecież macie w tygodniu po 5 lekcji z historii życia Lecha Kaczyńskiego. - No tak, ale w podstawówce przerabia się tylko młodzieńcze lata Kaczyńskiego, ostatnio mieliśmy lekcje o Pierwszej Komunii pana prezydenta. - Jak to młodzieńcze lata? A reszta? - Resztę żywota Lecha Kaczyńskiego przerabia się dopiero w gimnazjum i liceum, "psze" pani. - Aaaa, chyba, że tak. No więc słuchajcie, drogie dzieci. Ten wielki krzyż postawiono tu po śmierci pana prezydenta, aby oddać cześć jego pamięci i przez długie lata toczono walki, aby mógł tu pozostać. Na szczęście teraz może tu stać i nikt go nie zabierze. - Psze pani, a można sobie przy nim zrobić zdjęcie? - Można Martynko, ale uważaj, aby go nie dotknąć, bo jest na nim metalowa siatka, która jest pod wysokim napięciem. To takie zabezpieczenie, gdyby ktoś próbował zabrać stąd krzyż. - A ten mniejszy krzyż to skąd? - Ten mniejszy postawiono, aby uczcić pamięć tych, którzy bronili tego dużego krzyża. - Psze pani, a wejdziemy do środka pałacu? - Niestety, nie możemy, bo właśnie jest w nim remont. Włoscy malarze malują olbrzymi fresk na suficie. - Psze pani, a co to jest fresk? - Takie malowidło na suficie, widzieliście przecież fresk w Kaplicy Sykstyńskiej. - Ja nie widziałem. - Jak to, Wojtusiu? Nie byłeś z nami rok temu na wycieczce Śladami Wielkiego Męża Stanu - misje zagraniczne Lecha Kaczyńskiego? - Nie, bo byłem wtedy chory. - A, psze pani, a co będzie na tym fresku namalowane? - Arcydzieło, moje drogie dzieci. Będzie na nim przedstawione jak Bóg przekazuje Lechowi Kaczyńskiemu berło i koronę, aby zaprowadził porządek na Ziemi. - Oj, to szkoda, że nie można wejść do środka i zobaczyć. - Mówi się trudno, ale możemy obejrzeć pałac, to znaczy sanktuarium z zewnątrz, też jest co oglądać. - Ooo, a co to są za tablice? - To 14 stacji przedstawiających mękę Lecha Kaczyńskiego, jaką przeszedł w czasie swojego życia. - "Stacja 7 - Lech Kaczyński kłóci się z Donaldem Tuskiem o krzesło w Brukseli po raz drugi" - fajne! - A patrzcie tu: "Lech Kaczyński przez Niemców kartoflem nazwany"! - No już starczy, musimy iść dalej - mamy jeszcze tyle do zobaczenie w Warszawie. - O kurcze! Patrzcie to! Co to za wielkie bryły, psze pani? - Oj, Piotrusiu, przecież widać, że to buty. - A po co ktoś postawił taki wielki pomnik butom? - To nie jest pomnik butów, tylko pierwszy element budowanego pomnika Lecha Kaczyńskiego. Na razie zrobili mu tylko buty, ale cały czas budują resztę postaci. - Ale psze pani, ten pomnik będzie tak wielki, że jego głowy w ogóle nie będzie widać z ziemi! - No, w Warszawie na pewno nie da się zobaczyć twarzy pana prezydenta, ale za to z Moskwy jego srogie spojrzenie będzie widoczne doskonale...