Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

19 listopada 2015 r.
21:30

Loteria paragonowa: Samochód już wylosowany. Sprawdź numer

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 12 A A

AFP821JULTX – jeśli pod tym numerem zarejestrowałeś swoje zgłoszenie w loterii paragonowej Ministerstwa Finansów, wygrałeś opla astrę. W poniedziałek odbyło się pierwsze losowanie nagród.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Zasady loterii są proste. – Wystarczy mieć 18 lat, kupić towary lub usługi za minimum 10 zł, zarejestrować paragon fiskalny w miesiącu zakupu na stronie loterii i zachować go do dnia losowania – mówi Marta Szpakowska, rzecznik prasowy Izby Skarbowej w Lublinie.

Pierwsza osoba już wygrała opla astrę. Gdyby jednak nie mogła odebrać samochodu, bo na przykład zgubiła paragon, nagroda nie przepada. – Losowane są także dwa numery rezerwowe spośród zarejestrowanych paragonów. To dla nich są przewidziane tablety, ale w sytuacji, kiedy przekazanie samochodu pierwszej osobie będzie niemożliwe, otrzyma go pierwszy z wylosowanych numerów rezerwowych. A w sytuacji, kiedy i on nie będzie mógł otrzymać głównej nagrody, auto otrzyma drugi z nich – dodaje Marta Szpakowska.

Dodatkowo w podziękowaniu za uczciwą sprzedaż multimedialny tablet otrzyma sprzedawca, który wystawił paragon dla odbiorcy głównej nagrody w losowaniu. 

Warto pamiętać, że im więcej dana osoba zarejestruje paragonów, tym większe ma szanse na wygraną. Narodowa Loteria Paragonowa potrwa do końca września 2016. – Cały czas warto rejestrować swoje dowody zakupu na www.loteriaparagonowa.gov.pl i dać sobie szanse na wygranie atrakcyjnych nagród – dodaje pani rzecznik. Co ważne, nagrody są zwolnione z 10-procentowego podatku.

Loteria jest akcją edukacyjną Ministerstwa Finansów, której celem jest uświadomienie Polakom, jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego. Biorąc paragon wspieramy uczciwych przedsiębiorców i uczciwą konkurencję między nimi.

Podczas pierwszego miesiąca loterii Polacy zarejestrowali blisko 17 milionów paragonów fiskalnych, z czego prawie 375 tys. to paragony z branży „fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne” – to pierwsza z czterech branż premiowanych w loterii.

Do wygrania są jeszcze m.in.: cztery ople insignia (nagroda kwartalna dla branż premiowanych), 11 opli astra (nagroda miesięczna). Losowanie kolejnych nagród – sześciu notebooków Lenovo ThinkPad i pięciu iPad Air 2 – już 27 listopada.

Czytaj więcej o:

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 22 listopada 2015 o 19:17
0
Wiele osób pisze bzdury, przeczytajcie REGULAMIN. Co miesiąc rejestruje się paragony z danego miesiąca, żadne paragony nie przechodzą na następny miesiąc. Wyjątkiem są paragony premium. Powinni poinformować gdzie padła wygrana w jakim województwie, mieście A tu cisza, dlaczego?
Avatar
Gość / 21 listopada 2015 o 19:19
0
Przecież osoba/y, które wygrają zostaną poinformowane - niczego nie trzeba sprawdzać. Jak coś komentujecie to wysilcie trochę i poczytajcie zasady udziału, a nie tylko narzekać. Co do przekrętu - to nigdy nie ma pewności i co to da że będzie zdjęcie osoby? Nic poza tym, że nie każdy chce udostępniać swój wizerunek. Jak wygrasz 10mln w totku chciałbyś, aby upubliczniono twój wizerunek i jeszcze podali namiary gdzie mieszkasz ;) Wszystko jest OK, jedynie tak naprawdę powinno być że rejestruje się TYLKO numer paragonu i TYLKO mail i telefon. Koniec. Po co reszta tych bzdur. Paragony tylko należało by zachować i to by uprawniało do odbioru nagrody. Też nie było informacji o tym, że paragony trzeba zarejestować w tym miesiącu co zostały wystawione. Ja zbierałem (chyba ze 30ści zebrałem), aby jednorazowo je wpisać i niestety się oszułem ;)
Przecież osoba/y, które wygrają zostaną poinformowane - niczego nie trzeba sprawdzać. Jak coś komentujecie to wysilcie trochę i poczytajcie zasady udziału, a nie tylko narzekać. Co do przekrętu - to nigdy nie ma pewności i co to da że będzie zdjęcie osoby? Nic poza tym, że nie każdy chce udostępniać swój wizerunek. Jak wygrasz 10mln w totku chciałbyś, aby upubliczniono twój wizerunek i jeszcze podali namiary gdzie mieszkasz ;) Wszystko jest OK, jedynie tak naprawdę powinno być że rejestruje się TYLKO numer paragonu i TYLKO mail i telefon. Ko... rozwiń
Avatar
Gość / 21 listopada 2015 o 12:34
0
Kody które był wylosowane to niema ich we wszystkich zarejestrowanych paragonach a szczególnie kod dotyczący samochodu. Nabijają ludzi w butelkę ,taka jest prawda. Jak ciężko nie zapracuję na swój samochód to mi nikt nie da za śmieszny paragon o wartości 10zł. Losowanie powinno być na żywo oczywiście było,następnie losowanie kodu wygrywającego następnie telefon do osoby która wygrała nagrodę a na końcu publikowanie we wszystkich gazetach zdjęcia osoby która wygrała, następnie publiczne wręczenie nagrody. Tak to powinno wyglądać. Jeżeli jest uczciwe losowanie tylko zarejestrowanych paragonów to na 100% musi ktoś wygrać. Jeżeli MF niema nato pieniędzy to niech nie zawraca głowy państwu. Pozdrawiam
Kody które był wylosowane to niema ich we wszystkich zarejestrowanych paragonach a szczególnie kod dotyczący samochodu. Nabijają ludzi w butelkę ,taka jest prawda. Jak ciężko nie zapracuję na swój samochód to mi nikt nie da za śmieszny paragon o wartości 10zł. Losowanie powinno być na żywo oczywiście było,następnie losowanie kodu wygrywającego następnie telefon do osoby która wygrała nagrodę a na końcu publikowanie we wszystkich gazetach zdjęcia osoby która wygrała, następnie publiczne wręczenie nagrody. Tak to powinno wyglądać. Jeżeli jest... rozwiń
Avatar
Gość / 21 listopada 2015 o 12:12
0
Szczerze mówiąc to nigdzie nie słyszałem żeby ktoś wygrał nagród z ostatniego losowania nie mówiąc już o samochodzie. Nigdzie nie jest publikowany zwycięzca. Coś mi się wydaje że losują kody takie których niema. A powinno być losowanie kodu z wszystkich zarejestrowanych paragonów. Podejrzewam że coś tu jest nie tak. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych.
Avatar
Gość / 20 listopada 2015 o 20:59
0
Już wolę totka.Wypełniania masa, żenująco wykonana strona i sposób weryfikacji(kazdy numer muszę wklepać by sprawdzić czy coś wygrałem) ale czego sie spodziewać po informatykach na etacie...Zero nie tyle pojęcia co chęci i otwartości na innowacje.Przecież weryfikacja powinna być automatyczna włącznie z powiadomieniem o wygranej.To zabawa dla emerytow którzy mają czas i cierpliwość .Zagrałem raz i basta.Pozdrawiam US i jemu podobne.Pomysł był fajny ale wykonanie na poziomie początkującego informatyka-gimnazjalisty.
Avatar
Gość / 20 listopada 2015 o 18:33
0
Nigdzie nie mogę się doczytać, czy paragony, które brały udział w TYM losowaniu, a nie zostały wylosowane, "przechodzą" do następnego losowania.
Avatar
Gość / 20 listopada 2015 o 14:33
0
Ciekawe ile z tych paragonów jest od lekarzy i prawników..dyskryminacja w reklamie fryzjerów i kosmetyczek! !!!!!!!!!!
Avatar
crx / 20 listopada 2015 o 13:47
0

Super inicjatywa. Tylko mało nagród.

Nagród jest akurat dosyć !!! Dla swoich starczy ;-))))))))))))

Avatar
Gość / 20 listopada 2015 o 11:31
0
NarodowaLoteria.PL
Avatar
Pppp / 19 listopada 2015 o 22:56
0

No cóż bardziej mi się teraz opłaci jeździć swoją osobówką. Witajcie jeszcze większe korki bo bardzo dużo osób zrobi tak jak ja!

komentarz nie do tego artykułu
Avatar
Gość / 22 listopada 2015 o 19:17
0
Wiele osób pisze bzdury, przeczytajcie REGULAMIN. Co miesiąc rejestruje się paragony z danego miesiąca, żadne paragony nie przechodzą na następny miesiąc. Wyjątkiem są paragony premium. Powinni poinformować gdzie padła wygrana w jakim województwie, mieście A tu cisza, dlaczego?
Avatar
Gość / 21 listopada 2015 o 19:19
0
Przecież osoba/y, które wygrają zostaną poinformowane - niczego nie trzeba sprawdzać. Jak coś komentujecie to wysilcie trochę i poczytajcie zasady udziału, a nie tylko narzekać. Co do przekrętu - to nigdy nie ma pewności i co to da że będzie zdjęcie osoby? Nic poza tym, że nie każdy chce udostępniać swój wizerunek. Jak wygrasz 10mln w totku chciałbyś, aby upubliczniono twój wizerunek i jeszcze podali namiary gdzie mieszkasz ;) Wszystko jest OK, jedynie tak naprawdę powinno być że rejestruje się TYLKO numer paragonu i TYLKO mail i telefon. Koniec. Po co reszta tych bzdur. Paragony tylko należało by zachować i to by uprawniało do odbioru nagrody. Też nie było informacji o tym, że paragony trzeba zarejestować w tym miesiącu co zostały wystawione. Ja zbierałem (chyba ze 30ści zebrałem), aby jednorazowo je wpisać i niestety się oszułem ;)
Przecież osoba/y, które wygrają zostaną poinformowane - niczego nie trzeba sprawdzać. Jak coś komentujecie to wysilcie trochę i poczytajcie zasady udziału, a nie tylko narzekać. Co do przekrętu - to nigdy nie ma pewności i co to da że będzie zdjęcie osoby? Nic poza tym, że nie każdy chce udostępniać swój wizerunek. Jak wygrasz 10mln w totku chciałbyś, aby upubliczniono twój wizerunek i jeszcze podali namiary gdzie mieszkasz ;) Wszystko jest OK, jedynie tak naprawdę powinno być że rejestruje się TYLKO numer paragonu i TYLKO mail i telefon. Ko... rozwiń
Avatar
Gość / 21 listopada 2015 o 12:34
0
Kody które był wylosowane to niema ich we wszystkich zarejestrowanych paragonach a szczególnie kod dotyczący samochodu. Nabijają ludzi w butelkę ,taka jest prawda. Jak ciężko nie zapracuję na swój samochód to mi nikt nie da za śmieszny paragon o wartości 10zł. Losowanie powinno być na żywo oczywiście było,następnie losowanie kodu wygrywającego następnie telefon do osoby która wygrała nagrodę a na końcu publikowanie we wszystkich gazetach zdjęcia osoby która wygrała, następnie publiczne wręczenie nagrody. Tak to powinno wyglądać. Jeżeli jest uczciwe losowanie tylko zarejestrowanych paragonów to na 100% musi ktoś wygrać. Jeżeli MF niema nato pieniędzy to niech nie zawraca głowy państwu. Pozdrawiam
Kody które był wylosowane to niema ich we wszystkich zarejestrowanych paragonach a szczególnie kod dotyczący samochodu. Nabijają ludzi w butelkę ,taka jest prawda. Jak ciężko nie zapracuję na swój samochód to mi nikt nie da za śmieszny paragon o wartości 10zł. Losowanie powinno być na żywo oczywiście było,następnie losowanie kodu wygrywającego następnie telefon do osoby która wygrała nagrodę a na końcu publikowanie we wszystkich gazetach zdjęcia osoby która wygrała, następnie publiczne wręczenie nagrody. Tak to powinno wyglądać. Jeżeli jest... rozwiń
Avatar
Gość / 21 listopada 2015 o 12:12
0
Szczerze mówiąc to nigdzie nie słyszałem żeby ktoś wygrał nagród z ostatniego losowania nie mówiąc już o samochodzie. Nigdzie nie jest publikowany zwycięzca. Coś mi się wydaje że losują kody takie których niema. A powinno być losowanie kodu z wszystkich zarejestrowanych paragonów. Podejrzewam że coś tu jest nie tak. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych.
Avatar
Gość / 20 listopada 2015 o 20:59
0
Już wolę totka.Wypełniania masa, żenująco wykonana strona i sposób weryfikacji(kazdy numer muszę wklepać by sprawdzić czy coś wygrałem) ale czego sie spodziewać po informatykach na etacie...Zero nie tyle pojęcia co chęci i otwartości na innowacje.Przecież weryfikacja powinna być automatyczna włącznie z powiadomieniem o wygranej.To zabawa dla emerytow którzy mają czas i cierpliwość .Zagrałem raz i basta.Pozdrawiam US i jemu podobne.Pomysł był fajny ale wykonanie na poziomie początkującego informatyka-gimnazjalisty.
Avatar
Gość / 20 listopada 2015 o 18:33
0
Nigdzie nie mogę się doczytać, czy paragony, które brały udział w TYM losowaniu, a nie zostały wylosowane, "przechodzą" do następnego losowania.
Avatar
Gość / 20 listopada 2015 o 14:33
0
Ciekawe ile z tych paragonów jest od lekarzy i prawników..dyskryminacja w reklamie fryzjerów i kosmetyczek! !!!!!!!!!!
Avatar
crx / 20 listopada 2015 o 13:47
0

Super inicjatywa. Tylko mało nagród.

Nagród jest akurat dosyć !!! Dla swoich starczy ;-))))))))))))

Avatar
Gość / 20 listopada 2015 o 11:31
0
NarodowaLoteria.PL
Avatar
Pppp / 19 listopada 2015 o 22:56
0

No cóż bardziej mi się teraz opłaci jeździć swoją osobówką. Witajcie jeszcze większe korki bo bardzo dużo osób zrobi tak jak ja!

komentarz nie do tego artykułu
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka
22 lipca 2018, 12:00

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka 0 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 22 lipca o godz. 12 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski 2018 w grze planszowej Neuroshima Hex. Chętni mogą zapisywać się do udziału od godz. 11.30 na miejscu.

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście 9 0

Milionowym klientem pochwalił się dzisiaj kompleks pływacki Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich. Pani Anna, która miała to szczęście, dostała rodzinny karnet do Aqua Lublin.

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy 0 0

W niedzielę zaczyna się Akcja św. Krzysztofa – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W ubiegłym roku dzięki przekazanym pieniądzom udało się spełnić prośby polskich misjonarzy w 30 krajach świata.

Pokazy fontanny na placu Litewskim w Lublinie: Nowe widowisko "Anioły lubelskie"

Pokazy fontanny na placu Litewskim w Lublinie: Nowe widowisko "Anioły lubelskie" 1 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek 20 lipca po raz pierwszy pokazane zostanie w fontannie na pl. Litewskim nowe widowisko „Anioły lubelskie”. W lipcu zobaczymy je w sumie sześć razy, bo Ratusz zmienił harmonogram pokazów.

Chwila nieuwagi i takie efekty. Dachowanie audi [zdjęcia]
galeria

Chwila nieuwagi i takie efekty. Dachowanie audi [zdjęcia] 0 1

Do zdarzenia doszło w piątek po godz. 8 w Janowicach (pow. świdnicki).

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Brązowy medal Joanny Bemowskiej z AZS UMCS
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Brązowy medal Joanny Bemowskiej z AZS UMCS 0 0

Świetny początek 94 PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce dla AZS UMCS. Joanna Bemowska wywalczyła brązowy medal w chodzie sportowym na 5 km.

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację 38 6

Cztery lata więzienia i przymusowa terapia odwykowa. To kara dla 26-latka z okolic Puław, który ugodził nożem własną matkę. Wcześniej latami znęcał się nad rodziną.

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość
Magazyn

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość 2 0

Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość

O ziołach, wirusie i drogach dla Niepodległej

O ziołach, wirusie i drogach dla Niepodległej 0

Rozmowa ze Sławomirem Sosnowskim, Marszałkiem Województwa Lubelskiego.

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin?

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin? 2 0

Organizatorzy mistrzostw Polski zadbali o to, żeby kibice każdego dnia zawodów mieli co oglądać. Dlatego już w piątek w akcji będzie można zobaczyć Pawła Fajdka

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram]
22 lipca 2018, 17:00

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram] 1 0

Co Gdzie Kiedy. Od najbliższej niedzieli po Lublinie będzie krążyć Cyrk Podwórkowy, który co rok jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów. Artyści będą występować na terenie lubelskich dzielnic. Wszystkie występy są darmowe.

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego 24 5

Bezdomny został pobity przez dwóch mężczyzn w okolicach dworca autobusowego przy al. Tysiąclecia w Lublinie.

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę 0 0

Dodatkowy objazd wprowadzony będzie w sobotę na liniach autobusowych nr 7 oraz 50. Powodem są prace drogowe.

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć?
20 lipca 2018, 0:00

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć? 0 0

Stacje telewizyjne kontynuują zapoczątkowane filmowe serie. Miłośnicy fantasy będą mogli obejrzeć w ten weekend kolejne części cyklów Władca Pierścieni i Gwiezdne Wojny, z kolei fani kina superbohaterskiego zobaczą Człowieka ze stali. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora?

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora? 0 6

12 tys. zł nagrody rocznej może dostać dyrektor szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie. Zdaniem jednego z członków rady społecznej lecznicy w obecnej napiętej sytuacji to nieetyczne, a związkowcy pytają o uczciwość.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!