Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

13 grudnia 2018 r.
10:30

Senator PiS z Białej Podlaskiej: "Nie zawsze jest tak, że bandyta bije tego dobrego"

0 27 A A

Senator Prawa i Sprawiedliwości Grzegorz Bierecki odniósł się do zarzutów dla byłych członków KNF za brak nadzoru nad SKOK-ami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Oni wprowadzili zarząd komisaryczny dopiero wtedy, gdy wszyscy już zostali wyprowadzeni w kajdankach. Kwaśniak ma postawione poważne zarzuty, myślę że będzie więcej takich spraw – powiedział Bierecki.

Senator Bierecki mówił też o pobiciu byłego wiceszefa KNF Wojciecha Kwaśniaka. – Nie wiem jakie były przyczyny pobicia. Nie zawsze jest tak, że bandyta bije tego dobrego – dodał senator.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 13 grudnia 2018 r. o 11:01
Tak, przykład SKOK pokazuje, że bandytami dzisiaj są panowie w garniturach od Armaniego, pachnący drogimi perfumami, pełnymi dolarów kontami w rajach podatkowych i dla zmyłki opowiadający, że w Ameryce to Murzynów biją. To cały Bierecki
Avatar
Gość / 13 grudnia 2018 r. o 10:36
i tak te pisoskie ryje przyzwalają na przemoc i samosądy.dają zielone światło wszelkiej maści motłochowi żeby używać bejzboli noży itd.arogancja tej włądzy sięga montewerestu
Avatar
Gość / 13 grudnia 2018 r. o 10:35
To tennosd skokow? Dlaczego on nie jest w wiezeniu i dlaczego ludzie przychodza na spotkania ze zl00dz.....i pisdzielcami?
Avatar
Gość / 13 grudnia 2018 r. o 11:24
sciemniac to mozesz ciemnemu mocherowi od tego klamstwa geby wykrzywiaja sie wam i dostajecie kociej geby
Avatar
gs / 13 grudnia 2018 r. o 12:06
Co jest z tą Białą Podlaską, że tam wybrali Biereckiego i Szewczaka?
Avatar
Gość / 13 grudnia 2018 r. o 12:13
Główny mafiozo polski wypowiada się, że czasem złodziej robi dobrze okradając. Wspaniali ludzi nami rządzą. Pytanie do ludzi z Białej Podlaskiej. Nie wstyd wam, że wybraliście do sejmu takie szumowiny z PISu?
Avatar
Wiktor / 13 grudnia 2018 r. o 11:38
Drogi senatorze ! Piotruś dla niektórych Piotr P. na razie tylko w sposób subtelny dał do zrozumienia w jakim kierunku mogą pójść pewne sprawy. Archiwum ma bogatsze niż Czesław Kiszczak i K. Winiarski razem wzięci. Pozdrowienia z aresztu śledczego
Avatar
Tomek / 13 grudnia 2018 r. o 12:16
Mafia rządzi miastem, zamień miasto na Państwo i masz polską rzeczywistość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To bandyta.
Avatar
Gość / 13 grudnia 2018 r. o 10:56
Jak jest pan dobry,albo niedobry uważaj pan bo można zawsze dostać w dziób,zdania na ten temat są podzielone.
Avatar
ropuch / 13 grudnia 2018 r. o 14:55
Dariusz S.  jeśli myślisz że was to nie dotychy......to tkwisz w błędzie....
Avatar
josef / 11 kwietnia 2019 r. o 10:24
Pewnie wyborcy z Białej Podlaskiej nie przyznają się ,że wybrali dwóch spadochroniarzy i cwaniaków :Biereckiego i Szewczaka do parlamentu.
Avatar
Generał / 15 grudnia 2018 r. o 12:04
Cham, który wraz z całą rodziną zbił fortunę na SKOKACH, finansował PIS i wytransperował miliony złotych na swoje konto do Luksemburga jest chroniony przez prokuraturę Ziobry ma czelność występować w mediach.
Avatar
Gość / 14 grudnia 2018 r. o 15:36
Ryj tego złodzieja mówi wszystko !!!!!
Avatar
Gość / 13 grudnia 2018 r. o 22:33
Dlaczego Biereckiego mafiosi nie pobiją? Bo on jest taki sam!!! Kto w Polsce uczciwie może zarobić 5 mln rocznie /ponad 400 tys /miesięcznie/??? odpowiedź jest prosta,ten co kradnie!!! Tyle zarabia Bierecki!!! A fotel senatorski mu jest potrzebny by go nie posadzili! Pomnik Kaczyńskich sfinansował Bierecki ,ale napisano ,że to komitet obywatelski! Ba,jednych napisano złotymi literami/Bierecki,Stefaniuk/,drugich srebrnymi,a trzecich co rzekomo najmniej wpłacili brązowymi.Dokładnie to nikt nie wpłacił tylko sfinansowano ze SKOK-ów,ktore nie są kasami spółdzielczymi ,a prywatnymi!
Dlaczego Biereckiego mafiosi nie pobiją? Bo on jest taki sam!!! Kto w Polsce uczciwie może zarobić 5 mln rocznie /ponad 400 tys /miesięcznie/??? odpowiedź jest prosta,ten co kradnie!!! Tyle zarabia Bierecki!!! A fotel senatorski mu jest potrzebny by go nie posadzili! Pomnik Kaczyńskich sfinansował Bierecki ,ale napisano ,że to komitet obywatelski! Ba,jednych napisano złotymi literami/Bierecki,Stefaniuk/,drugich srebrnymi,a trzecich co rzekomo najmniej wpłacili brązowymi.Dokładnie to nikt nie wpłacił tylko sfinansowano ze SKOK-ów,ktore nie s... rozwiń
Avatar
Jakub / 13 grudnia 2018 r. o 22:22
Senator górą nic tu głupich komentarzach. Lepiej się weźcie do roboty zamiast takie brednie pisać.
Avatar
josef / 13 grudnia 2018 r. o 22:11
W kwestii formalnej to Bierecki jest senatorem PIS ale mieszkającym w Gdańsku.Jest to typowy spadochroniarz,którego tutaj nikt nie chce,bo on przyjeżdża wtedy kiedy jest premier,prezes ,albo prezydent.Jego w biurze nigdy nie ma.Mieszkańców to on ma daleko w tyle.Jak ktoś chce prozmawiać to pisze do wielmożnego podanie ,a on je rozpatrzy i nigdy nie powiadomi o przyjęciu bądź nie swojego wyborcy.Wydaje gazetę pod tyt."tygodnik podlaski",ktora sie ukazuje przed wyborami i ostatnio nie pomogła nieudacznikowi na fotel prezydenta.Czas wykopać takich oto parlamentarzystów,bo z Białej kandydował jeszcze jeden cwaniaczek Szewczak-poseł.Można ich tu obu zobaczyć jak przyjedzie Kaczyński pod pomnik Lecha i Marii.
W kwestii formalnej to Bierecki jest senatorem PIS ale mieszkającym w Gdańsku.Jest to typowy spadochroniarz,którego tutaj nikt nie chce,bo on przyjeżdża wtedy kiedy jest premier,prezes ,albo prezydent.Jego w biurze nigdy nie ma.Mieszkańców to on ma daleko w tyle.Jak ktoś chce prozmawiać to pisze do wielmożnego podanie ,a on je rozpatrzy i nigdy nie powiadomi o przyjęciu bądź nie swojego wyborcy.Wydaje gazetę pod tyt."tygodnik podlaski",ktora sie ukazuje przed wyborami i ostatnio nie pomogła nieudacznikowi na fotel prezydenta.Czas w... rozwiń
Avatar
Gość / 13 grudnia 2018 r. o 19:08
We Włoszech Ojca chrzestnego całuje się w rękę......A jak jest w Polsce?
Avatar
Gość / 13 grudnia 2018 r. o 19:03
pis coraz bardziej śmierdzi trupem i padliną ,polityczną padliną ,różnie było ale skur..ny po każdych wyborach są coraz wieksze,do jakiego poziomu dojdą??
Avatar
az / 13 grudnia 2018 r. o 18:55
Nie wierzę, że Kaczka nic o tym nie wiedział. Uznał, że "dla dobra Polski" trzeba mieć kasę n własne interesy polityczne. A kto ją może mieć? Ci którzy potrafią ją zdobyć. Jak? Pieniądze nie śmierdzą. Dla "ukochanej ojczyzny" wszystkie metody dozwolone.
Avatar
Karol / 13 grudnia 2018 r. o 18:42
To tennosd skokow? Dlaczego on nie jest w wiezeniu i dlaczego ludzie przychodza na spotkania ze zl00dz.....i pisdzielcami?
 no bo 2 miesiące po przejęciu władzy przez PIS śledztwo umorzono