Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

6 stycznia 2019 r.
15:36

Tragiczny wypadek w Domostawie. Małżeństwo z Kraśnika nie żyje, dzieci w szpitalu [zdjęcia]

0 51 A A

Tragiczny wypadek rodziny z Kraśnika. Kierowca i jego żona zginęli, a dzieci trafiły do szpitala. Do zdarzenia doszło w niedzielę na granicy województw - lubelskiego i podkarpackiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 19 w Domostawie (odcinek między Niskiem a Janowem Lubelskim).

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, przed godz. 3 kierujący ciężarowym dafem z naczepą, na zakręcie drogi najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z osobowym hyundaiem, jadącym w kierunku Rzeszowa. Z kolei kierujący autobusem MAN, próbując uniknąć zderzenia wjechał do przydrożnego rowu.

Na miejscu zginął 44-letni kierujący hyundaiem, do szpitala przewieziona została 39-letnia pasażerka pojazdu. Niestety życia kobiety nie udało się uratować. W wypadku obrażeń doznało też dwoje dzieci - chłopcy w wieku 11 i 2 lat, pasażerowie hyundaia. Rodzina mieszkała w Kraśniku.

Policjanci ustalili, że nikomu z 56 osób podróżujących autobusem nic się nie stało.

Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Wciąż pracują tam policjanci, prokurator i służby ratownicze.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 51

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 6 stycznia 2019 r. o 15:54
Jak zwykle "ja jade ciężarówką i z nikim i niczym się nie licze, jestem panem szos". Za takie coś powinni dawać dożywocie bo jakby uważał i miał wporządku opony, hamulce, zawieszenie to by nie stracił panowania. Biedne dzieci.
Avatar
Gość / 6 stycznia 2019 r. o 16:15
Kierowcy ciezarowek w ogole nie patrza na innych uczestnikow ruchu...szoferzy wielcy...wyprzedzaja na pale wymuszaja i wszystko inne aby tylko nie zwolnic i dojechac na czas...bez k**** przesady...ja raz autobusem do rowu prawie musialem uciekac bo jasnie pan z naprzeciwka rowerzyste wyprzedzal... :/
Avatar
Ehh / 6 stycznia 2019 r. o 17:01
Kierujący pojazdami ciężarowymi, to bardzo często debile. Już pomijając auta dostawcze, często widzę jak idiota prowadzi przykładowo szambiarkę a na drodze szklanka. Ten pędzi 70 gdzie ograniczenie 50. Nic nie pobije gościa, który dostawczakiem z butlami z gazem leciał ponad 70 na drodze osiedlowej z ograniczeniem do 30. W takich warunkach pogodowych, "zawodowi kierowcy" pokazują, że prawo jazdy znaleźli w paczce z chrupkami.
Avatar
and / 6 stycznia 2019 r. o 17:43
Szkoda małżeństwa dobrze że dzieci przeżyły a jechali dość dużym VAN-em gdyby była to mała osobówka nikt nie miał by szans. Kierowca TIR-a to zapewne chojrak pan dróg i nie przewidział że na oblodzonej drodze coś złego może się wydarzyć jak widzę poczynania takich szoferów często goowniarzy bez wyobraźni oraz praktyki to zastanawiam się kto nad tym panuje. Kiedyś trzeba było zaczynać od dostawczaka, później małej ciężarówki i po kolei przesiadać się z czasem do wielkich samochodów dzisiaj kilka tygodni jeżdżenia po mieście i mamy super draivera mocnego w gębie na CB radio. Żeby wozić dziesiątki ton ładunku trzeba mieć wyobraźnię której tu zupełnie zabrakło. Pracodawcy w pogoni za pieniądzem zatrudniają ukraińców nie potrafiących wykonać podstawowych manewrów z prawem jazdy kupionym za garść dolarów narażając nas wszystkich coraz bardziej ... świat się stacza dla mamony. Ogromna tragedia szczególnie dla dzieci.
Szkoda małżeństwa dobrze że dzieci przeżyły a jechali dość dużym VAN-em gdyby była to mała osobówka nikt nie miał by szans. Kierowca TIR-a to zapewne chojrak pan dróg i nie przewidział że na oblodzonej drodze coś złego może się wydarzyć jak widzę poczynania takich szoferów często goowniarzy bez wyobraźni oraz praktyki to zastanawiam się kto nad tym panuje. Kiedyś trzeba było zaczynać od dostawczaka, później małej ciężarówki i po kolei przesiadać się z czasem do wielkich samochodów dzisiaj kilka tygodni jeżdżenia po mieście i mamy super dra... rozwiń
Avatar
Karolinaa / 6 stycznia 2019 r. o 17:12
za mało kontroli ITD jest w miejscowości MOSTY za Kraśnikiem w stronę Rzeszowa, Janowa Lubelskiego. Zwiększyć kontrolę cieżarówek przez ITD w tym miejscu na krajowej 19.
Avatar
mila / 6 stycznia 2019 r. o 17:11
juz dawno sie mówiło TIRY na TORY!!! Znam wielu tirowców i wiecie co? nic dobrego o nich nie mogę powiedzieć liczą sie tylko przejechane km bo za kazdy km pare groszy wiecej wpadnie a czy bezpiecznie czy nie to ich nie obchodzi bo zazwyczaj przy zderzeniach z osobówkami im sie nic nie dzieje! policja powinna bardziej sie skupiać na ich występkach!
Avatar
Anka / 6 stycznia 2019 r. o 16:10
To często nie jest wina kierujacego a moze inaczej nie jest głównie. GDalem jakis czas temu s chłopem gdzies byl spod lodzi w oponach było widać druty, a musiał jezdzic tak bo mimo wielu próśb jego szef nie znalazł na to pieniedzy. A przecież chciał utrzymać pracę. Z drugiej strony biorąc pod uwagę ceny paliwa ubezpiwczeń wszelakich opłat winiet i innych g... to tez nie dziwie się. Najpierw trzeba konus staorzyc warunki żeby mógł sobie i innym Zapewnić bezpieczeństwo a potem egzekwować przestrzeganie zasad
 Jesteś debilem. 
Avatar
C+E / 6 stycznia 2019 r. o 17:22
Ludzie niech każdy spojrzy sam na siebie i oceni swój styl jazdy. Nagle wszyscy są ideałami, tylko kierowcy ciężarówek winni.... Żenada...
Avatar
Marko / 6 stycznia 2019 r. o 18:41
Ciekawy jestem kto opowiada za odśnieżanie tego odcinka, czyżby bankrut LIT-Trans.
Avatar
cebula / 6 stycznia 2019 r. o 17:24
witamy w Polsce, wina byłaby odobowki to specjaliści od cebuli narzekali by na osobowki I ile to szczyli nimi nie jeździ, a z tirów robiliby biedactwa. Jest zima ,mieszkamy w Polsce. rząd ma na nas wywalone I o drogi się tu praktycznie nie dba. ogarnijcie prędkość i myslcie czy to co robicie na suchym asfalcie działa na lodzie
Avatar
Pomoc po wypadkach / 7 lipca 2019 r. o 18:38
Rodziny tragicznie zmarłych osób proszę o kontakt 504-387-549
Avatar
Rodzina / 19 lutego 2019 r. o 23:50
Pomysł trochę od kiedy o 3w nocy wna początku stycznia jest jasno jeśli gow...o wiesz to się nie wypowiadaj tylko pilnuj męża!!!!!
Avatar
Gość / 17 stycznia 2019 r. o 07:53
Taka prawka kierowcy ciężarówek pozwalają sobie na za dużo. Wczoraj też jechałam z synek na zakupy i jakiś idiotka przy ograniczeniu do 50 wyprzedza 2 samochodu choć nie było do tego warunków. Gdzie jest policja wtedy . Na wioskach łapią każde auto chyba żeby się wzbogacić na jakimś debilu co na stopie stanąć nie potrafi A tych blaznow z ciężarówek kto złapie. Porażka. Współczuję tym dzieciakom
Avatar
GrammaNazi / 8 stycznia 2019 r. o 10:20
Szczere kondolencje i wyrazy wspolczucia dla najblizszych i rodziny..... Ja ze swej strony nie Chce oskarzac zadnego z trzech kierowcow Moim zdaniem winna jest nawieszchnia drogi, ( ogromne koleiny) Przejezdzalem tym odcinkiem i nawet przy suchej nawieszchni zuca autem z lewa na prawo a do tego jeszcze snieg. Mizera sledczy powinni wziac to pod uwage . Raz jeszcze wyrazy wspolczucia....
 Tobie to by się przydał słownik języka polskiego...jak można robić takie podstawowe błędy?
Avatar
Zza / 7 stycznia 2019 r. o 21:56
Zastanów się co ty piszesz? Ta droga mimo że jest to krajowa nr 19 jest na tym odcinku w fatalnym stanie. Droga nie była odśnieżana. Nie musiał jechać z dużą prędkością żeby doszło do tragedii. Szkoda wszystkich osób z wypadku a nie wyzywasz kierowcę postaw się na jego miejscu jak on się teraz czuję? 
Avatar
Zbulwersowana / 7 stycznia 2019 r. o 19:14
Gów.... wiesz i w d.... byłeś, a naraz specjalista transportowiec z ciebie. Człowieku ogarnij się trochę i nie pisz co ci ślina na język przyniesie bo bzdury totalne tu wymyślasz !!!!!!
Avatar
Ania / 7 stycznia 2019 r. o 18:55
Proszę o informację ,  o nazwisko rodziny może ktoś jest w stanie mi odpowiedziec?
Avatar
Ja / 7 stycznia 2019 r. o 18:19
Nie to byla Ania
Avatar
Gość / 7 stycznia 2019 r. o 17:12
Jestem synem
Avatar
Ol / 7 stycznia 2019 r. o 16:06
ŁaŁ 9h w pracy.  W szpitalach pracują po 12h dzien i noc.  Gdyby kierowcy ciężarówek jeździli zgodnie z przepisami i słuchali się szefow januszy, ktorzy karzą jechac niesprawnymi pojazdami, nie byloby wypadkow.
Zobacz wszystkie komentarze 51

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowa strzelnica w Puławach. Pierwsza taka w województwie lubelskim

Nowa strzelnica w Puławach. Pierwsza taka w województwie lubelskim

W Zespole Szkół nr 3 im. M. Dąbrowskiej we wtorek otwarta została pierwsza w regionie wirtualna strzelnica. Do wyboru jest imitacja broni krótkiej i długiej, która pozwala celować w ekran wiązką lasera niszcząc cele wyświetlane na ekranie.

Ograni piłkarze pilnie poszukiwani w Lubliniance

Ograni piłkarze pilnie poszukiwani w Lubliniance

Aż 41 zawodników na pierwszym, poniedziałkowym treningu. Na drugim 37. Nowy trener Lublinianki na razie nie może narzekać na frekwencję, ale na jakość kadry już tak. – Jest tutaj wielu fajnych chłopaków, ale to przede wszystkim młodzież. My potrzebujemy więcej doświadczenia – przyznaje Mirosław Kosowski.

Hrubieszów. Gol za golem, grosz do grosza. Piłkarze grali dla Iwony

Hrubieszów. Gol za golem, grosz do grosza. Piłkarze grali dla Iwony

8 tys. 670 złotych sprawy nie załatwia, bo na leczenie 33-latki z Werbkowic w klinice w Barcelonie potrzeba ok. 2 mln zł. Ale ta kwota, zebrana podczas niedzielnego turnieju piłkarskiego w Hrubieszowie, to jednak spora cegiełka w zbiórce, która wciąż trwa

Lublin. Senator Bury chce rozmawiać o spalarniach

Lublin. Senator Bury chce rozmawiać o spalarniach

Plany związane z budową w Lublinie i regionie kilku spalarni śmieci będą głównym tematem kolejnej edycji Kongresu Rad Dzielnic. Spotkanie po raz drugi organizuje senator Polski 2050 Jacek Bury

Wystawa fotografii Grzegorza Jankowskiego
6 lutego 2023, 17:00

Wystawa fotografii Grzegorza Jankowskiego

W poniedziałek, 6 lutego o godz. 17 w Galerii 31 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie (ul. Braci Wieniawskich 5) zostanie zorganizowany wernisaż wystawy fotografii Grzegorza Jankowskiego "Cztery pory roku w dolinie".

„Straciłam pieniądze i mam kredyt, którego nie zaciągnęłam”. Uwaga na oszustów internetowych
wideo
film

„Straciłam pieniądze i mam kredyt, którego nie zaciągnęłam”. Uwaga na oszustów internetowych

Rekordziści stracili z kont dziesiątki tysięcy złotych, niektórzy muszą spłacać kredyty, których nigdy nie zaciągali. Jak ustrzec się przed oszustami działającymi na platformach sprzedażowych? Sprzedaż używanych rzeczy przez internet cieszy się rosnącą popularnością. Coraz częściej pojawiają się też informacje o osobach, które nie tylko nie otrzymały zapłaty za sprzedane przedmioty, ale straciły duże pieniądze.

PKP. Pociągi Lublin – Warszawa przyśpieszą. Podróż będzie krótsza

PKP. Pociągi Lublin – Warszawa przyśpieszą. Podróż będzie krótsza

Nie ponad dwie godziny, ale mniej będzie trwała podróż pociągiem pośpiesznym z Lublina do Warszawy. Wiemy od kiedy.

Nie żyje Edward Jankowski, były trener piłkarek ręcznych z Lublina

Nie żyje Edward Jankowski, były trener piłkarek ręcznych z Lublina

W wieku 72 lat zmarł Edward Jankowski, były trener piłkarek ręcznych Montexu, SPR i MKS, który w klubie z Lublina przepracował ponad 25 lat.

Casademont Saragossa – Polski Cukier AZS UMCS 58:50. Koniec europejskiego snu

Casademont Saragossa – Polski Cukier AZS UMCS 58:50. Koniec europejskiego snu

Polski Cukier AZS UMCS przegrał w Saragossie i odpadł z rozgrywek EuroCup. Lublinianki jeszcze na 10 minut przed końcem spotkania były w kolejnej rundzie. Niestety, ostatnią kwartę przegrały 12:22 i cały mecz 50:58.

Lublin. Startuje loteria podatkowa. Za rozliczenie PIT jest do wygrania samochód

Lublin. Startuje loteria podatkowa. Za rozliczenie PIT jest do wygrania samochód

Już po raz piąty startuje akcja „Rozlicz PIT w Lublinie”. Na tych, którzy wezmą w niej udział czekają nagrody pieniężne, a główną nagrodą jest Suzuki Swift Hybrid

Lubelskie. Jutro rolnicy zablokują drogi
galeria

Lubelskie. Jutro rolnicy zablokują drogi

Kierowcy ciężarówek w czwartek i piątek nie przejadą przez przejścia w Hrebennem i Dorohusku. Rolnicy organizują protest w sprawie niekontrolowanego importu złej jakości zboża z Ukrainy.

Do Lublina już nie przyjeżdżają romantycy. Rekordowa liczba turystów

Do Lublina już nie przyjeżdżają romantycy. Rekordowa liczba turystów