Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

8 grudnia 2018 r.
12:47

Zmarła Jolanta Szczypińska. Posłanka miała 61 lat. "Jolu będzie nam Ciebie brakowało"

0 22 A A
(fot. Archiwum Kancelarii Prezydenta RP)

W sobotę zmarła posłanka Jolanta Szczypińska.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Informację o śmierci parlamentarzystki Prawa i Sprawiedliwości podała Elżbieta Witek, była minister w rządzie Beaty Szydło. Smutną wiadomość potwierdzili inni politycy PiS. Szczypińska w listopadzie trafiła do szpitala z powikłaniami po wcześniejszej chorobie.

Jolanta Szczypińska miała 61 lat. Pochodziła ze Słupska. Z zawodu była pielęgniarką. Była posłanka na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej IV, V, VI, VII i VIII kadencji.

– Jolu będzie nam Ciebie brakowało – napisała na Twitterze posłanka PiS Beata Mazurek.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 8 grudnia 2018 r. o 13:27
+24
Jedna sprawiedliwość na tym świecie.Bogaty , biedny , uprzejmy, , zarozumialec nie uniknie śmierci , nalepiej być człowiekiem z pokorą , bo nigdy nie wiemy co nas spotka za 1h, dzień , miesiąc, rok.Trzebaa tak źyć , by inni mieli o nas najlepsze wspomnienia.
Avatar
Gość / 8 grudnia 2018 r. o 13:00
+21
Każda śmierć jest przykra.
Avatar
Jacek / 8 grudnia 2018 r. o 13:30
+12
Jednego darmozjada mniej.
 Brawo debilu
Avatar
M / 8 grudnia 2018 r. o 16:55
+7
....wszyscy podążamy tą ścieżką! Wcześniej lub później pozostanie po nas tylko wspomnienie! Warto więc być po prostu człowiekiem przyzwoitym! A o tym nauczał mój (podkreślam to z dumą)   prof. Władysław Bartoszewski i żadne modły nie pomogą!
 Przecież Bartoszewski nawet matury nie miał to jaki to profesor ????
Avatar
Xxx / 8 grudnia 2018 r. o 16:54
+7
Jednego darmozjada mniej.
 No coś ty ? Przecież jeszcze żyjesz skoro coś tu popiskujesz.
Avatar
K15 / 8 grudnia 2018 r. o 19:39
+5
Nie rozumiem .Umarł ktoś nic nie znaczący i to jest wiadomość na pierwszą stronę?
 jak to nic? co prawda dubieniecki wyrazał sie o  nieuprzejmie o jej rozumie,ale przez kilka lat zasiadała u boku samego prezesa wolski,a to już znaczenie miało,być 5 razy posłem tego sejmu co poseł nic nie znaczy ,strata czasu i pyblicznych pieniędzy,jak był strajk pielegniarek w gabinecie prezesika ,to wyśmiewała własne koleżanki ,to kogo ona reprezentowała na poważnie?
Avatar
Gość / 8 grudnia 2018 r. o 17:26
+4
A zasługi tej pani dla Polski to jakie są? Bo że dla własnej kieszeni to wiadomo.
Avatar
Gość / 8 grudnia 2018 r. o 17:09
+3
Nie rozumiem .Umarł ktoś nic nie znaczący i to jest wiadomość na pierwszą stronę?
Właśnie! Minusujący może wymienią jej zasługi?
 Minusuję, bo nie znoszę podłości, która pozwala głupcom bez serca, wrażliwości i rozumu nawet wobec śmierci szydzić i naśmiewać się z czyjegoś żalu. To jest mój wyraz protestu przeciw głupocie i chamstwu na forach. A jest o tej śmierci głośno, bo umarła posłanka. Codziennie umiera wiele osób - bezimiennie, cichutko, bez rozgłosu. Poseł jednak to ktoś znany ogółowi, jeden ( jedna) z czterystu sześćdziesięciu. Dlatego piszą i mówią o tym media. Ktoś pyta o dokonania Zmarłej. Czego oczekiwał? Cudu, spełnienia wszystkich marzeń - swoich i reszty Polaków, krainy szczęśliwości nad Wisłą? Ktoś chrzani tu głupio o rzekomym pomniku. Jak to nazwać? Czyż to nie przejaw zdziczenia, braku szacunku dla cudzej tragedii? A jaki swój koniec przewidują szydercy? Co pozostawią po sobie oprócz tego, co tu prezentują? Ktoś powiedział: "Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro..." Pamiętajmy o tym. A dziś pomilczmy trochę...
 Minusuję, bo nie znoszę podłości, która pozwala głupcom bez serca, wrażliwości i rozumu nawet wobec śmierci szydzić i naśmiewać się z czyjegoś żalu. To jest mój wyraz protestu przeciw głupocie i chamstwu na forach. A jest o tej śmierci głośno, bo umarła posłanka. Codziennie umiera wiele osób - bezimiennie, cichutko, bez rozgłosu. Poseł jednak to ktoś znany ogółowi, jeden ( jedna) z czterystu sześćdziesięciu. Dlatego piszą i mówią o tym media. Ktoś pyta o dokonania Zmarłej. Czego oczekiwał? Cudu, spełnienia wszystkich marzeń -... rozwiń
Avatar
Gość / 8 grudnia 2018 r. o 17:03
+2
o mały włos i kaczorini zostałby wdowcem
Avatar
rocznik 1958..... / 8 grudnia 2018 r. o 13:48
+2
....wszyscy podążamy tą ścieżką! Wcześniej lub później pozostanie po nas tylko wspomnienie! Warto więc być po prostu człowiekiem przyzwoitym! A o tym nauczał mój (podkreślam to z dumą) prof. Władysław Bartoszewski i żadne modły nie pomogą!
Avatar
AntygnIDA / 9 grudnia 2018 r. o 23:45
+1
Spoczywaj u boku Pana w spokoju .
Avatar
K15 / 8 grudnia 2018 r. o 19:39
+5
Nie rozumiem .Umarł ktoś nic nie znaczący i to jest wiadomość na pierwszą stronę?
 jak to nic? co prawda dubieniecki wyrazał sie o  nieuprzejmie o jej rozumie,ale przez kilka lat zasiadała u boku samego prezesa wolski,a to już znaczenie miało,być 5 razy posłem tego sejmu co poseł nic nie znaczy ,strata czasu i pyblicznych pieniędzy,jak był strajk pielegniarek w gabinecie prezesika ,to wyśmiewała własne koleżanki ,to kogo ona reprezentowała na poważnie?
Avatar
Henio / 8 grudnia 2018 r. o 18:00
+1
Maturę miał. Do tego przedwojenną.
Avatar
wewengosz / 8 grudnia 2018 r. o 17:57
-2
Maturę mu przypisali po 90 roku To zdrajca Polaków. To ten którego Niemcy zwolnili z Oświęcimia na zły stan zdrowia buhahaha Wszystkich chorych zwalniali ale kominem
Avatar
wewengosz / 8 grudnia 2018 r. o 17:51
+1
Od kiedy Bartoszewski był profesorem Ten zdrajca nawet matury nie zaliczył
Avatar
katolik / 8 grudnia 2018 r. o 17:35
-4
Modły pisowcow nie pomogły. Bóg nie wysłuchał obłudników i faryzeuszy.
Avatar
Gość / 8 grudnia 2018 r. o 17:26
+4
A zasługi tej pani dla Polski to jakie są? Bo że dla własnej kieszeni to wiadomo.
Avatar
Jghj / 8 grudnia 2018 r. o 17:14
-5
....wszyscy podążamy tą ścieżką! Wcześniej lub później pozostanie po nas tylko wspomnienie! Warto więc być po prostu człowiekiem przyzwoitym! A o tym nauczał mój (podkreślam to z dumą)   prof. Władysław Bartoszewski i żadne modły nie pomogą!
Przecież Bartoszewski nawet matury nie miał to jaki to profesor ????
"  Był absolwentem  Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Warszawie  (1937) oraz Liceum Humanistycznego  Towarzystwa Wychowawczo-Oświatowego „Przyszłość”  w  Warszawie . Maturę zdał w 1939 [4] [5] [6] [7] . Od października 1941 do początku 1944 studiował polonistykę na  tajnym   Wydziale Humanistycznym   Uniwersytetu Warszawskiego . " Co jeszcze powiesz PiSowski płatny trollu? Może o profesurze Pawłowicz?
"  Był absolwentem  Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Warszawie  (1937) oraz Liceum Humanistycznego  Towarzystwa Wychowawczo-Oświatowego „Przyszłość”  w  Warszawie . Maturę zdał w 1939 [4] [5] [6] [7] . Od października 1941 do początku 1944 studiował polonistykę na  tajnym   Wydziale Humanistycznym   Uniwersytetu Warszawskiego . " Co jeszcze powiesz PiSowski płatny tr... rozwiń
Avatar
Gość / 8 grudnia 2018 r. o 17:09
+3
Nie rozumiem .Umarł ktoś nic nie znaczący i to jest wiadomość na pierwszą stronę?
Właśnie! Minusujący może wymienią jej zasługi?
 Minusuję, bo nie znoszę podłości, która pozwala głupcom bez serca, wrażliwości i rozumu nawet wobec śmierci szydzić i naśmiewać się z czyjegoś żalu. To jest mój wyraz protestu przeciw głupocie i chamstwu na forach. A jest o tej śmierci głośno, bo umarła posłanka. Codziennie umiera wiele osób - bezimiennie, cichutko, bez rozgłosu. Poseł jednak to ktoś znany ogółowi, jeden ( jedna) z czterystu sześćdziesięciu. Dlatego piszą i mówią o tym media. Ktoś pyta o dokonania Zmarłej. Czego oczekiwał? Cudu, spełnienia wszystkich marzeń - swoich i reszty Polaków, krainy szczęśliwości nad Wisłą? Ktoś chrzani tu głupio o rzekomym pomniku. Jak to nazwać? Czyż to nie przejaw zdziczenia, braku szacunku dla cudzej tragedii? A jaki swój koniec przewidują szydercy? Co pozostawią po sobie oprócz tego, co tu prezentują? Ktoś powiedział: "Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro..." Pamiętajmy o tym. A dziś pomilczmy trochę...
 Minusuję, bo nie znoszę podłości, która pozwala głupcom bez serca, wrażliwości i rozumu nawet wobec śmierci szydzić i naśmiewać się z czyjegoś żalu. To jest mój wyraz protestu przeciw głupocie i chamstwu na forach. A jest o tej śmierci głośno, bo umarła posłanka. Codziennie umiera wiele osób - bezimiennie, cichutko, bez rozgłosu. Poseł jednak to ktoś znany ogółowi, jeden ( jedna) z czterystu sześćdziesięciu. Dlatego piszą i mówią o tym media. Ktoś pyta o dokonania Zmarłej. Czego oczekiwał? Cudu, spełnienia wszystkich marzeń -... rozwiń
Avatar
Gość / 8 grudnia 2018 r. o 17:03
+2
o mały włos i kaczorini zostałby wdowcem
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

15 grudnia ruszy kampania informacyjna dotycząca szczepionki na koronawirusa

15 grudnia ruszy kampania informacyjna dotycząca szczepionki na koronawirusa

15 grudnia ruszy kampania informacyjna i profrekwencyjna dotycząca szczepionki na koronawirusa - zapowiedział szef KPRM Michał Dworczyk. Najpierw ruszy specjalna strona internetowa, infolinia, a następnie kampania w mediach tradycyjnych i elektronicznych.

Dzieci zamknięte w domach. Nie zawsze bezpieczne, nie zawsze z pomocą

Dzieci zamknięte w domach. Nie zawsze bezpieczne, nie zawsze z pomocą

Pozbawione wsparcia w potrzebie i narażone na różne formy krzywdzenia oraz pełne obaw – tak według najnowszego badania wyglądała sytuacja wielu nastolatków w czasie przymusowego zamknięcia w domach. Zdalna nauka jest dla nich dodatkowym stresem. Zwłaszcza, że w nauce przeszkadzają im często... rodzice.

Niedzielski: Szczepionki na koronawirusa nie są dopuszczone dla dzieci

Niedzielski: Szczepionki na koronawirusa nie są dopuszczone dla dzieci

Szczepienie na koronawirusa będzie przede wszystkim ukierunkowane dla dorosłych - powiedział w piątek szef resortu zdrowia Adam Niedzielski. Poinformował przy tym, że żadna ze szczepionek nie ma w warunkach dopuszczenia sugestii do stosowania wobec dzieci.

Zawetowanie unijnego budżetu może uderzyć w program Erasmus. Organizacje studenckie odpowiedzą protestami
film

Zawetowanie unijnego budżetu może uderzyć w program Erasmus. Organizacje studenckie odpowiedzą protestami

Studenci z ruchu Stop Demontażowi Edukacji zapowiadają protesty w odpowiedzi na ewentualne zawetowanie przez rząd unijnego budżetu. Polskie weto w Brukseli może bowiem spowodować, że zabraknie środków na kontynuację programu wymiany studenckiej Erasmus.

Chris Niedenthal gościem Akademii Odkryć Fotograficznych
5 grudnia 2020, 13:00

Chris Niedenthal gościem Akademii Odkryć Fotograficznych

Chris Niedenthal, legendarny brytyjski fotoreporter, będzie gościem najbliższej Akademii Odkryć Fotograficznych, która w formie online odbędzie się 5 grudnia o godz. 13.

Łęczna. Barbórkowa msza w święto patronki górników
galeria

Łęczna. Barbórkowa msza w święto patronki górników

Górnicy z Bogdanki w tym roku nie mogą w pełni świętować. Przez sytuację epidemiologiczną nie można było zorganizować dużej uroczystości. Nie ma też tradycyjnej Karczmy Piwnej. Właściwie jedynym miejscem, gdzie górnicy mogą świętować razem – choć w ograniczonej liczbie – są msze. Taka właśnie odbyła się w piątek w parafii Św. Barbary w Łęcznej. Przypomnijmy, że nazwa Barbórka nie jest przypadkowa. Pochodzi od imienia Barbary – świętej, która jest patronką górników.

Radzyń Podlaski: Przetarg na remont pałacu trzeba przetłumaczyć na 27 języków

Radzyń Podlaski: Przetarg na remont pałacu trzeba przetłumaczyć na 27 języków

Do końca listopada miasto miało ogłosić wielki przetarg na remont pałacu Potockich. Tak się jednak nie stało. Urzędnicy tłumaczą… to koniecznością przetłumaczenia ogłoszenia na 27 języków.

"Ratujemy Mikołajki" - performance online już w sobotę
5 grudnia 2020, 17:00

"Ratujemy Mikołajki" - performance online już w sobotę

Pracowania Sztuczka i Centrum Kultury w Lublinie zapraszają do obejrzenia wyjątkowego familijnego performance'u "Ratujemy Mikołajki", który zostanie zaprezentowany na Facebooku 5 i 6 grudnia o godz. 17.

Największy pustostan w województwie lubelskim znalazł kupca

Największy pustostan w województwie lubelskim znalazł kupca

Sześciopiętrowy budynek nieukończonego sanatorium Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Nałęczowie, po latach starań i ośmiu przetargach, znalazł nabywcę. Agencja Mienia Wojskowego otrzymała za niego 8 mln zł. Nowy właściciel, spółka Arche zamierza przeprowadzić w nim kapitalny remont.

Azoty Puławy w niedzielę chcą podtrzymać dobrą passę w Szczecinie

Azoty Puławy w niedzielę chcą podtrzymać dobrą passę w Szczecinie

Wyjazdowym przeciwnikiem Azotów Puławy będzie Sandra SPA Pogoń Szczecin. Niedzielne spotkanie zostanie rozegrane o godzinie 16.

Na półkolonie do szkoły. W zajęciach nie wezmą udziału wszyscy uczniowie

Na półkolonie do szkoły. W zajęciach nie wezmą udziału wszyscy uczniowie

Uczniowie w całej Polsce będą odpoczywali w czasie ferii zimowych w tym samym czasie: od 4 do 17 stycznia. Wyjechać na zimowiska nie będą mogli, ale będą mogli brać udział w półkoloniach w szkołach i placówkach oświatowych. W tych zajęciach udział wezmą jednak tylko nieliczni.

Lek na cukrzycę może zmniejszać wśród kobiet ryzyko zgonu z powodu COVID-19

Lek na cukrzycę może zmniejszać wśród kobiet ryzyko zgonu z powodu COVID-19

Metformina, stosowana w leczeniu cukrzycy, ma związek z mniejszym ryzykiem zgonu z powodu COVID-19 wśród kobiet – wynika z badań opublikowanych w piśmie „The Lancet Healthy Longevity”.

Dwa lata więzienia dla dwóch mężczyzn za potrącenie autem pieszej i zostawienie jej w rowie
film

Dwa lata więzienia dla dwóch mężczyzn za potrącenie autem pieszej i zostawienie jej w rowie

Dwaj mężczyźni zostali skazani przez Sąd Okręgowy w Krośnie za śmiertelne potrącenie kobiety i nieudzielenie pomocy. Obaj usłyszeli wyroki dwóch lat pozbawienia wolności. Sąd uchylił zarzut zabójstwa.

Lublin: Mieszkańcy palą w piecach śmieciami, ekolodzy namawiają do zmian

Lublin: Mieszkańcy palą w piecach śmieciami, ekolodzy namawiają do zmian

13 tys. zł wyda miasto na przekonywanie mieszkańców jednej z dzielnic, że mogą ogrzewać domy mniej uciążliwie dla środowiska i sąsiadów. O taką akcję poprosiła Rada Dzielnicy Dziesiąta, gdzie bywa aż siwo od dymu. Czy palących w piecu śmieciami uda się nakłonić do wydatków na inne ogrzewanie?