Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

4 grudnia 2019 r.
10:01

Trzydnik Mały: 25-latek zginął w wypadku. Kierowca BMW trafił do aresztu

21 31 A A

Tragiczny wypadek w miejscowości Trzydnik Mały w powiecie kraśnickim. Nie żyje 25-letni mężczyzna

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło we wtorek po godz. 19. - Idącego prawidłowo, poboczem drogi 25-letniego mężczyznę potrącił 21-latek kierujący samochodem BMW - informuje Janusz Majewski z kraśnickiej policji.

Ranny mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Kraśniku. Niestety zmarł.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący BMW z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas jezdni i tam doszło do uderzenia w pieszego - dodaje Majewski.

Do potrącenia doszło w terenie zabudowanym, dobrze oświetlonym. Biegły z zakresu ruchu drogowego na podstawie śladów i uszkodzeń samochodu wstępnie określił prędkość pojazdu na nie mniejszą niż 80 km/h.

Młody kierowca BMW był trzeźwy. Trafił do policyjnego aresztu, będzie odpowiadał za spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym.

 

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Suweren / 4 grudnia 2019 r. o 10:48
Ta tragedia dowodzi, że to nie dla kierowców-seniorów, ale dla kierowców-juniorów należy wprowadzić obowiązek comiesięcznego badania psychiatryczno-psychologicznego, bo bardzo wielu nie odróżnia świata wirtualnego od rzeczywistego.
Avatar
_K_ / 4 grudnia 2019 r. o 10:14
Co to za biegły robi ekspertyzy w 1 dzień? Jakaś wróżka ze szklanąckulą? Poza tym bez względu na prędkość pojazdu i pas jakim jedzie pieszy ma zejść z jezdni a nie mówić że idzie prawidłowo...
Łajzo! Jest napisane, że to wtępna ocena, a nie ekspertyza. Poza tym skoro pieszy szedł prawidłowo, a kierowca z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas, to chyba nie była to wina pieszego.
Avatar
ja / 4 grudnia 2019 r. o 11:21
Co tych małoletnich idiotów ciagnie do bmw????
Avatar
Paweł / 4 grudnia 2019 r. o 10:23
Co to za biegły robi ekspertyzy w 1 dzień? Jakaś wróżka ze szklanąckulą? Poza tym bez względu na prędkość pojazdu i pas jakim jedzie pieszy ma zejść z jezdni a nie mówić że idzie prawidłowo...
 Jeśli szedł prawidłowo, to szedł lewą stroną jezdni, więc BMW wyjechało mu w plecu. Jeśli kierowca nie umie jechać swoim pasem, to nic go tutaj nie broni. 
Avatar
opka / 4 grudnia 2019 r. o 10:55
BMW i wszystko jasne
Avatar
Gość / 4 grudnia 2019 r. o 10:24
Łojce sprzedadzą schedę i kumbajny i sebek wyjdzie . Już papugi ręce zacierają .
Avatar
Xxcc / 4 grudnia 2019 r. o 12:24
Widać po komentarzach ile głupoty w ludziach jeszcze trochę to strach będzie wychodzić na szosę trzeba chodzić po polach  Przecież wiadomo że pieszy też musi uważać ale skoro idzie poboczem a nie środkiem szosy  to dlaczego kierowca nie zwolni jechać 80 na godzinę bo mu wolno  Widać jak jerzdzą teraz kierowcy w zakręt do połowy zjeżdżają bo się nie może wyrobić a te młodzi kierowcy to głupie wydaje im się że jak już zdadzą te prawo jazdy to już kierowca na całego a to najgorsza głupota 
Avatar
Gość / 4 grudnia 2019 r. o 11:25
s***ela do paki dożywocie za morderstwo z premedytacją..bez obcyngalania się..
Avatar
Henio / 4 grudnia 2019 r. o 10:41
wina smartfona
 Tiaaa... Smartfon do ukarania.
Avatar
Gość / 4 grudnia 2019 r. o 11:46
"lażo jak święte krowy..." i zmuszają kierowców do jazdy 100km/h+ w obszarze zabudowanym. A młodocianym wieśniakom się zawsze i wszędzie spieszy.
Avatar
xxx / 8 grudnia 2019 r. o 16:06
współczuje rodzinie
Avatar
Henio / 6 grudnia 2019 r. o 23:57
Nie popieram Henia z 22:15.
Avatar
Henio / 5 grudnia 2019 r. o 22:15
Wacek. Jesteś z***y jak gnoj na kartofle.
Avatar
wacek nadal mały / 5 grudnia 2019 r. o 22:04
mistrz na starym ruplu ,czyli Bardzo Małym Wacku,który ma obsesję na punkcie swojego małego wacka,kontra PRAWIDŁOWO IDĄCY PIESZY, 10 dla mistrza !! mistrz SIEDZI W MAMRZE i podziwia wacka z nadzieją, ze ten urośnie,już na nikogo nie wjedzie i to jest świetna wiadomość !!oba ruple rozbebeszone!! zrobiło się bezpieczniej!!
Avatar
Mateusz (henio) / 5 grudnia 2019 r. o 19:59
Co to za podszywanie się za mnie i wyrzuty że wylądowałem w stawie? Mylisz sb osoby jakaś głupia pizdo to po pierwsze. Kto Nie raz mijał św. pamięci goscia to wiedział jak on chodził czy w zabudowanym czy niezabudowanym. Nigdy nie oswietlony, jaka kamizelka? Szło takie na chama i wyskakiwało na środek jak widziało samochód żeby stopa złapać i to z browarem w rece a Ty go widzisz w ostatniej chwili. Że ktoś go jebnie to było pewne prędzej czy później, dostał strzała na własne życzenie. Tyle w tym temacie. A ktos kto tu sie podszywa pod Angelike i pisze o moim stawie to szczere: *** się! Pozdrawiam chamow bez pojęcia.
Co to za podszywanie się za mnie i wyrzuty że wylądowałem w stawie? Mylisz sb osoby jakaś głupia pizdo to po pierwsze. Kto Nie raz mijał św. pamięci goscia to wiedział jak on chodził czy w zabudowanym czy niezabudowanym. Nigdy nie oswietlony, jaka kamizelka? Szło takie na chama i wyskakiwało na środek jak widziało samochód żeby stopa złapać i to z browarem w rece a Ty go widzisz w ostatniej chwili. Że ktoś go jebnie to było pewne prędzej czy później, dostał strzała na własne życzenie. Tyle w tym temacie. A ktos kto tu sie podszywa pod Angeli... rozwiń
Avatar
Tom / 5 grudnia 2019 r. o 19:01
Jeśli już to metformina a nie medformina .Uzywam leku siofor 500 i nie mam problemow z zakupem.Podstawowym skladnikiem sioforu jest metformina.Ojciec używa formetic tez z metformina i tez niema problemu z kupnem.
Avatar
Henio / 4 grudnia 2019 r. o 21:37
Doskonale wiem też, jak różni gamonie jeżdżą po ulicach.
Avatar
Angelika / 4 grudnia 2019 r. o 21:30
Heniu, łatwo się ocenia, co? A Ty ile razy miałeś prawko zabrane? A to nie Ty wyladowales swojego czasu w stawie? Sam doskonale wiesz jak ten chłopak chodził po ulicach. 
Avatar
Kierowca227 / 4 grudnia 2019 r. o 21:25
Dokładnie wczoraj jechałem z Owczarni na Rzeczyce. Miajłem go koło godz. 18 na zakręcie przed kościołem i cmentarzem idącego w stronę Trzydnika. Szedł nieprawidłowa stroną ulicy, nie po chodniku. Gdyby nie to, że jechałem z naprzeciwka być może ja bym go potrącił, bo nie dość, że nie był w żaden sposób oznakowany poza dwoma maleńkim odblaskami na przodzie rękawa, to jeszcze bujał się po połowie jezdni. Bierzmy też pod uwagę fakt, że ten chłopak był całkiem mocno upośledzony, bez opieki chadzal sam do sklepu na Rzeczyce, pił alkohol, więc mogło być też tak, że faktycznie nagle wyszedł zbyt blisko środka jezdni, kierujący go nie widział i tragedia gotowa. Każdemu z nas mogło się to przydarzyć. 
Dokładnie wczoraj jechałem z Owczarni na Rzeczyce. Miajłem go koło godz. 18 na zakręcie przed kościołem i cmentarzem idącego w stronę Trzydnika. Szedł nieprawidłowa stroną ulicy, nie po chodniku. Gdyby nie to, że jechałem z naprzeciwka być może ja bym go potrącił, bo nie dość, że nie był w żaden sposób oznakowany poza dwoma maleńkim odblaskami na przodzie rękawa, to jeszcze bujał się po połowie jezdni. Bierzmy też pod uwagę fakt, że ten chłopak był całkiem mocno upośledzony, bez opieki chadzal sam do sklepu na Rzeczyce, pił alkohol, więc mog... rozwiń
Avatar
Pablos / 4 grudnia 2019 r. o 21:05
... dobrze oświetlonym. Taaa a ta ciemność wokół auta na zdjęciu to fotoszop. Kilka dni wcześniej udało mi się ominąć tego pieszego, szedł poza obszarem zabudowanym, bez odblasku i nie po tej stronie drogi którą powinien, a kiedyś nawet zabrałem go na stopa...