Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

24 listopada 2011 r.
16:43
Edytuj ten wpis

Burmistrz Kraśnika nie będzie jeździć samochodem za 100 tys. zł

9 36 A A
Auto miało zastąpić 7-letnią Toyotę Avensis (Archiwum)
Auto miało zastąpić 7-letnią Toyotę Avensis (Archiwum)

Wczoraj radni Kraśnika wykreślili z budżetu na ten rok 100 tys. zł na ten cel. - To nie jest dobry czas na takie wydatki – stwierdzili.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Dementuję wszystkie informacje na temat tego, że nowy samochód ma być kupiony w związku z moim przyjściem – przekonywał podczas wczorajszej sesji Jarosław Stawiarski, były poseł PiS, który w połowie listopada objął funkcję pierwszego zastępcy burmistrza Kraśnika. – Zawsze jeździłem swoim samochodem i dalej będę to robić.

O planach kraśnickich urzędników pisaliśmy na początku listopada. Na zakup nowego samochodu miasto przeznaczyło 100 tys. zł. Auto miało zastąpić 7-letnią Toyotę Avensis, którą kupił poprzedni burmistrz miasta, Piotr Czubiński. W tym czasie auto trzykrotnie brało udział w kolizjach drogowych.

– Na stanie urzędu miasta jest samochód, którego żywot się kończy. Toyota ma przejechane 260 tys. km. Poza tym zużywa bardzo dużo oleju. Nie nadaje się też do wyjazdu na dłuższe trasy – tłumaczył wczoraj radnym Mirosław Włodarczyk, burmistrz Kraśnika. Na koniec dodał: Nigdy nie byłem zauroczony samochodem, nie miałem takiej fobii. Możemy być pionierskim miastem, które nie posiada samochodu. Poza tym ja mogę jeździć swoim własnym.
Radni PiS (burmistrza miasta w wyborach popierało PiS) przekonywali, że delegacje mogą kosztować więcej niż zakup nowego auta. – Kierujmy się ekonomią, a nie publiczką – prosił kolegów z rady Jerzy Misiak.

– Jest dla mnie niedorzecznością, aby takiego samochodu nie było – wtórował Jacek Zając. – Udało się zaoszczędzić ok. 240 tys. zł, mimo, że burmistrz Czubiński dał na odejście podwyżki pracownikom.
Inni radni mieli jednak wątpliwości. – Ludzie mogą czuć się oszukani – podkreślała Dorota Posyniak ("Lubię Kraśnik”). – Mieliśmy przecież oszczędzać.

– Ten samochód jest niefortunnym zakupem – tłumaczyła Anna Jaszowska, radna ze stowarzyszenia "Lubię Kraśnik”. – Miesiąc temu podnosiliśmy podatki, a teraz będzie mowa o słabej kondycji finansowej MPK.

Ostatecznie 100 tys. zostanie przeznaczone na inny cel. Głosowało za tym 18 radnych. Jeden wstrzymał się od głosu.

Komentarze 36

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
pikuś / 28 listopada 2011 o 10:05
0
A pan Jacek Dubiel do szkółki na stare smieci, tylko już nie jako dyrektor a nauczyciel, boli kopniak , oj boli bo od przyjaciół, ale na dyrektorski stołek w Trójce nie ma co liczyć bo tu rządzi powiatowy bos SLD Krzysztof Łach najbardziej zaufany dyrektor Burmistrza popieranego przez PIS, a wcześniej czubińskiego.
Avatar
Marysieńka / 28 listopada 2011 o 09:14
0
Foto tego cudaka z różnymi felgami zostało pewnie zamieszczone na stronie miasta w ramach promocji, majacej na celu budowanie dobrego wizerunku miasta. Czym bardziej wzrasta ilość zatrudnionych w urzędzie osób od promocji tym lepsze postępy osiągamy. To może z jeszcze jednego albo dwóch pracowników do pomocy im dorzucimy, żebysmy jeszcze wieksze kwiatki-przeróbki na pokaz mogli prezentowac.
Wstyd panie burmistrzu, bo nawet ,gdyby rzeczywiście ten samochód miał tak różne felgi, to kaząc go sfotografować przy takich poborach wyciąnęłabym ze swojej kieszeni na zakup nawet tych najtanszych, żeby sie jako tako prezentował. Tylko że chodziło o to, że trzeba było zrobić zdjęcie dziada pod publiczkę, żeby mozna sie było poużalać nad swoją dolą. Na drugim zdjęciu, tym malutkim zamieszczonym obok newsu, miejska toyota wszystkie felgi ma takie same. Identyczne jakie można zobaczyć w KTV w relacji o podwyzkach. I trudno pomylić jej właściciela, gdyż z samochodu wysiada nie kto inny jak sam pan burmistrz, który rzekomo jezdzi swoim albo MPK, a samochodu służbowego potrzebuje tylko dla urzędników. Tylko czy urzędnicy magistratu mają prace w terenie, że az tyle tysiecy kilometrów nią pokonują?Dlaczego w takim razie okłamuje się ludzi,zamieszczając na stronach przejrzystego urzędu nieprawdziwe informacje, wykazując , z tylko bumistrz i sporadycznie jego zastępcy uzytkują słuzbowy samochód?
Co w tak krótkim okresie czasu stało sie z felgami, które miała toyota? Czyzby zostały komus odsprzedane, zeby zasilić miejska kasę, podmienione jakiemuś koledze, a jego rupieciarnia załozona?
Foto tego cudaka z różnymi felgami zostało pewnie zamieszczone na stronie miasta w ramach promocji, majacej na celu budowanie dobrego wizerunku miasta. Czym bardziej wzrasta ilość zatrudnionych w urzędzie osób od promocji tym lepsze postępy osiągamy. To może z jeszcze jednego albo dwóch pracowników do pomocy im dorzucimy, żebysmy jeszcze wieksze kwiatki-przeróbki na pokaz mogli prezentowac.
Wstyd panie burmistrzu, bo nawet ,gdyby rzeczywiście ten samochód miał tak różne felgi, to kaząc go sfotografować przy takich poborach wyciąnęłabym... rozwiń
Avatar
GOŚĆ / 27 listopada 2011 o 20:06
0
z tym korytem to typowa żenująca odpowiedź zaślepionych wyznawców obecnej władzy, bo jak brak argumentów w dyskusji to tylko takimi epitetami można odwracać uwagę od senda sprawy
Avatar
Jacuś / 27 listopada 2011 o 14:53
0
[quote name='antypis' timestamp='1322396601' post='563510']
Koryto się urwało!!! i nie możesz przeżyć.
[/quote]
Człowieku,opamiętaj się.Co ma do tego koryto???Chyba mamy prawo wiedzieć na co idzie nasza kasa?
Avatar
antypis / 27 listopada 2011 o 13:23
0
[quote name='Gość' timestamp='1322317747' post='563305']
a ktoś wie ile kosztowała wizyta chyba 5 delegacji z miast partnerskich na 11 listopada?? bo mi się obiło że wszyscy goście z miast partnerskich Kraśnika nocowali w Kazimierzu Dolnym? prawda to?
[/quote]

Koryto się urwało!!! i nie możesz przeżyć.
Avatar
Marysieńka / 26 listopada 2011 o 19:22
0
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1322284617' post='563173']
I wystarczy. Nie wiesz, nie widziałaś na własne oczy, a zabierasz głos w sprawie, oczerniając kogoś. To twoje tradycyjne zachowanie na forum. Jak byś była facetem, to sądzę, że zbierałaśbyś regularne bęcki od ludzi, których nie widzisz, a o których ciągle piszesz. A że konfabulację i mitomaństwo masz we krwi, tedy wsadzanie gaści byłoby regularne

Ależ oczywiście, że tak - jak by to było, żeby Marysieńka nawet w tej sprawie nie zabrała głosu ? Nie widziałam, nie słyszałam - nieważne, ważne jest, by bić bezkarnie pianę ! Żeby chociaż zaistnieć na 10 minut ... Ale jak mawiał Eklezjastes - wszystko ma swój czas
[/quote]
Gdybyś miał chociaz trochę racji, to o wielu faktach nie moglibyśmy mówić, uwazac , ze nie miały miejsca, a wszelkie informacje uznawać za kłamliwe, tylko dlatego, że nie byliśmy naocznymi świadkami tych sytuacji. Właśnie z takiego powodu, nawet katastrofę smolenską moglibyśmy uznawac za niebyłą. A niestety tak nie jest.
I jesli sie mijam tak z prawda, to dlaczego tak napalczywie
nie reagowałes na ten wpis? Dlaczego nie zaprzeczyłeś tym informacjom? Informacja niezdementowana uwazana jest za wiarygodną.
[quote name='gość' timestamp='1318953651' post='548731']
ponieważ służbowym samochodem przywozi dzieci do szkoły, na basen , na zajęcia pozalekcyjne. jezdzi więcej niż czubński. Na tydzień pojechał do Paryża.
[/quote]

A bęcki o jakich piszesz to jest bezprawne torowanie sobie drogi, do akceptowania swoich czynów niezgodnych z istnięjącymi zasadami.
Tak wiec jak ktos się czuje oczerniany, to niech dochodzi swoich praw legalną drogą, a nie próbuje bawić się potajemnie w mściciela jak pospolity rzezimieszek.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1322284617' post='563173']
I wystarczy. Nie wiesz, nie widziałaś na własne oczy, a zabierasz głos w sprawie, oczerniając kogoś. To twoje tradycyjne zachowanie na forum. Jak byś była facetem, to sądzę, że zbierałaśbyś regularne bęcki od ludzi, których nie widzisz, a o których ciągle piszesz. A że konfabulację i mitomaństwo masz we krwi, tedy wsadzanie gaści byłoby regularne

Ależ oczywiście, że tak - jak by to było, żeby Marysieńka nawet w tej sprawie nie zabra... rozwiń
Avatar
Gość / 26 listopada 2011 o 15:29
0
a ktoś wie ile kosztowała wizyta chyba 5 delegacji z miast partnerskich na 11 listopada?? bo mi się obiło że wszyscy goście z miast partnerskich Kraśnika nocowali w Kazimierzu Dolnym? prawda to?
Avatar
kirk / 26 listopada 2011 o 15:28
0
W MOPS krasnickim niedosza radna z listy PIS zostala dyrektorko ech kiedys to byly ladne dziewczyny na stolkach dyrektorskich az lza sie kreci w oku
Avatar
majster / 26 listopada 2011 o 15:11
0
Panie doktorze - jak żyć, jak nie ma czym jeździć?!
Avatar
Gość / 26 listopada 2011 o 09:55
0
W MOPS kierownikiem zostaje niedoszła radna PiS, w KPM to samo - najpierw niedoszły, teraz były radny tej partyjki, kierownikiem promocji miasta nauczyciel biologii, dwóch zastępców uzdrowiciela bez doświadczenia jako urzędnicy samorządowi (teraz jeden zmieniony przez byłego posła - ten przynajmniej był krótko starostą, ale to innym samorząd, inne przepisy), prawie tuzin spraw w sądzie pracy, skandaliczne wyniki w pozyskiwaniu środków unijnych na inwestycje, obiecanki wyborcze jak gruszki na wierzbie (basen w starym, tzw. mała obwodnica - śmiechu warte). No i ta kultura osobista i ogłada nowych "specjalistów" zatrudnianych za nasze podatki. Niech już kupią to auto, ale pod warunkiem że do Lublina w naszych sprawach będzie jeździł kaszpirowski. Jak nas zaczną promować w Marszałkowskim albo Wojewódzkim jego nowi spece od marketingu - to już lepiej wysyłać tam hodowców trzody chlewnej z Bobów.
W MOPS kierownikiem zostaje niedoszła radna PiS, w KPM to samo - najpierw niedoszły, teraz były radny tej partyjki, kierownikiem promocji miasta nauczyciel biologii, dwóch zastępców uzdrowiciela bez doświadczenia jako urzędnicy samorządowi (teraz jeden zmieniony przez byłego posła - ten przynajmniej był krótko starostą, ale to innym samorząd, inne przepisy), prawie tuzin spraw w sądzie pracy, skandaliczne wyniki w pozyskiwaniu środków unijnych na inwestycje, obiecanki wyborcze jak gruszki na wierzbie (basen w starym, tzw. mała obwodnica - śm... rozwiń
Avatar
pikuś / 28 listopada 2011 o 10:05
0
A pan Jacek Dubiel do szkółki na stare smieci, tylko już nie jako dyrektor a nauczyciel, boli kopniak , oj boli bo od przyjaciół, ale na dyrektorski stołek w Trójce nie ma co liczyć bo tu rządzi powiatowy bos SLD Krzysztof Łach najbardziej zaufany dyrektor Burmistrza popieranego przez PIS, a wcześniej czubińskiego.
Avatar
Marysieńka / 28 listopada 2011 o 09:14
0
Foto tego cudaka z różnymi felgami zostało pewnie zamieszczone na stronie miasta w ramach promocji, majacej na celu budowanie dobrego wizerunku miasta. Czym bardziej wzrasta ilość zatrudnionych w urzędzie osób od promocji tym lepsze postępy osiągamy. To może z jeszcze jednego albo dwóch pracowników do pomocy im dorzucimy, żebysmy jeszcze wieksze kwiatki-przeróbki na pokaz mogli prezentowac.
Wstyd panie burmistrzu, bo nawet ,gdyby rzeczywiście ten samochód miał tak różne felgi, to kaząc go sfotografować przy takich poborach wyciąnęłabym ze swojej kieszeni na zakup nawet tych najtanszych, żeby sie jako tako prezentował. Tylko że chodziło o to, że trzeba było zrobić zdjęcie dziada pod publiczkę, żeby mozna sie było poużalać nad swoją dolą. Na drugim zdjęciu, tym malutkim zamieszczonym obok newsu, miejska toyota wszystkie felgi ma takie same. Identyczne jakie można zobaczyć w KTV w relacji o podwyzkach. I trudno pomylić jej właściciela, gdyż z samochodu wysiada nie kto inny jak sam pan burmistrz, który rzekomo jezdzi swoim albo MPK, a samochodu służbowego potrzebuje tylko dla urzędników. Tylko czy urzędnicy magistratu mają prace w terenie, że az tyle tysiecy kilometrów nią pokonują?Dlaczego w takim razie okłamuje się ludzi,zamieszczając na stronach przejrzystego urzędu nieprawdziwe informacje, wykazując , z tylko bumistrz i sporadycznie jego zastępcy uzytkują słuzbowy samochód?
Co w tak krótkim okresie czasu stało sie z felgami, które miała toyota? Czyzby zostały komus odsprzedane, zeby zasilić miejska kasę, podmienione jakiemuś koledze, a jego rupieciarnia załozona?
Foto tego cudaka z różnymi felgami zostało pewnie zamieszczone na stronie miasta w ramach promocji, majacej na celu budowanie dobrego wizerunku miasta. Czym bardziej wzrasta ilość zatrudnionych w urzędzie osób od promocji tym lepsze postępy osiągamy. To może z jeszcze jednego albo dwóch pracowników do pomocy im dorzucimy, żebysmy jeszcze wieksze kwiatki-przeróbki na pokaz mogli prezentowac.
Wstyd panie burmistrzu, bo nawet ,gdyby rzeczywiście ten samochód miał tak różne felgi, to kaząc go sfotografować przy takich poborach wyciąnęłabym... rozwiń
Avatar
GOŚĆ / 27 listopada 2011 o 20:06
0
z tym korytem to typowa żenująca odpowiedź zaślepionych wyznawców obecnej władzy, bo jak brak argumentów w dyskusji to tylko takimi epitetami można odwracać uwagę od senda sprawy
Avatar
Jacuś / 27 listopada 2011 o 14:53
0
[quote name='antypis' timestamp='1322396601' post='563510']
Koryto się urwało!!! i nie możesz przeżyć.
[/quote]
Człowieku,opamiętaj się.Co ma do tego koryto???Chyba mamy prawo wiedzieć na co idzie nasza kasa?
Avatar
antypis / 27 listopada 2011 o 13:23
0
[quote name='Gość' timestamp='1322317747' post='563305']
a ktoś wie ile kosztowała wizyta chyba 5 delegacji z miast partnerskich na 11 listopada?? bo mi się obiło że wszyscy goście z miast partnerskich Kraśnika nocowali w Kazimierzu Dolnym? prawda to?
[/quote]

Koryto się urwało!!! i nie możesz przeżyć.
Avatar
Marysieńka / 26 listopada 2011 o 19:22
0
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1322284617' post='563173']
I wystarczy. Nie wiesz, nie widziałaś na własne oczy, a zabierasz głos w sprawie, oczerniając kogoś. To twoje tradycyjne zachowanie na forum. Jak byś była facetem, to sądzę, że zbierałaśbyś regularne bęcki od ludzi, których nie widzisz, a o których ciągle piszesz. A że konfabulację i mitomaństwo masz we krwi, tedy wsadzanie gaści byłoby regularne

Ależ oczywiście, że tak - jak by to było, żeby Marysieńka nawet w tej sprawie nie zabrała głosu ? Nie widziałam, nie słyszałam - nieważne, ważne jest, by bić bezkarnie pianę ! Żeby chociaż zaistnieć na 10 minut ... Ale jak mawiał Eklezjastes - wszystko ma swój czas
[/quote]
Gdybyś miał chociaz trochę racji, to o wielu faktach nie moglibyśmy mówić, uwazac , ze nie miały miejsca, a wszelkie informacje uznawać za kłamliwe, tylko dlatego, że nie byliśmy naocznymi świadkami tych sytuacji. Właśnie z takiego powodu, nawet katastrofę smolenską moglibyśmy uznawac za niebyłą. A niestety tak nie jest.
I jesli sie mijam tak z prawda, to dlaczego tak napalczywie
nie reagowałes na ten wpis? Dlaczego nie zaprzeczyłeś tym informacjom? Informacja niezdementowana uwazana jest za wiarygodną.
[quote name='gość' timestamp='1318953651' post='548731']
ponieważ służbowym samochodem przywozi dzieci do szkoły, na basen , na zajęcia pozalekcyjne. jezdzi więcej niż czubński. Na tydzień pojechał do Paryża.
[/quote]

A bęcki o jakich piszesz to jest bezprawne torowanie sobie drogi, do akceptowania swoich czynów niezgodnych z istnięjącymi zasadami.
Tak wiec jak ktos się czuje oczerniany, to niech dochodzi swoich praw legalną drogą, a nie próbuje bawić się potajemnie w mściciela jak pospolity rzezimieszek.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1322284617' post='563173']
I wystarczy. Nie wiesz, nie widziałaś na własne oczy, a zabierasz głos w sprawie, oczerniając kogoś. To twoje tradycyjne zachowanie na forum. Jak byś była facetem, to sądzę, że zbierałaśbyś regularne bęcki od ludzi, których nie widzisz, a o których ciągle piszesz. A że konfabulację i mitomaństwo masz we krwi, tedy wsadzanie gaści byłoby regularne

Ależ oczywiście, że tak - jak by to było, żeby Marysieńka nawet w tej sprawie nie zabra... rozwiń
Avatar
Gość / 26 listopada 2011 o 15:29
0
a ktoś wie ile kosztowała wizyta chyba 5 delegacji z miast partnerskich na 11 listopada?? bo mi się obiło że wszyscy goście z miast partnerskich Kraśnika nocowali w Kazimierzu Dolnym? prawda to?
Avatar
kirk / 26 listopada 2011 o 15:28
0
W MOPS krasnickim niedosza radna z listy PIS zostala dyrektorko ech kiedys to byly ladne dziewczyny na stolkach dyrektorskich az lza sie kreci w oku
Avatar
majster / 26 listopada 2011 o 15:11
0
Panie doktorze - jak żyć, jak nie ma czym jeździć?!
Avatar
Gość / 26 listopada 2011 o 09:55
0
W MOPS kierownikiem zostaje niedoszła radna PiS, w KPM to samo - najpierw niedoszły, teraz były radny tej partyjki, kierownikiem promocji miasta nauczyciel biologii, dwóch zastępców uzdrowiciela bez doświadczenia jako urzędnicy samorządowi (teraz jeden zmieniony przez byłego posła - ten przynajmniej był krótko starostą, ale to innym samorząd, inne przepisy), prawie tuzin spraw w sądzie pracy, skandaliczne wyniki w pozyskiwaniu środków unijnych na inwestycje, obiecanki wyborcze jak gruszki na wierzbie (basen w starym, tzw. mała obwodnica - śmiechu warte). No i ta kultura osobista i ogłada nowych "specjalistów" zatrudnianych za nasze podatki. Niech już kupią to auto, ale pod warunkiem że do Lublina w naszych sprawach będzie jeździł kaszpirowski. Jak nas zaczną promować w Marszałkowskim albo Wojewódzkim jego nowi spece od marketingu - to już lepiej wysyłać tam hodowców trzody chlewnej z Bobów.
W MOPS kierownikiem zostaje niedoszła radna PiS, w KPM to samo - najpierw niedoszły, teraz były radny tej partyjki, kierownikiem promocji miasta nauczyciel biologii, dwóch zastępców uzdrowiciela bez doświadczenia jako urzędnicy samorządowi (teraz jeden zmieniony przez byłego posła - ten przynajmniej był krótko starostą, ale to innym samorząd, inne przepisy), prawie tuzin spraw w sądzie pracy, skandaliczne wyniki w pozyskiwaniu środków unijnych na inwestycje, obiecanki wyborcze jak gruszki na wierzbie (basen w starym, tzw. mała obwodnica - śm... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 36

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Urlop rodzicielski, urlop ojcowski. Ile osób korzysta, ile dni przysługuje?

Urlop rodzicielski, urlop ojcowski. Ile osób korzysta, ile dni przysługuje? 0 0

471,2 tys. osób skorzystało w pierwszym półroczu tego roku z urlopów dla rodziców: rodzicielskiego, macierzyńskiego i ojcowskiego – podało Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej.

Malarzowi ogrodów. Wasylówka dla Bazylego Albiczuka
galeria

Malarzowi ogrodów. Wasylówka dla Bazylego Albiczuka 0 0

Dąbrowica Mała pamięta o Bazylim Albiczuku. Jak co roku, w rocznicę śmierci malarza zorganizowano Wasylówkę.

4Dreamers w Galerii Plaza w Lublinie
28 lipca 2018, 14:00

4Dreamers w Galerii Plaza w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Empik mieszczący się w Galerii Plaza (ul. Lipowa 13) zaprasza miłośników dobrej muzyki na spotkanie z członkami młodego zespołu 4Dreamers. Artyści pojawią się w Lublinie 28 lipca o godz. 14.

Kolejna grupa zawodowa ze szpitala przy Jaczewskiego w Lublinie chce podwyżek płac

Kolejna grupa zawodowa ze szpitala przy Jaczewskiego w Lublinie chce podwyżek płac 8 4

1400 zł brutto podwyżki chcą technicy elektroradiologii ze szpitala przy Jaczewskiego. – Szpital najwięcej zarabia na badaniach, które wykonujemy. A paradoksalnie zyski, które my wypracowaliśmy, pójdą na realizację porozumienia z pielęgniarkami – denerwują się technicy elektroradiologii.

Alarm 24: Ktoś zrobił sobie dzikie śmietnisko na Felinie
galeria

Alarm 24: Ktoś zrobił sobie dzikie śmietnisko na Felinie 2 0

Zdjęcia śmieci wyrzuconych na drodze w lasku między akademikami a Felinem przysłała do nas Czytelniczka.

Lublin: Masa Krytyczna Śladami Józefa Czechowicza
27 lipca 2018, 18:00
galeria

Lublin: Masa Krytyczna Śladami Józefa Czechowicza 2 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami kolejna odsłona przejażdżek po Lublinie w ramach Masy Krytycznej. 27 lipca o godz. 18 z Placu Litewskiego wyruszy rajd śladami Józefa Czechowicza.

Paweł Fajdek (Agros Zamość): Chcę wracać do Lublina

Paweł Fajdek (Agros Zamość): Chcę wracać do Lublina 3 0

Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość, srebrnym medalistą mistrzostw Polski

Sukces Katarzyny Krawczyk na zawodach w Hiszpanii

Sukces Katarzyny Krawczyk na zawodach w Hiszpanii 2 0

Katarzyna Krawczyk z Cementu-Gryfa Chełm zdobyła brązowy medal podczas Międzynarodowego Turnieju o Grand Prix Hiszpanii. Srebro wywalczyła inna z Polek Agnieszka Wieszczek-Kordus w kategorii 72 kg

Powiat lubartowski: Potrąciła pieszego, dlaczego odjechała z miejsca wypadku?

Powiat lubartowski: Potrąciła pieszego, dlaczego odjechała z miejsca wypadku? 2 2

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godz. 21 na drodze krajowej nr 48 w miejscowości Wola Blizocka (pow. lubartowski).

18-latek wpadł podczas kontroli na ul. Turystycznej w Lublinie. Trzy miesiące aresztu

18-latek wpadł podczas kontroli na ul. Turystycznej w Lublinie. Trzy miesiące aresztu 0 3

W nocy z piątku na sobotę na ulicy Turystycznej policyjni wywiadowcy zatrzymali do kontroli drogowej samochód audi.

Lubelskie: Nieszczęśliwy skok ze spadochronem

Lubelskie: Nieszczęśliwy skok ze spadochronem 17 1

Do zdarzenia doszło w niedzielę na lotnisku w miejscowości Mokre koło Zamościa.

Znika popularna w Lublinie marka supermarketów. Połączenie z dużą siecią
galeria

Znika popularna w Lublinie marka supermarketów. Połączenie z dużą siecią 1 5

Jesienią z Lublina znikną sklepy Aldik. Zastąpią je Stokrotki. Pracownicy sieci czekają na zmiany z niepokojem.

PO zmieniła kandydata na prezydenta Wrocławia. Duże zaskoczenie
film

PO zmieniła kandydata na prezydenta Wrocławia. Duże zaskoczenie 1 1

Kazimierz Michał Ujazdowski nie będzie kandydatem Platformy Obywatelskiej na prezydenta Wrocławia – ogłosił przewodniczący tej partii Grzegorz Schetyna. Nowego kandydata Koalicji Obywatelskiej wskaże Nowoczesna. 

Musical "Metro" w Lublinie
14 października 2018, 18:00

Musical "Metro" w Lublinie 5 0

Co Gdzie Kiedy. Legendarny polski musical Metro zawita do Lublina. Znakomite przedstawienie w gwiazdorskiej obsadzie zobaczymy 14 października o godz. 18 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8).

Awantura o znaną kawiarnię w centrum Lublina. PO pyta o browar i o to czyje interesy reprezentuje radny PiS