Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

31 grudnia 2016 r.
10:18

Dwa auta rozjechały 47-latka leżącego na jezdni

3 20 A A

Wypadek w Świeciechowie Dużym w powiecie kraśnickim. Samochody przejechały leżącego na jezdni mężczyznę

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do wypadku doszło w piątek przed godz. 17.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 47-letni mężczyzna leżał na jezdni. Najechaly na niego dwa auta: mitsubishi oraz jadący za nim vw golf. Mężczyzna zginął na miejscu.

Obaj kierujący byli trzeźwi.

 

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 10 stycznia 2017 r. o 14:50
Czy wy ludzie nie macie ciekawszych zajęć niż komentowanie nie znając sprawy każdy nie wie jak było a z tego co wiem kierowcą grożą poważne kary za zabicie człowieka.Z tego co słyszę to wygląda na to że młodzi kierowcy nie mają pojęcia do jazdy jak można nie zauważyć takiego mężczyzny co wy oczu nie macie? myślę że za takie coś też wam coś grozi namierzony zostanie wasz komp i zobaczymy czy wam też bd do śmiechu.Gówniarze powinni pójść siedzieć!!! Życzę aby w ich rodzinie stała się taka tragedia.Współczuje rodzinie stracili tak bliskiego człowieka który był dla nich wszystkim:(
Czy wy ludzie nie macie ciekawszych zajęć niż komentowanie nie znając sprawy każdy nie wie jak było a z tego co wiem kierowcą grożą poważne kary za zabicie człowieka.Z tego co słyszę to wygląda na to że młodzi kierowcy nie mają pojęcia do jazdy jak można nie zauważyć takiego mężczyzny co wy oczu nie macie? myślę że za takie coś też wam coś grozi namierzony zostanie wasz komp i zobaczymy czy wam też bd do śmiechu.Gówniarze powinni pójść siedzieć!!! Życzę aby w ich rodzinie stała się taka tragedia.Współczuje rodzinie stracili tak bliskiego cz... rozwiń
Avatar
anna / 9 stycznia 2017 r. o 21:07
Kierowcy byli trzeżwi ,a może się naćpali i 100 na liczniku.
Avatar
Gość / 8 stycznia 2017 r. o 20:13
To ten z Mitsubishi nie zauważył leżącego na jezdni ? - bo ten jadący za nim Vw już mógł nie zdążyć zareagować. A gdyby tam leżał pień drzewa zamiast tego człowieka ?. Tyle że taki rozjedzie i psa i kota i żabę i jeża i ......i...... dopiero kiedy walnie w łosia to się podnosi larum bo gamoń traci pusty łeb. Oczywiście leżący mógł być przysypany śniegiem a tym samym niewidoczny ale bywa i tak że takich skutków można uniknąć gdyby kierujący używał oprócz pedału gazu również mózgu.
Avatar
weronka82 / 8 stycznia 2017 r. o 08:26
 Wczoraj przejeżdzałam tamtędy i zwróciłam uwagę czy istnieje mozliwość "niezauważenia". Może droga oświetlona ale akurat nie w tym miejscu. Na widoczność składają się różne czynniki a nie tylko "bo droga prosta", "bo wieś oświetlona".
Avatar
kolega / 6 stycznia 2017 r. o 20:54
Popieram jak można było nie zauważyć .? To był dobry człowiek i kolega.Każdy ma jakieś słabe strony i wady .Wspólczucia dla rodziny.
Avatar
Gość / 4 stycznia 2017 r. o 09:20
Bo jak jest teren zabudowany to sie jedzie zgodnie z przepisami i trzeba bacznie obserwowac co się dzieje na drodze!!!to jest obowiazek kierowcy!!!a skoro ten człowiek lezal na drodze oznacza to ze nie mogl w zaden sposób uchronić siebie I zadbac o swoje zdrowie ...droga prosta teren oswietlony odpowiednia predkosc=czas na reakcje i zatrzymanie samochodu..
Avatar
Henio / 4 stycznia 2017 r. o 00:42
Oczywiście, każdemu może się coś złego przytrafić, bo niezbadane są wyroki...  Z tym, że nie każdy układa się do snu na jezdni.  A ci, którzy rzekomo wiedzą, jak było naprawdę, niech uchylą rąbka tajemnicy. Czyżby ktoś mu pomógł tam się ułożyć? 
Avatar
Wkurwiony / 3 stycznia 2017 r. o 21:23
ja ***e co za zjeby ,zastanówcie sie..  a co jeśli by w waszej rodzinie coś takiego się przytrafiło ? pomyślcie kurwa zanim zaczniecie takie głupoty wypisywać bo to nie boli. wy którzy piszecie te wszystkie brednie jesteście zwykłymi ***ymi ścierwami a jak było wyżej napisane karma wraca !!!! jeśli coś się wam w rodzinie wydarzy  , nie życzę nikomu, to sobie przypomnijcie co napisaliście... 
Avatar
malgorzata / 3 stycznia 2017 r. o 20:35
Jak mozna w ogóle pisać takie brednie? Karma wraca ... i do wszystkich , ktorzy wypusuja tutaj takie przykre i zlosliwe slowa niebawem zapuka do drzwi! Jak mozna miec w sobie tyle jadu i zla??? Wyrazy wspolczucia dla rodziny ! Sercem i modlitwa jestem Wami.
Avatar
malgorzata / 3 stycznia 2017 r. o 20:23
Dla mnie taki czlowiek , ktory wypisuje takie brednie i obraza czlowieka ktory poniosl smierc jest totalnym smieciem!!!
Avatar
Gość / 10 stycznia 2017 r. o 14:50
Czy wy ludzie nie macie ciekawszych zajęć niż komentowanie nie znając sprawy każdy nie wie jak było a z tego co wiem kierowcą grożą poważne kary za zabicie człowieka.Z tego co słyszę to wygląda na to że młodzi kierowcy nie mają pojęcia do jazdy jak można nie zauważyć takiego mężczyzny co wy oczu nie macie? myślę że za takie coś też wam coś grozi namierzony zostanie wasz komp i zobaczymy czy wam też bd do śmiechu.Gówniarze powinni pójść siedzieć!!! Życzę aby w ich rodzinie stała się taka tragedia.Współczuje rodzinie stracili tak bliskiego człowieka który był dla nich wszystkim:(
Czy wy ludzie nie macie ciekawszych zajęć niż komentowanie nie znając sprawy każdy nie wie jak było a z tego co wiem kierowcą grożą poważne kary za zabicie człowieka.Z tego co słyszę to wygląda na to że młodzi kierowcy nie mają pojęcia do jazdy jak można nie zauważyć takiego mężczyzny co wy oczu nie macie? myślę że za takie coś też wam coś grozi namierzony zostanie wasz komp i zobaczymy czy wam też bd do śmiechu.Gówniarze powinni pójść siedzieć!!! Życzę aby w ich rodzinie stała się taka tragedia.Współczuje rodzinie stracili tak bliskiego cz... rozwiń
Avatar
anna / 9 stycznia 2017 r. o 21:07
Kierowcy byli trzeżwi ,a może się naćpali i 100 na liczniku.
Avatar
Gość / 8 stycznia 2017 r. o 20:13
To ten z Mitsubishi nie zauważył leżącego na jezdni ? - bo ten jadący za nim Vw już mógł nie zdążyć zareagować. A gdyby tam leżał pień drzewa zamiast tego człowieka ?. Tyle że taki rozjedzie i psa i kota i żabę i jeża i ......i...... dopiero kiedy walnie w łosia to się podnosi larum bo gamoń traci pusty łeb. Oczywiście leżący mógł być przysypany śniegiem a tym samym niewidoczny ale bywa i tak że takich skutków można uniknąć gdyby kierujący używał oprócz pedału gazu również mózgu.
Avatar
weronka82 / 8 stycznia 2017 r. o 08:26
 Wczoraj przejeżdzałam tamtędy i zwróciłam uwagę czy istnieje mozliwość "niezauważenia". Może droga oświetlona ale akurat nie w tym miejscu. Na widoczność składają się różne czynniki a nie tylko "bo droga prosta", "bo wieś oświetlona".
Avatar
kolega / 6 stycznia 2017 r. o 20:54
Popieram jak można było nie zauważyć .? To był dobry człowiek i kolega.Każdy ma jakieś słabe strony i wady .Wspólczucia dla rodziny.
Avatar
Gość / 4 stycznia 2017 r. o 09:20
Bo jak jest teren zabudowany to sie jedzie zgodnie z przepisami i trzeba bacznie obserwowac co się dzieje na drodze!!!to jest obowiazek kierowcy!!!a skoro ten człowiek lezal na drodze oznacza to ze nie mogl w zaden sposób uchronić siebie I zadbac o swoje zdrowie ...droga prosta teren oswietlony odpowiednia predkosc=czas na reakcje i zatrzymanie samochodu..
Avatar
Henio / 4 stycznia 2017 r. o 00:42
Oczywiście, każdemu może się coś złego przytrafić, bo niezbadane są wyroki...  Z tym, że nie każdy układa się do snu na jezdni.  A ci, którzy rzekomo wiedzą, jak było naprawdę, niech uchylą rąbka tajemnicy. Czyżby ktoś mu pomógł tam się ułożyć? 
Avatar
Wkurwiony / 3 stycznia 2017 r. o 21:23
ja ***e co za zjeby ,zastanówcie sie..  a co jeśli by w waszej rodzinie coś takiego się przytrafiło ? pomyślcie kurwa zanim zaczniecie takie głupoty wypisywać bo to nie boli. wy którzy piszecie te wszystkie brednie jesteście zwykłymi ***ymi ścierwami a jak było wyżej napisane karma wraca !!!! jeśli coś się wam w rodzinie wydarzy  , nie życzę nikomu, to sobie przypomnijcie co napisaliście... 
Avatar
malgorzata / 3 stycznia 2017 r. o 20:35
Jak mozna w ogóle pisać takie brednie? Karma wraca ... i do wszystkich , ktorzy wypusuja tutaj takie przykre i zlosliwe slowa niebawem zapuka do drzwi! Jak mozna miec w sobie tyle jadu i zla??? Wyrazy wspolczucia dla rodziny ! Sercem i modlitwa jestem Wami.
Avatar
malgorzata / 3 stycznia 2017 r. o 20:23
Dla mnie taki czlowiek , ktory wypisuje takie brednie i obraza czlowieka ktory poniosl smierc jest totalnym smieciem!!!