Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

31 grudnia 2016 r.
10:18

Dwa auta rozjechały 47-latka leżącego na jezdni

3 20 A A

Wypadek w Świeciechowie Dużym w powiecie kraśnickim. Samochody przejechały leżącego na jezdni mężczyznę

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do wypadku doszło w piątek przed godz. 17.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 47-letni mężczyzna leżał na jezdni. Najechaly na niego dwa auta: mitsubishi oraz jadący za nim vw golf. Mężczyzna zginął na miejscu.

Obaj kierujący byli trzeźwi.

 

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 10 stycznia 2017 o 14:50
0
Czy wy ludzie nie macie ciekawszych zajęć niż komentowanie nie znając sprawy każdy nie wie jak było a z tego co wiem kierowcą grożą poważne kary za zabicie człowieka.Z tego co słyszę to wygląda na to że młodzi kierowcy nie mają pojęcia do jazdy jak można nie zauważyć takiego mężczyzny co wy oczu nie macie? myślę że za takie coś też wam coś grozi namierzony zostanie wasz komp i zobaczymy czy wam też bd do śmiechu.Gówniarze powinni pójść siedzieć!!! Życzę aby w ich rodzinie stała się taka tragedia.Współczuje rodzinie stracili tak bliskiego człowieka który był dla nich wszystkim:(
Czy wy ludzie nie macie ciekawszych zajęć niż komentowanie nie znając sprawy każdy nie wie jak było a z tego co wiem kierowcą grożą poważne kary za zabicie człowieka.Z tego co słyszę to wygląda na to że młodzi kierowcy nie mają pojęcia do jazdy jak można nie zauważyć takiego mężczyzny co wy oczu nie macie? myślę że za takie coś też wam coś grozi namierzony zostanie wasz komp i zobaczymy czy wam też bd do śmiechu.Gówniarze powinni pójść siedzieć!!! Życzę aby w ich rodzinie stała się taka tragedia.Współczuje rodzinie stracili tak bliskiego cz... rozwiń
Avatar
anna / 9 stycznia 2017 o 21:07
0
Kierowcy byli trzeżwi ,a może się naćpali i 100 na liczniku.
Avatar
Gość / 8 stycznia 2017 o 20:13
0
To ten z Mitsubishi nie zauważył leżącego na jezdni ? - bo ten jadący za nim Vw już mógł nie zdążyć zareagować. A gdyby tam leżał pień drzewa zamiast tego człowieka ?. Tyle że taki rozjedzie i psa i kota i żabę i jeża i ......i...... dopiero kiedy walnie w łosia to się podnosi larum bo gamoń traci pusty łeb. Oczywiście leżący mógł być przysypany śniegiem a tym samym niewidoczny ale bywa i tak że takich skutków można uniknąć gdyby kierujący używał oprócz pedału gazu również mózgu.
Avatar
weronka82 / 8 stycznia 2017 o 08:26
0
 Wczoraj przejeżdzałam tamtędy i zwróciłam uwagę czy istnieje mozliwość "niezauważenia". Może droga oświetlona ale akurat nie w tym miejscu. Na widoczność składają się różne czynniki a nie tylko "bo droga prosta", "bo wieś oświetlona".
Avatar
kolega / 6 stycznia 2017 o 20:54
0
Popieram jak można było nie zauważyć .? To był dobry człowiek i kolega.Każdy ma jakieś słabe strony i wady .Wspólczucia dla rodziny.
Avatar
Gość / 4 stycznia 2017 o 09:20
0
Bo jak jest teren zabudowany to sie jedzie zgodnie z przepisami i trzeba bacznie obserwowac co się dzieje na drodze!!!to jest obowiazek kierowcy!!!a skoro ten człowiek lezal na drodze oznacza to ze nie mogl w zaden sposób uchronić siebie I zadbac o swoje zdrowie ...droga prosta teren oswietlony odpowiednia predkosc=czas na reakcje i zatrzymanie samochodu..
Avatar
Henio / 4 stycznia 2017 o 00:42
0
Oczywiście, każdemu może się coś złego przytrafić, bo niezbadane są wyroki...  Z tym, że nie każdy układa się do snu na jezdni.  A ci, którzy rzekomo wiedzą, jak było naprawdę, niech uchylą rąbka tajemnicy. Czyżby ktoś mu pomógł tam się ułożyć? 
Avatar
Wkurwiony / 3 stycznia 2017 o 21:23
0
ja ***e co za zjeby ,zastanówcie sie..  a co jeśli by w waszej rodzinie coś takiego się przytrafiło ? pomyślcie kurwa zanim zaczniecie takie głupoty wypisywać bo to nie boli. wy którzy piszecie te wszystkie brednie jesteście zwykłymi ***ymi ścierwami a jak było wyżej napisane karma wraca !!!! jeśli coś się wam w rodzinie wydarzy  , nie życzę nikomu, to sobie przypomnijcie co napisaliście... 
Avatar
malgorzata / 3 stycznia 2017 o 20:35
0
Jak mozna w ogóle pisać takie brednie? Karma wraca ... i do wszystkich , ktorzy wypusuja tutaj takie przykre i zlosliwe slowa niebawem zapuka do drzwi! Jak mozna miec w sobie tyle jadu i zla??? Wyrazy wspolczucia dla rodziny ! Sercem i modlitwa jestem Wami.
Avatar
malgorzata / 3 stycznia 2017 o 20:23
0
Dla mnie taki czlowiek , ktory wypisuje takie brednie i obraza czlowieka ktory poniosl smierc jest totalnym smieciem!!!
Avatar
Gość / 10 stycznia 2017 o 14:50
0
Czy wy ludzie nie macie ciekawszych zajęć niż komentowanie nie znając sprawy każdy nie wie jak było a z tego co wiem kierowcą grożą poważne kary za zabicie człowieka.Z tego co słyszę to wygląda na to że młodzi kierowcy nie mają pojęcia do jazdy jak można nie zauważyć takiego mężczyzny co wy oczu nie macie? myślę że za takie coś też wam coś grozi namierzony zostanie wasz komp i zobaczymy czy wam też bd do śmiechu.Gówniarze powinni pójść siedzieć!!! Życzę aby w ich rodzinie stała się taka tragedia.Współczuje rodzinie stracili tak bliskiego człowieka który był dla nich wszystkim:(
Czy wy ludzie nie macie ciekawszych zajęć niż komentowanie nie znając sprawy każdy nie wie jak było a z tego co wiem kierowcą grożą poważne kary za zabicie człowieka.Z tego co słyszę to wygląda na to że młodzi kierowcy nie mają pojęcia do jazdy jak można nie zauważyć takiego mężczyzny co wy oczu nie macie? myślę że za takie coś też wam coś grozi namierzony zostanie wasz komp i zobaczymy czy wam też bd do śmiechu.Gówniarze powinni pójść siedzieć!!! Życzę aby w ich rodzinie stała się taka tragedia.Współczuje rodzinie stracili tak bliskiego cz... rozwiń
Avatar
anna / 9 stycznia 2017 o 21:07
0
Kierowcy byli trzeżwi ,a może się naćpali i 100 na liczniku.
Avatar
Gość / 8 stycznia 2017 o 20:13
0
To ten z Mitsubishi nie zauważył leżącego na jezdni ? - bo ten jadący za nim Vw już mógł nie zdążyć zareagować. A gdyby tam leżał pień drzewa zamiast tego człowieka ?. Tyle że taki rozjedzie i psa i kota i żabę i jeża i ......i...... dopiero kiedy walnie w łosia to się podnosi larum bo gamoń traci pusty łeb. Oczywiście leżący mógł być przysypany śniegiem a tym samym niewidoczny ale bywa i tak że takich skutków można uniknąć gdyby kierujący używał oprócz pedału gazu również mózgu.
Avatar
weronka82 / 8 stycznia 2017 o 08:26
0
 Wczoraj przejeżdzałam tamtędy i zwróciłam uwagę czy istnieje mozliwość "niezauważenia". Może droga oświetlona ale akurat nie w tym miejscu. Na widoczność składają się różne czynniki a nie tylko "bo droga prosta", "bo wieś oświetlona".
Avatar
kolega / 6 stycznia 2017 o 20:54
0
Popieram jak można było nie zauważyć .? To był dobry człowiek i kolega.Każdy ma jakieś słabe strony i wady .Wspólczucia dla rodziny.
Avatar
Gość / 4 stycznia 2017 o 09:20
0
Bo jak jest teren zabudowany to sie jedzie zgodnie z przepisami i trzeba bacznie obserwowac co się dzieje na drodze!!!to jest obowiazek kierowcy!!!a skoro ten człowiek lezal na drodze oznacza to ze nie mogl w zaden sposób uchronić siebie I zadbac o swoje zdrowie ...droga prosta teren oswietlony odpowiednia predkosc=czas na reakcje i zatrzymanie samochodu..
Avatar
Henio / 4 stycznia 2017 o 00:42
0
Oczywiście, każdemu może się coś złego przytrafić, bo niezbadane są wyroki...  Z tym, że nie każdy układa się do snu na jezdni.  A ci, którzy rzekomo wiedzą, jak było naprawdę, niech uchylą rąbka tajemnicy. Czyżby ktoś mu pomógł tam się ułożyć? 
Avatar
Wkurwiony / 3 stycznia 2017 o 21:23
0
ja ***e co za zjeby ,zastanówcie sie..  a co jeśli by w waszej rodzinie coś takiego się przytrafiło ? pomyślcie kurwa zanim zaczniecie takie głupoty wypisywać bo to nie boli. wy którzy piszecie te wszystkie brednie jesteście zwykłymi ***ymi ścierwami a jak było wyżej napisane karma wraca !!!! jeśli coś się wam w rodzinie wydarzy  , nie życzę nikomu, to sobie przypomnijcie co napisaliście... 
Avatar
malgorzata / 3 stycznia 2017 o 20:35
0
Jak mozna w ogóle pisać takie brednie? Karma wraca ... i do wszystkich , ktorzy wypusuja tutaj takie przykre i zlosliwe slowa niebawem zapuka do drzwi! Jak mozna miec w sobie tyle jadu i zla??? Wyrazy wspolczucia dla rodziny ! Sercem i modlitwa jestem Wami.
Avatar
malgorzata / 3 stycznia 2017 o 20:23
0
Dla mnie taki czlowiek , ktory wypisuje takie brednie i obraza czlowieka ktory poniosl smierc jest totalnym smieciem!!!
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Festiwal Fantastyki Falkon 2018 tym razem w październiku
12 października 2018, 16:00

Festiwal Fantastyki Falkon 2018 tym razem w październiku 1 0

Co Gdzie Kiedy. Nie w listopadzie, jak dotychczas, ale w październiku odbędzie się XIX edycja Festiwalu Fantastyki Falkon. Nie zmieni się lokacja - tradycyjnie impreza dla miłośników fantastyki odbędzie się w siedzibie Targów Lublin.

Dwie nowe siłownie całodobowe powstaną w Lublinie. Zmiany w Lublin Plaza

Dwie nowe siłownie całodobowe powstaną w Lublinie. Zmiany w Lublin Plaza 5 2

Już w październiku zakończą się prace w Centrum Handlowym Plaza. Zmieni się układ pasażu. Przybędzie też nowe wejście. Jedną ze zmian będzie otwarcie nowej, całodobowej siłowni. Ale to nie jedyne centrum handlowe w Lublinie, gdzie otwiera się tego typu klub.

Ludzkie szczątki znaleziono na budowie drogi. Pochówek po 155 latach

Ludzkie szczątki znaleziono na budowie drogi. Pochówek po 155 latach 1 1

Jeszcze wiosną ubiegłego roku w rejonie Żyrzyna drogowcy modernizujący tamtejszy odcinek krajowej „siedemnastki” natknęli się na ludzkie szczątki. W związku z tym, że byli to carscy żołnierze, wojewoda lubelski podjął wstępną decyzję o pochowaniu ich na wojennym cmentarzu w Pokrówce pod Chełmem.

Feral Rite w Próba Cafe
17 sierpnia 2018, 22:00

Feral Rite w Próba Cafe 1 0

Co Gdzie Kiedy. Mieszcząca się w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) Próba Cafe zaprasza na koncert duety Feral Rite, który odbędzie się 17 sierpnia o godz. 22.

Dramat w Darłówku nad Bałtykiem. Fala porwała trójkę dzieci, znaleziono tylko chłopca [wideo]
film

Dramat w Darłówku nad Bałtykiem. Fala porwała trójkę dzieci, znaleziono tylko chłopca [wideo] 43 2

Dramatyczna akcja ratunkowa w Darłówku nad Bałtykiem. Fala morska porwała trójkę rodzeństwa.

Nadal nie znaleziono 49-latka z Lublina. ITAKA włącza się do poszukiwań

Nadal nie znaleziono 49-latka z Lublina. ITAKA włącza się do poszukiwań 21 1

Fundacja ITAKA – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych, na prośbę rodziny i we współpracy z policją, prowadzi poszukiwania zaginionego Adama Zenona Łebkowskiego z Lublina.

W środę rusza nowy sezon IV ligi. Kto zagrozi Hetmanowi Zamość?

W środę rusza nowy sezon IV ligi. Kto zagrozi Hetmanowi Zamość? 7 1

Nietypowo, bo w środku tygodnia rozpocznie się sezon 2018/2019. Wielkim faworytem do wygrania ligi jest Hetman Zamość. Drużyna Jacka Ziarkowskiego dokonała solidnych wzmocnień, a na dodatek wydaje się, że nie ma tak mocnych rywali, jakimi w ostatnich latach były: Chełmianka i Stal Kraśnik

Agata Fisz po raz czwarty chce być prezydentem Chełma. W planach „miejski skuter elektryczny”

Agata Fisz po raz czwarty chce być prezydentem Chełma. W planach „miejski skuter elektryczny” 6 16

Kiedy politycy rekomendowali kolejnych kandydatów na stanowisko prezydenta Chełma, Agata Fisz, która sprawuje tę funkcję już trzecią kadencję, zachowywała milczenie. Przerwała je dopiero w ostatni piątek, kiedy znane były już nazwiska trzech jej rywali.

Warsztaty dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów w DDK Węglin
1 września 2018, 0:00

Warsztaty dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów w DDK Węglin 1 0

Co Gdzie Kiedy. Dzielnicowy Dom Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) ogłosił listę warsztatów i zajęć, które odbywać się będą w placówce w nowym sezonie kulturalnym od września. Każdy, bez względu na wiek, znajdzie w ofercie coś dla siebie.

Nie żyje żużlowiec Tomasz Jędrzejak

Nie żyje żużlowiec Tomasz Jędrzejak 54 2

Zawodnik Stali Rzeszów zmarł w swoim domu we wtorek. Prawdopodobnie ostrowianin popełnił samobójstwo. 14 lipca skończył 39 lat.

"Czuliśmy się bardzo upośledzeni kiedy została nam zabrana poczta". Wielkie otwarcie na nowo
galeria

"Czuliśmy się bardzo upośledzeni kiedy została nam zabrana poczta". Wielkie otwarcie na nowo 0 0

Do Leśnej Podlaskiej w powiecie bialskim wrócił urząd Poczty Polskiej. Przez ostatnie pięć lat była tu tylko filia urzędu pocztowego w Konstantynowie.

Lubelskie po burzy: Uszkodzone dachy, w Lublinie gałąź spadła na autobus [zdjęcia, wideo]
Alarm 24
galeria
film

Lubelskie po burzy: Uszkodzone dachy, w Lublinie gałąź spadła na autobus [zdjęcia, wideo] 11 4

Już 28 zgłoszeń odebrali w związku z burzą strażacy w całym województwie lubelskim. Silny wiatr, który towarzyszył burzy przechodzącej nad regionem spowodował sporo zniszczeń.

Daniel Koczon (Avia): Doświadczone trio potrafi jeszcze grać w piłkę

Daniel Koczon (Avia): Doświadczone trio potrafi jeszcze grać w piłkę 1 1

ROZMOWA Z Danielem Koczonem, piłkarzem Avii Świdnik

Wielka Doroczna WYPRZ Garażowa w Piękno Panie
17 sierpnia 2018, 12:00

Wielka Doroczna WYPRZ Garażowa w Piękno Panie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Już po raz 6. w Piękno Panie (ul. Jezuicka 17) odbędzie się wielka wyprzedaż garażowa. W dniach 17-19 sierpnia będzie można znaleźć tam prawie wszystko - od literatury po kostiumy.

Anita Włodarczyk oficjalnie mistrzynią olimpijską z Londynu

Anita Włodarczyk oficjalnie mistrzynią olimpijską z Londynu 0 0

Do złotego medalu Mistrzostw Europy w Berlinie młociarka dołożyła we wtorek… złoto olimpijskie. Polka oficjalnie została mistrzynią z Londynu z 2012 roku, bo jej rywalkę Tatianę Łysenko zdyskwalifikowano za doping.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!