Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

19 lutego 2011 r.
12:37
Edytuj ten wpis

Dyrektor szkoły dorabiał do pensji w czasie pracy

0 200 A A

Zamiast pracować w szkole, uczył osoby niepracujące. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Kraśniku, bez zgody swoich przełożonych prowadził szkolenia komputerowe za unijne pieniądze. Pedagog tłumaczy, że odbierał sobie wolne za pracę w wakacje.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do Urząd Miasta w Kraśniku dotarła informacja, że dyrektor podległej miastu placówki – Szkoły Podstawowej nr 4 dorabia podczas godzin pracy. – Działalność dyrektora miała polegać na prowadzeniu szkoleń w Centrum Aktywizacji Lokalnej za Bramą. Załączony do listu harmonogram sugerował, że owe szkolenia prowadzone są w czasie, kiedy dyrektor miał zarządzać kraśnicką szkołą – informuje Jacek Dubiel, zastępca burmistrza Kraśnika.

Urzędnicy postanowili sprawdzić ten sygnał, bo dyrektor szkoły nie informował swoich przełożonych o żadnych zajęciach dodatkowych. W dniach 15 i 16 lutego bieżącego roku w szkole odbyła się kontrola. Dyrektora nie było wtedy w pracy. Miał być na badaniach okresowych. Kontrola wskazała jednak, że w tym czasie prowadził szkolenia komputerowe. Obywają się one w ramach unijnego projektu, skierowanego do osób w wieku 18-25 lat, które są m.in. zarejestrowane jako bezrobotne lub studiują zaocznie.

Dyrektor SP nr 4 nie chce wypowiadać się na ten temat. – Sprawa została przeze mnie wyjaśniona z organem prowadzącym (magistratem-red) – ucina rozmowę Robert Nowomiejski.

Informacji na temat zatrudnienia i liczby godzin szkoleń nie chcą udzielać również osoby z biura projektu. Z harmonogramu zamieszczonej w Internecie za okres od 11 stycznia do 18 lutego b.r. wynika, że dyrektor kraśnickiej podstawówki miał zajęcia 3 razy w tygodniu, od godz. 9.10 do 13.35. Nie jest ujęty w grafiku jedynie w jednym tygodniu w styczniu. Z kolei szkoła, którą kieruje uczy dzieci w systemie jednozmianowym, lekcje odbywają się do godz. 13.

Dyrektor złożył już wyjaśnienia w tej sprawie. – Stwierdził, że pracował w szkole w wakacje, a teraz odbiera sobie te godziny – wyjaśnia zastępca burmistrza Kraśnika. – Kompletnie nie mogę zgodzić się z tą argumentacją. Nie dotarła do urzędu żadna informacja, żeby pan dyrektor występował o jakikolwiek urlop.

Kuratorium oświaty krytykuje działania dyrektora. – Z mojego punktu widzenia nie jest przestępstwem, jeśli dyrektor szkoły uzgodnił, że będzie prowadził takie szkolenia z organem prowadzącym – podkreśla Krzysztof Babisz, lubelski kurator oświaty. – Jeśli tego nie zrobił, a szkolenia odbywały się kilka razy w tygodniu to taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.

Z kolei związkowcy są ostrożni w komentowaniu zachowania pedagoga. – Nie znam tej sprawy, więc nie chciałabym się na ten temat wypowiadać – stwierdza Grażyna Bobowska, prezes Okręgu Lubelskiego Związku Nauczycielstwa Polskiego. – Nigdy nie słyszałam o podobnej sprawie, przynajmniej na moim terenie.

Żadne decyzje w sprawie dyrektora jeszcze nie zapadły. Trwa postępowanie wyjaśniające.

Komentarze 200

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
jahu / 8 maja 2011 o 22:00
0
[quote name='ada' timestamp='1298122877' post='439634']
jestem za-popieram poprzednika
[/quote]
to właśnie tacy powinni samodzielnie kształcic swoje dzieci
Avatar
jahu / 8 maja 2011 o 21:58
0
[quote name='ada' timestamp='1298122877' post='439634']
jestem za-popieram poprzednika
[/quote]
zlikwidować szkoły. więcej tak ośieconych i zaradnych życiowo
Avatar
racjonalnie / 11 kwietnia 2011 o 18:50
0
[quote name='ja' timestamp='1298122060' post='439628']
Cały czas uważam, że nauczyciele powinni być zatrudniani na 10 mcy w roku bez prawa do otrzymywania wynagrodzenia za lipiec i sierpień.
[/quote]

Co za bzdura!!!!!!!!!!!,a przez te 2 miesiące to niby za co mają żyć? Przecież, to jest wina nauczycieli, że dzieci nie ma w szkole, można owszem jakąś inne zajęcie im zapewnić w tym czasie. To tak jak by kierowcy autobusu kazać siedzieć przez 2 miesiące w domu bo nie ma pasażerów.
Avatar
3 gr od siebie / 26 marca 2011 o 22:56
0
[quote name='Kraśniczanka' timestamp='1298721310' post='442975']
DOKŁADNIE! PANI D.G.odwiedza Urzad przynajmniej raz na tydzien i donosi do swojego Burmistrza na Dyrektora jak i na innych jej wrogów (wszyscy sa dla niej wrogami, oszustami, bo wszyskich ocenia według siebie, nadmieniam ze w szkole nie ma ani jednej osoby która by ja tolerowała taka jest lubiana- to świadczy juz o niej, donosi, skarży, kłamie do Burmistrza po to zeby dostac stołeczek dyrektorski. Kwestia czasu i pewnie dostanie, a JA SPOKOJNIE POCZEKAM JAK ZAWALI SIE TA SUPER WŁADZA I JEJ STOŁECZKE RUNIE! PANI D.G. KTO POD KIM DOLKI KOPIE SAM W NIE WPADA!
[/quote]
Ta nauczycielka o której piszesz była nauczona donosić za kadencji Czubińskiego,władza się zmieniła a jej nawyki nie. Przyzwyczaiła się do takiego stanu rzeczy i robi tak dalej. Zresztą jemu każdy musiał meldować co się dzieje. Tak było.
[quote name='Kraśniczanka' timestamp='1298721310' post='442975']
DOKŁADNIE! PANI D.G.odwiedza Urzad przynajmniej raz na tydzien i donosi do swojego Burmistrza na Dyrektora jak i na innych jej wrogów (wszyscy sa dla niej wrogami, oszustami, bo wszyskich ocenia według siebie, nadmieniam ze w szkole nie ma ani jednej osoby która by ja tolerowała taka jest lubiana- to świadczy juz o niej, donosi, skarży, kłamie do Burmistrza po to zeby dostac stołeczek dyrektorski. Kwestia czasu i pewnie dostanie, a JA SPOKOJNIE... rozwiń
Avatar
EMERGENCY oentsta / 26 marca 2011 o 22:29
0
10 lat temu wyprowadziłem si z tej dz... którą i tak dzisiaj nazywam moje miasto Kraśnik , życzę każdemu normalnemu żeby zwiewał stąd jak najdalej , poplecznicy zwolennicy..Realia naszego miasta przedstawiają cały obraz naszego kraju................kiedyś ktos mnie zapytał skąd pochodzę odpaliłem net stronka youtube.pl wpisuje hasło Kraśnik .... Miłego rządzenia zarządzania ..Płakania ubolewania...
Avatar
Marysieńka / 26 marca 2011 o 22:21
0
[quote name='M.' timestamp='1301163621' post='455253']
Zgadzam się całkowicie. Śledzę forum i widzę, że MARYSIEŃKA ciągle wyciąga jakieś brudy na forum. Podejrzewam, że robi to specjalnie, żeby oczernić ówczesnych rządzących. Jest taka mądra, niby tyle wie. Jak jesteś taka mądra MARYSIEŃKO to powiedz to co wiesz publicznie a nie podszywasz się i piszesz na forum specjalnie. Jesteś ciągle przeci nowej włądzy a co o byłm burmistrzu się już nie wypowiesz??? Skoro wiele wiesz to OPOWIEDZ NAM o przekrętach Czubińskiego. Chętnie poznam Twoją wersję i inni z pewnością też.
[/quote]
O brudach i przekrętach zarówno obecnej jak i poprzedniej władzy wiem tyle, ile zdołam przeczytac i wyciągnąć odpowiednie wnioski. Ale cenie sobie uczciwosć. Poprzednikowi obecnego włodarza duzo mozna było zarzucic, ale wraz z nową władzą wszystkie praktyki stosowane przez niego miały ulec zmianie, ale niestety nowa władza pozostała przy nich, a zmienili sie tylko ludzie je stosujący. I to mi sie nie podoba jako mieszkancowi tego miasta. Jezdzi sie po jednym, gdy tym czasem drugi jak na razie nie pokazuje, ze jest lepszy.
I gdyby tylko to co pisze konczyło sie na samym oczernianiu władzy, a nie znajdowało pokrycia w rzeczywistości, to juz dawno dostałabym wezwanie do sadu, a plejada sprzymierzenców Pana Burmistrza nie musiala by naskasakiwac na mnie, obraząć, tylko przy pomocy argumentów udowodniła w czym nie mam racji.
[quote name='M.' timestamp='1301163621' post='455253']
Zgadzam się całkowicie. Śledzę forum i widzę, że MARYSIEŃKA ciągle wyciąga jakieś brudy na forum. Podejrzewam, że robi to specjalnie, żeby oczernić ówczesnych rządzących. Jest taka mądra, niby tyle wie. Jak jesteś taka mądra MARYSIEŃKO to powiedz to co wiesz publicznie a nie podszywasz się i piszesz na forum specjalnie. Jesteś ciągle przeci nowej włądzy a co o byłm burmistrzu się już nie wypowiesz??? Skoro wiele wiesz to OPOWIEDZ NAM o przekrętach Czubińskie... rozwiń
Avatar
M. / 26 marca 2011 o 19:20
0
Zgadzam się całkowicie. Śledzę forum i widzę, że MARYSIEŃKA ciągle wyciąga jakieś brudy na forum. Podejrzewam, że robi to specjalnie, żeby oczernić ówczesnych rządzących. Jest taka mądra, niby tyle wie. Jak jesteś taka mądra MARYSIEŃKO to powiedz to co wiesz publicznie a nie podszywasz się i piszesz na forum specjalnie. Jesteś ciągle przeci nowej włądzy a co o byłm burmistrzu się już nie wypowiesz??? Skoro wiele wiesz to OPOWIEDZ NAM o przekrętach Czubińskiego. Chętnie poznam Twoją wersję i inni z pewnością też.
Avatar
lol / 26 marca 2011 o 19:18
0
No dobra, a co Wy na to? jest to w części kopiuj/wklej ale obrazuje sytuacje.
Ireneusz J. przez parę tygodni jednocześnie:
1. prowadził prywatną kancelarię w Lublinie;
2. prowadził obsługę urzędu miasta w Kraśniku;
3. pełnił obowiązki prezesa miejskie spółki w Kraśniku;
4. był członkiem rady nadzorczej w tej samej spółce miejskiej;

o ile punkt 1 i 2 daje się pogodzić,o ile punkt 3 i 4 daje się pogodzić o tyle wszystkie te punkty jednocześnie moim zdaniem tez mogą stanowić podstawę do postawienia zarzutu wyłudzenia a z pewnością moralnie są wątpliwe!
Dlaczego pan Mirosław W. nie robi doniesienia do prokuratury? Może dlatego, że na stanowiska od 2-4 sam go powołał?

Pan Ireneusz J. był tylko gościem w spółce co potwierdza jej pracownicy! za te gościnne występy jako p.o. prezesa dostawał 6000 zł/m-nie! W tym czasie kiedy powinien zarządzać w imieniu właściciela spółki czyli Miasta Kraśnik działalnością przedsiębiorstwa siedział w pokoju burmistrza w UM i rozdawał wypowiedzenia z pracy "zbędnym" urzędnikom. Mirosław W. nie miał odwagi patrzeć im w oczy, więc Irek Zawodowiec w tym czasie gdy winien być w spółce wyręczał psychicznie słabego Mirona. To cena jaką miasto musi zapłacić za nie zbyt udany wybór....

Cztery lata miną i może znów znajda się tacy, którzy uprzejmie doniosą różnym organom co przez te lata działo się w mieście... kto wie?
Link dla niedowiarków: http://www.instalnet.pl/bip/index.php?option=com_content&task=view&id=26&Itemid=53
No dobra, a co Wy na to? jest to w części kopiuj/wklej ale obrazuje sytuacje.
Ireneusz J. przez parę tygodni jednocześnie:
1. prowadził prywatną kancelarię w Lublinie;
2. prowadził obsługę urzędu miasta w Kraśniku;
3. pełnił obowiązki prezesa miejskie spółki w Kraśniku;
4. był członkiem rady nadzorczej w tej samej spółce miejskiej;

o ile punkt 1 i 2 daje się pogodzić,o ile punkt 3 i 4 daje się pogodzić o tyle wszystkie te punkty jednocześnie moim zdaniem tez mogą stanowić podstawę do postawienia zar... rozwiń
Avatar
Gość / 26 marca 2011 o 19:16
0
[quote name='krasniczanka' timestamp='1298285538' post='440470']
DO MARYSIEŃKA wydaje mi się, ze zainteresowanie tematem spada a Ty nie wiedzieć czemu na siłę ciągniesz i wypisujesz swoje "przemyslenia". jezeli tak ci zle to zmien prace i moze bedziesz bardziej usatysfakcjonowana swoimi zarobkami. Zypełnie nie rozumiem czemu przeszkada ci, ze ludzie uczciwie pracuja i placa podatki. czyzby jakas zawisc lub zazdrosc przez ciebie przemawiala???
[/quote]
Avatar
M. / 26 marca 2011 o 18:58
0
[quote name='coś wiem' timestamp='1298133954' post='439741']
Wiadomość dla Pani redaktor.
Myślę że znacznie bardziej sensacyjne mogły by być zamiłowania Pan zastępcy burmistrza Jacka Dubiela pasją narciarską za czasów jak był dyrektorem SP 3 w Kraśniku. Nie mam tu na myśli jedynie „wyjazdu w Alpy” bo to rozstrzygnie sąd ale i inne ciekawe wojaże.
Jeśli Panią zainteresowałem proszę odpowiedzieć na ten post i umieścić w nim adres meblowy. Pozdrawiam
[/quote]

JA TEŻ COŚ WIEM. Chciałam tylko zaznaczyć, że to nie tylko pan D. była na nartach, ale i inni dyrektorzy. Więc dlaczego naginasz teraz tylko na pana D.?? O innych juz nie wspomniesz a robisz to specjalnie ,bo pełni teraz ważną funkcje. Gówno wiesz, musiał jechać w góry, bo dostali taki nakaz od wspaniałego burmistrza. TY BYŚ NIE POJECHAŁ JAKBYŚ WIEDZIAŁ, ŻE NIE JADĄ CSTRACISZ POSADĘ DYREKTORA?? no własnie , zastanów sie.
[quote name='coś wiem' timestamp='1298133954' post='439741']
Wiadomość dla Pani redaktor.
Myślę że znacznie bardziej sensacyjne mogły by być zamiłowania Pan zastępcy burmistrza Jacka Dubiela pasją narciarską za czasów jak był dyrektorem SP 3 w Kraśniku. Nie mam tu na myśli jedynie „wyjazdu w Alpy” bo to rozstrzygnie sąd ale i inne ciekawe wojaże.
Jeśli Panią zainteresowałem proszę odpowiedzieć na ten post i umieścić w nim adres meblowy. Pozdrawiam
[/quote]

JA TEŻ COŚ WIEM. Chciał... rozwiń
Avatar
jahu / 8 maja 2011 o 22:00
0
[quote name='ada' timestamp='1298122877' post='439634']
jestem za-popieram poprzednika
[/quote]
to właśnie tacy powinni samodzielnie kształcic swoje dzieci
Avatar
jahu / 8 maja 2011 o 21:58
0
[quote name='ada' timestamp='1298122877' post='439634']
jestem za-popieram poprzednika
[/quote]
zlikwidować szkoły. więcej tak ośieconych i zaradnych życiowo
Avatar
racjonalnie / 11 kwietnia 2011 o 18:50
0
[quote name='ja' timestamp='1298122060' post='439628']
Cały czas uważam, że nauczyciele powinni być zatrudniani na 10 mcy w roku bez prawa do otrzymywania wynagrodzenia za lipiec i sierpień.
[/quote]

Co za bzdura!!!!!!!!!!!,a przez te 2 miesiące to niby za co mają żyć? Przecież, to jest wina nauczycieli, że dzieci nie ma w szkole, można owszem jakąś inne zajęcie im zapewnić w tym czasie. To tak jak by kierowcy autobusu kazać siedzieć przez 2 miesiące w domu bo nie ma pasażerów.
Avatar
3 gr od siebie / 26 marca 2011 o 22:56
0
[quote name='Kraśniczanka' timestamp='1298721310' post='442975']
DOKŁADNIE! PANI D.G.odwiedza Urzad przynajmniej raz na tydzien i donosi do swojego Burmistrza na Dyrektora jak i na innych jej wrogów (wszyscy sa dla niej wrogami, oszustami, bo wszyskich ocenia według siebie, nadmieniam ze w szkole nie ma ani jednej osoby która by ja tolerowała taka jest lubiana- to świadczy juz o niej, donosi, skarży, kłamie do Burmistrza po to zeby dostac stołeczek dyrektorski. Kwestia czasu i pewnie dostanie, a JA SPOKOJNIE POCZEKAM JAK ZAWALI SIE TA SUPER WŁADZA I JEJ STOŁECZKE RUNIE! PANI D.G. KTO POD KIM DOLKI KOPIE SAM W NIE WPADA!
[/quote]
Ta nauczycielka o której piszesz była nauczona donosić za kadencji Czubińskiego,władza się zmieniła a jej nawyki nie. Przyzwyczaiła się do takiego stanu rzeczy i robi tak dalej. Zresztą jemu każdy musiał meldować co się dzieje. Tak było.
[quote name='Kraśniczanka' timestamp='1298721310' post='442975']
DOKŁADNIE! PANI D.G.odwiedza Urzad przynajmniej raz na tydzien i donosi do swojego Burmistrza na Dyrektora jak i na innych jej wrogów (wszyscy sa dla niej wrogami, oszustami, bo wszyskich ocenia według siebie, nadmieniam ze w szkole nie ma ani jednej osoby która by ja tolerowała taka jest lubiana- to świadczy juz o niej, donosi, skarży, kłamie do Burmistrza po to zeby dostac stołeczek dyrektorski. Kwestia czasu i pewnie dostanie, a JA SPOKOJNIE... rozwiń
Avatar
EMERGENCY oentsta / 26 marca 2011 o 22:29
0
10 lat temu wyprowadziłem si z tej dz... którą i tak dzisiaj nazywam moje miasto Kraśnik , życzę każdemu normalnemu żeby zwiewał stąd jak najdalej , poplecznicy zwolennicy..Realia naszego miasta przedstawiają cały obraz naszego kraju................kiedyś ktos mnie zapytał skąd pochodzę odpaliłem net stronka youtube.pl wpisuje hasło Kraśnik .... Miłego rządzenia zarządzania ..Płakania ubolewania...
Avatar
Marysieńka / 26 marca 2011 o 22:21
0
[quote name='M.' timestamp='1301163621' post='455253']
Zgadzam się całkowicie. Śledzę forum i widzę, że MARYSIEŃKA ciągle wyciąga jakieś brudy na forum. Podejrzewam, że robi to specjalnie, żeby oczernić ówczesnych rządzących. Jest taka mądra, niby tyle wie. Jak jesteś taka mądra MARYSIEŃKO to powiedz to co wiesz publicznie a nie podszywasz się i piszesz na forum specjalnie. Jesteś ciągle przeci nowej włądzy a co o byłm burmistrzu się już nie wypowiesz??? Skoro wiele wiesz to OPOWIEDZ NAM o przekrętach Czubińskiego. Chętnie poznam Twoją wersję i inni z pewnością też.
[/quote]
O brudach i przekrętach zarówno obecnej jak i poprzedniej władzy wiem tyle, ile zdołam przeczytac i wyciągnąć odpowiednie wnioski. Ale cenie sobie uczciwosć. Poprzednikowi obecnego włodarza duzo mozna było zarzucic, ale wraz z nową władzą wszystkie praktyki stosowane przez niego miały ulec zmianie, ale niestety nowa władza pozostała przy nich, a zmienili sie tylko ludzie je stosujący. I to mi sie nie podoba jako mieszkancowi tego miasta. Jezdzi sie po jednym, gdy tym czasem drugi jak na razie nie pokazuje, ze jest lepszy.
I gdyby tylko to co pisze konczyło sie na samym oczernianiu władzy, a nie znajdowało pokrycia w rzeczywistości, to juz dawno dostałabym wezwanie do sadu, a plejada sprzymierzenców Pana Burmistrza nie musiala by naskasakiwac na mnie, obraząć, tylko przy pomocy argumentów udowodniła w czym nie mam racji.
[quote name='M.' timestamp='1301163621' post='455253']
Zgadzam się całkowicie. Śledzę forum i widzę, że MARYSIEŃKA ciągle wyciąga jakieś brudy na forum. Podejrzewam, że robi to specjalnie, żeby oczernić ówczesnych rządzących. Jest taka mądra, niby tyle wie. Jak jesteś taka mądra MARYSIEŃKO to powiedz to co wiesz publicznie a nie podszywasz się i piszesz na forum specjalnie. Jesteś ciągle przeci nowej włądzy a co o byłm burmistrzu się już nie wypowiesz??? Skoro wiele wiesz to OPOWIEDZ NAM o przekrętach Czubińskie... rozwiń
Avatar
M. / 26 marca 2011 o 19:20
0
Zgadzam się całkowicie. Śledzę forum i widzę, że MARYSIEŃKA ciągle wyciąga jakieś brudy na forum. Podejrzewam, że robi to specjalnie, żeby oczernić ówczesnych rządzących. Jest taka mądra, niby tyle wie. Jak jesteś taka mądra MARYSIEŃKO to powiedz to co wiesz publicznie a nie podszywasz się i piszesz na forum specjalnie. Jesteś ciągle przeci nowej włądzy a co o byłm burmistrzu się już nie wypowiesz??? Skoro wiele wiesz to OPOWIEDZ NAM o przekrętach Czubińskiego. Chętnie poznam Twoją wersję i inni z pewnością też.
Avatar
lol / 26 marca 2011 o 19:18
0
No dobra, a co Wy na to? jest to w części kopiuj/wklej ale obrazuje sytuacje.
Ireneusz J. przez parę tygodni jednocześnie:
1. prowadził prywatną kancelarię w Lublinie;
2. prowadził obsługę urzędu miasta w Kraśniku;
3. pełnił obowiązki prezesa miejskie spółki w Kraśniku;
4. był członkiem rady nadzorczej w tej samej spółce miejskiej;

o ile punkt 1 i 2 daje się pogodzić,o ile punkt 3 i 4 daje się pogodzić o tyle wszystkie te punkty jednocześnie moim zdaniem tez mogą stanowić podstawę do postawienia zarzutu wyłudzenia a z pewnością moralnie są wątpliwe!
Dlaczego pan Mirosław W. nie robi doniesienia do prokuratury? Może dlatego, że na stanowiska od 2-4 sam go powołał?

Pan Ireneusz J. był tylko gościem w spółce co potwierdza jej pracownicy! za te gościnne występy jako p.o. prezesa dostawał 6000 zł/m-nie! W tym czasie kiedy powinien zarządzać w imieniu właściciela spółki czyli Miasta Kraśnik działalnością przedsiębiorstwa siedział w pokoju burmistrza w UM i rozdawał wypowiedzenia z pracy "zbędnym" urzędnikom. Mirosław W. nie miał odwagi patrzeć im w oczy, więc Irek Zawodowiec w tym czasie gdy winien być w spółce wyręczał psychicznie słabego Mirona. To cena jaką miasto musi zapłacić za nie zbyt udany wybór....

Cztery lata miną i może znów znajda się tacy, którzy uprzejmie doniosą różnym organom co przez te lata działo się w mieście... kto wie?
Link dla niedowiarków: http://www.instalnet.pl/bip/index.php?option=com_content&task=view&id=26&Itemid=53
No dobra, a co Wy na to? jest to w części kopiuj/wklej ale obrazuje sytuacje.
Ireneusz J. przez parę tygodni jednocześnie:
1. prowadził prywatną kancelarię w Lublinie;
2. prowadził obsługę urzędu miasta w Kraśniku;
3. pełnił obowiązki prezesa miejskie spółki w Kraśniku;
4. był członkiem rady nadzorczej w tej samej spółce miejskiej;

o ile punkt 1 i 2 daje się pogodzić,o ile punkt 3 i 4 daje się pogodzić o tyle wszystkie te punkty jednocześnie moim zdaniem tez mogą stanowić podstawę do postawienia zar... rozwiń
Avatar
Gość / 26 marca 2011 o 19:16
0
[quote name='krasniczanka' timestamp='1298285538' post='440470']
DO MARYSIEŃKA wydaje mi się, ze zainteresowanie tematem spada a Ty nie wiedzieć czemu na siłę ciągniesz i wypisujesz swoje "przemyslenia". jezeli tak ci zle to zmien prace i moze bedziesz bardziej usatysfakcjonowana swoimi zarobkami. Zypełnie nie rozumiem czemu przeszkada ci, ze ludzie uczciwie pracuja i placa podatki. czyzby jakas zawisc lub zazdrosc przez ciebie przemawiala???
[/quote]
Avatar
M. / 26 marca 2011 o 18:58
0
[quote name='coś wiem' timestamp='1298133954' post='439741']
Wiadomość dla Pani redaktor.
Myślę że znacznie bardziej sensacyjne mogły by być zamiłowania Pan zastępcy burmistrza Jacka Dubiela pasją narciarską za czasów jak był dyrektorem SP 3 w Kraśniku. Nie mam tu na myśli jedynie „wyjazdu w Alpy” bo to rozstrzygnie sąd ale i inne ciekawe wojaże.
Jeśli Panią zainteresowałem proszę odpowiedzieć na ten post i umieścić w nim adres meblowy. Pozdrawiam
[/quote]

JA TEŻ COŚ WIEM. Chciałam tylko zaznaczyć, że to nie tylko pan D. była na nartach, ale i inni dyrektorzy. Więc dlaczego naginasz teraz tylko na pana D.?? O innych juz nie wspomniesz a robisz to specjalnie ,bo pełni teraz ważną funkcje. Gówno wiesz, musiał jechać w góry, bo dostali taki nakaz od wspaniałego burmistrza. TY BYŚ NIE POJECHAŁ JAKBYŚ WIEDZIAŁ, ŻE NIE JADĄ CSTRACISZ POSADĘ DYREKTORA?? no własnie , zastanów sie.
[quote name='coś wiem' timestamp='1298133954' post='439741']
Wiadomość dla Pani redaktor.
Myślę że znacznie bardziej sensacyjne mogły by być zamiłowania Pan zastępcy burmistrza Jacka Dubiela pasją narciarską za czasów jak był dyrektorem SP 3 w Kraśniku. Nie mam tu na myśli jedynie „wyjazdu w Alpy” bo to rozstrzygnie sąd ale i inne ciekawe wojaże.
Jeśli Panią zainteresowałem proszę odpowiedzieć na ten post i umieścić w nim adres meblowy. Pozdrawiam
[/quote]

JA TEŻ COŚ WIEM. Chciał... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 200

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 4 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 2

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 1 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 5

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 5 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie 0 0

Średnie wynagrodzenie za godzinę pracy w Unii Europejskiej wyniosło w 2017 roku 23,1 euro, natomiast w strefie euro 26,9 euro. Najwyższą stawkę otrzymali pracownicy w Luksemburgu, Danii i Belgii, a najniższą - w Bułgarii i Rumunii. W Polsce średnia stawka godzinowa to 6,3 euro – podaje Europejski Urząd Statystyczny.

W weekend w Zamościu odbędzie się turniej Plaża Open

W weekend w Zamościu odbędzie się turniej Plaża Open 3 0

Siatkówka plażowa W weekend w Zamościu odbędzie się Plaża Open, największy w naszym kraju turniej w tej dyscyplinie

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce: Powstaną dwie nowe hale pod konkretnych najemców

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce: Powstaną dwie nowe hale pod konkretnych najemców 1 0

Budowa dwóch hal oraz instalacja systemu kontroli wjazdów i wyjazdów samochodów z giełdy. Na Lubelskim Rynku Hurtowym szykują się nowe inwestycje.

Kapsuła życia będzie służyć pacjentom z woj. lubelskiego. Takiego sprzętu jeszcze u nas nie było

Kapsuła życia będzie służyć pacjentom z woj. lubelskiego. Takiego sprzętu jeszcze u nas nie było 39 1

Daje możliwość całkowitej izolacji chorego od otoczenia. Ma też własne zasilanie, dzięki czemu transport pacjenta zakażonego np. wirusem Ebola do specjalistycznego szpitala będzie łatwiejszy. Od czwartek Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe na nowy sprzęt. To kapsuła życia.

W piątek w Lublinie ruszają 94 PZLA Mistrzostwa Polski

W piątek w Lublinie ruszają 94 PZLA Mistrzostwa Polski 1 0

Od piątku w naszym mieście kibice będą mieli okazję obserwować zmagania najlepszych lekkoatletów w kraju. Na stadionie przy al. Piłsudskiego do rywalizacji przystąpi ponad 400 zawodników

Wernisaż wystawy "Tam gdzie teraz 2018" w Galerii Labirynt
21 lipca 2018, 17:00

Wernisaż wystawy "Tam gdzie teraz 2018" w Galerii Labirynt 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 21 lipca o godz. 17 w Galerii Labirynt (ul. Popiełuszki 5) odbędzie się wernisaż wystawy Tam gdzie teraz 2018.

Nowe perony i krótsza podróż. Po wakacjach otworzą przebudowywaną linię z Lublina
galeria

Nowe perony i krótsza podróż. Po wakacjach otworzą przebudowywaną linię z Lublina 22 3

Bez opóźnień powinna się zakończyć przebudowa linii kolejowej między Lublinem a Kraśnikiem. Na szlaku budowane są nowe perony: wygodniejsze dla pasażerów i dostępne dla osób niepełnosprawnych. Po wakacjach robotnicy przeniosą się na odcinek między Kraśnikiem a Zaklikowem.

W Lubliniance ze składem mogło być gorzej

W Lubliniance ze składem mogło być gorzej 1 1

Trener Lublinianki Dariusz Bodak buduje w lecie nowy zespół. Cieszy się jednak, że w klubie zostało kilku zawodników ze „starej” gwardii

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!