Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

16 grudnia 2012 r.
16:24
Edytuj ten wpis

Gmina Wilkołaz: Żyje w biedzie i nie chce pomocy

Autor: Zdjęcie autora (IZI)
0 11 A A

Starszy mężczyzna żyje w uwłaczających warunkach i trzyma ogromną ilość zwierząt – alarmuje nasza Czytelniczka. Sprawę zna gmina, ale wójt tłumaczy, że mężczyzna nie przyjmuje pomocy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Mężczyzna mieszka we wsi Ostrów. – Prowadzi gospodarstwo i nie daje sobie sam rady – alarmuje mieszkanka Kraśnika. – Ma całą sforę psów, chyba jedenaście. Do tego szczenięta. Zwierzęta są głodne, a on sam żyje w warunkach uwłaczających ludzkiej godności.

Już kilka miesięcy temu do mężczyzny przyjeżdżała Fundacja Lubelska Straż Ochrony Zwierząt. Wysterylizowała większość suczek, ale to nie pomogło, bo zwierząt znowu przybyło.

– Pracownicy ośrodka pomocy społecznej ciągle tam jeżdżą, ale to człowiek, który raz nas wpuszcza, a raz nie – mówi Andrzej Łysakowski, wójt gminy Wilkołaz. – Chcieliśmy, żeby część tych zwierząt sprzedał, po co ma ich trzymać aż tak wiele? Oprócz psów, widzieliśmy u niego konia i osiemnaście krów, w złym stanie. Koń ma powykrzywiane kopyta, chore zęby. Przyjechał nawet kupiec, ale on nie chciał ich sprzedać.

Według wójta, mężczyzna nie kwalifikuje się do zasiłku z opieki społecznej. Gmina próbowała go za to skontaktować z rodziną.

– Odnalazłem jego dzieci, bo przecież mają obowiązek opiekować się rodzicem. Kiedy jego syn i córka, chcieli mu zrobić nowy dach domu, powiedział, że on tej pomocy nie chce – relacjonuje Łysakowski.

Wójt ostrożnie podchodzi do wydania decyzji o odebraniu mężczyźnie zaniedbanych zwierząt. – Można wydać taką decyzję, ale trzeba się zastanowić, co się wtedy z nim stanie. Czy on nie dostanie np. zawału – tłumaczy Łysakowski.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ola / 20 grudnia 2012 r. o 19:18
0
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]Jeżeli masz problem z zasięgiem lub internetem w telefonie sieci PLUS pisz (nie czekając na odpowiedź) reklamacje przez internet bok@plus.pl lub listownie Polkomtel Sp. z o.o-Reklamacje, ul. Postepu 3, 02-676 Warszawa.[/background][/size][/font][/color]
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]Dostałem rabat w wysokości miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie.Warto walczyć o swoje !!!!!!!!!!!![/background][/size][/font][/color]


[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]Deb***u czytaj i ucz się, bo potem siedzisz i placzesz, i nie wiesz co zrobić. Spam masz we łbie- jak ktoś ci podpowiada to podziękuj snopku[/background][/size][/font][/color]
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]Jeżeli masz problem z zasięgiem lub internetem w telefonie sieci PLUS pisz (nie czekając na odpowiedź) reklamacje przez internet bok@plus.pl lub listownie Polkomtel Sp. z o.o-Reklamacje, ul. Postepu 3, 02-676 Warszawa.[/background][/size][/font][/color]
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]Dostałem rabat w wysokości miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie.Warto walczyć o swoje !!&#... rozwiń
Avatar
Berenika / 18 grudnia 2012 r. o 08:55
0
~wilkołazianka~ BRAWO!!! ja też tak uważam ale to walka z wiatrakami taki chory system każdy z każdym ma powiązania i jak jest przy korycie już od niego nie odejdzie! aby zamieniają się stołkami Trzeba być świnią aby godnie żyć a jak jesteś uczciwy to zdychaj z głodu! POZDRAWIAM*
Avatar
wilkołazianka / 18 grudnia 2012 r. o 08:33
0
Panie wójcie !Proszę sprawdzić inne osoby które ,,kwalifikują,, sie do pomocy na terenie pana gminy ludzie pracują za granicą a i też w zakładach na czarno pieniądze mają na wszystko proszę troszkę posprawdzać żyją nie raz lepiej od innych a po zasilki chodzą i je dostają samochodami jeżdża i na to ich stać??uważam,że ten człowiek jest naprawdę biedny ,ma dobre serce do zwierząt,ale się pogubił w tym dziwnym życiu i ustawach.On potrzebuje pomocy lekarskiej i tu trzeba mu pomóc.Ma honor i nie smie prosić o jałmużnę .Tak proszę sprawdzić komu należy się opieka a nie umywać ręce.Opieka dla bogaczy i ludzi z tupetem!!!!!
Panie wójcie !Proszę sprawdzić inne osoby które ,,kwalifikują,, sie do pomocy na terenie pana gminy ludzie pracują za granicą a i też w zakładach na czarno pieniądze mają na wszystko proszę troszkę posprawdzać żyją nie raz lepiej od innych a po zasilki chodzą i je dostają samochodami jeżdża i na to ich stać??uważam,że ten człowiek jest naprawdę biedny ,ma dobre serce do zwierząt,ale się pogubił w tym dziwnym życiu i ustawach.On potrzebuje pomocy lekarskiej i tu trzeba mu pomóc.Ma honor i nie smie prosić o jałmużnę .Tak proszę sprawdzić k... rozwiń
Avatar
Gość / 18 grudnia 2012 r. o 06:08
0
[quote name='mn' timestamp='1355784136' post='710791']
Jeżeli masz problem z zasięgiem lub internetem w telefonie sieci PLUS pisz (nie czekając na odpowiedź) reklamacje przez internet bok@plus.pl lub listownie Polkomtel Sp. z o.o-Reklamacje, ul. Postepu 3, 02-676 Warszawa.
Dostałem rabat w wysokości miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie.Warto walczyć o swoje !!!!!!!!!!!!
[/quote]

Spier***aj chuju posrany z tym ciągłym spamem na forum !!!
[quote name='mn' timestamp='1355784136' post='710791']
Jeżeli masz problem z zasięgiem lub internetem w telefonie sieci PLUS pisz (nie czekając na odpowiedź) reklamacje przez internet bok@plus.pl lub listownie Polkomtel Sp. z o.o-Reklamacje, ul. Postepu 3, 02-676 Warszawa.
Dostałem rabat w wysokości miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie.Warto walczyć o swoje !!!!!!!!!!!!
[/quote]

Spier***aj chuju posrany z tym ciągłym spamem... rozwiń
Avatar
mn / 17 grudnia 2012 r. o 23:42
0
Jeżeli masz problem z zasięgiem lub internetem w telefonie sieci PLUS pisz (nie czekając na odpowiedź) reklamacje przez internet bok@plus.pl lub listownie Polkomtel Sp. z o.o-Reklamacje, ul. Postepu 3, 02-676 Warszawa.
Dostałem rabat w wysokości miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie.Warto walczyć o swoje !!!!!!!!!!!!
Avatar
dziat z fioletovymi uszami / 17 grudnia 2012 r. o 17:22
0
Co do Opieki Społecznej, to jest "temat-rzeka". Ale najkrócej mówiąc: to jest instytucja działająca na chorych zasadach!
Avatar
Berenika / 17 grudnia 2012 r. o 15:32
0
Według wójta, mężczyzna nie kwalifikuje się do zasiłku z opieki społecznej??? Wiec zapraszam tego Pana do sąsiedniej gminy Niedrzwica Duża tu będzie miał wszystkie możliwe przywileje Ludzie z tej gminy pracują zagranicą a nawet mieszkają na stałe i wszystkie możliwe przywileje im się należą! Co to za Wójt? Co to za Opieka Społeczna? a temu Panu należy się Pomnik bo to jeden z ostatnich co ma jeszcze honor i wstyd! a tak uważają go za czubka? POZDRAWIAM*
Avatar
Czytelnik / 17 grudnia 2012 r. o 08:57
0
Rozbawiła mnie reakcja władz tewj gminy.Przed świętami w sklepach jest bardzo dużo oleju .
Avatar
wkurzona / 17 grudnia 2012 r. o 00:50
0
Nie chce pomocy ??? Ludzie biedni mają swój honor aczkolwiek to nie jest norma od reguły. Spójrzmy na naszych lubelskich polityków. Świnie bez honoru i wstydu. Załatwiają sobie stołki po znajomości...żenada i wstyd.Pozdrawiam;
Avatar
sprawiedliwy / 16 grudnia 2012 r. o 21:28
0
Przyjedzie p.Jaworowicz i Białogłowa zwierzętom będzie dobrze ,dziadek dostanie szoku i będzie chodził od domu do domu i szukał zwierząt jak ten w Cycowie co za klacz,krowę ,jałówkę zapłacili 500zł,zwierzęta na oko warte były 2200zł.Zwierzęta są jego i trzeba zmusić dzieci do pomocy.Jak nie to sprzedać i pieniądze umieścić na koncie.
Avatar
ola / 20 grudnia 2012 r. o 19:18
0
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]Jeżeli masz problem z zasięgiem lub internetem w telefonie sieci PLUS pisz (nie czekając na odpowiedź) reklamacje przez internet bok@plus.pl lub listownie Polkomtel Sp. z o.o-Reklamacje, ul. Postepu 3, 02-676 Warszawa.[/background][/size][/font][/color]
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]Dostałem rabat w wysokości miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie.Warto walczyć o swoje !!!!!!!!!!!![/background][/size][/font][/color]


[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]Deb***u czytaj i ucz się, bo potem siedzisz i placzesz, i nie wiesz co zrobić. Spam masz we łbie- jak ktoś ci podpowiada to podziękuj snopku[/background][/size][/font][/color]
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]Jeżeli masz problem z zasięgiem lub internetem w telefonie sieci PLUS pisz (nie czekając na odpowiedź) reklamacje przez internet bok@plus.pl lub listownie Polkomtel Sp. z o.o-Reklamacje, ul. Postepu 3, 02-676 Warszawa.[/background][/size][/font][/color]
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]Dostałem rabat w wysokości miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie.Warto walczyć o swoje !!&#... rozwiń
Avatar
Berenika / 18 grudnia 2012 r. o 08:55
0
~wilkołazianka~ BRAWO!!! ja też tak uważam ale to walka z wiatrakami taki chory system każdy z każdym ma powiązania i jak jest przy korycie już od niego nie odejdzie! aby zamieniają się stołkami Trzeba być świnią aby godnie żyć a jak jesteś uczciwy to zdychaj z głodu! POZDRAWIAM*
Avatar
wilkołazianka / 18 grudnia 2012 r. o 08:33
0
Panie wójcie !Proszę sprawdzić inne osoby które ,,kwalifikują,, sie do pomocy na terenie pana gminy ludzie pracują za granicą a i też w zakładach na czarno pieniądze mają na wszystko proszę troszkę posprawdzać żyją nie raz lepiej od innych a po zasilki chodzą i je dostają samochodami jeżdża i na to ich stać??uważam,że ten człowiek jest naprawdę biedny ,ma dobre serce do zwierząt,ale się pogubił w tym dziwnym życiu i ustawach.On potrzebuje pomocy lekarskiej i tu trzeba mu pomóc.Ma honor i nie smie prosić o jałmużnę .Tak proszę sprawdzić komu należy się opieka a nie umywać ręce.Opieka dla bogaczy i ludzi z tupetem!!!!!
Panie wójcie !Proszę sprawdzić inne osoby które ,,kwalifikują,, sie do pomocy na terenie pana gminy ludzie pracują za granicą a i też w zakładach na czarno pieniądze mają na wszystko proszę troszkę posprawdzać żyją nie raz lepiej od innych a po zasilki chodzą i je dostają samochodami jeżdża i na to ich stać??uważam,że ten człowiek jest naprawdę biedny ,ma dobre serce do zwierząt,ale się pogubił w tym dziwnym życiu i ustawach.On potrzebuje pomocy lekarskiej i tu trzeba mu pomóc.Ma honor i nie smie prosić o jałmużnę .Tak proszę sprawdzić k... rozwiń
Avatar
Gość / 18 grudnia 2012 r. o 06:08
0
[quote name='mn' timestamp='1355784136' post='710791']
Jeżeli masz problem z zasięgiem lub internetem w telefonie sieci PLUS pisz (nie czekając na odpowiedź) reklamacje przez internet bok@plus.pl lub listownie Polkomtel Sp. z o.o-Reklamacje, ul. Postepu 3, 02-676 Warszawa.
Dostałem rabat w wysokości miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie.Warto walczyć o swoje !!!!!!!!!!!!
[/quote]

Spier***aj chuju posrany z tym ciągłym spamem na forum !!!
[quote name='mn' timestamp='1355784136' post='710791']
Jeżeli masz problem z zasięgiem lub internetem w telefonie sieci PLUS pisz (nie czekając na odpowiedź) reklamacje przez internet bok@plus.pl lub listownie Polkomtel Sp. z o.o-Reklamacje, ul. Postepu 3, 02-676 Warszawa.
Dostałem rabat w wysokości miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie.Warto walczyć o swoje !!!!!!!!!!!!
[/quote]

Spier***aj chuju posrany z tym ciągłym spamem... rozwiń
Avatar
mn / 17 grudnia 2012 r. o 23:42
0
Jeżeli masz problem z zasięgiem lub internetem w telefonie sieci PLUS pisz (nie czekając na odpowiedź) reklamacje przez internet bok@plus.pl lub listownie Polkomtel Sp. z o.o-Reklamacje, ul. Postepu 3, 02-676 Warszawa.
Dostałem rabat w wysokości miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie.Warto walczyć o swoje !!!!!!!!!!!!
Avatar
dziat z fioletovymi uszami / 17 grudnia 2012 r. o 17:22
0
Co do Opieki Społecznej, to jest "temat-rzeka". Ale najkrócej mówiąc: to jest instytucja działająca na chorych zasadach!
Avatar
Berenika / 17 grudnia 2012 r. o 15:32
0
Według wójta, mężczyzna nie kwalifikuje się do zasiłku z opieki społecznej??? Wiec zapraszam tego Pana do sąsiedniej gminy Niedrzwica Duża tu będzie miał wszystkie możliwe przywileje Ludzie z tej gminy pracują zagranicą a nawet mieszkają na stałe i wszystkie możliwe przywileje im się należą! Co to za Wójt? Co to za Opieka Społeczna? a temu Panu należy się Pomnik bo to jeden z ostatnich co ma jeszcze honor i wstyd! a tak uważają go za czubka? POZDRAWIAM*
Avatar
Czytelnik / 17 grudnia 2012 r. o 08:57
0
Rozbawiła mnie reakcja władz tewj gminy.Przed świętami w sklepach jest bardzo dużo oleju .
Avatar
wkurzona / 17 grudnia 2012 r. o 00:50
0
Nie chce pomocy ??? Ludzie biedni mają swój honor aczkolwiek to nie jest norma od reguły. Spójrzmy na naszych lubelskich polityków. Świnie bez honoru i wstydu. Załatwiają sobie stołki po znajomości...żenada i wstyd.Pozdrawiam;
Avatar
sprawiedliwy / 16 grudnia 2012 r. o 21:28
0
Przyjedzie p.Jaworowicz i Białogłowa zwierzętom będzie dobrze ,dziadek dostanie szoku i będzie chodził od domu do domu i szukał zwierząt jak ten w Cycowie co za klacz,krowę ,jałówkę zapłacili 500zł,zwierzęta na oko warte były 2200zł.Zwierzęta są jego i trzeba zmusić dzieci do pomocy.Jak nie to sprzedać i pieniądze umieścić na koncie.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sobota pochmurna i chłodna w całym kraju. Kiedy spadnie śnieg?
film

Sobota pochmurna i chłodna w całym kraju. Kiedy spadnie śnieg?

W sobotę będzie pochmurno z rozpogodzeniami z wyjątkiem północno-wschodniej części kraju. Tam należy spodziewać się dużego zachmurzenia i przelotnych opadów śniegu do 1-3 centymetrów. Pod wieczór w Małopolsce i na Górnym Śląsku pojawią się opady śniegu z deszczem. Temperatura maksymalna wyniesie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 2 st. C w centrum kraju, do 6 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie południowy i zachodni, słaby i umiarkowany, na wschodzie okresami dość silny.

Ruch Chorzów – Motor Lublin 0:0. Cenny punkt mimo gry w dziesiątkę

Ruch Chorzów – Motor Lublin 0:0. Cenny punkt mimo gry w dziesiątkę

Motor nadal traci do Ruchu osiem punktów. Piątkowe starcie obu ekip zakończyło się bezbramkowym remisem. A ten wynik na pewno dużo bardziej cieszy ekipę z Lublina, która od 37 minuty musiała grać w dziesiątkę po czerwonej kartce, jaką obejrzał Vitinho.

LAS Christmas - warsztaty w Centrum Kultury
4 grudnia 2021, 10:00

LAS Christmas - warsztaty w Centrum Kultury

To miała być kolejna odsłona warsztatów organizowanych co roku przez Pracownię Sztuczka z Centrum Kultury. Ale tym razem pomysłodawcy projektu pragną włączyć się w pomoc dla tych, którzy działają w związku z kryzysem na granicy.

Tak pofruwasz w Zamościu. Będzie wyciąg do wodnych akrobacji

Tak pofruwasz w Zamościu. Będzie wyciąg do wodnych akrobacji

Nad Zalewem Miejskim będzie można uprawiać wakeboarding. Miasto szuka wykonawców projektu wyciągu. Użytkownicy mają startować z brzegu w okolicy plaży, a efektowny zwrot zrobią w pobliżu wyspy

Dokąd dojedziemy pociągiem? Zmienia się rozkład jazdy, pojawią się nowe połączenia
Magazyn

Dokąd dojedziemy pociągiem? Zmienia się rozkład jazdy, pojawią się nowe połączenia

Za dwa tygodnie zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy pociągów. Pojawi się nowe połączenie z Lublina do Warszawy, do Parczewa powrócą pociągi, nie wrócą za to kursy do lotniska. Do Trójmiasta wciąż nie będzie można dotrzeć bez przesiadki.

Miliardy za cyfrową sztukę. Jej popularność ciągle rośnie

Miliardy za cyfrową sztukę. Jej popularność ciągle rośnie

W pierwszych trzech kwartałach tego roku wartość światowej sprzedaży NFT, czyli niewymienialnych tokenów, osiągnęła poziom 3,5 mld dolarów – wynika z raportu „Hiscox Online Art Trade Report 2021”. Szybko rosnącą popularność zyskuje zwłaszcza obrót cyfrową sztuką.

Skopali go, bo nie chciał ich poczęstować papierosem. To trzej nastolatkowie

Skopali go, bo nie chciał ich poczęstować papierosem. To trzej nastolatkowie

Policjanci zatrzymali trzech nastolatków - dwóch 15-latków i 16-latka - którzy pobili pracownika sklepu. Jak się okazało, mężczyzna nie chciał ich poczęstować papierosem

"Musimy działać szybko i zdecydowanie". Szefowa Komisji Europejskiej o nowym wariancie koronawirusa
film

"Musimy działać szybko i zdecydowanie". Szefowa Komisji Europejskiej o nowym wariancie koronawirusa

Bruksela, Belgia. Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen wezwała do zawieszenia połączeń lotniczych do miejsc, w których wykryto nowy wariant koronawirusa B.1.1.529. - Ważne jest, abyśmy wszyscy w Europie działali w sposób szybki, zdecydowany i jednolity - powiedziała. Wezwała też do szczepień przeciw koronawirusowi.

Lekarze i ratownicy z SOR na zwolnieniach, a co z pacjentami? Zebrał się sztab kryzysowy

Lekarze i ratownicy z SOR na zwolnieniach, a co z pacjentami? Zebrał się sztab kryzysowy

Pacjentów w stanie zagrożenia życia mają od dzisiaj do poniedziałku przyjmować wszystkie szpitale z Lublina i okolic. Nie tylko te, które mają SOR-y. To efekt posiedzenia Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, które po masowych zwolnieniach lekarskich w SPSK4 w Lublinie zwołał wojewoda.

Katarzyna Piasecka z programem "Moje Tabu" w Puławach
30 listopada 2021, 20:00

Katarzyna Piasecka z programem "Moje Tabu" w Puławach

Klub Peweks w Puławach (ul. Centralna 1) zaprasza na stand-up Katarzyny Piaseckiej, który odbędzie się 30 listopada o godz. 20.

Ministerstwo Zdrowia: Zaledwie 1,1 proc. w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało zakażonych

Ministerstwo Zdrowia: Zaledwie 1,1 proc. w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało zakażonych

Zaledwie 1,1 proc. osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało zakażonych. Wśród wszystkich zgonów osób zakażonych koronawirusem 5,69 proc. stanowiły osoby zaszczepione, zgony nie są związane ze szczepieniem – poinformowało w piątek Ministerstwo Zdrowia.

Polska kontra Rosja w barażu o awans do MŚ w Katarze

Polska kontra Rosja w barażu o awans do MŚ w Katarze

W piątek reprezentacja Polski poznała pierwszego rywala w walce o udział w mistrzostwach świata, które odbędą się w Katarze. Biało-Czerwoni na początek baraży o mundial zmierzą się z Rosją.

Lubelskie: Fala podwyżek dla wójtów. Radni muszą je przyznawać

Lubelskie: Fala podwyżek dla wójtów. Radni muszą je przyznawać

Zgodnie z nowymi przepisami, wszyscy wójtowie, burmistrzowie i prezydenci miast otrzymają wkrótce znaczące podwyżki wynagrodzeń. Rekordziści będą zarabiali ok. 20 tys. zł miesięcznie. Uchwały w tej sprawie samorządy podejmą w tym lub przyszłym miesiącu.

Koszykarska reprezentacja Polski zagra w hali Globus z Niemcami

Koszykarska reprezentacja Polski zagra w hali Globus z Niemcami

W niedzielę o godz. 20 w hali Globus reprezentacja Polski podejmie Niemcy w drugiej kolejce eliminacji mistrzostw świata

Odznaczenia i awanse w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim. "To żywy organizm" [zdjęcia]
galeria

Odznaczenia i awanse w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim. "To żywy organizm" [zdjęcia]

Odznaki za zasługi w pracy penitencjarnej oraz awanse nadania stopni służby więziennej funkcjonariuszom zakładu karnego. W piątek w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim, odbyła się uroczystość z okazji Święta Niepodległości

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!