Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

13 grudnia 2014 r.
14:00
Edytuj ten wpis

Jarosław Stawiarski trzeci raz w Sejmie. Kto go zastąpi w Kraśniku?

6 42 A A

Rezygnuje z Kraśnika i rusza do Warszawy. Jarosław Stawiarski (PiS) obejmie mandat poselski po Jarosławie Żaczku, który został burmistrzem Ryk. Dlatego szykują się zamiany w magistracie. Będzie też nowy radny w sejmiku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Stawiarski, dotychczasowy zastępca burmistrza Kraśnika, obejmie mandat posła niebawem. Był już parlamentarzystą V i VI kadencji. W 2006 r. zastąpił w Sejmie Elżbietę Kruk, wybraną szefową Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. W następnym roku, w wyborach parlamentarnych został posłem po raz drugi. Teraz wróci do Sejmu trzeci raz.

- Wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują - potwierdza Jarosław Stawiarski. Wczoraj otrzymał informację z Kancelarii Sejmu. - Będę się starał w Warszawie pomagać Kraśnikowi - mówi.

Kiedy dokładnie Stawiarski zrezygnuje z pracy w Urzędzie Miasta, tego na razie nie wiadomo. - Na złożenie rezygnacji mam tydzień - odpowiada zastępca burmistrza.

Zmian będzie więcej, bo polityk został też radnym sejmiku województwa. - Na razie nie mamy informacji, aby pan radny Jarosław Stawiarski złożył rezygnację - mówi Beata Górka, rzecznik Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie. - Procedura jest taka, że jeśli radny złoży rezygnację, na jego miejsce wchodzi kolejna osoba z największą liczbą głosów.

W tym przypadku to Tomasz Solis, który w sejmiku już zasiadał. - Zostanę radnym, gdy otrzymam informację z Państwowej Komisji Wyborczej i kiedy odbędzie się sesja sejmiku - zastrzega Solis.

Solis w sejmiku chciałby zająć się m.in. rozwojem drobnej przedsiębiorczości w małych miastach i na wsi oraz inwestycjami związanymi z "zieloną” energią. - Ale w kontekście budowy małych biogazowi w gospodarstwach - precyzuje. - I pod kątem pozyskania na ten cel funduszy unijnych. To będzie duża szansa dla niewielkich gospodarstw rolnych.
A kto będzie nowym zastępcą burmistrza Kraśnika? W mieście mówi się o dwóch kandydaturach. Pierwsza z nich to Jacek Dubiel. Trzy lata temu przed przyjściem Stawiarskiego do urzędu był już zastępcą burmistrza Kraśnika Mirosława Włodarczyka. Drugą osobą, której nazwisko się przewija jest Jerzy Misiak. To były wiceprzewodniczący Rady Miasta, w poprzedniej kadencji był też szefem klubu radnych PiS. Niebawem zostanie radnym powiatu kraśnickiego w miejsce Mirosława Włodarczyka, którego mandat radnego już wygasł.

- To są doświadczone osoby - przyznaje Mirosław Włodarczyk, burmistrz Kraśnika. Choć od razu dodaje: Absolutnie nie chcę jednak mówić o moich kandydatach. Nie wiem jeszcze, kiedy mój zastępca rezygnuje z pracy.

- Jestem zaskoczony pani pytaniem czy otrzymałem taka propozycję - przyznaje Jerzy Misiak. - To jest decyzja pana burmistrza. On będzie dobierał sobie współpracowników.

- Nie było żadnych propozycji - ucina Jacek Dubiel.

Komentarze 42

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 26 stycznia 2015 o 13:06
0

Jak zwykle, kiedy pojawiają się konkrety - zamiera dyskusja w temacie...

Avatar
Gość / 24 stycznia 2015 o 07:46
0

A ja radzę przy okazji przypomnieć sobie, kto i z czyjego polecenia zatwierdzał dane, kto wtedy odpowiadał za oświatę w UM, kto kierował i do jakich celów powołany był KOEN, kto był burmistrzem i z jakiej partii sie wywodził, kto w radzie miasta zaklepywał wszystkie chore pomysły, jakie związki zawodowe w oświacie przyklepywały wszystkie zmiany, do jakiej partii politycznej należeli wtedy i tak jest nadal, czołowi działacze związku nauczycielskiego i najważniejsze: kto dostarczał dyrektorom danych o niepełnosprawnych uczniach i kto z tego powodu poniósł jakiekolwiek konsekwencje?

Kiedy już odpowiemy sobie na te wszystkie pytania, możemy uznać, że sytuacja będzie oczyszczona i można będzie zaczynać od nowa.

rozwiń
Avatar
uczeń / 23 stycznia 2015 o 10:09
0

A ja radzę przy okazji przypomnieć sobie, kto i z czyjego polecenia zatwierdzał dane, kto wtedy odpowiadał za oświatę w UM, kto kierował i do jakich celów powołany był KOEN, kto był burmistrzem i z jakiej partii sie wywodził, kto w radzie miasta zaklepywał wszystkie chore pomysły, jakie związki zawodowe w oświacie przyklepywały wszystkie zmiany, do jakiej partii politycznej należeli wtedy i tak jest nadal, czołowi działacze związku nauczycielskiego i najważniejsze: kto dostarczał dyrektorom danych o niepełnosprawnych uczniach i kto z tego powodu poniósł jakiekolwiek konsekwencje?

Kiedy już odpowiemy sobie na te wszystkie pytania, możemy uznać, że sytuacja będzie oczyszczona i można będzie zaczynać od nowa.

A ja radzę przy okazji przypomnieć sobie, kto i z czyjego polecenia zatwierdzał dane, kto wtedy odpowiadał za oświatę w UM, kto kierował i do jakich celów powołany był KOEN, kto był burmistrzem i z jakiej partii sie wywodził, kto w radzie miasta zaklepywał wszystkie chore pomysły, jakie związki zawodowe w oświacie przyklepywały wszystkie zmiany, do jakiej partii politycznej należeli wtedy i tak jest nadal, czołowi działacze związku nauczycielskiego i najważniejsze: kto dostarczał dyrektorom danych o niepełnosprawnych uczniach i kto z tego... rozwiń

Avatar
belfer / 22 stycznia 2015 o 20:52
0

Radziłbym sprawdzić, która placówka miejska "naciągnęła" najbardziej MEN i kto nią wtedy kierował!!! Wtedy co niektórzy zweryfikowaliby swoje poglądy co do kandydata na I zastępcę burmistrza.

Avatar
fbfhjhj / 26 grudnia 2014 o 14:23
0

W pełni się z Tobą zgadzam, że dopiero w Brukseli Pan Stawiarski mógłby w pełni się zrealizować. W Kraśniku sprawdził się świetnie, pamiętam również Jego aktywność w Sejmie. Jednak, aby się to udało potrzebne jest Jemu większe wsparcie od nas - Kraśniczan. Musielibyśmy wszyscy wykazać się wielką dbałością o nasz wspólny interes i wszyscy zgodnie zagłosować w wyborach na Pana Stawiarskiego, bez względu na sympatie polityczne  

Człowieku o czym ty piszesz trzy kadencje siedział Twój guru na wiejskiej i co zrobił dla Kraśnika???toalety wyremontował w szkole "1"nic więcej!!No w w Brukseli większe korytko napewno by sie sprawdził jak żyć na koszt podatnika!!

Człowieku o czym ty piszesz trzy kadencje siedział Twój guru na wiejskiej i co zrobił dla Kraśnika???toalety wyremontował w szkole "1"nic więcej!!No w w Brukseli większe korytko napewno by sie sprawdził jak żyć na koszt podatnika!!

rozwiń
Avatar
maść na pryszcze / 25 grudnia 2014 o 20:31
0

Święta! Są Święta! Święta Bożego Narodzenia. Trwają, więc nadal ci życzę: spokoju, kultury, czytania ze zrozumieniem, zadumy i wspólnego śpiewania kolend. Kolendy to takie pieśni o radości płynącej z Bożego Narodzenia.

Pokój z Tobą!

Avatar
Gość / 25 grudnia 2014 o 18:22
0

"maść na pryszcze"czemu frajerku zamilkłeś???taką polewke mialem z Ciebie!!!typowy internetowy trollu który przed monitorem umie ujadać!!napisz coś jeszcze ciekawego!!

Avatar
sfdg / 24 grudnia 2014 o 09:56
0

Ja nie tryskam nienawiścią! To uczucie jest mi całkowicie obce! Mnie, w przeciwieństwie do ciebie, nie przeszkadzają ani "mohery", ani "pryszczaci". W moim przekonaniu, dla wszystkich jest miejsce w Kraśniku. I nie uprzedzam sie do nikogo, bez względu na jego wiek, przekonania, wyznanie i upodobania.

Jednak żądam tego samego - i żaden pryszcz nie będzie mi mówił, co mi wolno, a czego nie, bo jemu się to nie podoba; żaden pryszcz nie będzie mi dyktował jak mam żyć. Zapamiętaj to sobie pryszczu raz na zawsze - na szacunek trzeba sobie zasłużyć! Na to nie wystarczy tupać nóżkami.

A w Święta Bożego Narodzenia życzę Ci spokoju, chwili zadumy i przyjemności ze wspólnego śpiewania kolend. A

Człowieku skladam ci zyczenia i nie wyzywam cie od jakiś pryszczy nie znasz mnie zasrańcu więc sie odpier***!!Amen!!!

Człowieku skladam ci zyczenia i nie wyzywam cie od jakiś pryszczy nie znasz mnie zasrańcu więc sie odpier***!!Amen!!!

rozwiń
Avatar
maść na pryszcze / 23 grudnia 2014 o 22:45
0

Ja nie tryskam nienawiścią! To uczucie jest mi całkowicie obce! Mnie, w przeciwieństwie do ciebie, nie przeszkadzają ani "mohery", ani "pryszczaci". W moim przekonaniu, dla wszystkich jest miejsce w Kraśniku. I nie uprzedzam sie do nikogo, bez względu na jego wiek, przekonania, wyznanie i upodobania.

Jednak żądam tego samego - i żaden pryszcz nie będzie mi mówił, co mi wolno, a czego nie, bo jemu się to nie podoba; żaden pryszcz nie będzie mi dyktował jak mam żyć. Zapamiętaj to sobie pryszczu raz na zawsze - na szacunek trzeba sobie zasłużyć! Na to nie wystarczy tupać nóżkami.

A w Święta Bożego Narodzenia życzę Ci spokoju, chwili zadumy i przyjemności ze wspólnego śpiewania kolend. Amen.

Ja nie tryskam nienawiścią! To uczucie jest mi całkowicie obce! Mnie, w przeciwieństwie do ciebie, nie przeszkadzają ani "mohery", ani "pryszczaci". W moim przekonaniu, dla wszystkich jest miejsce w Kraśniku. I nie uprzedzam sie do nikogo, bez względu na jego wiek, przekonania, wyznanie i upodobania.

Jednak żądam tego samego - i żaden pryszcz nie będzie mi mówił, co mi wolno, a czego nie, bo jemu się to nie podoba; żaden pryszcz nie będzie mi dyktował jak mam żyć. Zapamiętaj to sobie pryszczu raz na zawsze - na szacunek trzeba sobi... rozwiń

Avatar
saf / 23 grudnia 2014 o 17:19
0

Ojjjj, nerwusek ci się włączył?

No, to komu liżesz? I za ile?

polizać frajerku możesz mnie to i tak dla Ciebie był by rarytas!!a tak swoją drogą zbliżająsie święta,więc życze Ci i Twojej rodzinie Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!!Może w końcu Mocherek Ci zejdzie z oczu i przestaniesz tryskać nienawiścią tylko dlateo,że ktoś ma inne poglądy!!Pozdrawiam!!

Avatar
Gość / 26 stycznia 2015 o 13:06
0

Jak zwykle, kiedy pojawiają się konkrety - zamiera dyskusja w temacie...

Avatar
Gość / 24 stycznia 2015 o 07:46
0

A ja radzę przy okazji przypomnieć sobie, kto i z czyjego polecenia zatwierdzał dane, kto wtedy odpowiadał za oświatę w UM, kto kierował i do jakich celów powołany był KOEN, kto był burmistrzem i z jakiej partii sie wywodził, kto w radzie miasta zaklepywał wszystkie chore pomysły, jakie związki zawodowe w oświacie przyklepywały wszystkie zmiany, do jakiej partii politycznej należeli wtedy i tak jest nadal, czołowi działacze związku nauczycielskiego i najważniejsze: kto dostarczał dyrektorom danych o niepełnosprawnych uczniach i kto z tego powodu poniósł jakiekolwiek konsekwencje?

Kiedy już odpowiemy sobie na te wszystkie pytania, możemy uznać, że sytuacja będzie oczyszczona i można będzie zaczynać od nowa.

rozwiń
Avatar
uczeń / 23 stycznia 2015 o 10:09
0

A ja radzę przy okazji przypomnieć sobie, kto i z czyjego polecenia zatwierdzał dane, kto wtedy odpowiadał za oświatę w UM, kto kierował i do jakich celów powołany był KOEN, kto był burmistrzem i z jakiej partii sie wywodził, kto w radzie miasta zaklepywał wszystkie chore pomysły, jakie związki zawodowe w oświacie przyklepywały wszystkie zmiany, do jakiej partii politycznej należeli wtedy i tak jest nadal, czołowi działacze związku nauczycielskiego i najważniejsze: kto dostarczał dyrektorom danych o niepełnosprawnych uczniach i kto z tego powodu poniósł jakiekolwiek konsekwencje?

Kiedy już odpowiemy sobie na te wszystkie pytania, możemy uznać, że sytuacja będzie oczyszczona i można będzie zaczynać od nowa.

A ja radzę przy okazji przypomnieć sobie, kto i z czyjego polecenia zatwierdzał dane, kto wtedy odpowiadał za oświatę w UM, kto kierował i do jakich celów powołany był KOEN, kto był burmistrzem i z jakiej partii sie wywodził, kto w radzie miasta zaklepywał wszystkie chore pomysły, jakie związki zawodowe w oświacie przyklepywały wszystkie zmiany, do jakiej partii politycznej należeli wtedy i tak jest nadal, czołowi działacze związku nauczycielskiego i najważniejsze: kto dostarczał dyrektorom danych o niepełnosprawnych uczniach i kto z tego... rozwiń

Avatar
belfer / 22 stycznia 2015 o 20:52
0

Radziłbym sprawdzić, która placówka miejska "naciągnęła" najbardziej MEN i kto nią wtedy kierował!!! Wtedy co niektórzy zweryfikowaliby swoje poglądy co do kandydata na I zastępcę burmistrza.

Avatar
fbfhjhj / 26 grudnia 2014 o 14:23
0

W pełni się z Tobą zgadzam, że dopiero w Brukseli Pan Stawiarski mógłby w pełni się zrealizować. W Kraśniku sprawdził się świetnie, pamiętam również Jego aktywność w Sejmie. Jednak, aby się to udało potrzebne jest Jemu większe wsparcie od nas - Kraśniczan. Musielibyśmy wszyscy wykazać się wielką dbałością o nasz wspólny interes i wszyscy zgodnie zagłosować w wyborach na Pana Stawiarskiego, bez względu na sympatie polityczne  

Człowieku o czym ty piszesz trzy kadencje siedział Twój guru na wiejskiej i co zrobił dla Kraśnika???toalety wyremontował w szkole "1"nic więcej!!No w w Brukseli większe korytko napewno by sie sprawdził jak żyć na koszt podatnika!!

Człowieku o czym ty piszesz trzy kadencje siedział Twój guru na wiejskiej i co zrobił dla Kraśnika???toalety wyremontował w szkole "1"nic więcej!!No w w Brukseli większe korytko napewno by sie sprawdził jak żyć na koszt podatnika!!

rozwiń
Avatar
maść na pryszcze / 25 grudnia 2014 o 20:31
0

Święta! Są Święta! Święta Bożego Narodzenia. Trwają, więc nadal ci życzę: spokoju, kultury, czytania ze zrozumieniem, zadumy i wspólnego śpiewania kolend. Kolendy to takie pieśni o radości płynącej z Bożego Narodzenia.

Pokój z Tobą!

Avatar
Gość / 25 grudnia 2014 o 18:22
0

"maść na pryszcze"czemu frajerku zamilkłeś???taką polewke mialem z Ciebie!!!typowy internetowy trollu który przed monitorem umie ujadać!!napisz coś jeszcze ciekawego!!

Avatar
sfdg / 24 grudnia 2014 o 09:56
0

Ja nie tryskam nienawiścią! To uczucie jest mi całkowicie obce! Mnie, w przeciwieństwie do ciebie, nie przeszkadzają ani "mohery", ani "pryszczaci". W moim przekonaniu, dla wszystkich jest miejsce w Kraśniku. I nie uprzedzam sie do nikogo, bez względu na jego wiek, przekonania, wyznanie i upodobania.

Jednak żądam tego samego - i żaden pryszcz nie będzie mi mówił, co mi wolno, a czego nie, bo jemu się to nie podoba; żaden pryszcz nie będzie mi dyktował jak mam żyć. Zapamiętaj to sobie pryszczu raz na zawsze - na szacunek trzeba sobie zasłużyć! Na to nie wystarczy tupać nóżkami.

A w Święta Bożego Narodzenia życzę Ci spokoju, chwili zadumy i przyjemności ze wspólnego śpiewania kolend. A

Człowieku skladam ci zyczenia i nie wyzywam cie od jakiś pryszczy nie znasz mnie zasrańcu więc sie odpier***!!Amen!!!

Człowieku skladam ci zyczenia i nie wyzywam cie od jakiś pryszczy nie znasz mnie zasrańcu więc sie odpier***!!Amen!!!

rozwiń
Avatar
maść na pryszcze / 23 grudnia 2014 o 22:45
0

Ja nie tryskam nienawiścią! To uczucie jest mi całkowicie obce! Mnie, w przeciwieństwie do ciebie, nie przeszkadzają ani "mohery", ani "pryszczaci". W moim przekonaniu, dla wszystkich jest miejsce w Kraśniku. I nie uprzedzam sie do nikogo, bez względu na jego wiek, przekonania, wyznanie i upodobania.

Jednak żądam tego samego - i żaden pryszcz nie będzie mi mówił, co mi wolno, a czego nie, bo jemu się to nie podoba; żaden pryszcz nie będzie mi dyktował jak mam żyć. Zapamiętaj to sobie pryszczu raz na zawsze - na szacunek trzeba sobie zasłużyć! Na to nie wystarczy tupać nóżkami.

A w Święta Bożego Narodzenia życzę Ci spokoju, chwili zadumy i przyjemności ze wspólnego śpiewania kolend. Amen.

Ja nie tryskam nienawiścią! To uczucie jest mi całkowicie obce! Mnie, w przeciwieństwie do ciebie, nie przeszkadzają ani "mohery", ani "pryszczaci". W moim przekonaniu, dla wszystkich jest miejsce w Kraśniku. I nie uprzedzam sie do nikogo, bez względu na jego wiek, przekonania, wyznanie i upodobania.

Jednak żądam tego samego - i żaden pryszcz nie będzie mi mówił, co mi wolno, a czego nie, bo jemu się to nie podoba; żaden pryszcz nie będzie mi dyktował jak mam żyć. Zapamiętaj to sobie pryszczu raz na zawsze - na szacunek trzeba sobi... rozwiń

Avatar
saf / 23 grudnia 2014 o 17:19
0

Ojjjj, nerwusek ci się włączył?

No, to komu liżesz? I za ile?

polizać frajerku możesz mnie to i tak dla Ciebie był by rarytas!!a tak swoją drogą zbliżająsie święta,więc życze Ci i Twojej rodzinie Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!!Może w końcu Mocherek Ci zejdzie z oczu i przestaniesz tryskać nienawiścią tylko dlateo,że ktoś ma inne poglądy!!Pozdrawiam!!

Zobacz wszystkie komentarze 42

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Studia 2019 – co studiować, żeby mieć pracę po studiach?

Studia 2019 – co studiować, żeby mieć pracę po studiach? 0 0

Uczniowie klas maturalnych coraz częściej biorą udział w spotkaniach prowadzonych przez doradców zawodowych i przedstawicieli różnych branż. Na warsztatach dowiadują się, jakie studia warto wybrać, by w przyszłości nie martwić się o pracę. Niestety - jest jeden problem. Przyszli studenci za każdym razem słyszą coś innego, a ze spotkań wychodzą z coraz większym mętlikiem w głowie. Co warto studiować? Czy istnieje jedyna słuszna recepta? A może czym warto się kierować, by potem nie żałować?

Kompozycje Krzysztofa Komedy w Puławach
23 lutego 2019, 18:00

Kompozycje Krzysztofa Komedy w Puławach 0 0

POK Dom Chemika zaprasza na wyjątkową muzyczną wędrówkę po świecie Krzysztofa Komedy. Koncert w hołdzie wybitnemu artyście będzie miał miejsce 23 lutego o godz. 18 w Pałacu Czartoryskich w Puławach.

Wystawa plakatów Wiesława Wałkuskiego w Galerii Saskiej
23 lutego 2019, 12:00

Wystawa plakatów Wiesława Wałkuskiego w Galerii Saskiej 0 0

W sobotę, 23 lutego o godz. 12 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) będzie miał miejsce wernisaż wystawy plakatów Wiesława Wałkuskiego. Prace artysty będzie można podziwiać na ogrodzeniu Ogrodu Saskiego do 6 maja.

Co mają puławscy radni? Najnowsze oświadczenia majątkowe

Co mają puławscy radni? Najnowsze oświadczenia majątkowe 0 3

Domy, mieszkania, oszczędności i… długi. Co mają starzy wyjadacze, a co debiutanci w radzie miasta? Radni opublikowali swoje oświadczenia majątkowe.

Puławy: Tory nadal rozgrzebane. Kiedy wrócą pociągi do Warszawy i Lublina?

Puławy: Tory nadal rozgrzebane. Kiedy wrócą pociągi do Warszawy i Lublina? 0 4

Rozgrzebana, porzucona przebudowa i zarastające chwastami torowiska - tak od wielu miesięcy wygląda linia kolejowa nr 7 na odcinku z Lublina, przez Nałęczów i Puławy do Dęblina. Prace, jak zapowiada PKP-PLK mają zostać wznowione w kwietniu tego roku.

Kompletnie pijana kobieta potrąciła dwoje 18-latków na przejściu dla pieszych

Kompletnie pijana kobieta potrąciła dwoje 18-latków na przejściu dla pieszych 0 7

W Puławach pijana kobieta potrąciła dwójkę 18-latków na przejściu dla pieszych. Nastolatkowie trafili do szpitala.

W Kodniu można zobaczyć ikony z czasów Sapiehów

W Kodniu można zobaczyć ikony z czasów Sapiehów 0 0

Przy sanktuarium maryjnym w Kodniu można oglądać zabytkowe ikony pochodzące z czasów Sapiehów.

MKS Perła jedzie na mecz w rywalem z górnej półki

MKS Perła jedzie na mecz w rywalem z górnej półki 1 1

MKS Perła Lublin w sobotę zmierzy się na wyjeździe z KPR Gminy Kobierzyce, aktualnie czwartym zespołem rozgrywek

36-latek z Lublina, który oskarża księdza o molestowanie: "Draniom nie wolno stawiać pomników!"
galeria

36-latek z Lublina, który oskarża księdza o molestowanie: "Draniom nie wolno stawiać pomników!" 32 13

Rozmowa z Piotrem, 36-latkiem z Lublina, który oskarża księdza Waleriana S. o to, że w dzieciństwie przez wiele lat był przez niego molestowany i gwałcony

Prezydenci Polski, Litwy i Ukrainy w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Prezydenci Polski, Litwy i Ukrainy w Lublinie [zdjęcia] 0 15

Prezydenci Polski Andrzej Duda, Litwy Dalia Grybauskaite i Ukrainy Petro Poroszenko przyjechali dzisiaj do Lublina.

Trudne zadanie Pszczółek. W niedzielę mecz z mistrzem Polski

Trudne zadanie Pszczółek. W niedzielę mecz z mistrzem Polski 1 4

Drużyna z najlepszej „ósemki” Euroligi oraz najlepszy obecnie zespół na polskich parkietach przyjedzie w niedzielę (godz. 19) do Lublina. Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS zmierzy się z aktualnym mistrzem Polski – CCC Polkowice

Morderstwo przy ul. Gęsiej. Zatłukł żonę kluczem do kół. Jest wyrok
galeria

Morderstwo przy ul. Gęsiej. Zatłukł żonę kluczem do kół. Jest wyrok 34 11

15 lat więzienia. Taki wyrok usłyszał w piątek Piotr R., który zatłukł swoją żonę kluczem do kół. Nie mógł pogodzić się z tym, że kobieta odeszła od niego do innego mężczyzny

Skoki narciarskie. Polacy bronią złota sprzed dwóch lat
film

Skoki narciarskie. Polacy bronią złota sprzed dwóch lat 0 0

Po emocjach związanych z występami w Pucharze Świata przyszła pora na najważniejszą imprezę tego sezonu. Od piątku do niedzieli Polscy skoczkowie rywalizować będą na skoczni Bergisel w Innsbrucku o medale mistrzostw świata. Apetyty są ogromne, bo Biało-Czerwoni będą bronić złotego medalu wywalczonego drużynowo przed dwoma laty w Lahti. Kibice liczą jednak, że krążków będzie zdecydowanie więcej

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [22-24.02]
22 lutego 2019, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [22-24.02] 0 2

Patryk Vega powraca z kolejnym filmem! Już w piątek na ekranach polskich kin zadebiutują Kobiety mafii 2, kontynuacja jednego z przebojów reżysera. Na ekranach w dalszym ciągu królować będą także polskie komedie romantyczne - Planeta Singli 3 i Miszmasz, czyli kogel-mogel 3.

Kupujesz nowy telefon? Ubezpiecz go!

Kupujesz nowy telefon? Ubezpiecz go! 0 1

Smartfon to obecnie niezbędny gadżet, który służy już nie tylko do komunikowania się – z jego pomocą robimy zakupy, oglądamy filmy, słuchamy muzyki, robimy zdjęcia, kręcimy wideo, trzymamy ważne dane, korzystamy z aplikacji. Telefon łączy dziś w sobie funkcje wielu urządzeń. Ceny niektórych smartfonów potrafią już osiągać kwoty, za które z powodzeniem kupilibyśmy używany samochód – również dlatego warto je chronić. Mimo używania etui, chroniących ekran szkieł hartowanych czy folii, smartfony łatwo ulegają uszkodzeniom. Naprawa nawet pozornie niewielkich usterek wiąże się niekiedy z pokaźnymi kwotami, ponieważ często uszkodzeniom mechanicznym ulegają wyświetlacz i powiązane z nim części (np. digitalizer, odpowiadający za jego działanie dotykowe).

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!