Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

13 grudnia 2014 r.
14:00
Edytuj ten wpis

Jarosław Stawiarski trzeci raz w Sejmie. Kto go zastąpi w Kraśniku?

6 42 A A

Rezygnuje z Kraśnika i rusza do Warszawy. Jarosław Stawiarski (PiS) obejmie mandat poselski po Jarosławie Żaczku, który został burmistrzem Ryk. Dlatego szykują się zamiany w magistracie. Będzie też nowy radny w sejmiku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Stawiarski, dotychczasowy zastępca burmistrza Kraśnika, obejmie mandat posła niebawem. Był już parlamentarzystą V i VI kadencji. W 2006 r. zastąpił w Sejmie Elżbietę Kruk, wybraną szefową Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. W następnym roku, w wyborach parlamentarnych został posłem po raz drugi. Teraz wróci do Sejmu trzeci raz.

- Wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują - potwierdza Jarosław Stawiarski. Wczoraj otrzymał informację z Kancelarii Sejmu. - Będę się starał w Warszawie pomagać Kraśnikowi - mówi.

Kiedy dokładnie Stawiarski zrezygnuje z pracy w Urzędzie Miasta, tego na razie nie wiadomo. - Na złożenie rezygnacji mam tydzień - odpowiada zastępca burmistrza.

Zmian będzie więcej, bo polityk został też radnym sejmiku województwa. - Na razie nie mamy informacji, aby pan radny Jarosław Stawiarski złożył rezygnację - mówi Beata Górka, rzecznik Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie. - Procedura jest taka, że jeśli radny złoży rezygnację, na jego miejsce wchodzi kolejna osoba z największą liczbą głosów.

W tym przypadku to Tomasz Solis, który w sejmiku już zasiadał. - Zostanę radnym, gdy otrzymam informację z Państwowej Komisji Wyborczej i kiedy odbędzie się sesja sejmiku - zastrzega Solis.

Solis w sejmiku chciałby zająć się m.in. rozwojem drobnej przedsiębiorczości w małych miastach i na wsi oraz inwestycjami związanymi z "zieloną” energią. - Ale w kontekście budowy małych biogazowi w gospodarstwach - precyzuje. - I pod kątem pozyskania na ten cel funduszy unijnych. To będzie duża szansa dla niewielkich gospodarstw rolnych.
A kto będzie nowym zastępcą burmistrza Kraśnika? W mieście mówi się o dwóch kandydaturach. Pierwsza z nich to Jacek Dubiel. Trzy lata temu przed przyjściem Stawiarskiego do urzędu był już zastępcą burmistrza Kraśnika Mirosława Włodarczyka. Drugą osobą, której nazwisko się przewija jest Jerzy Misiak. To były wiceprzewodniczący Rady Miasta, w poprzedniej kadencji był też szefem klubu radnych PiS. Niebawem zostanie radnym powiatu kraśnickiego w miejsce Mirosława Włodarczyka, którego mandat radnego już wygasł.

- To są doświadczone osoby - przyznaje Mirosław Włodarczyk, burmistrz Kraśnika. Choć od razu dodaje: Absolutnie nie chcę jednak mówić o moich kandydatach. Nie wiem jeszcze, kiedy mój zastępca rezygnuje z pracy.

- Jestem zaskoczony pani pytaniem czy otrzymałem taka propozycję - przyznaje Jerzy Misiak. - To jest decyzja pana burmistrza. On będzie dobierał sobie współpracowników.

- Nie było żadnych propozycji - ucina Jacek Dubiel.

Komentarze 42

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 26 stycznia 2015 o 13:06
0

Jak zwykle, kiedy pojawiają się konkrety - zamiera dyskusja w temacie...

Avatar
Gość / 24 stycznia 2015 o 07:46
0

A ja radzę przy okazji przypomnieć sobie, kto i z czyjego polecenia zatwierdzał dane, kto wtedy odpowiadał za oświatę w UM, kto kierował i do jakich celów powołany był KOEN, kto był burmistrzem i z jakiej partii sie wywodził, kto w radzie miasta zaklepywał wszystkie chore pomysły, jakie związki zawodowe w oświacie przyklepywały wszystkie zmiany, do jakiej partii politycznej należeli wtedy i tak jest nadal, czołowi działacze związku nauczycielskiego i najważniejsze: kto dostarczał dyrektorom danych o niepełnosprawnych uczniach i kto z tego powodu poniósł jakiekolwiek konsekwencje?

Kiedy już odpowiemy sobie na te wszystkie pytania, możemy uznać, że sytuacja będzie oczyszczona i można będzie zaczynać od nowa.

rozwiń
Avatar
uczeń / 23 stycznia 2015 o 10:09
0

A ja radzę przy okazji przypomnieć sobie, kto i z czyjego polecenia zatwierdzał dane, kto wtedy odpowiadał za oświatę w UM, kto kierował i do jakich celów powołany był KOEN, kto był burmistrzem i z jakiej partii sie wywodził, kto w radzie miasta zaklepywał wszystkie chore pomysły, jakie związki zawodowe w oświacie przyklepywały wszystkie zmiany, do jakiej partii politycznej należeli wtedy i tak jest nadal, czołowi działacze związku nauczycielskiego i najważniejsze: kto dostarczał dyrektorom danych o niepełnosprawnych uczniach i kto z tego powodu poniósł jakiekolwiek konsekwencje?

Kiedy już odpowiemy sobie na te wszystkie pytania, możemy uznać, że sytuacja będzie oczyszczona i można będzie zaczynać od nowa.

A ja radzę przy okazji przypomnieć sobie, kto i z czyjego polecenia zatwierdzał dane, kto wtedy odpowiadał za oświatę w UM, kto kierował i do jakich celów powołany był KOEN, kto był burmistrzem i z jakiej partii sie wywodził, kto w radzie miasta zaklepywał wszystkie chore pomysły, jakie związki zawodowe w oświacie przyklepywały wszystkie zmiany, do jakiej partii politycznej należeli wtedy i tak jest nadal, czołowi działacze związku nauczycielskiego i najważniejsze: kto dostarczał dyrektorom danych o niepełnosprawnych uczniach i kto z tego... rozwiń

Avatar
belfer / 22 stycznia 2015 o 20:52
0

Radziłbym sprawdzić, która placówka miejska "naciągnęła" najbardziej MEN i kto nią wtedy kierował!!! Wtedy co niektórzy zweryfikowaliby swoje poglądy co do kandydata na I zastępcę burmistrza.

Avatar
fbfhjhj / 26 grudnia 2014 o 14:23
0

W pełni się z Tobą zgadzam, że dopiero w Brukseli Pan Stawiarski mógłby w pełni się zrealizować. W Kraśniku sprawdził się świetnie, pamiętam również Jego aktywność w Sejmie. Jednak, aby się to udało potrzebne jest Jemu większe wsparcie od nas - Kraśniczan. Musielibyśmy wszyscy wykazać się wielką dbałością o nasz wspólny interes i wszyscy zgodnie zagłosować w wyborach na Pana Stawiarskiego, bez względu na sympatie polityczne  

Człowieku o czym ty piszesz trzy kadencje siedział Twój guru na wiejskiej i co zrobił dla Kraśnika???toalety wyremontował w szkole "1"nic więcej!!No w w Brukseli większe korytko napewno by sie sprawdził jak żyć na koszt podatnika!!

Człowieku o czym ty piszesz trzy kadencje siedział Twój guru na wiejskiej i co zrobił dla Kraśnika???toalety wyremontował w szkole "1"nic więcej!!No w w Brukseli większe korytko napewno by sie sprawdził jak żyć na koszt podatnika!!

rozwiń
Avatar
maść na pryszcze / 25 grudnia 2014 o 20:31
0

Święta! Są Święta! Święta Bożego Narodzenia. Trwają, więc nadal ci życzę: spokoju, kultury, czytania ze zrozumieniem, zadumy i wspólnego śpiewania kolend. Kolendy to takie pieśni o radości płynącej z Bożego Narodzenia.

Pokój z Tobą!

Avatar
Gość / 25 grudnia 2014 o 18:22
0

"maść na pryszcze"czemu frajerku zamilkłeś???taką polewke mialem z Ciebie!!!typowy internetowy trollu który przed monitorem umie ujadać!!napisz coś jeszcze ciekawego!!

Avatar
sfdg / 24 grudnia 2014 o 09:56
0

Ja nie tryskam nienawiścią! To uczucie jest mi całkowicie obce! Mnie, w przeciwieństwie do ciebie, nie przeszkadzają ani "mohery", ani "pryszczaci". W moim przekonaniu, dla wszystkich jest miejsce w Kraśniku. I nie uprzedzam sie do nikogo, bez względu na jego wiek, przekonania, wyznanie i upodobania.

Jednak żądam tego samego - i żaden pryszcz nie będzie mi mówił, co mi wolno, a czego nie, bo jemu się to nie podoba; żaden pryszcz nie będzie mi dyktował jak mam żyć. Zapamiętaj to sobie pryszczu raz na zawsze - na szacunek trzeba sobie zasłużyć! Na to nie wystarczy tupać nóżkami.

A w Święta Bożego Narodzenia życzę Ci spokoju, chwili zadumy i przyjemności ze wspólnego śpiewania kolend. A

Człowieku skladam ci zyczenia i nie wyzywam cie od jakiś pryszczy nie znasz mnie zasrańcu więc sie odpier***!!Amen!!!

Człowieku skladam ci zyczenia i nie wyzywam cie od jakiś pryszczy nie znasz mnie zasrańcu więc sie odpier***!!Amen!!!

rozwiń
Avatar
maść na pryszcze / 23 grudnia 2014 o 22:45
0

Ja nie tryskam nienawiścią! To uczucie jest mi całkowicie obce! Mnie, w przeciwieństwie do ciebie, nie przeszkadzają ani "mohery", ani "pryszczaci". W moim przekonaniu, dla wszystkich jest miejsce w Kraśniku. I nie uprzedzam sie do nikogo, bez względu na jego wiek, przekonania, wyznanie i upodobania.

Jednak żądam tego samego - i żaden pryszcz nie będzie mi mówił, co mi wolno, a czego nie, bo jemu się to nie podoba; żaden pryszcz nie będzie mi dyktował jak mam żyć. Zapamiętaj to sobie pryszczu raz na zawsze - na szacunek trzeba sobie zasłużyć! Na to nie wystarczy tupać nóżkami.

A w Święta Bożego Narodzenia życzę Ci spokoju, chwili zadumy i przyjemności ze wspólnego śpiewania kolend. Amen.

Ja nie tryskam nienawiścią! To uczucie jest mi całkowicie obce! Mnie, w przeciwieństwie do ciebie, nie przeszkadzają ani "mohery", ani "pryszczaci". W moim przekonaniu, dla wszystkich jest miejsce w Kraśniku. I nie uprzedzam sie do nikogo, bez względu na jego wiek, przekonania, wyznanie i upodobania.

Jednak żądam tego samego - i żaden pryszcz nie będzie mi mówił, co mi wolno, a czego nie, bo jemu się to nie podoba; żaden pryszcz nie będzie mi dyktował jak mam żyć. Zapamiętaj to sobie pryszczu raz na zawsze - na szacunek trzeba sobi... rozwiń

Avatar
saf / 23 grudnia 2014 o 17:19
0

Ojjjj, nerwusek ci się włączył?

No, to komu liżesz? I za ile?

polizać frajerku możesz mnie to i tak dla Ciebie był by rarytas!!a tak swoją drogą zbliżająsie święta,więc życze Ci i Twojej rodzinie Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!!Może w końcu Mocherek Ci zejdzie z oczu i przestaniesz tryskać nienawiścią tylko dlateo,że ktoś ma inne poglądy!!Pozdrawiam!!

Avatar
Gość / 26 stycznia 2015 o 13:06
0

Jak zwykle, kiedy pojawiają się konkrety - zamiera dyskusja w temacie...

Avatar
Gość / 24 stycznia 2015 o 07:46
0

A ja radzę przy okazji przypomnieć sobie, kto i z czyjego polecenia zatwierdzał dane, kto wtedy odpowiadał za oświatę w UM, kto kierował i do jakich celów powołany był KOEN, kto był burmistrzem i z jakiej partii sie wywodził, kto w radzie miasta zaklepywał wszystkie chore pomysły, jakie związki zawodowe w oświacie przyklepywały wszystkie zmiany, do jakiej partii politycznej należeli wtedy i tak jest nadal, czołowi działacze związku nauczycielskiego i najważniejsze: kto dostarczał dyrektorom danych o niepełnosprawnych uczniach i kto z tego powodu poniósł jakiekolwiek konsekwencje?

Kiedy już odpowiemy sobie na te wszystkie pytania, możemy uznać, że sytuacja będzie oczyszczona i można będzie zaczynać od nowa.

rozwiń
Avatar
uczeń / 23 stycznia 2015 o 10:09
0

A ja radzę przy okazji przypomnieć sobie, kto i z czyjego polecenia zatwierdzał dane, kto wtedy odpowiadał za oświatę w UM, kto kierował i do jakich celów powołany był KOEN, kto był burmistrzem i z jakiej partii sie wywodził, kto w radzie miasta zaklepywał wszystkie chore pomysły, jakie związki zawodowe w oświacie przyklepywały wszystkie zmiany, do jakiej partii politycznej należeli wtedy i tak jest nadal, czołowi działacze związku nauczycielskiego i najważniejsze: kto dostarczał dyrektorom danych o niepełnosprawnych uczniach i kto z tego powodu poniósł jakiekolwiek konsekwencje?

Kiedy już odpowiemy sobie na te wszystkie pytania, możemy uznać, że sytuacja będzie oczyszczona i można będzie zaczynać od nowa.

A ja radzę przy okazji przypomnieć sobie, kto i z czyjego polecenia zatwierdzał dane, kto wtedy odpowiadał za oświatę w UM, kto kierował i do jakich celów powołany był KOEN, kto był burmistrzem i z jakiej partii sie wywodził, kto w radzie miasta zaklepywał wszystkie chore pomysły, jakie związki zawodowe w oświacie przyklepywały wszystkie zmiany, do jakiej partii politycznej należeli wtedy i tak jest nadal, czołowi działacze związku nauczycielskiego i najważniejsze: kto dostarczał dyrektorom danych o niepełnosprawnych uczniach i kto z tego... rozwiń

Avatar
belfer / 22 stycznia 2015 o 20:52
0

Radziłbym sprawdzić, która placówka miejska "naciągnęła" najbardziej MEN i kto nią wtedy kierował!!! Wtedy co niektórzy zweryfikowaliby swoje poglądy co do kandydata na I zastępcę burmistrza.

Avatar
fbfhjhj / 26 grudnia 2014 o 14:23
0

W pełni się z Tobą zgadzam, że dopiero w Brukseli Pan Stawiarski mógłby w pełni się zrealizować. W Kraśniku sprawdził się świetnie, pamiętam również Jego aktywność w Sejmie. Jednak, aby się to udało potrzebne jest Jemu większe wsparcie od nas - Kraśniczan. Musielibyśmy wszyscy wykazać się wielką dbałością o nasz wspólny interes i wszyscy zgodnie zagłosować w wyborach na Pana Stawiarskiego, bez względu na sympatie polityczne  

Człowieku o czym ty piszesz trzy kadencje siedział Twój guru na wiejskiej i co zrobił dla Kraśnika???toalety wyremontował w szkole "1"nic więcej!!No w w Brukseli większe korytko napewno by sie sprawdził jak żyć na koszt podatnika!!

Człowieku o czym ty piszesz trzy kadencje siedział Twój guru na wiejskiej i co zrobił dla Kraśnika???toalety wyremontował w szkole "1"nic więcej!!No w w Brukseli większe korytko napewno by sie sprawdził jak żyć na koszt podatnika!!

rozwiń
Avatar
maść na pryszcze / 25 grudnia 2014 o 20:31
0

Święta! Są Święta! Święta Bożego Narodzenia. Trwają, więc nadal ci życzę: spokoju, kultury, czytania ze zrozumieniem, zadumy i wspólnego śpiewania kolend. Kolendy to takie pieśni o radości płynącej z Bożego Narodzenia.

Pokój z Tobą!

Avatar
Gość / 25 grudnia 2014 o 18:22
0

"maść na pryszcze"czemu frajerku zamilkłeś???taką polewke mialem z Ciebie!!!typowy internetowy trollu który przed monitorem umie ujadać!!napisz coś jeszcze ciekawego!!

Avatar
sfdg / 24 grudnia 2014 o 09:56
0

Ja nie tryskam nienawiścią! To uczucie jest mi całkowicie obce! Mnie, w przeciwieństwie do ciebie, nie przeszkadzają ani "mohery", ani "pryszczaci". W moim przekonaniu, dla wszystkich jest miejsce w Kraśniku. I nie uprzedzam sie do nikogo, bez względu na jego wiek, przekonania, wyznanie i upodobania.

Jednak żądam tego samego - i żaden pryszcz nie będzie mi mówił, co mi wolno, a czego nie, bo jemu się to nie podoba; żaden pryszcz nie będzie mi dyktował jak mam żyć. Zapamiętaj to sobie pryszczu raz na zawsze - na szacunek trzeba sobie zasłużyć! Na to nie wystarczy tupać nóżkami.

A w Święta Bożego Narodzenia życzę Ci spokoju, chwili zadumy i przyjemności ze wspólnego śpiewania kolend. A

Człowieku skladam ci zyczenia i nie wyzywam cie od jakiś pryszczy nie znasz mnie zasrańcu więc sie odpier***!!Amen!!!

Człowieku skladam ci zyczenia i nie wyzywam cie od jakiś pryszczy nie znasz mnie zasrańcu więc sie odpier***!!Amen!!!

rozwiń
Avatar
maść na pryszcze / 23 grudnia 2014 o 22:45
0

Ja nie tryskam nienawiścią! To uczucie jest mi całkowicie obce! Mnie, w przeciwieństwie do ciebie, nie przeszkadzają ani "mohery", ani "pryszczaci". W moim przekonaniu, dla wszystkich jest miejsce w Kraśniku. I nie uprzedzam sie do nikogo, bez względu na jego wiek, przekonania, wyznanie i upodobania.

Jednak żądam tego samego - i żaden pryszcz nie będzie mi mówił, co mi wolno, a czego nie, bo jemu się to nie podoba; żaden pryszcz nie będzie mi dyktował jak mam żyć. Zapamiętaj to sobie pryszczu raz na zawsze - na szacunek trzeba sobie zasłużyć! Na to nie wystarczy tupać nóżkami.

A w Święta Bożego Narodzenia życzę Ci spokoju, chwili zadumy i przyjemności ze wspólnego śpiewania kolend. Amen.

Ja nie tryskam nienawiścią! To uczucie jest mi całkowicie obce! Mnie, w przeciwieństwie do ciebie, nie przeszkadzają ani "mohery", ani "pryszczaci". W moim przekonaniu, dla wszystkich jest miejsce w Kraśniku. I nie uprzedzam sie do nikogo, bez względu na jego wiek, przekonania, wyznanie i upodobania.

Jednak żądam tego samego - i żaden pryszcz nie będzie mi mówił, co mi wolno, a czego nie, bo jemu się to nie podoba; żaden pryszcz nie będzie mi dyktował jak mam żyć. Zapamiętaj to sobie pryszczu raz na zawsze - na szacunek trzeba sobi... rozwiń

Avatar
saf / 23 grudnia 2014 o 17:19
0

Ojjjj, nerwusek ci się włączył?

No, to komu liżesz? I za ile?

polizać frajerku możesz mnie to i tak dla Ciebie był by rarytas!!a tak swoją drogą zbliżająsie święta,więc życze Ci i Twojej rodzinie Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!!Może w końcu Mocherek Ci zejdzie z oczu i przestaniesz tryskać nienawiścią tylko dlateo,że ktoś ma inne poglądy!!Pozdrawiam!!

Zobacz wszystkie komentarze 42

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pożar samochodu z dzieckiem w środku. "Część osób nagrywała tragedię telefonem zamiast pomóc"
galeria

Pożar samochodu z dzieckiem w środku. "Część osób nagrywała tragedię telefonem zamiast pomóc" 2 0

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem na jednym z osiedli w Rybniku - informuje Śląska Policja.

Lublin: Dożynki dworskie w Skansenie
19 sierpnia 2018, 14:00

Lublin: Dożynki dworskie w Skansenie 0 0

Co Gdzie Kiedy. 19 sierpnia w Muzeum Wsi Lubelskiej odbędą się barwne obchody Dożynek dworskich, które rozpoczną się o godz. 14 mszą świętą w drewnianym kościele z Matczyna.

"Dokonaliśmy rzeczy niemożliwej". Tak chwali się dyrektor aukcji Pride of Poland. Utrzyma stanowisko?

"Dokonaliśmy rzeczy niemożliwej". Tak chwali się dyrektor aukcji Pride of Poland. Utrzyma stanowisko? 9 6

"Pomimo bezprecedensowego hejtu medialnego (...) i nagonki na ludzi związanych z tym wydarzeniem, doprowadziliśmy ten projekt do szczęśliwego finału" – pisze w podziękowaniach za aukcję Pride of Poland Maciej Grzechnik, prezes stadniny w Michałowie i dyrektor tegorocznej aukcji.

Lublin: VIII Kulturalny Festyn Bronowicki
18 sierpnia 2018, 15:00

Lublin: VIII Kulturalny Festyn Bronowicki 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 18 sierpnia o godz. 15 na terenach zielonych przy ul. Rudlickiego rozpocznie się VII Kulturalny Festyn Bronowicki. Na uczestników czeka moc atrakcji!

W policyjnym budżecie brakuje pieniędzy. "Wstrzymanie dodatków uderzy w najmniej zarabiających policjantów"

W policyjnym budżecie brakuje pieniędzy. "Wstrzymanie dodatków uderzy w najmniej zarabiających policjantów" 13 10

Policjanci nie dostaną na czas dodatków do pensji. Wypłata świadczeń została wstrzymana. Z pisma komendanta głównego w tej sprawie wynika, że w policyjnym budżecie brakuje pieniędzy na pokrycie wszystkich wydatków.

Nasza różana perełka z gminy Końskowola

Nasza różana perełka z gminy Końskowola 15 0

W ostatnią sobotę w Nałęczowie rozstrzygnięto konkurs kulinarny pod nazwą „Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów”. Po raz drugi wygrał go produkt z „Manufaktury Różanej” w Starej Wsi w gminie Końskowola.

Lubelskie: Wpadli z takimi bryłkami w samochodzie. Teraz mają problem

Lubelskie: Wpadli z takimi bryłkami w samochodzie. Teraz mają problem 1 0

W czwartek łukowscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową dowiedzieli się, że osoby jadące samochodem do Łukowa mogą mieć środki odurzające.

Motor Lublin - Soła Oświecim, czyli w sobotę inauguracja nowego sezonu na Arenie

Motor Lublin - Soła Oświecim, czyli w sobotę inauguracja nowego sezonu na Arenie 4 3

Motor po dwóch meczach ma cztery punkty. A przed sobą pierwsze spotkanie na własnym stadionie. W sobotę o godz. 19 żółto-biało-niebiescy zagrają z Sołą Oświęcim. Wszyscy liczą na efektowne otwarcie nowego sezonu u siebie

Lublin: Pies pogryzł mu buty. Przywiązał zwierzę za łapy do grzejnika

Lublin: Pies pogryzł mu buty. Przywiązał zwierzę za łapy do grzejnika 0 4

Mężczyzna wynajmujący pokój w jednym z lubelskich mieszkań skrępował psa należącego do córki właścicieli mieszkania i przywiązał mu łapy do grzejnika. Kiedy kobieta wróciła do domu, psa już nie było. Zwierzę znalazło się dopiero pod Lublinem, w okolicy jednego z wiaduktów.

Koncert Freenology w Nałęczowie
18 sierpnia 2018, 19:30

Koncert Freenology w Nałęczowie 0 0

W sobotę, 18 sierpnia o godz. 19.30 w Kawiarni Lipowej w Nałęczowie (ul. Lipowa 43) wystąpi formacja Freenology.

Eurojackpot 17.08.2018. Wyniki losowania, sprawdź liczby. 165 mln zł do wygrania!

Eurojackpot 17.08.2018. Wyniki losowania, sprawdź liczby. 165 mln zł do wygrania! 0 0

Losowanie Eurojackpot z 17 sierpnia 2018 r. Sprawdź wylosowane liczby. Czy ktoś wygra 165 mln zł, które znalazły się w puli podczas losowania?

TBV Start wrócił do treningów, europejskich pucharów jednak nie będzie?

TBV Start wrócił do treningów, europejskich pucharów jednak nie będzie? 1 0

Koszykarze TBV Startu Lublin mają już za sobą pierwszy wspólny trening. Lublinianie spotkali się w czwartek w hali MOSiR niemal w komplecie. Na pierwsze zajęcia przyjechał także James Washington.

Powiślak odpłaci się Lubliniance? Kłos nie zagra z Ładą

Powiślak odpłaci się Lubliniance? Kłos nie zagra z Ładą 1 0

W poprzednim sezonie rewelacją ligi była ekipa z Końskowoli. Piłkarze Łukasza Gizy świetnie spisywali się zwłaszcza na jesieni. Pierwszy raz przegrali dopiero w ostatniej kolejce i to z późniejszym mistrzem – Stalą Kraśnik. W sezonie 2018/2019 pierwsze zero drużyna przywiozła już na inaugurację, po porażce w Werbkowicach 1:2. Teraz szybko spróbuje wrócić na właściwe tory. Problem w tym, że zmierzy się z Lublinianką (niedziela, godz. 16)

XIV Bolkowanie w Hniszowie. Na imieniny do sędziwego Bolka
18 sierpnia 2018, 12:00

XIV Bolkowanie w Hniszowie. Na imieniny do sędziwego Bolka 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend gmina Ruda Huta wspólnie z gminą Hrubieszów obchodzą 1000-lecie pobytu Bolesława Chrobrego w Hniszowie oraz bitwy pod Gródkiem nad Bugiem.

ASF w sądzie. Rolnik pozwał lekarza weterynarii i domaga się odszkodowania za wybite świnie

ASF w sądzie. Rolnik pozwał lekarza weterynarii i domaga się odszkodowania za wybite świnie 4 3

Damian Kierekiesza, rolnik z Mań (gm. Międzyrzec Podlaski) pozwał powiatowego lekarza weterynarii za niewypłacenie odszkodowania za wybite świnie. Z kolei, lekarz weterynarii tłumaczy, że w gospodarstwie pana Damiana były pewne uchybienia, m.in. dotyczące mat dezynfekcyjnych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!