Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

19 listopada 2010 r.
11:41
Edytuj ten wpis

Kraśnik: W mieście będą kioski internetowe

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 10 A A

Siedem kiosków internetowych stanie w kilku punktach miasta. Jeszcze w tym roku infomaty będą instalowane m.in. w urzędach i szpitalu. Z urządzeń będzie można korzystać także nad zalewem i w rynku. Przedsięwzięcie będzie kosztować ponad 82 tys. zł.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Urządzenia znajdą się Urzędzie Miasta w Kraśniku, w Starostwie Powiatowym, na Rynku Starego Miasta (k/ pomnika Cegły), w Szpitalu Powiatowy, na terenie MOSiR-u, w Urzędzie Skarbowym i nad zalewem.

– Łączna kwota dostawy i instalacji wszystkich infomatów to koszt 82. 759,92 zł – wyjaśnia Zbigniew Nita, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Kraśniku.

Zakup kiosków internetowych stanowi część dużego przedsięwzięcia realizowanego przez miasto. – Infomaty zostaną zainstalowane w ramach projektu "e-Kraśnik”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej - dodaje Nita.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Artur - gg: 8457675 / 16 grudnia 2010 o 18:41
0
Czubiński przegrał i bardzo dobrze Cieszy mnie to niezmiernie Koniec tego: krętactwa, złodziejstwa i tyranizowania obywateli w mieście. Tak, jak 4.06.1989r. w całej Polsce upadł komunizm, tak 5.12.2010r. w Kraśniku upadł czubinizm Wreszcie ktoś MĄDRY i NORMALNY, jak Pan Mirosław Włodarczyk uzdrowi to: biedne, chore i zadłużone miasto
Czubiński przegrał i bardzo dobrze Cieszy mnie to niezmiernie Koniec tego: krętactwa, złodziejstwa i tyranizowania obywateli w mieście. Tak, jak 4.06.1989r. w całej Polsce upadł komunizm, tak 5.12.2010r. w Kraśniku upadł czubinizm Wreszcie ktoś MĄDRY i NORMALNY, jak Pan Mirosław Włodarczyk uzdrowi to: biedne, chore i zadłużone miasto rozwiń
Avatar
grrrr / 6 grudnia 2010 o 00:04
0
Smarujecie na Czubińskiego - wybierzcie Włodarczyka. Na niego też będziecie smarować, jak będzie płacz i zgrzytanie zębów. Pozdrawiam zdrowo myślących
Avatar
DYNAMIT / 2 grudnia 2010 o 15:38
0
http://www.youtube.com/watch?v=tLDlNLyIi4w&feature=related LEPSZA GORZKA PRAWDA NIŻ SŁODKIE KŁAMSTWA.
Avatar
Randolf / 26 listopada 2010 o 21:28
0
Oj boją się o stołki ! Domyślam się, że Panu Cz. gól wyskoczył po I turze. Co będzie z przedsiębiorcami i ich zwolnieniami od podatków, co będzie z obiecaną ziemią na inwestycje ???? Co dalej z ktv i dzieleniem pieniędzy na nią przeznaczanych (wszyscy zatrudnieni to stażyście) - na co idzie ponad 100 tyś na jej funkcjonowanie ? Kilkoro dzieci na boku to zobowiązuje, trzeba płacić alimenty. Co w momencie gdy matki na głos upomną się o pieniądze, przecież nie takie małe. Pan Cz. ma wiele do stracenia, tego chyba nawet on sam nie wie. Kraśniczanie jeśli chcecie mieć więcej kibli w wersji toy toy all inclusive po 80 tyś za sztukę, lub grających fontann po 500 tyś za sztukę, a szukacie obecnie pracy, to zastanówcie się dobrze na kogo głosować !!
POZDRAWIAM !!
Oj boją się o stołki ! Domyślam się, że Panu Cz. gól wyskoczył po I turze. Co będzie z przedsiębiorcami i ich zwolnieniami od podatków, co będzie z obiecaną ziemią na inwestycje ???? Co dalej z ktv i dzieleniem pieniędzy na nią przeznaczanych (wszyscy zatrudnieni to stażyście) - na co idzie ponad 100 tyś na jej funkcjonowanie ? Kilkoro dzieci na boku to zobowiązuje, trzeba płacić alimenty. Co w momencie gdy matki na głos upomną się o pieniądze, przecież nie takie małe. Pan Cz. ma wiele do stracenia, tego chyba nawet on sam nie wie. Kraś... rozwiń
Avatar
Gość / 25 listopada 2010 o 08:39
0
[quote name='Mat' timestamp='1290622100' post='389212']
Człowieku z tego korzystają nasze dzieci. W czym ty masz problem. Zabrał ci pensję burmistrz i lodowisko wybudował. Po co stawiasz samochód na parkingach chodzisz nad zalew z rodziną. Nie rozumiem takiego myślenia. Najpierw coś burmistrz wymyślił, nikomu się nie podoba. A za chwilę wszyscy korzystają. Nikomu nie dogodzi. Przecież nie tylko on o tym decyduje co się buduje w mieście. Wybierałeś radnych, chyba mają coś do powiedzenia. A jeśli nie to niech nie biorą tych całkiem niemałych poborów. A co do obiadków czy czegokolwiek, to się dowiedz najpierw za czyje to pieniądze.......
[/quote]
Zastanawiam się Mat, kiedy dorośniesz? 4 lata temu też wypisywałeś takie brednie, że trudno było uwierzyć, że normalny człowiek może świadomie takie głupoty wypisywać. Przykład? Proszę: wszyscy korzystają z wynalazków Czubińskiego...przecież wiesz, że tak nie jest. Jacy wszyscy? Skąd te dane? Operowanie ogólnikami świadczy nie tylko o braku wiedzy, ale o bezsensownym motaniu się w obronie spalonej idei.
Radni mają coś do powiedzenia...Mat! Bój się biedy! A pamiętasz, jak Czubiński wytykał i upubliczniał nazwiska radnych, którzy mu się sprzeciwiali i nastawiał ludzi przeciwko nim? Mówisz o poborach dla radnych...A jak myślisz? Skąd tyle komitetów i stowarzyszeń? A po co Lubię Kraśnik i Razem dla Kraśnika? Przecież po to, żeby swoi dostawali gratyfikacje za posłuszeństwo z publicznej kasy.
A obiadki? Dobre pytanie, też chciałbym wiedzieć: kto za to zapłacił i ile? Oraz: czy dzisiaj też będzie? Wszak czwartek...
Dorośnij Mat, dorośnij...
[quote name='Mat' timestamp='1290622100' post='389212']
Człowieku z tego korzystają nasze dzieci. W czym ty masz problem. Zabrał ci pensję burmistrz i lodowisko wybudował. Po co stawiasz samochód na parkingach chodzisz nad zalew z rodziną. Nie rozumiem takiego myślenia. Najpierw coś burmistrz wymyślił, nikomu się nie podoba. A za chwilę wszyscy korzystają. Nikomu nie dogodzi. Przecież nie tylko on o tym decyduje co się buduje w mieście. Wybierałeś radnych, chyba mają coś do powiedzenia. A jeśli nie to niech nie ... rozwiń
Avatar
bedzie OK / 24 listopada 2010 o 22:45
0
Piotrze Czubiński jesteśmy z Tobą. Jesteś gwarantem spokojnego rozwoju tego miasta, Włodarczyk tylko skłócił obie dzielnice - basen w Starym - ten człowiek każdemu wszystko obieca aby wygrać.
Avatar
Mat / 24 listopada 2010 o 19:08
0
[quote name='nowy stary P(lan)O' timestamp='1290438339' post='386506']
I znów wspaniały sposób na PR za nasze pieniądze. Najpierw lodowisko, później obiadek dla emerytów, teraz hotspoty, wszystko to ma na celu pokazać jaki nasz Wielki Czu. jest wspaniałomyślny( za nasze pieniądze).Niezła panika musiała go ogarnąć po pierwszej turze .Pozdrowienia Panie Piotrze Do odważnych świat należy.Ile jeszcze wydasz na bzdury?
[/quote]
Człowieku z tego korzystają nasze dzieci. W czym ty masz problem. Zabrał ci pensję burmistrz i lodowisko wybudował. Po co stawiasz samochód na parkingach chodzisz nad zalew z rodziną. Nie rozumiem takiego myślenia. Najpierw coś burmistrz wymyślił, nikomu się nie podoba. A za chwilę wszyscy korzystają. Nikomu nie dogodzi. Przecież nie tylko on o tym decyduje co się buduje w mieście. Wybierałeś radnych, chyba mają coś do powiedzenia. A jeśli nie to niech nie biorą tych całkiem niemałych poborów. A co do obiadków czy czegokolwiek, to się dowiedz najpierw za czyje to pieniądze.......
[quote name='nowy stary P(lan)O' timestamp='1290438339' post='386506']
I znów wspaniały sposób na PR za nasze pieniądze. Najpierw lodowisko, później obiadek dla emerytów, teraz hotspoty, wszystko to ma na celu pokazać jaki nasz Wielki Czu. jest wspaniałomyślny( za nasze pieniądze).Niezła panika musiała go ogarnąć po pierwszej turze .Pozdrowienia Panie Piotrze Do odważnych świat należy.Ile jeszcze wydasz na bzdury?
[/quote]
Człowieku z tego korzystają nasze dzieci. W czym ty masz problem. Zabrał ci p... rozwiń
Avatar
PIOTRA KOSZMAR / 22 listopada 2010 o 21:32
0
MIeszkamy w Krasniku i wiemy kto z kim spi kto z kim je ,ale zeby spac ze wszystkimi i cale koryto wyjesc . ???? NIE Do WIARY
Avatar
jońcio / 22 listopada 2010 o 17:47
0
To nie panika, to już sraczka- nietykalny, boski CZU poleci w kosmos !!!!!!!!!!! Czyżby się tego nie spodziewał?
Avatar
nowy stary P(lan)O / 22 listopada 2010 o 16:05
0
I znów wspaniały sposób na PR za nasze pieniądze. Najpierw lodowisko, później obiadek dla emerytów, teraz hotspoty, wszystko to ma na celu pokazać jaki nasz Wielki Czu. jest wspaniałomyślny( za nasze pieniądze).Niezła panika musiała go ogarnąć po pierwszej turze .Pozdrowienia Panie Piotrze Do odważnych świat należy.Ile jeszcze wydasz na bzdury?
Avatar
Artur - gg: 8457675 / 16 grudnia 2010 o 18:41
0
Czubiński przegrał i bardzo dobrze Cieszy mnie to niezmiernie Koniec tego: krętactwa, złodziejstwa i tyranizowania obywateli w mieście. Tak, jak 4.06.1989r. w całej Polsce upadł komunizm, tak 5.12.2010r. w Kraśniku upadł czubinizm Wreszcie ktoś MĄDRY i NORMALNY, jak Pan Mirosław Włodarczyk uzdrowi to: biedne, chore i zadłużone miasto
Czubiński przegrał i bardzo dobrze Cieszy mnie to niezmiernie Koniec tego: krętactwa, złodziejstwa i tyranizowania obywateli w mieście. Tak, jak 4.06.1989r. w całej Polsce upadł komunizm, tak 5.12.2010r. w Kraśniku upadł czubinizm Wreszcie ktoś MĄDRY i NORMALNY, jak Pan Mirosław Włodarczyk uzdrowi to: biedne, chore i zadłużone miasto rozwiń
Avatar
grrrr / 6 grudnia 2010 o 00:04
0
Smarujecie na Czubińskiego - wybierzcie Włodarczyka. Na niego też będziecie smarować, jak będzie płacz i zgrzytanie zębów. Pozdrawiam zdrowo myślących
Avatar
DYNAMIT / 2 grudnia 2010 o 15:38
0
http://www.youtube.com/watch?v=tLDlNLyIi4w&feature=related LEPSZA GORZKA PRAWDA NIŻ SŁODKIE KŁAMSTWA.
Avatar
Randolf / 26 listopada 2010 o 21:28
0
Oj boją się o stołki ! Domyślam się, że Panu Cz. gól wyskoczył po I turze. Co będzie z przedsiębiorcami i ich zwolnieniami od podatków, co będzie z obiecaną ziemią na inwestycje ???? Co dalej z ktv i dzieleniem pieniędzy na nią przeznaczanych (wszyscy zatrudnieni to stażyście) - na co idzie ponad 100 tyś na jej funkcjonowanie ? Kilkoro dzieci na boku to zobowiązuje, trzeba płacić alimenty. Co w momencie gdy matki na głos upomną się o pieniądze, przecież nie takie małe. Pan Cz. ma wiele do stracenia, tego chyba nawet on sam nie wie. Kraśniczanie jeśli chcecie mieć więcej kibli w wersji toy toy all inclusive po 80 tyś za sztukę, lub grających fontann po 500 tyś za sztukę, a szukacie obecnie pracy, to zastanówcie się dobrze na kogo głosować !!
POZDRAWIAM !!
Oj boją się o stołki ! Domyślam się, że Panu Cz. gól wyskoczył po I turze. Co będzie z przedsiębiorcami i ich zwolnieniami od podatków, co będzie z obiecaną ziemią na inwestycje ???? Co dalej z ktv i dzieleniem pieniędzy na nią przeznaczanych (wszyscy zatrudnieni to stażyście) - na co idzie ponad 100 tyś na jej funkcjonowanie ? Kilkoro dzieci na boku to zobowiązuje, trzeba płacić alimenty. Co w momencie gdy matki na głos upomną się o pieniądze, przecież nie takie małe. Pan Cz. ma wiele do stracenia, tego chyba nawet on sam nie wie. Kraś... rozwiń
Avatar
Gość / 25 listopada 2010 o 08:39
0
[quote name='Mat' timestamp='1290622100' post='389212']
Człowieku z tego korzystają nasze dzieci. W czym ty masz problem. Zabrał ci pensję burmistrz i lodowisko wybudował. Po co stawiasz samochód na parkingach chodzisz nad zalew z rodziną. Nie rozumiem takiego myślenia. Najpierw coś burmistrz wymyślił, nikomu się nie podoba. A za chwilę wszyscy korzystają. Nikomu nie dogodzi. Przecież nie tylko on o tym decyduje co się buduje w mieście. Wybierałeś radnych, chyba mają coś do powiedzenia. A jeśli nie to niech nie biorą tych całkiem niemałych poborów. A co do obiadków czy czegokolwiek, to się dowiedz najpierw za czyje to pieniądze.......
[/quote]
Zastanawiam się Mat, kiedy dorośniesz? 4 lata temu też wypisywałeś takie brednie, że trudno było uwierzyć, że normalny człowiek może świadomie takie głupoty wypisywać. Przykład? Proszę: wszyscy korzystają z wynalazków Czubińskiego...przecież wiesz, że tak nie jest. Jacy wszyscy? Skąd te dane? Operowanie ogólnikami świadczy nie tylko o braku wiedzy, ale o bezsensownym motaniu się w obronie spalonej idei.
Radni mają coś do powiedzenia...Mat! Bój się biedy! A pamiętasz, jak Czubiński wytykał i upubliczniał nazwiska radnych, którzy mu się sprzeciwiali i nastawiał ludzi przeciwko nim? Mówisz o poborach dla radnych...A jak myślisz? Skąd tyle komitetów i stowarzyszeń? A po co Lubię Kraśnik i Razem dla Kraśnika? Przecież po to, żeby swoi dostawali gratyfikacje za posłuszeństwo z publicznej kasy.
A obiadki? Dobre pytanie, też chciałbym wiedzieć: kto za to zapłacił i ile? Oraz: czy dzisiaj też będzie? Wszak czwartek...
Dorośnij Mat, dorośnij...
[quote name='Mat' timestamp='1290622100' post='389212']
Człowieku z tego korzystają nasze dzieci. W czym ty masz problem. Zabrał ci pensję burmistrz i lodowisko wybudował. Po co stawiasz samochód na parkingach chodzisz nad zalew z rodziną. Nie rozumiem takiego myślenia. Najpierw coś burmistrz wymyślił, nikomu się nie podoba. A za chwilę wszyscy korzystają. Nikomu nie dogodzi. Przecież nie tylko on o tym decyduje co się buduje w mieście. Wybierałeś radnych, chyba mają coś do powiedzenia. A jeśli nie to niech nie ... rozwiń
Avatar
bedzie OK / 24 listopada 2010 o 22:45
0
Piotrze Czubiński jesteśmy z Tobą. Jesteś gwarantem spokojnego rozwoju tego miasta, Włodarczyk tylko skłócił obie dzielnice - basen w Starym - ten człowiek każdemu wszystko obieca aby wygrać.
Avatar
Mat / 24 listopada 2010 o 19:08
0
[quote name='nowy stary P(lan)O' timestamp='1290438339' post='386506']
I znów wspaniały sposób na PR za nasze pieniądze. Najpierw lodowisko, później obiadek dla emerytów, teraz hotspoty, wszystko to ma na celu pokazać jaki nasz Wielki Czu. jest wspaniałomyślny( za nasze pieniądze).Niezła panika musiała go ogarnąć po pierwszej turze .Pozdrowienia Panie Piotrze Do odważnych świat należy.Ile jeszcze wydasz na bzdury?
[/quote]
Człowieku z tego korzystają nasze dzieci. W czym ty masz problem. Zabrał ci pensję burmistrz i lodowisko wybudował. Po co stawiasz samochód na parkingach chodzisz nad zalew z rodziną. Nie rozumiem takiego myślenia. Najpierw coś burmistrz wymyślił, nikomu się nie podoba. A za chwilę wszyscy korzystają. Nikomu nie dogodzi. Przecież nie tylko on o tym decyduje co się buduje w mieście. Wybierałeś radnych, chyba mają coś do powiedzenia. A jeśli nie to niech nie biorą tych całkiem niemałych poborów. A co do obiadków czy czegokolwiek, to się dowiedz najpierw za czyje to pieniądze.......
[quote name='nowy stary P(lan)O' timestamp='1290438339' post='386506']
I znów wspaniały sposób na PR za nasze pieniądze. Najpierw lodowisko, później obiadek dla emerytów, teraz hotspoty, wszystko to ma na celu pokazać jaki nasz Wielki Czu. jest wspaniałomyślny( za nasze pieniądze).Niezła panika musiała go ogarnąć po pierwszej turze .Pozdrowienia Panie Piotrze Do odważnych świat należy.Ile jeszcze wydasz na bzdury?
[/quote]
Człowieku z tego korzystają nasze dzieci. W czym ty masz problem. Zabrał ci p... rozwiń
Avatar
PIOTRA KOSZMAR / 22 listopada 2010 o 21:32
0
MIeszkamy w Krasniku i wiemy kto z kim spi kto z kim je ,ale zeby spac ze wszystkimi i cale koryto wyjesc . ???? NIE Do WIARY
Avatar
jońcio / 22 listopada 2010 o 17:47
0
To nie panika, to już sraczka- nietykalny, boski CZU poleci w kosmos !!!!!!!!!!! Czyżby się tego nie spodziewał?
Avatar
nowy stary P(lan)O / 22 listopada 2010 o 16:05
0
I znów wspaniały sposób na PR za nasze pieniądze. Najpierw lodowisko, później obiadek dla emerytów, teraz hotspoty, wszystko to ma na celu pokazać jaki nasz Wielki Czu. jest wspaniałomyślny( za nasze pieniądze).Niezła panika musiała go ogarnąć po pierwszej turze .Pozdrowienia Panie Piotrze Do odważnych świat należy.Ile jeszcze wydasz na bzdury?