Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

29 listopada 2012 r.
12:49
Edytuj ten wpis

Kraśnik: Zmiana w radzie miasta. Tadeusz Członka odwołany

0 71 A A
Tadeusz Członka został dzisiaj odwołany. (Archiwum)
Tadeusz Członka został dzisiaj odwołany. (Archiwum)

Tadeusz Członka (KWW Lewica, Razem dla Kraśnika i Powiatu) nie jest już przewodniczącym Rady Miasta Kraśnik. Funkcję tą pełnił w czterech kadencjach. Zastąpił go Jan Albiniak (PiS).

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Podczas czwartkowej rady miasta siedmiu radnych Prawa i Sprawiedliwości złożyło wniosek o odwołanie dotychczasowego przewodniczącego rady. - Wniosek nie jest nowy. Pojawił się już na początku kadencji - tłumaczy Jerzy Misiak, przewodniczący klubu radnych PiS.

Wcześniej próby odwołania przewodniczącego nie powiodły się. Aż do czwartku. - Nie jest to żaden odwet ani szantaż, tak jak mówi radny Członka - przekonuje radny Misiak. - Zdecydowały o tym przesłanki merytoryczne. Nierówno traktował radnych. Jednym pozwalał na wszystko, innym odbierał głos. Nie organizował spotkań klubów. W ostatnim okresie był cenzorem i krytykiem wszystkiego - dodaje.

Z tymi zarzutami nie zgadza się radny Członka. - Każdy kto uczestniczy w sesjach doskonale wie, że wszyscy którzy chcieli zabrać głos mogli to zrobić. Prowadząc sesje przestrzegałem zasad demokracji. Natomiast jako radny też mam prawo mieć swoje poglądy i oceny - mówi Członka.

W tajnym głosowaniu ważnych za odwołaniem przewodniczącego oddano 14 głosów. 6 było nieważnych. Za odwołaniem było 12 radnych.

- Nie spodziewałem się tego - podkreśla radny Tadeusz Członka. - Po oddanych głosach myślę, że PiS porozumiał się z Platformą Obywatelską (dotychczasową opozycją - red.)

- Dla mnie zastanawiająca jest ta liczba 6 głosów nieważnych - zaznacza radny Krzysztof Latosiewicz (KW Stowarzyszenia Lubię Kraśnik).

Na nowego przewodniczącego zgłoszono 3 kandydatury. Jednak radni Paweł Świderski (PO) i Jacek Zając (PiS) nie zgodzili się przyjąć tej propozycji.

Na radnego Jana Albiniaka oddano 20 głosów ważnych, Za głosowało 13 radnych, przeciwko 5. Dwóch wstrzymało się od głosu.

- Dziękuję za zaufanie jakim zostałem obdarzony - zaznacza Jan Albiniak, nowo wybrany przewodniczący rady miasta Kraśnik. - Postaram się nie zawieść tego zaufania. I dodaje: Dla mnie ta sytuacja jest nagła i stresująca.

Komentarze 71

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 17 grudnia 2012 o 20:07
0
[quote name='Dziad Proszalny' timestamp='1355762174' post='710594']
jak to jest że człowiek ten ponoć o lewicowych poglądach tak nie szanuje ludzi i pomiata każdym kto według niego nie przedstawia żadnych wartości doszedł do takiego bogactwa ,szefując lewicy która ma właśnie bronić wykluczonych i wspierać socjalnie
[/quote]
Taka właśnie jest dzisiejsza lewica! Ci przy korycie każą zwać się "baronami", otaczają się przepychem i kreują się na panów tego świata, by zmyć swoje kompleksy: nicość, miernotę i wyrzuty sumienia za kradzieże i bandytyzm, jakich dopuszczali się działacze lewicy po wojnie.
[quote name='Dziad Proszalny' timestamp='1355762174' post='710594']
jak to jest że człowiek ten ponoć o lewicowych poglądach tak nie szanuje ludzi i pomiata każdym kto według niego nie przedstawia żadnych wartości doszedł do takiego bogactwa ,szefując lewicy która ma właśnie bronić wykluczonych i wspierać socjalnie
[/quote]
Taka właśnie jest dzisiejsza lewica! Ci przy korycie każą zwać się "baronami", otaczają się przepychem i kreują się na panów tego świata, by zmyć swoje kompleksy: ... rozwiń
Avatar
Dziad Proszalny / 17 grudnia 2012 o 17:36
0
jak to jest że człowiek ten ponoć o lewicowych poglądach tak nie szanuje ludzi i pomiata każdym kto według niego nie przedstawia żadnych wartości doszedł do takiego bogactwa ,szefując lewicy która ma właśnie bronić wykluczonych i wspierać socjalnie
Avatar
miron / 16 grudnia 2012 o 19:52
0
Tadzio to opoka a jednocześnie grabarz kraśnickiej lewicy.Ten stary kapłon wybrał sobie nową młodą przwodniczącą kraśnickiego SLD,aby przez nią dalej kierować partią.Członka to stara mińska szkoła.Każdego kto stanie mu na drodze urąci.Pamiętacie jego dawnych towarzyszy.Dziwne,że Członka jest radnym.Przecież jest prezesem spółdzielni która prowadzi działalność gospodarczą na gruntach zależnych od miasta.Pamiętacie przkręt z Lidlem,to /kasa/ pogodziło go z byłym burmistrzem.Swoim prezesowaniem doprowadził "inwalidów"do bankructwa mimo,że brał na nich niebotyczne dotacje to pracownikom płacił tylko minimum.Ostatnio gościł Milera,wszystko na koszt spółdzielni:sala,plakaty,napoje,przewozy,sprzątanie.Moim zdaniem nawet kontrakt menagerski nie pozwala na sponsorowanie SLD.Nawet jeśli z każdego kąta spółdzielni wygląda komunista to w następnych wyborach zabraknie głosów do sprawowania mandatu.Swoją drogą to telewizja i prasa nie interesują się co tam piszczy w spółdzielni .Mogli by się dowiedzieć jak to z działacza ZSMP jeżdżącego na motorowerze i w czapce z królika wyrósł jeden z najbogatszych kraśniczan.Nie potrzebował nawet matury.Tylko szkoła mińska.Wszystko dzięki potulnym inwalidom i Waszym głosom drodzy kraśniczanie.Dziś on w sklepie nie zastanawia czy kupić dwadzieścia deko szynki czy kilo.A WY drodzy kraśniczanie ?
Tadzio to opoka a jednocześnie grabarz kraśnickiej lewicy.Ten stary kapłon wybrał sobie nową młodą przwodniczącą kraśnickiego SLD,aby przez nią dalej kierować partią.Członka to stara mińska szkoła.Każdego kto stanie mu na drodze urąci.Pamiętacie jego dawnych towarzyszy.Dziwne,że Członka jest radnym.Przecież jest prezesem spółdzielni która prowadzi działalność gospodarczą na gruntach zależnych od miasta.Pamiętacie przkręt z Lidlem,to /kasa/ pogodziło go z byłym burmistrzem.Swoim prezesowaniem doprowadził "inwalidów"do bankructwa mim... rozwiń
Avatar
mn / 11 grudnia 2012 o 20:28
0
Jeśli macie problemy z zasięgiem lub internetem w PLUSIE piszcie reklamacje przez internet[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif] [/font][/color][size=4][color=#282828]bok@plus.pl [b]lub pisemnie Polkomtel Sp. z o.o- Reklamacje, ul.Postępu3, 02-676 Warszawa. Anulowali mi[/b][font="arial, tahoma, sans-serif"] [/font][/color][color=#282828][font=arial, sans-serif]kwotę miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie. [/font][/color][color=#282828][font=arial, sans-serif]Wystarczyło 100 maili i 3 reklamacje pisemne. Ale warto- nie dajmy się !!!![/font][/color][/size]
Jeśli macie problemy z zasięgiem lub internetem w PLUSIE piszcie reklamacje przez internet[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif] [/font][/color][size=4][color=#282828]bok@plus.pl [b]lub pisemnie Polkomtel Sp. z o.o- Reklamacje, ul.Postępu3, 02-676 Warszawa. Anulowali mi[/b][font="arial, tahoma, sans-serif"] [/font][/color][color=#282828][font=arial, sans-serif]kwotę miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie. [/font][/color][color=#282828][font=arial, sans-serif]W... rozwiń
Avatar
fsefsefx / 9 grudnia 2012 o 18:08
0
dcrgv
Avatar
Waldemar / 5 grudnia 2012 o 17:35
0
Członka to kanalia. Zniszczył wiele osób. Odbiera bezprawnie ludziom pracę tylko dlatego, że nie zgadzaja się z nim, z jego działaniel lub nie tolerują jego przekrętów w pracy. Władca- tyran. Pracowników ma za nic. Jadynie jego interes się liczy. kręci lody jak się da i ile się da a ludzie pracują tam za najniższą krajową, nawet stawki maja niższe ale Spółdzielnia musi im wyrównać do najniższej krajowej. Tam nie ma nic, nawet z kasy zapomogowo-pożyczkowej własnycjh pieniędzi nie mogą wziąść na pożyczkę, a nie wspomnę o funduszu socjalnym. Wiem co mówię, bo moja ciocia tam pracuje. Katastrofa co on wyczynia z tymi ludźmi i na co sobie pozwala. Ze do tej pory nikt mu się za tyłek nie zabrał. Ale może przyjdzie kryska na matyska i bufoniasty balon pęknie.
Członka to kanalia. Zniszczył wiele osób. Odbiera bezprawnie ludziom pracę tylko dlatego, że nie zgadzaja się z nim, z jego działaniel lub nie tolerują jego przekrętów w pracy. Władca- tyran. Pracowników ma za nic. Jadynie jego interes się liczy. kręci lody jak się da i ile się da a ludzie pracują tam za najniższą krajową, nawet stawki maja niższe ale Spółdzielnia musi im wyrównać do najniższej krajowej. Tam nie ma nic, nawet z kasy zapomogowo-pożyczkowej własnycjh pieniędzi nie mogą wziąść na pożyczkę, a nie wspomnę o funduszu socjalnym. Wi... rozwiń
Avatar
Kraśnik / 4 grudnia 2012 o 14:43
0
Jak można wypisywać takie rzeczy.Najgorszemu bym nie złożyła takiej wiązanki.To już jest przesada!!!!
Avatar
Ankieta / 4 grudnia 2012 o 09:38
0
[url="http://krasnik.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1640455,jak-oceniasz-2-lata-rzadow-burmistrza-krasnika-miroslawa,galeria,id,t,tm.html#6ff000c0a100cdf5,1,3,5"]http://krasnik.nasze...0a100cdf5,1,3,5[/url]
Avatar
prac spółdzielni / 3 grudnia 2012 o 22:15
0
[quote name='kraśniczanka' timestamp='1354565158' post='704353']
Słyszalam, że ma raka. Może wreszcie zdechnie pod płotem spóldzielni.
[/quote]
[quote name='kraśniczanka' timestamp='1354565158' post='704353']
Słyszalam, że ma raka. Może wreszcie zdechnie pod płotem spóldzielni.
[/quote]Pełna żenada nie wiadomo kto z brzegu! Nie podpisuj się kraśniczanka i nie przynoś wstydu mieszkańcom kraśnika wieśniaro!!!
Avatar
Zbyszek / 3 grudnia 2012 o 21:56
0
[quote name='kraśniczanka' timestamp='1354565158' post='704353']
Słyszalam, że ma raka. Może wreszcie zdechnie pod płotem spóldzielni.
[/quote]

Jak tak można o kimś mówić ??!!?? Ja jestem kraśniczaninem i jest mi ogromnie wstyd, że ktoś taki jak ty podpisuje się pod tak plugawym tekstem jako "kraśniczanka". Sposób wysławiania się wskazuje, że kultura i to ta w minimalnym wydaniu ominęła cię biedulko szerokim łukiem!!
Avatar
Gość / 17 grudnia 2012 o 20:07
0
[quote name='Dziad Proszalny' timestamp='1355762174' post='710594']
jak to jest że człowiek ten ponoć o lewicowych poglądach tak nie szanuje ludzi i pomiata każdym kto według niego nie przedstawia żadnych wartości doszedł do takiego bogactwa ,szefując lewicy która ma właśnie bronić wykluczonych i wspierać socjalnie
[/quote]
Taka właśnie jest dzisiejsza lewica! Ci przy korycie każą zwać się "baronami", otaczają się przepychem i kreują się na panów tego świata, by zmyć swoje kompleksy: nicość, miernotę i wyrzuty sumienia za kradzieże i bandytyzm, jakich dopuszczali się działacze lewicy po wojnie.
[quote name='Dziad Proszalny' timestamp='1355762174' post='710594']
jak to jest że człowiek ten ponoć o lewicowych poglądach tak nie szanuje ludzi i pomiata każdym kto według niego nie przedstawia żadnych wartości doszedł do takiego bogactwa ,szefując lewicy która ma właśnie bronić wykluczonych i wspierać socjalnie
[/quote]
Taka właśnie jest dzisiejsza lewica! Ci przy korycie każą zwać się "baronami", otaczają się przepychem i kreują się na panów tego świata, by zmyć swoje kompleksy: ... rozwiń
Avatar
Dziad Proszalny / 17 grudnia 2012 o 17:36
0
jak to jest że człowiek ten ponoć o lewicowych poglądach tak nie szanuje ludzi i pomiata każdym kto według niego nie przedstawia żadnych wartości doszedł do takiego bogactwa ,szefując lewicy która ma właśnie bronić wykluczonych i wspierać socjalnie
Avatar
miron / 16 grudnia 2012 o 19:52
0
Tadzio to opoka a jednocześnie grabarz kraśnickiej lewicy.Ten stary kapłon wybrał sobie nową młodą przwodniczącą kraśnickiego SLD,aby przez nią dalej kierować partią.Członka to stara mińska szkoła.Każdego kto stanie mu na drodze urąci.Pamiętacie jego dawnych towarzyszy.Dziwne,że Członka jest radnym.Przecież jest prezesem spółdzielni która prowadzi działalność gospodarczą na gruntach zależnych od miasta.Pamiętacie przkręt z Lidlem,to /kasa/ pogodziło go z byłym burmistrzem.Swoim prezesowaniem doprowadził "inwalidów"do bankructwa mimo,że brał na nich niebotyczne dotacje to pracownikom płacił tylko minimum.Ostatnio gościł Milera,wszystko na koszt spółdzielni:sala,plakaty,napoje,przewozy,sprzątanie.Moim zdaniem nawet kontrakt menagerski nie pozwala na sponsorowanie SLD.Nawet jeśli z każdego kąta spółdzielni wygląda komunista to w następnych wyborach zabraknie głosów do sprawowania mandatu.Swoją drogą to telewizja i prasa nie interesują się co tam piszczy w spółdzielni .Mogli by się dowiedzieć jak to z działacza ZSMP jeżdżącego na motorowerze i w czapce z królika wyrósł jeden z najbogatszych kraśniczan.Nie potrzebował nawet matury.Tylko szkoła mińska.Wszystko dzięki potulnym inwalidom i Waszym głosom drodzy kraśniczanie.Dziś on w sklepie nie zastanawia czy kupić dwadzieścia deko szynki czy kilo.A WY drodzy kraśniczanie ?
Tadzio to opoka a jednocześnie grabarz kraśnickiej lewicy.Ten stary kapłon wybrał sobie nową młodą przwodniczącą kraśnickiego SLD,aby przez nią dalej kierować partią.Członka to stara mińska szkoła.Każdego kto stanie mu na drodze urąci.Pamiętacie jego dawnych towarzyszy.Dziwne,że Członka jest radnym.Przecież jest prezesem spółdzielni która prowadzi działalność gospodarczą na gruntach zależnych od miasta.Pamiętacie przkręt z Lidlem,to /kasa/ pogodziło go z byłym burmistrzem.Swoim prezesowaniem doprowadził "inwalidów"do bankructwa mim... rozwiń
Avatar
mn / 11 grudnia 2012 o 20:28
0
Jeśli macie problemy z zasięgiem lub internetem w PLUSIE piszcie reklamacje przez internet[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif] [/font][/color][size=4][color=#282828]bok@plus.pl [b]lub pisemnie Polkomtel Sp. z o.o- Reklamacje, ul.Postępu3, 02-676 Warszawa. Anulowali mi[/b][font="arial, tahoma, sans-serif"] [/font][/color][color=#282828][font=arial, sans-serif]kwotę miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie. [/font][/color][color=#282828][font=arial, sans-serif]Wystarczyło 100 maili i 3 reklamacje pisemne. Ale warto- nie dajmy się !!!![/font][/color][/size]
Jeśli macie problemy z zasięgiem lub internetem w PLUSIE piszcie reklamacje przez internet[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif] [/font][/color][size=4][color=#282828]bok@plus.pl [b]lub pisemnie Polkomtel Sp. z o.o- Reklamacje, ul.Postępu3, 02-676 Warszawa. Anulowali mi[/b][font="arial, tahoma, sans-serif"] [/font][/color][color=#282828][font=arial, sans-serif]kwotę miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie. [/font][/color][color=#282828][font=arial, sans-serif]W... rozwiń
Avatar
fsefsefx / 9 grudnia 2012 o 18:08
0
dcrgv
Avatar
Waldemar / 5 grudnia 2012 o 17:35
0
Członka to kanalia. Zniszczył wiele osób. Odbiera bezprawnie ludziom pracę tylko dlatego, że nie zgadzaja się z nim, z jego działaniel lub nie tolerują jego przekrętów w pracy. Władca- tyran. Pracowników ma za nic. Jadynie jego interes się liczy. kręci lody jak się da i ile się da a ludzie pracują tam za najniższą krajową, nawet stawki maja niższe ale Spółdzielnia musi im wyrównać do najniższej krajowej. Tam nie ma nic, nawet z kasy zapomogowo-pożyczkowej własnycjh pieniędzi nie mogą wziąść na pożyczkę, a nie wspomnę o funduszu socjalnym. Wiem co mówię, bo moja ciocia tam pracuje. Katastrofa co on wyczynia z tymi ludźmi i na co sobie pozwala. Ze do tej pory nikt mu się za tyłek nie zabrał. Ale może przyjdzie kryska na matyska i bufoniasty balon pęknie.
Członka to kanalia. Zniszczył wiele osób. Odbiera bezprawnie ludziom pracę tylko dlatego, że nie zgadzaja się z nim, z jego działaniel lub nie tolerują jego przekrętów w pracy. Władca- tyran. Pracowników ma za nic. Jadynie jego interes się liczy. kręci lody jak się da i ile się da a ludzie pracują tam za najniższą krajową, nawet stawki maja niższe ale Spółdzielnia musi im wyrównać do najniższej krajowej. Tam nie ma nic, nawet z kasy zapomogowo-pożyczkowej własnycjh pieniędzi nie mogą wziąść na pożyczkę, a nie wspomnę o funduszu socjalnym. Wi... rozwiń
Avatar
Kraśnik / 4 grudnia 2012 o 14:43
0
Jak można wypisywać takie rzeczy.Najgorszemu bym nie złożyła takiej wiązanki.To już jest przesada!!!!
Avatar
Ankieta / 4 grudnia 2012 o 09:38
0
[url="http://krasnik.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1640455,jak-oceniasz-2-lata-rzadow-burmistrza-krasnika-miroslawa,galeria,id,t,tm.html#6ff000c0a100cdf5,1,3,5"]http://krasnik.nasze...0a100cdf5,1,3,5[/url]
Avatar
prac spółdzielni / 3 grudnia 2012 o 22:15
0
[quote name='kraśniczanka' timestamp='1354565158' post='704353']
Słyszalam, że ma raka. Może wreszcie zdechnie pod płotem spóldzielni.
[/quote]
[quote name='kraśniczanka' timestamp='1354565158' post='704353']
Słyszalam, że ma raka. Może wreszcie zdechnie pod płotem spóldzielni.
[/quote]Pełna żenada nie wiadomo kto z brzegu! Nie podpisuj się kraśniczanka i nie przynoś wstydu mieszkańcom kraśnika wieśniaro!!!
Avatar
Zbyszek / 3 grudnia 2012 o 21:56
0
[quote name='kraśniczanka' timestamp='1354565158' post='704353']
Słyszalam, że ma raka. Może wreszcie zdechnie pod płotem spóldzielni.
[/quote]

Jak tak można o kimś mówić ??!!?? Ja jestem kraśniczaninem i jest mi ogromnie wstyd, że ktoś taki jak ty podpisuje się pod tak plugawym tekstem jako "kraśniczanka". Sposób wysławiania się wskazuje, że kultura i to ta w minimalnym wydaniu ominęła cię biedulko szerokim łukiem!!
Zobacz wszystkie komentarze 71

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Rosną betonowe konstrukcje wiaduktów. Kiedy otworzą drogę? [zdjęcia]
galeria

Lublin: Rosną betonowe konstrukcje wiaduktów. Kiedy otworzą drogę? [zdjęcia] 0 0

Jeszcze w tym roku gotowe mają być wszystkie cztery wiadukty w ciągu ul. Grygowej w Lublinie, które zastąpią stary, zburzony z powodu fatalnego stanu technicznego. Cała trasa nad torami powinna być otwarta wiosną. Jej budowa jest zaawansowana w 30 proc.

Mateusz Mika (Asseco Resaovia): Mistrzostwa rozpoczną się teraz

Mateusz Mika (Asseco Resaovia): Mistrzostwa rozpoczną się teraz 0 0

Rozmowa z Mateuszem Miką, przyjmującym Asseco Resovii Rzeszów i reprezentacji Polski

Lublin: Przebudowa Al. Racławickich później. Przetarg unieważniony

Lublin: Przebudowa Al. Racławickich później. Przetarg unieważniony 2 6

W poniedziałek unieważniony został przetarg na przebudowę Al. Racławickich, ul. Poniatowskiego i Lipowej. Powód?

Nałęczów: Ulica Leśna do remontu

Nałęczów: Ulica Leśna do remontu 3 2

Ponad dwustumetrowy odcinek ulicy Leśnej w Nałęczowie jeszcze w tym roku może zostać wyremontowany. Chodzi o część od Górskiego do kładki dla pieszych w kierunku Harcerskiej.

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS trzecie na turnieju w Toruniu

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS trzecie na turnieju w Toruniu 0 0

Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS wraca do Lublina z zaledwie jedną wygraną na III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego. Akademiczki mają jeszcze nad czym pracować przed rozpoczęciem rozgrywek

Maszt wielkości 10-piętrowego wieżowca stanie w centrum Lublina. Jak Wam się podoba? [sonda]
galeria

Maszt wielkości 10-piętrowego wieżowca stanie w centrum Lublina. Jak Wam się podoba? [sonda] 236 34

Będzie miał wysokość 10-piętrowego wieżowca, a do jego budowy zużyte zostaną 22 tony stali. Maszt na rondzie obok lubelskiego zamku ma kosztować 676 tys. zł. Pieniądze wyłożą trzy spółki Skarbu Państwa w ramach wydatków na tzw. społeczną odpowiedzialność biznesu.

Lublin: Nowe trolejbusy wyjeżdżają nieśmiało

Lublin: Nowe trolejbusy wyjeżdżają nieśmiało 3 2

Zaledwie siedem nowych przegubowych trolejbusów wyjechało w poniedziałek rano na ulice Lublina, mimo oficjalnych zapewnień, że od poniedziałku będą kursować już wszystkie, czyli piętnaście. Dlaczego zajezdnię opuściła tylko część?

Wybory samorządowe 2018 - powiat lubelski. Kandydaci do Rady Powiatu

Wybory samorządowe 2018 - powiat lubelski. Kandydaci do Rady Powiatu 2 0

Wybory samorządowe 2018. Sprawdź zarejestrowane listy kandydatów do Rady Powiatu Lubelskiego.

Festiwal Czekolady i Słodyczy w Kazimierzu Dolnym
28 września 2018, 10:00

Festiwal Czekolady i Słodyczy w Kazimierzu Dolnym 1 0

To będzie prawdziwe święto miłośników słodyczy, a w szczególności czekolady. W dniach 28-30 września Kazimierz Dolny zamieni się w polską stolicę słodkości.

Biała Podlaska: Powstaje nowa galeria handlowa, wmurowano kamień węgielny

Biała Podlaska: Powstaje nowa galeria handlowa, wmurowano kamień węgielny 0 2

Biała Podlaska. Wmurowany został kamień węgielny pod budowę galerii handlowej Karuzela, która w ciągu roku ma powstać przy ul. Łomaskiej w miejscu dawnych zakładów meblarskich. Zatrudnienie może tu znaleźć nawet 500 osób. Znacząco zmieni się również otoczenie galerii.

Gmina Wąwolnica: Pieniądze i na drogi i na ostatki

Gmina Wąwolnica: Pieniądze i na drogi i na ostatki 1 1

Ponad 317 tys. złotych trafi w przyszłym roku do 18 wsi w gminie w ramach funduszu sołeckiego.

Głód, kradzieże i wielkie nadzieje. Czym żyła lubelska prasa 100 lat temu?
Magazyn

Głód, kradzieże i wielkie nadzieje. Czym żyła lubelska prasa 100 lat temu? 4 0

Na przekór głodowi i problemów z pracą, Lublinianie w październiku 1918 roku rozczytywali się w tekstach o coraz bardziej możliwym powstaniu niepodległej Polski. Pełni nadziei nie rezygnowali z życia kulturalnego.

Biskupice: Śmierć 17-latki i jej chłopaka. Są wyniki badań toksykologicznych

Biskupice: Śmierć 17-latki i jej chłopaka. Są wyniki badań toksykologicznych 11 2

Badania toksykologiczne nie wyjaśniły, co było przyczyną śmierci dwojga młodych ludzi, których ciała znaleziono w domu w Biskupicach. Śledczy podejrzewają, że Nikoletta B. i jej chłopak przedawkowali narkotyki lub dopalacze.

Żużlowa Ekstraliga wraca do Lublina po 23 latach. Co to oznacza dla Motoru i miasta?
galeria

Żużlowa Ekstraliga wraca do Lublina po 23 latach. Co to oznacza dla Motoru i miasta? 26 4

Bardzo dobry sezon zwieńczony ogromnym sukcesem – tak w dużym skrócie można podsumować wysiłki Speed Car Motoru Lublin w dotarciu na szczyt. „Koziołki” musiały jednak czasem zrobić krok w tył, żeby później ruszyć znowu do przodu

Marek Andrzejewski w Akwarela Cafe
29 września 2018, 19:00

Marek Andrzejewski w Akwarela Cafe 1 0

Co Gdzie Kiedy. Już 29 września o godz. 19 w Akwareli Cafe (Rynek 6) wystąpi popularny Marek Andrzejewski z koncertem Kraina Łagodności.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!