Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

15 sierpnia 2012 r.
19:47
Edytuj ten wpis

Mieszkaniec Kraśnika zginął w Tatrach

Autor: Zdjęcie autora łm PAP
4 28 A A
Kościelec (Jerzy Opioła)
Kościelec (Jerzy Opioła)

Turysta z województwa lubelskiego miał wypadek w Tatrach. Spadł z dużej wysokości.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
62-letni Ryszard T., mieszkaniec Kraśnika, poślizgnął się i spadł w rejonie Kościelca niedaleko przełęczy Karb. Najprawdopodobniej spadał z ok. 100 metrów w stronę Doliny Gąsienicowej. Zginął na miejscu. W wędrówce po górach towarzyszył mu syn, który poinformował ratowników.

- Ratownicy otrzymali zgłoszenie o wypadku w masywie Kościelca ok. godz. 16.20. Natychmiast wystartował śmigłowiec. - Gdy ratownicy dotarli na miejsce, stwierdzili zgon turysty w wyniku upadku z dużej wysokości - mówi dyżurny ratownik TOPR. Ciało mężczyzny zostało przetransportowane do Zakopanego.

- Wyjaśniamy okoliczności zdarzenia. Dzisiaj warunki w wysokich partiach Tatr nie są zbyt sprzyjające do uprawiania turystyki - dodaje asp. Kazimierz Pietruch z komendy w Zakopanem.

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
san / 24 sierpnia 2012 o 10:55
0
To był kryształowy człowiek!!wspólczuje rodznie
Avatar
E / 22 sierpnia 2012 o 23:59
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1345288460' post='665442']
Jaka złość i nienawiść? Ja jeszcze nie spotkałam się z osoba świętą za życia, bez skazy, której nic nie można zarzucic. To czego miasto ma mi tu kogos w ten sposób przedstawiac i jego śmierć ma zasługiwać na szczególne uznanie i wzmiankowanie na ich stronie, tylko dlatego, że nalezął do jakiejś organizacji koscielnej i był szafarzem. Dla miasta, które żyje z podatków obywateli powinni byc wazni wszyscy pozostali, na równi., a nie to, że miasto uznaje swoich mieszkanców zaleznie od latania do koscioła.
I przestan jakimiś frazesami rzucac, które najbardziej wygodne sa dla ludzi złych i niegodziwych. Ciekawe czy Ty tak stosujesz sie tak do głoszonej przez siebie maksymy, ze oczekujesz jej wypełnienia u innych. Niestety, ale złodziejowi czy oszustowi nie mam zamiaru jeszcze dopłacać.
[/quote]
[quote name='Marysieńka' timestamp='1345288460' post='665442']
Jaka złość i nienawiść? Ja jeszcze nie spotkałam się z osoba świętą za życia, bez skazy, której nic nie można zarzucic. To czego miasto ma mi tu kogos w ten sposób przedstawiac i jego śmierć ma zasługiwać na szczególne uznanie i wzmiankowanie na ich stronie, tylko dlatego, że nalezął do jakiejś organizacji koscielnej i był szafarzem. Dla miasta, które żyje z podatków obywateli powinni byc wazni wszyscy pozostali, na równi., a nie to, że miasto uznaje... rozwiń
Avatar
Papcio Chmiel / 19 sierpnia 2012 o 20:03
0
Ludzie ! palnijcie się w te durne łby! zginął człowiek! po co o tym dyskutować i to w taki żenujący sposób, licytować się. Czy ważne gdzie o tym piszą lub nie piszą? Rodzina, znajomi, koledzy i koleżanki z pracy pogrążeni są w żałobie, jutro jest pogrzeb, pozwólcie wszystkim bliskim w spokoju przeżywać te chwile.Skończcie wreszcie te jałową paplaninę. Proszę Was.
Avatar
jacuś / 19 sierpnia 2012 o 00:24
0
dyżurów i wyjazdow z pogotowiem
.
Avatar
Marysieńka / 18 sierpnia 2012 o 20:35
0
Dzisiaj w szpitalu na wewnętrznym dwóch zmarło. Tez szkoda. I nie przeceniali swoich możliwości.
A na stronie miasta właściwsze by było pisanie o wypadkach śmiertelnych z dyzurów pana burmistrza.
Avatar
kylan / 18 sierpnia 2012 o 18:02
0
Spokojnie ludzie, czlowiek zginal.
Avatar
Marysieńka / 18 sierpnia 2012 o 15:46
0
[quote name='jocek' timestamp='1345296200' post='665473']
Nie wiedziałem, że strona Dziennika Wschodniego jest stroną miasta Kraśnika. Łot ciekawostka :-)
Ale swoją drogą to Marysieńka mam wrażenie, że czasem Ty sama nie wiesz o co Ci chodzi.
[/quote]
To szybciej Ty nie wiesz o czym czytasz.
Dziennik Wschodni może sobie pisac o kim chce i o czym chce. A ja jedynie na jego forum pisze o tym co jest na stronie miasta. A na stronie miasta jest informacja o wypadku ze skierowaniem na obszerniejszy artykuł na inną stronę .
http://www.krasnik.pl/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=2138&cntnt01origid=15&cntnt01returnid=167
Tragiczny wypadek w Tatrach
17.08.2012 | Archiwum Wiadomości Daniel Niedziałek
Ryszard T. z Kraśnika w rejonie Kościelca spadł z dużej wysokości. Zmarł na miejscu. 59-letni mieszkaniec Kraśnika pojechał w góry na urlop. Przebywał tam z synem. W środę turyści podążali szlakiem w rejonie Kościelca. - informuje portal krasnik.naszemiasto.pl.
Więcej


I prawidłowo takie notki na stronie miasta kraśnik powinnismy czytac o wszystkich mieszkańcach, którzy giną i umierają., a nie to, że z racji ze nie nalezeli do Oazy i nie byli szafarzami w kościele, to juz nic nie znaczą dla tego miasta. Albo sa mniej wazni dla tego miasta, bo ich śmierć nie była sensacją dla jakiejś gazety.


I prawidłowo takie notki na stronie miasta kraśnik powinnismy czytac o wszystkich mieszkańcach, którzy giną i umierają., a nie to, że z racji ze nie nalezeli do Oazy i nie byli szafarzami w kościele, to juz nic nie znaczą dla tego miasta. Albo sa mniej wazni dla tego miasta, bo ich śmierć nie była sensacją dla jakiejś gazety. rozwiń
Avatar
jocek / 18 sierpnia 2012 o 15:23
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1345288460' post='665442']
Jaka złość i nienawiść? Ja jeszcze nie spotkałam się z osoba świętą za życia, bez skazy, której nic nie można zarzucic. To czego miasto ma mi tu kogos w ten sposób przedstawiac i jego śmierć ma zasługiwać na szczególne uznanie i wzmiankowanie na ich stronie, tylko dlatego, że nalezął do jakiejś organizacji koscielnej i był szafarzem. Dla miasta, które żyje z podatków obywateli powinni byc wazni wszyscy pozostali, na równi., a nie to, że miasto uznaje swoich mieszkanców zaleznie od latania do koscioła.
I przestan jakimiś frazesami rzucac, które najbardziej wygodne sa dla ludzi złych i niegodziwych. Ciekawe czy Ty tak stosujesz sie tak do głoszonej przez siebie maksymy, ze oczekujesz jej wypełnienia u innych. Niestety, ale złodziejowi czy oszustowi nie mam zamiaru jeszcze dopłacać.
[/quote]Nie wiedziałem, że strona Dziennika Wschodniego jest stroną miasta Kraśnika. Łot ciekawostka :-)
Ale swoją drogą to Marysieńka mam wrażenie, że czasem Ty sama nie wiesz o co Ci chodzi.
[quote name='Marysieńka' timestamp='1345288460' post='665442']
Jaka złość i nienawiść? Ja jeszcze nie spotkałam się z osoba świętą za życia, bez skazy, której nic nie można zarzucic. To czego miasto ma mi tu kogos w ten sposób przedstawiac i jego śmierć ma zasługiwać na szczególne uznanie i wzmiankowanie na ich stronie, tylko dlatego, że nalezął do jakiejś organizacji koscielnej i był szafarzem. Dla miasta, które żyje z podatków obywateli powinni byc wazni wszyscy pozostali, na równi., a nie to, że miasto uznaje... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 18 sierpnia 2012 o 13:14
0
[quote name='benusia' timestamp='1345269769' post='665373']
skąd u Ciebie tyle złości i nienawiści? zło dodrem zwycieżaj i prosze nie osądzaj nikogo, pozdrawiam z uśmiechem....
[/quote]
Jaka złość i nienawiść? Ja jeszcze nie spotkałam się z osoba świętą za życia, bez skazy, której nic nie można zarzucic. To czego miasto ma mi tu kogos w ten sposób przedstawiac i jego śmierć ma zasługiwać na szczególne uznanie i wzmiankowanie na ich stronie, tylko dlatego, że nalezął do jakiejś organizacji koscielnej i był szafarzem. Dla miasta, które żyje z podatków obywateli powinni byc wazni wszyscy pozostali, na równi., a nie to, że miasto uznaje swoich mieszkanców zaleznie od latania do koscioła.
I przestan jakimiś frazesami rzucac, które najbardziej wygodne sa dla ludzi złych i niegodziwych. Ciekawe czy Ty tak stosujesz sie tak do głoszonej przez siebie maksymy, ze oczekujesz jej wypełnienia u innych. Niestety, ale złodziejowi czy oszustowi nie mam zamiaru jeszcze dopłacać.
[quote name='benusia' timestamp='1345269769' post='665373']
skąd u Ciebie tyle złości i nienawiści? zło dodrem zwycieżaj i prosze nie osądzaj nikogo, pozdrawiam z uśmiechem....
[/quote]
Jaka złość i nienawiść? Ja jeszcze nie spotkałam się z osoba świętą za życia, bez skazy, której nic nie można zarzucic. To czego miasto ma mi tu kogos w ten sposób przedstawiac i jego śmierć ma zasługiwać na szczególne uznanie i wzmiankowanie na ich stronie, tylko dlatego, że nalezął do jakie... rozwiń
Avatar
benusia / 18 sierpnia 2012 o 08:02
0
skąd u Ciebie tyle złości i nienawiści? zło dodrem zwycieżaj i prosze nie osądzaj nikogo, pozdrawiam z uśmiechem....
Avatar
san / 24 sierpnia 2012 o 10:55
0
To był kryształowy człowiek!!wspólczuje rodznie
Avatar
E / 22 sierpnia 2012 o 23:59
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1345288460' post='665442']
Jaka złość i nienawiść? Ja jeszcze nie spotkałam się z osoba świętą za życia, bez skazy, której nic nie można zarzucic. To czego miasto ma mi tu kogos w ten sposób przedstawiac i jego śmierć ma zasługiwać na szczególne uznanie i wzmiankowanie na ich stronie, tylko dlatego, że nalezął do jakiejś organizacji koscielnej i był szafarzem. Dla miasta, które żyje z podatków obywateli powinni byc wazni wszyscy pozostali, na równi., a nie to, że miasto uznaje swoich mieszkanców zaleznie od latania do koscioła.
I przestan jakimiś frazesami rzucac, które najbardziej wygodne sa dla ludzi złych i niegodziwych. Ciekawe czy Ty tak stosujesz sie tak do głoszonej przez siebie maksymy, ze oczekujesz jej wypełnienia u innych. Niestety, ale złodziejowi czy oszustowi nie mam zamiaru jeszcze dopłacać.
[/quote]
[quote name='Marysieńka' timestamp='1345288460' post='665442']
Jaka złość i nienawiść? Ja jeszcze nie spotkałam się z osoba świętą za życia, bez skazy, której nic nie można zarzucic. To czego miasto ma mi tu kogos w ten sposób przedstawiac i jego śmierć ma zasługiwać na szczególne uznanie i wzmiankowanie na ich stronie, tylko dlatego, że nalezął do jakiejś organizacji koscielnej i był szafarzem. Dla miasta, które żyje z podatków obywateli powinni byc wazni wszyscy pozostali, na równi., a nie to, że miasto uznaje... rozwiń
Avatar
Papcio Chmiel / 19 sierpnia 2012 o 20:03
0
Ludzie ! palnijcie się w te durne łby! zginął człowiek! po co o tym dyskutować i to w taki żenujący sposób, licytować się. Czy ważne gdzie o tym piszą lub nie piszą? Rodzina, znajomi, koledzy i koleżanki z pracy pogrążeni są w żałobie, jutro jest pogrzeb, pozwólcie wszystkim bliskim w spokoju przeżywać te chwile.Skończcie wreszcie te jałową paplaninę. Proszę Was.
Avatar
jacuś / 19 sierpnia 2012 o 00:24
0
dyżurów i wyjazdow z pogotowiem
.
Avatar
Marysieńka / 18 sierpnia 2012 o 20:35
0
Dzisiaj w szpitalu na wewnętrznym dwóch zmarło. Tez szkoda. I nie przeceniali swoich możliwości.
A na stronie miasta właściwsze by było pisanie o wypadkach śmiertelnych z dyzurów pana burmistrza.
Avatar
kylan / 18 sierpnia 2012 o 18:02
0
Spokojnie ludzie, czlowiek zginal.
Avatar
Marysieńka / 18 sierpnia 2012 o 15:46
0
[quote name='jocek' timestamp='1345296200' post='665473']
Nie wiedziałem, że strona Dziennika Wschodniego jest stroną miasta Kraśnika. Łot ciekawostka :-)
Ale swoją drogą to Marysieńka mam wrażenie, że czasem Ty sama nie wiesz o co Ci chodzi.
[/quote]
To szybciej Ty nie wiesz o czym czytasz.
Dziennik Wschodni może sobie pisac o kim chce i o czym chce. A ja jedynie na jego forum pisze o tym co jest na stronie miasta. A na stronie miasta jest informacja o wypadku ze skierowaniem na obszerniejszy artykuł na inną stronę .
http://www.krasnik.pl/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=2138&cntnt01origid=15&cntnt01returnid=167
Tragiczny wypadek w Tatrach
17.08.2012 | Archiwum Wiadomości Daniel Niedziałek
Ryszard T. z Kraśnika w rejonie Kościelca spadł z dużej wysokości. Zmarł na miejscu. 59-letni mieszkaniec Kraśnika pojechał w góry na urlop. Przebywał tam z synem. W środę turyści podążali szlakiem w rejonie Kościelca. - informuje portal krasnik.naszemiasto.pl.
Więcej


I prawidłowo takie notki na stronie miasta kraśnik powinnismy czytac o wszystkich mieszkańcach, którzy giną i umierają., a nie to, że z racji ze nie nalezeli do Oazy i nie byli szafarzami w kościele, to juz nic nie znaczą dla tego miasta. Albo sa mniej wazni dla tego miasta, bo ich śmierć nie była sensacją dla jakiejś gazety.


I prawidłowo takie notki na stronie miasta kraśnik powinnismy czytac o wszystkich mieszkańcach, którzy giną i umierają., a nie to, że z racji ze nie nalezeli do Oazy i nie byli szafarzami w kościele, to juz nic nie znaczą dla tego miasta. Albo sa mniej wazni dla tego miasta, bo ich śmierć nie była sensacją dla jakiejś gazety. rozwiń
Avatar
jocek / 18 sierpnia 2012 o 15:23
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1345288460' post='665442']
Jaka złość i nienawiść? Ja jeszcze nie spotkałam się z osoba świętą za życia, bez skazy, której nic nie można zarzucic. To czego miasto ma mi tu kogos w ten sposób przedstawiac i jego śmierć ma zasługiwać na szczególne uznanie i wzmiankowanie na ich stronie, tylko dlatego, że nalezął do jakiejś organizacji koscielnej i był szafarzem. Dla miasta, które żyje z podatków obywateli powinni byc wazni wszyscy pozostali, na równi., a nie to, że miasto uznaje swoich mieszkanców zaleznie od latania do koscioła.
I przestan jakimiś frazesami rzucac, które najbardziej wygodne sa dla ludzi złych i niegodziwych. Ciekawe czy Ty tak stosujesz sie tak do głoszonej przez siebie maksymy, ze oczekujesz jej wypełnienia u innych. Niestety, ale złodziejowi czy oszustowi nie mam zamiaru jeszcze dopłacać.
[/quote]Nie wiedziałem, że strona Dziennika Wschodniego jest stroną miasta Kraśnika. Łot ciekawostka :-)
Ale swoją drogą to Marysieńka mam wrażenie, że czasem Ty sama nie wiesz o co Ci chodzi.
[quote name='Marysieńka' timestamp='1345288460' post='665442']
Jaka złość i nienawiść? Ja jeszcze nie spotkałam się z osoba świętą za życia, bez skazy, której nic nie można zarzucic. To czego miasto ma mi tu kogos w ten sposób przedstawiac i jego śmierć ma zasługiwać na szczególne uznanie i wzmiankowanie na ich stronie, tylko dlatego, że nalezął do jakiejś organizacji koscielnej i był szafarzem. Dla miasta, które żyje z podatków obywateli powinni byc wazni wszyscy pozostali, na równi., a nie to, że miasto uznaje... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 18 sierpnia 2012 o 13:14
0
[quote name='benusia' timestamp='1345269769' post='665373']
skąd u Ciebie tyle złości i nienawiści? zło dodrem zwycieżaj i prosze nie osądzaj nikogo, pozdrawiam z uśmiechem....
[/quote]
Jaka złość i nienawiść? Ja jeszcze nie spotkałam się z osoba świętą za życia, bez skazy, której nic nie można zarzucic. To czego miasto ma mi tu kogos w ten sposób przedstawiac i jego śmierć ma zasługiwać na szczególne uznanie i wzmiankowanie na ich stronie, tylko dlatego, że nalezął do jakiejś organizacji koscielnej i był szafarzem. Dla miasta, które żyje z podatków obywateli powinni byc wazni wszyscy pozostali, na równi., a nie to, że miasto uznaje swoich mieszkanców zaleznie od latania do koscioła.
I przestan jakimiś frazesami rzucac, które najbardziej wygodne sa dla ludzi złych i niegodziwych. Ciekawe czy Ty tak stosujesz sie tak do głoszonej przez siebie maksymy, ze oczekujesz jej wypełnienia u innych. Niestety, ale złodziejowi czy oszustowi nie mam zamiaru jeszcze dopłacać.
[quote name='benusia' timestamp='1345269769' post='665373']
skąd u Ciebie tyle złości i nienawiści? zło dodrem zwycieżaj i prosze nie osądzaj nikogo, pozdrawiam z uśmiechem....
[/quote]
Jaka złość i nienawiść? Ja jeszcze nie spotkałam się z osoba świętą za życia, bez skazy, której nic nie można zarzucic. To czego miasto ma mi tu kogos w ten sposób przedstawiac i jego śmierć ma zasługiwać na szczególne uznanie i wzmiankowanie na ich stronie, tylko dlatego, że nalezął do jakie... rozwiń
Avatar
benusia / 18 sierpnia 2012 o 08:02
0
skąd u Ciebie tyle złości i nienawiści? zło dodrem zwycieżaj i prosze nie osądzaj nikogo, pozdrawiam z uśmiechem....
Zobacz wszystkie komentarze 28

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 5 0

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 0

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 2

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 1

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica 6 1

Piłkarze Artura Bożyka wysoko pokonali w sobotnim meczu kontrolnym Sokoła Konopnica. Trzecioligowiec zaaplikował rywa-lom pięć goli. Biało-zieloni mieli jednak znacznie więcej sytuacji, pudłowali zwłaszcza w pierwszej połowie. Wiadomo już także, że do klubu z Chełma trafi Aleks Aftyka, który został wypożyczony na rok z Górnika Łęczna. Na obóz do Zwierzyńca z drużyną poje-dzie także Jakub Gołąb (Eko Różanka).

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i....
film

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i.... 24 19

Niewiele zabrakło a skończyłoby się mandatem. Rowerzyści mieli szczęście

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek
galeria

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek 0 0

Drugi sparing i pierwsze zwycięstwo Motoru Lublin. Podopieczni Mariusza Sawy pokonali w sobotę trzecioligowca z grupy pierwsze – Victorię Sulejówek 3:0. Gospodarze powinni jednak zdobyć zdecydowanie więcej bramek.

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej 8 7

Andrzej Czapski, były prezydent Białej Podlaskiej, który przegrał w ostatnich wyborach z Dariuszem Stefaniukiem (PiS), ogłasza swój start w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce 0 0

Hangar Agencji Mienia Wojskowego na bialskim lotnisku wciąż bez najemcy.

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur
30 września 2018, 16:00

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur 7 0

Co Gdzie Kiedy. 30 września o godz. 16 i 19 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się podwójny pokaz spektaklu w gwiazdorskiej obsadzie Polowanie na łosia.

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale 23 0

Lato wróciło. W przyszłym tygodniu możemy spodziewać się słońca, ale i burz z deszczem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!