Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

26 marca 2009 r.
17:42
Edytuj ten wpis

Milcz, opozycjo!

Autor: Zdjęcie autora FABIAN PLAPIS
0 22 A A

Rzecznik prasowy burmistrza Kraśnika postraszył w czwartek radnych sądem, jeśli będą atakować w prasie jego szefa i miejskich urzędników. - To zwykła cenzura - oburza się opozycja.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Poszło o wypowiedź radnego PiS Mirosława Włodarczyka dla Dziennika Wschodniego: "A poza tym, to mam wrażenie, że burmistrz pracuje na półetacie w urzędzie, bo prawie nigdy nie można go zastać. Ciągle jest w delegacji”.

Włodarczyk udzielił nam tej wypowiedzi przed sesją absolutoryjną, podczas której radni mieli oceniać pracę burmistrza Piotra Czubińskiego w 2008 roku.

Ta sesja odbywała się w czwartek. Słowa radnego PiS zabolały urzędników. Rzecznik burmistrza Zbigniew Nita policzył wszystkie dni, które jego szef spędził w tym roku w pracy. Okazało się, że przepracował 66 dni, z tego 14 był w delegacjach, a 5 na urlopie.

Uzbrojony w takie informacje przystąpił na sesji do kontrofensywy. - Takie informacje, a w mojej ocenie są to nawet ataki na burmistrza i inne osoby sprawujące funkcje urzędnicze, powtarzają się od pewnego czasu regularnie. Proszę się nie zdziwić, jeżeli dotrą do państwa informacje, że toczą się procesy związane z oskarżaniem burmistrza - grzmiał Nita.


Mirosław Włodarczyk nie krył oburzenia: - Wyraziłem swoją ocenę pracy burmistrza, bo mam do tego prawo i nawet sąd nie może mi tego zakazać.

Poparli go inni radni. - Sprawujemy mandat, a jesteśmy publicznie zastraszani! - oburzał się Jerzy Misiak (PiS) i drwił:. Od tej pory będę bardzo uważał, co mówię na temat działalności burmistrza, bo się boję, że spotkam się z nim w sądzie.
- A może niedługo będziemy musieli dawać urzędnikom do ocenzurowania swoje wypowiedzi - wtórował mu Jacek Zając, niezależny radny.

Sprawę łagodził przewodniczący rady. - Osoba publiczna powinna wiedzieć, że naraża się często na bardzo ostrą krytykę ze strony społeczeństwa - mówił Tadeusz Członka.

A co na to burmistrz? - Nie dam się publicznie obrażać. W urzędzie nie ma nepotyzmu i nie pracuję na półetacie - odpowiadał radnym Piotr Czubiński.

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2009 o 09:10
0
[url="http://www.rp.pl/artykul/2,284503_Nie_krytykuj_burmistrza_w_Internecie_.html"]http://www.rp.pl/artykul/2,284503_Nie_kryt...nternecie_.html[/url]
Avatar
aaaaaaaaa / 29 marca 2009 o 23:02
0
koń by się uśmiał napisał:
W dniu dzisiejszy zostały przekroczone granice śmieszności urzędu. No cóż? To już taki standard...

prawdziwa cnota krytyk się nie boi...
Avatar
źabka / 28 marca 2009 o 18:48
0
Niech nam żyje i rozkwita burmistrz i jego kobita!!!!! Niech żyje!!!!!!! Niech żyje!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 28 marca 2009 o 18:06
0
Interesuje mnie rzecz jedna, a jak burmistrz podjedzie do wpisu na temat rzekomego jego udziału ślizganiu się po lodowcu w Austrii?
Avatar
Gość / 28 marca 2009 o 18:04
0
Gość napisał:
Zachęcam do udziału w sondzie, podsumowującej całe wydarzenie
[url="http://www.krasnik.info.pl/index.php"]http://www.krasnik.info.pl/index.php[/url]


Cicho na tym forum, userzy przestraszyli się?
Avatar
Gość / 28 marca 2009 o 09:03
0
Zachęcam do udziału w sądzie, podsumowującej całe wydarzenie
[url="http://www.krasnik.info.pl/index.php"]http://www.krasnik.info.pl/index.php[/url]
Avatar
owca / 28 marca 2009 o 07:13
0
koń by się uśmiał napisał:
W dniu dzisiejszy zostały przekroczone granice śmieszności urzędu. No cóż? To już taki standard...

hiiiiihaaaa
Avatar
łę / 28 marca 2009 o 07:10
0
Czu to prawda, że w Kraśniku trudno przejechać kilometr, żeby nie napotkać na dziury w jezdni? A może uda się choć przejechać 0,5 km bez dziur?
Avatar
łą / 27 marca 2009 o 21:31
0
To nie jest żaden atak, ale tylko pytanie: to oddał w końcu te 150000zł jak obiecał, czy nie ? To były tylko przedwyborcze obiecanki-cacanki, czy jak obiecał, to słowa dotrzymał? Ja tylko pytam?..
Avatar
$$$ / 27 marca 2009 o 17:02
0
rafal napisał:
BURMISTRZ MA DUŻO DZIECI Z KILKOMA KOBIETAMI,HASTA KASA MIASTA KRAŚNIKA I ROBI CO CHCE KAŻDY O TYM WIE .BUDUJE MIESZKANIA, I TAK MU NIKT NIC NIE ZROBI.

[url="http://www.youtube.com/watch?v=D69ux-_oBSI"]http://www.youtube.com/watch?v=D69ux-_oBSI[/url] ... i wszystko jasne!
rozwiń
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2009 o 09:10
0
[url="http://www.rp.pl/artykul/2,284503_Nie_krytykuj_burmistrza_w_Internecie_.html"]http://www.rp.pl/artykul/2,284503_Nie_kryt...nternecie_.html[/url]
Avatar
aaaaaaaaa / 29 marca 2009 o 23:02
0
koń by się uśmiał napisał:
W dniu dzisiejszy zostały przekroczone granice śmieszności urzędu. No cóż? To już taki standard...

prawdziwa cnota krytyk się nie boi...
Avatar
źabka / 28 marca 2009 o 18:48
0
Niech nam żyje i rozkwita burmistrz i jego kobita!!!!! Niech żyje!!!!!!! Niech żyje!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 28 marca 2009 o 18:06
0
Interesuje mnie rzecz jedna, a jak burmistrz podjedzie do wpisu na temat rzekomego jego udziału ślizganiu się po lodowcu w Austrii?
Avatar
Gość / 28 marca 2009 o 18:04
0
Gość napisał:
Zachęcam do udziału w sondzie, podsumowującej całe wydarzenie
[url="http://www.krasnik.info.pl/index.php"]http://www.krasnik.info.pl/index.php[/url]


Cicho na tym forum, userzy przestraszyli się?
Avatar
Gość / 28 marca 2009 o 09:03
0
Zachęcam do udziału w sądzie, podsumowującej całe wydarzenie
[url="http://www.krasnik.info.pl/index.php"]http://www.krasnik.info.pl/index.php[/url]
Avatar
owca / 28 marca 2009 o 07:13
0
koń by się uśmiał napisał:
W dniu dzisiejszy zostały przekroczone granice śmieszności urzędu. No cóż? To już taki standard...

hiiiiihaaaa
Avatar
łę / 28 marca 2009 o 07:10
0
Czu to prawda, że w Kraśniku trudno przejechać kilometr, żeby nie napotkać na dziury w jezdni? A może uda się choć przejechać 0,5 km bez dziur?
Avatar
łą / 27 marca 2009 o 21:31
0
To nie jest żaden atak, ale tylko pytanie: to oddał w końcu te 150000zł jak obiecał, czy nie ? To były tylko przedwyborcze obiecanki-cacanki, czy jak obiecał, to słowa dotrzymał? Ja tylko pytam?..
Avatar
$$$ / 27 marca 2009 o 17:02
0
rafal napisał:
BURMISTRZ MA DUŻO DZIECI Z KILKOMA KOBIETAMI,HASTA KASA MIASTA KRAŚNIKA I ROBI CO CHCE KAŻDY O TYM WIE .BUDUJE MIESZKANIA, I TAK MU NIKT NIC NIE ZROBI.

[url="http://www.youtube.com/watch?v=D69ux-_oBSI"]http://www.youtube.com/watch?v=D69ux-_oBSI[/url] ... i wszystko jasne!
rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu
galeria

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu 0 0

Dziś rocznica urodzin księdza Ignacego Kłopotowskiego. Był związany z Lublinem ponad 20 lat. Pomagał wykluczonym. Mając ich sporo pod opieką, był specjalistą crowdfundingu i nie był mu obcy fundraising. Z konieczności propagował i stosował idee zero waste. Twórca konsorcjum wydawniczego, publicysta wykorzystujący mechanizmy marketingu i public relations. Co w tym niezwykłego? Błogosławiony ksiądz Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu.

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt
21 lipca 2018, 20:00

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt 0 0

Co Gdzie Kiedy. Fani rolek i wrotek ponownie wyjadą w nocy na ulice miasta. Kolejną edycję NightSkating Lublin zaplanowano na sobotę. Tym razem przejażdżka będzie połączona z akcją charytatywną.

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka
22 lipca 2018, 12:00

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka 1 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 22 lipca o godz. 12 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski 2018 w grze planszowej Neuroshima Hex. Chętni mogą zapisywać się do udziału od godz. 11.30 na miejscu.

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście 22 0

Milionowym klientem pochwalił się dzisiaj kompleks pływacki Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich. Pani Anna, która miała to szczęście, dostała rodzinny karnet do Aqua Lublin.

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy 0 0

W niedzielę zaczyna się Akcja św. Krzysztofa – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W ubiegłym roku dzięki przekazanym pieniądzom udało się spełnić prośby polskich misjonarzy w 30 krajach świata.

Pokazy fontanny na placu Litewskim w Lublinie: Nowe widowisko "Anioły lubelskie"

Pokazy fontanny na placu Litewskim w Lublinie: Nowe widowisko "Anioły lubelskie" 3 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek 20 lipca po raz pierwszy pokazane zostanie w fontannie na pl. Litewskim nowe widowisko „Anioły lubelskie”. W lipcu zobaczymy je w sumie sześć razy, bo Ratusz zmienił harmonogram pokazów.

Chwila nieuwagi i takie efekty. Dachowanie audi [zdjęcia]
galeria

Chwila nieuwagi i takie efekty. Dachowanie audi [zdjęcia] 0 2

Do zdarzenia doszło w piątek po godz. 8 w Janowicach (pow. świdnicki).

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Brązowy medal Joanny Bemowskiej z AZS UMCS
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Brązowy medal Joanny Bemowskiej z AZS UMCS 0 0

Świetny początek 94 PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce dla AZS UMCS. Joanna Bemowska wywalczyła brązowy medal w chodzie sportowym na 5 km.

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację 40 6

Cztery lata więzienia i przymusowa terapia odwykowa. To kara dla 26-latka z okolic Puław, który ugodził nożem własną matkę. Wcześniej latami znęcał się nad rodziną.

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość
Magazyn

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość 2 0

Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość

O ziołach, wirusie i drogach dla Niepodległej

O ziołach, wirusie i drogach dla Niepodległej 0

Rozmowa ze Sławomirem Sosnowskim, Marszałkiem Województwa Lubelskiego.

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin?

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin? 2 0

Organizatorzy mistrzostw Polski zadbali o to, żeby kibice każdego dnia zawodów mieli co oglądać. Dlatego już w piątek w akcji będzie można zobaczyć Pawła Fajdka

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram]
22 lipca 2018, 17:00

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram] 1 0

Co Gdzie Kiedy. Od najbliższej niedzieli po Lublinie będzie krążyć Cyrk Podwórkowy, który co rok jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów. Artyści będą występować na terenie lubelskich dzielnic. Wszystkie występy są darmowe.

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego 49 5

Bezdomny został pobity przez dwóch mężczyzn w okolicach dworca autobusowego przy al. Tysiąclecia w Lublinie.

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę 0 0

Dodatkowy objazd wprowadzony będzie w sobotę na liniach autobusowych nr 7 oraz 50. Powodem są prace drogowe.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!