Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

24 listopada 2014 r.
10:15
Edytuj ten wpis

Nie było debaty kandydatów na burmistrza Kraśnika. Dziś kolejne zaproszenie?

Autor: Zdjęcie autora aa
0 8 A A

W sobotę w restauracji MusiCafe w Kraśniku nie spotkali się na debacie dwaj kandydaci, który w drugiej turze wyborów będą walczyć o fotel burmistrza tego miasta.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Był zapraszający - obecny burmistrz Kraśnika Mirosław Włodarczyk (startuje z poparciem PiS). Zabrakło zapraszanego - Piotra Janczarka (staruje z poparciem PSL, po I turze też z PO).

- To nie jest kwestia tego, że pan Piotr nie przyjechał - mówi Urszula Kozyrska, pełnomocnik wyborczy KWW Piotra Janczarka. - Jako pełnomocnik rozmawiałam z zastępca burmistrza Jarosławem Stawiarskim i nie doszliśmy do porozumienia w kwestii tej debaty.

Chodziło m.in. o to, że przedstawiciele Piotra Janczarka chcieli aby debata była w studio TVP Lublin. Strony nie uzgadniały też wcześniej terminu debaty.
W poniedziałek kontrkandydat Włodarczyka ma wystosować zaproszenie do debaty w Lublinie. Na taki ruch Janczarka czeka obecny burmistrz.

"Ja ze swej strony deklaruję, że jestem gotów zaakceptować Pańskie propozycje i merytorycznie rozmawiać na temat przyszłości naszego miasta” - pisze Włodarczyk na Facebooku, w liście skierowanym do Piotra Janczarka.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ŁOWCA SKÓR / 25 listopada 2014 r. o 08:23

Michałek wymyślił, żeby Jareczek dał Mirkowi pomysł na 2 turę. Szwadrony Jarkowe dostały rozkaz "iść w miasto" i głosić słowo Spin doktora z Biłgoraja, bo jeżeli przegrają to był harcerze i Rodzina Radia M na bruk. A co oni potrafią?
Tylko sPISkować.

JUDE ???

Avatar
Gość / 25 listopada 2014 r. o 07:35

Na youtube jest znakomity filmik: "Nocna zmiana". Polecam wszystkim wyborcom i młodzieży. Warto oglądnąć!.

Avatar
Gall Anonim / 25 listopada 2014 r. o 00:14

Jest zaproszeni oficjalne na facebooku dla Pana Włodarczyka, właśnie we czwartek:) TVP Lublin, no obiektywniej się nie da jak na Kraśnik:)

Avatar
prawdziwe oblicze PSL / 24 listopada 2014 r. o 22:04

To bardzo interesujące, jak PSL widzi swoją misję dla dobra mieszkańców miasta.

Brawo dla Janczarka za dobór kadr! To bardzo pouczająca wypowiedź!

Avatar
:) / 24 listopada 2014 r. o 21:07

Janosiku, o co tobie kaman? Nijak cię zrozumieć się nie da.

Ale ja mam takie proste pytanko: kiedy PSL odda grubo ponad 20 milionów zł. niezgodnie z prawem wydane na kampanię wyborczą? Dlaczego PSL nie stosuje się do wyroku sądowego i nie oddaje do budżetu tego, co mu winien?

A biedne dzieci nie mają co jeść...

 to niech zęby w blachę na kościele wsadzą :)

Avatar
Gość / 24 listopada 2014 r. o 16:28

Janosiku, o co tobie kaman? Nijak cię zrozumieć się nie da.

Ale ja mam takie proste pytanko: kiedy PSL odda grubo ponad 20 milionów zł. niezgodnie z prawem wydane na kampanię wyborczą? Dlaczego PSL nie stosuje się do wyroku sądowego i nie oddaje do budżetu tego, co mu winien?

A biedne dzieci nie mają co jeść...

Avatar
janosik / 24 listopada 2014 r. o 12:15
Michałek wymyślił, żeby Jareczek dał Mirkowi pomysł na 2 turę. Szwadrony Jarkowe dostały rozkaz "iść w miasto" i głosić słowo Spin doktora z Biłgoraja, bo jeżeli przegrają to był harcerze i Rodzina Radia M na bruk. A co oni potrafią?
Tylko sPISkować.
Avatar
pozostał niesmak / 24 listopada 2014 r. o 11:28

Pani Urszylo Kozyrsko: to właśnie jest kwestia tego, że pan Piotr nie przyjechał! Bo pan Piotr zawsze nawala, nie dotrzymuje umowy. Jest, jak to już tu było pisane: wirtualnym kandydatem - niby jest, a tak naprawdę to go nie ma.

Ale krętactwo PSL opanowała równie dobrze jak koalicjantka Platforma.

Avatar
ŁOWCA SKÓR / 25 listopada 2014 r. o 08:23

Michałek wymyślił, żeby Jareczek dał Mirkowi pomysł na 2 turę. Szwadrony Jarkowe dostały rozkaz "iść w miasto" i głosić słowo Spin doktora z Biłgoraja, bo jeżeli przegrają to był harcerze i Rodzina Radia M na bruk. A co oni potrafią?
Tylko sPISkować.

JUDE ???

Avatar
Gość / 25 listopada 2014 r. o 07:35

Na youtube jest znakomity filmik: "Nocna zmiana". Polecam wszystkim wyborcom i młodzieży. Warto oglądnąć!.

Avatar
Gall Anonim / 25 listopada 2014 r. o 00:14

Jest zaproszeni oficjalne na facebooku dla Pana Włodarczyka, właśnie we czwartek:) TVP Lublin, no obiektywniej się nie da jak na Kraśnik:)

Avatar
prawdziwe oblicze PSL / 24 listopada 2014 r. o 22:04

To bardzo interesujące, jak PSL widzi swoją misję dla dobra mieszkańców miasta.

Brawo dla Janczarka za dobór kadr! To bardzo pouczająca wypowiedź!

Avatar
:) / 24 listopada 2014 r. o 21:07

Janosiku, o co tobie kaman? Nijak cię zrozumieć się nie da.

Ale ja mam takie proste pytanko: kiedy PSL odda grubo ponad 20 milionów zł. niezgodnie z prawem wydane na kampanię wyborczą? Dlaczego PSL nie stosuje się do wyroku sądowego i nie oddaje do budżetu tego, co mu winien?

A biedne dzieci nie mają co jeść...

 to niech zęby w blachę na kościele wsadzą :)

Avatar
Gość / 24 listopada 2014 r. o 16:28

Janosiku, o co tobie kaman? Nijak cię zrozumieć się nie da.

Ale ja mam takie proste pytanko: kiedy PSL odda grubo ponad 20 milionów zł. niezgodnie z prawem wydane na kampanię wyborczą? Dlaczego PSL nie stosuje się do wyroku sądowego i nie oddaje do budżetu tego, co mu winien?

A biedne dzieci nie mają co jeść...

Avatar
janosik / 24 listopada 2014 r. o 12:15
Michałek wymyślił, żeby Jareczek dał Mirkowi pomysł na 2 turę. Szwadrony Jarkowe dostały rozkaz "iść w miasto" i głosić słowo Spin doktora z Biłgoraja, bo jeżeli przegrają to był harcerze i Rodzina Radia M na bruk. A co oni potrafią?
Tylko sPISkować.
Avatar
pozostał niesmak / 24 listopada 2014 r. o 11:28

Pani Urszylo Kozyrsko: to właśnie jest kwestia tego, że pan Piotr nie przyjechał! Bo pan Piotr zawsze nawala, nie dotrzymuje umowy. Jest, jak to już tu było pisane: wirtualnym kandydatem - niby jest, a tak naprawdę to go nie ma.

Ale krętactwo PSL opanowała równie dobrze jak koalicjantka Platforma.

Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

 Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 6 grudnia 2022 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 6 grudnia 2022 r.

Święty Mikołaj od Coca-Coli był przecież biskupem. Na Lubelszczyźnie jego kult był szczególnie silny
Rozmowa

Święty Mikołaj od Coca-Coli był przecież biskupem. Na Lubelszczyźnie jego kult był szczególnie silny

Dziś św. Mikołaj należy do najbardziej znanych świętych, otaczają go czcią zarówno wierni kościoła wschodniego, jak i zachodniego - rozmowa z dr hab. Mariolą Tymochowicz, prof. Uczelni z Katedry Niematerialnego Dziedzictwa Kulturowego w Instytucie Nauk o Kulturze na Wydziale Filologicznym UMCS.

Mundial 2022: Brazylia - Korea Południowa 4:1. Awans do ćwierćfinału w rytmie samby

Mundial 2022: Brazylia - Korea Południowa 4:1. Awans do ćwierćfinału w rytmie samby

Reprezentacja Brazylii bez żadnych kłopotów zameldowała się w ćwierćfinale. W 1/8 finału „Canarinhos” pokonali 4:1 Koreę Południową i dali jasny sygnał, że należy ich rozważać jako jednego z kandydatów do mistrzostwa świata

Zamość. Nowy dyrektor w Ratuszu od kultury i sportu

Zamość. Nowy dyrektor w Ratuszu od kultury i sportu

Łukasz Gajdecki będzie od 15 grudnia dyrektorem Wydziału Kultury i Sportu Urzędu Miasta Zamość. Wygrał konkurs na to stanowisko ogłoszony po tym, jak zwolnił je w połowie września Piotr Orzechowski, obecnie wiceprezydent Zamościa.

Mundial 2022: Chorwacja lepsza od Japonii po rzutach karnych

Mundial 2022: Chorwacja lepsza od Japonii po rzutach karnych

Chorwaci powoli wyrastają na specjalistów od rzutów karnych. W poprzednim mundialu w drodze po drugie miejsce dwa razy ogrywali rywali w serii jedenastek. W poniedziałek w taki sposób uporali się z Japonią. Po 120 minutach walki było 1:1, ale piłkarze z „Kraju Kwitnącej Wiśni” wykorzystali tylko jeden strzał z „wapna” i ostatecznie przegrali 1:3

Lublin. Startuje Festiwal Bożego Narodzenia. Jutro oficjalnie zaświecą się ozdoby na deptaku
galeria

Lublin. Startuje Festiwal Bożego Narodzenia. Jutro oficjalnie zaświecą się ozdoby na deptaku

Już we wtorek o godz. 16 włączona ma być całość świątecznej iluminacji centrum Lublina. W ten sposób rozpocznie się coroczny Festiwal Bożego Narodzenia.

Lubelskie. Kolej wprowadza przystanki na żądanie. Co musi zrobić pasażer, żeby wysiąść?

Lubelskie. Kolej wprowadza przystanki na żądanie. Co musi zrobić pasażer, żeby wysiąść?

Maszynista nie zatrzyma pociągu, jeżeli podróżny przynajmniej stację wcześniej nie zgłosi obsłudze, że ma zamiar wysiadać. Już od najbliższej niedzieli, wraz ze zmianą rozkładu jazdy, kolej wprowadzi w regionie siedem przystanków na żądanie.

Lubelskie. Piernikowe serca od uczniów. "Pomagamy ludziom, którzy są samotni"

Lubelskie. Piernikowe serca od uczniów. "Pomagamy ludziom, którzy są samotni"

Po wymuszonej przez pandemię przerwie uczniowie Szkoły Podstawowej znów przyniosą sąsiadom mikołajkowe prezenty. Prezenty najcenniejsze, bo własnoręcznie przygotowane i wyjątkowe smaczne.

Nowe sklepy w Lublinie. Na początek otwiera się Aldi

Nowe sklepy w Lublinie. Na początek otwiera się Aldi

W tym tygodniu zmienia się handlowa mapa Lublina. Sprawdzamy, jakie sklepy pojawiają się, a w jakich nie zrobimy już zakupów.

26. Międzynarodowy Wschodni Salon Sztuki. Wernisaż w Lublinie
9 grudnia 2022, 18:00

26. Międzynarodowy Wschodni Salon Sztuki. Wernisaż w Lublinie

Prace z różnych dziedzin sztuki współczesnej będzie można podziwiać w Centrum Spotkania Kultur w ramach 26. Międzynarodowego Wschodniego Salonu Sztuki. Otwarcie ekspozycji nastąpi 9 grudnia o godz. 18.

Nowy konsulat honorowy w Lublinie. Nowa rola znanego biznesmena

Nowy konsulat honorowy w Lublinie. Nowa rola znanego biznesmena

W Lublinie uroczyście został otwarty nowy konsulat honorowy. Swoje przedstawicielstwo w stolicy województwa lubelskiego ma Republika Czeska. Konsulem został przedsiębiorca Bogdan Łukasik.

Biała Podlaska: Był urząd, już go nie ma. Wiadomo, co teraz będzie przy ul. Brzeskiej. Zdjęcia
galeria

Biała Podlaska: Był urząd, już go nie ma. Wiadomo, co teraz będzie przy ul. Brzeskiej. Zdjęcia

Po budynku dawnego Urzędu Kontroli Skarbowej zostały gruzy. Firma, która jest właścicielem tego terenu ma co do niego własne plany.

Wystawa bożonarodzeniowa w Muzeum Wsi Lubelskiej
11 grudnia 2022, 11:00

Wystawa bożonarodzeniowa w Muzeum Wsi Lubelskiej

W niedzielę, 11 grudnia o godz. 11 w galerii na piętrze ratusza z Głuska Muzeum Wsi Lubelskiej (sektor Miasteczko) zostanie otwarta wystawa zbiorów bożonarodzeniowych "Wszystko się zmieniło jak nigdy nie było (...)".

Lubelski marszałek dostał czek, ale pewnie się z tego nie cieszy. Ponad miliard zł, którego nie dostaniemy
galeria

Lubelski marszałek dostał czek, ale pewnie się z tego nie cieszy. Ponad miliard zł, którego nie dostaniemy

Symboliczny czek na „minus miliard złotych” przekazała władzom województwa „delegacja ważnych górniczych prezesów”. W ten sposób, przy okazji przypadającej niedawno Barbórki ekolodzy chcieli przypomnieć o 250 mln euro (w przeliczeniu 1,2 mld zł), jakie nasz region mógł otrzymać w ramach unijnego wsparcia dla górniczych regionów odchodzących od węgla.

Puławy. Udało się zebrać pół tony karmy dla zwierząt, a Malwina Korpon poprowadzi lekcję w zerówce

Puławy. Udało się zebrać pół tony karmy dla zwierząt, a Malwina Korpon poprowadzi lekcję w zerówce

Zakończyła się rozpoczęta w październiku zbiórka dobrej jakości karmy dla bezdomnych zwierząt z puławskiego schroniska. Podczas sobotniego finału akcji organizatorzy ogłosili jej wyniki. Zebrano 468 kilogramów psiej i kociej żywności.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!