Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

25 listopada 2014 r.
13:00
Edytuj ten wpis

Wyborczy show-biznes w Kraśniku

3 29 A A

Krzysztof Cugowski, lider Budki Suflera i były senator PiS, przyjeżdża dziś do Kraśnika. Najpierw razem z Mirosławem Włodarczykiem, popieranym przez PiS kandydatem na burmistrza porozmawia z dziennikarzami. Później z Mirosławem Włodarczykiem, ale tym razem jako burmistrzem, weźmie udział w spotkaniu z uczniami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Najpierw Urząd Miasta w Kraśniku przysłał informację, że dzisiaj Krzysztof Cugowski, lider Budki Suflera spotka się z gimnazjalistami i uczniami klas szóstych szkół podstawowych.

"Wokalista przyjedzie na zaproszenie Samorządu Uczniowskiego gimnazjum oraz burmistrza Mirosława Włodarczyka” - czytamy w e-mailu. Spotkanie pt. "Jak osiągnąć sukces w show-biznesie?” zostało zaplanowane w Publicznym Gimnazjum nr 1.

Godzinę później na redakcyjną skrzynkę przyszła kolejna wiadomość, tym razem ze sztabu wyborczego Mirosława Włodarczyka. To zaproszenie na briefing prasowy na placu przed Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku. Weźmie w nich udział kandydat na burmistrza Mirosław Włodarczyk i Krzysztof Cugowski. "Tematem spotkania będzie m.in. promocja miasta Kraśnika poprzez cykliczne wydarzenia kulturalne, spotkania, festiwale” - czytamy.

Dyrektor zaskoczony

Zadzwoniliśmy do Publicznego Gimnazjum nr 1. - Nie wiem, od jak dawna uczniowie zabiegają o spotkanie z panem Cugowskim - mówi Waldemar Wieczorek, wicedyrektor szkoły. Przyznał, że o wizycie wokalisty Budki Suflera dowiedział się… wczoraj. - Więcej na ten temat będzie mógł powiedzieć pan dyrektor i opiekun samorządu uczniowskiego.

Ale kiedy dzwoniliśmy, dyrektora w szkole już nie było.

- To spotkanie było planowane wcześniej, tylko nie miałem czasu, żeby spotkać się z uczniami - mówi Krzysztof Cugowski.

Czy na spotkaniu z uczniami będzie burmistrz Kraśnika, który startuje z poparciem PiS? - Pewnie na chwilę przyjdę się przywitać - przypuszcza Włodarczyk.
- To może być sugestia dla nauczycieli, na kogo mają głosować - uważa jedna z osób pracujących w gimnazjum, gdzie będzie spotkanie z Cugowskim. I nie ma wątpliwości: To wszystko jest robione pod wybory.

Kandydaci powinni tego unikać

- Jesteśmy w trakcie gorącego czasu kampanii wyborczej, a pan Włodarczyk startuje w drugiej turze - mówi Teresa Bichta, dyrektor Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Lublinie. - To jest jakaś sugestia, w tym sensie, że np. uczniowie wrócą do domu i opowiedzą rodzinom, jaki to pan burmistrz jest fajny.
Jej zdaniem kandydaci powinni unikać takich spotkań. - Ale my na to wpływu nie mamy - dodaje Bichta.

- Spotkanie z panem Cugowskim ma być atrakcją dla uczniów - odpowiada Włodarczyk. - Nie sadzę, aby dzieci miały wpływ na to, na kogo zagłosują ich rodzice.

• Czy liczy pan na poparcie Krzysztofa Cugowskiego?

- Jeśli pan Krzysztof uzna, że jestem osobą, której chce udzielić takiego poparcia, to absolutnie tak - przyznaje Włodarczyk. - To jest decyzja pana Cugowskiego, ale ja tego nie wymagam.

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
schaboszczak / 27 listopada 2014 o 09:28
0

Zadziwiające jest to, jak zwolennicy panującego układu sprytnie przechodzą do porządku dziennego nad swoimi grzeszkami zarzucając je innym. Dziwna amnezja na zawołanie jest parawanem chroniącym ich przed przypomnieniem o nie tak dawnych niegodziwościach. Jak Niesiołowski, każdego normalnego uważają za wichrzyciela, rewolucjonistę i syjonistę, byleby prawda nie ujrzała światła i samemu nie dać się oderwać od koryta.

To jest bandyta rodem z PRLu ale komuchy mają tam takich więcej,już nie wspominając o drugim specjaliście od  "dożynania watah " to jest komuchów język miłości do swojego Narodu,reszta wyszła na jaw w taśmach prawdy !!!!

To jest bandyta rodem z PRLu ale komuchy mają tam takich więcej,już nie wspominając o drugim specjaliście od  "dożynania watah " to jest komuchów język miłości do swojego Narodu,reszta wyszła na jaw w taśmach prawdy !!!!

rozwiń
Avatar
Gość / 27 listopada 2014 o 09:12
0

Zadziwiające jest to, jak zwolennicy panującego układu sprytnie przechodzą do porządku dziennego nad swoimi grzeszkami zarzucając je innym. Dziwna amnezja na zawołanie jest parawanem chroniącym ich przed przypomnieniem o nie tak dawnych niegodziwościach. Jak Niesiołowski, każdego normalnego uważają za wichrzyciela, rewolucjonistę i syjonistę, byleby prawda nie ujrzała światła i samemu nie dać się oderwać od koryta.

Avatar
Gość / 27 listopada 2014 o 00:57
0

Panią Teresę Bichtę to wyraźnie pogieło. Powinna rozpocząć badania wpływu dzieci z podstawówki i w gimnazjum na wyłonienie kandydata w wyborach samorządowych. To kolejny dowód na konieczność wymiany ludzi w biurach wyborczych.

Oj Jasiu Jasiu przeczytaj taką jedną ustawę (ordynacja wyborcza) jest tam zapis, który mówi o tym że jest absolutny zakaz prowadzenia agitacji wyborczej w każdej formie na terenie szkół w stosunku do małoletnich. 

Oj Jasiu Jasiu przeczytaj taką jedną ustawę (ordynacja wyborcza) jest tam zapis, który mówi o tym że jest absolutny zakaz prowadzenia agitacji wyborczej w każdej formie na terenie szkół w stosunku do małoletnich. 

rozwiń
Avatar
GRAŻYNA / 26 listopada 2014 o 10:12
0

JAK MOŻNA POPIERAĆ OSOBĘ, KTÓREJ SIĘ NIE ZNA. PAN CUGOWSKI NIE JEST JAKIMŚ WIELKIM AUTORYTETEM, OWSZEM NAGRAŁ KILKA PIOSENEK WPADAJĄCYCH W UCHO I TO WSZYSTKO. DLACZEGO "PODPINA" SIĘ GO PRZED NIEDZIELNYMI WYBORAMI POD MŁODZIEŻ GIMNAZJUM. MŁODZI SŁUCHAJĄ TERAZ INNYCH  ZESPOŁÓW.

Avatar
Gość / 26 listopada 2014 o 09:45
0

Dyrektorem szkoły też bez konkursu można zostać, a związki to przyklepują, bo im tak wygodniej. Czyż nie?

Avatar
jedna wielka obłuda / 26 listopada 2014 o 09:25
0

A dyrektorem przedszkola można zostać nawet bez konkursu. I kto o tym decyduje? Podpowiem- nie związki!

Avatar
Gość / 25 listopada 2014 o 22:19
0

Żeby dostać pracę w szkole w Kraśniku trzeba być zaufanym członkiem związku zawodowego, którego aktyw należy do PO.

Czy ktoś zaprzeczy? Nie, bo to prawda!

I to jest jak w komputerze: system o:1 - prawda albo fałsz.

Naprawdę burmistrz jest tak słaby że dopuszcza do swego dworu (w hierarchii sługi oczywiście popleczników PO :o  

Avatar
radna Viola / 25 listopada 2014 o 22:18
0

Żeby dostać pracę w szkole w Kraśniku trzeba być zaufanym członkiem związku zawodowego, którego aktyw należy do PO.

Czy ktoś zaprzeczy? Nie, bo to prawda!

I to jest jak w komputerze: system o:1 - prawda albo fałsz.

Musisz być z sitwą lub POpierać sitwę,inaczej nic z tego.

Avatar
Gość / 25 listopada 2014 o 21:51
0

Żeby dostać pracę w szkole w Kraśniku trzeba być zaufanym członkiem związku zawodowego, którego aktyw należy do PO.

Czy ktoś zaprzeczy? Nie, bo to prawda!

I to jest jak w komputerze: system o:1 - prawda albo fałsz.

Avatar
... / 25 listopada 2014 o 21:27
0

No to mamy fajne igryska, przecież gawiedź to kocha.... a tak na marginesie PIS w naszym mieście ma dziwne poczucie moralności

Avatar
schaboszczak / 27 listopada 2014 o 09:28
0

Zadziwiające jest to, jak zwolennicy panującego układu sprytnie przechodzą do porządku dziennego nad swoimi grzeszkami zarzucając je innym. Dziwna amnezja na zawołanie jest parawanem chroniącym ich przed przypomnieniem o nie tak dawnych niegodziwościach. Jak Niesiołowski, każdego normalnego uważają za wichrzyciela, rewolucjonistę i syjonistę, byleby prawda nie ujrzała światła i samemu nie dać się oderwać od koryta.

To jest bandyta rodem z PRLu ale komuchy mają tam takich więcej,już nie wspominając o drugim specjaliście od  "dożynania watah " to jest komuchów język miłości do swojego Narodu,reszta wyszła na jaw w taśmach prawdy !!!!

To jest bandyta rodem z PRLu ale komuchy mają tam takich więcej,już nie wspominając o drugim specjaliście od  "dożynania watah " to jest komuchów język miłości do swojego Narodu,reszta wyszła na jaw w taśmach prawdy !!!!

rozwiń
Avatar
Gość / 27 listopada 2014 o 09:12
0

Zadziwiające jest to, jak zwolennicy panującego układu sprytnie przechodzą do porządku dziennego nad swoimi grzeszkami zarzucając je innym. Dziwna amnezja na zawołanie jest parawanem chroniącym ich przed przypomnieniem o nie tak dawnych niegodziwościach. Jak Niesiołowski, każdego normalnego uważają za wichrzyciela, rewolucjonistę i syjonistę, byleby prawda nie ujrzała światła i samemu nie dać się oderwać od koryta.

Avatar
Gość / 27 listopada 2014 o 00:57
0

Panią Teresę Bichtę to wyraźnie pogieło. Powinna rozpocząć badania wpływu dzieci z podstawówki i w gimnazjum na wyłonienie kandydata w wyborach samorządowych. To kolejny dowód na konieczność wymiany ludzi w biurach wyborczych.

Oj Jasiu Jasiu przeczytaj taką jedną ustawę (ordynacja wyborcza) jest tam zapis, który mówi o tym że jest absolutny zakaz prowadzenia agitacji wyborczej w każdej formie na terenie szkół w stosunku do małoletnich. 

Oj Jasiu Jasiu przeczytaj taką jedną ustawę (ordynacja wyborcza) jest tam zapis, który mówi o tym że jest absolutny zakaz prowadzenia agitacji wyborczej w każdej formie na terenie szkół w stosunku do małoletnich. 

rozwiń
Avatar
GRAŻYNA / 26 listopada 2014 o 10:12
0

JAK MOŻNA POPIERAĆ OSOBĘ, KTÓREJ SIĘ NIE ZNA. PAN CUGOWSKI NIE JEST JAKIMŚ WIELKIM AUTORYTETEM, OWSZEM NAGRAŁ KILKA PIOSENEK WPADAJĄCYCH W UCHO I TO WSZYSTKO. DLACZEGO "PODPINA" SIĘ GO PRZED NIEDZIELNYMI WYBORAMI POD MŁODZIEŻ GIMNAZJUM. MŁODZI SŁUCHAJĄ TERAZ INNYCH  ZESPOŁÓW.

Avatar
Gość / 26 listopada 2014 o 09:45
0

Dyrektorem szkoły też bez konkursu można zostać, a związki to przyklepują, bo im tak wygodniej. Czyż nie?

Avatar
jedna wielka obłuda / 26 listopada 2014 o 09:25
0

A dyrektorem przedszkola można zostać nawet bez konkursu. I kto o tym decyduje? Podpowiem- nie związki!

Avatar
Gość / 25 listopada 2014 o 22:19
0

Żeby dostać pracę w szkole w Kraśniku trzeba być zaufanym członkiem związku zawodowego, którego aktyw należy do PO.

Czy ktoś zaprzeczy? Nie, bo to prawda!

I to jest jak w komputerze: system o:1 - prawda albo fałsz.

Naprawdę burmistrz jest tak słaby że dopuszcza do swego dworu (w hierarchii sługi oczywiście popleczników PO :o  

Avatar
radna Viola / 25 listopada 2014 o 22:18
0

Żeby dostać pracę w szkole w Kraśniku trzeba być zaufanym członkiem związku zawodowego, którego aktyw należy do PO.

Czy ktoś zaprzeczy? Nie, bo to prawda!

I to jest jak w komputerze: system o:1 - prawda albo fałsz.

Musisz być z sitwą lub POpierać sitwę,inaczej nic z tego.

Avatar
Gość / 25 listopada 2014 o 21:51
0

Żeby dostać pracę w szkole w Kraśniku trzeba być zaufanym członkiem związku zawodowego, którego aktyw należy do PO.

Czy ktoś zaprzeczy? Nie, bo to prawda!

I to jest jak w komputerze: system o:1 - prawda albo fałsz.

Avatar
... / 25 listopada 2014 o 21:27
0

No to mamy fajne igryska, przecież gawiedź to kocha.... a tak na marginesie PIS w naszym mieście ma dziwne poczucie moralności

Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rośliny owadożerne w Muzeum Wsi Lubelskiej
19 sierpnia 2018, 11:00

Rośliny owadożerne w Muzeum Wsi Lubelskiej 2 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników roślin owadożernych! W niedzielę, 19 sierpnia w godz. 11-17 w Muzeum Wsi Lubelskiej będzie można zobaczyć wspaniałe okazy tego typu roślin i spotkać się ze specjalistą.

Pies pogryzł mu buty. Przywiązał go do grzejnika

Pies pogryzł mu buty. Przywiązał go do grzejnika 5 1

21- latek z Lublina przywiązał psa do grzejnika, bo zwierze zniszczyło mu buty. Mężczyzna może trafić na trzy lata do więzienia.

Jarmark Jagielloński. Koncert zauroczył Lublinian (dużo zdjęć)
galeria

Jarmark Jagielloński. Koncert zauroczył Lublinian (dużo zdjęć) 4 1

Na dziedzińcu Zamku Natalia Kukulska zaśpiewała rzeszowskie melodie z Heleną Szpytmą z Markowej. Paulina Przybysz wystąpiła z kapelę Pańczaków. Zobaczyć można było także panie z zespołu Gołcunecki oraz śpiewaczkę Marię Pęzik z Gałek Rusinowskich. Wojtek Mazolewski wystąpił z kapelą Jurka Wrony, a Barbara Wrońska z Anną Chudą.

Pożar samochodu z dzieckiem w środku. "Część osób nagrywała tragedię telefonem zamiast pomóc"
galeria

Pożar samochodu z dzieckiem w środku. "Część osób nagrywała tragedię telefonem zamiast pomóc" 155 10

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem na jednym z osiedli w Rybniku - informuje Śląska Policja.

Lublin: Dożynki dworskie w Skansenie
19 sierpnia 2018, 14:00

Lublin: Dożynki dworskie w Skansenie 3 0

Co Gdzie Kiedy. 19 sierpnia w Muzeum Wsi Lubelskiej odbędą się barwne obchody Dożynek dworskich, które rozpoczną się o godz. 14 mszą świętą w drewnianym kościele z Matczyna.

"Dokonaliśmy rzeczy niemożliwej". Tak chwali się dyrektor aukcji Pride of Poland. Utrzyma stanowisko?

"Dokonaliśmy rzeczy niemożliwej". Tak chwali się dyrektor aukcji Pride of Poland. Utrzyma stanowisko? 32 23

"Pomimo bezprecedensowego hejtu medialnego (...) i nagonki na ludzi związanych z tym wydarzeniem, doprowadziliśmy ten projekt do szczęśliwego finału" – pisze w podziękowaniach za aukcję Pride of Poland Maciej Grzechnik, prezes stadniny w Michałowie i dyrektor tegorocznej aukcji.

Lublin: VIII Kulturalny Festyn Bronowicki
18 sierpnia 2018, 15:00

Lublin: VIII Kulturalny Festyn Bronowicki 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 18 sierpnia o godz. 15 na terenach zielonych przy ul. Rudlickiego rozpocznie się VII Kulturalny Festyn Bronowicki. Na uczestników czeka moc atrakcji!

W policyjnym budżecie brakuje pieniędzy. "Wstrzymanie dodatków uderzy w najmniej zarabiających policjantów"

W policyjnym budżecie brakuje pieniędzy. "Wstrzymanie dodatków uderzy w najmniej zarabiających policjantów" 19 13

Policjanci nie dostaną na czas dodatków do pensji. Wypłata świadczeń została wstrzymana. Z pisma komendanta głównego w tej sprawie wynika, że w policyjnym budżecie brakuje pieniędzy na pokrycie wszystkich wydatków.

Nasza różana perełka z gminy Końskowola

Nasza różana perełka z gminy Końskowola 16 0

W ostatnią sobotę w Nałęczowie rozstrzygnięto konkurs kulinarny pod nazwą „Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów”. Po raz drugi wygrał go produkt z „Manufaktury Różanej” w Starej Wsi w gminie Końskowola.

Lubelskie: Wpadli z takimi bryłkami w samochodzie. Teraz mają problem

Lubelskie: Wpadli z takimi bryłkami w samochodzie. Teraz mają problem 1 0

W czwartek łukowscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową dowiedzieli się, że osoby jadące samochodem do Łukowa mogą mieć środki odurzające.

Motor Lublin - Soła Oświecim, czyli w sobotę inauguracja nowego sezonu na Arenie

Motor Lublin - Soła Oświecim, czyli w sobotę inauguracja nowego sezonu na Arenie 4 5

Motor po dwóch meczach ma cztery punkty. A przed sobą pierwsze spotkanie na własnym stadionie. W sobotę o godz. 19 żółto-biało-niebiescy zagrają z Sołą Oświęcim. Wszyscy liczą na efektowne otwarcie nowego sezonu u siebie

Lublin: Pies pogryzł mu buty. Przywiązał zwierzę za łapy do grzejnika

Lublin: Pies pogryzł mu buty. Przywiązał zwierzę za łapy do grzejnika 0 4

Mężczyzna wynajmujący pokój w jednym z lubelskich mieszkań skrępował psa należącego do córki właścicieli mieszkania i przywiązał mu łapy do grzejnika. Kiedy kobieta wróciła do domu, psa już nie było. Zwierzę znalazło się dopiero pod Lublinem, w okolicy jednego z wiaduktów.

Koncert Freenology w Nałęczowie
18 sierpnia 2018, 19:30

Koncert Freenology w Nałęczowie 0 0

W sobotę, 18 sierpnia o godz. 19.30 w Kawiarni Lipowej w Nałęczowie (ul. Lipowa 43) wystąpi formacja Freenology.

Eurojackpot 17.08.2018. Wyniki losowania, sprawdź liczby. 165 mln zł do wygrania!

Eurojackpot 17.08.2018. Wyniki losowania, sprawdź liczby. 165 mln zł do wygrania! 0 0

Losowanie Eurojackpot z 17 sierpnia 2018 r. Sprawdź wylosowane liczby. Czy ktoś wygra 165 mln zł, które znalazły się w puli podczas losowania?

TBV Start wrócił do treningów, europejskich pucharów jednak nie będzie?

TBV Start wrócił do treningów, europejskich pucharów jednak nie będzie? 2 0

Koszykarze TBV Startu Lublin mają już za sobą pierwszy wspólny trening. Lublinianie spotkali się w czwartek w hali MOSiR niemal w komplecie. Na pierwsze zajęcia przyjechał także James Washington.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!