Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

20 listopada 2014 r.
16:00
Edytuj ten wpis

W Kraśniku przed wyborczą dogrywką. Będzie debata?

Autor: Zdjęcie autora aa
5 37 A A

Mirosław Włodarczyk zaprasza Piotra Janczarka do publicznej debaty na temat Kraśnika. Włodarczyk - obecny burmistrz i Janczarek - pełnomocnik marszałka województwa lubelskiego ds. cyfryzacji, zmierzą się 30 listopada w drugiej turze wyborów na burmistrza Kraśnika.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Debata zaproponowana Janczarkowi przez Włodarczyka ma się odbyć w sobotę. Są na nią zaproszeni także mieszkańcy miasta. - Uważam, że mają prawo dowiedzieć się i posłuchać o różnych wizjach Kraśnika - mówi Włodarczyk. - Będą mogli też poznać kandydatów. Dlatego chciałbym z panem Janczarkiem podyskutować.

Zaproszenie zostało wysłane m.in. na oficjalny e-mail podawany na materiałach wyborczych Piotra Janczarka.

Czy do debaty dojdzie? Druga strona nie udzieliła jeszcze odpowiedzi na ten temat. - Przygotowujemy się do konferencji z panem europosłem Krzysztofem Hetmanem z PSL (będzie dzisiaj - red.) - mówi Urszula Kozyrska, pełnomocnik wyborczy KWW Piotra Janczarka. I dodaje: Będziemy się zajmować debatą w stosownym czasie. - Na odpowiedź mają jeszcze czas - dodaje Włodarczyk.
Debata kandydatów na fotel burmistrza Kraśnika została zaplanowana na sobotę - 22 listopada, w restauracji Music Cafe, przy ul. Krasińskiego 11F. Ma się rozpocząć o godz. 16.

Poniatowa też chce debatować

Debatę kandydatów na fotel burmistrza zaplanowano też w Poniatowej. Burmistrz Stefanek Lilla spotka się z kontrkandydatem Zygmuntem Wyroślakiem. Spotkanie w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Poniatowej ma się rozpocząć w niedzielę o godz. 17.

Komentarze 37

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
sala / 28 listopada 2014 o 08:28
0

Nie będzie, żadnch debat, bo PSL jak ognia unika takich pulicznych wystepów. I to wszędzie!

Im zależy wyłacznie na stanowiskach a nie kreowaniu dobrych kandydatów. Z założeniach PSL miastami mają rządzić pPowiatowi sekretarze PSL a nie burmistrzowie.

Avatar
Gość / 27 listopada 2014 o 21:05
0

Nie do końca. Teren pod TESCO sprzedał Włodarczyk. Starosta zezwolenia nie wydać już nie mógł. Włodarczyk (RADA) mogła zmienić Plan Zagospodarowania. Mogła!!!

Znowu bajki! Rada, w dawnym składzie mogła, ale nie zrobiła tego. Dlaczego? Bo w radzie byli ci, co się podpisali pod lojalką Czubińskiego i całe 4 lata torpedowali prace najlepszego dotychczas, burmistrza.

I już widzę, jaki skowyt by był, gdyby Włodarczyk zrobił coś wbrew radzie.

Tylko Włodarczyk, bo to: miasto bez afer z sexem w roli głównej, bez ustawianych przetargów, bez mobbingu, a pożytkiem dla mieszkańców: solary, drogi i chodniki, parki dla dzieci i staruszków.

Znowu bajki! Rada, w dawnym składzie mogła, ale nie zrobiła tego. Dlaczego? Bo w radzie byli ci, co się podpisali pod lojalką Czubińskiego i całe 4 lata torpedowali prace najlepszego dotychczas, burmistrza.

I już widzę, jaki skowyt by był, gdyby Włodarczyk zrobił coś wbrew radzie.

Tylko Włodarczyk, bo to: miasto bez afer z sexem w roli głównej, bez ustawianych przetargów, bez mobbingu, a pożytkiem dla mieszkańców: solary, drogi i chodniki, parki dla dzieci i staruszków.

rozwiń
Avatar
Gość / 27 listopada 2014 o 16:51
0

Nie olał młodzieży tylko nie dał się sprowokować kilku niewychowanym gówniarzom. I dobrze, bo takie zachowanie a'la Niesiołowski nie przystoi nikomu, z kim można by rozmawiać. Zadymiarzy trzeba gonić, dialog i dyskusja to wymiana zdań, a nie wzajemne przekrzykiwanie się.

A niewątpliwą prawdą jest fakt, że Janczarka tam znowu nie było.

Czyli: jak zwykle.

Wirtualny kandydat - prawie jak Stan Tymiński. 

Sprowokować nuie dał się Janczarej. Kto wystawia pikietę do debaty? A Włodarczyk zachował się jak dzieciak. Na spodkaniach z mieszkańcami, zwolennicy PIS zachowywali się beszczelnie i arogancko. Pytania księżycowe. I Janczarek odpowiadał. Na rzecz Włodarczyka pracuje cały UM. Spotkanie z Cugowskim, za czyje pieniądze. Instrukcja głosowania w ŻK, za pieniądze z budżetu miasta. A twierdzenie że Janczarek to nie z Kraśnika, jest przegięciem. To może Urzędowska jest już poza granicami Miasta Kraśnik?

Sprowokować nuie dał się Janczarej. Kto wystawia pikietę do debaty? A Włodarczyk zachował się jak dzieciak. Na spodkaniach z mieszkańcami, zwolennicy PIS zachowywali się beszczelnie i arogancko. Pytania księżycowe. I Janczarek odpowiadał. Na rzecz Włodarczyka pracuje cały UM. Spotkanie z Cugowskim, za czyje pieniądze. Instrukcja głosowania w ŻK, za pieniądze z budżetu miasta. A twierdzenie że Janczarek to nie z Kraśnika, jest przegięciem. To może Urzędowska jest już poza granicami Miasta Kraśnik?

rozwiń
Avatar
Gość / 27 listopada 2014 o 16:41
0

Sprawa jest prosta - Janczarek nie poradzi sobie jako burmistrz Kraśnika, bo nie ma zaplecza zarówno wśród kadry, jak i co gorsze - wśród radnych (ani jednego radnego z PSL). Dlatego najprawdopodobniej wyląduje w starostwie, jako starosta lub vice (zależy jak się dogadają z Majem i reszta klubu). Włodarczyk tez nie jest optymalnym kandydatem, a Kraśnik ze swymi palącymi problemami czeka na dobrego włodarza .... Ciekawą sprawą jest, co teraz zrobi PSL z dr Czerwem, który pełni funkcję vice ?

Włśnie tylko Janczarek poradzi sobie z zaistniałą sytuacją. Włodarczyk da tylko schronienie dla Pana Stawiarskiego, Mulawy itp. Inwestycje poprowadzą tak, jak poprowadzili targowisko przy Fabrycznej. Tak jak prowadzą solary, tak jak zrobili boisko przy szkole 4 na dworcu. Czyli z paprają wszystko.

Włśnie tylko Janczarek poradzi sobie z zaistniałą sytuacją. Włodarczyk da tylko schronienie dla Pana Stawiarskiego, Mulawy itp. Inwestycje poprowadzą tak, jak poprowadzili targowisko przy Fabrycznej. Tak jak prowadzą solary, tak jak zrobili boisko przy szkole 4 na dworcu. Czyli z paprają wszystko.

rozwiń
Avatar
Gość / 27 listopada 2014 o 16:36
0

Przecież na market zezwolenia dał starosta na teren sprzedał  dawnp temu Czubiński, a FŁT sprzedała ARP. To gdie tu wina burmistrza Włodarczyka ?

Nie do końca. Teren pod TESCO sprzedał Włodarczyk. Starosta zezwolenia nie wydać już nie mógł. Włodarczyk (RADA) mogła zmienić Plan Zagospodarowania. Mogła!!!

Avatar
Jadwiga / 27 listopada 2014 o 09:30
0

Nie olał młodzieży tylko nie dał się sprowokować kilku niewychowanym gówniarzom. I dobrze, bo takie zachowanie a'la Niesiołowski nie przystoi nikomu, z kim można by rozmawiać. Zadymiarzy trzeba gonić, dialog i dyskusja to wymiana zdań, a nie wzajemne przekrzykiwanie się.

A niewątpliwą prawdą jest fakt, że Janczarka tam znowu nie było.

Czyli: jak zwykle.

Wirtualny kandydat - prawie jak Stan Tymiński. 

Jak ten OSZOŁOM do POlityki trafił ????

Jak ten OSZOŁOM do POlityki trafił ????

rozwiń
Avatar
Gość / 27 listopada 2014 o 09:19
0

Nie olał młodzieży tylko nie dał się sprowokować kilku niewychowanym gówniarzom. I dobrze, bo takie zachowanie a'la Niesiołowski nie przystoi nikomu, z kim można by rozmawiać. Zadymiarzy trzeba gonić, dialog i dyskusja to wymiana zdań, a nie wzajemne przekrzykiwanie się.

A niewątpliwą prawdą jest fakt, że Janczarka tam znowu nie było.

Czyli: jak zwykle.

Wirtualny kandydat - prawie jak Stan Tymiński. 

Avatar
Marcin kraśńik / 26 listopada 2014 o 22:12
0
Debata - to się odbyła , ale była to parodia debaty bo Włodarczyk nie pozwolił nikomu zadać pytania, po czym olał młodzież i wyszedł. Film na youtube. Janczarek od samego pczątku chciał debaty w TV ale chyba sie nie doczeka.
Avatar
zanim będzie za późno / 24 listopada 2014 o 22:06
0

Na youtube jest świetny filmik "Nocna zmiana". Polecam wszystkim oglądnięcie. Naprawdę warto!

Avatar
aa / 24 listopada 2014 o 18:45
0

oczywiście na youtube debaty nie obejrzę?

Avatar
sala / 28 listopada 2014 o 08:28
0

Nie będzie, żadnch debat, bo PSL jak ognia unika takich pulicznych wystepów. I to wszędzie!

Im zależy wyłacznie na stanowiskach a nie kreowaniu dobrych kandydatów. Z założeniach PSL miastami mają rządzić pPowiatowi sekretarze PSL a nie burmistrzowie.

Avatar
Gość / 27 listopada 2014 o 21:05
0

Nie do końca. Teren pod TESCO sprzedał Włodarczyk. Starosta zezwolenia nie wydać już nie mógł. Włodarczyk (RADA) mogła zmienić Plan Zagospodarowania. Mogła!!!

Znowu bajki! Rada, w dawnym składzie mogła, ale nie zrobiła tego. Dlaczego? Bo w radzie byli ci, co się podpisali pod lojalką Czubińskiego i całe 4 lata torpedowali prace najlepszego dotychczas, burmistrza.

I już widzę, jaki skowyt by był, gdyby Włodarczyk zrobił coś wbrew radzie.

Tylko Włodarczyk, bo to: miasto bez afer z sexem w roli głównej, bez ustawianych przetargów, bez mobbingu, a pożytkiem dla mieszkańców: solary, drogi i chodniki, parki dla dzieci i staruszków.

Znowu bajki! Rada, w dawnym składzie mogła, ale nie zrobiła tego. Dlaczego? Bo w radzie byli ci, co się podpisali pod lojalką Czubińskiego i całe 4 lata torpedowali prace najlepszego dotychczas, burmistrza.

I już widzę, jaki skowyt by był, gdyby Włodarczyk zrobił coś wbrew radzie.

Tylko Włodarczyk, bo to: miasto bez afer z sexem w roli głównej, bez ustawianych przetargów, bez mobbingu, a pożytkiem dla mieszkańców: solary, drogi i chodniki, parki dla dzieci i staruszków.

rozwiń
Avatar
Gość / 27 listopada 2014 o 16:51
0

Nie olał młodzieży tylko nie dał się sprowokować kilku niewychowanym gówniarzom. I dobrze, bo takie zachowanie a'la Niesiołowski nie przystoi nikomu, z kim można by rozmawiać. Zadymiarzy trzeba gonić, dialog i dyskusja to wymiana zdań, a nie wzajemne przekrzykiwanie się.

A niewątpliwą prawdą jest fakt, że Janczarka tam znowu nie było.

Czyli: jak zwykle.

Wirtualny kandydat - prawie jak Stan Tymiński. 

Sprowokować nuie dał się Janczarej. Kto wystawia pikietę do debaty? A Włodarczyk zachował się jak dzieciak. Na spodkaniach z mieszkańcami, zwolennicy PIS zachowywali się beszczelnie i arogancko. Pytania księżycowe. I Janczarek odpowiadał. Na rzecz Włodarczyka pracuje cały UM. Spotkanie z Cugowskim, za czyje pieniądze. Instrukcja głosowania w ŻK, za pieniądze z budżetu miasta. A twierdzenie że Janczarek to nie z Kraśnika, jest przegięciem. To może Urzędowska jest już poza granicami Miasta Kraśnik?

Sprowokować nuie dał się Janczarej. Kto wystawia pikietę do debaty? A Włodarczyk zachował się jak dzieciak. Na spodkaniach z mieszkańcami, zwolennicy PIS zachowywali się beszczelnie i arogancko. Pytania księżycowe. I Janczarek odpowiadał. Na rzecz Włodarczyka pracuje cały UM. Spotkanie z Cugowskim, za czyje pieniądze. Instrukcja głosowania w ŻK, za pieniądze z budżetu miasta. A twierdzenie że Janczarek to nie z Kraśnika, jest przegięciem. To może Urzędowska jest już poza granicami Miasta Kraśnik?

rozwiń
Avatar
Gość / 27 listopada 2014 o 16:41
0

Sprawa jest prosta - Janczarek nie poradzi sobie jako burmistrz Kraśnika, bo nie ma zaplecza zarówno wśród kadry, jak i co gorsze - wśród radnych (ani jednego radnego z PSL). Dlatego najprawdopodobniej wyląduje w starostwie, jako starosta lub vice (zależy jak się dogadają z Majem i reszta klubu). Włodarczyk tez nie jest optymalnym kandydatem, a Kraśnik ze swymi palącymi problemami czeka na dobrego włodarza .... Ciekawą sprawą jest, co teraz zrobi PSL z dr Czerwem, który pełni funkcję vice ?

Włśnie tylko Janczarek poradzi sobie z zaistniałą sytuacją. Włodarczyk da tylko schronienie dla Pana Stawiarskiego, Mulawy itp. Inwestycje poprowadzą tak, jak poprowadzili targowisko przy Fabrycznej. Tak jak prowadzą solary, tak jak zrobili boisko przy szkole 4 na dworcu. Czyli z paprają wszystko.

Włśnie tylko Janczarek poradzi sobie z zaistniałą sytuacją. Włodarczyk da tylko schronienie dla Pana Stawiarskiego, Mulawy itp. Inwestycje poprowadzą tak, jak poprowadzili targowisko przy Fabrycznej. Tak jak prowadzą solary, tak jak zrobili boisko przy szkole 4 na dworcu. Czyli z paprają wszystko.

rozwiń
Avatar
Gość / 27 listopada 2014 o 16:36
0

Przecież na market zezwolenia dał starosta na teren sprzedał  dawnp temu Czubiński, a FŁT sprzedała ARP. To gdie tu wina burmistrza Włodarczyka ?

Nie do końca. Teren pod TESCO sprzedał Włodarczyk. Starosta zezwolenia nie wydać już nie mógł. Włodarczyk (RADA) mogła zmienić Plan Zagospodarowania. Mogła!!!

Avatar
Jadwiga / 27 listopada 2014 o 09:30
0

Nie olał młodzieży tylko nie dał się sprowokować kilku niewychowanym gówniarzom. I dobrze, bo takie zachowanie a'la Niesiołowski nie przystoi nikomu, z kim można by rozmawiać. Zadymiarzy trzeba gonić, dialog i dyskusja to wymiana zdań, a nie wzajemne przekrzykiwanie się.

A niewątpliwą prawdą jest fakt, że Janczarka tam znowu nie było.

Czyli: jak zwykle.

Wirtualny kandydat - prawie jak Stan Tymiński. 

Jak ten OSZOŁOM do POlityki trafił ????

Jak ten OSZOŁOM do POlityki trafił ????

rozwiń
Avatar
Gość / 27 listopada 2014 o 09:19
0

Nie olał młodzieży tylko nie dał się sprowokować kilku niewychowanym gówniarzom. I dobrze, bo takie zachowanie a'la Niesiołowski nie przystoi nikomu, z kim można by rozmawiać. Zadymiarzy trzeba gonić, dialog i dyskusja to wymiana zdań, a nie wzajemne przekrzykiwanie się.

A niewątpliwą prawdą jest fakt, że Janczarka tam znowu nie było.

Czyli: jak zwykle.

Wirtualny kandydat - prawie jak Stan Tymiński. 

Avatar
Marcin kraśńik / 26 listopada 2014 o 22:12
0
Debata - to się odbyła , ale była to parodia debaty bo Włodarczyk nie pozwolił nikomu zadać pytania, po czym olał młodzież i wyszedł. Film na youtube. Janczarek od samego pczątku chciał debaty w TV ale chyba sie nie doczeka.
Avatar
zanim będzie za późno / 24 listopada 2014 o 22:06
0

Na youtube jest świetny filmik "Nocna zmiana". Polecam wszystkim oglądnięcie. Naprawdę warto!

Avatar
aa / 24 listopada 2014 o 18:45
0

oczywiście na youtube debaty nie obejrzę?

Zobacz wszystkie komentarze 37

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów. Hattrick i kolejny rekord Leo Messiego

Liga Mistrzów. Hattrick i kolejny rekord Leo Messiego 0 0

FC Barcelona w pierwszym meczu tegorocznej edycji nie dała żadnych szans PSV Eindhoven i zwyciężyła 4:0, a trzy bramki zapisał na swoim koncie Argentyńczyk. Z kolei w najciekawszym wtorkowym meczu Liverpool wygrał po świetnym widowisku z Paris Saint Germain 3:2 zdobywając decydującą bramkę w doliczonym czasie gry

Militaria XX wieku. Wystawa historyczna w Targach Lublin
26 października 2018, 10:00

Militaria XX wieku. Wystawa historyczna w Targach Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Modele pojazdów militarnych z całej Polski, repliki samolotów, pokazy broni i sprzętu wojskowego - to wszystko i wiele innych atrakcji czeka na odwiedzających Targi Lublin (ul. Dworcowa 11) w dniach 26-28 października podczas III edycji projektu Militaria XX wieku – Wystawa historyczna.

Bułgarzy na kolanach. Polska z piątym zwycięstwem w Warnie

Bułgarzy na kolanach. Polska z piątym zwycięstwem w Warnie 0 0

Polscy siatkarze zakończyli pierwszą fazę Mistrzostw Świata z kompletem zwycięstw. Podopieczni Vitala Heynena nie dali się Bułgarom, z którymi wygrali 3:1. Było to jednak niezwykle wymagające spotkanie.

Wybory samorządowe 2018 - Zamość. Kandydaci do Rady Miasta

Wybory samorządowe 2018 - Zamość. Kandydaci do Rady Miasta 1 0

Wybory samorządowe 2018 Zamość. Oto zarejestrowane listy kandydatów do Rady Miasta.

700 badaczy przyjechało do Lublina na Ogólnopolski Kongres Politologii [zdjęcia]
galeria

700 badaczy przyjechało do Lublina na Ogólnopolski Kongres Politologii [zdjęcia] 0 0

Z okazji IV Ogólnopolskiego Kongresu Politologii przyjechało ponad 700 badaczy z polskich oraz zagranicznych ośrodków naukowych. W programie ponad setka różnorodnych spotkań panelowych. Wydarzenie potrwa do czwartku.

Przekręcony licznik w samochodzie? Teraz będą za to wysokie kary

Przekręcony licznik w samochodzie? Teraz będą za to wysokie kary 8 3

Rada Ministrów przyjęła we wtorek przygotowane w Ministerstwie Sprawiedliwości zmiany w prawie, które pozwolą ukrócić oszukańczy proceder „przekręcania” liczników w używanych autach.

Starosta puławski nagrodzony tytułem „Samorządowca XX-lecia”

Starosta puławski nagrodzony tytułem „Samorządowca XX-lecia” 2 2

Starosta puławski, Witold Popiołek (PSL) w październiku dostanie statuetkę z tytułem „Samorządowca XX-lecia”. To nagroda przyznawana przez Zarząd Związku Powiatów Polskich, organizację tworzoną przez innych starostów z całego kraju. W jego zarządzie dominują działacze PSL-u.

Wymienią tablicę na cmentarzu jeńców włoskich w Białej Podlaskiej

Wymienią tablicę na cmentarzu jeńców włoskich w Białej Podlaskiej 3 0

Mieszkaniec Białej Podlaskiej zwrócił się do władz miasta o wymianę tablicy informacyjnej na cmentarzu jeńców włoskich. Samorząd chce to naprawić, ale nie w tym roku.

Jak nazwać te ulice i plac w Kraśniku? Pytają mieszkańców

Jak nazwać te ulice i plac w Kraśniku? Pytają mieszkańców 1 2

Mieszkańcy Kraśnika mogą wypowiedzieć się na temat proponowanych nazw dla nienazwanych jeszcze ulic i placu miejskiego.

Świdnik: Kandydaci już znani

Świdnik: Kandydaci już znani 1 4

79 kandydatów na radnych gmin na terenie powiatu świdnickiego i do Rady Powiatu Świdnickiego zgłosił Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość. Swoich kandydatów do Rady Miasta Świdnik przedstawił też burmistrz Waldemar Jakson, który będzie walczyć o kolejną kadencję w Ratuszu.

Koncert Moriah Woods w Nałęczowie
22 września 2018, 19:30

Koncert Moriah Woods w Nałęczowie 0 0

W sobotę, 22 września o godz. 19.30 w nałęczowskiej Kawiarni Lipowej odbędzie się koncert artystki z USA - Moriah Woods.

"Lekarz pomylił antybiotyki" i to był początek problemów ze zdrowiem Mai. Potrzebna pomoc

"Lekarz pomylił antybiotyki" i to był początek problemów ze zdrowiem Mai. Potrzebna pomoc 93 6

Potrzeba 10 tysięcy złotych, by 8-letnia Maja Kot ze Świdnika mogła wyjechać na konsultację lekarską do Wielkiej Brytanii. Dziewczynka cierpi na szereg poważnych chorób. Jej rodzice chcą znaleźć przyczynę, by móc skutecznie leczyć swoje dziecko. W pomoc Mai włączyła się już szkoła, w której uczy się trzecioklasistka

Krawczyk: Listy PiS do Rady Miasta to zwyczajna kpina

Krawczyk: Listy PiS do Rady Miasta to zwyczajna kpina 1 20

– Dzisiaj poznaliśmy kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do Rady Miasta Lublin. Według nas te listy to zwyczajna kpina z mieszkańców Lublina – komentuje Michał Krawczyk, kandydujący na radnego z komitetu Krzysztofa Żuka. – Dla nas to nie do zaakceptowania.

"Żywi i umarli, czyli bandyci w piekle" w Teatrze Starym w Lublinie
5 października 2018, 19:00

"Żywi i umarli, czyli bandyci w piekle" w Teatrze Starym w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. 5 października o godz. 19 w Teatrze Starym zaprezentowany zostanie spektakl Żywi i umarli, czyli bandyci w piekle, który cieszył się w Lublinie olbrzymią popularnością... ponad 150 lat temu. Teraz zobaczymy go ponownie, w nowej interpretacji i zupełnie za darmo. W kasie teatru dostępne są bezpłatne wejściówki.

Miasto powinno odkupić górki czechowskie? Propozycja kandydatki

Miasto powinno odkupić górki czechowskie? Propozycja kandydatki 3 27

Odkupienie przez miasto górek czechowskich od obecnego właściciela proponuje komitet „Miasto dla Ludzi – Lubelski Ruch Miejski”.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!