Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

27 listopada 2018 r.
9:08

Policjanci "driftowali" na placu w Kraśniku? Nagranie trafiło na YouTube [wideo]

Autor: Zdjęcie autora łm
394 23 A A
Wideo pojawiło się kilka dni temu na YouTube
Wideo pojawiło się kilka dni temu na YouTube (fot. CinekFilms/YouTube)

Policjanci mieli uczyć się "latania bokiem". Takie nagranie pojawiło się na YouTube. - Trwają czynności wyjaśniające - usłyszeliśmy w kraśnickiej komendzie

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Nagranie pojawiło się w sieci kilka dni temu, po pierwszych opadach śniegu. Jest słabej jakości, ale widać na nim samochód z "kogutem" na dachu. Autor nagrania informuje, że jest to radiowóz. Samochód jeździ po placu targowym i kilka razy ostro wchodzi w zakręt. 

O sprawę zapytaliśmy kraśnickich policjantów. Usłyszeliśmy, że "sprawdzane są wszelkie okoliczności tego zdarzenia".

– Komendant Powiatowy Policji w Kraśniku, kilka dni temu powziął informację o materiale video zarejestrowanym przez nieustalone osoby, a następnie zamieszczonym na jednym z ogólnodostępnych serwisów internetowych, na którym według nagrywających widoczny jest radiowóz policyjny. Wobec powyższego Komendant niezwłocznie polecił przeprowadzenie wszelkich czynności mających na celu wyjaśnienie okoliczności, które są zarejestrowane na filmie. Na chwilę obecną czynności te trwają i dopiero od ich zakończenia uzależnione są ewentualne dalsze decyzje” – mówi st. sierż. Paweł Cieliczko z kraśnickiej policji. Jak dodaje, policja chce wyjasnić sprawę, jak najszybciej.

Zgodnie z art. 98 kodeksu wykroczeń, "kto, prowadząc pojazd poza drogą publiczną, nie zachowuje należytej ostrożności, czym zagraża bezpieczeństwu innych osób, lub nie stosuje się do przepisów regulujących korzystanie z dróg wewnętrznych lub innych miejsc dostępnych dla ruchu pojazdów, podlega karze grzywny albo karze nagany".

Nagranie można obejrzeć tutaj [UWAGA, zawiera niecenzuralne słownictwo]: link do YouTube.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Spejson / 27 listopada 2018 o 10:34
+55
Księga ulicy mówi jasno;"Kto z pierwszym śniegiem bokiem na parkingu nie polata ,ten będzie miał pecha do samego lata "
Avatar
djr / 27 listopada 2018 o 09:29
+53
Nie no, faktycznie afera jak nie wiem co. Każdy lata bokiem jak śnieg spadnie. Przynajmniej można się poduczyć zachowania samochodu w sytuacji poślizgu, co może mieć wymierne skutki w przypadku zagrożenia na normalnej drodze. Pusty plac, zero żywej duszy - co to komu przeszkadza?
Avatar
Kris / 27 listopada 2018 o 09:41
+16
Teoretycznie żadna afera pod warunkiem że robi się to swoim samochodem. Za radiowozy płacimy wszyscy i myślę że nie do tego powinny służyć. 
Avatar
Gość / 27 listopada 2018 o 09:25
+14
Piłowanie radiowozu na ręcznym to nie jest drift!!
Avatar
Dirty / 27 listopada 2018 o 13:14
+13
Przeszkadza nam, że takie cyrki robione są służbowym samochodami, niech wezmą swoje auta. W nagrodę powinni otrzymac patrol pieszy całą zima. KGP powinna zająć się szczegolowo ta sprawa.
Avatar
bja / 27 listopada 2018 o 10:21
+13
tak, każdy lata bokiem po śniegu, a tylko policjanci nie płacą 500 zł za stwarzanie zagrożenia w ruchu lądowym.... Bardzo dobrze zrobiono ze opubliokowano film, bo to HIPOKRYZJA. Mi dwukrotnie wpisano mandat w pierwszy snieg o 3 w nocy na pustym parkingu !
Avatar
Ja / 27 listopada 2018 o 13:08
+10
Nie no, faktycznie afera jak nie wiem co. Każdy lata bokiem jak śnieg spadnie. Przynajmniej można się poduczyć zachowania samochodu w sytuacji poślizgu, co może mieć wymierne skutki w przypadku zagrożenia na normalnej drodze. Pusty plac, zero żywej duszy - co to komu przeszkadza?
 Zapytaj samych policjantów co im przeszkadza jak ktoś sobie na takim placu jeździ.
Avatar
Waldi / 27 listopada 2018 o 11:08
+8
TAXI też ma koguta na dachu
Avatar
waldke / 27 listopada 2018 o 14:39
+6
Nie no, faktycznie afera jak nie wiem co. Każdy lata bokiem jak śnieg spadnie. Przynajmniej można się poduczyć zachowania samochodu w sytuacji poślizgu, co może mieć wymierne skutki w przypadku zagrożenia na normalnej drodze. Pusty plac, zero żywej duszy - co to komu przeszkadza?
 ano to mi np przeszkadza, że jakbym ja chciał sobie nocą "polatać bokiem" to momo, że brak byłby tam żywej duszy to dostałbym kwita od nich. Przypomina mi się jak uczyłem tam dziewczyne parkowania przed egzaminem. Noc, żywej duszy, ciemno, głucho, pusto, widoczność znakomita - było lato. Skończyło się to mandatem dla mnie za udostępnienie pojazdu i dla niej za prowadzenie pojazdu bez uprawnień. Taka historyjka. Poza tym to nie jest auto, które panowie kupili sobie sami, to jest auto między innymi za moje i być może za twoje pieniążki z podatków. Każde jego zużycie, uszkodzenie czy cokolwiek innego to kolejne pieniążki z naszych podatków. Również czas pracy owych państwa jest opłacany z naszych podatków. Czegoś jeszcze nie rozumiesz?
 ano to mi np przeszkadza, że jakbym ja chciał sobie nocą "polatać bokiem" to momo, że brak byłby tam żywej duszy to dostałbym kwita od nich. Przypomina mi się jak uczyłem tam dziewczyne parkowania przed egzaminem. Noc, żywej duszy, ciemno, głucho, pusto, widoczność znakomita - było lato. Skończyło się to mandatem dla mnie za udostępnienie pojazdu i dla niej za prowadzenie pojazdu bez uprawnień. Taka historyjka. Poza tym to nie jest auto, które panowie kupili sobie sami, to jest auto między innymi za moje i być może ... rozwiń
Avatar
Lkr / 27 listopada 2018 o 11:13
+6
Tez mi afera. Dobrze pisze poprzednik. Jak pusty plac to trzeba nauczyc sie prawidlowych odruchow. Jak sam tak pilowalem reczny na placu policja zadnego mandatu nie dala tylko poinformowała zebym uwazal jak ktos pojawi sie na placu.
Avatar
LGM / 29 listopada 2018 o 09:20
+1
Dzieciaki, normalnie dzieciaki , chloptasie w krótkich spodenkach. Pomijajac fakt hipokryzji, to jaki przyklad dla szczeniaków? W moim miasteczku podobnej wielkości policjanci uczestniczą w wyścigach nocnych. Podobna afera. Tylko brak profesjonalntych mediów aby to opisały.
Avatar
Xyz / 27 listopada 2018 o 20:33
+1
Ja nie rozumiem jakie ma to znaczenie kto wrzucił filmik natomiast fakt jest taki że karzą w tym miejscu  kierowców  mandatami za wściekanie sie autami a sami to robią  i jest oki bo przecież władza w beret wali . Bogowie ulic
 Nie rozumisz?Nie przejmuj się,to sie dziś nie stało.
Avatar
Gość / 27 listopada 2018 o 20:19
+1
Ja nie rozumiem jakie ma to znaczenie kto wrzucił filmik natomiast fakt jest taki że karzą w tym miejscu kierowców mandatami za wściekanie sie autami a sami to robią i jest oki bo przecież władza w beret wali . Bogowie ulic
Avatar
Gość / 27 listopada 2018 o 19:29
+1
 Poza tym to nie jest auto, które panowie kupili sobie sami, to jest auto między innymi za moje i być może za twoje pieniążki z podatków. Każde jego zużycie, uszkodzenie czy cokolwiek innego to kolejne pieniążki z naszych podatków. Również czas pracy owych państwa jest opłacany z naszych podatków. Czegoś jeszcze nie rozumiesz?
 Wychodzi więc Walduś na to, że jesteś bogatym człowiekiem - sponsorujesz zakupy samochodów i pensje naszym policjantom ! :D
Avatar
Gość / 27 listopada 2018 o 18:29
-1
Jeśli jeżdżący tym autem nie wyrazili swojej zgody na nagranie, to nie może ono być rozpatrywane i brane pod uwagę, oraz wobec filmującego należy wyciągnąć sankcje prawne.
Avatar
waldke / 27 listopada 2018 o 14:39
+6
Nie no, faktycznie afera jak nie wiem co. Każdy lata bokiem jak śnieg spadnie. Przynajmniej można się poduczyć zachowania samochodu w sytuacji poślizgu, co może mieć wymierne skutki w przypadku zagrożenia na normalnej drodze. Pusty plac, zero żywej duszy - co to komu przeszkadza?
 ano to mi np przeszkadza, że jakbym ja chciał sobie nocą "polatać bokiem" to momo, że brak byłby tam żywej duszy to dostałbym kwita od nich. Przypomina mi się jak uczyłem tam dziewczyne parkowania przed egzaminem. Noc, żywej duszy, ciemno, głucho, pusto, widoczność znakomita - było lato. Skończyło się to mandatem dla mnie za udostępnienie pojazdu i dla niej za prowadzenie pojazdu bez uprawnień. Taka historyjka. Poza tym to nie jest auto, które panowie kupili sobie sami, to jest auto między innymi za moje i być może za twoje pieniążki z podatków. Każde jego zużycie, uszkodzenie czy cokolwiek innego to kolejne pieniążki z naszych podatków. Również czas pracy owych państwa jest opłacany z naszych podatków. Czegoś jeszcze nie rozumiesz?
 ano to mi np przeszkadza, że jakbym ja chciał sobie nocą "polatać bokiem" to momo, że brak byłby tam żywej duszy to dostałbym kwita od nich. Przypomina mi się jak uczyłem tam dziewczyne parkowania przed egzaminem. Noc, żywej duszy, ciemno, głucho, pusto, widoczność znakomita - było lato. Skończyło się to mandatem dla mnie za udostępnienie pojazdu i dla niej za prowadzenie pojazdu bez uprawnień. Taka historyjka. Poza tym to nie jest auto, które panowie kupili sobie sami, to jest auto między innymi za moje i być może ... rozwiń
Avatar
agregat / 27 listopada 2018 o 14:07
+1
Tekst spod filmiku na youtube napisał ten co film wstawił "Nie jestem autorem filmu, film został nadesłany anonimowo. Zakaz kopiowania filmu bez zgody właściciela kanału. Nagranie pochodzi sprzed kilku lat (hehe)." Tu już ktoś napisał jaki autor ,taki artykuł.Wy dajecie się podpuścić jak dzieci,a może nimi jesteście?Na filmie nie widać dokładnie czy to radiowóz.Każdy może sobie kupić "koguta" i poszpanować
Avatar
abc / 27 listopada 2018 o 13:32
-1
Przeszkadza nam, że takie cyrki robione są służbowym samochodami, niech wezmą swoje auta. W nagrodę powinni otrzymac patrol pieszy całą zima. KGP powinna zająć się szczegolowo ta sprawa.
 Szczegółowo, to powinien się zająć psychiatra twoją głową.
Avatar
Dirty / 27 listopada 2018 o 13:14
+13
Przeszkadza nam, że takie cyrki robione są służbowym samochodami, niech wezmą swoje auta. W nagrodę powinni otrzymac patrol pieszy całą zima. KGP powinna zająć się szczegolowo ta sprawa.
Avatar
Ja / 27 listopada 2018 o 13:08
+10
Nie no, faktycznie afera jak nie wiem co. Każdy lata bokiem jak śnieg spadnie. Przynajmniej można się poduczyć zachowania samochodu w sytuacji poślizgu, co może mieć wymierne skutki w przypadku zagrożenia na normalnej drodze. Pusty plac, zero żywej duszy - co to komu przeszkadza?
 Zapytaj samych policjantów co im przeszkadza jak ktoś sobie na takim placu jeździ.
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Górki czechowskie: Kampania referendalna trafiła na wokandę

Górki czechowskie: Kampania referendalna trafiła na wokandę 0 0

Sąd zdecyduje czy właściciel górek czechowskich może kontynuować kampanię referendalną w obecnym kształcie. Sprawę na wokandę skierował mieszkaniec osiedla Botanik. Zarzuca firmie, że w swoich materiałach przekazuje nieprawdziwe informacje i „manipuluje emocjami wyborców”.

Venflon i Setheist. Koncert w Graffiti
5 marca 2019, 20:00

Venflon i Setheist. Koncert w Graffiti 0 0

Warszawska rockowa formacja Venflon wystąpi z promocją nowego materiału w klubie Graffiti (al. Piłsudskiego 13). Koncert odbędzie się 5 kwietnia o godz. 20.

Prąd ze Starej Wsi będzie opłacalny. Kiedy powstanie nowa elektrownia w woj. lubelskim?

Prąd ze Starej Wsi będzie opłacalny. Kiedy powstanie nowa elektrownia w woj. lubelskim? 13 6

Teoretycznie budowa w Starej Wsi pod Łęczną mogłaby ruszyć już dziś. Ekonomiści obliczyli, że nowa elektrownia w technologii gazyfikacji węgla z Bogdanki będzie opłacalna.

Koncert Agnieszki Rosnerówny w DK LSM
5 kwietnia 2019, 18:00

Koncert Agnieszki Rosnerówny w DK LSM 0 0

W piątek, 5 kwietnia o godz. 18 w Domu Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) odbędzie się nastrojowy koncert literacko-kabaretowy "Są na świecie..." w wykonaniu Agnieszki Rosnerówny.

W Świdniku przyjęli stanowisko ws. ideologii LGBT. W Lublinie wymiatali homofobię [wideo]
film

W Świdniku przyjęli stanowisko ws. ideologii LGBT. W Lublinie wymiatali homofobię [wideo] 239 28

Rada Powiatu w Świdniku przyjęła we wtorek stanowisko „w sprawie powstrzymania ideologii LGBT przez wspólnotę samorządową”. – To jest kompletnie niepoważne – komentuje opozycyjny radny. Tymczasem podobne inicjatywy podejmują też inne samorządy w Lubelskiem, związane m.in. z Prawem i Sprawiedliwością.

Mickiewicz-Stasiuk-Haydamaky. Koncert w Centrum Spotkania Kultur
31 marca 2019, 17:00

Mickiewicz-Stasiuk-Haydamaky. Koncert w Centrum Spotkania Kultur 1 1

W niedzielę, 31 marca o godz. 17 na scenie Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) z koncertem symfonicznym wystąpi Andrzej Stasiuk z grupą Haydamaky.

Lubelskie zespoły wyraźnie przegrały swoje mecze w fazie play-off

Lubelskie zespoły wyraźnie przegrały swoje mecze w fazie play-off 0 0

To dopiero pierwsza runda, a nasze zespoły są już bardzo blisko zakończenia sezonu.

"Odchodziłeś w wielkim heroizmie". Tłumy pożegnały prof. Józefa Bergiera [zdjęcia]
galeria

"Odchodziłeś w wielkim heroizmie". Tłumy pożegnały prof. Józefa Bergiera [zdjęcia] 77 0

Tłumy studentów, pracowników uczelni, polityków i przyjaciół żegnały we wtorek prof. Józef Bergera, rektora i założyciela Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II. Zmarł on 21 marca po ciężkiej chorobie.

Prezes TBV składa przyrzeczenie ws. budowy parku. Ile bloków ma powstać na górkach czechowskich?
film

Prezes TBV składa przyrzeczenie ws. budowy parku. Ile bloków ma powstać na górkach czechowskich? 196 206

5 lat – tyle czasu daje sobie TBV na zbudowanie parku naturalistycznego na 75 ha i oddanie go miastu. Warunek jest ciągle ten sam: Rada Miasta zgodzi się na taką zmianę przeznaczenia tego terenu, by na 30 ha deweloper mógł zbudować bloki i lokale usługowe.

Policjanci na pomoc szczeniakom

Policjanci na pomoc szczeniakom 3 2

Bialscy policjanci uratowali dwa szczeniaki porzucone w lesie. Odnaleźli je dzięki zgłoszeniu mieszkanki Białej Podlaskiej.

Wyrzucił psa przez okno z czwartego piętra. Marcin S. usłyszał wyrok

Wyrzucił psa przez okno z czwartego piętra. Marcin S. usłyszał wyrok 136 21

Mieszkaniec Puław został skazany na więzienie w zawieszeniu za wyrzucenie psa przez okno. Zrobił to podczas kłótni z dziewczyną. Upadek z czwartek piętra zakończył się dla czworonoga poważnymi obrażeniami.

The Lord of the Rings: Gollum. Nowa wyprawa do Śródziemia

The Lord of the Rings: Gollum. Nowa wyprawa do Śródziemia 0 0

Szczegółów zbyt wielu na razie nie ma, ale The Lord of the Rings: Gollum ma być "grą dla czytelników, którzy zostają graczami". Kiedy premiera? Dopiero w 2021 roku.

LNBA. Alco zameldowało się w finale

LNBA. Alco zameldowało się w finale 1 0

Alco zameldowało się w wielkim finale rozgrywek. Obrońcy tytułu drugi raz pokonali Nadar

PE przyjął dyrektywę o prawach autorskich razem z kontrowersyjnymi zapisami

PE przyjął dyrektywę o prawach autorskich razem z kontrowersyjnymi zapisami 0 22

Parlament Europejski przyjął dyrektywę o prawach autorskich – za głosowało 348 europosłów, przeciw 274, a 36 wstrzymało się od głosu. Przeciwne wprowadzeniu nowego prawa było pięć krajów, w tym Polska.