Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

14 lipca 2009 r.
20:43
Edytuj ten wpis

Przyznał się do zakatowania psa i wybrał sobie karę

Autor: Zdjęcie autora (mag moj)
0 19 A A

Rok więzienia w zawieszeniu na 3-letni okres próbny oraz 1500 złotych grzywny – to kara, której dobrowolnie poddał się 43-letni Piotr R., który we wsi Rudki pod Kraśnikiem skatował psa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Bestialski wyczyn mężczyzny ujawniliśmy w miniony piątek. Piotr R. najpierw pił alkohol z kolegami z sąsiedztwa, a potem wziął drewniany drąg i zaczął okładać nim młodego psa uwięzionego na łańcuchu.

Katował zwierzę, bo jego kompani obiecali mu butelkę wina, jeśli je „unieszkodliwi”. Zmasakrowany pies ostatkiem sił zerwał się z uwięzi i uciekł do lasu, zostawiając za sobą ślady krwi. – To był makabryczny widok – mówili świadkowie.

Dopiero po naszej interwencji policja zatrzymała mężczyznę i postawiła mu zarzut znęcania się nad zwierzęciem. – Piotr R. przyznał się do winy i skorzystał z instytucji dobrowolnego poddania się karze – informuje Małgorzata Samoń, prokurator rejonowy w Kraśniku.

Ale kara, której poddał się mężczyzna, nie satysfakcjonuje obrońców zwierząt.
– Powinien pójść siedzieć! – nie ma wątpliwości Halina Kowalska-Pyłka, szefowa lubelskiego „Animals”. – Kary w zawieszeniu to przyzwolenie na kolejne akty okrucieństwa, a tych mamy coraz więcej. Skoro nie pomaga mówienie o etyce, sumieniu, człowieczeństwu, to dajmy raz przykład i wsadźmy taką bestię do więzienia.

Tymczasem zwyrodnialec, który pod Włodawą 10 dni temu zabił małego yorka, wciąż może czuć się bezkarny. Nie został zatrzymany, ani nie usłyszał zarzutów. Rzecznik włodawskiej policji Andrzej Wołos powiedział nam wczoraj, że „ma na głowie ważniejsze sprawy”.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
KWIRYNA6 / 11 sierpnia 2009 o 17:23
0
ora napisał:
niedługo i ludzi będą zjadać...

Od sensacja sie przyznal iwybral sobie kare,Niema kary dla tego zwyrodnialca woda mozg mu wyzarla do niczego sie nie nadaje.Nalezaloby go uspic aby niemial mozliwosci ponownie zaatakowac bezbronne zwierze bo nasza niby sprawiedliwosc da mu przyzwolenie na ponowne bestialstwo.W jakim kraju my zyjemy ,pelnym zwyrodnialcow i ignorantow pozwalajacym na ten proceder HAŃBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Od sensacja sie przyznal iwybral sobie kare,Niema kary dla tego zwyrodnialca woda mozg mu wyzarla do niczego sie nie nadaje.Nalezaloby go uspic aby niemial mozliwosci ponownie zaatakowac bezbronne zwierze bo nasza niby sprawiedliwosc da mu przyzwolenie na ponowne bestialstwo.W jakim kraju my zyjemy ,pelnym zwyrodnialcow i ignorantow pozwalajacym na ten proceder HAŃBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
~gosc~ / 31 lipca 2009 o 12:57
0
Tak dotkliwie pobic zwierzaka i jeszcze samemu wybrac sobie kare!!!!!1 Smiech na sali. Powinni go poddac takiemu samemu okrucienstwu jakiego on sie dopuscil na tym biednym psinie....
Avatar
Gość / 30 lipca 2009 o 15:12
0
A gdzie zdjecie tego Pana? Smiech na sali. Przeciez to by byla najdotkliwsza kara.
Avatar
amore18 / 16 lipca 2009 o 22:20
0
Matko jedyna co za czlowiek..... powiesilabym goscia za jego ( klejnoty ). I to wszytko tylko po to zeby sie nachlac i dostac butelke wina... Dajcie spokoj. Brak slow, ja bym goscia udusila wlasnymi rekami albo i lepiej tym dragiem zrobilabym too samo z nim co on z tym psem.
Biedny piesek ;(
Avatar
no name / 15 lipca 2009 o 22:07
0
arietta napisał:
Nasuwa się pytanie- dlaczego za współudział w tym zbrodniczym czynie nie został pociągnięty do odpowiedzialności rzekomy właściciel psa, który najpierw go przygarnął , przywiązał na łańcuchu , a następnie za butelkę wina kazał psa zlikwidować? Stał i przyglądał się ,jak pies jest katowany , ba nawet zwracał krwią na widok maltretowanego psa. Co na to policja i sędziowie? Czy ten następny z bandziorów nie zostanie ukarany? Pewnie biedak , jeszcze nie zdążył wymyślić sobie kary i sędziowie mają dylemat , co z tym fantem zrobić..... Oto jest następny przykład na to , że głupoty ludzkiej nie można brać w rachubę, albowiem jest nieskończonością....

Nic dodac nic ująć.
co z tymi co zaproponowali flaszkę za wykończenie psa? o ile się nie mylę jest to określone mianem podżegania. Rzeczywiście, czy i w tym przypadku mamy czekac aż sobie karę wymyślą? A może dać im juz teraz na flaszkę, żeby myślenie szło im sprawniej?

A jeśli tak teraz się w Polsce sprawy załatwia to ja jutro wyjdę na ulicę i kopne w dupę pewna osobę, której nie lubię a potem zaproponuję sobie karę, przystaniecie na to co wymyślę?

Nic dodac nic ująć.
co z tymi co zaproponowali flaszkę za wykończenie psa? o ile się nie mylę jest to określone mianem podżegania. Rzeczywiście, czy i w tym przypadku mamy czekac aż sobie karę wymyślą? A może dać im juz teraz na flaszkę, żeby myślenie szło im sprawniej?

A jeśli tak teraz się w Polsce sprawy załatwia to ja jutro wyjdę na ulicę i kopne w dupę pewna osobę, której nie lubię a potem zaproponuję sobie karę, przystaniecie na to co wymyślę? rozwiń
Avatar
arietta / 15 lipca 2009 o 21:20
0
Nasuwa się pytanie- dlaczego za współudział w tym zbrodniczym czynie nie został pociągnięty do odpowiedzialności rzekomy właściciel psa, który najpierw go przygarnął , przywiązał na łańcuchu , a następnie za butelkę wina kazał psa zlikwidować? Stał i przyglądał się ,jak pies jest katowany , ba nawet zwracał krwią na widok maltretowanego psa. Co na to policja i sędziowie? Czy ten następny z bandziorów nie zostanie ukarany? Pewnie biedak , jeszcze nie zdążył wymyślić sobie kary i sędziowie mają dylemat , co z tym fantem zrobić..... Oto jest następny przykład na to , że głupoty ludzkiej nie można brać w rachubę, albowiem jest nieskończonością....
Nasuwa się pytanie- dlaczego za współudział w tym zbrodniczym czynie nie został pociągnięty do odpowiedzialności rzekomy właściciel psa, który najpierw go przygarnął , przywiązał na łańcuchu , a następnie za butelkę wina kazał psa zlikwidować? Stał i przyglądał się ,jak pies jest katowany , ba nawet zwracał krwią na widok maltretowanego psa. Co na to policja i sędziowie? Czy ten następny z bandziorów nie zostanie ukarany? Pewnie biedak , jeszcze nie zdążył wymyślić sobie kary i sędziowie mają dylemat , co z tym fantem zrobić..... Oto jest n... rozwiń
Avatar
bennet / 15 lipca 2009 o 20:08
0
Tylko patrzeć , a zrobią z bandziora- bohatera. Ukrywał się w lesie , ale jak mu się ciepło koło dupy zrobiło, sam sobie wymierzył ,,karę". Nazwisko sędziego powinno zostać podane do publicznej wiadomości ( być może jest to któryś z moich sąsiadów, więc nie będę mówił dziadowi dzień dobry).Jak jest taki dobroduszny dla mordercy, to , albo się go boi, albo zainkasował spora kasę. Myślę, że normalny sędzia sam wymierzyłby wyrok bandycie i to taki , żeby go na długo zapamiętał. Temu bydlakowi życzę, aby konanie tego psa śniło mu się do końca jego dni i żeby konał w takich samych mękach , jak to bezbronne stworzenie. Takie chwasty powinno się likwidować !!!!!!
Tylko patrzeć , a zrobią z bandziora- bohatera. Ukrywał się w lesie , ale jak mu się ciepło koło dupy zrobiło, sam sobie wymierzył ,,karę". Nazwisko sędziego powinno zostać podane do publicznej wiadomości ( być może jest to któryś z moich sąsiadów, więc nie będę mówił dziadowi dzień dobry).Jak jest taki dobroduszny dla mordercy, to , albo się go boi, albo zainkasował spora kasę. Myślę, że normalny sędzia sam wymierzyłby wyrok bandycie i to taki , żeby go na długo zapamiętał. Temu bydlakowi życzę, aby konanie tego psa śniło mu się do koń... rozwiń
Avatar
arietta / 15 lipca 2009 o 19:51
0
Powiem krótko- policja , niektórzy sędziowie, bandyci .... to JEDNA WIELKA MAFIA !!!!! Zamiast bronić i chronić bezbronne istoty, dają przyzwolenie na ich wykańczanie i to w sposób bardzo drastyczny. Przyszło nam żyć , wśród BESTII, czy to piastujących wysokie stanowiska, czy tych z rynsztoków. To się w głowie nie mieści , żeby MORDERCA sam wymierzał sobie karę ( KARĘ !!!!!!). To jest KPINA z porządnych ludzi. Rzecznik , niejaki Pan Wołos powinien wylecieć z pracy na zbity pysk , za stwierdzenie , ze ma na głowie ważniejsze sprawy.Pytanie- jakie mogą być ważniejsze sprawy od zakatowania w sposób szczególnie drastyczny ŻYWEJ istoty, która odczuwa to samo , co człowiek. Czy w przypadku postąpienia w taki sam sposób z człowiekiem też BANDZIOR może sobie sam wymyślić karę ???? Co za deb***E wymyślili takie idiotyczne przepisy????Co to za sędziowie, którzy przyzwalają BANDYTOM czuć się bezkarnie?To , co się dzieje w naszym kraju - jest CHORE. Może chodzi o to , aby ludzie wzięli sprawy w swoje ręce i dokonywali samosądów , bo to chyba na dzień dzisiejszy byłoby najlepszym rozwiązaniem. Na policję , sądy , jak widać nie można liczyć. Towarzystwo Wzajemnej Adoracji ma w du*** porządnych ludzi i zwierzęta. Wychodzą z założenia- RÓBTA , CO CHCETA , mamy na glowie wazniejsze sprawy.
Powiem krótko- policja , niektórzy sędziowie, bandyci .... to JEDNA WIELKA MAFIA !!!!! Zamiast bronić i chronić bezbronne istoty, dają przyzwolenie na ich wykańczanie i to w sposób bardzo drastyczny. Przyszło nam żyć , wśród BESTII, czy to piastujących wysokie stanowiska, czy tych z rynsztoków. To się w głowie nie mieści , żeby MORDERCA sam wymierzał sobie karę ( KARĘ !!!!!!). To jest KPINA z porządnych ludzi. Rzecznik , niejaki Pan Wołos powinien wylecieć z pracy na zbity pysk , za stwierdzenie , ... rozwiń
Avatar
Iza / 15 lipca 2009 o 14:25
0
Ale to mi sensacja i sukces, że przyznał się do popełnionego czynu - przecież to się działo na oczach ludzi. Z drugiej strony dziwi mnie to , że policja przez dwa tygodnie ustalała winnego tego incydentu - przecież Rudki to mała wieś położona w lesie i naprawdę trudno jest tam kogoś zlokalizować, tym bardziej przestępcę. No i teraz kara w zawieszeniu... no tak, przecież nic się nie stało, to było tylko zwierzę. Ale niekiedy z tych zwierząt powinniśmy brać przykład.
Avatar
STYX / 15 lipca 2009 o 12:42
0
Ja jednak wolałbym dla typa karę śmierci. Jak ktoś sie brzydzi gówna to sam mogę wykonać wyrok.Gratis.
Avatar
KWIRYNA6 / 11 sierpnia 2009 o 17:23
0
ora napisał:
niedługo i ludzi będą zjadać...

Od sensacja sie przyznal iwybral sobie kare,Niema kary dla tego zwyrodnialca woda mozg mu wyzarla do niczego sie nie nadaje.Nalezaloby go uspic aby niemial mozliwosci ponownie zaatakowac bezbronne zwierze bo nasza niby sprawiedliwosc da mu przyzwolenie na ponowne bestialstwo.W jakim kraju my zyjemy ,pelnym zwyrodnialcow i ignorantow pozwalajacym na ten proceder HAŃBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Od sensacja sie przyznal iwybral sobie kare,Niema kary dla tego zwyrodnialca woda mozg mu wyzarla do niczego sie nie nadaje.Nalezaloby go uspic aby niemial mozliwosci ponownie zaatakowac bezbronne zwierze bo nasza niby sprawiedliwosc da mu przyzwolenie na ponowne bestialstwo.W jakim kraju my zyjemy ,pelnym zwyrodnialcow i ignorantow pozwalajacym na ten proceder HAŃBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
~gosc~ / 31 lipca 2009 o 12:57
0
Tak dotkliwie pobic zwierzaka i jeszcze samemu wybrac sobie kare!!!!!1 Smiech na sali. Powinni go poddac takiemu samemu okrucienstwu jakiego on sie dopuscil na tym biednym psinie....
Avatar
Gość / 30 lipca 2009 o 15:12
0
A gdzie zdjecie tego Pana? Smiech na sali. Przeciez to by byla najdotkliwsza kara.
Avatar
amore18 / 16 lipca 2009 o 22:20
0
Matko jedyna co za czlowiek..... powiesilabym goscia za jego ( klejnoty ). I to wszytko tylko po to zeby sie nachlac i dostac butelke wina... Dajcie spokoj. Brak slow, ja bym goscia udusila wlasnymi rekami albo i lepiej tym dragiem zrobilabym too samo z nim co on z tym psem.
Biedny piesek ;(
Avatar
no name / 15 lipca 2009 o 22:07
0
arietta napisał:
Nasuwa się pytanie- dlaczego za współudział w tym zbrodniczym czynie nie został pociągnięty do odpowiedzialności rzekomy właściciel psa, który najpierw go przygarnął , przywiązał na łańcuchu , a następnie za butelkę wina kazał psa zlikwidować? Stał i przyglądał się ,jak pies jest katowany , ba nawet zwracał krwią na widok maltretowanego psa. Co na to policja i sędziowie? Czy ten następny z bandziorów nie zostanie ukarany? Pewnie biedak , jeszcze nie zdążył wymyślić sobie kary i sędziowie mają dylemat , co z tym fantem zrobić..... Oto jest następny przykład na to , że głupoty ludzkiej nie można brać w rachubę, albowiem jest nieskończonością....

Nic dodac nic ująć.
co z tymi co zaproponowali flaszkę za wykończenie psa? o ile się nie mylę jest to określone mianem podżegania. Rzeczywiście, czy i w tym przypadku mamy czekac aż sobie karę wymyślą? A może dać im juz teraz na flaszkę, żeby myślenie szło im sprawniej?

A jeśli tak teraz się w Polsce sprawy załatwia to ja jutro wyjdę na ulicę i kopne w dupę pewna osobę, której nie lubię a potem zaproponuję sobie karę, przystaniecie na to co wymyślę?

Nic dodac nic ująć.
co z tymi co zaproponowali flaszkę za wykończenie psa? o ile się nie mylę jest to określone mianem podżegania. Rzeczywiście, czy i w tym przypadku mamy czekac aż sobie karę wymyślą? A może dać im juz teraz na flaszkę, żeby myślenie szło im sprawniej?

A jeśli tak teraz się w Polsce sprawy załatwia to ja jutro wyjdę na ulicę i kopne w dupę pewna osobę, której nie lubię a potem zaproponuję sobie karę, przystaniecie na to co wymyślę? rozwiń
Avatar
arietta / 15 lipca 2009 o 21:20
0
Nasuwa się pytanie- dlaczego za współudział w tym zbrodniczym czynie nie został pociągnięty do odpowiedzialności rzekomy właściciel psa, który najpierw go przygarnął , przywiązał na łańcuchu , a następnie za butelkę wina kazał psa zlikwidować? Stał i przyglądał się ,jak pies jest katowany , ba nawet zwracał krwią na widok maltretowanego psa. Co na to policja i sędziowie? Czy ten następny z bandziorów nie zostanie ukarany? Pewnie biedak , jeszcze nie zdążył wymyślić sobie kary i sędziowie mają dylemat , co z tym fantem zrobić..... Oto jest następny przykład na to , że głupoty ludzkiej nie można brać w rachubę, albowiem jest nieskończonością....
Nasuwa się pytanie- dlaczego za współudział w tym zbrodniczym czynie nie został pociągnięty do odpowiedzialności rzekomy właściciel psa, który najpierw go przygarnął , przywiązał na łańcuchu , a następnie za butelkę wina kazał psa zlikwidować? Stał i przyglądał się ,jak pies jest katowany , ba nawet zwracał krwią na widok maltretowanego psa. Co na to policja i sędziowie? Czy ten następny z bandziorów nie zostanie ukarany? Pewnie biedak , jeszcze nie zdążył wymyślić sobie kary i sędziowie mają dylemat , co z tym fantem zrobić..... Oto jest n... rozwiń
Avatar
bennet / 15 lipca 2009 o 20:08
0
Tylko patrzeć , a zrobią z bandziora- bohatera. Ukrywał się w lesie , ale jak mu się ciepło koło dupy zrobiło, sam sobie wymierzył ,,karę". Nazwisko sędziego powinno zostać podane do publicznej wiadomości ( być może jest to któryś z moich sąsiadów, więc nie będę mówił dziadowi dzień dobry).Jak jest taki dobroduszny dla mordercy, to , albo się go boi, albo zainkasował spora kasę. Myślę, że normalny sędzia sam wymierzyłby wyrok bandycie i to taki , żeby go na długo zapamiętał. Temu bydlakowi życzę, aby konanie tego psa śniło mu się do końca jego dni i żeby konał w takich samych mękach , jak to bezbronne stworzenie. Takie chwasty powinno się likwidować !!!!!!
Tylko patrzeć , a zrobią z bandziora- bohatera. Ukrywał się w lesie , ale jak mu się ciepło koło dupy zrobiło, sam sobie wymierzył ,,karę". Nazwisko sędziego powinno zostać podane do publicznej wiadomości ( być może jest to któryś z moich sąsiadów, więc nie będę mówił dziadowi dzień dobry).Jak jest taki dobroduszny dla mordercy, to , albo się go boi, albo zainkasował spora kasę. Myślę, że normalny sędzia sam wymierzyłby wyrok bandycie i to taki , żeby go na długo zapamiętał. Temu bydlakowi życzę, aby konanie tego psa śniło mu się do koń... rozwiń
Avatar
arietta / 15 lipca 2009 o 19:51
0
Powiem krótko- policja , niektórzy sędziowie, bandyci .... to JEDNA WIELKA MAFIA !!!!! Zamiast bronić i chronić bezbronne istoty, dają przyzwolenie na ich wykańczanie i to w sposób bardzo drastyczny. Przyszło nam żyć , wśród BESTII, czy to piastujących wysokie stanowiska, czy tych z rynsztoków. To się w głowie nie mieści , żeby MORDERCA sam wymierzał sobie karę ( KARĘ !!!!!!). To jest KPINA z porządnych ludzi. Rzecznik , niejaki Pan Wołos powinien wylecieć z pracy na zbity pysk , za stwierdzenie , ze ma na głowie ważniejsze sprawy.Pytanie- jakie mogą być ważniejsze sprawy od zakatowania w sposób szczególnie drastyczny ŻYWEJ istoty, która odczuwa to samo , co człowiek. Czy w przypadku postąpienia w taki sam sposób z człowiekiem też BANDZIOR może sobie sam wymyślić karę ???? Co za deb***E wymyślili takie idiotyczne przepisy????Co to za sędziowie, którzy przyzwalają BANDYTOM czuć się bezkarnie?To , co się dzieje w naszym kraju - jest CHORE. Może chodzi o to , aby ludzie wzięli sprawy w swoje ręce i dokonywali samosądów , bo to chyba na dzień dzisiejszy byłoby najlepszym rozwiązaniem. Na policję , sądy , jak widać nie można liczyć. Towarzystwo Wzajemnej Adoracji ma w du*** porządnych ludzi i zwierzęta. Wychodzą z założenia- RÓBTA , CO CHCETA , mamy na glowie wazniejsze sprawy.
Powiem krótko- policja , niektórzy sędziowie, bandyci .... to JEDNA WIELKA MAFIA !!!!! Zamiast bronić i chronić bezbronne istoty, dają przyzwolenie na ich wykańczanie i to w sposób bardzo drastyczny. Przyszło nam żyć , wśród BESTII, czy to piastujących wysokie stanowiska, czy tych z rynsztoków. To się w głowie nie mieści , żeby MORDERCA sam wymierzał sobie karę ( KARĘ !!!!!!). To jest KPINA z porządnych ludzi. Rzecznik , niejaki Pan Wołos powinien wylecieć z pracy na zbity pysk , za stwierdzenie , ... rozwiń
Avatar
Iza / 15 lipca 2009 o 14:25
0
Ale to mi sensacja i sukces, że przyznał się do popełnionego czynu - przecież to się działo na oczach ludzi. Z drugiej strony dziwi mnie to , że policja przez dwa tygodnie ustalała winnego tego incydentu - przecież Rudki to mała wieś położona w lesie i naprawdę trudno jest tam kogoś zlokalizować, tym bardziej przestępcę. No i teraz kara w zawieszeniu... no tak, przecież nic się nie stało, to było tylko zwierzę. Ale niekiedy z tych zwierząt powinniśmy brać przykład.
Avatar
STYX / 15 lipca 2009 o 12:42
0
Ja jednak wolałbym dla typa karę śmierci. Jak ktoś sie brzydzi gówna to sam mogę wykonać wyrok.Gratis.
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 listopada 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 listopada 2018 roku 0 1

Po policjantach czas na nauczycieli. Chcą 1000 zł podwyżki. Pójdą na zwolnienia lekarskie?

Po policjantach czas na nauczycieli. Chcą 1000 zł podwyżki. Pójdą na zwolnienia lekarskie? 0 35

Nauczyciele, to kolejna grupa zawodowa domagająca się podwyżek – o 1000 zł. Pedagodzy rozważają masowo branie zwolnień lekarskich w trakcie egzaminów ósmoklasistów, gimnazjalnych i matur. Manewr z L4 przyniósł już sukces policjantom – dostali to, co chcieli

Cztery nowe karetki. Trafią do Chełma, Krasnegostawu i Włodawy

Cztery nowe karetki. Trafią do Chełma, Krasnegostawu i Włodawy 0 4

Wicemarszałek Sejmu Beata Mazurek i wojewoda lubelski Przemysław Czarnek osobiście przekazali chełmskiej Stacji Ratownictwa Medycznego cztery nowe karetki. Dwie zostaną w Chełmie, dwie trafią do Krasnegostawu i Włodawy

Podwyżki cen prądu mogą być nawet dwucyfrowe. O ile może podrożeć od 1 stycznia?

Podwyżki cen prądu mogą być nawet dwucyfrowe. O ile może podrożeć od 1 stycznia? 82 23

Wszyscy sprzedawcy energii elektrycznej złożyli już wnioski o wprowadzenie w nowym roku podwyżek dla klientów indywidualnych. Szczegóły są negocjowane z Urzędem Regulacji Energetyki, ale mówi się o wzroście od 20 do 40 procent.

Chełm: Remont odcinka krajowej dwunastki miał ruszyć, ale się opóźni

Chełm: Remont odcinka krajowej dwunastki miał ruszyć, ale się opóźni 1 3

Remont odcinka krajowej „dwunastki” w granicach miasta miał ruszyć jeszcze w tym miesiącu. Już jednak wiadomo, że drogowcy wejdą na plac budowy najwcześniej w lutym

Na Marszu Równości doszło do znieważenia godła państwowego? Sprawdza to policja

Na Marszu Równości doszło do znieważenia godła państwowego? Sprawdza to policja 106 9

Czy podczas Marszu Równości w Lublinie doszło do publicznego znieważania godła państwowego? To sprawdza policja. Chodzi o baner z orłem na tęczowym tle.

Śmiertelne potrącenie. 72-latka zginęła pod kołami auta

Śmiertelne potrącenie. 72-latka zginęła pod kołami auta 8 1

W miejscowości Struża (pow. świdnicki) doszło do tragicznego wypadku. Zginęła kobieta.

Grzegorz Krychowiak środkowym obrońcą w reprezentacji Polski? (wideo)
film

Grzegorz Krychowiak środkowym obrońcą w reprezentacji Polski? (wideo) 1 1

Piłkarska reprezentacja Polski ostatnio zawodzi. Biało-czerwoni nie wygrali jeszcze mecz za kadencji Jerzego Brzęczka, a szwankuje m.in. defensywa, która nie stanowi monolitu. Czy na środku obrony może zostać wypróbowany nominalny pomocnik Grzegorz Krychowiak?

Dotychczasowy zastępca prezydenta Żuka trafi do zarządu miejskiej spółki?

Dotychczasowy zastępca prezydenta Żuka trafi do zarządu miejskiej spółki? 32 43

Krzysztof Komorski, dotychczasowy zastępca prezydenta Lublina ds. kultury, sportu i relacji zewnętrznych ma dostać stanowisko w zarządzie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – dowiadujemy się nieoficjalnie.

Zielona energia. Lubelskie przoduje w pozyskiwaniu funduszy w tej dziedzinie

Zielona energia. Lubelskie przoduje w pozyskiwaniu funduszy w tej dziedzinie 12 6

W Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym trwa montaż instalacji fotowoltaicznej. Nasze województwo przoduje w pozyskiwaniu dofinansowania na cele związane z odnawialnymi źródłami energii

AMD Radeon RX 590: Nowe karty graficzne. Z 3 grami za darmo

AMD Radeon RX 590: Nowe karty graficzne. Z 3 grami za darmo 0 0

Sugerowana cena nowych kart AMD Radeon RX 590 to 279 dolarów. A w pakiecie dostaniemy jeszcze trzy gry: Resident Evil 2, Devil May Cry 5 oraz Tom Clancy’s The Division 2.

Wielki koncert w CSK. Kilkuset muzyków zagra dla Marysi, która walczy z nowotworem

Wielki koncert w CSK. Kilkuset muzyków zagra dla Marysi, która walczy z nowotworem 12 3

Lubelscy artyści włączają się w walkę o życie i zdrowie niespełna 3-letniej Marysi Szlązak ze Świdnika, chorej na nowotwór móżdżku. Podczas niedzielnego Wielkiego Koncertu Charytatywnego dla Marysi w Centrum Spotkania Kultur wystąpi kilkuset muzyków. Można już kupić bilety

Motor Lublin blisko awansu do Centralnej Ligi Juniorów U-17

Motor Lublin blisko awansu do Centralnej Ligi Juniorów U-17 17 1

Blisko promocji do Centralnej Ligi Juniorów U-17 są także piłkarze Motoru. Lublinianie w pierwszym starciu barażowym z SMS Jarosław pokonali rywali na ich boisku aż 5:1. A to stawia ich w bardzo dobrej sytuacji przed rewanżem

Krzysztof Jahns wystąpi w Puławach
23 listopada 2018, 19:00

Krzysztof Jahns wystąpi w Puławach 0 0

The Local w Puławach (ul. Kołłątaja 50a) zaprasza na stand-up w wykonaniu komika Krzysztofa Jahnsa. Wydarzenie odbędzie się 23 listopada o godz. 19.

Kierowcy ciężarówek utknęli na całą noc. Piaskarka nie przyjechała, sami kupili sól

Kierowcy ciężarówek utknęli na całą noc. Piaskarka nie przyjechała, sami kupili sól 3 19

Kierowcy 20 ciężarówek nie będą mile wspominać nocy z niedzieli na poniedziałek. Przez opady śniegu i brak reakcji drogowców utknęli na całą noc Tarnawce. Ciężarówki nie mogły podjechać pod ośnieżony podjazd na drodze 842. Piaskarek nie było, więc sami kupili sól.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!