Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

24 marca 2011 r.
15:25
Edytuj ten wpis

Stomatolog z Godziszowa nie może już leczyć, bo nie ma gdzie

0 19 A A
Utrzymuję dwie córki, które jeszcze studiują, mam niespłacony kredyt – wylicza dr Krystyna Tomiło. –
Utrzymuję dwie córki, które jeszcze studiują, mam niespłacony kredyt – wylicza dr Krystyna Tomiło. –

Przez kilka lat prowadziła gabinet stomatologiczny w Godziszowie. Straciła umowę z NFZ, bo miejscowy ośrodek zdrowia nie przedłużył z nią umowy najmu lokalu. Kobieta ma żal do urzędników, że nie poinformowali jej wcześniej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Prędzej bym się śmierci spodziewała niż tego, że nie mogę pracować w Godziszowie – żali się dr Krystyna Tomiło, która od 3 lat prowadzi w tej miejscowości gabinet dentystyczny.

– Nie rozumiem, dlaczego nie przedłużono ze mną umowy najmu. Przez to straciłam wygrany już kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. 30 listopada ub. r. otrzymałam informację, że moja oferta została wybrana przez NFZ, a 3 grudnia dowiedziałem się, że… nie mam już lokalu.

Gabinet znajduje się w budynku Ośrodka Zdrowia w Godziszowie. Kierownik ośrodka nie chciał z nami rozmawiać. – Nie mam takiego obowiązku – stwierdził dr Andrzej Berezowski. I rzucił słuchawką.

Nie udało nam się również skontaktować z wójtem gminy. – Nie ma pana wójta i dzisiaj nie będzie – usłyszeliśmy wczoraj w sekretariacie urzędu. Wójt nie odbierał również telefonu komórkowego.

Sprawy nie potrafi wyjaśnić przewodniczący Rady Gminy. – Nie wiem, dlaczego tak się stało – mówi Jan Jędzura. – Jest wyższa siła ode mnie, czyli pan dr Berezowski, bo to on dał wymówienie tej pani. Podobno panią Tomiło ma zastępować inna stomatolog.

W piśmie z dnia 12 stycznia tego roku, które otrzymała pani doktor wójt napisał, że kierownik ośrodka samodzielnie gospodaruje nieruchomościami.

"Wobec powyższego Wójt Gminy Godziszów nie jest uprawniony ani też nie posiada kompetencji do udzielenia Pani odpowiedzi w sprawie zawarcia najmu lokalu użytkowego w budynku Ośrodka Zdrowia (…), Jednocześnie informuję, że w przypadku, jeśli Kierownik Samodzielnego Publicznego Zakładu opieki Zdrowotnej w Godziszowie (…) zwróci się o wyrażenie zgody na zawarcie z Panią umowy najmu przedmiotowego lokalu Użytkowego zgoda taka nie zostanie przez Wójta Gminy Godziszów udzielona z powodu uprzednio podjętej decyzji o zawarciu umowy najmu tego lokalu z innym podmiotem począwszy od 2011 r”.

Tymczasem w obronie swojej doktor stanęli pacjenci. Mieszkańcy gminy zebrali 559 podpisów poparcia. – Pani Krystyna jest dobrym lekarzem, bardzo mi pomogła – mówi Bronisław Moskowicz z Godziszowa. – Przez długie lata w Godziszowie nie było stomatologa. Dopiero pani Krystyna otworzyła tu gabinet. Nie wiem, gdzie teraz będę jeździć do dentysty.

Umowa najmu lokalu wygasła z końcem ub. roku. 31 stycznia pani doktor dostała wezwanie do dobrowolnego opuszczenia lokalu w ciągu 14 dni. Na razie się nie przeniosła. – Nie mam gdzie złożyć sprzętu – tłumaczy dr Tomiło. – Poprosiłam kierownika ośrodka o lokal zastępczy, ale go nie otrzymałam.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
razor blady / 20 stycznia 2013 o 13:37
0
[quote name='Gość' timestamp='1301073803' post='454919']
To ten Berezowski, co w Chrzanowie recepty wypisywał za buraki dla hodowanych kiedyś u nas baranów?
[/quote]

Piszcie sobie z łaski swojej na jakmś forum janowskim, bo znowu założono temat dotyczący problemów "galonów" (kolejny po temacie wyborczym w Modliborzycach) na forum kraśnickim - mieszkańców Kraśnika i powiatu kraśnickiego nie interesują sprawy odległych miejscowości, położonych w innym powiecie !!!
[quote name='Gość' timestamp='1301073803' post='454919']
To ten Berezowski, co w Chrzanowie recepty wypisywał za buraki dla hodowanych kiedyś u nas baranów?
[/quote]

Piszcie sobie z łaski swojej na jakmś forum janowskim, bo znowu założono temat dotyczący problemów "galonów" (kolejny po temacie wyborczym w Modliborzycach) na forum kraśnickim - mieszkańców Kraśnika i powiatu kraśnickiego nie interesują sprawy odległych miejscowości, położonych w innym powiecie !!! rozwiń
Avatar
Rob / 20 stycznia 2013 o 13:19
0
Niech ta kobieta odda wpierw ludziom pieniądze za niezapłacone faktury na dostawy materiałów i urządzeń do gabinetu. Złotówki są środkiem płatniczym w naszym kraju a nie słoiki z miodem. Naciagara i oszustka!!!
Avatar
Gość / 30 marca 2011 o 10:46
0
[quote name='bartek' timestamp='1301219036' post='455392']
Społeczeństwo Batorza stanęło na wysokości zadania i pognało łobuza. Bo to łobuz. Wystarczy tylko na niego popatrzeć to od razu widać co to za gagatek. Wójcisko z Godziszową za wstawiennictwem miejscowego kadrowego sutannika przygarnął kombinatora do siebie i tak sobie kombinują, ustalając w altance rozwiązania nie koniecznie dobre dla nas. To co się stało to ich "wytwór". Pora pognać to towarzystwo z wójtem na czele.
[/quote]


A za co społeczeństwo Batorza przegoniło Berezowskiego?
[quote name='bartek' timestamp='1301219036' post='455392']
Społeczeństwo Batorza stanęło na wysokości zadania i pognało łobuza. Bo to łobuz. Wystarczy tylko na niego popatrzeć to od razu widać co to za gagatek. Wójcisko z Godziszową za wstawiennictwem miejscowego kadrowego sutannika przygarnął kombinatora do siebie i tak sobie kombinują, ustalając w altance rozwiązania nie koniecznie dobre dla nas. To co się stało to ich "wytwór". Pora pognać to towarzystwo z wójtem na czele.
[/quote]

rozwiń
Avatar
bolo / 29 marca 2011 o 16:37
0
[quote name='mosquito' timestamp='1301085037' post='455000']
Polskie, katolickie piekiełko. Interesiki, geszefciki. Po wyborach to pocałujta w wacka wójta.
[/quote]
Są jeszcze na szczęście (oprócz polskiego, katolickiego piekła)raje na Ziemi. Jest raj komunistyczny (ateistyczny)na Kubie, w Korei Północnej... Jest raj muzułmański w Libii, Syrii itp. CZŁOWIEKU NIE BĄDŹ KIEP PRZENOŚ SIĘ DO RAJU.
Avatar
slivana / 29 marca 2011 o 11:54
0
jakies sa niedokladnosci w tej wsi!!! hahahahah po1. jakis beresowski to malo znany doktor ale jak go wylali z batorza to juz celebryta hahaha po2 jakis kusy pracuje w godziszowie? jak godziszow ma straz ochotnicza to moze juz wojt placi ochotnikom chociaz???? jakby sie tak zastanowic to powinien ..zeby gasili glupote co niektorych!!!!!!!!! hahahahahah
Avatar
sąsiad / 28 marca 2011 o 00:05
0
I znów Godziszów staje się słynny,szkoda że z tej złej strony.Zawsze musicie być pierwsi?Pamiętam jak referendum do Unii -najwięcej na nie a wasz wójt grajek jako jeden z pierwszych w powiecie złożył wniosek o dotacje na ciągnik.Teraz znów miesza i czaruje.
Avatar
balka / 27 marca 2011 o 20:54
0
do sudu do sudu tylko; jesli babka ma wygrany kontrakt a jej konkurentka nie to tylko do sredniej klasy papugi i to wystarczy , zaczac trza od naruszenia zasady wspolzycia spolecznego i po kolei jechac I KONIECZNIE ZGLOSIC DO CBA, NIK, URZEDU MARSZALKOWSKIEGO POLICJI MINISTERESTWA ZDROWIA a na tego w sukience do kowalczyka hahah tylko nie tego od ziemii pozdro
Avatar
bartek / 27 marca 2011 o 11:43
0
[quote name='Gość' timestamp='1301173750' post='455305']
... ten Berezowski przewinął się też przez Batorz. Jak dowiem się więcej to napiszę.
[/quote]
Społeczeństwo Batorza stanęło na wysokości zadania i pognało łobuza. Bo to łobuz. Wystarczy tylko na niego popatrzeć to od razu widać co to za gagatek. Wójcisko z Godziszową za wstawiennictwem miejscowego kadrowego sutannika przygarnął kombinatora do siebie i tak sobie kombinują, ustalając w altance rozwiązania nie koniecznie dobre dla nas. To co się stało to ich "wytwór". Pora pognać to towarzystwo z wójtem na czele.
[quote name='Gość' timestamp='1301173750' post='455305']
... ten Berezowski przewinął się też przez Batorz. Jak dowiem się więcej to napiszę.
[/quote]
Społeczeństwo Batorza stanęło na wysokości zadania i pognało łobuza. Bo to łobuz. Wystarczy tylko na niego popatrzeć to od razu widać co to za gagatek. Wójcisko z Godziszową za wstawiennictwem miejscowego kadrowego sutannika przygarnął kombinatora do siebie i tak sobie kombinują, ustalając w altance rozwiązania nie koniecznie dobre dla nas. To co się s... rozwiń
Avatar
Gość / 26 marca 2011 o 22:09
0
[quote name='Gość' timestamp='1301073803' post='454919']
To ten Berezowski, co w Chrzanowie recepty wypisywał za buraki dla hodowanych kiedyś u nas baranów?
[/quote]


... ten Berezowski przewinął się też przez Batorz. Jak dowiem się więcej to napiszę.
Avatar
Gość / 26 marca 2011 o 21:55
0
[quote name='mosquito' timestamp='1301085037' post='455000']
Polskie, katolickie piekiełko. Interesiki, geszefciki. Po wyborach to pocałujta w wacka wójta.
[/quote]


O rany, za taką kasę 300 000 zł to wójta Olecha można całować nie tylko w w....!!!!!!
Avatar
razor blady / 20 stycznia 2013 o 13:37
0
[quote name='Gość' timestamp='1301073803' post='454919']
To ten Berezowski, co w Chrzanowie recepty wypisywał za buraki dla hodowanych kiedyś u nas baranów?
[/quote]

Piszcie sobie z łaski swojej na jakmś forum janowskim, bo znowu założono temat dotyczący problemów "galonów" (kolejny po temacie wyborczym w Modliborzycach) na forum kraśnickim - mieszkańców Kraśnika i powiatu kraśnickiego nie interesują sprawy odległych miejscowości, położonych w innym powiecie !!!
[quote name='Gość' timestamp='1301073803' post='454919']
To ten Berezowski, co w Chrzanowie recepty wypisywał za buraki dla hodowanych kiedyś u nas baranów?
[/quote]

Piszcie sobie z łaski swojej na jakmś forum janowskim, bo znowu założono temat dotyczący problemów "galonów" (kolejny po temacie wyborczym w Modliborzycach) na forum kraśnickim - mieszkańców Kraśnika i powiatu kraśnickiego nie interesują sprawy odległych miejscowości, położonych w innym powiecie !!! rozwiń
Avatar
Rob / 20 stycznia 2013 o 13:19
0
Niech ta kobieta odda wpierw ludziom pieniądze za niezapłacone faktury na dostawy materiałów i urządzeń do gabinetu. Złotówki są środkiem płatniczym w naszym kraju a nie słoiki z miodem. Naciagara i oszustka!!!
Avatar
Gość / 30 marca 2011 o 10:46
0
[quote name='bartek' timestamp='1301219036' post='455392']
Społeczeństwo Batorza stanęło na wysokości zadania i pognało łobuza. Bo to łobuz. Wystarczy tylko na niego popatrzeć to od razu widać co to za gagatek. Wójcisko z Godziszową za wstawiennictwem miejscowego kadrowego sutannika przygarnął kombinatora do siebie i tak sobie kombinują, ustalając w altance rozwiązania nie koniecznie dobre dla nas. To co się stało to ich "wytwór". Pora pognać to towarzystwo z wójtem na czele.
[/quote]


A za co społeczeństwo Batorza przegoniło Berezowskiego?
[quote name='bartek' timestamp='1301219036' post='455392']
Społeczeństwo Batorza stanęło na wysokości zadania i pognało łobuza. Bo to łobuz. Wystarczy tylko na niego popatrzeć to od razu widać co to za gagatek. Wójcisko z Godziszową za wstawiennictwem miejscowego kadrowego sutannika przygarnął kombinatora do siebie i tak sobie kombinują, ustalając w altance rozwiązania nie koniecznie dobre dla nas. To co się stało to ich "wytwór". Pora pognać to towarzystwo z wójtem na czele.
[/quote]

rozwiń
Avatar
bolo / 29 marca 2011 o 16:37
0
[quote name='mosquito' timestamp='1301085037' post='455000']
Polskie, katolickie piekiełko. Interesiki, geszefciki. Po wyborach to pocałujta w wacka wójta.
[/quote]
Są jeszcze na szczęście (oprócz polskiego, katolickiego piekła)raje na Ziemi. Jest raj komunistyczny (ateistyczny)na Kubie, w Korei Północnej... Jest raj muzułmański w Libii, Syrii itp. CZŁOWIEKU NIE BĄDŹ KIEP PRZENOŚ SIĘ DO RAJU.
Avatar
slivana / 29 marca 2011 o 11:54
0
jakies sa niedokladnosci w tej wsi!!! hahahahah po1. jakis beresowski to malo znany doktor ale jak go wylali z batorza to juz celebryta hahaha po2 jakis kusy pracuje w godziszowie? jak godziszow ma straz ochotnicza to moze juz wojt placi ochotnikom chociaz???? jakby sie tak zastanowic to powinien ..zeby gasili glupote co niektorych!!!!!!!!! hahahahahah
Avatar
sąsiad / 28 marca 2011 o 00:05
0
I znów Godziszów staje się słynny,szkoda że z tej złej strony.Zawsze musicie być pierwsi?Pamiętam jak referendum do Unii -najwięcej na nie a wasz wójt grajek jako jeden z pierwszych w powiecie złożył wniosek o dotacje na ciągnik.Teraz znów miesza i czaruje.
Avatar
balka / 27 marca 2011 o 20:54
0
do sudu do sudu tylko; jesli babka ma wygrany kontrakt a jej konkurentka nie to tylko do sredniej klasy papugi i to wystarczy , zaczac trza od naruszenia zasady wspolzycia spolecznego i po kolei jechac I KONIECZNIE ZGLOSIC DO CBA, NIK, URZEDU MARSZALKOWSKIEGO POLICJI MINISTERESTWA ZDROWIA a na tego w sukience do kowalczyka hahah tylko nie tego od ziemii pozdro
Avatar
bartek / 27 marca 2011 o 11:43
0
[quote name='Gość' timestamp='1301173750' post='455305']
... ten Berezowski przewinął się też przez Batorz. Jak dowiem się więcej to napiszę.
[/quote]
Społeczeństwo Batorza stanęło na wysokości zadania i pognało łobuza. Bo to łobuz. Wystarczy tylko na niego popatrzeć to od razu widać co to za gagatek. Wójcisko z Godziszową za wstawiennictwem miejscowego kadrowego sutannika przygarnął kombinatora do siebie i tak sobie kombinują, ustalając w altance rozwiązania nie koniecznie dobre dla nas. To co się stało to ich "wytwór". Pora pognać to towarzystwo z wójtem na czele.
[quote name='Gość' timestamp='1301173750' post='455305']
... ten Berezowski przewinął się też przez Batorz. Jak dowiem się więcej to napiszę.
[/quote]
Społeczeństwo Batorza stanęło na wysokości zadania i pognało łobuza. Bo to łobuz. Wystarczy tylko na niego popatrzeć to od razu widać co to za gagatek. Wójcisko z Godziszową za wstawiennictwem miejscowego kadrowego sutannika przygarnął kombinatora do siebie i tak sobie kombinują, ustalając w altance rozwiązania nie koniecznie dobre dla nas. To co się s... rozwiń
Avatar
Gość / 26 marca 2011 o 22:09
0
[quote name='Gość' timestamp='1301073803' post='454919']
To ten Berezowski, co w Chrzanowie recepty wypisywał za buraki dla hodowanych kiedyś u nas baranów?
[/quote]


... ten Berezowski przewinął się też przez Batorz. Jak dowiem się więcej to napiszę.
Avatar
Gość / 26 marca 2011 o 21:55
0
[quote name='mosquito' timestamp='1301085037' post='455000']
Polskie, katolickie piekiełko. Interesiki, geszefciki. Po wyborach to pocałujta w wacka wójta.
[/quote]


O rany, za taką kasę 300 000 zł to wójta Olecha można całować nie tylko w w....!!!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 1

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 1 6

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 18 2

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 3

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 8 13

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 7

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 2 17

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 7

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 28 9

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!