Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

9 listopada 2010 r.
14:03
Edytuj ten wpis

Zaginęła 14-letnia Kamila Suszczyk

0 64 A A

Policja szuka Kamili Suszczyk z Brzozówki w gminie Szastarka. Dziewczyna wyszła z domu dwa dni temu i do dziś nie wróciła.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
14-latka wyszła z domu 7 listopada około godz. 11:30. Od tamtej pory słuch o niej zaginął. Ubrana była w czarną kurtkę z materiału, niebieskie spodnie jeansowe i białe buty sportowe.

Policyjny rysopis zaginionej: wzrost 156-160cm, waga 50- 69 kg, sylwetka średnia, nos prosty, uszy wyraźnie przylegające, włosy szatynowe, proste, długie

- Zaginiona może poruszać się wraz z kolegą samochodem osobowym marki VW Golf koloru srebrnego - informują policjanci.

Komentarze 64

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Loczek / 19 grudnia 2010 o 03:05
0
ku*** dzieci już z tydzień temu ją znaleźli jak nie lepiej
Avatar
mol2 / 15 grudnia 2010 o 15:04
0
Człowiek 18 letni jest świadomy swoich czynów , skoro go tak bronisz że był chory czemu mu nie pomogłeś a chory był na pewno skoro się zadawał z dzieckiem szkoda słów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
ala / 12 grudnia 2010 o 22:08
0
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Avatar
JAROSŁAW I MĄDRY / 12 grudnia 2010 o 19:19
0
[color="#FF0000"]Zaginęła 14-letnia mieszkanka podjarosławskiej miejscowości[/color]
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101206/JAROSLAW/99935515
Avatar
ddd / 11 grudnia 2010 o 21:29
0
ty masz chyba10 lat albo jestes wkurzona ze ci poderwala chlopaka a ty musialas sie zadowalac wibratorem. dziewczyno niby studentko zastanow sie co piszesz. powinni mu jajka bez znieczulenia wyciac i udusic na tylnim siedzeniu samochodu i wyrzucic do rowu na tej poje.....j polichnie albo kolo twojego domu. powinni go skazac za sex z malolata i za zabujstwo. ale pewnie rodzice wsadza kase i zostanie uznany za niepoczytalnego (jak cala ta wies) i posiedzi pare lat, co wiecej dostaja za kota. miala 14 lat jeszcze niewiedziala co to zycie ale on go zasmakuje jak mu gwint w du*** zerwie sasiad z celi. tam bedzie robil za prostytutke i sie dowie jak smakuja cieple lody. moze ona nie byla calkiem bez winy ale mogl to inaczej zalatwic. a ty zastanow sie co piszesz i powinnas wspulczoc teraz 1 rodzicom ze stracili kochana corke a 2 ze wychowali dobrego kocganego syna ktory mial zaduzo popuszscone i jest morderca.

kara smierci
ty masz chyba10 lat albo jestes wkurzona ze ci poderwala chlopaka a ty musialas sie zadowalac wibratorem. dziewczyno niby studentko zastanow sie co piszesz. powinni mu jajka bez znieczulenia wyciac i udusic na tylnim siedzeniu samochodu i wyrzucic do rowu na tej poje.....j polichnie albo kolo twojego domu. powinni go skazac za sex z malolata i za zabujstwo. ale pewnie rodzice wsadza kase i zostanie uznany za niepoczytalnego (jak cala ta wies) i posiedzi pare lat, co wiecej dostaja za kota. miala 14 lat jeszcze niewiedziala co to zycie ale on... rozwiń
Avatar
ddd / 11 grudnia 2010 o 20:30
0
[quote name='Anka' timestamp='1291928809' post='402456']
Co ty człowieku pieprzysz???????????????????? Ten śmieć jest niby teraz najbardziej poszkodowany??!!!!!!!!!! a niby co mu siż takiego złego stało???? że co, że wszyscy teraz najchętniej by go teraz na stryczek posłali???!!!! A co nie należy mu się???? On ot ta sobie mógł zabić dziewczynę i co wszyscy maja mu teraz podziękować?! bo co, bo dziewczyna zawczasu podobno sobie używała z ilomaś chłopakami i to ma go usprawiedliwiać??? jej życie jej sprawa! fakt dziewczyna może była za młoda na te sprawy-choć nic nikomu do tego- ale też na pewno za młoda żeby umrzeć... i niby co go tu usprawiedliwia??? bo karolek jest dobry... taki jest dobry że aż z tej dobroci zabił dziewczynę...normalnie aż mi się włos na głowie jeży jak czytam takie teksty... uważam że każdy kto zabił powinien ponieść tą sama kare... bo życie takiego śmiecia który zabija nie jest na pewno droższe życia jego ofiary....
[/quote]
[quote name='Anka' timestamp='1291928809' post='402456']
Co ty człowieku pieprzysz???????????????????? Ten śmieć jest niby teraz najbardziej poszkodowany??!!!!!!!!!! a niby co mu siż takiego złego stało???? że co, że wszyscy teraz najchętniej by go teraz na stryczek posłali???!!!! A co nie należy mu się???? On ot ta sobie mógł zabić dziewczynę i co wszyscy maja mu teraz podziękować?! bo co, bo dziewczyna zawczasu podobno sobie używała z ilomaś chłopakam... rozwiń
Avatar
M.S. / 11 grudnia 2010 o 00:02
0
Nie urażajcie rodziny SUSZCZYKÓW,jestem też z tej rodziny,powiem krótko..nie ważna kto jaki jest,ważne jest to,kto co zrobił,i ten jest winny co uczynił co nie powinien,nie kazdy SUSZCZYK pije,jestem tego żywym dowodem jak i moje rodzeństwo,morderca wyjdzie..ale na spotkanie z NAMI.Nie nawidzę jednych rzeczy,czynów..ktoś kto może zmienić sie..jaki jest teraz..traci te mozliwość poprzez utrate zycia..morderca będzie zyć..w więzieniu nie zabardzo coś JEMU zrobia..ale wolności niech sie strzeże..do starości swojej zapamieta to,co uczynił..i z kim się spotkał..dla rodziców chłopaka,nie WAS winimy,nie waszego syna,lecz jego lekkomyslność..bezmyslność i czyn,który zrobił,jest dorosłym,starszym od Kami człowiekiem,wiedział co robi,niech oczy ma wszędzie,bo wejdzie kiedyś na mnie..jak nadmienilem..zyć będzie..ale zapamięta to,co uczynił..pozdrawiam.
Nie urażajcie rodziny SUSZCZYKÓW,jestem też z tej rodziny,powiem krótko..nie ważna kto jaki jest,ważne jest to,kto co zrobił,i ten jest winny co uczynił co nie powinien,nie kazdy SUSZCZYK pije,jestem tego żywym dowodem jak i moje rodzeństwo,morderca wyjdzie..ale na spotkanie z NAMI.Nie nawidzę jednych rzeczy,czynów..ktoś kto może zmienić sie..jaki jest teraz..traci te mozliwość poprzez utrate zycia..morderca będzie zyć..w więzieniu nie zabardzo coś JEMU zrobia..ale wolności niech sie strzeże..do starości swojej zapamieta to,co uczynił..i z k... rozwiń
Avatar
tomekb / 10 grudnia 2010 o 22:29
0
to jest tragedia a jakas/is pisze ze sypiala z 13 chlopakami... a co to ma do tego ??za przescieradlo robilas??pewnie ty wiecej w tym wieku mialas i teraz zalujesz tego a ona juz nie bedzie miala okazji tego zalowac bo ten cwel ją zabil...dziewczynke ktora miala 14 lat i cale zycie przed sobą...zastanow sie!

do karolka ktory byl bardzo milym i inteligetnym chlopakiem o slabej psychice>>>mam madzieje ze dostaniesz dozywocie i przez caly ten czas bedziesz doceniany przez wspolwiezniow.[*][*][*]
Avatar
3dnik.. KS / 10 grudnia 2010 o 17:22
0
To jest moja przyjaciółka...;(
Nie wiecie jaki to ból.....;(
Znaleźli ją martwą....;(
I to jeszcze zabił ją jej chłopak;.....;(
A teraz niech ten skur....n dostanie dożywocie.
Ale ja się cieszę spieprzył dziewczynie życie a teraz niech i on pocierpi...
Avatar
STUDENTKA PEDAGOGIKI / 10 grudnia 2010 o 12:32
0
[quote name='.....' timestamp='1291925954' post='402408']
[size="4"][font="Arial Black"]Najlepiej mowic ze morderca gwalciciel. wyzywac. mowic o ukamienowaniu. a tak na prawde gdyby kto kolwiek go znal na prawde z obecnych tu osob wiedzialby ze karol to mily i bardzo inteligentny chlopak. gdyby ta dziewczyna - kamila byla tak dobrym dzieckiem jak wszyscy tu pisza to nie sypiala by z 13 chlopakami. ona ma 14 lat. w tym wieku nie powinna jeszcze nawet myslec o takich rzeczach. uwazam ze karol powinien porozmawiac o tym z kims i nie doszloby do takiej tragedii. on sam pewnie nie wiedzial co czyni. a co do tatusia kamili ojciec bardzo nie przeja sie zaginieciem corki bo czesto widzialam go pod sklepem jak pil sobie piwo!! coz za rodzina. oni wszyscy tacy sa. patologia i nic wiecej nie moge powiedziec na temat rodziny suszczykow. karola jest mi bardzo zal ze ma na tyle slaba psychike ze popelnil taki czyn. i to on jest w tym momencie najbardziej poszkodowany.!! mysle ze sad powinien wydac mu najnizszy wymiar kary z racji ze chlopak na prawde jest dobry i nie chcial tego zrobic !![/font][/size]
[/quote]
DZIECKO ZABIŁO DZIECKO. GDYBY MUSIAŁ SAM NA SIEBIE ZAPRACOWAĆ I SIĘ WYKSZTAŁCIĆ TO TAKIE GŁUPOTY NIE PRZYSZŁYBY MU DO GŁOWY, CZY W SZKOLE GO NIE NAUCZYLI, ŻE ZA SEKS Z NIELETNIĄ SIĘ SIEDZI, NIE UCZĘSZCZA NA LEKCJE BIOLOGII NIE????!!! GDZIE SĄ KU*** RODZICE TEGO DZIECKA???????????????????????ZAMIAST KUPIĆ MU SAMOCHÓD PRZEKAZALI BY MU JAKIEŚ WARTOŚCI ŻYCIOWE!!!!!!!
JASNE POSZKODOWANY TO TAK TO SIĘ TERAZ NAZYWA ZABÓJCÓW...
PFFF POMYŚL CO TY ZA BREDNIE WYPISUJESZ, CZŁOWIEK O SŁABEJ PSYCHICE SAM BY POPEŁNIŁ SAMOBÓJSTWO A NIE ZABIJAŁ 14 LETNIE DZIECKO, A PATOLOGIA TEJ RODZINY NIE MA TU NIC DO RZECZY. NIECH ZGNIJE W WIĘZIENIU GÓWNIARZ
[quote name='.....' timestamp='1291925954' post='402408']
[size="4"][font="Arial Black"]Najlepiej mowic ze morderca gwalciciel. wyzywac. mowic o ukamienowaniu. a tak na prawde gdyby kto kolwiek go znal na prawde z obecnych tu osob wiedzialby ze karol to mily i bardzo inteligentny chlopak. gdyby ta dziewczyna - kamila byla tak dobrym dzieckiem jak wszyscy tu pisza to nie sypiala by z 13 chlopakami. ona ma 14 lat. w tym wieku nie powinna jeszcze nawet myslec o takich rzeczach. uwazam ze... rozwiń
Avatar
Loczek / 19 grudnia 2010 o 03:05
0
ku*** dzieci już z tydzień temu ją znaleźli jak nie lepiej
Avatar
mol2 / 15 grudnia 2010 o 15:04
0
Człowiek 18 letni jest świadomy swoich czynów , skoro go tak bronisz że był chory czemu mu nie pomogłeś a chory był na pewno skoro się zadawał z dzieckiem szkoda słów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
ala / 12 grudnia 2010 o 22:08
0
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Avatar
JAROSŁAW I MĄDRY / 12 grudnia 2010 o 19:19
0
[color="#FF0000"]Zaginęła 14-letnia mieszkanka podjarosławskiej miejscowości[/color]
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101206/JAROSLAW/99935515
Avatar
ddd / 11 grudnia 2010 o 21:29
0
ty masz chyba10 lat albo jestes wkurzona ze ci poderwala chlopaka a ty musialas sie zadowalac wibratorem. dziewczyno niby studentko zastanow sie co piszesz. powinni mu jajka bez znieczulenia wyciac i udusic na tylnim siedzeniu samochodu i wyrzucic do rowu na tej poje.....j polichnie albo kolo twojego domu. powinni go skazac za sex z malolata i za zabujstwo. ale pewnie rodzice wsadza kase i zostanie uznany za niepoczytalnego (jak cala ta wies) i posiedzi pare lat, co wiecej dostaja za kota. miala 14 lat jeszcze niewiedziala co to zycie ale on go zasmakuje jak mu gwint w du*** zerwie sasiad z celi. tam bedzie robil za prostytutke i sie dowie jak smakuja cieple lody. moze ona nie byla calkiem bez winy ale mogl to inaczej zalatwic. a ty zastanow sie co piszesz i powinnas wspulczoc teraz 1 rodzicom ze stracili kochana corke a 2 ze wychowali dobrego kocganego syna ktory mial zaduzo popuszscone i jest morderca.

kara smierci
ty masz chyba10 lat albo jestes wkurzona ze ci poderwala chlopaka a ty musialas sie zadowalac wibratorem. dziewczyno niby studentko zastanow sie co piszesz. powinni mu jajka bez znieczulenia wyciac i udusic na tylnim siedzeniu samochodu i wyrzucic do rowu na tej poje.....j polichnie albo kolo twojego domu. powinni go skazac za sex z malolata i za zabujstwo. ale pewnie rodzice wsadza kase i zostanie uznany za niepoczytalnego (jak cala ta wies) i posiedzi pare lat, co wiecej dostaja za kota. miala 14 lat jeszcze niewiedziala co to zycie ale on... rozwiń
Avatar
ddd / 11 grudnia 2010 o 20:30
0
[quote name='Anka' timestamp='1291928809' post='402456']
Co ty człowieku pieprzysz???????????????????? Ten śmieć jest niby teraz najbardziej poszkodowany??!!!!!!!!!! a niby co mu siż takiego złego stało???? że co, że wszyscy teraz najchętniej by go teraz na stryczek posłali???!!!! A co nie należy mu się???? On ot ta sobie mógł zabić dziewczynę i co wszyscy maja mu teraz podziękować?! bo co, bo dziewczyna zawczasu podobno sobie używała z ilomaś chłopakami i to ma go usprawiedliwiać??? jej życie jej sprawa! fakt dziewczyna może była za młoda na te sprawy-choć nic nikomu do tego- ale też na pewno za młoda żeby umrzeć... i niby co go tu usprawiedliwia??? bo karolek jest dobry... taki jest dobry że aż z tej dobroci zabił dziewczynę...normalnie aż mi się włos na głowie jeży jak czytam takie teksty... uważam że każdy kto zabił powinien ponieść tą sama kare... bo życie takiego śmiecia który zabija nie jest na pewno droższe życia jego ofiary....
[/quote]
[quote name='Anka' timestamp='1291928809' post='402456']
Co ty człowieku pieprzysz???????????????????? Ten śmieć jest niby teraz najbardziej poszkodowany??!!!!!!!!!! a niby co mu siż takiego złego stało???? że co, że wszyscy teraz najchętniej by go teraz na stryczek posłali???!!!! A co nie należy mu się???? On ot ta sobie mógł zabić dziewczynę i co wszyscy maja mu teraz podziękować?! bo co, bo dziewczyna zawczasu podobno sobie używała z ilomaś chłopakam... rozwiń
Avatar
M.S. / 11 grudnia 2010 o 00:02
0
Nie urażajcie rodziny SUSZCZYKÓW,jestem też z tej rodziny,powiem krótko..nie ważna kto jaki jest,ważne jest to,kto co zrobił,i ten jest winny co uczynił co nie powinien,nie kazdy SUSZCZYK pije,jestem tego żywym dowodem jak i moje rodzeństwo,morderca wyjdzie..ale na spotkanie z NAMI.Nie nawidzę jednych rzeczy,czynów..ktoś kto może zmienić sie..jaki jest teraz..traci te mozliwość poprzez utrate zycia..morderca będzie zyć..w więzieniu nie zabardzo coś JEMU zrobia..ale wolności niech sie strzeże..do starości swojej zapamieta to,co uczynił..i z kim się spotkał..dla rodziców chłopaka,nie WAS winimy,nie waszego syna,lecz jego lekkomyslność..bezmyslność i czyn,który zrobił,jest dorosłym,starszym od Kami człowiekiem,wiedział co robi,niech oczy ma wszędzie,bo wejdzie kiedyś na mnie..jak nadmienilem..zyć będzie..ale zapamięta to,co uczynił..pozdrawiam.
Nie urażajcie rodziny SUSZCZYKÓW,jestem też z tej rodziny,powiem krótko..nie ważna kto jaki jest,ważne jest to,kto co zrobił,i ten jest winny co uczynił co nie powinien,nie kazdy SUSZCZYK pije,jestem tego żywym dowodem jak i moje rodzeństwo,morderca wyjdzie..ale na spotkanie z NAMI.Nie nawidzę jednych rzeczy,czynów..ktoś kto może zmienić sie..jaki jest teraz..traci te mozliwość poprzez utrate zycia..morderca będzie zyć..w więzieniu nie zabardzo coś JEMU zrobia..ale wolności niech sie strzeże..do starości swojej zapamieta to,co uczynił..i z k... rozwiń
Avatar
tomekb / 10 grudnia 2010 o 22:29
0
to jest tragedia a jakas/is pisze ze sypiala z 13 chlopakami... a co to ma do tego ??za przescieradlo robilas??pewnie ty wiecej w tym wieku mialas i teraz zalujesz tego a ona juz nie bedzie miala okazji tego zalowac bo ten cwel ją zabil...dziewczynke ktora miala 14 lat i cale zycie przed sobą...zastanow sie!

do karolka ktory byl bardzo milym i inteligetnym chlopakiem o slabej psychice>>>mam madzieje ze dostaniesz dozywocie i przez caly ten czas bedziesz doceniany przez wspolwiezniow.[*][*][*]
Avatar
3dnik.. KS / 10 grudnia 2010 o 17:22
0
To jest moja przyjaciółka...;(
Nie wiecie jaki to ból.....;(
Znaleźli ją martwą....;(
I to jeszcze zabił ją jej chłopak;.....;(
A teraz niech ten skur....n dostanie dożywocie.
Ale ja się cieszę spieprzył dziewczynie życie a teraz niech i on pocierpi...
Avatar
STUDENTKA PEDAGOGIKI / 10 grudnia 2010 o 12:32
0
[quote name='.....' timestamp='1291925954' post='402408']
[size="4"][font="Arial Black"]Najlepiej mowic ze morderca gwalciciel. wyzywac. mowic o ukamienowaniu. a tak na prawde gdyby kto kolwiek go znal na prawde z obecnych tu osob wiedzialby ze karol to mily i bardzo inteligentny chlopak. gdyby ta dziewczyna - kamila byla tak dobrym dzieckiem jak wszyscy tu pisza to nie sypiala by z 13 chlopakami. ona ma 14 lat. w tym wieku nie powinna jeszcze nawet myslec o takich rzeczach. uwazam ze karol powinien porozmawiac o tym z kims i nie doszloby do takiej tragedii. on sam pewnie nie wiedzial co czyni. a co do tatusia kamili ojciec bardzo nie przeja sie zaginieciem corki bo czesto widzialam go pod sklepem jak pil sobie piwo!! coz za rodzina. oni wszyscy tacy sa. patologia i nic wiecej nie moge powiedziec na temat rodziny suszczykow. karola jest mi bardzo zal ze ma na tyle slaba psychike ze popelnil taki czyn. i to on jest w tym momencie najbardziej poszkodowany.!! mysle ze sad powinien wydac mu najnizszy wymiar kary z racji ze chlopak na prawde jest dobry i nie chcial tego zrobic !![/font][/size]
[/quote]
DZIECKO ZABIŁO DZIECKO. GDYBY MUSIAŁ SAM NA SIEBIE ZAPRACOWAĆ I SIĘ WYKSZTAŁCIĆ TO TAKIE GŁUPOTY NIE PRZYSZŁYBY MU DO GŁOWY, CZY W SZKOLE GO NIE NAUCZYLI, ŻE ZA SEKS Z NIELETNIĄ SIĘ SIEDZI, NIE UCZĘSZCZA NA LEKCJE BIOLOGII NIE????!!! GDZIE SĄ KU*** RODZICE TEGO DZIECKA???????????????????????ZAMIAST KUPIĆ MU SAMOCHÓD PRZEKAZALI BY MU JAKIEŚ WARTOŚCI ŻYCIOWE!!!!!!!
JASNE POSZKODOWANY TO TAK TO SIĘ TERAZ NAZYWA ZABÓJCÓW...
PFFF POMYŚL CO TY ZA BREDNIE WYPISUJESZ, CZŁOWIEK O SŁABEJ PSYCHICE SAM BY POPEŁNIŁ SAMOBÓJSTWO A NIE ZABIJAŁ 14 LETNIE DZIECKO, A PATOLOGIA TEJ RODZINY NIE MA TU NIC DO RZECZY. NIECH ZGNIJE W WIĘZIENIU GÓWNIARZ
[quote name='.....' timestamp='1291925954' post='402408']
[size="4"][font="Arial Black"]Najlepiej mowic ze morderca gwalciciel. wyzywac. mowic o ukamienowaniu. a tak na prawde gdyby kto kolwiek go znal na prawde z obecnych tu osob wiedzialby ze karol to mily i bardzo inteligentny chlopak. gdyby ta dziewczyna - kamila byla tak dobrym dzieckiem jak wszyscy tu pisza to nie sypiala by z 13 chlopakami. ona ma 14 lat. w tym wieku nie powinna jeszcze nawet myslec o takich rzeczach. uwazam ze... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 64

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia
galeria

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 82 15

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 24 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 3

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 4 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!