Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

27 lutego 2008 r.
9:48
Edytuj ten wpis

Zginął, bo przyszedł do garażu? (wideo)

0 21 A A

Prawdopodobnie pojawił się pod garażami gdzie właśnie planowano kradzież samochodu. Dlatego zginął. Policjanci odnaleźli ciało zaginionego 57-latka z Kraśnika.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zatrzymali również podejrzanych o zabójstwo Bronisława M.



Informację o zaginięciu mężczyzny przekazała policji jego żona. Zaniepokojona kobieta poinformowała dyżurnego policji, że jej mąż wyszedł z domu przed godziną 20.00, aby odprowadzić do garażu samochód. Bronisław M. do domu już nie wrócił. Nie było też z nim żadnego kontaktu.

Policjanci udali się pod wskazany przez kobietę adres. Na miejscu znaleźli kałużę krwi oraz inne ślady, które mogły świadczyć o dramatycznych wydarzeniach, jakie musiały rozegrać się w garażu. Z budynku zniknął również mercedes należący do zaginionego. Natychmiast podjęto działania. Informacja dotycząca ustaleń kraśnickich policjantów trafiła do wszystkich komend w kraju.


To dało przełom w poszukiwaniach. Okazało się bowiem, że poszukiwany mercedes był widziany w miejscowości Kolonia Szczerbacka (woj. mazowieckie) oraz Końskie (woj. świętokrzyskie). Dzięki wspólnej pracy policjantów z trzech województw udało się zatrzymać osoby, które jechały skradzionym autem. Byli to dwaj mężczyźni - 18-letni Piotr J. i 20 Rafał R. oraz 17-letnia Żaneta S.


W aucie nie było jednak właściciela. Policjanci ustalili, że trzy zatrzymane osoby mają nie tylko związek z kradzieżą auta ale też z zabójstwem poszukiwanego mężczyzny. Kilka godzin po zatrzymaniu podejrzanych funkcjonariusze odnaleźli ciało Bronisława M. Zwłoki mężczyzny były porzucone w polu w pobliżu miejscowości Karczmiska (powiat Opole Lubelskie).

Wstępne ustalenia policji wskazują, że kradzież samochodu zaplanował 20-letni Rafał R.

Mężczyzna już wcześniej dokonał kilku napadów rabunkowych. 20-latek planował wyjazd do Niemiec i postanowił ukraść samochód. Przypadkową ofiara stał się 57-latek. Mężczyzna został zaatakowany przez Rafała R. drewnianą pałką i prawdopodobnie nożem. Wszystko wskazuje na to, że właściciel się bronił. Skatowanego mężczyznę napastnik wrzucił do bagażnika samochodu.


Po zabójstwie Rafał R. zabrał z przystanku swoją 17-letnią dziewczynę, która uciekła z domu dziecka. Oboje pojechali skradzionym autem do miejscowości Kolonia Szczerbaka. Po drodze porzucili zwłoki mężczyzny i pozbyli się jego rzeczy. Następnie z ośrodka szkolno-wychowawczego zabrali uciekiniera Piotra J. Wszyscy mieli zamiar jechać do Niemiec. Na drodze stanęli im jednak policjanci.


Cała trójka została zatrzymana. Przebywają w policyjnym areszcie. Za zabójstwo grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.
(aa)

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Andrzej / 1 października 2008 o 00:39
0
Znam Żanetę S. Nie zabijała, ale była przy usuwaniu (wyrzucaniu) zwłok niewinnego człowieka gdzieś w krzaki. Przeżywa to bardzo. Rodzinie Zmarłego mężczyzny skladam wyrazy współczucia. Proszę Was, internautów o jedno - nie oceniajcie jedbnoznacznie i jednakowo wszystkich związanych z tą tragedią ludzi. Powtarzam, znam Żanetę. Utrzymuję z nią kontakt. Ona żałuje, że ma udział w tej tragedii. Otrzymała wyrok z którym się po prostu godzi. Ale powiedzcie sami sobie - co wiecie o tej dziewczynie? Dlaczego była w domu dziecka? Dlaczego nie miała rodziców (matka nie żyje, ojciec nie może pełnić swoich rodzicielskich obowiązków) ? Dlaczego uciekała z domu dziecka (miała o nim dobre zdanie, ale dom dziecka nigdy nie będzie prawdziwytm domem)? Dlaczego trafiała do szpitala?..... Nie bronię Żanety bo miała swój udział w całym zdarzeniu. nie wybielam jej. Ale proszę po prostu o uczciwość. Uogólnianie bez znajomości całej prawdy jest równie złe, jak zabijanie człowieka. Wraz z grupą przyjaciół spróbujemy pomóc Żanecie wrócić do świata normalnych ludzi. Ale żeby to było możliwe, potrzeba dobrej woli wielu osób i instytucji. Żaneta po wyjściu z więzienia nie będzie miała mieszkania, pieniędzy na chleb, na ubrania, na naukę. Nikt nie zaoferuje jej pracy. Zostanie sama ze swoim poczuciem wielkiej winy. Gdzie wtedy trafi? kto jej pomoże? Czyż przypadkiem środowisko przestępcze nie będzie jedynym, ktore się nią zajmie? Jesli potraficie spojrzeć na to uczciwie - nie zabijajcie jej swoimi słowami. Współczuję Rodzinie zamordowanego Człowieka. Tylko mogę się domyślać, jak wiele przeżył w ostatnich chwilach swojego życia. Ale proszę, nie bądźcie cmentarnymi chienami, nie pożerajcie Żanety....
Jesli zdecydujecie się w jakikolwiek sposób wesprzeć resocjalizację Żanety - napiszcie maila: wiadomosc@onet.eu
Znam Żanetę S. Nie zabijała, ale była przy usuwaniu (wyrzucaniu) zwłok niewinnego człowieka gdzieś w krzaki. Przeżywa to bardzo. Rodzinie Zmarłego mężczyzny skladam wyrazy współczucia. Proszę Was, internautów o jedno - nie oceniajcie jedbnoznacznie i jednakowo wszystkich związanych z tą tragedią ludzi. Powtarzam, znam Żanetę. Utrzymuję z nią kontakt. Ona żałuje, że ma udział w tej tragedii. Otrzymała wyrok z którym się po prostu godzi. Ale powiedzcie sami sobie - co wiecie o tej dziewczynie? Dlaczego była w domu dziecka? Dlaczego nie miała ... rozwiń
Avatar
Gość / 11 marca 2008 o 18:28
0
nie urzednikow to jest wina ale politykow. ale nie tylko. ogolnie spolczenstwa. kolo sie zamyka. ja tylko nie moge pojac jak mozna bys zdolnym do tak bestialskiego zachowania... moim zdaniem zlamanie psychiki tego mordercy i utrzymywanie go przy zyciu w meczarniach ale z pelnej swiadomosci byloby najwieksza kara. ale egzekutorem chyba tez musialby byc jakis psychopata. wspolczuje rodzinie. ogromna tragedia
Avatar
opona / 28 lutego 2008 o 19:23
0
Szczere wyrazy wspolczucia dla calej rodziny i znajomych. a tym sprawcom do*********. wezcie sie za patologie wsrod mlodziezy bo takich przypadkow robi sie soraz wiecej
Avatar
ninja / 28 lutego 2008 o 16:31
0
marlenkac4 napisał:
KARA śmierci !!! tylko i wyłącznie, skąd się bierze ta agresja wśród młodzieży ??? ja mam 22 lata a jakoś nie przychodzą mi do głowy tak brutalne pomysły. Czy to zasługa bezstresowego wychowania ??? należy coś z tym zrobić bo dalej tak być nie może, mam nadzieje ze przynajmniej dostaną dożywocie i pracę w kamieniołomach na własne utrzymanie.....


to jest właśnie wychowywanie bezstresowe. Ojciec od małego w d*** nie przylał teraz widać skutki takiego wychowywania


to jest właśnie wychowywanie bezstresowe. Ojciec od małego w d*** nie przylał teraz widać skutki takiego wychowywania rozwiń
Avatar
ninja / 28 lutego 2008 o 16:28
0
Wspólczucie dla rodziny z powodu tragedii. W/g Starego Testamentu ''oko za oko, ząb za ząb''. nie widze innej kary dla tych bandytów.
Avatar
troska / 28 lutego 2008 o 09:25
0
jak to jest?. Państwo wypłaca pensje urzędnikom i tym wszystkim opłaca grzanie dup za nasze pieniądze a oni prywatnie dysponują nimi i wykorzystują do własnych celów???????/
Avatar
tokarska / 28 lutego 2008 o 09:07
0
Popatrzcie co za bagno w tym kraju oficjalny urzędowy raport jest ukrywany i w zależności od koniunktury politycznej wykorzystywany lub nie. Publicznie mówi się iż sprawę ukręci się w prokuraturze i co? i co z tego co robią policja ,prokuratura stosowne nadzorcze instytucje,co robią CBŚ,CBA.
Po co oni są? Oficjalne raporty służą do personalnych rozgrywek a najgorsze jest że można je ujawniać i ukrywać zależnie od sytuacji.
Zupełna bezkarność. Ale kierowca po paru cukiereczkach (0,22) traci prawo jazdy jako zawodowy pracę i jest przestępcą. Nie pomogło mu nawet to że następne badanie po 15 minutach wykazało poniżej 0,2 promila. Horror kpina z całego tego mafijnego kraiku.
Wstyd się identyfikować z tym państwem czyt mafią. Jakie prawo jak jest realizowane zależy od wymiaru sądowniczego który powinien być regulatorem działania całego systemu. Prokuratura powinna dopilnować prawidłowości relacji. I co mamy immunitety-gwarancje bezkarności dla nich samych i odpuszczenie grzechów dla swoich. Narzędzie do niszczenia przeciwników politycznych i nacisku na jednostki niezależne. Przeczytajcie art o naszej pani wojewodzinie. Jak wygląda "demokratyczne państw" jak wygląda władza.
Popatrzcie co za bagno w tym kraju oficjalny urzędowy raport jest ukrywany i w zależności od koniunktury politycznej wykorzystywany lub nie. Publicznie mówi się iż sprawę ukręci się w prokuraturze i co? i co z tego co robią policja ,prokuratura stosowne nadzorcze instytucje,co robią CBŚ,CBA.
Po co oni są? Oficjalne raporty służą do personalnych rozgrywek a najgorsze jest że można je ujawniać i ukrywać zależnie od sytuacji.
Zupełna bezkarność. Ale kierowca po paru cukiereczkach (0,22) traci prawo jazdy jako zawodowy pracę i jest p... rozwiń
Avatar
TEN / 28 lutego 2008 o 06:43
0
ja napisał:
Ja piernicze co to jest za kraj, co to za wladza ku*** pier***eni urzednicy mam nadzieje ze czytaja to wszystko, ku*** po ch.j te za..ane wybory juz nigdy w zyciu nie zaglosuje na nikogo ani na prezydenta ani na zadnego innego zafajdanego smiecia co zasiada w rzadzie, mialo byc tak wspaniale w rzadzie tuska a tu co?? nowe stadiony i zas..ne kampanie i inne go.no powiem wprost PO CH.J TO KOMU co ludzie z tego maja?? Ku.wa ulice jak wykopaliska jezdzic sie nie da , sprawiedliwosc taka ze za kradziez kielbasy cie posadza na 1 czy 2 lata a za zabojstwo KUR.A DOSTAJA JAKIES SMIESZNE PIER....NE 15 CZY 25 LAT w ktorych po 10 on wychodzi za dobre sprawowanie, zarcie maja , telewizje maja, silownie maja, i jaka tu sprawiedliwosc. Normalnie po rozprawie w sadzie po skazaniu powinno sie skur....ow do wykopanych wczesniej dolow wrzucac zywcem i zasypywac lopatka zeby skur...n widzial jak sam zdycha. JA JESTEM ZA TAKA KARA DLA TAKICH ZWYRODNIALCOW. A DLA TAKICH SZMAT JAK TA DZIEWCZYNA TO KARA POWINNA BYC TAKA ZE W CIPE POWINNI JEJ PRZEWOD CISNIENIOWY WEPCHNAC I ZAJEBAC 100 ATMOSFER AZ BY JA ROZJEBAłO


Platforma przed wyborami przypisywał PiSowi winę za wypadki na drogach. Kto teraz rządzi i walczy z przestępczością?


Platforma przed wyborami przypisywał PiSowi winę za wypadki na drogach. Kto teraz rządzi i walczy z przestępczością? rozwiń
Avatar
ja / 27 lutego 2008 o 23:14
0
Ja piernicze co to jest za kraj, co to za wladza ku*** pier***eni urzednicy mam nadzieje ze czytaja to wszystko, ku*** po ch.j te za..ane wybory juz nigdy w zyciu nie zaglosuje na nikogo ani na prezydenta ani na zadnego innego zafajdanego smiecia co zasiada w rzadzie, mialo byc tak wspaniale w rzadzie tuska a tu co?? nowe stadiony i zas..ne kampanie i inne go.no powiem wprost PO CH.J TO KOMU co ludzie z tego maja?? Ku.wa ulice jak wykopaliska jezdzic sie nie da , sprawiedliwosc taka ze za kradziez kielbasy cie posadza na 1 czy 2 lata a za zabojstwo KUR.A DOSTAJA JAKIES SMIESZNE PIER....NE 15 CZY 25 LAT w ktorych po 10 on wychodzi za dobre sprawowanie, zarcie maja , telewizje maja, silownie maja, i jaka tu sprawiedliwosc. Normalnie po rozprawie w sadzie po skazaniu powinno sie skur....ow do wykopanych wczesniej dolow wrzucac zywcem i zasypywac lopatka zeby skur...n widzial jak sam zdycha. JA JESTEM ZA TAKA KARA DLA TAKICH ZWYRODNIALCOW. A DLA TAKICH SZMAT JAK TA DZIEWCZYNA TO KARA POWINNA BYC TAKA ZE W CIPE POWINNI JEJ PRZEWOD CISNIENIOWY WEPCHNAC I ZAJEBAC 100 ATMOSFER AZ BY JA ROZJEBAłO
Ja piernicze co to jest za kraj, co to za wladza ku*** pier***eni urzednicy mam nadzieje ze czytaja to wszystko, ku*** po ch.j te za..ane wybory juz nigdy w zyciu nie zaglosuje na nikogo ani na prezydenta ani na zadnego innego zafajdanego smiecia co zasiada w rzadzie, mialo byc tak wspaniale w rzadzie tuska a tu co?? nowe stadiony i zas..ne kampanie i inne go.no powiem wprost PO CH.J TO KOMU co ludzie z tego maja?? Ku.wa ulice jak wykopaliska jezdzic sie nie da , sprawiedliwosc taka ze za kradziez kielbasy cie posadza na 1 czy 2 lata a za za... rozwiń
Avatar
gość1 / 27 lutego 2008 o 22:19
0
Jestem wstrząśnięty tym co się stało jak można być takim podłym brak mi słów na opisanie tych bezlitosnych katów
kieruje tu apel do ministra sprawiedliwości za takie czyny jak między innymi to zabójstwo powinno się sadzać na krześle
elektryczny a nie umiejscawiać w hotelach trzy lub cztero gwiazdkowych.Warunki jakie teraz posiadają przestępcy to kpina z
ludzi bezdomnych i głodujących.Żywicie tych kryminalistów za nasze pieniądze jakim prawem.Czy to jest ta bezpieczna i prawa Polska
Wielkie wyrazy współczucia dla tej żony i dzieci.Ale czy kogoś z polityków tak naprawdę to obchodzi że Polska staje się mekką przestępców ,
bandytów i zwyrodniałych katów.Panowie zajmijcie się w końcu naszym krajem i ludźmi w nim żyjących a nie promowaniem siebie
i swoich ugrupowań partyjnych.Wstyd żyć w takim kraju skorumpowanym , bandyckim gdzie prawi ludzie przymierają z głodu a bandyci
żyją i jeszcze do tego mają jakieś prawa
Jestem wstrząśnięty tym co się stało jak można być takim podłym brak mi słów na opisanie tych bezlitosnych katów
kieruje tu apel do ministra sprawiedliwości za takie czyny jak między innymi to zabójstwo powinno się sadzać na krześle
elektryczny a nie umiejscawiać w hotelach trzy lub cztero gwiazdkowych.Warunki jakie teraz posiadają przestępcy to kpina z
ludzi bezdomnych i głodujących.Żywicie tych kryminalistów za nasze pieniądze jakim prawem.Czy to jest ta bezpieczna i prawa Polska
Wielkie wyrazy współczucia dla tej... rozwiń
Avatar
Andrzej / 1 października 2008 o 00:39
0
Znam Żanetę S. Nie zabijała, ale była przy usuwaniu (wyrzucaniu) zwłok niewinnego człowieka gdzieś w krzaki. Przeżywa to bardzo. Rodzinie Zmarłego mężczyzny skladam wyrazy współczucia. Proszę Was, internautów o jedno - nie oceniajcie jedbnoznacznie i jednakowo wszystkich związanych z tą tragedią ludzi. Powtarzam, znam Żanetę. Utrzymuję z nią kontakt. Ona żałuje, że ma udział w tej tragedii. Otrzymała wyrok z którym się po prostu godzi. Ale powiedzcie sami sobie - co wiecie o tej dziewczynie? Dlaczego była w domu dziecka? Dlaczego nie miała rodziców (matka nie żyje, ojciec nie może pełnić swoich rodzicielskich obowiązków) ? Dlaczego uciekała z domu dziecka (miała o nim dobre zdanie, ale dom dziecka nigdy nie będzie prawdziwytm domem)? Dlaczego trafiała do szpitala?..... Nie bronię Żanety bo miała swój udział w całym zdarzeniu. nie wybielam jej. Ale proszę po prostu o uczciwość. Uogólnianie bez znajomości całej prawdy jest równie złe, jak zabijanie człowieka. Wraz z grupą przyjaciół spróbujemy pomóc Żanecie wrócić do świata normalnych ludzi. Ale żeby to było możliwe, potrzeba dobrej woli wielu osób i instytucji. Żaneta po wyjściu z więzienia nie będzie miała mieszkania, pieniędzy na chleb, na ubrania, na naukę. Nikt nie zaoferuje jej pracy. Zostanie sama ze swoim poczuciem wielkiej winy. Gdzie wtedy trafi? kto jej pomoże? Czyż przypadkiem środowisko przestępcze nie będzie jedynym, ktore się nią zajmie? Jesli potraficie spojrzeć na to uczciwie - nie zabijajcie jej swoimi słowami. Współczuję Rodzinie zamordowanego Człowieka. Tylko mogę się domyślać, jak wiele przeżył w ostatnich chwilach swojego życia. Ale proszę, nie bądźcie cmentarnymi chienami, nie pożerajcie Żanety....
Jesli zdecydujecie się w jakikolwiek sposób wesprzeć resocjalizację Żanety - napiszcie maila: wiadomosc@onet.eu
Znam Żanetę S. Nie zabijała, ale była przy usuwaniu (wyrzucaniu) zwłok niewinnego człowieka gdzieś w krzaki. Przeżywa to bardzo. Rodzinie Zmarłego mężczyzny skladam wyrazy współczucia. Proszę Was, internautów o jedno - nie oceniajcie jedbnoznacznie i jednakowo wszystkich związanych z tą tragedią ludzi. Powtarzam, znam Żanetę. Utrzymuję z nią kontakt. Ona żałuje, że ma udział w tej tragedii. Otrzymała wyrok z którym się po prostu godzi. Ale powiedzcie sami sobie - co wiecie o tej dziewczynie? Dlaczego była w domu dziecka? Dlaczego nie miała ... rozwiń
Avatar
Gość / 11 marca 2008 o 18:28
0
nie urzednikow to jest wina ale politykow. ale nie tylko. ogolnie spolczenstwa. kolo sie zamyka. ja tylko nie moge pojac jak mozna bys zdolnym do tak bestialskiego zachowania... moim zdaniem zlamanie psychiki tego mordercy i utrzymywanie go przy zyciu w meczarniach ale z pelnej swiadomosci byloby najwieksza kara. ale egzekutorem chyba tez musialby byc jakis psychopata. wspolczuje rodzinie. ogromna tragedia
Avatar
opona / 28 lutego 2008 o 19:23
0
Szczere wyrazy wspolczucia dla calej rodziny i znajomych. a tym sprawcom do*********. wezcie sie za patologie wsrod mlodziezy bo takich przypadkow robi sie soraz wiecej
Avatar
ninja / 28 lutego 2008 o 16:31
0
marlenkac4 napisał:
KARA śmierci !!! tylko i wyłącznie, skąd się bierze ta agresja wśród młodzieży ??? ja mam 22 lata a jakoś nie przychodzą mi do głowy tak brutalne pomysły. Czy to zasługa bezstresowego wychowania ??? należy coś z tym zrobić bo dalej tak być nie może, mam nadzieje ze przynajmniej dostaną dożywocie i pracę w kamieniołomach na własne utrzymanie.....


to jest właśnie wychowywanie bezstresowe. Ojciec od małego w d*** nie przylał teraz widać skutki takiego wychowywania


to jest właśnie wychowywanie bezstresowe. Ojciec od małego w d*** nie przylał teraz widać skutki takiego wychowywania rozwiń
Avatar
ninja / 28 lutego 2008 o 16:28
0
Wspólczucie dla rodziny z powodu tragedii. W/g Starego Testamentu ''oko za oko, ząb za ząb''. nie widze innej kary dla tych bandytów.
Avatar
troska / 28 lutego 2008 o 09:25
0
jak to jest?. Państwo wypłaca pensje urzędnikom i tym wszystkim opłaca grzanie dup za nasze pieniądze a oni prywatnie dysponują nimi i wykorzystują do własnych celów???????/
Avatar
tokarska / 28 lutego 2008 o 09:07
0
Popatrzcie co za bagno w tym kraju oficjalny urzędowy raport jest ukrywany i w zależności od koniunktury politycznej wykorzystywany lub nie. Publicznie mówi się iż sprawę ukręci się w prokuraturze i co? i co z tego co robią policja ,prokuratura stosowne nadzorcze instytucje,co robią CBŚ,CBA.
Po co oni są? Oficjalne raporty służą do personalnych rozgrywek a najgorsze jest że można je ujawniać i ukrywać zależnie od sytuacji.
Zupełna bezkarność. Ale kierowca po paru cukiereczkach (0,22) traci prawo jazdy jako zawodowy pracę i jest przestępcą. Nie pomogło mu nawet to że następne badanie po 15 minutach wykazało poniżej 0,2 promila. Horror kpina z całego tego mafijnego kraiku.
Wstyd się identyfikować z tym państwem czyt mafią. Jakie prawo jak jest realizowane zależy od wymiaru sądowniczego który powinien być regulatorem działania całego systemu. Prokuratura powinna dopilnować prawidłowości relacji. I co mamy immunitety-gwarancje bezkarności dla nich samych i odpuszczenie grzechów dla swoich. Narzędzie do niszczenia przeciwników politycznych i nacisku na jednostki niezależne. Przeczytajcie art o naszej pani wojewodzinie. Jak wygląda "demokratyczne państw" jak wygląda władza.
Popatrzcie co za bagno w tym kraju oficjalny urzędowy raport jest ukrywany i w zależności od koniunktury politycznej wykorzystywany lub nie. Publicznie mówi się iż sprawę ukręci się w prokuraturze i co? i co z tego co robią policja ,prokuratura stosowne nadzorcze instytucje,co robią CBŚ,CBA.
Po co oni są? Oficjalne raporty służą do personalnych rozgrywek a najgorsze jest że można je ujawniać i ukrywać zależnie od sytuacji.
Zupełna bezkarność. Ale kierowca po paru cukiereczkach (0,22) traci prawo jazdy jako zawodowy pracę i jest p... rozwiń
Avatar
TEN / 28 lutego 2008 o 06:43
0
ja napisał:
Ja piernicze co to jest za kraj, co to za wladza ku*** pier***eni urzednicy mam nadzieje ze czytaja to wszystko, ku*** po ch.j te za..ane wybory juz nigdy w zyciu nie zaglosuje na nikogo ani na prezydenta ani na zadnego innego zafajdanego smiecia co zasiada w rzadzie, mialo byc tak wspaniale w rzadzie tuska a tu co?? nowe stadiony i zas..ne kampanie i inne go.no powiem wprost PO CH.J TO KOMU co ludzie z tego maja?? Ku.wa ulice jak wykopaliska jezdzic sie nie da , sprawiedliwosc taka ze za kradziez kielbasy cie posadza na 1 czy 2 lata a za zabojstwo KUR.A DOSTAJA JAKIES SMIESZNE PIER....NE 15 CZY 25 LAT w ktorych po 10 on wychodzi za dobre sprawowanie, zarcie maja , telewizje maja, silownie maja, i jaka tu sprawiedliwosc. Normalnie po rozprawie w sadzie po skazaniu powinno sie skur....ow do wykopanych wczesniej dolow wrzucac zywcem i zasypywac lopatka zeby skur...n widzial jak sam zdycha. JA JESTEM ZA TAKA KARA DLA TAKICH ZWYRODNIALCOW. A DLA TAKICH SZMAT JAK TA DZIEWCZYNA TO KARA POWINNA BYC TAKA ZE W CIPE POWINNI JEJ PRZEWOD CISNIENIOWY WEPCHNAC I ZAJEBAC 100 ATMOSFER AZ BY JA ROZJEBAłO


Platforma przed wyborami przypisywał PiSowi winę za wypadki na drogach. Kto teraz rządzi i walczy z przestępczością?


Platforma przed wyborami przypisywał PiSowi winę za wypadki na drogach. Kto teraz rządzi i walczy z przestępczością? rozwiń
Avatar
ja / 27 lutego 2008 o 23:14
0
Ja piernicze co to jest za kraj, co to za wladza ku*** pier***eni urzednicy mam nadzieje ze czytaja to wszystko, ku*** po ch.j te za..ane wybory juz nigdy w zyciu nie zaglosuje na nikogo ani na prezydenta ani na zadnego innego zafajdanego smiecia co zasiada w rzadzie, mialo byc tak wspaniale w rzadzie tuska a tu co?? nowe stadiony i zas..ne kampanie i inne go.no powiem wprost PO CH.J TO KOMU co ludzie z tego maja?? Ku.wa ulice jak wykopaliska jezdzic sie nie da , sprawiedliwosc taka ze za kradziez kielbasy cie posadza na 1 czy 2 lata a za zabojstwo KUR.A DOSTAJA JAKIES SMIESZNE PIER....NE 15 CZY 25 LAT w ktorych po 10 on wychodzi za dobre sprawowanie, zarcie maja , telewizje maja, silownie maja, i jaka tu sprawiedliwosc. Normalnie po rozprawie w sadzie po skazaniu powinno sie skur....ow do wykopanych wczesniej dolow wrzucac zywcem i zasypywac lopatka zeby skur...n widzial jak sam zdycha. JA JESTEM ZA TAKA KARA DLA TAKICH ZWYRODNIALCOW. A DLA TAKICH SZMAT JAK TA DZIEWCZYNA TO KARA POWINNA BYC TAKA ZE W CIPE POWINNI JEJ PRZEWOD CISNIENIOWY WEPCHNAC I ZAJEBAC 100 ATMOSFER AZ BY JA ROZJEBAłO
Ja piernicze co to jest za kraj, co to za wladza ku*** pier***eni urzednicy mam nadzieje ze czytaja to wszystko, ku*** po ch.j te za..ane wybory juz nigdy w zyciu nie zaglosuje na nikogo ani na prezydenta ani na zadnego innego zafajdanego smiecia co zasiada w rzadzie, mialo byc tak wspaniale w rzadzie tuska a tu co?? nowe stadiony i zas..ne kampanie i inne go.no powiem wprost PO CH.J TO KOMU co ludzie z tego maja?? Ku.wa ulice jak wykopaliska jezdzic sie nie da , sprawiedliwosc taka ze za kradziez kielbasy cie posadza na 1 czy 2 lata a za za... rozwiń
Avatar
gość1 / 27 lutego 2008 o 22:19
0
Jestem wstrząśnięty tym co się stało jak można być takim podłym brak mi słów na opisanie tych bezlitosnych katów
kieruje tu apel do ministra sprawiedliwości za takie czyny jak między innymi to zabójstwo powinno się sadzać na krześle
elektryczny a nie umiejscawiać w hotelach trzy lub cztero gwiazdkowych.Warunki jakie teraz posiadają przestępcy to kpina z
ludzi bezdomnych i głodujących.Żywicie tych kryminalistów za nasze pieniądze jakim prawem.Czy to jest ta bezpieczna i prawa Polska
Wielkie wyrazy współczucia dla tej żony i dzieci.Ale czy kogoś z polityków tak naprawdę to obchodzi że Polska staje się mekką przestępców ,
bandytów i zwyrodniałych katów.Panowie zajmijcie się w końcu naszym krajem i ludźmi w nim żyjących a nie promowaniem siebie
i swoich ugrupowań partyjnych.Wstyd żyć w takim kraju skorumpowanym , bandyckim gdzie prawi ludzie przymierają z głodu a bandyci
żyją i jeszcze do tego mają jakieś prawa
Jestem wstrząśnięty tym co się stało jak można być takim podłym brak mi słów na opisanie tych bezlitosnych katów
kieruje tu apel do ministra sprawiedliwości za takie czyny jak między innymi to zabójstwo powinno się sadzać na krześle
elektryczny a nie umiejscawiać w hotelach trzy lub cztero gwiazdkowych.Warunki jakie teraz posiadają przestępcy to kpina z
ludzi bezdomnych i głodujących.Żywicie tych kryminalistów za nasze pieniądze jakim prawem.Czy to jest ta bezpieczna i prawa Polska
Wielkie wyrazy współczucia dla tej... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia]
galeria

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia] 0 0

Na nowym stadionie przy al. Piłsudskiego odbyły się 94 mistrzostwa Polski. Padło wiele bardzo dobrych wyników. Sam obiekt też spisał się znakomicie, a jego bieżnia należy do najszybszych w kraju

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile 0 0

Pijany kierowca wpadł autem do rowu. Nie przejął się i razem z pasażerami postanowił pójść na piwo do pobliskiego sklepu. Mężczyzna miał 3 promile, a jego koledzy po 4.

Szpitale mogą zostać bez badań. W Lubelskiem szykują się kolejne protesty

Szpitale mogą zostać bez badań. W Lubelskiem szykują się kolejne protesty 9 4

Po lekarzach rezydentach oraz pielęgniarkach podwyżek zażądali szpitalni technicy wykonujący badania tomografem, USG, EKG, rezonans i prześwietlenia oraz wymierzone w raka zabiegi radioterapii. W szpitalu przy al. Kraśnickiej weszli w spór z dyrekcją, tak jak ich koledzy z Kraśnika. Szykują się do tego także w innych placówkach

Energia Kozienice – Wisła Puławy 2:3. Na zmęczeniu też można wygrywać

Energia Kozienice – Wisła Puławy 2:3. Na zmęczeniu też można wygrywać 3 1

Chociaż brakowało sił z powodu ciężkich treningów, to piłkarze Jacka Magnuszewskiego zaliczyli w kolejne sparingowe zwycięstwo. Tym razem Wisła pokonała na wyjeździe czwartoligową Energię Kozienice 3:2. I to na boisku rywala

"Doktor Murek" i "Przełęcz Ocalonych" w Kinie w Bramie
27 lipca 2018, 21:00

"Doktor Murek" i "Przełęcz Ocalonych" w Kinie w Bramie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Ruchu Solidarności Rodzin zaprasza na ostatnie lipcowe projekcje w ramach plenerowego Kina w Bramie (ul. Królewska 3). W dniach 27-28 lipca zobaczymy klasyczną polską produkcję Doktor Murek oraz oscarowe, epickie kino Mela Gibsona Przełęcz Ocalonych.

Chciała uniknąć zderzenia z dzikiem, wjechała w drzewo [zdjęcia]

Chciała uniknąć zderzenia z dzikiem, wjechała w drzewo [zdjęcia] 0 5

Pięć osób trafiło do szpitala po tym, jak kierująca BMW straciła panowanie nad autem i uderzyła w drzewo. Próbowała uniknąć zderzenia z dzikiem

Motocyklista zderzył się z kombajnem, zginął na miejscu [zdjęcia]
galeria

Motocyklista zderzył się z kombajnem, zginął na miejscu [zdjęcia] 20 8

Tragiczny wypadek na drodze Józefów - Hamernia w powiecie biłgorajskim. Nie żyje 48-letni motocyklista

We trzech pobili 31-latka z Lublina

We trzech pobili 31-latka z Lublina 0 3

Trzech bandytów pobiło mieszkańca Lublina. 31-latek przebywa w szpitalu

Lublin: Nowe autobusy mają pod górkę. Do tej pory nie dostarczono ani jednego

Lublin: Nowe autobusy mają pod górkę. Do tej pory nie dostarczono ani jednego 0 6

Do piątku spodziewana jest dostawa ośmiu nowych autobusów zamówionych przez miasto w lubelskim Ursusie. Taki termin podał miastu dostawca pojazdów, który zgodnie z umową powinien je przekazać do 29 maja. Umowa dawała mu dodatkowy czas do 29 czerwca, ale i ten termin został przekroczony.

Jacek Bąk: Jerzy Brzęczek zaczyna pracę z czystą kartą

Jacek Bąk: Jerzy Brzęczek zaczyna pracę z czystą kartą 0 0

Rozmowa z Jackiem Bąkiem, byłym piłkarzem, 96-krotnym reprezentantem Polski

Widowisko w hołdzie Michaelowi Jacksonowi w Lublinie
15 października 2018, 19:00

Widowisko w hołdzie Michaelowi Jacksonowi w Lublinie 5 0

Co Gdzie Kiedy. Już 15 października o godz. 19 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8) zaprezentowane zostanie niesamowite widowisko muzyczne w hołdzie Michaelowi Jacksonowi - Thriller LIVE!

Policjanci znaleźli zakrwawione niemowlę. Rodzice usłyszeli zarzuty gdy wytrzeźwieli
film

Policjanci znaleźli zakrwawione niemowlę. Rodzice usłyszeli zarzuty gdy wytrzeźwieli 6 3

Zielona Góra. 10-miesięczne dziecko z ranami głowy znaleźli zielonogórscy policjanci podczas interwencji w sprawie zakłócania ciszy nocnej w jednym z mieszkań. Niemowlę trafiło do szpitala, a rodzice do policyjnej celi. Oboje usłyszeli zarzuty narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Grozi im do pięciu lat więzienia.