Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

27 lutego 2008 r.
9:48
Edytuj ten wpis

Zginął, bo przyszedł do garażu? (wideo)

0 21 A A

Prawdopodobnie pojawił się pod garażami gdzie właśnie planowano kradzież samochodu. Dlatego zginął. Policjanci odnaleźli ciało zaginionego 57-latka z Kraśnika.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zatrzymali również podejrzanych o zabójstwo Bronisława M.



Informację o zaginięciu mężczyzny przekazała policji jego żona. Zaniepokojona kobieta poinformowała dyżurnego policji, że jej mąż wyszedł z domu przed godziną 20.00, aby odprowadzić do garażu samochód. Bronisław M. do domu już nie wrócił. Nie było też z nim żadnego kontaktu.

Policjanci udali się pod wskazany przez kobietę adres. Na miejscu znaleźli kałużę krwi oraz inne ślady, które mogły świadczyć o dramatycznych wydarzeniach, jakie musiały rozegrać się w garażu. Z budynku zniknął również mercedes należący do zaginionego. Natychmiast podjęto działania. Informacja dotycząca ustaleń kraśnickich policjantów trafiła do wszystkich komend w kraju.


To dało przełom w poszukiwaniach. Okazało się bowiem, że poszukiwany mercedes był widziany w miejscowości Kolonia Szczerbacka (woj. mazowieckie) oraz Końskie (woj. świętokrzyskie). Dzięki wspólnej pracy policjantów z trzech województw udało się zatrzymać osoby, które jechały skradzionym autem. Byli to dwaj mężczyźni - 18-letni Piotr J. i 20 Rafał R. oraz 17-letnia Żaneta S.


W aucie nie było jednak właściciela. Policjanci ustalili, że trzy zatrzymane osoby mają nie tylko związek z kradzieżą auta ale też z zabójstwem poszukiwanego mężczyzny. Kilka godzin po zatrzymaniu podejrzanych funkcjonariusze odnaleźli ciało Bronisława M. Zwłoki mężczyzny były porzucone w polu w pobliżu miejscowości Karczmiska (powiat Opole Lubelskie).

Wstępne ustalenia policji wskazują, że kradzież samochodu zaplanował 20-letni Rafał R.

Mężczyzna już wcześniej dokonał kilku napadów rabunkowych. 20-latek planował wyjazd do Niemiec i postanowił ukraść samochód. Przypadkową ofiara stał się 57-latek. Mężczyzna został zaatakowany przez Rafała R. drewnianą pałką i prawdopodobnie nożem. Wszystko wskazuje na to, że właściciel się bronił. Skatowanego mężczyznę napastnik wrzucił do bagażnika samochodu.


Po zabójstwie Rafał R. zabrał z przystanku swoją 17-letnią dziewczynę, która uciekła z domu dziecka. Oboje pojechali skradzionym autem do miejscowości Kolonia Szczerbaka. Po drodze porzucili zwłoki mężczyzny i pozbyli się jego rzeczy. Następnie z ośrodka szkolno-wychowawczego zabrali uciekiniera Piotra J. Wszyscy mieli zamiar jechać do Niemiec. Na drodze stanęli im jednak policjanci.


Cała trójka została zatrzymana. Przebywają w policyjnym areszcie. Za zabójstwo grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.
(aa)

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Andrzej / 1 października 2008 o 00:39
0
Znam Żanetę S. Nie zabijała, ale była przy usuwaniu (wyrzucaniu) zwłok niewinnego człowieka gdzieś w krzaki. Przeżywa to bardzo. Rodzinie Zmarłego mężczyzny skladam wyrazy współczucia. Proszę Was, internautów o jedno - nie oceniajcie jedbnoznacznie i jednakowo wszystkich związanych z tą tragedią ludzi. Powtarzam, znam Żanetę. Utrzymuję z nią kontakt. Ona żałuje, że ma udział w tej tragedii. Otrzymała wyrok z którym się po prostu godzi. Ale powiedzcie sami sobie - co wiecie o tej dziewczynie? Dlaczego była w domu dziecka? Dlaczego nie miała rodziców (matka nie żyje, ojciec nie może pełnić swoich rodzicielskich obowiązków) ? Dlaczego uciekała z domu dziecka (miała o nim dobre zdanie, ale dom dziecka nigdy nie będzie prawdziwytm domem)? Dlaczego trafiała do szpitala?..... Nie bronię Żanety bo miała swój udział w całym zdarzeniu. nie wybielam jej. Ale proszę po prostu o uczciwość. Uogólnianie bez znajomości całej prawdy jest równie złe, jak zabijanie człowieka. Wraz z grupą przyjaciół spróbujemy pomóc Żanecie wrócić do świata normalnych ludzi. Ale żeby to było możliwe, potrzeba dobrej woli wielu osób i instytucji. Żaneta po wyjściu z więzienia nie będzie miała mieszkania, pieniędzy na chleb, na ubrania, na naukę. Nikt nie zaoferuje jej pracy. Zostanie sama ze swoim poczuciem wielkiej winy. Gdzie wtedy trafi? kto jej pomoże? Czyż przypadkiem środowisko przestępcze nie będzie jedynym, ktore się nią zajmie? Jesli potraficie spojrzeć na to uczciwie - nie zabijajcie jej swoimi słowami. Współczuję Rodzinie zamordowanego Człowieka. Tylko mogę się domyślać, jak wiele przeżył w ostatnich chwilach swojego życia. Ale proszę, nie bądźcie cmentarnymi chienami, nie pożerajcie Żanety....
Jesli zdecydujecie się w jakikolwiek sposób wesprzeć resocjalizację Żanety - napiszcie maila: wiadomosc@onet.eu
Znam Żanetę S. Nie zabijała, ale była przy usuwaniu (wyrzucaniu) zwłok niewinnego człowieka gdzieś w krzaki. Przeżywa to bardzo. Rodzinie Zmarłego mężczyzny skladam wyrazy współczucia. Proszę Was, internautów o jedno - nie oceniajcie jedbnoznacznie i jednakowo wszystkich związanych z tą tragedią ludzi. Powtarzam, znam Żanetę. Utrzymuję z nią kontakt. Ona żałuje, że ma udział w tej tragedii. Otrzymała wyrok z którym się po prostu godzi. Ale powiedzcie sami sobie - co wiecie o tej dziewczynie? Dlaczego była w domu dziecka? Dlaczego nie miała ... rozwiń
Avatar
Gość / 11 marca 2008 o 18:28
0
nie urzednikow to jest wina ale politykow. ale nie tylko. ogolnie spolczenstwa. kolo sie zamyka. ja tylko nie moge pojac jak mozna bys zdolnym do tak bestialskiego zachowania... moim zdaniem zlamanie psychiki tego mordercy i utrzymywanie go przy zyciu w meczarniach ale z pelnej swiadomosci byloby najwieksza kara. ale egzekutorem chyba tez musialby byc jakis psychopata. wspolczuje rodzinie. ogromna tragedia
Avatar
opona / 28 lutego 2008 o 19:23
0
Szczere wyrazy wspolczucia dla calej rodziny i znajomych. a tym sprawcom do*********. wezcie sie za patologie wsrod mlodziezy bo takich przypadkow robi sie soraz wiecej
Avatar
ninja / 28 lutego 2008 o 16:31
0
marlenkac4 napisał:
KARA śmierci !!! tylko i wyłącznie, skąd się bierze ta agresja wśród młodzieży ??? ja mam 22 lata a jakoś nie przychodzą mi do głowy tak brutalne pomysły. Czy to zasługa bezstresowego wychowania ??? należy coś z tym zrobić bo dalej tak być nie może, mam nadzieje ze przynajmniej dostaną dożywocie i pracę w kamieniołomach na własne utrzymanie.....


to jest właśnie wychowywanie bezstresowe. Ojciec od małego w d*** nie przylał teraz widać skutki takiego wychowywania


to jest właśnie wychowywanie bezstresowe. Ojciec od małego w d*** nie przylał teraz widać skutki takiego wychowywania rozwiń
Avatar
ninja / 28 lutego 2008 o 16:28
0
Wspólczucie dla rodziny z powodu tragedii. W/g Starego Testamentu ''oko za oko, ząb za ząb''. nie widze innej kary dla tych bandytów.
Avatar
troska / 28 lutego 2008 o 09:25
0
jak to jest?. Państwo wypłaca pensje urzędnikom i tym wszystkim opłaca grzanie dup za nasze pieniądze a oni prywatnie dysponują nimi i wykorzystują do własnych celów???????/
Avatar
tokarska / 28 lutego 2008 o 09:07
0
Popatrzcie co za bagno w tym kraju oficjalny urzędowy raport jest ukrywany i w zależności od koniunktury politycznej wykorzystywany lub nie. Publicznie mówi się iż sprawę ukręci się w prokuraturze i co? i co z tego co robią policja ,prokuratura stosowne nadzorcze instytucje,co robią CBŚ,CBA.
Po co oni są? Oficjalne raporty służą do personalnych rozgrywek a najgorsze jest że można je ujawniać i ukrywać zależnie od sytuacji.
Zupełna bezkarność. Ale kierowca po paru cukiereczkach (0,22) traci prawo jazdy jako zawodowy pracę i jest przestępcą. Nie pomogło mu nawet to że następne badanie po 15 minutach wykazało poniżej 0,2 promila. Horror kpina z całego tego mafijnego kraiku.
Wstyd się identyfikować z tym państwem czyt mafią. Jakie prawo jak jest realizowane zależy od wymiaru sądowniczego który powinien być regulatorem działania całego systemu. Prokuratura powinna dopilnować prawidłowości relacji. I co mamy immunitety-gwarancje bezkarności dla nich samych i odpuszczenie grzechów dla swoich. Narzędzie do niszczenia przeciwników politycznych i nacisku na jednostki niezależne. Przeczytajcie art o naszej pani wojewodzinie. Jak wygląda "demokratyczne państw" jak wygląda władza.
Popatrzcie co za bagno w tym kraju oficjalny urzędowy raport jest ukrywany i w zależności od koniunktury politycznej wykorzystywany lub nie. Publicznie mówi się iż sprawę ukręci się w prokuraturze i co? i co z tego co robią policja ,prokuratura stosowne nadzorcze instytucje,co robią CBŚ,CBA.
Po co oni są? Oficjalne raporty służą do personalnych rozgrywek a najgorsze jest że można je ujawniać i ukrywać zależnie od sytuacji.
Zupełna bezkarność. Ale kierowca po paru cukiereczkach (0,22) traci prawo jazdy jako zawodowy pracę i jest p... rozwiń
Avatar
TEN / 28 lutego 2008 o 06:43
0
ja napisał:
Ja piernicze co to jest za kraj, co to za wladza ku*** pier***eni urzednicy mam nadzieje ze czytaja to wszystko, ku*** po ch.j te za..ane wybory juz nigdy w zyciu nie zaglosuje na nikogo ani na prezydenta ani na zadnego innego zafajdanego smiecia co zasiada w rzadzie, mialo byc tak wspaniale w rzadzie tuska a tu co?? nowe stadiony i zas..ne kampanie i inne go.no powiem wprost PO CH.J TO KOMU co ludzie z tego maja?? Ku.wa ulice jak wykopaliska jezdzic sie nie da , sprawiedliwosc taka ze za kradziez kielbasy cie posadza na 1 czy 2 lata a za zabojstwo KUR.A DOSTAJA JAKIES SMIESZNE PIER....NE 15 CZY 25 LAT w ktorych po 10 on wychodzi za dobre sprawowanie, zarcie maja , telewizje maja, silownie maja, i jaka tu sprawiedliwosc. Normalnie po rozprawie w sadzie po skazaniu powinno sie skur....ow do wykopanych wczesniej dolow wrzucac zywcem i zasypywac lopatka zeby skur...n widzial jak sam zdycha. JA JESTEM ZA TAKA KARA DLA TAKICH ZWYRODNIALCOW. A DLA TAKICH SZMAT JAK TA DZIEWCZYNA TO KARA POWINNA BYC TAKA ZE W CIPE POWINNI JEJ PRZEWOD CISNIENIOWY WEPCHNAC I ZAJEBAC 100 ATMOSFER AZ BY JA ROZJEBAłO


Platforma przed wyborami przypisywał PiSowi winę za wypadki na drogach. Kto teraz rządzi i walczy z przestępczością?


Platforma przed wyborami przypisywał PiSowi winę za wypadki na drogach. Kto teraz rządzi i walczy z przestępczością? rozwiń
Avatar
ja / 27 lutego 2008 o 23:14
0
Ja piernicze co to jest za kraj, co to za wladza ku*** pier***eni urzednicy mam nadzieje ze czytaja to wszystko, ku*** po ch.j te za..ane wybory juz nigdy w zyciu nie zaglosuje na nikogo ani na prezydenta ani na zadnego innego zafajdanego smiecia co zasiada w rzadzie, mialo byc tak wspaniale w rzadzie tuska a tu co?? nowe stadiony i zas..ne kampanie i inne go.no powiem wprost PO CH.J TO KOMU co ludzie z tego maja?? Ku.wa ulice jak wykopaliska jezdzic sie nie da , sprawiedliwosc taka ze za kradziez kielbasy cie posadza na 1 czy 2 lata a za zabojstwo KUR.A DOSTAJA JAKIES SMIESZNE PIER....NE 15 CZY 25 LAT w ktorych po 10 on wychodzi za dobre sprawowanie, zarcie maja , telewizje maja, silownie maja, i jaka tu sprawiedliwosc. Normalnie po rozprawie w sadzie po skazaniu powinno sie skur....ow do wykopanych wczesniej dolow wrzucac zywcem i zasypywac lopatka zeby skur...n widzial jak sam zdycha. JA JESTEM ZA TAKA KARA DLA TAKICH ZWYRODNIALCOW. A DLA TAKICH SZMAT JAK TA DZIEWCZYNA TO KARA POWINNA BYC TAKA ZE W CIPE POWINNI JEJ PRZEWOD CISNIENIOWY WEPCHNAC I ZAJEBAC 100 ATMOSFER AZ BY JA ROZJEBAłO
Ja piernicze co to jest za kraj, co to za wladza ku*** pier***eni urzednicy mam nadzieje ze czytaja to wszystko, ku*** po ch.j te za..ane wybory juz nigdy w zyciu nie zaglosuje na nikogo ani na prezydenta ani na zadnego innego zafajdanego smiecia co zasiada w rzadzie, mialo byc tak wspaniale w rzadzie tuska a tu co?? nowe stadiony i zas..ne kampanie i inne go.no powiem wprost PO CH.J TO KOMU co ludzie z tego maja?? Ku.wa ulice jak wykopaliska jezdzic sie nie da , sprawiedliwosc taka ze za kradziez kielbasy cie posadza na 1 czy 2 lata a za za... rozwiń
Avatar
gość1 / 27 lutego 2008 o 22:19
0
Jestem wstrząśnięty tym co się stało jak można być takim podłym brak mi słów na opisanie tych bezlitosnych katów
kieruje tu apel do ministra sprawiedliwości za takie czyny jak między innymi to zabójstwo powinno się sadzać na krześle
elektryczny a nie umiejscawiać w hotelach trzy lub cztero gwiazdkowych.Warunki jakie teraz posiadają przestępcy to kpina z
ludzi bezdomnych i głodujących.Żywicie tych kryminalistów za nasze pieniądze jakim prawem.Czy to jest ta bezpieczna i prawa Polska
Wielkie wyrazy współczucia dla tej żony i dzieci.Ale czy kogoś z polityków tak naprawdę to obchodzi że Polska staje się mekką przestępców ,
bandytów i zwyrodniałych katów.Panowie zajmijcie się w końcu naszym krajem i ludźmi w nim żyjących a nie promowaniem siebie
i swoich ugrupowań partyjnych.Wstyd żyć w takim kraju skorumpowanym , bandyckim gdzie prawi ludzie przymierają z głodu a bandyci
żyją i jeszcze do tego mają jakieś prawa
Jestem wstrząśnięty tym co się stało jak można być takim podłym brak mi słów na opisanie tych bezlitosnych katów
kieruje tu apel do ministra sprawiedliwości za takie czyny jak między innymi to zabójstwo powinno się sadzać na krześle
elektryczny a nie umiejscawiać w hotelach trzy lub cztero gwiazdkowych.Warunki jakie teraz posiadają przestępcy to kpina z
ludzi bezdomnych i głodujących.Żywicie tych kryminalistów za nasze pieniądze jakim prawem.Czy to jest ta bezpieczna i prawa Polska
Wielkie wyrazy współczucia dla tej... rozwiń
Avatar
Andrzej / 1 października 2008 o 00:39
0
Znam Żanetę S. Nie zabijała, ale była przy usuwaniu (wyrzucaniu) zwłok niewinnego człowieka gdzieś w krzaki. Przeżywa to bardzo. Rodzinie Zmarłego mężczyzny skladam wyrazy współczucia. Proszę Was, internautów o jedno - nie oceniajcie jedbnoznacznie i jednakowo wszystkich związanych z tą tragedią ludzi. Powtarzam, znam Żanetę. Utrzymuję z nią kontakt. Ona żałuje, że ma udział w tej tragedii. Otrzymała wyrok z którym się po prostu godzi. Ale powiedzcie sami sobie - co wiecie o tej dziewczynie? Dlaczego była w domu dziecka? Dlaczego nie miała rodziców (matka nie żyje, ojciec nie może pełnić swoich rodzicielskich obowiązków) ? Dlaczego uciekała z domu dziecka (miała o nim dobre zdanie, ale dom dziecka nigdy nie będzie prawdziwytm domem)? Dlaczego trafiała do szpitala?..... Nie bronię Żanety bo miała swój udział w całym zdarzeniu. nie wybielam jej. Ale proszę po prostu o uczciwość. Uogólnianie bez znajomości całej prawdy jest równie złe, jak zabijanie człowieka. Wraz z grupą przyjaciół spróbujemy pomóc Żanecie wrócić do świata normalnych ludzi. Ale żeby to było możliwe, potrzeba dobrej woli wielu osób i instytucji. Żaneta po wyjściu z więzienia nie będzie miała mieszkania, pieniędzy na chleb, na ubrania, na naukę. Nikt nie zaoferuje jej pracy. Zostanie sama ze swoim poczuciem wielkiej winy. Gdzie wtedy trafi? kto jej pomoże? Czyż przypadkiem środowisko przestępcze nie będzie jedynym, ktore się nią zajmie? Jesli potraficie spojrzeć na to uczciwie - nie zabijajcie jej swoimi słowami. Współczuję Rodzinie zamordowanego Człowieka. Tylko mogę się domyślać, jak wiele przeżył w ostatnich chwilach swojego życia. Ale proszę, nie bądźcie cmentarnymi chienami, nie pożerajcie Żanety....
Jesli zdecydujecie się w jakikolwiek sposób wesprzeć resocjalizację Żanety - napiszcie maila: wiadomosc@onet.eu
Znam Żanetę S. Nie zabijała, ale była przy usuwaniu (wyrzucaniu) zwłok niewinnego człowieka gdzieś w krzaki. Przeżywa to bardzo. Rodzinie Zmarłego mężczyzny skladam wyrazy współczucia. Proszę Was, internautów o jedno - nie oceniajcie jedbnoznacznie i jednakowo wszystkich związanych z tą tragedią ludzi. Powtarzam, znam Żanetę. Utrzymuję z nią kontakt. Ona żałuje, że ma udział w tej tragedii. Otrzymała wyrok z którym się po prostu godzi. Ale powiedzcie sami sobie - co wiecie o tej dziewczynie? Dlaczego była w domu dziecka? Dlaczego nie miała ... rozwiń
Avatar
Gość / 11 marca 2008 o 18:28
0
nie urzednikow to jest wina ale politykow. ale nie tylko. ogolnie spolczenstwa. kolo sie zamyka. ja tylko nie moge pojac jak mozna bys zdolnym do tak bestialskiego zachowania... moim zdaniem zlamanie psychiki tego mordercy i utrzymywanie go przy zyciu w meczarniach ale z pelnej swiadomosci byloby najwieksza kara. ale egzekutorem chyba tez musialby byc jakis psychopata. wspolczuje rodzinie. ogromna tragedia
Avatar
opona / 28 lutego 2008 o 19:23
0
Szczere wyrazy wspolczucia dla calej rodziny i znajomych. a tym sprawcom do*********. wezcie sie za patologie wsrod mlodziezy bo takich przypadkow robi sie soraz wiecej
Avatar
ninja / 28 lutego 2008 o 16:31
0
marlenkac4 napisał:
KARA śmierci !!! tylko i wyłącznie, skąd się bierze ta agresja wśród młodzieży ??? ja mam 22 lata a jakoś nie przychodzą mi do głowy tak brutalne pomysły. Czy to zasługa bezstresowego wychowania ??? należy coś z tym zrobić bo dalej tak być nie może, mam nadzieje ze przynajmniej dostaną dożywocie i pracę w kamieniołomach na własne utrzymanie.....


to jest właśnie wychowywanie bezstresowe. Ojciec od małego w d*** nie przylał teraz widać skutki takiego wychowywania


to jest właśnie wychowywanie bezstresowe. Ojciec od małego w d*** nie przylał teraz widać skutki takiego wychowywania rozwiń
Avatar
ninja / 28 lutego 2008 o 16:28
0
Wspólczucie dla rodziny z powodu tragedii. W/g Starego Testamentu ''oko za oko, ząb za ząb''. nie widze innej kary dla tych bandytów.
Avatar
troska / 28 lutego 2008 o 09:25
0
jak to jest?. Państwo wypłaca pensje urzędnikom i tym wszystkim opłaca grzanie dup za nasze pieniądze a oni prywatnie dysponują nimi i wykorzystują do własnych celów???????/
Avatar
tokarska / 28 lutego 2008 o 09:07
0
Popatrzcie co za bagno w tym kraju oficjalny urzędowy raport jest ukrywany i w zależności od koniunktury politycznej wykorzystywany lub nie. Publicznie mówi się iż sprawę ukręci się w prokuraturze i co? i co z tego co robią policja ,prokuratura stosowne nadzorcze instytucje,co robią CBŚ,CBA.
Po co oni są? Oficjalne raporty służą do personalnych rozgrywek a najgorsze jest że można je ujawniać i ukrywać zależnie od sytuacji.
Zupełna bezkarność. Ale kierowca po paru cukiereczkach (0,22) traci prawo jazdy jako zawodowy pracę i jest przestępcą. Nie pomogło mu nawet to że następne badanie po 15 minutach wykazało poniżej 0,2 promila. Horror kpina z całego tego mafijnego kraiku.
Wstyd się identyfikować z tym państwem czyt mafią. Jakie prawo jak jest realizowane zależy od wymiaru sądowniczego który powinien być regulatorem działania całego systemu. Prokuratura powinna dopilnować prawidłowości relacji. I co mamy immunitety-gwarancje bezkarności dla nich samych i odpuszczenie grzechów dla swoich. Narzędzie do niszczenia przeciwników politycznych i nacisku na jednostki niezależne. Przeczytajcie art o naszej pani wojewodzinie. Jak wygląda "demokratyczne państw" jak wygląda władza.
Popatrzcie co za bagno w tym kraju oficjalny urzędowy raport jest ukrywany i w zależności od koniunktury politycznej wykorzystywany lub nie. Publicznie mówi się iż sprawę ukręci się w prokuraturze i co? i co z tego co robią policja ,prokuratura stosowne nadzorcze instytucje,co robią CBŚ,CBA.
Po co oni są? Oficjalne raporty służą do personalnych rozgrywek a najgorsze jest że można je ujawniać i ukrywać zależnie od sytuacji.
Zupełna bezkarność. Ale kierowca po paru cukiereczkach (0,22) traci prawo jazdy jako zawodowy pracę i jest p... rozwiń
Avatar
TEN / 28 lutego 2008 o 06:43
0
ja napisał:
Ja piernicze co to jest za kraj, co to za wladza ku*** pier***eni urzednicy mam nadzieje ze czytaja to wszystko, ku*** po ch.j te za..ane wybory juz nigdy w zyciu nie zaglosuje na nikogo ani na prezydenta ani na zadnego innego zafajdanego smiecia co zasiada w rzadzie, mialo byc tak wspaniale w rzadzie tuska a tu co?? nowe stadiony i zas..ne kampanie i inne go.no powiem wprost PO CH.J TO KOMU co ludzie z tego maja?? Ku.wa ulice jak wykopaliska jezdzic sie nie da , sprawiedliwosc taka ze za kradziez kielbasy cie posadza na 1 czy 2 lata a za zabojstwo KUR.A DOSTAJA JAKIES SMIESZNE PIER....NE 15 CZY 25 LAT w ktorych po 10 on wychodzi za dobre sprawowanie, zarcie maja , telewizje maja, silownie maja, i jaka tu sprawiedliwosc. Normalnie po rozprawie w sadzie po skazaniu powinno sie skur....ow do wykopanych wczesniej dolow wrzucac zywcem i zasypywac lopatka zeby skur...n widzial jak sam zdycha. JA JESTEM ZA TAKA KARA DLA TAKICH ZWYRODNIALCOW. A DLA TAKICH SZMAT JAK TA DZIEWCZYNA TO KARA POWINNA BYC TAKA ZE W CIPE POWINNI JEJ PRZEWOD CISNIENIOWY WEPCHNAC I ZAJEBAC 100 ATMOSFER AZ BY JA ROZJEBAłO


Platforma przed wyborami przypisywał PiSowi winę za wypadki na drogach. Kto teraz rządzi i walczy z przestępczością?


Platforma przed wyborami przypisywał PiSowi winę za wypadki na drogach. Kto teraz rządzi i walczy z przestępczością? rozwiń
Avatar
ja / 27 lutego 2008 o 23:14
0
Ja piernicze co to jest za kraj, co to za wladza ku*** pier***eni urzednicy mam nadzieje ze czytaja to wszystko, ku*** po ch.j te za..ane wybory juz nigdy w zyciu nie zaglosuje na nikogo ani na prezydenta ani na zadnego innego zafajdanego smiecia co zasiada w rzadzie, mialo byc tak wspaniale w rzadzie tuska a tu co?? nowe stadiony i zas..ne kampanie i inne go.no powiem wprost PO CH.J TO KOMU co ludzie z tego maja?? Ku.wa ulice jak wykopaliska jezdzic sie nie da , sprawiedliwosc taka ze za kradziez kielbasy cie posadza na 1 czy 2 lata a za zabojstwo KUR.A DOSTAJA JAKIES SMIESZNE PIER....NE 15 CZY 25 LAT w ktorych po 10 on wychodzi za dobre sprawowanie, zarcie maja , telewizje maja, silownie maja, i jaka tu sprawiedliwosc. Normalnie po rozprawie w sadzie po skazaniu powinno sie skur....ow do wykopanych wczesniej dolow wrzucac zywcem i zasypywac lopatka zeby skur...n widzial jak sam zdycha. JA JESTEM ZA TAKA KARA DLA TAKICH ZWYRODNIALCOW. A DLA TAKICH SZMAT JAK TA DZIEWCZYNA TO KARA POWINNA BYC TAKA ZE W CIPE POWINNI JEJ PRZEWOD CISNIENIOWY WEPCHNAC I ZAJEBAC 100 ATMOSFER AZ BY JA ROZJEBAłO
Ja piernicze co to jest za kraj, co to za wladza ku*** pier***eni urzednicy mam nadzieje ze czytaja to wszystko, ku*** po ch.j te za..ane wybory juz nigdy w zyciu nie zaglosuje na nikogo ani na prezydenta ani na zadnego innego zafajdanego smiecia co zasiada w rzadzie, mialo byc tak wspaniale w rzadzie tuska a tu co?? nowe stadiony i zas..ne kampanie i inne go.no powiem wprost PO CH.J TO KOMU co ludzie z tego maja?? Ku.wa ulice jak wykopaliska jezdzic sie nie da , sprawiedliwosc taka ze za kradziez kielbasy cie posadza na 1 czy 2 lata a za za... rozwiń
Avatar
gość1 / 27 lutego 2008 o 22:19
0
Jestem wstrząśnięty tym co się stało jak można być takim podłym brak mi słów na opisanie tych bezlitosnych katów
kieruje tu apel do ministra sprawiedliwości za takie czyny jak między innymi to zabójstwo powinno się sadzać na krześle
elektryczny a nie umiejscawiać w hotelach trzy lub cztero gwiazdkowych.Warunki jakie teraz posiadają przestępcy to kpina z
ludzi bezdomnych i głodujących.Żywicie tych kryminalistów za nasze pieniądze jakim prawem.Czy to jest ta bezpieczna i prawa Polska
Wielkie wyrazy współczucia dla tej żony i dzieci.Ale czy kogoś z polityków tak naprawdę to obchodzi że Polska staje się mekką przestępców ,
bandytów i zwyrodniałych katów.Panowie zajmijcie się w końcu naszym krajem i ludźmi w nim żyjących a nie promowaniem siebie
i swoich ugrupowań partyjnych.Wstyd żyć w takim kraju skorumpowanym , bandyckim gdzie prawi ludzie przymierają z głodu a bandyci
żyją i jeszcze do tego mają jakieś prawa
Jestem wstrząśnięty tym co się stało jak można być takim podłym brak mi słów na opisanie tych bezlitosnych katów
kieruje tu apel do ministra sprawiedliwości za takie czyny jak między innymi to zabójstwo powinno się sadzać na krześle
elektryczny a nie umiejscawiać w hotelach trzy lub cztero gwiazdkowych.Warunki jakie teraz posiadają przestępcy to kpina z
ludzi bezdomnych i głodujących.Żywicie tych kryminalistów za nasze pieniądze jakim prawem.Czy to jest ta bezpieczna i prawa Polska
Wielkie wyrazy współczucia dla tej... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wybory samorządowe 2018 - powiat lubelski. Kandydaci do Rady Powiatu

Wybory samorządowe 2018 - powiat lubelski. Kandydaci do Rady Powiatu 0 0

Wybory samorządowe 2018. Sprawdź zarejestrowane listy kandydatów do Rady Powiatu Lubelskiego.

Festiwal Czekolady i Słodyczy w Kazimierzu Dolnym
28 września 2018, 10:00

Festiwal Czekolady i Słodyczy w Kazimierzu Dolnym 0 0

To będzie prawdziwe święto miłośników słodyczy, a w szczególności czekolady. W dniach 28-30 września Kazimierz Dolny zamieni się w polską stolicę słodkości.

Biała Podlaska: Powstaje nowa galeria handlowa, wmurowano kamień węgielny

Biała Podlaska: Powstaje nowa galeria handlowa, wmurowano kamień węgielny 0 0

Biała Podlaska. Wmurowany został kamień węgielny pod budowę galerii handlowej Karuzela, która w ciągu roku ma powstać przy ul. Łomaskiej w miejscu dawnych zakładów meblarskich. Zatrudnienie może tu znaleźć nawet 500 osób. Znacząco zmieni się również otoczenie galerii.

Gmina Wąwolnica: Pieniądze i na drogi i na ostatki

Gmina Wąwolnica: Pieniądze i na drogi i na ostatki 1 1

Ponad 317 tys. złotych trafi w przyszłym roku do 18 wsi w gminie w ramach funduszu sołeckiego.

Głód, kradzieże i wielkie nadzieje. Czym żyła lubelska prasa 100 lat temu?
Magazyn

Głód, kradzieże i wielkie nadzieje. Czym żyła lubelska prasa 100 lat temu? 4 0

Na przekór głodowi i problemów z pracą, Lublinianie w październiku 1918 roku rozczytywali się w tekstach o coraz bardziej możliwym powstaniu niepodległej Polski. Pełni nadziei nie rezygnowali z życia kulturalnego.

Biskupice: Śmierć 17-latki i jej chłopaka. Są wyniki badań toksykologicznych

Biskupice: Śmierć 17-latki i jej chłopaka. Są wyniki badań toksykologicznych 5 0

Badania toksykologiczne nie wyjaśniły, co było przyczyną śmierci dwojga młodych ludzi, których ciała znaleziono w domu w Biskupicach. Śledczy podejrzewają, że Nikoletta B. i jej chłopak przedawkowali narkotyki lub dopalacze.

Żużlowa Ekstraliga wraca do Lublina po 23 latach. Co to oznacza dla Motoru i miasta?
galeria

Żużlowa Ekstraliga wraca do Lublina po 23 latach. Co to oznacza dla Motoru i miasta? 18 2

Bardzo dobry sezon zwieńczony ogromnym sukcesem – tak w dużym skrócie można podsumować wysiłki Speed Car Motoru Lublin w dotarciu na szczyt. „Koziołki” musiały jednak czasem zrobić krok w tył, żeby później ruszyć znowu do przodu

Marek Andrzejewski w Akwarela Cafe
29 września 2018, 19:00

Marek Andrzejewski w Akwarela Cafe 1 0

Co Gdzie Kiedy. Już 29 września o godz. 19 w Akwareli Cafe (Rynek 6) wystąpi popularny Marek Andrzejewski z koncertem Kraina Łagodności.

Dwie lokalizacje na nowy stadion żużlowy w Lublinie. Ale jest też inna możliwość
galeria
film

Dwie lokalizacje na nowy stadion żużlowy w Lublinie. Ale jest też inna możliwość 31 16

Do wiosny trzeba dostosować stadion żużlowy przy Al. Zygmuntowskich do wymogów ekstraligi. Obiekt stał się za ciasny dla rosnącej rzeszy kibiców, ale innego na razie nie ma. Decyzje w sprawie nowego mają zapaść wiosną. W grę wchodzi budowa w całkiem nowym miejscu lub na bazie starego stadionu.

Idzie jesień, zadbaj o opony. Jak zmierzyć głębokość bieżnika?

Idzie jesień, zadbaj o opony. Jak zmierzyć głębokość bieżnika? 0 0

Nie zawsze zwraca się odpowiednią uwagę na opony, a są one jednym z najważniejszych elementów odpowiadających za bezpieczeństwo. Warto wiedzieć, w jakiej są kondycji.

Nowy Ford Focus już w Lublinie. Pod maską króluje EcoBoost

Nowy Ford Focus już w Lublinie. Pod maską króluje EcoBoost 0 0

W końcu przyjechał do Lublina. W ten weekend, lubelski dealer Ford-Carrara organizuje dnie otwarte, podczas których głównym bohaterem będzie nowy focus.

Budowlani Lublin – Lechia Gdańsk 12:17. Koniec marzeń o medalu?

Budowlani Lublin – Lechia Gdańsk 12:17. Koniec marzeń o medalu? 0 0

W trzeciej kolejce grupy mistrzowskiej Budowlani Lublin przegrali na swoim terenie z Lechią Gdańsk 12:17. Porażka praktycznie zamknęła lublinianom drogę do medalowej czwórki

Lublin: Budynek wyburzyli, a gruz został. Mieszkańcy wściekli [zdjęcia]
galeria

Lublin: Budynek wyburzyli, a gruz został. Mieszkańcy wściekli [zdjęcia] 5 10

W mieszkaniach mamy siwo od kurzu – skarżą się lokatorzy jednej z kamienic przy ul. Zamojskiej, którzy przed oknami mają stertę gruzu sięgającą ponad pierwsze piętro. To pozostałość po rozbiórce budynku grożącego zawaleniem. Robotnicy wyburzyli co mieli do wyburzenia, a potem sobie poszli. Rumowisko zostało

Autobusy na wodór i pojazdy autonomiczne

Autobusy na wodór i pojazdy autonomiczne 0 1

Wirtualna rzeczywistość, samochody bez kierowców, słuchawki tłumaczące języki, domy ze śmieci. – To wcale nie jest już pieśń przyszłości. To dzieje się tu i teraz – przekonywali prelegenci na II Europejskim Tygodniu Innowacji w Lublinie

Koncert piosenek dziecięcych w Centrum Kultury w Lublinie
27 września 2018, 16:00

Koncert piosenek dziecięcych w Centrum Kultury w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 27 września o godz. 16 w sali widowiskowej Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zorganizowany zostanie koncert pieśni i piosenek dziecięcych polskich kompozytorów muzyki klasycznej.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!