Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kuchnia

30 czerwca 2015 r.
14:26

Recenzje restauracji. Czerwona kartka dla Groty Bochotnickiej

Autor: Zdjęcie autora sz
0 33 A A

Piszemy w tym miejscu o dobrych daniach, dobrych restauracjach. Ale chcemy pokazywać także kulinarne wpadki. Pokazywać, żeby restauratorzy wzięli sobie nasze uwagi do serca, i dania słabe zamieniali na dobre.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Odwiedziliśmy restaurację Grota Bochotnicka – położoną w Bochotnicy. W tym miejscu kiedyś stała knajpa w stylu PRL – w której było dobre jedzenie. To był zresztą czas kultowych restauracji w Piaskach, Sadurkach, Głusku, Lublinie.

Zamówiliśmy flaki. Bez szału. Ani złe, ani smaczne. Z lekka przeszkadzał charakterystyczny zapach, którzy jedni cenią, inni flaków nie zjedzą.

Ale najważniejszym punktem wizyty miała być golonka. Podano ją na żeliwnej patelni, która długo trzyma ciepło. Doskonały pomysł. Podano ją pięknie, nawet kwiaty pachnącego groszku były. Obiecywaliśmy sobie wiele.

Ale okazało się, że golonka w środku, była czerwona od saletry. W dodatku – przy kości – były elementy surowego mięsa. Nie dało się tego zjeść. Szkoda, bo sama restauracja elegancka, bardzo czysta, rozbielona. Przyznajemy Grocie Bochotnickiej za golonkę czerwoną kartkę. Czerwoną od saletry.

Komentarze 33

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 28 grudnia 2016 o 20:18
0
Wykorzystywanie ludzi na maxa !!!!!! miałem przyjemność być w święta i dosłownie szok pani kelnerka pewnie nawet na wigilii w domu nie była właściciele szanują chyba tylko siebie i swoje rodziny po drugie zimno w pokojach nawet podwójna kołdra nie pomogła. Współczucia dla obsługi mam nadzieje że przynajmniej była duża premia za te Święta bo inaczej na ich miejscu już bym się tam nie pokazał. Do właścicieli szanujcie pracowników póki ich macie i nie oszczędzajcie na ogrzewaniu.
Avatar
OLO bolo / 1 grudnia 2016 o 21:48
0
Fakt, własciciele to krętacze jakich mało, chyba nie znjadzie się nawet jedna fimra która za swoją pracę otrzyamała 100% wynagrodzenia. Czy to pani Monika czy Ewa .... to jedna cholera! Omijać to miejsce szerokim łukiem!!! szacunek dla pracowników???? Obydwu paniom brakuje kultury osobistej. 
Avatar
aga / 29 grudnia 2015 o 00:38
0
Do "obsługi" Napewno sama ucieklas? ??
Avatar
Paweł / 28 grudnia 2015 o 11:49
0
Grota Bochotnicka to idealne miejsce. Fachowa obsługa, kuchnia bardzo dobra. Byłem tam kilka razy na obiedzie i nigdy nie zdażyło się żebym był zawiedzony daniami. Naprawde nie ma sie do czego doczepić. Polecam
Avatar
Weronika / 28 grudnia 2015 o 08:54
0

Pracowałam tam jakiś czas ale uciekłam.... Do kuchni zawsze można się przyczepić w każdej restauracji są jakieś wpadki. Ogólnie w Grocie jedzenie jest bardzo dobre.

Gorzej jednak jest z traktowaniem ludzi, popieram przedmówcę. Kobieta wykorzystuje ludzi na maxa, na weselach pracowałyśmy po 20 godzin. Zaczynałyśmy w sobote ok południa, a kończyłyśmy o 6-8 rano.

Często też się zdażało że po takim weselu mamy isć do pracy w niedzielę. Załoga zmnienia się bardzo często, a może lepsze będzie że tam praktycznie nie ma załogi. 

Grota już wyrobiła sobie opinie złego pracodawcy, jeżeli dalej będą tak wykorzystywać ludzi długo nie pociągną. Chyba że pani B. stanie na kuchni,  za barem i jeszcze posprząta lokal pokoje...

Jeśli tak piszesz to znaczy, że nigdy nie pracowałaś na podobnych imprezach w innych lokalach. Wszędzie się pracuje bardzo długo na takich przyjęciach. Pracowałam na weselu w Grocie i stawka taka sama jak wszędzie. Personel może zjeść każde danie które jest serwowane dla gości a to rzadkość, kawa, herbata, napoje bez ograniczeń, szefowa pomagała nam i nie stała nad nami jak kat rozkazując zrób to czy to. Bardzo miła Pani i nie żadna pani B. tylko pani Monika.

Jedzenie naprawdę smaczne, polecam ten lokal, a wszystkim zgryźliwcom życzę wszystkiego najlepszego, pamiętajcie, że nie zawsze świat się kręci wokół was takie jest życie.

znaczy, że nigdy nie pracowałaś na podobnych imprezach w innych lokalach. Wszędzie się pracuje bardzo długo na takich przyjęciach. Pracowałam na weselu w Grocie i stawka taka sama jak wszędzie. Personel może zjeść każde danie które jest serwowane dla gości a to rzadkość, kawa, herbata, napoje bez ograniczeń, szefowa pomagała nam i nie stała nad nami jak kat rozkazując zrób to czy to. Bardzo miła Pani i nie żadna pani B. tylko pani Monika.

Jedzenie naprawdę smaczne, polecam ten lokal, a wszystkim zgryźliwcom życzę wszystkiego najlepsze... rozwiń

Avatar
Dawid / 27 grudnia 2015 o 22:54
0
Witam. Jestem czestym gościem Groty. Nigdy nie zdażyło się żebym był nie zadowolony z zamówionych potraw. Zauważyłem że zawsze właściciele z personelem rozmawiają z szacunkiem, a wręcz we wszystkim pomagają. Obsługa na światowym poziomie, do niczego nie można się doczepić. Żurek szarlotka z lodami i kawa najlepsza w okolicy.
Avatar
Dawid / 27 grudnia 2015 o 22:53
0
Witam. Jestem czestym gościem Groty. Nigdy nie zdażyło się żebym był nie zadowolony z zamówionych potraw. Zauważyłem że zawsze właściciele z personelem rozmawiają z szacunkiem, a wręcz we wszystkim pomagają. Obsługa na światowym poziomie, do niczego nie można się doczepić. Żurek szarlotka z lodami i kawa najlepsza w okolicy.
Avatar
Dorota / 27 grudnia 2015 o 22:24
0
Uważam że większość osób wydających opinie wogóle nie znają właścicieli Groty i że nawet nie byli nigdy na obiedzie , tylko że wpisują ze zwykłej złośliwości.Nie znam bardziej uczciwych ludzi i bardziej wyrozumiałych pracodawców.
Avatar
Dorota / 27 grudnia 2015 o 22:12
0
Opinia
Avatar
Dorota / 27 grudnia 2015 o 22:11
0
Opinia
Avatar
Gość / 28 grudnia 2016 o 20:18
0
Wykorzystywanie ludzi na maxa !!!!!! miałem przyjemność być w święta i dosłownie szok pani kelnerka pewnie nawet na wigilii w domu nie była właściciele szanują chyba tylko siebie i swoje rodziny po drugie zimno w pokojach nawet podwójna kołdra nie pomogła. Współczucia dla obsługi mam nadzieje że przynajmniej była duża premia za te Święta bo inaczej na ich miejscu już bym się tam nie pokazał. Do właścicieli szanujcie pracowników póki ich macie i nie oszczędzajcie na ogrzewaniu.
Avatar
OLO bolo / 1 grudnia 2016 o 21:48
0
Fakt, własciciele to krętacze jakich mało, chyba nie znjadzie się nawet jedna fimra która za swoją pracę otrzyamała 100% wynagrodzenia. Czy to pani Monika czy Ewa .... to jedna cholera! Omijać to miejsce szerokim łukiem!!! szacunek dla pracowników???? Obydwu paniom brakuje kultury osobistej. 
Avatar
aga / 29 grudnia 2015 o 00:38
0
Do "obsługi" Napewno sama ucieklas? ??
Avatar
Paweł / 28 grudnia 2015 o 11:49
0
Grota Bochotnicka to idealne miejsce. Fachowa obsługa, kuchnia bardzo dobra. Byłem tam kilka razy na obiedzie i nigdy nie zdażyło się żebym był zawiedzony daniami. Naprawde nie ma sie do czego doczepić. Polecam
Avatar
Weronika / 28 grudnia 2015 o 08:54
0

Pracowałam tam jakiś czas ale uciekłam.... Do kuchni zawsze można się przyczepić w każdej restauracji są jakieś wpadki. Ogólnie w Grocie jedzenie jest bardzo dobre.

Gorzej jednak jest z traktowaniem ludzi, popieram przedmówcę. Kobieta wykorzystuje ludzi na maxa, na weselach pracowałyśmy po 20 godzin. Zaczynałyśmy w sobote ok południa, a kończyłyśmy o 6-8 rano.

Często też się zdażało że po takim weselu mamy isć do pracy w niedzielę. Załoga zmnienia się bardzo często, a może lepsze będzie że tam praktycznie nie ma załogi. 

Grota już wyrobiła sobie opinie złego pracodawcy, jeżeli dalej będą tak wykorzystywać ludzi długo nie pociągną. Chyba że pani B. stanie na kuchni,  za barem i jeszcze posprząta lokal pokoje...

Jeśli tak piszesz to znaczy, że nigdy nie pracowałaś na podobnych imprezach w innych lokalach. Wszędzie się pracuje bardzo długo na takich przyjęciach. Pracowałam na weselu w Grocie i stawka taka sama jak wszędzie. Personel może zjeść każde danie które jest serwowane dla gości a to rzadkość, kawa, herbata, napoje bez ograniczeń, szefowa pomagała nam i nie stała nad nami jak kat rozkazując zrób to czy to. Bardzo miła Pani i nie żadna pani B. tylko pani Monika.

Jedzenie naprawdę smaczne, polecam ten lokal, a wszystkim zgryźliwcom życzę wszystkiego najlepszego, pamiętajcie, że nie zawsze świat się kręci wokół was takie jest życie.

znaczy, że nigdy nie pracowałaś na podobnych imprezach w innych lokalach. Wszędzie się pracuje bardzo długo na takich przyjęciach. Pracowałam na weselu w Grocie i stawka taka sama jak wszędzie. Personel może zjeść każde danie które jest serwowane dla gości a to rzadkość, kawa, herbata, napoje bez ograniczeń, szefowa pomagała nam i nie stała nad nami jak kat rozkazując zrób to czy to. Bardzo miła Pani i nie żadna pani B. tylko pani Monika.

Jedzenie naprawdę smaczne, polecam ten lokal, a wszystkim zgryźliwcom życzę wszystkiego najlepsze... rozwiń

Avatar
Dawid / 27 grudnia 2015 o 22:54
0
Witam. Jestem czestym gościem Groty. Nigdy nie zdażyło się żebym był nie zadowolony z zamówionych potraw. Zauważyłem że zawsze właściciele z personelem rozmawiają z szacunkiem, a wręcz we wszystkim pomagają. Obsługa na światowym poziomie, do niczego nie można się doczepić. Żurek szarlotka z lodami i kawa najlepsza w okolicy.
Avatar
Dawid / 27 grudnia 2015 o 22:53
0
Witam. Jestem czestym gościem Groty. Nigdy nie zdażyło się żebym był nie zadowolony z zamówionych potraw. Zauważyłem że zawsze właściciele z personelem rozmawiają z szacunkiem, a wręcz we wszystkim pomagają. Obsługa na światowym poziomie, do niczego nie można się doczepić. Żurek szarlotka z lodami i kawa najlepsza w okolicy.
Avatar
Dorota / 27 grudnia 2015 o 22:24
0
Uważam że większość osób wydających opinie wogóle nie znają właścicieli Groty i że nawet nie byli nigdy na obiedzie , tylko że wpisują ze zwykłej złośliwości.Nie znam bardziej uczciwych ludzi i bardziej wyrozumiałych pracodawców.
Avatar
Dorota / 27 grudnia 2015 o 22:12
0
Opinia
Avatar
Dorota / 27 grudnia 2015 o 22:11
0
Opinia
Zobacz wszystkie komentarze 33

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka
22 lipca 2018, 12:00

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka 1 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 22 lipca o godz. 12 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski 2018 w grze planszowej Neuroshima Hex. Chętni mogą zapisywać się do udziału od godz. 11.30 na miejscu.

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście 10 0

Milionowym klientem pochwalił się dzisiaj kompleks pływacki Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich. Pani Anna, która miała to szczęście, dostała rodzinny karnet do Aqua Lublin.

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy 0 0

W niedzielę zaczyna się Akcja św. Krzysztofa – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W ubiegłym roku dzięki przekazanym pieniądzom udało się spełnić prośby polskich misjonarzy w 30 krajach świata.

Pokazy fontanny na placu Litewskim w Lublinie: Nowe widowisko "Anioły lubelskie"

Pokazy fontanny na placu Litewskim w Lublinie: Nowe widowisko "Anioły lubelskie" 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek 20 lipca po raz pierwszy pokazane zostanie w fontannie na pl. Litewskim nowe widowisko „Anioły lubelskie”. W lipcu zobaczymy je w sumie sześć razy, bo Ratusz zmienił harmonogram pokazów.

Chwila nieuwagi i takie efekty. Dachowanie audi [zdjęcia]
galeria

Chwila nieuwagi i takie efekty. Dachowanie audi [zdjęcia] 0 1

Do zdarzenia doszło w piątek po godz. 8 w Janowicach (pow. świdnicki).

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Brązowy medal Joanny Bemowskiej z AZS UMCS
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Brązowy medal Joanny Bemowskiej z AZS UMCS 0 0

Świetny początek 94 PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce dla AZS UMCS. Joanna Bemowska wywalczyła brązowy medal w chodzie sportowym na 5 km.

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację 40 6

Cztery lata więzienia i przymusowa terapia odwykowa. To kara dla 26-latka z okolic Puław, który ugodził nożem własną matkę. Wcześniej latami znęcał się nad rodziną.

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość
Magazyn

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość 2 0

Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość

O ziołach, wirusie i drogach dla Niepodległej

O ziołach, wirusie i drogach dla Niepodległej 0

Rozmowa ze Sławomirem Sosnowskim, Marszałkiem Województwa Lubelskiego.

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin?

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin? 2 0

Organizatorzy mistrzostw Polski zadbali o to, żeby kibice każdego dnia zawodów mieli co oglądać. Dlatego już w piątek w akcji będzie można zobaczyć Pawła Fajdka

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram]
22 lipca 2018, 17:00

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram] 1 0

Co Gdzie Kiedy. Od najbliższej niedzieli po Lublinie będzie krążyć Cyrk Podwórkowy, który co rok jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów. Artyści będą występować na terenie lubelskich dzielnic. Wszystkie występy są darmowe.

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego 25 5

Bezdomny został pobity przez dwóch mężczyzn w okolicach dworca autobusowego przy al. Tysiąclecia w Lublinie.

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę 0 0

Dodatkowy objazd wprowadzony będzie w sobotę na liniach autobusowych nr 7 oraz 50. Powodem są prace drogowe.

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć?
20 lipca 2018, 0:00

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć? 0 0

Stacje telewizyjne kontynuują zapoczątkowane filmowe serie. Miłośnicy fantasy będą mogli obejrzeć w ten weekend kolejne części cyklów Władca Pierścieni i Gwiezdne Wojny, z kolei fani kina superbohaterskiego zobaczą Człowieka ze stali. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora?

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora? 0 8

12 tys. zł nagrody rocznej może dostać dyrektor szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie. Zdaniem jednego z członków rady społecznej lecznicy w obecnej napiętej sytuacji to nieetyczne, a związkowcy pytają o uczciwość.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!