Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

20 grudnia 2010 r.
20:51
Edytuj ten wpis

Bogdanka zniknie z powierzchni ziemi

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 8 A A

Los ponad 200 gospodarstw leżących na terenie przyszłych wyrobisk kopalni Bogdanka jest już przesądzony. W ciągu najbliższych 15–20 lat mieszkańcy będą musieli opuścić swoje domy. Właściciele jednak nie chcą czekać do ostatniego dzwonka.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zaraz po Nowym Roku Andrzej Grzesiuk, wójt gminy Puchaczów, wybiera się do władz Lubelskiego Węgla "Bogdanka” z propozycją ugody i rozpoczęcia negocjacji na temat przyszłości pięciu wiosek leżących na terenie jego gminy. Chodzi o trzy Nadrybia – Wieś, Dwór i Ukazowe oraz Albertów i Bogdankę.

Cały artykuł czytaj na Strefie Biznesu: Bogdanka zniknie z powierzchni ziemi

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mlody / 21 stycznia 2011 o 14:04
0
Zycze ci zebys znalazla sie w takiej samej sytuacji, jak oni, zebys musiala kupic dzialke pod zabudowe, wybudowac na niej zabudowania gospodarskie, dom i zeby ci jeszcze wystaczylo na jakis kawalek pola - bo z czegos musiala bys zyc. i to wszystko za te kokosy ktore zaplacila by ci kopalnia. No fakt gdyby nie kopalnia to by leczny nie bylo, a bylo by czego zalowac rzeczywiscie.... Niektorym to juz sie w dupach poprzewracalo od tych wyplat z LW albo akcji kopalnianych, leczna prymitywna wies gornicza.
Avatar
lizus / 18 stycznia 2011 o 16:50
0
[quote name='monisia' timestamp='1295365301' post='425648']
Co wy tu wypisujecie o zanieczyszczeniach??? w głowach się wam poprzewracało?? Tyle miejsc pracy co zapewnia kopalnia to w dzisiejszych czasach rzadkość . A nikt nikomu nie każe się tam budować a jeśli wysiedlają to też dają dobrą kasę więc nie przesadzajmy. Polakom niestety nigdy nie dogodzi.
[/quote]
Brawo monisia gratuluję odważnej postawy.
Avatar
monisia / 18 stycznia 2011 o 16:41
0
Co wy tu wypisujecie o zanieczyszczeniach??? w głowach się wam poprzewracało?? Tyle miejsc pracy co zapewnia kopalnia to w dzisiejszych czasach rzadkość . A nikt nikomu nie każe się tam budować a jeśli wysiedlają to też dają dobrą kasę więc nie przesadzajmy. Polakom niestety nigdy nie dogodzi.
Avatar
mlody / 12 stycznia 2011 o 23:19
0
@kornel co Ty na ten temat wiesz? sugerujesz sie tylko tym co zobaczyles? czy tylko sam sobie taka historyjke wymysliles? Fakt kopalnia nie powstala 5 lat temu tylko gdzies w 1975 roku, a ci co wlasnie buduja/wybudowali domy na tych terenach w 90% nie kupili dzialek tylko mieli je na wlasnosc (a wlasciwie ich ojcowie) juz z dziada pradziada, a otrzymali je droga przepisania wlasnosci gruntu, bo kazdy chcial przeciez zalorzyc rodzine, wybudowac dom, zamieszkac na swoim, a kiedys malo kto kupowal dzialke pod budowe gdzies dalej, bo albo go nie bylo na to stac, albo nie mial takiej mozliwosci, albo poprostu nie widzial takiej potrzeby, bo po co mam sie gdzies indziej budowac jezeli mam ojcowizne na miejscu, jestem do tego miejsca przyzwyczajany, jest mi tu poprostu dobrze i nic mi tutaj nie grozi? Az do tej pory kiedy wychodza wszystkie piekne kwiatki kopalni. Leczna w tym czasie pieknie sie rozkwitla, osiedla domow w wiekszosci zakaprysionych gornikow takie jak: sloneczko, trebaczow, nowogrod, podzamcze, a tutaj grunt sie zapada, domy pekaja, wsie przestaja istniec, wszedzie wilgoc i ponury widok, myslisz ze tak latwo opuscic swoje rodzinne siedlisko ktore pamietasz od dziecka i po 20, 40, czy 60 latach zaczynac wszystko od nowa? Ciekawe jaki bylby lament i rozpacz wsrod gornikow gdyby sytuacja sie odwrocila i zaczal by opadac grunt, pekaly by domy wlasnie na tych pieknych gorniczych osiedlach? Ale na wasze szzcescie to miejsca pewnie miec nie bedzie, a to ze rolnikom zabudowania pekaja i pola uprawne woda zalewa to juz maly problem, bo to rolnicy. Wazne ze gornicy w naszym regionie sa najwazniejsi, wszystko sie kreci wokol nich, bo wydobywaja wegiel, bo wszystko im sie nalezy, nawet pierwszenstwo ktorego nie maja przy wyjezdzie z kopalni, smutne ale prawdziwe. Szkoda ze ta cala halda kamienia nie jest z powrotem pod ziemia, tylko tutejsi ludzie musza miec problemy z opadajacym gruntem. Niestety w tym kraju patrzy sie i podejmuje decyzje na krotki dystans i tylko pod wzgledem zysku. Koniec tutejszych miejscowosci jest rownie bliski konca LW. STARYCH DRZEW SIE NIE PRZESADZA!
@kornel co Ty na ten temat wiesz? sugerujesz sie tylko tym co zobaczyles? czy tylko sam sobie taka historyjke wymysliles? Fakt kopalnia nie powstala 5 lat temu tylko gdzies w 1975 roku, a ci co wlasnie buduja/wybudowali domy na tych terenach w 90% nie kupili dzialek tylko mieli je na wlasnosc (a wlasciwie ich ojcowie) juz z dziada pradziada, a otrzymali je droga przepisania wlasnosci gruntu, bo kazdy chcial przeciez zalorzyc rodzine, wybudowac dom, zamieszkac na swoim, a kiedys malo kto kupowal dzialke pod budowe gdzies dalej, bo albo go nie... rozwiń
Avatar
mmm / 25 grudnia 2010 o 09:37
0
Miejscowości zagrożone szkodami górniczymi też nie powstały 5 czy 50 lat temu.Osiedliliśmy się tu zanim weszła kopalnia.
To co kopalnia zrobiła z krajobrazem i zanieczyszczeniem tej okolicy woła o pomstę do nieba!W Niemcach i innych krajach wycofują się z wydobywaniem węgla metodą na zawał a u nas wydobycie tą metodą nabiera rozpędu.Czy może ktoś powiedzieć, dlaczego wyrobiska nie są zasypywane odpadami składowanymi wokół kopalni?
Avatar
kornel / 23 grudnia 2010 o 07:17
0
Kopalnia powstała nie 5 lat temu - tylko trochę więćej. Ciekawe kto wydaje zezwolenia na budowę na tych właśnie teranach zagrozonych. Ludzie, którzy chca się tam budować i kupują działki - tez moim zdaniem nie myslą - choć pewnie chodzi tu o kasę przy wysiedleniu. Domy buduja tanim kosztem, lepią ze starych - a gdy przyjdzie do wysiedlania, to wtedy będzie meksyk, ile to oni pieniędzy poświęcili. Nie piszę tu o wszystkich, ale w większości przypadków tak jest.
Avatar
Tadeusz / 21 grudnia 2010 o 13:43
0
Takich jezior z domieszką gnojowicy wokół budynków przybywa.Sanepid powinien częściej kontrolować przydatność wody pitnej.Faktem jest,że wszystkim poszkodowanym Bogdanka nie będzie w stanie zrekompensować straconego dobytku.Juz teraz mówią ,dach i ściany od góry nie są zalane - możesz pan rozebrać, podłoga też nadaje się do rozbiórki , drzwi i okna można wymontować i zbudować drugi dom.
Ziemia budowlana jest coraz droższa więc nie stać nas nawet na kupno działki na terenach niezagrożonych, a co dopiero mówić o budowie nowego domu.Dlaczego woda jeszcze nie zalała siedziby Bogdanki.Kto pozwolił zaistnieć kopalni w Bogdance!My nie chcemy od nich jałmużny.Żądamy stanowaczych oraz odważnych działań wójta w obronie naszej "małej ojczyzny" także w obronie naszego zdrowia i mienia.
Takich jezior z domieszką gnojowicy wokół budynków przybywa.Sanepid powinien częściej kontrolować przydatność wody pitnej.Faktem jest,że wszystkim poszkodowanym Bogdanka nie będzie w stanie zrekompensować straconego dobytku.Juz teraz mówią ,dach i ściany od góry nie są zalane - możesz pan rozebrać, podłoga też nadaje się do rozbiórki , drzwi i okna można wymontować i zbudować drugi dom.
Ziemia budowlana jest coraz droższa więc nie stać nas nawet na kupno działki na terenach niezagrożonych, a co dopiero mówić o budowie nowego domu.D... rozwiń
Avatar
Gość / 21 grudnia 2010 o 09:03
0
Czas najwyźszy rozliczyć tych,którzy zadecydowali o budowie/szybu/kopalni w Bogdance.Z tego wynika,źe tam woda przybiera i do ust się wdziera.
Avatar
mlody / 21 stycznia 2011 o 14:04
0
Zycze ci zebys znalazla sie w takiej samej sytuacji, jak oni, zebys musiala kupic dzialke pod zabudowe, wybudowac na niej zabudowania gospodarskie, dom i zeby ci jeszcze wystaczylo na jakis kawalek pola - bo z czegos musiala bys zyc. i to wszystko za te kokosy ktore zaplacila by ci kopalnia. No fakt gdyby nie kopalnia to by leczny nie bylo, a bylo by czego zalowac rzeczywiscie.... Niektorym to juz sie w dupach poprzewracalo od tych wyplat z LW albo akcji kopalnianych, leczna prymitywna wies gornicza.
Avatar
lizus / 18 stycznia 2011 o 16:50
0
[quote name='monisia' timestamp='1295365301' post='425648']
Co wy tu wypisujecie o zanieczyszczeniach??? w głowach się wam poprzewracało?? Tyle miejsc pracy co zapewnia kopalnia to w dzisiejszych czasach rzadkość . A nikt nikomu nie każe się tam budować a jeśli wysiedlają to też dają dobrą kasę więc nie przesadzajmy. Polakom niestety nigdy nie dogodzi.
[/quote]
Brawo monisia gratuluję odważnej postawy.
Avatar
monisia / 18 stycznia 2011 o 16:41
0
Co wy tu wypisujecie o zanieczyszczeniach??? w głowach się wam poprzewracało?? Tyle miejsc pracy co zapewnia kopalnia to w dzisiejszych czasach rzadkość . A nikt nikomu nie każe się tam budować a jeśli wysiedlają to też dają dobrą kasę więc nie przesadzajmy. Polakom niestety nigdy nie dogodzi.
Avatar
mlody / 12 stycznia 2011 o 23:19
0
@kornel co Ty na ten temat wiesz? sugerujesz sie tylko tym co zobaczyles? czy tylko sam sobie taka historyjke wymysliles? Fakt kopalnia nie powstala 5 lat temu tylko gdzies w 1975 roku, a ci co wlasnie buduja/wybudowali domy na tych terenach w 90% nie kupili dzialek tylko mieli je na wlasnosc (a wlasciwie ich ojcowie) juz z dziada pradziada, a otrzymali je droga przepisania wlasnosci gruntu, bo kazdy chcial przeciez zalorzyc rodzine, wybudowac dom, zamieszkac na swoim, a kiedys malo kto kupowal dzialke pod budowe gdzies dalej, bo albo go nie bylo na to stac, albo nie mial takiej mozliwosci, albo poprostu nie widzial takiej potrzeby, bo po co mam sie gdzies indziej budowac jezeli mam ojcowizne na miejscu, jestem do tego miejsca przyzwyczajany, jest mi tu poprostu dobrze i nic mi tutaj nie grozi? Az do tej pory kiedy wychodza wszystkie piekne kwiatki kopalni. Leczna w tym czasie pieknie sie rozkwitla, osiedla domow w wiekszosci zakaprysionych gornikow takie jak: sloneczko, trebaczow, nowogrod, podzamcze, a tutaj grunt sie zapada, domy pekaja, wsie przestaja istniec, wszedzie wilgoc i ponury widok, myslisz ze tak latwo opuscic swoje rodzinne siedlisko ktore pamietasz od dziecka i po 20, 40, czy 60 latach zaczynac wszystko od nowa? Ciekawe jaki bylby lament i rozpacz wsrod gornikow gdyby sytuacja sie odwrocila i zaczal by opadac grunt, pekaly by domy wlasnie na tych pieknych gorniczych osiedlach? Ale na wasze szzcescie to miejsca pewnie miec nie bedzie, a to ze rolnikom zabudowania pekaja i pola uprawne woda zalewa to juz maly problem, bo to rolnicy. Wazne ze gornicy w naszym regionie sa najwazniejsi, wszystko sie kreci wokol nich, bo wydobywaja wegiel, bo wszystko im sie nalezy, nawet pierwszenstwo ktorego nie maja przy wyjezdzie z kopalni, smutne ale prawdziwe. Szkoda ze ta cala halda kamienia nie jest z powrotem pod ziemia, tylko tutejsi ludzie musza miec problemy z opadajacym gruntem. Niestety w tym kraju patrzy sie i podejmuje decyzje na krotki dystans i tylko pod wzgledem zysku. Koniec tutejszych miejscowosci jest rownie bliski konca LW. STARYCH DRZEW SIE NIE PRZESADZA!
@kornel co Ty na ten temat wiesz? sugerujesz sie tylko tym co zobaczyles? czy tylko sam sobie taka historyjke wymysliles? Fakt kopalnia nie powstala 5 lat temu tylko gdzies w 1975 roku, a ci co wlasnie buduja/wybudowali domy na tych terenach w 90% nie kupili dzialek tylko mieli je na wlasnosc (a wlasciwie ich ojcowie) juz z dziada pradziada, a otrzymali je droga przepisania wlasnosci gruntu, bo kazdy chcial przeciez zalorzyc rodzine, wybudowac dom, zamieszkac na swoim, a kiedys malo kto kupowal dzialke pod budowe gdzies dalej, bo albo go nie... rozwiń
Avatar
mmm / 25 grudnia 2010 o 09:37
0
Miejscowości zagrożone szkodami górniczymi też nie powstały 5 czy 50 lat temu.Osiedliliśmy się tu zanim weszła kopalnia.
To co kopalnia zrobiła z krajobrazem i zanieczyszczeniem tej okolicy woła o pomstę do nieba!W Niemcach i innych krajach wycofują się z wydobywaniem węgla metodą na zawał a u nas wydobycie tą metodą nabiera rozpędu.Czy może ktoś powiedzieć, dlaczego wyrobiska nie są zasypywane odpadami składowanymi wokół kopalni?
Avatar
kornel / 23 grudnia 2010 o 07:17
0
Kopalnia powstała nie 5 lat temu - tylko trochę więćej. Ciekawe kto wydaje zezwolenia na budowę na tych właśnie teranach zagrozonych. Ludzie, którzy chca się tam budować i kupują działki - tez moim zdaniem nie myslą - choć pewnie chodzi tu o kasę przy wysiedleniu. Domy buduja tanim kosztem, lepią ze starych - a gdy przyjdzie do wysiedlania, to wtedy będzie meksyk, ile to oni pieniędzy poświęcili. Nie piszę tu o wszystkich, ale w większości przypadków tak jest.
Avatar
Tadeusz / 21 grudnia 2010 o 13:43
0
Takich jezior z domieszką gnojowicy wokół budynków przybywa.Sanepid powinien częściej kontrolować przydatność wody pitnej.Faktem jest,że wszystkim poszkodowanym Bogdanka nie będzie w stanie zrekompensować straconego dobytku.Juz teraz mówią ,dach i ściany od góry nie są zalane - możesz pan rozebrać, podłoga też nadaje się do rozbiórki , drzwi i okna można wymontować i zbudować drugi dom.
Ziemia budowlana jest coraz droższa więc nie stać nas nawet na kupno działki na terenach niezagrożonych, a co dopiero mówić o budowie nowego domu.Dlaczego woda jeszcze nie zalała siedziby Bogdanki.Kto pozwolił zaistnieć kopalni w Bogdance!My nie chcemy od nich jałmużny.Żądamy stanowaczych oraz odważnych działań wójta w obronie naszej "małej ojczyzny" także w obronie naszego zdrowia i mienia.
Takich jezior z domieszką gnojowicy wokół budynków przybywa.Sanepid powinien częściej kontrolować przydatność wody pitnej.Faktem jest,że wszystkim poszkodowanym Bogdanka nie będzie w stanie zrekompensować straconego dobytku.Juz teraz mówią ,dach i ściany od góry nie są zalane - możesz pan rozebrać, podłoga też nadaje się do rozbiórki , drzwi i okna można wymontować i zbudować drugi dom.
Ziemia budowlana jest coraz droższa więc nie stać nas nawet na kupno działki na terenach niezagrożonych, a co dopiero mówić o budowie nowego domu.D... rozwiń
Avatar
Gość / 21 grudnia 2010 o 09:03
0
Czas najwyźszy rozliczyć tych,którzy zadecydowali o budowie/szybu/kopalni w Bogdance.Z tego wynika,źe tam woda przybiera i do ust się wdziera.
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Piast wygrał w Poznaniu i zdobył mistrzostwo Polski!
film

Piast wygrał w Poznaniu i zdobył mistrzostwo Polski! 0 0

Zespół Z Gliwic pokonał w Poznaniu Lecha 1:0 po golu Piotra Parzyszka w 27 minucie. Z kolei Legia Warszawa zremisowała 2:2 z Zagłębiem Lubin, a jedną z bramek dla „Miedziowych” zdobył Patryk Szysz

Lubelskie: Nie chcą nowych kopalń. Jakie argumenty mają ekolodzy?
galeria
film

Lubelskie: Nie chcą nowych kopalń. Jakie argumenty mają ekolodzy? 0 3

Przeciw budowie nowych kopalń w rejonie pojezierza łęczyńsko-włodawskiego protestowali w Lublinie ekolodzy. - Te plany zagrażają cennej przyrodzie - przekonywali na „Marszu dla Polesia”. W przyszłym roku ma ruszyć wydobycie węgla w Ostrowie, choć nie to najbardziej martwi ekologów

Cała murawa do wymiany na Arenie Lublin. Wszystko przez najbliższe imprezy

Cała murawa do wymiany na Arenie Lublin. Wszystko przez najbliższe imprezy 0 2

To już pewne: nie da się uniknąć całkowitej wymiany murawy na stadionie Arena Lublin po młodzieżowym mundialu oraz planowanych na 21 czerwca ekstremalnych pokazach motocyklowych i rowerowych.

Krasnystaw: Pierwsza taka wypożyczalnia w woj. lubelskim

Krasnystaw: Pierwsza taka wypożyczalnia w woj. lubelskim 0 0

 Otwarto bezpłatną wypożyczalnię 3-kołowych rowerów rehabilitacyjnych. To pierwsze takie miejsce na Lubelszczyźnie

Krzysztof Cugowski ostro o reaktywacji Budki Suflera. "Tak nie może być"

Krzysztof Cugowski ostro o reaktywacji Budki Suflera. "Tak nie może być" 10 16

Powrót „Budki Suflera” na scenę zapowiada Romuald Lipko, jeden z założycieli zespołu. Jednak na drodze tym planom może stanąć Krzysztof Cugowski, który nie chce brać udziału w reaktywacji i stanowczo się jej sprzeciwia

Premiera spektaklu "Pilecki.Raport"
19 maja 2019, 19:00

Premiera spektaklu "Pilecki.Raport" 0 0

Teatr Bez Maski oraz Fundacja Scytia zapraszają do Centrum Spotkania Kultur na premierę spektaklu "Pilecki.Raport". Przedstawienie zostanie zaprezentowane 19 maja o godz. 19.

Opole Lubelskie: Mamy mądrze bawią dzieci

Opole Lubelskie: Mamy mądrze bawią dzieci 0 0

 Uczą jak dbać o dom, aby nie wywołać pożaru lub zatruć się czadem. Autorski cykl spotkań „6 kroków do bezpiecznego domu”, jest skierowany do dzieci i dorosłych z gminy

Maraton MTB w Puławach. Kilkuset kolarzy na starcie [zdjęcia]
galeria

Maraton MTB w Puławach. Kilkuset kolarzy na starcie [zdjęcia] 0 4

Cisowianka Mazovia MTB Marathon dobiegł końca. Na trasach wokół Puław ścigało się ok. 600 kolarzy z różnych stron Polski. Na dystansie PRO najszybszy okazał się Przemysław Gierczak z Opoczna. Wysokie, piąte miejsce zajął Adrian Wawer z Puław. Wśród kobiet najlepsza okazała się Magdalena Kosko z Ząbek.

Sondaż wyborczy: PiS wygrywa w woj. lubelskim

Sondaż wyborczy: PiS wygrywa w woj. lubelskim 1 30

Gdyby wybory do Parlamentu Europejskiego odbyły się w połowie maja, PiS mogłoby liczyć w woj. lubelskim na 50 proc. głosów, a Koalicja Europejska na 26,4 proc. głosów - wynika z najnowszego sondażu

Spór o budowę dojazdu do willi w Kazimierzu Dolnym. Właściciel: Nie miałem wyjścia

Spór o budowę dojazdu do willi w Kazimierzu Dolnym. Właściciel: Nie miałem wyjścia 1 8

Brutalną ingerencją w przyrodę nazywa jeden z radnych budowę drogi przy zabytkowej willi prof. Pruszkowskiego. - Nie miałem wyjścia, muszę mieć dojazd do budynku, żeby mogło tu dotrzeć w razie potrzeby pogotowie czy straż pożarna - tłumaczy właściciel budynku

Marcin Broniszewski (trener Górnika): Klubowi życzę przede wszystkim cierpliwości

Marcin Broniszewski (trener Górnika): Klubowi życzę przede wszystkim cierpliwości 0 7

Rozmowa z Marcinem Broniszewskim, trenerem Górnika Łęczna

Gmina Puławy: Święto Truskawki 2019 w Górze Puławskiej. Kto wystąpi w tym roku?
7 lipca 2019, 12:00

Gmina Puławy: Święto Truskawki 2019 w Górze Puławskiej. Kto wystąpi w tym roku? 0 1

Nasz Disneyland, Naj Story, czy O-la-la, to tylko niektóre z przebojów, jakie usłyszymy już 7 lipca, podczas tegorocznego truskawkowego święta na stadionie w Górze Puławskiej.

Wakacje rozpoczną się wcześniej. Zakończenie roku szkolnego jeszcze przed Bożym Ciałem
film

Wakacje rozpoczną się wcześniej. Zakończenie roku szkolnego jeszcze przed Bożym Ciałem 0 6

Rok szkolny zakończy się wcześniej. Zmianę rozporządzenia w tej sprawie zapowiedział premier podczas sobotniego (18.05) spotkania z mieszkańcami Zawiercia. Rozdanie świadectw ma nastąpić w środę 19 czerwca, w przeddzień wolnego od zajęć święta Bożego Ciała.

Był poszukiwanym listem gończym. „Łowcy głów” zaskoczyli 42-latka
film

Był poszukiwanym listem gończym. „Łowcy głów” zaskoczyli 42-latka 0 2

Ząbkowice Śląskie (woj. dolnośląskie). Dolnośląscy "Łowcy głów" zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym, który od dwóch lat ukrywał się przed organami ścigania. 42-latek był zaskoczony, gdy funkcjonariusze wyciągnęli go z auta na środku drogi krajowej nr 8.

Opera w parku i nowe wystawy. Noc Muzeów w Puławach [ZDJĘCIA]
galeria

Opera w parku i nowe wystawy. Noc Muzeów w Puławach [ZDJĘCIA] 0 3

Sobotni wieczór wielu mieszkańców Puław spędziło w parku, gdzie za złotówkę można było zwiedzić Świątynię Sybilli, czy Pałac Czartoryskich, a także obejrzeć operę "Walka Tankreda z Kloryndą" w wykonaniu aktorów z Fundacji Lesslów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!