Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

5 grudnia 2010 r.
13:00
Edytuj ten wpis

Cyców: Bójka w barze. Pijani rzucili się na policjantów

0 6 A A

Najpierw zaatakowali klienta baru w Cycowie, a potem rzucili się na interweniujących policjantów. Mowa o trzech mężczyznach, którym za napaść na funkcjonariuszy grozi do 10 lat za kratkami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Do zdarzenia doszło w sobotę tuż przed północą w m. Cyców – informuje podkom. Renata Laszczka – Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji. - Policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z barów trzej młodzi ludzie zaatakowali jednego z klientów.

Na miejsce pojechali policjanci. - Jeden z napastników wybił szybę w tylnych drzwiach radiowozu, dołączyli do niego jego kompani. Mężczyźni byli bardzo agresywni, szarpali policjantów za ubrania, wykrzykiwali przy tym wulgarne słowa – dodaje Renata Laszczka – Rusek.

Na miejscu pojawił się drugi patrol. - Chwilę później dwaj bracia w wieku 26 i 27 lat oraz ich 32-letni kolega trafili do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania wszyscy byli pijani, przeprowadzone badanie wykazało, że mieli od 2 do 2, 5 promila alkoholu – tłumaczy Laszczka – Rusek.

Po wytrzeźwieniu sprawcy usłyszą zarzuty. Za czynną napaść na funkcjonariuszy grozi im kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ANTYBAR / 14 grudnia 2010 r. o 22:43
0
[quote name='flatron' timestamp='1292344804' post='405552']
Panowie- jaki porządek ???!!!
W Cycowie z tego co wiem nigdy nie było i nie będzie porządku!!
Czy to w tym barze czy UG.Cyców czy nawet w zakładzie komunalnym czy jak on tam się nazywa.
Popatrzcie tylko co tu się dzieje.
[/quote]
NIW IDŻ DO BARU BO MOŻNA OBERWAĆ PO PAPIE.
Avatar
flatron / 14 grudnia 2010 r. o 17:40
0
Panowie- jaki porządek ???!!!
W Cycowie z tego co wiem nigdy nie było i nie będzie porządku!!
Czy to w tym barze czy UG.Cyców czy nawet w zakładzie komunalnym czy jak on tam się nazywa.
Popatrzcie tylko co tu się dzieje.
Avatar
ziuk / 13 grudnia 2010 r. o 13:07
0
PO-owcy chetnie zamkneliby wszystkich Polakow w wiezieniach, aby bezkarnie rzadzic krajem.
Nie popieram wykrzykiwania do policjantow, ale zamykanie ludzi nie wplywa dobrze na morale spoleczne.
Nie mozna jednak wymagac moralnosci od Tuskomatolow.
Ja tylko chcialbym wiedziec, kto bedzie uprawial ziemie, jak pozamykaja naszych farmerow?
Avatar
znany im kolega / 11 grudnia 2010 r. o 21:00
0
shurdaki doigrali sie.Porébny(wlasciciel baru) powinien byl dawno temu zrobic z gnojami porzádek, policja,sád-takie instytucje tylko podnoszá burakom ego,po wyjsciu z ciupy bedzie to samo... i wtedy powtorka z historii...
Avatar
minka / 7 grudnia 2010 r. o 14:38
0
no to napewno będzie lepiej jak jak wszyscy będą czuli się bezkarnie wobec policji, tych gnoi to być chciała zobaczyć jak odśnieżają ulice może by im się lepiej zrobiło w tych pustych łbach
Avatar
nemo / 7 grudnia 2010 r. o 08:45
0
nie popieram takiego zachowania ale to co wyprawia policja w cycowie,łecznej,włodawie to mnie nie dziwi ze tak zareagowali ci trzej mezczyzni na widok policjantów i jestem pewna ze zostali sprowokowani przez policjantow
Avatar
ANTYBAR / 14 grudnia 2010 r. o 22:43
0
[quote name='flatron' timestamp='1292344804' post='405552']
Panowie- jaki porządek ???!!!
W Cycowie z tego co wiem nigdy nie było i nie będzie porządku!!
Czy to w tym barze czy UG.Cyców czy nawet w zakładzie komunalnym czy jak on tam się nazywa.
Popatrzcie tylko co tu się dzieje.
[/quote]
NIW IDŻ DO BARU BO MOŻNA OBERWAĆ PO PAPIE.
Avatar
flatron / 14 grudnia 2010 r. o 17:40
0
Panowie- jaki porządek ???!!!
W Cycowie z tego co wiem nigdy nie było i nie będzie porządku!!
Czy to w tym barze czy UG.Cyców czy nawet w zakładzie komunalnym czy jak on tam się nazywa.
Popatrzcie tylko co tu się dzieje.
Avatar
ziuk / 13 grudnia 2010 r. o 13:07
0
PO-owcy chetnie zamkneliby wszystkich Polakow w wiezieniach, aby bezkarnie rzadzic krajem.
Nie popieram wykrzykiwania do policjantow, ale zamykanie ludzi nie wplywa dobrze na morale spoleczne.
Nie mozna jednak wymagac moralnosci od Tuskomatolow.
Ja tylko chcialbym wiedziec, kto bedzie uprawial ziemie, jak pozamykaja naszych farmerow?
Avatar
znany im kolega / 11 grudnia 2010 r. o 21:00
0
shurdaki doigrali sie.Porébny(wlasciciel baru) powinien byl dawno temu zrobic z gnojami porzádek, policja,sád-takie instytucje tylko podnoszá burakom ego,po wyjsciu z ciupy bedzie to samo... i wtedy powtorka z historii...
Avatar
minka / 7 grudnia 2010 r. o 14:38
0
no to napewno będzie lepiej jak jak wszyscy będą czuli się bezkarnie wobec policji, tych gnoi to być chciała zobaczyć jak odśnieżają ulice może by im się lepiej zrobiło w tych pustych łbach
Avatar
nemo / 7 grudnia 2010 r. o 08:45
0
nie popieram takiego zachowania ale to co wyprawia policja w cycowie,łecznej,włodawie to mnie nie dziwi ze tak zareagowali ci trzej mezczyzni na widok policjantów i jestem pewna ze zostali sprowokowani przez policjantow
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Do 26-latka zadzwonili "pracownicy banku". Mężczyzna stracił 10 tys. zł

Do 26-latka zadzwonili "pracownicy banku". Mężczyzna stracił 10 tys. zł

26-latek z Łukowa dał się zmanipulować oszustom, którzy podawali się za pracowników banku. Uzyskali oni dostęp do konta mężczyzny i ukradli z niego 10 tys. zł.

Lublin Edwarda Hartwiga - spacer fotograficzny
31 lipca 2021, 11:00

Lublin Edwarda Hartwiga - spacer fotograficzny

W sobotę, 31 lipca o godz. 11 z Zaułka Hartwigów (ul. Kowalska 3) wystartuje spacer po mieście "Lublin Edwarda Hartwiga jako kopalnia tematów fotograficznych".

Pisuar damski - innowacyjne rozwiązanie dla wygody wszystkich kobiet

Pisuar damski - innowacyjne rozwiązanie dla wygody wszystkich kobiet

Podczas imprez plenerowych, na placu budowy czy wszędzie tam, gdzie dostęp do tradycyjnych toalet jest utrudniony, zapewnienie możliwości załatwienia potrzeb fizjologicznych kobietom jest znacznie utrudnione. Rozwiązaniem tego problemu jest pisuar damski.

Lublin: Pozostały dwa tygodnie do zakończenia prac przy przebudowie Al. Racławickich

Lublin: Pozostały dwa tygodnie do zakończenia prac przy przebudowie Al. Racławickich

Jeszcze w tym tygodniu mają się skończyć prace przy układaniu nowej nawierzchni na Al. Racławickich. Potem pozostanie jeszcze dokończenie oznakowania oraz inne drobne prace. Wszystko powinno być gotowe najpóźniej 11 sierpnia

Tran i jego prozdrowotne właściwości

Tran i jego prozdrowotne właściwości

Tran jest chętnie stosowany od wielu lat. Swoją popularność zawdzięcza substancjom, które się w nim znajdują. Wspierają one pracę organizmu poprzez wpływ na układ immunologiczny, nerwowy i krwionośny. Zobacz, jakie są właściwości zdrowotne tranu.

Ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie OC

Polisa OC to obowiązkowe ubezpieczenie samochodu, które zgodnie z polskim prawem musi wykupić każdy kierowca. Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej pozwala sfinansować koszty szkód, które ubezpieczony musiałby pokryć, gdyby z jego winy doszło do kolizji na drodze. Jeżeli nie chcesz narazić się na surowe kary, pamiętaj o opłaceniu w terminie składki na OC.

Jak wybrać idealny piec do pizzy?

Jak wybrać idealny piec do pizzy?

Idealnie chrupkie, ale jednocześnie miękkie i elastyczne ciasto. Kruche, lekko przypieczone brzegi. Ciągnący się ser i doskonale upieczone dodatki. Zrobienie dobrej pizzy jest wielką sztuką. Aby była perfekcyjna, należy ją wypiekać w naprawdę wysokiej temperaturze. Jaki piec do pizzy wybrać do lokalu, aby pizza dorównywała tej z włoskiej restauracji? Sprawdźmy!

Jaki rozmiar mini lodówki turystycznej wybrać na weekendowy wyjazd?

Jaki rozmiar mini lodówki turystycznej wybrać na weekendowy wyjazd?

Mini lodówka turystyczna to często nieodłączny element weekendowych wyjazdów. Urządzenie to sprawdzi się szczególnie wtedy, kiedy na łonie natury, np. pod namiotami, nie będziemy mieć dostępu do wyposażenia kuchennego. To również niezbędnik w długiej trasie.

Koronawirus 28 lipca. 138 nowych zakażeń w Polsce. W woj. lubelskim w 4 powiatach i 3 miastach

Koronawirus 28 lipca. 138 nowych zakażeń w Polsce. W woj. lubelskim w 4 powiatach i 3 miastach

138 nowych przypadków zakażenia koronawirusem i 3 ofiary śmiertelne - Ministerstwo Zdrowia podało dzisiaj o godz. 10.30 najnowszy raport na temat sytuacji epidemiologicznej w Polsce. W woj. lubelskim jest 10 zakażeń, zmarła 1 osoba

Lublin: Zderzenie autobusu z rowerzystą. Duże utrudnienia na skrzyżowaniu

Lublin: Zderzenie autobusu z rowerzystą. Duże utrudnienia na skrzyżowaniu

Autobus komunikacji miejskiej potrącił rowerzystę na przejściu dla pieszych. Do zdarzenia doszło dziś rano w Lublinie na skrzyżowaniu Al. Racławickich z ul. Sowińskiego.

Pszczółka Start Lublin nie zagra w europejskich pucharach
galeria

Pszczółka Start Lublin nie zagra w europejskich pucharach

Początek przygotowań Pszczółki Startu Lublin zbiegł się z przykrą informacją – „czerwono-czarni” nie zagrają w FIBA Europe Cup

Lubelskie. Ma zabić wszystkie swoje zwierzęta - 37 tysięcy norek. Odszkodowania nie dostanie

Lubelskie. Ma zabić wszystkie swoje zwierzęta - 37 tysięcy norek. Odszkodowania nie dostanie

37 tysięcy norek Damiana Kamińskiego z Wisznic wciąż żyje, chociaż służby weterynaryjne nakazały ich wybicie. Niewykluczone, że hodowca pozwie państwo polskie, bo nie przysługuje mu odszkodowanie.

Moda męska – eleganckie chinosy

Moda męska – eleganckie chinosy

Podejście i praca nad swoim indywidualnym stylem ubierania jest niezwykle ważne w obecnych czasach. Ludzie wyrażają swój charakter i upodobania poprzez wybierane elementy garderoby. Liczą się nie tylko dodatki, ale także kroje i kolory na które decydujemy się na co dzień. Dobrze ubrany mężczyzna wygląda elegancko na co dzień oraz profesjonalnie w pracy. Odpowiednio zestawione ubrania podkreślą atuty sylwetki i ukryją ewentualne jej mankamenty. Aby wyglądać schludnie należy pamiętać nie tylko o wyprasowaniu koszuli, ale również o odpowiednim dobraniu wzorów czy kolorów, by nie wyglądać zbyt krzykliwie.

Słaby start młodzieżowców Motoru Lublin w półfinałach DMPJ

Słaby start młodzieżowców Motoru Lublin w półfinałach DMPJ

Młodzi żużlowcy Motoru Lublin mieli niewiele do powiedzenia w pierwszym półfinałowym turnieju Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, rozgrywanym na torze nad Bystrzycą. We wtorek zajęli trzecie miejsce, wyraźnie przegrywając z drużynami z Częstochowy i Wrocławia

O śpiewach z Polesia Lubelskiego online
28 lipca 2021, 19:00

O śpiewach z Polesia Lubelskiego online

To będzie już piąte spotkanie z cyklu "Kobiety" realizowanego przez Warsztaty Kultury w Lublinie. 28 lipca o godz. 19 na profilu Facebook Jarmarku Jagiellońskiego poznamy członkinie zespołu "Jutrzenka".

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!