Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

7 listopada 2010 r.
21:41
Edytuj ten wpis

Dwa nowe Orliki w powiecie łęczyńskim

Autor: Zdjęcie autora (p.p.)
0 11 A A

W piątek w Łęcznej, w sobotę w Cycowie – w zeszłym tygodniu powiat łęczyński wzbogacił się o dwa nowe kompleksy "Moje Boisko Orlik 2012”. W Cycowie wmurowano także tablicę poświęconą pamięci generała Tadeusza Buka, przyjaciela gminy Cyców.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Piątkowe uroczystości w Zespole Szkół nr 2 w Łęcznej rozpoczęły się w hali sportowej. Młodzież z różnych klas przygotowała program artystyczny. Po pokazie Orlik został oficjalnie otwarty.

– Mam nadzieję, że kompleks będzie służył dzieciom, młodzieży i dorosłym. Jeśli będzie on dobrze wykorzystywany, w przyszłym roku postaramy się o jeszcze jednego Orlika – mówił w trakcie uroczystości Teodor Kosiarski, burmistrz Łęcznej.

Henryka Strojnowska, wicewojewoda lubelski, żartowała, że na Orliku będą spotykać się 40-, 50- i 60-letnie panie. Boiska są przeznaczone dla wszystkich bez wyjątku, a nie tylko dla młodzieży – mówiła Strojnowska.
– Orlik jest w porządku. Fajna nawierzchnia i bramki. Ale pewnie na początku zwali się tu cała Łęczna i będą kolejki – obawia się Piotr, uczeń Zespołu Szkół nr 2 w Łęcznej.

Natomiast w sobotę otwarcie nowego Orlika świętował Cyców. Inwestycja przy Zespole Szkół im. 7 Pułku Ułanów Lubelskich nie jest jednak ukończona w stu procentach. – Zabrakło nam zaledwie dwóch, trzech słonecznych dni. Nadrobimy to w tym tygodniu, jak tylko pogoda pozwoli – mówi Jan Baczyński, wójt gminy Cyców.

Młodzi sportowcy z Cycowa dostali do dyspozycji Orlika wzbogaconego o tartanową bieżnię lekkoatletyczną. Kompleksowi boisk nadano imię generała Tadeusza Buka, który zginął w katastrofie smoleńskiej w dniu 10 kwietnia 2010 r. Pamiątkową tablicę z imieniem dla kompleksu odsloniły dzieci generała Tadeusza Buka.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
A FE / 3 grudnia 2010 r. o 07:39
[quote name='po' timestamp='1291320328' post='397694']
Ten co krzykiem odpisuje własnym moczem śnieg roztopi:))
[/quote]
Tkie wyrażenia nie pasuj A FE !!!!!!!!!!!
Avatar
po / 2 grudnia 2010 r. o 21:05
[quote name='NORMALNIE PATRZĄCY' timestamp='1291302078' post='397428']
NATĘPNE ORLIKI MAJĄ BYĆ KRYTE ABY NIE PADAŁ ŚNIEG NA PŁYTĘ BOISKA-TEN, CO KRYTYKUJE TAKIE ZBUDUJE. TO JEST FACHMAN NO?NO?FACHMAN JAK SIĘ PATRZY NO!NO! STRCH SIĘ BAĆ JAK TAKI DOJDZIE DO SWOJEGO CELU NO.NO.
[/quote]
Ten co krzykiem odpisuje własnym moczem śnieg roztopi:))
Avatar
po / 2 grudnia 2010 r. o 21:04
[quote name='NORMALNIE PATRZĄCY' timestamp='1291302078' post='397428']
NATĘPNE ORLIKI MAJĄ BYĆ KRYTE ABY NIE PADAŁ ŚNIEG NA PŁYTĘ BOISKA-TEN, CO KRYTYKUJE TAKIE ZBUDUJE. TO JEST FACHMAN NO?NO?FACHMAN JAK SIĘ PATRZY NO!NO! STRCH SIĘ BAĆ JAK TAKI DOJDZIE DO SWOJEGO CELU NO.NO.
[/quote]
Ten co krzykiem odpisuje własnym moczem śnieg roztopi:))
Avatar
NORMALNIE PATRZĄCY / 2 grudnia 2010 r. o 16:01
[quote name='jutery the' timestamp='1291301392' post='397410']
Orlik w Łęcznej śmiech na sali ani szatni ani nic nic tylko duuuuuuuzo śniegu:))))))))))))))))
Ale drugi błazen lubelszczyzny Grabczuk był to trzeba się było wykazać Teo słońce Łęcznej ciemno nam panujący:((
[/quote]
NATĘPNE ORLIKI MAJĄ BYĆ KRYTE ABY NIE PADAŁ ŚNIEG NA PŁYTĘ BOISKA-TEN, CO KRYTYKUJE TAKIE ZBUDUJE. TO JEST FACHMAN NO?NO?FACHMAN JAK SIĘ PATRZY NO!NO! STRCH SIĘ BAĆ JAK TAKI DOJDZIE DO SWOJEGO CELU NO.NO.
Avatar
jutery the / 2 grudnia 2010 r. o 15:49
Orlik w Łęcznej śmiech na sali ani szatni ani nic nic tylko duuuuuuuzo śniegu:))))))))))))))))
Ale drugi błazen lubelszczyzny Grabczuk był to trzeba się było wykazać Teo słońce Łęcznej ciemno nam panujący:((
Avatar
spotsmen / 30 listopada 2010 r. o 20:10
[quote name='walduś' timestamp='1289674785' post='379705']
W Cycowie to nie było otwarcie tylko nadanie imienia z tego co wiem to wykonawca nie przekazał bo brak tartanu na bieżni ,a to nie jest orlik ale w inwestycję wchodzi.
[/quote]
STRONA ZESPÓŁ SZKÓŁ W CYCOWIE WYJAŚNI WĄTPLIWOŚCI.
Avatar
JOANNA / 15 listopada 2010 r. o 09:05
WWW.PRAWICOWEPOROZUMIENIE.PL
Avatar
walduś / 13 listopada 2010 r. o 19:59
[quote name='ferdek' timestamp='1289630024' post='379243']
Moze by pan redaktor sprawdzil w jakim stanie jest cycowski Orlik? Bo mnie doszly sluchy, ze wejsc sie tam nie da, gdyz jest tak mokro i blotnisto. Wojt tak sie spieszył, żeby go oddać przed wyborami, że się dokończy po nich.
[/quote]
W Cycowie to nie było otwarcie tylko nadanie imienia z tego co wiem to wykonawca nie przekazał bo brak tartanu na bieżni ,a to nie jest orlik ale w inwestycję wchodzi.
Avatar
gość1 / 13 listopada 2010 r. o 15:37
Bo te młode buraki w dresach już zdążyły ogrodzenie rozwalić...
Avatar
tivagge annoyance / 13 listopada 2010 r. o 09:44
[quote name='ferdek' timestamp='1289630024' post='379243']
Moze by pan redaktor sprawdzil w jakim stanie jest cycowski Orlik? Bo mnie doszly sluchy, ze wejsc sie tam nie da, gdyz jest tak mokro i blotnisto. Wojt tak sie spieszył, żeby go oddać przed wyborami, że się dokończy po nich.
[/quote]
w Łecznej też zamknięty
Avatar
A FE / 3 grudnia 2010 r. o 07:39
[quote name='po' timestamp='1291320328' post='397694']
Ten co krzykiem odpisuje własnym moczem śnieg roztopi:))
[/quote]
Tkie wyrażenia nie pasuj A FE !!!!!!!!!!!
Avatar
po / 2 grudnia 2010 r. o 21:05
[quote name='NORMALNIE PATRZĄCY' timestamp='1291302078' post='397428']
NATĘPNE ORLIKI MAJĄ BYĆ KRYTE ABY NIE PADAŁ ŚNIEG NA PŁYTĘ BOISKA-TEN, CO KRYTYKUJE TAKIE ZBUDUJE. TO JEST FACHMAN NO?NO?FACHMAN JAK SIĘ PATRZY NO!NO! STRCH SIĘ BAĆ JAK TAKI DOJDZIE DO SWOJEGO CELU NO.NO.
[/quote]
Ten co krzykiem odpisuje własnym moczem śnieg roztopi:))
Avatar
po / 2 grudnia 2010 r. o 21:04
[quote name='NORMALNIE PATRZĄCY' timestamp='1291302078' post='397428']
NATĘPNE ORLIKI MAJĄ BYĆ KRYTE ABY NIE PADAŁ ŚNIEG NA PŁYTĘ BOISKA-TEN, CO KRYTYKUJE TAKIE ZBUDUJE. TO JEST FACHMAN NO?NO?FACHMAN JAK SIĘ PATRZY NO!NO! STRCH SIĘ BAĆ JAK TAKI DOJDZIE DO SWOJEGO CELU NO.NO.
[/quote]
Ten co krzykiem odpisuje własnym moczem śnieg roztopi:))
Avatar
NORMALNIE PATRZĄCY / 2 grudnia 2010 r. o 16:01
[quote name='jutery the' timestamp='1291301392' post='397410']
Orlik w Łęcznej śmiech na sali ani szatni ani nic nic tylko duuuuuuuzo śniegu:))))))))))))))))
Ale drugi błazen lubelszczyzny Grabczuk był to trzeba się było wykazać Teo słońce Łęcznej ciemno nam panujący:((
[/quote]
NATĘPNE ORLIKI MAJĄ BYĆ KRYTE ABY NIE PADAŁ ŚNIEG NA PŁYTĘ BOISKA-TEN, CO KRYTYKUJE TAKIE ZBUDUJE. TO JEST FACHMAN NO?NO?FACHMAN JAK SIĘ PATRZY NO!NO! STRCH SIĘ BAĆ JAK TAKI DOJDZIE DO SWOJEGO CELU NO.NO.
Avatar
jutery the / 2 grudnia 2010 r. o 15:49
Orlik w Łęcznej śmiech na sali ani szatni ani nic nic tylko duuuuuuuzo śniegu:))))))))))))))))
Ale drugi błazen lubelszczyzny Grabczuk był to trzeba się było wykazać Teo słońce Łęcznej ciemno nam panujący:((
Avatar
spotsmen / 30 listopada 2010 r. o 20:10
[quote name='walduś' timestamp='1289674785' post='379705']
W Cycowie to nie było otwarcie tylko nadanie imienia z tego co wiem to wykonawca nie przekazał bo brak tartanu na bieżni ,a to nie jest orlik ale w inwestycję wchodzi.
[/quote]
STRONA ZESPÓŁ SZKÓŁ W CYCOWIE WYJAŚNI WĄTPLIWOŚCI.
Avatar
JOANNA / 15 listopada 2010 r. o 09:05
WWW.PRAWICOWEPOROZUMIENIE.PL
Avatar
walduś / 13 listopada 2010 r. o 19:59
[quote name='ferdek' timestamp='1289630024' post='379243']
Moze by pan redaktor sprawdzil w jakim stanie jest cycowski Orlik? Bo mnie doszly sluchy, ze wejsc sie tam nie da, gdyz jest tak mokro i blotnisto. Wojt tak sie spieszył, żeby go oddać przed wyborami, że się dokończy po nich.
[/quote]
W Cycowie to nie było otwarcie tylko nadanie imienia z tego co wiem to wykonawca nie przekazał bo brak tartanu na bieżni ,a to nie jest orlik ale w inwestycję wchodzi.
Avatar
gość1 / 13 listopada 2010 r. o 15:37
Bo te młode buraki w dresach już zdążyły ogrodzenie rozwalić...
Avatar
tivagge annoyance / 13 listopada 2010 r. o 09:44
[quote name='ferdek' timestamp='1289630024' post='379243']
Moze by pan redaktor sprawdzil w jakim stanie jest cycowski Orlik? Bo mnie doszly sluchy, ze wejsc sie tam nie da, gdyz jest tak mokro i blotnisto. Wojt tak sie spieszył, żeby go oddać przed wyborami, że się dokończy po nich.
[/quote]
w Łecznej też zamknięty