Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

18 grudnia 2011 r.
13:30
Edytuj ten wpis

Milejów: Amstaff dotkliwie pogryzł 3-latkę, zaatakował też domowników

Autor: Zdjęcie autora (bar)
0 112 A A

Wczoraj w jednym z jednorodzinnych domów w Milejowie w czasie zabawy pies rasy amstaff dotkliwie pogryzł 3-letnią dziewczynkę. Poranił także mamę i babcię dziecka. Informację o zdarzeniu dostaliśmy od naszego Internauty na Alarm24.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dziewczynka z obrażeniami głowy została przewieziona do szpitala dziecięcego w Lublinie. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Z kolei do szpitala w Łęcznej przewieziono mamę i babcię, które ratowały 3-latkę. Amstaff pogryzł im ręce i nogi. Po opatrzeniu przez lekarza kobiety zwolniono do domu.

– Wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia – mówi st. sierż. Magdalena Myśliwiec, rzecznik łęczyńskiej policji. – Agresywny pies trafił na obserwację.

Czy amstaffy to bezpieczne psy? Czekamy na Wasze opinie na forum poniżej
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 112

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Met / 18 grudnia 2011 r. o 15:01
+1
W Jaszczowie nie takie amstafy biegają po podwórkach, strach się bać.
Avatar
Buzon / 18 grudnia 2011 r. o 14:43
+1
[quote name='Gość' timestamp='1324215265' post='572122']
Nawet łagodny Labrador może zaatakować kiedy poczuje zagrożenie, dlatego każdy pies wymaga odpowiedniego szkolenia tak aby czuł respekt przed domownikami a nie nimi rządził.
[/quote]
Ratlerek Cię nie zagryzie, amstaff tak. Szkolenie szkoleniem, ale są rasy, które były hodowane do walki lub polowań i żądzę krwi mają w genach. Jeżeli właściciel bierze do domu psa, który jest od niego silniejszy i brutalniejszy, to nie ma co się dziwić, że potem takie efekty. Poza tym "przywódca stada" nie zawsze jest w domu. W artykule jest mowa o pogryzieniu kobiet, kt. próbowały ratować dziecko. W tym momencie to pies "rządził" w domu, a pana pewnie nie było.
[quote name='Gość' timestamp='1324215265' post='572122']
Nawet łagodny Labrador może zaatakować kiedy poczuje zagrożenie, dlatego każdy pies wymaga odpowiedniego szkolenia tak aby czuł respekt przed domownikami a nie nimi rządził.
[/quote]
Ratlerek Cię nie zagryzie, amstaff tak. Szkolenie szkoleniem, ale są rasy, które były hodowane do walki lub polowań i żądzę krwi mają w genach. Jeżeli właściciel bierze do domu psa, który jest od niego silniejszy i brutalniejszy, to nie ma co się dziwić, że potem ... rozwiń
Avatar
kot / 14 lutego 2012 r. o 20:29
0
[quote name='Fred' timestamp='1328436259' post='592873']
Sam byś pewnie chciał BMW ale cie nie stać wieśniaku,całe życie zapier***asz tramwajem albo z buta a o psach wiesz tyle że jeden z nich to twój stary![/quote]
Bartek, panuj nad emocjami
Avatar
wojtek / 9 lutego 2012 r. o 22:37
0
[quote name='Fred' timestamp='1328436259' post='592873']
Sam byś pewnie chciał BMW ale cie nie stać wieśniaku,całe życie zapier***asz tramwajem albo z buta a o psach wiesz tyle że jeden z nich to twój stary!
[/quote]

to ile Twoje kosztowało, z 1 500 zł? Czy grubo przesadziłem?
Avatar
nie kenolog / 5 lutego 2012 r. o 18:41
0
[quote name='Fred' timestamp='1328436050' post='592871']
ty idioto,deb***u,kretynie,wieśniaku jeb@ny ,placku w morde kopany,głupku ,imbecylu,weź się doucz zacofańcu i wtedy się wypowiadaj jełopie
[/quote]
Faktycznie ten twój AMSTAF pomimo,że pies i pogryzł dziecko o wiele mądrzejszy od ciebie,przepraszam psy,że ich obraziłem z powodu ich włascicieli ,których fałdki mózgu służą do tego,aby się nażreć i nie nasrać pod siebie,pozdrawiam porządnych właścicieli czworonogów.Nie dziwię się,że psy gryzą ,ale biorą przykład ze swoich ograniczonych umysłowo niby "PANÓW".
[quote name='Fred' timestamp='1328436050' post='592871']
ty idioto,deb***u,kretynie,wieśniaku jeb@ny ,placku w morde kopany,głupku ,imbecylu,weź się doucz zacofańcu i wtedy się wypowiadaj jełopie
[/quote]
Faktycznie ten twój AMSTAF pomimo,że pies i pogryzł dziecko o wiele mądrzejszy od ciebie,przepraszam psy,że ich obraziłem z powodu ich włascicieli ,których fałdki mózgu służą do tego,aby się nażreć i nie nasrać pod siebie,pozdrawiam porządnych właścicieli czworonogów.Nie dziwię się,że psy gryzą ,ale... rozwiń
Avatar
Fred / 5 lutego 2012 r. o 11:04
0
Sam byś pewnie chciał BMW ale cie nie stać wieśniaku,całe życie zapier***asz tramwajem albo z buta a o psach wiesz tyle że jeden z nich to twój stary!
Avatar
Fred / 5 lutego 2012 r. o 11:00
0
ty idioto,deb***u,kretynie,wieśniaku jeb@ny ,placku w morde kopany,głupku ,imbecylu,weź się doucz zacofańcu i wtedy się wypowiadaj jełopie
Avatar
nie kenolog / 5 lutego 2012 r. o 10:42
0
[quote name='fred' timestamp='1328429343' post='592834']
do "Katon" i "Gen" chętnie bym się z wami spotkał i nastrzelał wam po tych głupich łbach bo inaczej się nie da,po co wogóle się wypowiadacie jak gówno wiecie pajace jeb@ne,naczytacie się głupot jakiegoś idioty i powtarzacie.zanim się wypowiecie wieśniaki to bądźcie pewni tego co piszecie bo mnie krew zalewa jak czytam takie komentarze od takich laików jak wy co siedzą w domu,walą konia i myślą że wszystko wiedzą.
[/quote]
Tych = co mieszkają w blokach i trzymają psy w mieszkaniach,natychmiast wysłać na badania psychiatryczne.
[quote name='fred' timestamp='1328429343' post='592834']
do "Katon" i "Gen" chętnie bym się z wami spotkał i nastrzelał wam po tych głupich łbach bo inaczej się nie da,po co wogóle się wypowiadacie jak gówno wiecie pajace jeb@ne,naczytacie się głupot jakiegoś idioty i powtarzacie.zanim się wypowiecie wieśniaki to bądźcie pewni tego co piszecie bo mnie krew zalewa jak czytam takie komentarze od takich laików jak wy co siedzą w domu,walą konia i myślą że wszystko wiedzą.
[/quote]
Ty... rozwiń
Avatar
fred / 5 lutego 2012 r. o 09:09
0
do "Katon" i "Gen" chętnie bym się z wami spotkał i nastrzelał wam po tych głupich łbach bo inaczej się nie da,po co wogóle się wypowiadacie jak gówno wiecie pajace jeb@ne,naczytacie się głupot jakiegoś idioty i powtarzacie.zanim się wypowiecie wieśniaki to bądźcie pewni tego co piszecie bo mnie krew zalewa jak czytam takie komentarze od takich laików jak wy co siedzą w domu,walą konia i myślą że wszystko wiedzą.
Avatar
@Charlie / 11 stycznia 2012 r. o 00:42
0
[quote name='Kokoko' timestamp='1325767849' post='579307']
Ludzie puknijcie się trochę czy wy naprawdę jesteście tak zamknięci umysłowo na świat i to co się w koło dzieje!!NIE TYLKO AMSTAFY SĄ AGRESYWNE!!!!Ja też miałam Amstafa przez 10 lat i wychowały się przy nim 4 dziewczynki,które spały z nia w koszyku i wkładały paluszki do nosa.Nigdy nawet nie warkneła lub krzywo nie spojrzała na żadne z dzieci!!Fakt Amstaf to rasa psów stworzona przez człowieka,którą propagowano do walk-nie wiem czy w ogóle większość z WAS wie co to znaczy tworzenie rasy i jak to wszystko działa,ale mniejsza z tym-Sami stworzyliśmy taką rasę i sami jesteśmy za to odpowiedzialni,a do takich psów które jak amstaf mają we krwi uśpioną agresywność powinni podchodzić tylko osoby o mocnym charakterze i porządku na tzw.strychu!!Amstaf tak jak i wiele innych ras obiera sobie tylko jednego właściciela,a resztę domowników traktuje jak stado i to właśnie ten właściciel powinien ustalić i pokazać psu hierarchię jaka panuje w domu czyli ja pan później rodzina,a na końcu ty pies.Znam wspaniałego bernardyna,który powinien słynąć z radości i miłości do dzieci,a prawda jest taka że gdyby miał w pobliżu dziecko to zapewne by je zjadł,choć od szczeniaka przebywał z dziećmi.Nie zganiajmy tego tylko na psa bo wina leży po obu stronach ,a nikt nie wie co tak naprawdę nim pokierowało!
[/quote]
NIE TYLKO AMSTAFY SĄ AGRESYWNE!!!!
Ja też miałam Amstafa przez 10 lat i wychowały się przy nim 4 dziewczynki,które spały z nia w koszyku i wkładały paluszki do nosa.Nigdy nawet nie warkneła lub krzywo nie spojrzała na żadne z dzieci!!


..szkoda, ze nie gdzie indziej skoro to ona..

a jezeli chodzi o psy to potencjalnie kazde psisko jest zagrozeniem dla dzieciakow, czy sie wychowuje od malego czy nie malego.. dobry przyklad mozna zobaczyc w filmie pt. "Zielona mila". Moze i to fikcja, ale zaloze sie, ze takie rzeczy sie zdazaly.

Jezeli mi ktos powie, ze malutkie dzieci mozna wychowywac z psem to niech sie zastanowi jeszcze raz.
Takie cos moze sie zdazyc 1/10 przypadkow, albo i mniej..ale sie zdaza.

Posty widze bezsensowne jezeli piszecie w nich o psach i tak najwieksza odpowiedzialnosc bierze czlowiek.
Jak chcecie sobie poublizac to idzcie pocwiczcie na mamie, prosze, a nawet blagam...


..szkoda, ze nie gdzie indziej skoro to ona..

a jezeli chodzi o psy to potencjalnie kazde psisko jest zagrozeniem dla dzieciakow, czy sie wychowuje od malego czy nie malego.. dobry przyklad mozna zobaczyc w filmie pt. "Zielona mila". Moze i to fikcja, ale zaloze sie, ze takie rzeczy sie zdazaly.

Jezeli mi ktos powie, ze malutkie dzieci mozna wychowywac z psem to niech sie zastanowi jeszcze raz.
Takie cos moze sie zdazyc 1/10 przypadkow, albo i mniej..ale sie zdaza.
rozwiń
Avatar
kot / 14 lutego 2012 r. o 20:29
0
[quote name='Fred' timestamp='1328436259' post='592873']
Sam byś pewnie chciał BMW ale cie nie stać wieśniaku,całe życie zapier***asz tramwajem albo z buta a o psach wiesz tyle że jeden z nich to twój stary![/quote]
Bartek, panuj nad emocjami
Avatar
wojtek / 9 lutego 2012 r. o 22:37
0
[quote name='Fred' timestamp='1328436259' post='592873']
Sam byś pewnie chciał BMW ale cie nie stać wieśniaku,całe życie zapier***asz tramwajem albo z buta a o psach wiesz tyle że jeden z nich to twój stary!
[/quote]

to ile Twoje kosztowało, z 1 500 zł? Czy grubo przesadziłem?
Avatar
nie kenolog / 5 lutego 2012 r. o 18:41
0
[quote name='Fred' timestamp='1328436050' post='592871']
ty idioto,deb***u,kretynie,wieśniaku jeb@ny ,placku w morde kopany,głupku ,imbecylu,weź się doucz zacofańcu i wtedy się wypowiadaj jełopie
[/quote]
Faktycznie ten twój AMSTAF pomimo,że pies i pogryzł dziecko o wiele mądrzejszy od ciebie,przepraszam psy,że ich obraziłem z powodu ich włascicieli ,których fałdki mózgu służą do tego,aby się nażreć i nie nasrać pod siebie,pozdrawiam porządnych właścicieli czworonogów.Nie dziwię się,że psy gryzą ,ale biorą przykład ze swoich ograniczonych umysłowo niby "PANÓW".
[quote name='Fred' timestamp='1328436050' post='592871']
ty idioto,deb***u,kretynie,wieśniaku jeb@ny ,placku w morde kopany,głupku ,imbecylu,weź się doucz zacofańcu i wtedy się wypowiadaj jełopie
[/quote]
Faktycznie ten twój AMSTAF pomimo,że pies i pogryzł dziecko o wiele mądrzejszy od ciebie,przepraszam psy,że ich obraziłem z powodu ich włascicieli ,których fałdki mózgu służą do tego,aby się nażreć i nie nasrać pod siebie,pozdrawiam porządnych właścicieli czworonogów.Nie dziwię się,że psy gryzą ,ale... rozwiń
Avatar
Fred / 5 lutego 2012 r. o 11:04
0
Sam byś pewnie chciał BMW ale cie nie stać wieśniaku,całe życie zapier***asz tramwajem albo z buta a o psach wiesz tyle że jeden z nich to twój stary!
Avatar
Fred / 5 lutego 2012 r. o 11:00
0
ty idioto,deb***u,kretynie,wieśniaku jeb@ny ,placku w morde kopany,głupku ,imbecylu,weź się doucz zacofańcu i wtedy się wypowiadaj jełopie
Avatar
nie kenolog / 5 lutego 2012 r. o 10:42
0
[quote name='fred' timestamp='1328429343' post='592834']
do "Katon" i "Gen" chętnie bym się z wami spotkał i nastrzelał wam po tych głupich łbach bo inaczej się nie da,po co wogóle się wypowiadacie jak gówno wiecie pajace jeb@ne,naczytacie się głupot jakiegoś idioty i powtarzacie.zanim się wypowiecie wieśniaki to bądźcie pewni tego co piszecie bo mnie krew zalewa jak czytam takie komentarze od takich laików jak wy co siedzą w domu,walą konia i myślą że wszystko wiedzą.
[/quote]
Tych = co mieszkają w blokach i trzymają psy w mieszkaniach,natychmiast wysłać na badania psychiatryczne.
[quote name='fred' timestamp='1328429343' post='592834']
do "Katon" i "Gen" chętnie bym się z wami spotkał i nastrzelał wam po tych głupich łbach bo inaczej się nie da,po co wogóle się wypowiadacie jak gówno wiecie pajace jeb@ne,naczytacie się głupot jakiegoś idioty i powtarzacie.zanim się wypowiecie wieśniaki to bądźcie pewni tego co piszecie bo mnie krew zalewa jak czytam takie komentarze od takich laików jak wy co siedzą w domu,walą konia i myślą że wszystko wiedzą.
[/quote]
Ty... rozwiń
Avatar
fred / 5 lutego 2012 r. o 09:09
0
do "Katon" i "Gen" chętnie bym się z wami spotkał i nastrzelał wam po tych głupich łbach bo inaczej się nie da,po co wogóle się wypowiadacie jak gówno wiecie pajace jeb@ne,naczytacie się głupot jakiegoś idioty i powtarzacie.zanim się wypowiecie wieśniaki to bądźcie pewni tego co piszecie bo mnie krew zalewa jak czytam takie komentarze od takich laików jak wy co siedzą w domu,walą konia i myślą że wszystko wiedzą.
Avatar
@Charlie / 11 stycznia 2012 r. o 00:42
0
[quote name='Kokoko' timestamp='1325767849' post='579307']
Ludzie puknijcie się trochę czy wy naprawdę jesteście tak zamknięci umysłowo na świat i to co się w koło dzieje!!NIE TYLKO AMSTAFY SĄ AGRESYWNE!!!!Ja też miałam Amstafa przez 10 lat i wychowały się przy nim 4 dziewczynki,które spały z nia w koszyku i wkładały paluszki do nosa.Nigdy nawet nie warkneła lub krzywo nie spojrzała na żadne z dzieci!!Fakt Amstaf to rasa psów stworzona przez człowieka,którą propagowano do walk-nie wiem czy w ogóle większość z WAS wie co to znaczy tworzenie rasy i jak to wszystko działa,ale mniejsza z tym-Sami stworzyliśmy taką rasę i sami jesteśmy za to odpowiedzialni,a do takich psów które jak amstaf mają we krwi uśpioną agresywność powinni podchodzić tylko osoby o mocnym charakterze i porządku na tzw.strychu!!Amstaf tak jak i wiele innych ras obiera sobie tylko jednego właściciela,a resztę domowników traktuje jak stado i to właśnie ten właściciel powinien ustalić i pokazać psu hierarchię jaka panuje w domu czyli ja pan później rodzina,a na końcu ty pies.Znam wspaniałego bernardyna,który powinien słynąć z radości i miłości do dzieci,a prawda jest taka że gdyby miał w pobliżu dziecko to zapewne by je zjadł,choć od szczeniaka przebywał z dziećmi.Nie zganiajmy tego tylko na psa bo wina leży po obu stronach ,a nikt nie wie co tak naprawdę nim pokierowało!
[/quote]
NIE TYLKO AMSTAFY SĄ AGRESYWNE!!!!
Ja też miałam Amstafa przez 10 lat i wychowały się przy nim 4 dziewczynki,które spały z nia w koszyku i wkładały paluszki do nosa.Nigdy nawet nie warkneła lub krzywo nie spojrzała na żadne z dzieci!!


..szkoda, ze nie gdzie indziej skoro to ona..

a jezeli chodzi o psy to potencjalnie kazde psisko jest zagrozeniem dla dzieciakow, czy sie wychowuje od malego czy nie malego.. dobry przyklad mozna zobaczyc w filmie pt. "Zielona mila". Moze i to fikcja, ale zaloze sie, ze takie rzeczy sie zdazaly.

Jezeli mi ktos powie, ze malutkie dzieci mozna wychowywac z psem to niech sie zastanowi jeszcze raz.
Takie cos moze sie zdazyc 1/10 przypadkow, albo i mniej..ale sie zdaza.

Posty widze bezsensowne jezeli piszecie w nich o psach i tak najwieksza odpowiedzialnosc bierze czlowiek.
Jak chcecie sobie poublizac to idzcie pocwiczcie na mamie, prosze, a nawet blagam...


..szkoda, ze nie gdzie indziej skoro to ona..

a jezeli chodzi o psy to potencjalnie kazde psisko jest zagrozeniem dla dzieciakow, czy sie wychowuje od malego czy nie malego.. dobry przyklad mozna zobaczyc w filmie pt. "Zielona mila". Moze i to fikcja, ale zaloze sie, ze takie rzeczy sie zdazaly.

Jezeli mi ktos powie, ze malutkie dzieci mozna wychowywac z psem to niech sie zastanowi jeszcze raz.
Takie cos moze sie zdazyc 1/10 przypadkow, albo i mniej..ale sie zdaza.
rozwiń
Avatar
flis / 11 stycznia 2012 r. o 00:31
0
Bracia Z cichajta! bo tylko zamieszanie wprowadzacie:p
Avatar
Kokoko / 5 stycznia 2012 r. o 14:03
0
[quote name='mietek' timestamp='1324240880' post='572329']
I jeszcze jedno bo widzę tu wiele idiotycznych wpisów. Z psami jest jak z ludźmi. Trafiają się jednostki otępiałe niezdolne do przyswojenia elementarnych zasad dobrego wychowania. Psy te mają wrodzone defekty mózgu i potrafią być niebezpieczne. Ja tego typu element rozpoznaję od razu i to na odległość. Wystarczy że spojrzę mu w oczy i już jest mój t.zn wiem o nim wiele. Tego typu defekty mózgu są nieuleczalne i czynią w psychice psa istne spustoszenie.
Jednostki takie powinny podlegać likwidacji i to w możliwie wczesnym okresie życia. Prawdopodobnie co zaobserwowałem ten defekt mózgu jest dziedziczny lub genetycznie obciążony stąd moja diagnoza likwidacji w początkowym okresie życia.
[/quote]
Znalazł się piprz***ny zaklinacz psów!!
Radziłabym spojrzeć w lustro i tam zobaczysz kogo należy zlikwidować--ZNAWCO PO WZROKU!!!!
HAHAHA....Jesteś chorym psycholem i tyle szkoda że niem kogoś kto patrzy ludziom w oczy i wie że trzeba ich usunąć z chęcią wysłałaby go do ciebie!!
[quote name='mietek' timestamp='1324240880' post='572329']
I jeszcze jedno bo widzę tu wiele idiotycznych wpisów. Z psami jest jak z ludźmi. Trafiają się jednostki otępiałe niezdolne do przyswojenia elementarnych zasad dobrego wychowania. Psy te mają wrodzone defekty mózgu i potrafią być niebezpieczne. Ja tego typu element rozpoznaję od razu i to na odległość. Wystarczy że spojrzę mu w oczy i już jest mój t.zn wiem o nim wiele. Tego typu defekty mózgu są nieuleczalne i czynią w psychice psa istne spustoszenie.rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 112

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelskie. Jednego dnia ogłosili przetarg na dwie obwodnice
galeria

Lubelskie. Jednego dnia ogłosili przetarg na dwie obwodnice

Zamość i Szczebrzeszyn będą miały obwodnice. Drogowcy właśnie ogłosili odpowiedni przetarg.

Jak zrobić idealny koktajl? Barmanka z Lublina o drinkach i konkursie World Class
Magazyn

Jak zrobić idealny koktajl? Barmanka z Lublina o drinkach i konkursie World Class

Rozmowa z Olgą Palamarchuk, barmanką z Lublina, uczestniczką ogólnopolskiego konkursu barmańskiego World Class.

Nie ma mocnych na reklamową brzydotę. "Wolna amerykanka"

Nie ma mocnych na reklamową brzydotę. "Wolna amerykanka"

Mimo tego, że miasto Puławy uchodzi za rozwinięte, to wobec reklamowego chaosu psującego estetykę przestrzeni publicznych jest zupełnie bezradne. Nie prowadzi w tym względzie żadnej polityki. W efekcie na ogrodzeniach i budynkach latami może wisieć niemal wszystko.

Chełm. Tłumy na pl. Łuczkowskiego, bo zjechały foodtrucki
zdjęcia
galeria

Chełm. Tłumy na pl. Łuczkowskiego, bo zjechały foodtrucki

Dawno nie widziany ruch i gwar wrócił na plac Łuczkowskiego w Chełmie. Miesiące covidowej pustki szybko wypełnili amatorzy orientalnej gastronomii. Wszystko za sprawą weekendowego karawaningu foodtrucków, który właśnie zawitał do Chełma.

Lublin. Dawno nie było takiej imprezy. Wszystkie pierogi świata
zdjęcia
galeria

Lublin. Dawno nie było takiej imprezy. Wszystkie pierogi świata

Japońskie, hiszpańskie, tybetańskie. Do niedzieli można skosztować najbardziej wyszukanych pierogów.

Młodzi Białorusini manifestowali w Lublinie. Ich koledzy stają przed sądem
zdjęcia
galeria

Młodzi Białorusini manifestowali w Lublinie. Ich koledzy stają przed sądem

Piątkowa pikieta w centrum Lublina to wyraz solidarności młodych Białorusinów z kolegami, którzy zostali w ojczyźnie.

Górnik Łęczna zagra z Odrą Opole, czyli przełamać złą passę

Górnik Łęczna zagra z Odrą Opole, czyli przełamać złą passę

W sobotnie popołudnie nie potrafiący wygrać spotkania od pierwszego kwietnia Górnik Łęczna zagra u siebie z Odrą Opole. Czy zielono-czarni przywitają się po przerwie spowodowanej obostrzeniami ze swoimi kibicami zwycięstwem, które pozwoli im nadal marzyć o awansie do PKO BP Ekstraklasy

Trzy młode sokoły w puławskim gnieździe dostały obrączki
galeria

Trzy młode sokoły w puławskim gnieździe dostały obrączki

Para sokołów wędrownych gniazdująca na kominie elektrociepłowni Grupy Azoty "Puławy" doczekała się trzech młodych potomków. W piątek zaobrączkowali je przedstawiciele Lubelskiego Towarzystwa Ornitologicznego.

Lublin. Drugi dzień ze slalomem

Lublin. Drugi dzień ze slalomem

Nie tylko kierowcom poruszającym się własnymi samochodami dają się we znaki prace prowadzone na remontowanym odcinku ul. Nałkowskich, gdzie wprowadzono ruch wahadłowy.

Lublin. Spór o nowy stadion żużlowy. Mieszkańcy Skarpy nie chcą takiego sąsiada
galeria

Lublin. Spór o nowy stadion żużlowy. Mieszkańcy Skarpy nie chcą takiego sąsiada

Tylko nie koło nas – mówi część mieszkańców os. Skarpa przeciwna budowie stadionu żużlowego na terenach po klubie jeździeckim. Ratusz twierdzi, że nie ma innego miejsca pod taką budowę. – A po co w ogóle taki wydatek? – pyta Lubelski Ruch Miejski.

Z Odry wyłowiono ciało. Policja potwierdza, że to jeden z zaginionych chłopców
wideo
film

Z Odry wyłowiono ciało. Policja potwierdza, że to jeden z zaginionych chłopców

Policja potwierdziła, że uczestnicy akcji poszukiwawczej na Odrze wyłowili ciało chłopca. Okazało się, że to 13-letni Filip – jeden z poszukiwanych nastolatków.

Strażacy w akademiku UMCS. Specjalnie go wybrali
zdjęcia
galeria

Strażacy w akademiku UMCS. Specjalnie go wybrali

Straż wybrała „Helios” na miejsce ćwiczeń. Chodziło o wybranie wysokiego budynku.

Lublin. To nie Wehrmacht. Zagadkowe odkrycie za dawną odzieżówką
zdjęcia
galeria

Lublin. To nie Wehrmacht. Zagadkowe odkrycie za dawną odzieżówką

Dwa ludzkie szkielety odkryto podczas prac ziemnych przy budowie bloku mieszkalnego blisko ul. Spokojnej. Tym razem nie są to szczątki żołnierzy Wehrmachtu, tylko co najmniej 400-letnie pochówki.

Program TV 14-16 maja 2021. Co warto zobaczyć w telewizji?
14 maja 2021, 20:00

Program TV 14-16 maja 2021. Co warto zobaczyć w telewizji?

Weekend w naziemnej telewizji cyfrowej przebiegnie pod znakiem filmów rozrywkowych. Będą produkcje fantasy, takie jak "Władca Pierścieni", komedie romantyczne w stylu "Seksu w wielkim mieście" i mocne thrillery pokroju "Infiltracji" Scorsese. Poniżej wybrane filmy, które będzie można zobaczyć w naziemnej telewizji cyfrowej.

Podlasie kontra Lewart, ważne mecze Stali Kraśnik i Orląt Spomlek
film

Podlasie kontra Lewart, ważne mecze Stali Kraśnik i Orląt Spomlek

Na osiem kolejek przed zakończeniem sezonu znamy tak naprawdę tylko dwóch spadkowiczów. To Hetman Zamość i Jutrzenka Giebułtów. Cztery drużyny z naszego regionu walczą o utrzymanie, ale każda ma jeszcze szansę na pozostanie w III lidze. W sobotę ważne mecze mają przed sobą zwłaszcza: Podlasie, Lewart i Stal Kraśnik.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!