Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

18 grudnia 2011 r.
13:30
Edytuj ten wpis

Milejów: Amstaff dotkliwie pogryzł 3-latkę, zaatakował też domowników

Autor: Zdjęcie autora (bar)
0 112 A A

Wczoraj w jednym z jednorodzinnych domów w Milejowie w czasie zabawy pies rasy amstaff dotkliwie pogryzł 3-letnią dziewczynkę. Poranił także mamę i babcię dziecka. Informację o zdarzeniu dostaliśmy od naszego Internauty na Alarm24.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dziewczynka z obrażeniami głowy została przewieziona do szpitala dziecięcego w Lublinie. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Z kolei do szpitala w Łęcznej przewieziono mamę i babcię, które ratowały 3-latkę. Amstaff pogryzł im ręce i nogi. Po opatrzeniu przez lekarza kobiety zwolniono do domu.

– Wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia – mówi st. sierż. Magdalena Myśliwiec, rzecznik łęczyńskiej policji. – Agresywny pies trafił na obserwację.

Czy amstaffy to bezpieczne psy? Czekamy na Wasze opinie na forum poniżej
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 112

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Met / 18 grudnia 2011 r. o 15:01
W Jaszczowie nie takie amstafy biegają po podwórkach, strach się bać.
Avatar
Buzon / 18 grudnia 2011 r. o 14:43
[quote name='Gość' timestamp='1324215265' post='572122']
Nawet łagodny Labrador może zaatakować kiedy poczuje zagrożenie, dlatego każdy pies wymaga odpowiedniego szkolenia tak aby czuł respekt przed domownikami a nie nimi rządził.
[/quote]
Ratlerek Cię nie zagryzie, amstaff tak. Szkolenie szkoleniem, ale są rasy, które były hodowane do walki lub polowań i żądzę krwi mają w genach. Jeżeli właściciel bierze do domu psa, który jest od niego silniejszy i brutalniejszy, to nie ma co się dziwić, że potem takie efekty. Poza tym "przywódca stada" nie zawsze jest w domu. W artykule jest mowa o pogryzieniu kobiet, kt. próbowały ratować dziecko. W tym momencie to pies "rządził" w domu, a pana pewnie nie było.
[quote name='Gość' timestamp='1324215265' post='572122']
Nawet łagodny Labrador może zaatakować kiedy poczuje zagrożenie, dlatego każdy pies wymaga odpowiedniego szkolenia tak aby czuł respekt przed domownikami a nie nimi rządził.
[/quote]
Ratlerek Cię nie zagryzie, amstaff tak. Szkolenie szkoleniem, ale są rasy, które były hodowane do walki lub polowań i żądzę krwi mają w genach. Jeżeli właściciel bierze do domu psa, który jest od niego silniejszy i brutalniejszy, to nie ma co się dziwić, że potem ... rozwiń
Avatar
kot / 14 lutego 2012 r. o 20:29
[quote name='Fred' timestamp='1328436259' post='592873']
Sam byś pewnie chciał BMW ale cie nie stać wieśniaku,całe życie zapier***asz tramwajem albo z buta a o psach wiesz tyle że jeden z nich to twój stary![/quote]
Bartek, panuj nad emocjami
Avatar
wojtek / 9 lutego 2012 r. o 22:37
[quote name='Fred' timestamp='1328436259' post='592873']
Sam byś pewnie chciał BMW ale cie nie stać wieśniaku,całe życie zapier***asz tramwajem albo z buta a o psach wiesz tyle że jeden z nich to twój stary!
[/quote]

to ile Twoje kosztowało, z 1 500 zł? Czy grubo przesadziłem?
Avatar
nie kenolog / 5 lutego 2012 r. o 18:41
[quote name='Fred' timestamp='1328436050' post='592871']
ty idioto,deb***u,kretynie,wieśniaku jeb@ny ,placku w morde kopany,głupku ,imbecylu,weź się doucz zacofańcu i wtedy się wypowiadaj jełopie
[/quote]
Faktycznie ten twój AMSTAF pomimo,że pies i pogryzł dziecko o wiele mądrzejszy od ciebie,przepraszam psy,że ich obraziłem z powodu ich włascicieli ,których fałdki mózgu służą do tego,aby się nażreć i nie nasrać pod siebie,pozdrawiam porządnych właścicieli czworonogów.Nie dziwię się,że psy gryzą ,ale biorą przykład ze swoich ograniczonych umysłowo niby "PANÓW".
[quote name='Fred' timestamp='1328436050' post='592871']
ty idioto,deb***u,kretynie,wieśniaku jeb@ny ,placku w morde kopany,głupku ,imbecylu,weź się doucz zacofańcu i wtedy się wypowiadaj jełopie
[/quote]
Faktycznie ten twój AMSTAF pomimo,że pies i pogryzł dziecko o wiele mądrzejszy od ciebie,przepraszam psy,że ich obraziłem z powodu ich włascicieli ,których fałdki mózgu służą do tego,aby się nażreć i nie nasrać pod siebie,pozdrawiam porządnych właścicieli czworonogów.Nie dziwię się,że psy gryzą ,ale... rozwiń
Avatar
Fred / 5 lutego 2012 r. o 11:04
Sam byś pewnie chciał BMW ale cie nie stać wieśniaku,całe życie zapier***asz tramwajem albo z buta a o psach wiesz tyle że jeden z nich to twój stary!
Avatar
Fred / 5 lutego 2012 r. o 11:00
ty idioto,deb***u,kretynie,wieśniaku jeb@ny ,placku w morde kopany,głupku ,imbecylu,weź się doucz zacofańcu i wtedy się wypowiadaj jełopie
Avatar
nie kenolog / 5 lutego 2012 r. o 10:42
[quote name='fred' timestamp='1328429343' post='592834']
do "Katon" i "Gen" chętnie bym się z wami spotkał i nastrzelał wam po tych głupich łbach bo inaczej się nie da,po co wogóle się wypowiadacie jak gówno wiecie pajace jeb@ne,naczytacie się głupot jakiegoś idioty i powtarzacie.zanim się wypowiecie wieśniaki to bądźcie pewni tego co piszecie bo mnie krew zalewa jak czytam takie komentarze od takich laików jak wy co siedzą w domu,walą konia i myślą że wszystko wiedzą.
[/quote]
Tych = co mieszkają w blokach i trzymają psy w mieszkaniach,natychmiast wysłać na badania psychiatryczne.
[quote name='fred' timestamp='1328429343' post='592834']
do "Katon" i "Gen" chętnie bym się z wami spotkał i nastrzelał wam po tych głupich łbach bo inaczej się nie da,po co wogóle się wypowiadacie jak gówno wiecie pajace jeb@ne,naczytacie się głupot jakiegoś idioty i powtarzacie.zanim się wypowiecie wieśniaki to bądźcie pewni tego co piszecie bo mnie krew zalewa jak czytam takie komentarze od takich laików jak wy co siedzą w domu,walą konia i myślą że wszystko wiedzą.
[/quote]
Ty... rozwiń
Avatar
fred / 5 lutego 2012 r. o 09:09
do "Katon" i "Gen" chętnie bym się z wami spotkał i nastrzelał wam po tych głupich łbach bo inaczej się nie da,po co wogóle się wypowiadacie jak gówno wiecie pajace jeb@ne,naczytacie się głupot jakiegoś idioty i powtarzacie.zanim się wypowiecie wieśniaki to bądźcie pewni tego co piszecie bo mnie krew zalewa jak czytam takie komentarze od takich laików jak wy co siedzą w domu,walą konia i myślą że wszystko wiedzą.
Avatar
@Charlie / 11 stycznia 2012 r. o 00:42
[quote name='Kokoko' timestamp='1325767849' post='579307']
Ludzie puknijcie się trochę czy wy naprawdę jesteście tak zamknięci umysłowo na świat i to co się w koło dzieje!!NIE TYLKO AMSTAFY SĄ AGRESYWNE!!!!Ja też miałam Amstafa przez 10 lat i wychowały się przy nim 4 dziewczynki,które spały z nia w koszyku i wkładały paluszki do nosa.Nigdy nawet nie warkneła lub krzywo nie spojrzała na żadne z dzieci!!Fakt Amstaf to rasa psów stworzona przez człowieka,którą propagowano do walk-nie wiem czy w ogóle większość z WAS wie co to znaczy tworzenie rasy i jak to wszystko działa,ale mniejsza z tym-Sami stworzyliśmy taką rasę i sami jesteśmy za to odpowiedzialni,a do takich psów które jak amstaf mają we krwi uśpioną agresywność powinni podchodzić tylko osoby o mocnym charakterze i porządku na tzw.strychu!!Amstaf tak jak i wiele innych ras obiera sobie tylko jednego właściciela,a resztę domowników traktuje jak stado i to właśnie ten właściciel powinien ustalić i pokazać psu hierarchię jaka panuje w domu czyli ja pan później rodzina,a na końcu ty pies.Znam wspaniałego bernardyna,który powinien słynąć z radości i miłości do dzieci,a prawda jest taka że gdyby miał w pobliżu dziecko to zapewne by je zjadł,choć od szczeniaka przebywał z dziećmi.Nie zganiajmy tego tylko na psa bo wina leży po obu stronach ,a nikt nie wie co tak naprawdę nim pokierowało!
[/quote]
NIE TYLKO AMSTAFY SĄ AGRESYWNE!!!!
Ja też miałam Amstafa przez 10 lat i wychowały się przy nim 4 dziewczynki,które spały z nia w koszyku i wkładały paluszki do nosa.Nigdy nawet nie warkneła lub krzywo nie spojrzała na żadne z dzieci!!


..szkoda, ze nie gdzie indziej skoro to ona..

a jezeli chodzi o psy to potencjalnie kazde psisko jest zagrozeniem dla dzieciakow, czy sie wychowuje od malego czy nie malego.. dobry przyklad mozna zobaczyc w filmie pt. "Zielona mila". Moze i to fikcja, ale zaloze sie, ze takie rzeczy sie zdazaly.

Jezeli mi ktos powie, ze malutkie dzieci mozna wychowywac z psem to niech sie zastanowi jeszcze raz.
Takie cos moze sie zdazyc 1/10 przypadkow, albo i mniej..ale sie zdaza.

Posty widze bezsensowne jezeli piszecie w nich o psach i tak najwieksza odpowiedzialnosc bierze czlowiek.
Jak chcecie sobie poublizac to idzcie pocwiczcie na mamie, prosze, a nawet blagam...


..szkoda, ze nie gdzie indziej skoro to ona..

a jezeli chodzi o psy to potencjalnie kazde psisko jest zagrozeniem dla dzieciakow, czy sie wychowuje od malego czy nie malego.. dobry przyklad mozna zobaczyc w filmie pt. "Zielona mila". Moze i to fikcja, ale zaloze sie, ze takie rzeczy sie zdazaly.

Jezeli mi ktos powie, ze malutkie dzieci mozna wychowywac z psem to niech sie zastanowi jeszcze raz.
Takie cos moze sie zdazyc 1/10 przypadkow, albo i mniej..ale sie zdaza.
rozwiń
Avatar
kot / 14 lutego 2012 r. o 20:29
[quote name='Fred' timestamp='1328436259' post='592873']
Sam byś pewnie chciał BMW ale cie nie stać wieśniaku,całe życie zapier***asz tramwajem albo z buta a o psach wiesz tyle że jeden z nich to twój stary![/quote]
Bartek, panuj nad emocjami
Avatar
wojtek / 9 lutego 2012 r. o 22:37
[quote name='Fred' timestamp='1328436259' post='592873']
Sam byś pewnie chciał BMW ale cie nie stać wieśniaku,całe życie zapier***asz tramwajem albo z buta a o psach wiesz tyle że jeden z nich to twój stary!
[/quote]

to ile Twoje kosztowało, z 1 500 zł? Czy grubo przesadziłem?
Avatar
nie kenolog / 5 lutego 2012 r. o 18:41
[quote name='Fred' timestamp='1328436050' post='592871']
ty idioto,deb***u,kretynie,wieśniaku jeb@ny ,placku w morde kopany,głupku ,imbecylu,weź się doucz zacofańcu i wtedy się wypowiadaj jełopie
[/quote]
Faktycznie ten twój AMSTAF pomimo,że pies i pogryzł dziecko o wiele mądrzejszy od ciebie,przepraszam psy,że ich obraziłem z powodu ich włascicieli ,których fałdki mózgu służą do tego,aby się nażreć i nie nasrać pod siebie,pozdrawiam porządnych właścicieli czworonogów.Nie dziwię się,że psy gryzą ,ale biorą przykład ze swoich ograniczonych umysłowo niby "PANÓW".
[quote name='Fred' timestamp='1328436050' post='592871']
ty idioto,deb***u,kretynie,wieśniaku jeb@ny ,placku w morde kopany,głupku ,imbecylu,weź się doucz zacofańcu i wtedy się wypowiadaj jełopie
[/quote]
Faktycznie ten twój AMSTAF pomimo,że pies i pogryzł dziecko o wiele mądrzejszy od ciebie,przepraszam psy,że ich obraziłem z powodu ich włascicieli ,których fałdki mózgu służą do tego,aby się nażreć i nie nasrać pod siebie,pozdrawiam porządnych właścicieli czworonogów.Nie dziwię się,że psy gryzą ,ale... rozwiń
Avatar
Fred / 5 lutego 2012 r. o 11:04
Sam byś pewnie chciał BMW ale cie nie stać wieśniaku,całe życie zapier***asz tramwajem albo z buta a o psach wiesz tyle że jeden z nich to twój stary!
Avatar
Fred / 5 lutego 2012 r. o 11:00
ty idioto,deb***u,kretynie,wieśniaku jeb@ny ,placku w morde kopany,głupku ,imbecylu,weź się doucz zacofańcu i wtedy się wypowiadaj jełopie
Avatar
nie kenolog / 5 lutego 2012 r. o 10:42
[quote name='fred' timestamp='1328429343' post='592834']
do "Katon" i "Gen" chętnie bym się z wami spotkał i nastrzelał wam po tych głupich łbach bo inaczej się nie da,po co wogóle się wypowiadacie jak gówno wiecie pajace jeb@ne,naczytacie się głupot jakiegoś idioty i powtarzacie.zanim się wypowiecie wieśniaki to bądźcie pewni tego co piszecie bo mnie krew zalewa jak czytam takie komentarze od takich laików jak wy co siedzą w domu,walą konia i myślą że wszystko wiedzą.
[/quote]
Tych = co mieszkają w blokach i trzymają psy w mieszkaniach,natychmiast wysłać na badania psychiatryczne.
[quote name='fred' timestamp='1328429343' post='592834']
do "Katon" i "Gen" chętnie bym się z wami spotkał i nastrzelał wam po tych głupich łbach bo inaczej się nie da,po co wogóle się wypowiadacie jak gówno wiecie pajace jeb@ne,naczytacie się głupot jakiegoś idioty i powtarzacie.zanim się wypowiecie wieśniaki to bądźcie pewni tego co piszecie bo mnie krew zalewa jak czytam takie komentarze od takich laików jak wy co siedzą w domu,walą konia i myślą że wszystko wiedzą.
[/quote]
Ty... rozwiń
Avatar
fred / 5 lutego 2012 r. o 09:09
do "Katon" i "Gen" chętnie bym się z wami spotkał i nastrzelał wam po tych głupich łbach bo inaczej się nie da,po co wogóle się wypowiadacie jak gówno wiecie pajace jeb@ne,naczytacie się głupot jakiegoś idioty i powtarzacie.zanim się wypowiecie wieśniaki to bądźcie pewni tego co piszecie bo mnie krew zalewa jak czytam takie komentarze od takich laików jak wy co siedzą w domu,walą konia i myślą że wszystko wiedzą.
Avatar
@Charlie / 11 stycznia 2012 r. o 00:42
[quote name='Kokoko' timestamp='1325767849' post='579307']
Ludzie puknijcie się trochę czy wy naprawdę jesteście tak zamknięci umysłowo na świat i to co się w koło dzieje!!NIE TYLKO AMSTAFY SĄ AGRESYWNE!!!!Ja też miałam Amstafa przez 10 lat i wychowały się przy nim 4 dziewczynki,które spały z nia w koszyku i wkładały paluszki do nosa.Nigdy nawet nie warkneła lub krzywo nie spojrzała na żadne z dzieci!!Fakt Amstaf to rasa psów stworzona przez człowieka,którą propagowano do walk-nie wiem czy w ogóle większość z WAS wie co to znaczy tworzenie rasy i jak to wszystko działa,ale mniejsza z tym-Sami stworzyliśmy taką rasę i sami jesteśmy za to odpowiedzialni,a do takich psów które jak amstaf mają we krwi uśpioną agresywność powinni podchodzić tylko osoby o mocnym charakterze i porządku na tzw.strychu!!Amstaf tak jak i wiele innych ras obiera sobie tylko jednego właściciela,a resztę domowników traktuje jak stado i to właśnie ten właściciel powinien ustalić i pokazać psu hierarchię jaka panuje w domu czyli ja pan później rodzina,a na końcu ty pies.Znam wspaniałego bernardyna,który powinien słynąć z radości i miłości do dzieci,a prawda jest taka że gdyby miał w pobliżu dziecko to zapewne by je zjadł,choć od szczeniaka przebywał z dziećmi.Nie zganiajmy tego tylko na psa bo wina leży po obu stronach ,a nikt nie wie co tak naprawdę nim pokierowało!
[/quote]
NIE TYLKO AMSTAFY SĄ AGRESYWNE!!!!
Ja też miałam Amstafa przez 10 lat i wychowały się przy nim 4 dziewczynki,które spały z nia w koszyku i wkładały paluszki do nosa.Nigdy nawet nie warkneła lub krzywo nie spojrzała na żadne z dzieci!!


..szkoda, ze nie gdzie indziej skoro to ona..

a jezeli chodzi o psy to potencjalnie kazde psisko jest zagrozeniem dla dzieciakow, czy sie wychowuje od malego czy nie malego.. dobry przyklad mozna zobaczyc w filmie pt. "Zielona mila". Moze i to fikcja, ale zaloze sie, ze takie rzeczy sie zdazaly.

Jezeli mi ktos powie, ze malutkie dzieci mozna wychowywac z psem to niech sie zastanowi jeszcze raz.
Takie cos moze sie zdazyc 1/10 przypadkow, albo i mniej..ale sie zdaza.

Posty widze bezsensowne jezeli piszecie w nich o psach i tak najwieksza odpowiedzialnosc bierze czlowiek.
Jak chcecie sobie poublizac to idzcie pocwiczcie na mamie, prosze, a nawet blagam...


..szkoda, ze nie gdzie indziej skoro to ona..

a jezeli chodzi o psy to potencjalnie kazde psisko jest zagrozeniem dla dzieciakow, czy sie wychowuje od malego czy nie malego.. dobry przyklad mozna zobaczyc w filmie pt. "Zielona mila". Moze i to fikcja, ale zaloze sie, ze takie rzeczy sie zdazaly.

Jezeli mi ktos powie, ze malutkie dzieci mozna wychowywac z psem to niech sie zastanowi jeszcze raz.
Takie cos moze sie zdazyc 1/10 przypadkow, albo i mniej..ale sie zdaza.
rozwiń
Avatar
flis / 11 stycznia 2012 r. o 00:31
Bracia Z cichajta! bo tylko zamieszanie wprowadzacie:p
Avatar
Kokoko / 5 stycznia 2012 r. o 14:03
[quote name='mietek' timestamp='1324240880' post='572329']
I jeszcze jedno bo widzę tu wiele idiotycznych wpisów. Z psami jest jak z ludźmi. Trafiają się jednostki otępiałe niezdolne do przyswojenia elementarnych zasad dobrego wychowania. Psy te mają wrodzone defekty mózgu i potrafią być niebezpieczne. Ja tego typu element rozpoznaję od razu i to na odległość. Wystarczy że spojrzę mu w oczy i już jest mój t.zn wiem o nim wiele. Tego typu defekty mózgu są nieuleczalne i czynią w psychice psa istne spustoszenie.
Jednostki takie powinny podlegać likwidacji i to w możliwie wczesnym okresie życia. Prawdopodobnie co zaobserwowałem ten defekt mózgu jest dziedziczny lub genetycznie obciążony stąd moja diagnoza likwidacji w początkowym okresie życia.
[/quote]
Znalazł się piprz***ny zaklinacz psów!!
Radziłabym spojrzeć w lustro i tam zobaczysz kogo należy zlikwidować--ZNAWCO PO WZROKU!!!!
HAHAHA....Jesteś chorym psycholem i tyle szkoda że niem kogoś kto patrzy ludziom w oczy i wie że trzeba ich usunąć z chęcią wysłałaby go do ciebie!!
[quote name='mietek' timestamp='1324240880' post='572329']
I jeszcze jedno bo widzę tu wiele idiotycznych wpisów. Z psami jest jak z ludźmi. Trafiają się jednostki otępiałe niezdolne do przyswojenia elementarnych zasad dobrego wychowania. Psy te mają wrodzone defekty mózgu i potrafią być niebezpieczne. Ja tego typu element rozpoznaję od razu i to na odległość. Wystarczy że spojrzę mu w oczy i już jest mój t.zn wiem o nim wiele. Tego typu defekty mózgu są nieuleczalne i czynią w psychice psa istne spustoszenie.rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 112

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wokulski i świnka Peppa w szczytnym celu. 100 aktorów wystąpi w spektaklu "Szalone wakacje"
Zdjęcia
galeria

Wokulski i świnka Peppa w szczytnym celu. 100 aktorów wystąpi w spektaklu "Szalone wakacje"

Aż około 100 aktorów wystąpi na scenie Centrum Spotkania Kultur 18 i 19 października. Osoby w Lublinie znane i lubiane wystąpią w spektaklu „Szalone wakacje”. Pieniądze ze sprzedaży biletów wesprą zaś Oddział Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży SPSK 1 przy ul. Głuskiej w Lublinie.

Startuje nowy klub w Lublinie. Na początek Peja, a potem Illusion i Abelard Giza

Startuje nowy klub w Lublinie. Na początek Peja, a potem Illusion i Abelard Giza

Już w najbliższy piątek Rychu Peja zainauguruje działalność Fabryka Kultury Zgrzyt. Nowy na mapie Lublina klub muzyczny zajął miejsce dawnego Graffiti.

Na półmetku rundy trzy zespoły nadają ton rywalizacji chełmskiej klasy okręgowej

Na półmetku rundy trzy zespoły nadają ton rywalizacji chełmskiej klasy okręgowej

Z 18 punktami prowadzi Ruch Izbica. Drużyna grającego trenera Romana Blonki z siedmiu spotkań wygrała sześć. Jedynej porażki doznała na wyjeździe z Victorią Żmudź (1:4). Po siedmiu kolejkach Ruch ma punkt przewagi na drugim Kłosem Gmina Chełm i dwa nad Ogniwem Wierzbica

Świdnik. Jednak potrzeba więcej pieniędzy na targ

Świdnik. Jednak potrzeba więcej pieniędzy na targ

Co najmniej 4 miliony złotych będzie musiał dołożyć świdnicki Urząd Miasta, by podpisać umowę z wykonawcą, dotyczącą przebudowy miejskiego targowiska. Do ostatniego przetargu wpłynęły trzy oferty, wszystkie dużo powyżej kwoty zakładanej na sfinansowanie tej inwestycji.

Marie zaśpiewa w Sercu. Sławę zdobyła na YouTube
7 października 2022, 18:00

Marie zaśpiewa w Sercu. Sławę zdobyła na YouTube

W piątek, 7 października o godz. 18 w klubie Serce (ul. Kapucyńska 1-3) wystąpi popularna Marie. Artystka będzie promować swój pierwszy album "Babyhands".

Jaka przyszłość czeka OZE? Wiatraki dostaną zielone światło? Ekspert z UMCS mówi jasno

Jaka przyszłość czeka OZE? Wiatraki dostaną zielone światło? Ekspert z UMCS mówi jasno

Znajdujemy się w przełomowym momencie. Jeszcze nigdy, tak mocno jak dziś, rzeczywistość nie pokazała, jak bardzo potrzebujemy odnawialnych źródeł energii.

Lublin. Część trolejbusów zostaje w zajezdni. Nie stać nas na ich jazdę

Lublin. Część trolejbusów zostaje w zajezdni. Nie stać nas na ich jazdę

Władze Lublina poleciły zastąpić autobusami część trolejbusów, żeby zmniejszyć koszty kursowania komunikacji miejskiej. Tłumaczą tę decyzję drastycznym wzrostem cen energii elektrycznej. Jazda na dieslu okazuje się zdecydowanie tańsza

Wypadek szkolnej wycieczki z Chełma. Kierowca autokaru w stanie ciężkim. Część uczniów w szpitalu
zdjęcia
galeria

Wypadek szkolnej wycieczki z Chełma. Kierowca autokaru w stanie ciężkim. Część uczniów w szpitalu

Na pokazy chemiczne do Lublina jechali uczniowie klas pierwszych i drugich szkoły ponadpodstawowej w Chełmie. – Najważniejsze, że dzieci żyją – mówi dyrektor placówki. Kierowca autokaru jest w stanie ciężkim.

Łada 1945 Biłgoraj wygrywa mecz za meczem w zamojskiej klasie okręgowej

Łada 1945 Biłgoraj wygrywa mecz za meczem w zamojskiej klasie okręgowej

Łada 1945 Biłgoraj po ośmiu kolejkach ma na koncie 24 punkty, a więc maksymalną pulę jaka była do zdobycia. Zespół Jarosława Czarnieckiego pewnie przewodzi w tabeli i dąży do awansu, ale zdaje sobie sprawę, że do końcowego rozstrzygnięcia jest jeszcze daleko

Lublin. Pożar w sali sądowej. Ewakuowano 40 osób
galeria

Lublin. Pożar w sali sądowej. Ewakuowano 40 osób

Pożar w jednej z sal sądowych Sądu Okręgowego przy Krakowskim Przedmieściu 47 w Lublinie.

Lublin. Jest plan na wymianę mostów w ciągu al. Unii Lubelskiej. Co z pieniędzmi?

Lublin. Jest plan na wymianę mostów w ciągu al. Unii Lubelskiej. Co z pieniędzmi?

Zatwierdzony został projekt przebudowy al. Unii Lubelskiej z wymianą zdegradowanych mostów. Wojewoda wydał zezwolenie na realizację robót drogowych, teraz władzom miasta pozostaje „tylko” zdobyć pieniądze na przebudowę.

Trzy oblicza współczesnej literatury. W Lublinie powstała Scena Poetycka
30 września 2022, 18:00
galeria

Trzy oblicza współczesnej literatury. W Lublinie powstała Scena Poetycka

- Potrzebujemy dobrze dobranych słów, żeby móc opowiedzieć o sobie i poradzić sobie ze światem, w którym tak wiele się dzieje - mówią pomysłodawcy Sceny Poetyckiej, inicjatywy która stanowi odpowiedź na to zapotrzebowanie. Tej jesieni projekt Fundacji Heuresis objawi się w formie trzech wydarzeń literackich. Pierwsze już 30 września.

W czwartek pogrzeb Edmunda Dąbrowskiego. Był przewodniczącym Rady Miasta Lublin

W czwartek pogrzeb Edmunda Dąbrowskiego. Był przewodniczącym Rady Miasta Lublin

Na czwartek zaplanowano uroczystości pogrzebowe Edmunda Dąbrowskiego, byłego przewodniczącego Rady Miejskiej w Lublinie

Sygnał Lublin mocnym kandydatem do awansu do Hummel IV Ligi

Sygnał Lublin mocnym kandydatem do awansu do Hummel IV Ligi

Czwarta liga przy ul. Zemborzyckiej jest jak najbardziej realna.

Imperium pomidorowo-pieczarkowe z niedużej gminy w Lubelskiem
Złota Setka 2021

Imperium pomidorowo-pieczarkowe z niedużej gminy w Lubelskiem

Tylko w zeszłym roku przetworzyli 3 tysiące ton pomidorów. Sprzedali 283 tony ketchupów, ponad 1,7 tys. ton sosów oraz blisko 3,5 tys. ton farszy. Reypol to dzisiaj największa firma zarejestrowana w gminie Janowiec i jeden z wiodących producentów przetworów w Polsce.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!