Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

18 grudnia 2011 r.
13:30
Edytuj ten wpis

Milejów: Amstaff dotkliwie pogryzł 3-latkę, zaatakował też domowników

Autor: Zdjęcie autora (bar)
3 112 A A

Wczoraj w jednym z jednorodzinnych domów w Milejowie w czasie zabawy pies rasy amstaff dotkliwie pogryzł 3-letnią dziewczynkę. Poranił także mamę i babcię dziecka. Informację o zdarzeniu dostaliśmy od naszego Internauty na Alarm24.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dziewczynka z obrażeniami głowy została przewieziona do szpitala dziecięcego w Lublinie. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Z kolei do szpitala w Łęcznej przewieziono mamę i babcię, które ratowały 3-latkę. Amstaff pogryzł im ręce i nogi. Po opatrzeniu przez lekarza kobiety zwolniono do domu.

– Wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia – mówi st. sierż. Magdalena Myśliwiec, rzecznik łęczyńskiej policji. – Agresywny pies trafił na obserwację.

Czy amstaffy to bezpieczne psy? Czekamy na Wasze opinie na forum poniżej

Komentarze 112

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kot / 14 lutego 2012 o 20:29
0
[quote name='Fred' timestamp='1328436259' post='592873']
Sam byś pewnie chciał BMW ale cie nie stać wieśniaku,całe życie zapier***asz tramwajem albo z buta a o psach wiesz tyle że jeden z nich to twój stary![/quote]
Bartek, panuj nad emocjami
Avatar
wojtek / 9 lutego 2012 o 22:37
0
[quote name='Fred' timestamp='1328436259' post='592873']
Sam byś pewnie chciał BMW ale cie nie stać wieśniaku,całe życie zapier***asz tramwajem albo z buta a o psach wiesz tyle że jeden z nich to twój stary!
[/quote]

to ile Twoje kosztowało, z 1 500 zł? Czy grubo przesadziłem?
Avatar
nie kenolog / 5 lutego 2012 o 18:41
0
[quote name='Fred' timestamp='1328436050' post='592871']
ty idioto,deb***u,kretynie,wieśniaku jeb@ny ,placku w morde kopany,głupku ,imbecylu,weź się doucz zacofańcu i wtedy się wypowiadaj jełopie
[/quote]
Faktycznie ten twój AMSTAF pomimo,że pies i pogryzł dziecko o wiele mądrzejszy od ciebie,przepraszam psy,że ich obraziłem z powodu ich włascicieli ,których fałdki mózgu służą do tego,aby się nażreć i nie nasrać pod siebie,pozdrawiam porządnych właścicieli czworonogów.Nie dziwię się,że psy gryzą ,ale biorą przykład ze swoich ograniczonych umysłowo niby "PANÓW".
[quote name='Fred' timestamp='1328436050' post='592871']
ty idioto,deb***u,kretynie,wieśniaku jeb@ny ,placku w morde kopany,głupku ,imbecylu,weź się doucz zacofańcu i wtedy się wypowiadaj jełopie
[/quote]
Faktycznie ten twój AMSTAF pomimo,że pies i pogryzł dziecko o wiele mądrzejszy od ciebie,przepraszam psy,że ich obraziłem z powodu ich włascicieli ,których fałdki mózgu służą do tego,aby się nażreć i nie nasrać pod siebie,pozdrawiam porządnych właścicieli czworonogów.Nie dziwię się,że psy gryzą ,ale... rozwiń
Avatar
Fred / 5 lutego 2012 o 11:04
0
Sam byś pewnie chciał BMW ale cie nie stać wieśniaku,całe życie zapier***asz tramwajem albo z buta a o psach wiesz tyle że jeden z nich to twój stary!
Avatar
Fred / 5 lutego 2012 o 11:00
0
ty idioto,deb***u,kretynie,wieśniaku jeb@ny ,placku w morde kopany,głupku ,imbecylu,weź się doucz zacofańcu i wtedy się wypowiadaj jełopie
Avatar
nie kenolog / 5 lutego 2012 o 10:42
0
[quote name='fred' timestamp='1328429343' post='592834']
do "Katon" i "Gen" chętnie bym się z wami spotkał i nastrzelał wam po tych głupich łbach bo inaczej się nie da,po co wogóle się wypowiadacie jak gówno wiecie pajace jeb@ne,naczytacie się głupot jakiegoś idioty i powtarzacie.zanim się wypowiecie wieśniaki to bądźcie pewni tego co piszecie bo mnie krew zalewa jak czytam takie komentarze od takich laików jak wy co siedzą w domu,walą konia i myślą że wszystko wiedzą.
[/quote]
Tych = co mieszkają w blokach i trzymają psy w mieszkaniach,natychmiast wysłać na badania psychiatryczne.
[quote name='fred' timestamp='1328429343' post='592834']
do "Katon" i "Gen" chętnie bym się z wami spotkał i nastrzelał wam po tych głupich łbach bo inaczej się nie da,po co wogóle się wypowiadacie jak gówno wiecie pajace jeb@ne,naczytacie się głupot jakiegoś idioty i powtarzacie.zanim się wypowiecie wieśniaki to bądźcie pewni tego co piszecie bo mnie krew zalewa jak czytam takie komentarze od takich laików jak wy co siedzą w domu,walą konia i myślą że wszystko wiedzą.
[/quote]
Ty... rozwiń
Avatar
fred / 5 lutego 2012 o 09:09
0
do "Katon" i "Gen" chętnie bym się z wami spotkał i nastrzelał wam po tych głupich łbach bo inaczej się nie da,po co wogóle się wypowiadacie jak gówno wiecie pajace jeb@ne,naczytacie się głupot jakiegoś idioty i powtarzacie.zanim się wypowiecie wieśniaki to bądźcie pewni tego co piszecie bo mnie krew zalewa jak czytam takie komentarze od takich laików jak wy co siedzą w domu,walą konia i myślą że wszystko wiedzą.
Avatar
@Charlie / 11 stycznia 2012 o 00:42
0
[quote name='Kokoko' timestamp='1325767849' post='579307']
Ludzie puknijcie się trochę czy wy naprawdę jesteście tak zamknięci umysłowo na świat i to co się w koło dzieje!!NIE TYLKO AMSTAFY SĄ AGRESYWNE!!!!Ja też miałam Amstafa przez 10 lat i wychowały się przy nim 4 dziewczynki,które spały z nia w koszyku i wkładały paluszki do nosa.Nigdy nawet nie warkneła lub krzywo nie spojrzała na żadne z dzieci!!Fakt Amstaf to rasa psów stworzona przez człowieka,którą propagowano do walk-nie wiem czy w ogóle większość z WAS wie co to znaczy tworzenie rasy i jak to wszystko działa,ale mniejsza z tym-Sami stworzyliśmy taką rasę i sami jesteśmy za to odpowiedzialni,a do takich psów które jak amstaf mają we krwi uśpioną agresywność powinni podchodzić tylko osoby o mocnym charakterze i porządku na tzw.strychu!!Amstaf tak jak i wiele innych ras obiera sobie tylko jednego właściciela,a resztę domowników traktuje jak stado i to właśnie ten właściciel powinien ustalić i pokazać psu hierarchię jaka panuje w domu czyli ja pan później rodzina,a na końcu ty pies.Znam wspaniałego bernardyna,który powinien słynąć z radości i miłości do dzieci,a prawda jest taka że gdyby miał w pobliżu dziecko to zapewne by je zjadł,choć od szczeniaka przebywał z dziećmi.Nie zganiajmy tego tylko na psa bo wina leży po obu stronach ,a nikt nie wie co tak naprawdę nim pokierowało!
[/quote]
NIE TYLKO AMSTAFY SĄ AGRESYWNE!!!!
Ja też miałam Amstafa przez 10 lat i wychowały się przy nim 4 dziewczynki,które spały z nia w koszyku i wkładały paluszki do nosa.Nigdy nawet nie warkneła lub krzywo nie spojrzała na żadne z dzieci!!


..szkoda, ze nie gdzie indziej skoro to ona..

a jezeli chodzi o psy to potencjalnie kazde psisko jest zagrozeniem dla dzieciakow, czy sie wychowuje od malego czy nie malego.. dobry przyklad mozna zobaczyc w filmie pt. "Zielona mila". Moze i to fikcja, ale zaloze sie, ze takie rzeczy sie zdazaly.

Jezeli mi ktos powie, ze malutkie dzieci mozna wychowywac z psem to niech sie zastanowi jeszcze raz.
Takie cos moze sie zdazyc 1/10 przypadkow, albo i mniej..ale sie zdaza.

Posty widze bezsensowne jezeli piszecie w nich o psach i tak najwieksza odpowiedzialnosc bierze czlowiek.
Jak chcecie sobie poublizac to idzcie pocwiczcie na mamie, prosze, a nawet blagam...


..szkoda, ze nie gdzie indziej skoro to ona..

a jezeli chodzi o psy to potencjalnie kazde psisko jest zagrozeniem dla dzieciakow, czy sie wychowuje od malego czy nie malego.. dobry przyklad mozna zobaczyc w filmie pt. "Zielona mila". Moze i to fikcja, ale zaloze sie, ze takie rzeczy sie zdazaly.

Jezeli mi ktos powie, ze malutkie dzieci mozna wychowywac z psem to niech sie zastanowi jeszcze raz.
Takie cos moze sie zdazyc 1/10 przypadkow, albo i mniej..ale sie zdaza.
rozwiń
Avatar
flis / 11 stycznia 2012 o 00:31
0
Bracia Z cichajta! bo tylko zamieszanie wprowadzacie:p
Avatar
Kokoko / 5 stycznia 2012 o 14:03
0
[quote name='mietek' timestamp='1324240880' post='572329']
I jeszcze jedno bo widzę tu wiele idiotycznych wpisów. Z psami jest jak z ludźmi. Trafiają się jednostki otępiałe niezdolne do przyswojenia elementarnych zasad dobrego wychowania. Psy te mają wrodzone defekty mózgu i potrafią być niebezpieczne. Ja tego typu element rozpoznaję od razu i to na odległość. Wystarczy że spojrzę mu w oczy i już jest mój t.zn wiem o nim wiele. Tego typu defekty mózgu są nieuleczalne i czynią w psychice psa istne spustoszenie.
Jednostki takie powinny podlegać likwidacji i to w możliwie wczesnym okresie życia. Prawdopodobnie co zaobserwowałem ten defekt mózgu jest dziedziczny lub genetycznie obciążony stąd moja diagnoza likwidacji w początkowym okresie życia.
[/quote]
Znalazł się piprz***ny zaklinacz psów!!
Radziłabym spojrzeć w lustro i tam zobaczysz kogo należy zlikwidować--ZNAWCO PO WZROKU!!!!
HAHAHA....Jesteś chorym psycholem i tyle szkoda że niem kogoś kto patrzy ludziom w oczy i wie że trzeba ich usunąć z chęcią wysłałaby go do ciebie!!
[quote name='mietek' timestamp='1324240880' post='572329']
I jeszcze jedno bo widzę tu wiele idiotycznych wpisów. Z psami jest jak z ludźmi. Trafiają się jednostki otępiałe niezdolne do przyswojenia elementarnych zasad dobrego wychowania. Psy te mają wrodzone defekty mózgu i potrafią być niebezpieczne. Ja tego typu element rozpoznaję od razu i to na odległość. Wystarczy że spojrzę mu w oczy i już jest mój t.zn wiem o nim wiele. Tego typu defekty mózgu są nieuleczalne i czynią w psychice psa istne spustoszenie.rozwiń
Avatar
kot / 14 lutego 2012 o 20:29
0
[quote name='Fred' timestamp='1328436259' post='592873']
Sam byś pewnie chciał BMW ale cie nie stać wieśniaku,całe życie zapier***asz tramwajem albo z buta a o psach wiesz tyle że jeden z nich to twój stary![/quote]
Bartek, panuj nad emocjami
Avatar
wojtek / 9 lutego 2012 o 22:37
0
[quote name='Fred' timestamp='1328436259' post='592873']
Sam byś pewnie chciał BMW ale cie nie stać wieśniaku,całe życie zapier***asz tramwajem albo z buta a o psach wiesz tyle że jeden z nich to twój stary!
[/quote]

to ile Twoje kosztowało, z 1 500 zł? Czy grubo przesadziłem?
Avatar
nie kenolog / 5 lutego 2012 o 18:41
0
[quote name='Fred' timestamp='1328436050' post='592871']
ty idioto,deb***u,kretynie,wieśniaku jeb@ny ,placku w morde kopany,głupku ,imbecylu,weź się doucz zacofańcu i wtedy się wypowiadaj jełopie
[/quote]
Faktycznie ten twój AMSTAF pomimo,że pies i pogryzł dziecko o wiele mądrzejszy od ciebie,przepraszam psy,że ich obraziłem z powodu ich włascicieli ,których fałdki mózgu służą do tego,aby się nażreć i nie nasrać pod siebie,pozdrawiam porządnych właścicieli czworonogów.Nie dziwię się,że psy gryzą ,ale biorą przykład ze swoich ograniczonych umysłowo niby "PANÓW".
[quote name='Fred' timestamp='1328436050' post='592871']
ty idioto,deb***u,kretynie,wieśniaku jeb@ny ,placku w morde kopany,głupku ,imbecylu,weź się doucz zacofańcu i wtedy się wypowiadaj jełopie
[/quote]
Faktycznie ten twój AMSTAF pomimo,że pies i pogryzł dziecko o wiele mądrzejszy od ciebie,przepraszam psy,że ich obraziłem z powodu ich włascicieli ,których fałdki mózgu służą do tego,aby się nażreć i nie nasrać pod siebie,pozdrawiam porządnych właścicieli czworonogów.Nie dziwię się,że psy gryzą ,ale... rozwiń
Avatar
Fred / 5 lutego 2012 o 11:04
0
Sam byś pewnie chciał BMW ale cie nie stać wieśniaku,całe życie zapier***asz tramwajem albo z buta a o psach wiesz tyle że jeden z nich to twój stary!
Avatar
Fred / 5 lutego 2012 o 11:00
0
ty idioto,deb***u,kretynie,wieśniaku jeb@ny ,placku w morde kopany,głupku ,imbecylu,weź się doucz zacofańcu i wtedy się wypowiadaj jełopie
Avatar
nie kenolog / 5 lutego 2012 o 10:42
0
[quote name='fred' timestamp='1328429343' post='592834']
do "Katon" i "Gen" chętnie bym się z wami spotkał i nastrzelał wam po tych głupich łbach bo inaczej się nie da,po co wogóle się wypowiadacie jak gówno wiecie pajace jeb@ne,naczytacie się głupot jakiegoś idioty i powtarzacie.zanim się wypowiecie wieśniaki to bądźcie pewni tego co piszecie bo mnie krew zalewa jak czytam takie komentarze od takich laików jak wy co siedzą w domu,walą konia i myślą że wszystko wiedzą.
[/quote]
Tych = co mieszkają w blokach i trzymają psy w mieszkaniach,natychmiast wysłać na badania psychiatryczne.
[quote name='fred' timestamp='1328429343' post='592834']
do "Katon" i "Gen" chętnie bym się z wami spotkał i nastrzelał wam po tych głupich łbach bo inaczej się nie da,po co wogóle się wypowiadacie jak gówno wiecie pajace jeb@ne,naczytacie się głupot jakiegoś idioty i powtarzacie.zanim się wypowiecie wieśniaki to bądźcie pewni tego co piszecie bo mnie krew zalewa jak czytam takie komentarze od takich laików jak wy co siedzą w domu,walą konia i myślą że wszystko wiedzą.
[/quote]
Ty... rozwiń
Avatar
fred / 5 lutego 2012 o 09:09
0
do "Katon" i "Gen" chętnie bym się z wami spotkał i nastrzelał wam po tych głupich łbach bo inaczej się nie da,po co wogóle się wypowiadacie jak gówno wiecie pajace jeb@ne,naczytacie się głupot jakiegoś idioty i powtarzacie.zanim się wypowiecie wieśniaki to bądźcie pewni tego co piszecie bo mnie krew zalewa jak czytam takie komentarze od takich laików jak wy co siedzą w domu,walą konia i myślą że wszystko wiedzą.
Avatar
@Charlie / 11 stycznia 2012 o 00:42
0
[quote name='Kokoko' timestamp='1325767849' post='579307']
Ludzie puknijcie się trochę czy wy naprawdę jesteście tak zamknięci umysłowo na świat i to co się w koło dzieje!!NIE TYLKO AMSTAFY SĄ AGRESYWNE!!!!Ja też miałam Amstafa przez 10 lat i wychowały się przy nim 4 dziewczynki,które spały z nia w koszyku i wkładały paluszki do nosa.Nigdy nawet nie warkneła lub krzywo nie spojrzała na żadne z dzieci!!Fakt Amstaf to rasa psów stworzona przez człowieka,którą propagowano do walk-nie wiem czy w ogóle większość z WAS wie co to znaczy tworzenie rasy i jak to wszystko działa,ale mniejsza z tym-Sami stworzyliśmy taką rasę i sami jesteśmy za to odpowiedzialni,a do takich psów które jak amstaf mają we krwi uśpioną agresywność powinni podchodzić tylko osoby o mocnym charakterze i porządku na tzw.strychu!!Amstaf tak jak i wiele innych ras obiera sobie tylko jednego właściciela,a resztę domowników traktuje jak stado i to właśnie ten właściciel powinien ustalić i pokazać psu hierarchię jaka panuje w domu czyli ja pan później rodzina,a na końcu ty pies.Znam wspaniałego bernardyna,który powinien słynąć z radości i miłości do dzieci,a prawda jest taka że gdyby miał w pobliżu dziecko to zapewne by je zjadł,choć od szczeniaka przebywał z dziećmi.Nie zganiajmy tego tylko na psa bo wina leży po obu stronach ,a nikt nie wie co tak naprawdę nim pokierowało!
[/quote]
NIE TYLKO AMSTAFY SĄ AGRESYWNE!!!!
Ja też miałam Amstafa przez 10 lat i wychowały się przy nim 4 dziewczynki,które spały z nia w koszyku i wkładały paluszki do nosa.Nigdy nawet nie warkneła lub krzywo nie spojrzała na żadne z dzieci!!


..szkoda, ze nie gdzie indziej skoro to ona..

a jezeli chodzi o psy to potencjalnie kazde psisko jest zagrozeniem dla dzieciakow, czy sie wychowuje od malego czy nie malego.. dobry przyklad mozna zobaczyc w filmie pt. "Zielona mila". Moze i to fikcja, ale zaloze sie, ze takie rzeczy sie zdazaly.

Jezeli mi ktos powie, ze malutkie dzieci mozna wychowywac z psem to niech sie zastanowi jeszcze raz.
Takie cos moze sie zdazyc 1/10 przypadkow, albo i mniej..ale sie zdaza.

Posty widze bezsensowne jezeli piszecie w nich o psach i tak najwieksza odpowiedzialnosc bierze czlowiek.
Jak chcecie sobie poublizac to idzcie pocwiczcie na mamie, prosze, a nawet blagam...


..szkoda, ze nie gdzie indziej skoro to ona..

a jezeli chodzi o psy to potencjalnie kazde psisko jest zagrozeniem dla dzieciakow, czy sie wychowuje od malego czy nie malego.. dobry przyklad mozna zobaczyc w filmie pt. "Zielona mila". Moze i to fikcja, ale zaloze sie, ze takie rzeczy sie zdazaly.

Jezeli mi ktos powie, ze malutkie dzieci mozna wychowywac z psem to niech sie zastanowi jeszcze raz.
Takie cos moze sie zdazyc 1/10 przypadkow, albo i mniej..ale sie zdaza.
rozwiń
Avatar
flis / 11 stycznia 2012 o 00:31
0
Bracia Z cichajta! bo tylko zamieszanie wprowadzacie:p
Avatar
Kokoko / 5 stycznia 2012 o 14:03
0
[quote name='mietek' timestamp='1324240880' post='572329']
I jeszcze jedno bo widzę tu wiele idiotycznych wpisów. Z psami jest jak z ludźmi. Trafiają się jednostki otępiałe niezdolne do przyswojenia elementarnych zasad dobrego wychowania. Psy te mają wrodzone defekty mózgu i potrafią być niebezpieczne. Ja tego typu element rozpoznaję od razu i to na odległość. Wystarczy że spojrzę mu w oczy i już jest mój t.zn wiem o nim wiele. Tego typu defekty mózgu są nieuleczalne i czynią w psychice psa istne spustoszenie.
Jednostki takie powinny podlegać likwidacji i to w możliwie wczesnym okresie życia. Prawdopodobnie co zaobserwowałem ten defekt mózgu jest dziedziczny lub genetycznie obciążony stąd moja diagnoza likwidacji w początkowym okresie życia.
[/quote]
Znalazł się piprz***ny zaklinacz psów!!
Radziłabym spojrzeć w lustro i tam zobaczysz kogo należy zlikwidować--ZNAWCO PO WZROKU!!!!
HAHAHA....Jesteś chorym psycholem i tyle szkoda że niem kogoś kto patrzy ludziom w oczy i wie że trzeba ich usunąć z chęcią wysłałaby go do ciebie!!
[quote name='mietek' timestamp='1324240880' post='572329']
I jeszcze jedno bo widzę tu wiele idiotycznych wpisów. Z psami jest jak z ludźmi. Trafiają się jednostki otępiałe niezdolne do przyswojenia elementarnych zasad dobrego wychowania. Psy te mają wrodzone defekty mózgu i potrafią być niebezpieczne. Ja tego typu element rozpoznaję od razu i to na odległość. Wystarczy że spojrzę mu w oczy i już jest mój t.zn wiem o nim wiele. Tego typu defekty mózgu są nieuleczalne i czynią w psychice psa istne spustoszenie.rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 112

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pożar samochodu z dzieckiem w środku. "Część osób nagrywała tragedię telefonem zamiast pomóc"
galeria

Pożar samochodu z dzieckiem w środku. "Część osób nagrywała tragedię telefonem zamiast pomóc" 103 7

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem na jednym z osiedli w Rybniku - informuje Śląska Policja.

Lublin: Dożynki dworskie w Skansenie
19 sierpnia 2018, 14:00

Lublin: Dożynki dworskie w Skansenie 3 0

Co Gdzie Kiedy. 19 sierpnia w Muzeum Wsi Lubelskiej odbędą się barwne obchody Dożynek dworskich, które rozpoczną się o godz. 14 mszą świętą w drewnianym kościele z Matczyna.

"Dokonaliśmy rzeczy niemożliwej". Tak chwali się dyrektor aukcji Pride of Poland. Utrzyma stanowisko?

"Dokonaliśmy rzeczy niemożliwej". Tak chwali się dyrektor aukcji Pride of Poland. Utrzyma stanowisko? 27 11

"Pomimo bezprecedensowego hejtu medialnego (...) i nagonki na ludzi związanych z tym wydarzeniem, doprowadziliśmy ten projekt do szczęśliwego finału" – pisze w podziękowaniach za aukcję Pride of Poland Maciej Grzechnik, prezes stadniny w Michałowie i dyrektor tegorocznej aukcji.

Lublin: VIII Kulturalny Festyn Bronowicki
18 sierpnia 2018, 15:00

Lublin: VIII Kulturalny Festyn Bronowicki 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 18 sierpnia o godz. 15 na terenach zielonych przy ul. Rudlickiego rozpocznie się VII Kulturalny Festyn Bronowicki. Na uczestników czeka moc atrakcji!

W policyjnym budżecie brakuje pieniędzy. "Wstrzymanie dodatków uderzy w najmniej zarabiających policjantów"

W policyjnym budżecie brakuje pieniędzy. "Wstrzymanie dodatków uderzy w najmniej zarabiających policjantów" 18 12

Policjanci nie dostaną na czas dodatków do pensji. Wypłata świadczeń została wstrzymana. Z pisma komendanta głównego w tej sprawie wynika, że w policyjnym budżecie brakuje pieniędzy na pokrycie wszystkich wydatków.

Nasza różana perełka z gminy Końskowola

Nasza różana perełka z gminy Końskowola 15 0

W ostatnią sobotę w Nałęczowie rozstrzygnięto konkurs kulinarny pod nazwą „Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów”. Po raz drugi wygrał go produkt z „Manufaktury Różanej” w Starej Wsi w gminie Końskowola.

Lubelskie: Wpadli z takimi bryłkami w samochodzie. Teraz mają problem

Lubelskie: Wpadli z takimi bryłkami w samochodzie. Teraz mają problem 1 0

W czwartek łukowscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową dowiedzieli się, że osoby jadące samochodem do Łukowa mogą mieć środki odurzające.

Motor Lublin - Soła Oświecim, czyli w sobotę inauguracja nowego sezonu na Arenie

Motor Lublin - Soła Oświecim, czyli w sobotę inauguracja nowego sezonu na Arenie 4 3

Motor po dwóch meczach ma cztery punkty. A przed sobą pierwsze spotkanie na własnym stadionie. W sobotę o godz. 19 żółto-biało-niebiescy zagrają z Sołą Oświęcim. Wszyscy liczą na efektowne otwarcie nowego sezonu u siebie

Lublin: Pies pogryzł mu buty. Przywiązał zwierzę za łapy do grzejnika

Lublin: Pies pogryzł mu buty. Przywiązał zwierzę za łapy do grzejnika 0 4

Mężczyzna wynajmujący pokój w jednym z lubelskich mieszkań skrępował psa należącego do córki właścicieli mieszkania i przywiązał mu łapy do grzejnika. Kiedy kobieta wróciła do domu, psa już nie było. Zwierzę znalazło się dopiero pod Lublinem, w okolicy jednego z wiaduktów.

Koncert Freenology w Nałęczowie
18 sierpnia 2018, 19:30

Koncert Freenology w Nałęczowie 0 0

W sobotę, 18 sierpnia o godz. 19.30 w Kawiarni Lipowej w Nałęczowie (ul. Lipowa 43) wystąpi formacja Freenology.

Eurojackpot 17.08.2018. Wyniki losowania, sprawdź liczby. 165 mln zł do wygrania!

Eurojackpot 17.08.2018. Wyniki losowania, sprawdź liczby. 165 mln zł do wygrania! 0 0

Losowanie Eurojackpot z 17 sierpnia 2018 r. Sprawdź wylosowane liczby. Czy ktoś wygra 165 mln zł, które znalazły się w puli podczas losowania?

TBV Start wrócił do treningów, europejskich pucharów jednak nie będzie?

TBV Start wrócił do treningów, europejskich pucharów jednak nie będzie? 1 0

Koszykarze TBV Startu Lublin mają już za sobą pierwszy wspólny trening. Lublinianie spotkali się w czwartek w hali MOSiR niemal w komplecie. Na pierwsze zajęcia przyjechał także James Washington.

Powiślak odpłaci się Lubliniance? Kłos nie zagra z Ładą

Powiślak odpłaci się Lubliniance? Kłos nie zagra z Ładą 1 0

W poprzednim sezonie rewelacją ligi była ekipa z Końskowoli. Piłkarze Łukasza Gizy świetnie spisywali się zwłaszcza na jesieni. Pierwszy raz przegrali dopiero w ostatniej kolejce i to z późniejszym mistrzem – Stalą Kraśnik. W sezonie 2018/2019 pierwsze zero drużyna przywiozła już na inaugurację, po porażce w Werbkowicach 1:2. Teraz szybko spróbuje wrócić na właściwe tory. Problem w tym, że zmierzy się z Lublinianką (niedziela, godz. 16)

XIV Bolkowanie w Hniszowie. Na imieniny do sędziwego Bolka
18 sierpnia 2018, 12:00

XIV Bolkowanie w Hniszowie. Na imieniny do sędziwego Bolka 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend gmina Ruda Huta wspólnie z gminą Hrubieszów obchodzą 1000-lecie pobytu Bolesława Chrobrego w Hniszowie oraz bitwy pod Gródkiem nad Bugiem.

ASF w sądzie. Rolnik pozwał lekarza weterynarii i domaga się odszkodowania za wybite świnie

ASF w sądzie. Rolnik pozwał lekarza weterynarii i domaga się odszkodowania za wybite świnie 4 5

Damian Kierekiesza, rolnik z Mań (gm. Międzyrzec Podlaski) pozwał powiatowego lekarza weterynarii za niewypłacenie odszkodowania za wybite świnie. Z kolei, lekarz weterynarii tłumaczy, że w gospodarstwie pana Damiana były pewne uchybienia, m.in. dotyczące mat dezynfekcyjnych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!