Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

28 lipca 2009 r.
19:51
Edytuj ten wpis

Puchaczów: Czy wójt chce wystawić fermę do wiatru?

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 17 A A

Opozycja nie zostawia suchej nitki na pomyśle zbudowania fermy wiatrowej. Wójt ripostuje – w naszej gminie już zaczęła się kampania wyborcza przed wyborami samorządowymi.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– To kolejny nieudany pomysł wójta – mówi radny Andrzej Chacewicz. – Umowy z hiszpańską firmą, która chce u nas budować wiatraki, są mocno podejrzane. M.in. za zerwanie umowy w czasie 30-letniej dzierżawy rolnikom grozi kara miliona złotych. W promieniu 500 metrów od wiatraka nie wolno się budować. Co mają zrobić ci, którzy nie wydzierżawią działki Hiszpanom, a ich areał graniczy z posesją, na której stanie wiatrak?

– Kary są zbyt duże. Moim zdaniem, to pułapka dla osób, które zdecydują się wynająć swoje pole inwestorowi w Hiszpanii. Tę sprawę trzeba gruntownie przemyśleć i skonsultować z prawnikiem – mówi Włodzimierz Mazurkiewicz, jeden z potencjalnych dzierżawców.

Wójt Adam Grzesiuk odpiera zarzuty. – Firma z Hiszpanii musi mieć zagwarantowane, że w trakcie dzierżawy ktoś nagle nie powie wynocha z mojego pola. To oczywiste, przecież budowa jednego wiatraka, to inwestycja rzędu 10 milionów złotych. Po drugie, tereny, gdzie ma powstać farma wiatrowa, nie są ujęte w gminnym planie zagospodarowania jako działki budowlane. Nikt nie będzie budował w szczerym polu tylko dlatego, że ma takie widzimisię. Jeśli ktoś chce czerpać spore zyski z elektrowni wiatrowych, to musi mieć świadomość powinności.

– To kolejna przedwyborcza inwestycja wójta, z której nic nie wyjdzie – dodaje Tomasz Nowicki, także przeciwnik wójta. – "Budował” już w gminie wytwórnię biopaliw, pomagał przy stawianiu przetwórni warzyw LMG Energia. I co? I nic! To samo będzie z wiatrakami. Zamiast budować chodniki i drogi dla ludzi, to jemu w głowie wielki biznes.

– W Puchaczowie już rozpoczęła się samorządowa kampania wyborcza 2010. Nawet nie warto tego komentować – dodaje wójt.

Puchaczów to jedna z najbogatszych gmin w naszym regionie. Roczny budżet wynosi aż 27 milionów złotych.

Ferma wiatrowa

Jeśli przewidziane na rok pomiary siły wiatru wypadną pomyślnie, to w 2011–2012 roku w gminie ruszy ferma wiatrowa. Rolnicy, którzy zdecydują się wydzierżawić swoje tereny, mogą liczyć na 8–12 tys. euro rocznie.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 5 listopada 2009 o 18:18
0
[url="http://www.stopwiatrakom.eu/"]http://www.stopwiatrakom.eu/[/url] [size=6]Zapoznajcie się z amerykańskimi badaniami na temat zagrożeń dla zdrowia!!![/size] Poczytajcie o innych minusach elektrowni wiatrowych (np. ekonomicznych). [size=5] Przyłączcie się do protestu!!![/size]
Avatar
Gość / 4 sierpnia 2009 o 13:10
0
A może Rada Gminy coś wie dlacego nic nie wychodzi z w gminie.........
Avatar
~gość~ / 4 sierpnia 2009 o 11:47
0
Ludzie zmieńcie tego Wójta, bo jak tak dalej będzie to wasza gmina nigdy się nie rozwinie i nie osiągnie stanu NORMALNOŚCI. Od kąd p. Grzesiuk jest Wójtem to ta gmina się zwija, a nie rozwija... Wybierzcie Adasia na następną kadencję to cofniecie się w rozwoju aż do kamienia łupanego, a KOPALNIA BOGDANKA swoim urobkiem mu w tym pomoże... Pozdrawiam ludzi pierwotnych
Ludzie zmieńcie tego Wójta, bo jak tak dalej będzie to wasza gmina nigdy się nie rozwinie i nie osiągnie stanu NORMALNOŚCI. Od kąd p. Grzesiuk jest Wójtem to ta gmina się zwija, a nie rozwija... Wybierzcie Adasia na następną kadencję to cofniecie się w rozwoju aż do kamienia łupanego, a KOPALNIA BOGDANKA swoim urobkiem mu w tym pomoże... Pozdrawiam ludzi pierwotnych rozwiń
Avatar
Gość / 4 sierpnia 2009 o 11:41
0
NIEROBY Z TUROWOLI-KOLONIA i okolic do roboty się wziąć a nie działki BUDOWLANE sprzedawać w wielkiej dziurze za wielką kasę
Avatar
PUCHACZÓW-wybory / 3 sierpnia 2009 o 20:37
0
Jak patrzę na wójta Puchaczowa, to mi się zdaje że tam nie ma mieszkańców,albo są jeszcze z epoki stalinizmu-wójt nie jest Bogiem,a tak to wygląda.Jeszcze sobie tego oszusta jeszcze raz wybirzcie i bijcie mu brawo,a on i tak zrobi to co jemu się płaca ,a nie ludności.Jak się z nim rozmawia to brzmi bardzo przekonywująco-Proszę pana jak się uporamy z projektem na elektrownie wiatrową co jest juz na ukończeniu to zajmiemy się przekształceniem działek--A za parę dni-Ależ Proszę pana jaka elektronia wiatrowa tu ma być węglowa(cytat z lica 2009),a działki to gdzieś do końca następnego roku,O działkach to słyszę co rok(od 2005r)że do końca następnego roku.No bije na głowę tego z filmu RANCZO,tylko że tam mieszkańcy nie sa takimi tumanami.
Jak patrzę na wójta Puchaczowa, to mi się zdaje że tam nie ma mieszkańców,albo są jeszcze z epoki stalinizmu-wójt nie jest Bogiem,a tak to wygląda.Jeszcze sobie tego oszusta jeszcze raz wybirzcie i bijcie mu brawo,a on i tak zrobi to co jemu się płaca ,a nie ludności.Jak się z nim rozmawia to brzmi bardzo przekonywująco-Proszę pana jak się uporamy z projektem na elektrownie wiatrową co jest juz na ukończeniu to zajmiemy się przekształceniem działek--A za parę dni-Ależ Proszę pana jaka elektronia wiatrowa tu ma być węglowa(cytat z lica 2009),... rozwiń
Avatar
Puchaczów / 3 sierpnia 2009 o 20:19
0
Na przekształcenie działek to jeszcze sobie mieszkańcyPuchaczowa i okolic poczekacie.Wójt ma to w d.........bo z tego kasy nie ma.
Avatar
PUCHACZÓW-mafia wójta / 3 sierpnia 2009 o 20:13
0
CZY WY NIE WIDZICIE ,ŻE WÓJT WAS ROBI W BALONA,JAKIM SPOSOBEM ON JEST JESZCZE WÓJTEM.ALBO W TYM PUCHACZOWIE MIESZKAJĄ SAMI STARCY ALBO SAMI deb***E.JEDNYM MÓWI ,ŻE MA BYĆ ELEKTROWNIA WIATROWA,A INNYM ŻE TO BZDURA BO MA BC WĘGLOWA(A DOTACJE LECĄ NA KONTO).GŁUPICH DZIAŁEK WÓJT NIE POTRAFI PRZEKSZTAŁCIĆ NA BUDOWLANE,A LUDZIE Z DETEMINACJI A RACZEJ WŁASNEJ GŁUPOTY BUDUJĄ SIĘ BEZ POZWOLEŃ.A SPRAWY CIĄGNĄ SIĘ LATAMI JAK ZA KOMUNY.CZY TAM JEST AŻ TAKIE ZACOFANIE ŻEBY BAĆ SIĘ WÓJTA I ŻEBYŚCIE MU TAK Z RĘKI JEDLI.DLA MNIE TO JEST BANDYTYZM Z KTÓRYM NIKT NIC NIE ROBI .ALE TO WASZ CYRK ZACOFAŃCY.
CZY WY NIE WIDZICIE ,ŻE WÓJT WAS ROBI W BALONA,JAKIM SPOSOBEM ON JEST JESZCZE WÓJTEM.ALBO W TYM PUCHACZOWIE MIESZKAJĄ SAMI STARCY ALBO SAMI deb***E.JEDNYM MÓWI ,ŻE MA BYĆ ELEKTROWNIA WIATROWA,A INNYM ŻE TO BZDURA BO MA BC WĘGLOWA(A DOTACJE LECĄ NA KONTO).GŁUPICH DZIAŁEK WÓJT NIE POTRAFI PRZEKSZTAŁCIĆ NA BUDOWLANE,A LUDZIE Z DETEMINACJI A RACZEJ WŁASNEJ GŁUPOTY BUDUJĄ SIĘ BEZ POZWOLEŃ.A SPRAWY CIĄGNĄ SIĘ LATAMI JAK ZA KOMUNY.CZY TAM JEST AŻ TAKIE ZACOFANIE ŻEBY BAĆ SIĘ WÓJTA I ŻEBYŚCIE MU TAK Z RĘKI JEDLI.DLA MNIE TO JEST BANDYTYZM Z KTÓRYM N... rozwiń
Avatar
~gość~ / 3 sierpnia 2009 o 14:33
0
ja napisał:
Ta cała opozycja wygląda jak film "Wesele" typowe wieśniaki z peryferii Unii Europejskiej ,zalesić i polowania dla Niemców urządzać

NIELEGALNĄ BRONIĄ, może jeszcze pod wpływem środków...
Avatar
~anonim~ / 2 sierpnia 2009 o 09:19
0
ja napisał:
Ta cała opozycja wygląda jak film "Wesele" typowe wieśniaki z peryferii Unii Europejskiej ,zalesić i polowania dla Niemców urządzać

popieram:)
Avatar
~gość~ / 1 sierpnia 2009 o 23:36
0
[url="http://www.youtube.com/watch?v=g45OBLlpvSU&feature=related"]http://www.youtube.com/watch?v=g45OBLlpvSU...feature=related[/url] Opozycja Gminy Puchaczów
Avatar
Gość / 5 listopada 2009 o 18:18
0
[url="http://www.stopwiatrakom.eu/"]http://www.stopwiatrakom.eu/[/url] [size=6]Zapoznajcie się z amerykańskimi badaniami na temat zagrożeń dla zdrowia!!![/size] Poczytajcie o innych minusach elektrowni wiatrowych (np. ekonomicznych). [size=5] Przyłączcie się do protestu!!![/size]
Avatar
Gość / 4 sierpnia 2009 o 13:10
0
A może Rada Gminy coś wie dlacego nic nie wychodzi z w gminie.........
Avatar
~gość~ / 4 sierpnia 2009 o 11:47
0
Ludzie zmieńcie tego Wójta, bo jak tak dalej będzie to wasza gmina nigdy się nie rozwinie i nie osiągnie stanu NORMALNOŚCI. Od kąd p. Grzesiuk jest Wójtem to ta gmina się zwija, a nie rozwija... Wybierzcie Adasia na następną kadencję to cofniecie się w rozwoju aż do kamienia łupanego, a KOPALNIA BOGDANKA swoim urobkiem mu w tym pomoże... Pozdrawiam ludzi pierwotnych
Ludzie zmieńcie tego Wójta, bo jak tak dalej będzie to wasza gmina nigdy się nie rozwinie i nie osiągnie stanu NORMALNOŚCI. Od kąd p. Grzesiuk jest Wójtem to ta gmina się zwija, a nie rozwija... Wybierzcie Adasia na następną kadencję to cofniecie się w rozwoju aż do kamienia łupanego, a KOPALNIA BOGDANKA swoim urobkiem mu w tym pomoże... Pozdrawiam ludzi pierwotnych rozwiń
Avatar
Gość / 4 sierpnia 2009 o 11:41
0
NIEROBY Z TUROWOLI-KOLONIA i okolic do roboty się wziąć a nie działki BUDOWLANE sprzedawać w wielkiej dziurze za wielką kasę
Avatar
PUCHACZÓW-wybory / 3 sierpnia 2009 o 20:37
0
Jak patrzę na wójta Puchaczowa, to mi się zdaje że tam nie ma mieszkańców,albo są jeszcze z epoki stalinizmu-wójt nie jest Bogiem,a tak to wygląda.Jeszcze sobie tego oszusta jeszcze raz wybirzcie i bijcie mu brawo,a on i tak zrobi to co jemu się płaca ,a nie ludności.Jak się z nim rozmawia to brzmi bardzo przekonywująco-Proszę pana jak się uporamy z projektem na elektrownie wiatrową co jest juz na ukończeniu to zajmiemy się przekształceniem działek--A za parę dni-Ależ Proszę pana jaka elektronia wiatrowa tu ma być węglowa(cytat z lica 2009),a działki to gdzieś do końca następnego roku,O działkach to słyszę co rok(od 2005r)że do końca następnego roku.No bije na głowę tego z filmu RANCZO,tylko że tam mieszkańcy nie sa takimi tumanami.
Jak patrzę na wójta Puchaczowa, to mi się zdaje że tam nie ma mieszkańców,albo są jeszcze z epoki stalinizmu-wójt nie jest Bogiem,a tak to wygląda.Jeszcze sobie tego oszusta jeszcze raz wybirzcie i bijcie mu brawo,a on i tak zrobi to co jemu się płaca ,a nie ludności.Jak się z nim rozmawia to brzmi bardzo przekonywująco-Proszę pana jak się uporamy z projektem na elektrownie wiatrową co jest juz na ukończeniu to zajmiemy się przekształceniem działek--A za parę dni-Ależ Proszę pana jaka elektronia wiatrowa tu ma być węglowa(cytat z lica 2009),... rozwiń
Avatar
Puchaczów / 3 sierpnia 2009 o 20:19
0
Na przekształcenie działek to jeszcze sobie mieszkańcyPuchaczowa i okolic poczekacie.Wójt ma to w d.........bo z tego kasy nie ma.
Avatar
PUCHACZÓW-mafia wójta / 3 sierpnia 2009 o 20:13
0
CZY WY NIE WIDZICIE ,ŻE WÓJT WAS ROBI W BALONA,JAKIM SPOSOBEM ON JEST JESZCZE WÓJTEM.ALBO W TYM PUCHACZOWIE MIESZKAJĄ SAMI STARCY ALBO SAMI deb***E.JEDNYM MÓWI ,ŻE MA BYĆ ELEKTROWNIA WIATROWA,A INNYM ŻE TO BZDURA BO MA BC WĘGLOWA(A DOTACJE LECĄ NA KONTO).GŁUPICH DZIAŁEK WÓJT NIE POTRAFI PRZEKSZTAŁCIĆ NA BUDOWLANE,A LUDZIE Z DETEMINACJI A RACZEJ WŁASNEJ GŁUPOTY BUDUJĄ SIĘ BEZ POZWOLEŃ.A SPRAWY CIĄGNĄ SIĘ LATAMI JAK ZA KOMUNY.CZY TAM JEST AŻ TAKIE ZACOFANIE ŻEBY BAĆ SIĘ WÓJTA I ŻEBYŚCIE MU TAK Z RĘKI JEDLI.DLA MNIE TO JEST BANDYTYZM Z KTÓRYM NIKT NIC NIE ROBI .ALE TO WASZ CYRK ZACOFAŃCY.
CZY WY NIE WIDZICIE ,ŻE WÓJT WAS ROBI W BALONA,JAKIM SPOSOBEM ON JEST JESZCZE WÓJTEM.ALBO W TYM PUCHACZOWIE MIESZKAJĄ SAMI STARCY ALBO SAMI deb***E.JEDNYM MÓWI ,ŻE MA BYĆ ELEKTROWNIA WIATROWA,A INNYM ŻE TO BZDURA BO MA BC WĘGLOWA(A DOTACJE LECĄ NA KONTO).GŁUPICH DZIAŁEK WÓJT NIE POTRAFI PRZEKSZTAŁCIĆ NA BUDOWLANE,A LUDZIE Z DETEMINACJI A RACZEJ WŁASNEJ GŁUPOTY BUDUJĄ SIĘ BEZ POZWOLEŃ.A SPRAWY CIĄGNĄ SIĘ LATAMI JAK ZA KOMUNY.CZY TAM JEST AŻ TAKIE ZACOFANIE ŻEBY BAĆ SIĘ WÓJTA I ŻEBYŚCIE MU TAK Z RĘKI JEDLI.DLA MNIE TO JEST BANDYTYZM Z KTÓRYM N... rozwiń
Avatar
~gość~ / 3 sierpnia 2009 o 14:33
0
ja napisał:
Ta cała opozycja wygląda jak film "Wesele" typowe wieśniaki z peryferii Unii Europejskiej ,zalesić i polowania dla Niemców urządzać

NIELEGALNĄ BRONIĄ, może jeszcze pod wpływem środków...
Avatar
~anonim~ / 2 sierpnia 2009 o 09:19
0
ja napisał:
Ta cała opozycja wygląda jak film "Wesele" typowe wieśniaki z peryferii Unii Europejskiej ,zalesić i polowania dla Niemców urządzać

popieram:)
Avatar
~gość~ / 1 sierpnia 2009 o 23:36
0
[url="http://www.youtube.com/watch?v=g45OBLlpvSU&feature=related"]http://www.youtube.com/watch?v=g45OBLlpvSU...feature=related[/url] Opozycja Gminy Puchaczów
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 10

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 25 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 2

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 133 53

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 22 0

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 59 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 2 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 11

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 7 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!