Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

4 stycznia 2013 r.
18:47
Edytuj ten wpis

Samochód uderzył mężczyznę, który siedział na drodze

Autor: Zdjęcie autora izi
0 12 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Do wypadku doszło ok. godz. 17 w miejscowości Stawek (gm. Cyców).

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Mężczyzna siedział na jezdni. – Kierowca samochodu marki mercedes sprinter zobaczył go w ostatniej chwili i nie zdążył wyhamować. Zahaczył go zderzakiem – informuje oficer dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. – Mężczyzna trafił do szpitala, ale jest przytomny. Doznał krwotoku wewnętrznego i urazu biodra.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kancelaria / 9 stycznia 2013 o 13:38
0
Miałeś wypadek??
- Komunikacyjny
- przy pracy
- przy pracy w rolnictwie
- inne zdarzenie
Zadzwoń do nas i bezpłatnie skonultuj swoją sprawę
Kancelaria Prawno - Odszkodowawcza AnLex
721- 401-000
[url="http://www.kancelariaanlex.pl/"]http://www.kancelariaanlex.pl/[/url]
Avatar
bambo75 / 5 stycznia 2013 o 20:54
0
[quote name='gosć' timestamp='1357410127' post='716758']
do bambo75 niestyty nie omdlal a był kompletnie pijany , a chlopak z Mercedesa wykazał się w tej strasznej chwili człowiekiem w prawdziwym tego slowa znaczeniu. Nie znajac faktów nie feruj wyrokow na temat tego chlopaka.Wiadomo bylo od dawna ,że niestety ten czlowiek tak skończy i narobi jeszcze klopotów komuś, Szkoda człowieka ,że tak skonczył ale to było ,moze zabrzmi to strasznie jakby na jego życzenie, nie pierwszy raz był potrącony przez samochód
[/quote]

[quote name='gosć' timestamp='1357410127' post='716758']
do bambo75 niestyty nie omdlal a był kompletnie pijany , a chlopak z Mercedesa wykazał się w tej strasznej chwili człowiekiem w prawdziwym tego slowa znaczeniu. Nie znajac faktów nie feruj wyrokow na temat tego chlopaka.Wiadomo bylo od dawna ,że niestety ten czlowiek tak skończy i narobi jeszcze klopotów komuś, Szkoda człowieka ,że tak skonczył ale to było ,moze zabrzmi to strasznie jakby na jego życzenie, nie pierwszy raz był potrącony przez samochód
[/quote]Nie raz i nie dwa razy -ale często mijam pijanych kierowców na wioskach. Niestety, ale pijaki to taki "gatunek" człowieka, przy którym trzeba zwolnić -a choćby i całkiem zatrzymać samochód (jeśli to konieczne). Nie dyskutujmy o tym, bo nie macie racji! -nawet policja Wam to samo powie, że nie macie racji... Skoro tak piszecie o tym człowieku pijanym, to widać z tego, że zawsze dotąd trafiał na wystarczająco ostrożnych ludzi, którzy mu większej krzywdy nie wyrządzili -no tym razem jednak mu się nie udało... Znacie nazwisko tego człowieka? -bo moje teście pochodzą z "Drugiego" Cycowa i pytaja, kto to był?
[quote name='gosć' timestamp='1357410127' post='716758']
do bambo75 niestyty nie omdlal a był kompletnie pijany , a chlopak z Mercedesa wykazał się w tej strasznej chwili człowiekiem w prawdziwym tego slowa znaczeniu. Nie znajac faktów nie feruj wyrokow na temat tego chlopaka.Wiadomo bylo od dawna ,że niestety ten czlowiek tak skończy i narobi jeszcze klopotów komuś, Szkoda człowieka ,że tak skonczył ale to było ,moze zabrzmi to strasznie jakby na jego życzenie, nie pierwszy raz był potrącony przez samo... rozwiń
Avatar
gosć / 5 stycznia 2013 o 19:22
0
do bambo75 niestyty nie omdlal a był kompletnie pijany , a chlopak z Mercedesa wykazał się w tej strasznej chwili człowiekiem w prawdziwym tego slowa znaczeniu. Nie znajac faktów nie feruj wyrokow na temat tego chlopaka.Wiadomo bylo od dawna ,że niestety ten czlowiek tak skończy i narobi jeszcze klopotów komuś, Szkoda człowieka ,że tak skonczył ale to było ,moze zabrzmi to strasznie jakby na jego życzenie, nie pierwszy raz był potrącony przez samochód
Avatar
Gość / 5 stycznia 2013 o 18:27
0
Niestety, ale @dziat ma rację... Jak potrącisz pijanego rowerzystę (czego nikomu nie życzę) który ci wtargnie pod koła, to ty jesteś sprawcą wypadku.
Avatar
Gość / 5 stycznia 2013 o 18:05
0
w ostatnie wakacje w tamtych stronach miał miejsce podobny wypadek, samochód przejechał po człowieku, który też był na drodze
Avatar
bambo75 / 5 stycznia 2013 o 18:00
0
[quote name='gosciu' timestamp='1357398987' post='716700']
Chyba cie dziadu mózg piecze, że takie głupoty pieprzysz. Jak może być to wina kierowcy jeśli ten deb*** siedział na jezdni?!
[/quote]

[quote name='gosciu' timestamp='1357398987' post='716700']
Chyba cie dziadu mózg piecze, że takie głupoty pieprzysz. Jak może być to wina kierowcy jeśli ten deb*** siedział na jezdni?!
[/quote]Jestem ciekawy: czy jeśli byłby ktoś z Twojej rodziny, ktoś ważny dla Ciebie i z jakiegoś powodu usiadlby na jezdni (np.z omdlenia) -to czy tak samo "broniłbyś" kierowcy Mercedesa?
[quote name='gosciu' timestamp='1357398987' post='716700']
Chyba cie dziadu mózg piecze, że takie głupoty pieprzysz. Jak może być to wina kierowcy jeśli ten deb*** siedział na jezdni?!
[/quote]

[quote name='gosciu' timestamp='1357398987' post='716700']
Chyba cie dziadu mózg piecze, że takie głupoty pieprzysz. Jak może być to wina kierowcy jeśli ten deb*** siedział na jezdni?!
[/quote]Jestem ciekawy: czy jeśli byłby ktoś z Twojej rodziny, ktoś ważny d... rozwiń
Avatar
mecenas / 5 stycznia 2013 o 17:34
0
[quote name='dziat z fioletovymi uszami' timestamp='1357397899' post='716689']
Znaczy to, że kierowca Mercedesa jechał za szybko i nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze! Cokolwiek czy ktokolwiek jeśli znajduje się na jezdni -a kierowca nie zdąży zahamować lub zapanować nad pojazdem -oznacza ,że jechał za szybko i nie dostosował prędkości do warunków na drodze! Wyjątków od tej reguły jest niewiele -np.z przydrożnego drzewa spadająca gałąź wprost na maskę auta lub przed samym autem.
[/quote]No chyba że ma immunitet,wtedy go wszystko wali. ech
[quote name='dziat z fioletovymi uszami' timestamp='1357397899' post='716689']
Znaczy to, że kierowca Mercedesa jechał za szybko i nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze! Cokolwiek czy ktokolwiek jeśli znajduje się na jezdni -a kierowca nie zdąży zahamować lub zapanować nad pojazdem -oznacza ,że jechał za szybko i nie dostosował prędkości do warunków na drodze! Wyjątków od tej reguły jest niewiele -np.z przydrożnego drzewa spadająca gałąź wprost na maskę auta lub przed samym autem.
rozwiń
Avatar
COOLejaż / 5 stycznia 2013 o 16:46
0
[quote name='gosciu' timestamp='1357398987' post='716700']
Chyba cie dziadu mózg piecze, że takie głupoty pieprzysz. Jak może być to wina kierowcy jeśli ten deb*** siedział na jezdni?!
[/quote]

[quote name='gosciu' timestamp='1357398987' post='716700']
Chyba cie dziadu mózg piecze, że takie głupoty pieprzysz. Jak może być to wina kierowcy jeśli ten deb*** siedział na jezdni?!
[/quote]Widzę, że "chojraku" należysz do "pokolenia", które (uczestnicząc w wypadku) winę nieszczęscia na drodze upatruje w każdym innym -tylko nie w sobie...
[quote name='gosciu' timestamp='1357398987' post='716700']
Chyba cie dziadu mózg piecze, że takie głupoty pieprzysz. Jak może być to wina kierowcy jeśli ten deb*** siedział na jezdni?!
[/quote]

[quote name='gosciu' timestamp='1357398987' post='716700']
Chyba cie dziadu mózg piecze, że takie głupoty pieprzysz. Jak może być to wina kierowcy jeśli ten deb*** siedział na jezdni?!
[/quote]Widzę, że "chojraku" należysz do "pokolenia", k... rozwiń
Avatar
dziat z fioletovymi uszami / 5 stycznia 2013 o 16:43
0
[quote name='gosciu' timestamp='1357398987' post='716700']
Chyba cie dziadu mózg piecze, że takie głupoty pieprzysz. Jak może być to wina kierowcy jeśli ten deb*** siedział na jezdni?!
[/quote]

[quote name='gosciu' timestamp='1357398987' post='716700']
Chyba cie dziadu mózg piecze, że takie głupoty pieprzysz. Jak może być to wina kierowcy jeśli ten deb*** siedział na jezdni?!
[/quote]Chyba to Ciebie jednak mózg piecze! jeśli masz Prawo Jazdy i uważałeś na wykładach, to wiesz bo to jest "bezpieczna prędkość/szybkość"! Proponuję przeczytać coś takiego -taką regułę: Termin ten oznacza szybkość względną, szybkość zależną od umiejętności kierowcy, sprawności jego wozu i sytuacji na drodze. Jest to wyliczenie generalne, zawierające w sobie wszystkie, wynikające z tych trzech elementów, konsekwencje. Czyli szybkość bezpieczna to taka, na jaką może sobie w danych okolicznościach pozwolić konkretny kierowca na określonym samochodzie.
[quote name='gosciu' timestamp='1357398987' post='716700']
Chyba cie dziadu mózg piecze, że takie głupoty pieprzysz. Jak może być to wina kierowcy jeśli ten deb*** siedział na jezdni?!
[/quote]

[quote name='gosciu' timestamp='1357398987' post='716700']
Chyba cie dziadu mózg piecze, że takie głupoty pieprzysz. Jak może być to wina kierowcy jeśli ten deb*** siedział na jezdni?!
[/quote]Chyba to Ciebie jednak mózg piecze! jeśli masz Prawo Jazdy i uw... rozwiń
Avatar
gosciu / 5 stycznia 2013 o 16:16
0
Chyba cie dziadu mózg piecze, że takie głupoty pieprzysz. Jak może być to wina kierowcy jeśli ten deb*** siedział na jezdni?!
Avatar
Kancelaria / 9 stycznia 2013 o 13:38
0
Miałeś wypadek??
- Komunikacyjny
- przy pracy
- przy pracy w rolnictwie
- inne zdarzenie
Zadzwoń do nas i bezpłatnie skonultuj swoją sprawę
Kancelaria Prawno - Odszkodowawcza AnLex
721- 401-000
[url="http://www.kancelariaanlex.pl/"]http://www.kancelariaanlex.pl/[/url]
Avatar
bambo75 / 5 stycznia 2013 o 20:54
0
[quote name='gosć' timestamp='1357410127' post='716758']
do bambo75 niestyty nie omdlal a był kompletnie pijany , a chlopak z Mercedesa wykazał się w tej strasznej chwili człowiekiem w prawdziwym tego slowa znaczeniu. Nie znajac faktów nie feruj wyrokow na temat tego chlopaka.Wiadomo bylo od dawna ,że niestety ten czlowiek tak skończy i narobi jeszcze klopotów komuś, Szkoda człowieka ,że tak skonczył ale to było ,moze zabrzmi to strasznie jakby na jego życzenie, nie pierwszy raz był potrącony przez samochód
[/quote]

[quote name='gosć' timestamp='1357410127' post='716758']
do bambo75 niestyty nie omdlal a był kompletnie pijany , a chlopak z Mercedesa wykazał się w tej strasznej chwili człowiekiem w prawdziwym tego slowa znaczeniu. Nie znajac faktów nie feruj wyrokow na temat tego chlopaka.Wiadomo bylo od dawna ,że niestety ten czlowiek tak skończy i narobi jeszcze klopotów komuś, Szkoda człowieka ,że tak skonczył ale to było ,moze zabrzmi to strasznie jakby na jego życzenie, nie pierwszy raz był potrącony przez samochód
[/quote]Nie raz i nie dwa razy -ale często mijam pijanych kierowców na wioskach. Niestety, ale pijaki to taki "gatunek" człowieka, przy którym trzeba zwolnić -a choćby i całkiem zatrzymać samochód (jeśli to konieczne). Nie dyskutujmy o tym, bo nie macie racji! -nawet policja Wam to samo powie, że nie macie racji... Skoro tak piszecie o tym człowieku pijanym, to widać z tego, że zawsze dotąd trafiał na wystarczająco ostrożnych ludzi, którzy mu większej krzywdy nie wyrządzili -no tym razem jednak mu się nie udało... Znacie nazwisko tego człowieka? -bo moje teście pochodzą z "Drugiego" Cycowa i pytaja, kto to był?
[quote name='gosć' timestamp='1357410127' post='716758']
do bambo75 niestyty nie omdlal a był kompletnie pijany , a chlopak z Mercedesa wykazał się w tej strasznej chwili człowiekiem w prawdziwym tego slowa znaczeniu. Nie znajac faktów nie feruj wyrokow na temat tego chlopaka.Wiadomo bylo od dawna ,że niestety ten czlowiek tak skończy i narobi jeszcze klopotów komuś, Szkoda człowieka ,że tak skonczył ale to było ,moze zabrzmi to strasznie jakby na jego życzenie, nie pierwszy raz był potrącony przez samo... rozwiń
Avatar
gosć / 5 stycznia 2013 o 19:22
0
do bambo75 niestyty nie omdlal a był kompletnie pijany , a chlopak z Mercedesa wykazał się w tej strasznej chwili człowiekiem w prawdziwym tego slowa znaczeniu. Nie znajac faktów nie feruj wyrokow na temat tego chlopaka.Wiadomo bylo od dawna ,że niestety ten czlowiek tak skończy i narobi jeszcze klopotów komuś, Szkoda człowieka ,że tak skonczył ale to było ,moze zabrzmi to strasznie jakby na jego życzenie, nie pierwszy raz był potrącony przez samochód
Avatar
Gość / 5 stycznia 2013 o 18:27
0
Niestety, ale @dziat ma rację... Jak potrącisz pijanego rowerzystę (czego nikomu nie życzę) który ci wtargnie pod koła, to ty jesteś sprawcą wypadku.
Avatar
Gość / 5 stycznia 2013 o 18:05
0
w ostatnie wakacje w tamtych stronach miał miejsce podobny wypadek, samochód przejechał po człowieku, który też był na drodze
Avatar
bambo75 / 5 stycznia 2013 o 18:00
0
[quote name='gosciu' timestamp='1357398987' post='716700']
Chyba cie dziadu mózg piecze, że takie głupoty pieprzysz. Jak może być to wina kierowcy jeśli ten deb*** siedział na jezdni?!
[/quote]

[quote name='gosciu' timestamp='1357398987' post='716700']
Chyba cie dziadu mózg piecze, że takie głupoty pieprzysz. Jak może być to wina kierowcy jeśli ten deb*** siedział na jezdni?!
[/quote]Jestem ciekawy: czy jeśli byłby ktoś z Twojej rodziny, ktoś ważny dla Ciebie i z jakiegoś powodu usiadlby na jezdni (np.z omdlenia) -to czy tak samo "broniłbyś" kierowcy Mercedesa?
[quote name='gosciu' timestamp='1357398987' post='716700']
Chyba cie dziadu mózg piecze, że takie głupoty pieprzysz. Jak może być to wina kierowcy jeśli ten deb*** siedział na jezdni?!
[/quote]

[quote name='gosciu' timestamp='1357398987' post='716700']
Chyba cie dziadu mózg piecze, że takie głupoty pieprzysz. Jak może być to wina kierowcy jeśli ten deb*** siedział na jezdni?!
[/quote]Jestem ciekawy: czy jeśli byłby ktoś z Twojej rodziny, ktoś ważny d... rozwiń
Avatar
mecenas / 5 stycznia 2013 o 17:34
0
[quote name='dziat z fioletovymi uszami' timestamp='1357397899' post='716689']
Znaczy to, że kierowca Mercedesa jechał za szybko i nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze! Cokolwiek czy ktokolwiek jeśli znajduje się na jezdni -a kierowca nie zdąży zahamować lub zapanować nad pojazdem -oznacza ,że jechał za szybko i nie dostosował prędkości do warunków na drodze! Wyjątków od tej reguły jest niewiele -np.z przydrożnego drzewa spadająca gałąź wprost na maskę auta lub przed samym autem.
[/quote]No chyba że ma immunitet,wtedy go wszystko wali. ech
[quote name='dziat z fioletovymi uszami' timestamp='1357397899' post='716689']
Znaczy to, że kierowca Mercedesa jechał za szybko i nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze! Cokolwiek czy ktokolwiek jeśli znajduje się na jezdni -a kierowca nie zdąży zahamować lub zapanować nad pojazdem -oznacza ,że jechał za szybko i nie dostosował prędkości do warunków na drodze! Wyjątków od tej reguły jest niewiele -np.z przydrożnego drzewa spadająca gałąź wprost na maskę auta lub przed samym autem.
rozwiń
Avatar
COOLejaż / 5 stycznia 2013 o 16:46
0
[quote name='gosciu' timestamp='1357398987' post='716700']
Chyba cie dziadu mózg piecze, że takie głupoty pieprzysz. Jak może być to wina kierowcy jeśli ten deb*** siedział na jezdni?!
[/quote]

[quote name='gosciu' timestamp='1357398987' post='716700']
Chyba cie dziadu mózg piecze, że takie głupoty pieprzysz. Jak może być to wina kierowcy jeśli ten deb*** siedział na jezdni?!
[/quote]Widzę, że "chojraku" należysz do "pokolenia", które (uczestnicząc w wypadku) winę nieszczęscia na drodze upatruje w każdym innym -tylko nie w sobie...
[quote name='gosciu' timestamp='1357398987' post='716700']
Chyba cie dziadu mózg piecze, że takie głupoty pieprzysz. Jak może być to wina kierowcy jeśli ten deb*** siedział na jezdni?!
[/quote]

[quote name='gosciu' timestamp='1357398987' post='716700']
Chyba cie dziadu mózg piecze, że takie głupoty pieprzysz. Jak może być to wina kierowcy jeśli ten deb*** siedział na jezdni?!
[/quote]Widzę, że "chojraku" należysz do "pokolenia", k... rozwiń
Avatar
dziat z fioletovymi uszami / 5 stycznia 2013 o 16:43
0
[quote name='gosciu' timestamp='1357398987' post='716700']
Chyba cie dziadu mózg piecze, że takie głupoty pieprzysz. Jak może być to wina kierowcy jeśli ten deb*** siedział na jezdni?!
[/quote]

[quote name='gosciu' timestamp='1357398987' post='716700']
Chyba cie dziadu mózg piecze, że takie głupoty pieprzysz. Jak może być to wina kierowcy jeśli ten deb*** siedział na jezdni?!
[/quote]Chyba to Ciebie jednak mózg piecze! jeśli masz Prawo Jazdy i uważałeś na wykładach, to wiesz bo to jest "bezpieczna prędkość/szybkość"! Proponuję przeczytać coś takiego -taką regułę: Termin ten oznacza szybkość względną, szybkość zależną od umiejętności kierowcy, sprawności jego wozu i sytuacji na drodze. Jest to wyliczenie generalne, zawierające w sobie wszystkie, wynikające z tych trzech elementów, konsekwencje. Czyli szybkość bezpieczna to taka, na jaką może sobie w danych okolicznościach pozwolić konkretny kierowca na określonym samochodzie.
[quote name='gosciu' timestamp='1357398987' post='716700']
Chyba cie dziadu mózg piecze, że takie głupoty pieprzysz. Jak może być to wina kierowcy jeśli ten deb*** siedział na jezdni?!
[/quote]

[quote name='gosciu' timestamp='1357398987' post='716700']
Chyba cie dziadu mózg piecze, że takie głupoty pieprzysz. Jak może być to wina kierowcy jeśli ten deb*** siedział na jezdni?!
[/quote]Chyba to Ciebie jednak mózg piecze! jeśli masz Prawo Jazdy i uw... rozwiń
Avatar
gosciu / 5 stycznia 2013 o 16:16
0
Chyba cie dziadu mózg piecze, że takie głupoty pieprzysz. Jak może być to wina kierowcy jeśli ten deb*** siedział na jezdni?!
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Kierowca prowadził miejski autobus i oglądał film w telefonie komórkowym
film

Lublin: Kierowca prowadził miejski autobus i oglądał film w telefonie komórkowym 0 0

Kierowca autobusu linii 32 w Lublinie przez kilka przystanków prowadził oglądając film w telefonie komórkowym. Odłożył go dopiero po interwencji pasażera. Teraz kierowcy grożą konsekwencje służbowe.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 31 26

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 54 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 104 21

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 44 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 74 107

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 21 23

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!