Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

19 marca 2013 r.
12:22
Edytuj ten wpis

15-latek zapalił "cząstkę Boga" i trafił do szpitala

Autor: Zdjęcie autora er
15 22 A A

15-latek po wypaleniu marihuany trafił do szpitala w Lubartowie. Dostał ją od kolegi, który narkotyk nazwał "cząstką Boga".

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- W niedzielę na oddział dziecięcy lubartowskiego szpitala trafił z objawami zatrucia półprzytomny 15-letni mieszkaniec gminy Serniki - informuje Grzegorz Paśnik z lubartowskiej policji. - Lekarze podejrzewali, że jest pod wpływem narkotyków. Potwierdziły to badania.

Nastolatek został przewieziony do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie, a policjanci zajęli się ustaleniem, skąd miał narkotyki. Okazało się, że dostał je od 16 – letniego kolegi.

- Obaj mieszkają w tej samej miejscowości w gminie Serniki - dodaje Paśnik. - Policjanci przeszukali dom, w którym mieszka 16-latek. Znaleźli cztery woreczki z podejrzaną substancją. 16-latek zapytany o zawartość woreczków odpowiadał, że jest w nich "Cząstka Boga". Okazało się, że była to marihuana.

Teraz sprawą młodzieńców zajmie się Sąd Rodzinny.

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
krzysiek / 14 maja 2014 o 19:32
0

Jak by wychlał pół litra legalnego narkotyku jakim jest wóda też by znalazł się w szpitalu, jak by zjadł opakowanie wit. C też najprawdopodobniej znalazł by się w szpitalu,Ja palę ok.10 lat i nigdy w szpitalu się nie znalazłem! ale zioło dla 15 latka to ciut za dużo tak jak z wódą i papierosami,które więcej szkodzą niż maryśka i też są narkotykami,tylko legalnymi!

Avatar
krzysiek / 14 maja 2014 o 19:32
0

Jak by wychlał pół litra legalnego narkotyku jakim jest wóda też by znalazł się w szpitalu, jak by zjadł opakowanie wit. C też najprawdopodobniej znalazł by się w szpitalu,Ja palę ok.10 lat i nigdy w szpitalu się nie znalazłem! ale zioło dla 15 latka to ciut za dużo tak jak z wódą i papierosami,które więcej szkodzą niż maryśka i też są narkotykami,tylko legalnymi!

Avatar
Zwidek / 12 września 2013 o 13:16
0

Nie polecam niszczy umysł !!!!!!! Ave Gandja ;)

Avatar
Jakub / 17 sierpnia 2013 o 11:47
0

Co wy ku*** ludzie wiecie o paleniu .

Avatar
truskul / 2 sierpnia 2013 o 11:54
0

kto pisał ten artykuł? hahah, jaka marihuana? cząstka boga to dop, ktory palą najduchy. ten chciał być cwany pewnie i małolatowi sprzedał boga jako gande i zarobił na tym więcej niż wydał na całość...

Avatar
mmmm / 2 lipca 2013 o 14:51
0

Cząstka Boga to też może być szpont, rozne chujstwa do tych opakowan daja

Avatar
Gość / 13 czerwca 2013 o 20:15
0

Znowu chca zrobic sensacje z tego ze niby marihuana to taki wielki narkotyk ludzie trafiaja do szpitala)...

Co za debil pisal ten artykul gosc trafil do szpitala bo sie zatrul dopalaczami a oni pisza ze zjaral sie marychą -.-

Jak chcecie poczytać coś sensownego o MJ np. dla czego jest nielegalna to zapraszam na stronke:

http://www.racjonalista.pl/kk.php/t,667

 

Avatar
rockland / 31 marca 2013 o 00:20
0
[quote name='BoG' timestamp='1364685151' post='752240']
Wiem co to za Dop . Je*** głowe strasznie nie polecam go palić takim gnojom .Racja maryśka powinna być legalna . Pozdrawiam
[/quote]

A po co ci maryśka?
Ty i bez maryśki jesteś półgłówkiem!
Avatar
BoG / 31 marca 2013 o 00:12
0
Wiem co to za Dop . Je*** głowe strasznie nie polecam go palić takim gnojom .Racja maryśka powinna być legalna . Pozdrawiam
Avatar
Marco / 26 marca 2013 o 19:30
0
[quote name='Legalize' timestamp='1364315430' post='750387']
co za deb*** robił ten artykuł, to był dopalacz !!!!!! nie prawdziwa trawka... poczytajcie sobie o prawdziwej trawce i czy ona komuś coś złego zrobiła ? śmiane wale z tego dziennika ! i śmiane z wszystkich ludzi którzy myślą, że to była trawka naturalna... to zwykły shit... albo lejuch, albo dopalacze... i też brechta z tego 15 latka, koleżke sprzedał frajer... sprzedawczyk wysrany...
[/quote]bujaj trąbke narkomanie jeden !!!!!!!!!
[quote name='Legalize' timestamp='1364315430' post='750387']
co za deb*** robił ten artykuł, to był dopalacz !!!!!! nie prawdziwa trawka... poczytajcie sobie o prawdziwej trawce i czy ona komuś coś złego zrobiła ? śmiane wale z tego dziennika ! i śmiane z wszystkich ludzi którzy myślą, że to była trawka naturalna... to zwykły shit... albo lejuch, albo dopalacze... i też brechta z tego 15 latka, koleżke sprzedał frajer... sprzedawczyk wysrany...
[/quote]bujaj trąbke narkomanie je... rozwiń
Avatar
krzysiek / 14 maja 2014 o 19:32
0

Jak by wychlał pół litra legalnego narkotyku jakim jest wóda też by znalazł się w szpitalu, jak by zjadł opakowanie wit. C też najprawdopodobniej znalazł by się w szpitalu,Ja palę ok.10 lat i nigdy w szpitalu się nie znalazłem! ale zioło dla 15 latka to ciut za dużo tak jak z wódą i papierosami,które więcej szkodzą niż maryśka i też są narkotykami,tylko legalnymi!

Avatar
krzysiek / 14 maja 2014 o 19:32
0

Jak by wychlał pół litra legalnego narkotyku jakim jest wóda też by znalazł się w szpitalu, jak by zjadł opakowanie wit. C też najprawdopodobniej znalazł by się w szpitalu,Ja palę ok.10 lat i nigdy w szpitalu się nie znalazłem! ale zioło dla 15 latka to ciut za dużo tak jak z wódą i papierosami,które więcej szkodzą niż maryśka i też są narkotykami,tylko legalnymi!

Avatar
Zwidek / 12 września 2013 o 13:16
0

Nie polecam niszczy umysł !!!!!!! Ave Gandja ;)

Avatar
Jakub / 17 sierpnia 2013 o 11:47
0

Co wy ku*** ludzie wiecie o paleniu .

Avatar
truskul / 2 sierpnia 2013 o 11:54
0

kto pisał ten artykuł? hahah, jaka marihuana? cząstka boga to dop, ktory palą najduchy. ten chciał być cwany pewnie i małolatowi sprzedał boga jako gande i zarobił na tym więcej niż wydał na całość...

Avatar
mmmm / 2 lipca 2013 o 14:51
0

Cząstka Boga to też może być szpont, rozne chujstwa do tych opakowan daja

Avatar
Gość / 13 czerwca 2013 o 20:15
0

Znowu chca zrobic sensacje z tego ze niby marihuana to taki wielki narkotyk ludzie trafiaja do szpitala)...

Co za debil pisal ten artykul gosc trafil do szpitala bo sie zatrul dopalaczami a oni pisza ze zjaral sie marychą -.-

Jak chcecie poczytać coś sensownego o MJ np. dla czego jest nielegalna to zapraszam na stronke:

http://www.racjonalista.pl/kk.php/t,667

 

Avatar
rockland / 31 marca 2013 o 00:20
0
[quote name='BoG' timestamp='1364685151' post='752240']
Wiem co to za Dop . Je*** głowe strasznie nie polecam go palić takim gnojom .Racja maryśka powinna być legalna . Pozdrawiam
[/quote]

A po co ci maryśka?
Ty i bez maryśki jesteś półgłówkiem!
Avatar
BoG / 31 marca 2013 o 00:12
0
Wiem co to za Dop . Je*** głowe strasznie nie polecam go palić takim gnojom .Racja maryśka powinna być legalna . Pozdrawiam
Avatar
Marco / 26 marca 2013 o 19:30
0
[quote name='Legalize' timestamp='1364315430' post='750387']
co za deb*** robił ten artykuł, to był dopalacz !!!!!! nie prawdziwa trawka... poczytajcie sobie o prawdziwej trawce i czy ona komuś coś złego zrobiła ? śmiane wale z tego dziennika ! i śmiane z wszystkich ludzi którzy myślą, że to była trawka naturalna... to zwykły shit... albo lejuch, albo dopalacze... i też brechta z tego 15 latka, koleżke sprzedał frajer... sprzedawczyk wysrany...
[/quote]bujaj trąbke narkomanie jeden !!!!!!!!!
[quote name='Legalize' timestamp='1364315430' post='750387']
co za deb*** robił ten artykuł, to był dopalacz !!!!!! nie prawdziwa trawka... poczytajcie sobie o prawdziwej trawce i czy ona komuś coś złego zrobiła ? śmiane wale z tego dziennika ! i śmiane z wszystkich ludzi którzy myślą, że to była trawka naturalna... to zwykły shit... albo lejuch, albo dopalacze... i też brechta z tego 15 latka, koleżke sprzedał frajer... sprzedawczyk wysrany...
[/quote]bujaj trąbke narkomanie je... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 27 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 27 11

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 8

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 36 15

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 11 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 21 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 15 5

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 30 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!