Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

1 kwietnia 2010 r.
11:52
Edytuj ten wpis

O krok od tragedii na drodze. Kierowca mazdy niemal zderzył się z ciężarówką (wideo)

Autor: Zdjęcie autora er
0 22 A A

Kierowca mazdy wymusił pierwszeństwo przejazdu, omal nie zderzając się z ciężarówką. Do tragedii nie doszło tylko dzięki refleksowi i doświadczeniu kierowcy ciężarówki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~zorro~ / 6 kwietnia 2010 o 23:17
0
kto nie ryzykuje ten w kozie nie siedzi , a prosta droga to szybka droga do każdego znaku trzeba dopisać jedynkę przed , jak znak 50 to po dopisaniu 1 wychodzi 150 i wtedy gaz do dechy a jak się robi ciepło to trzeba zawsze zamykać oczy , mi zawsze pomaga, a kto pierwszy nawet na czerwonym ten lepszy
Avatar
szu / 2 kwietnia 2010 o 13:40
0
kierowca odrzutowca napisał:
A czy jazda lewymi kołami (przód i tył) po lini środkowej jezdni jest zgodne?A "lewa skrajnia" w tym przypadku "zahacza" o przeciwległy pas ruchu!!!!!Nikt nie każe szoferom ciężarówek jechać marginesem (sami są marginesem społecznym-w wielu przypadkach).Chodzi o to,aby jadący po środkowej linii szoferak ciężarówki nie zmuszał jadących z naprzeciwka do zjeżdżania na pobocze,bo niedouczy bezmózgi szoferak czyje się panem szos w/g zasady:jak nie ustąpisz,to zginiesz.
No cóż.Tak jeżdżą półgłowki.W nocy auto oświetlone na maxa,różne świecidełka,migające światełka,"szperacze" na dachu.....Istna choinka na kołach.
A później taki brudas śmierdzący wychodzi z szoferki na postoju (przeważnie przy tirówce) i smród roznosi się wokoło bardzo długo.
Czy szoferami z ciężarówek muszą być niedorozwoje umysłowe?Ale i osobówkami jeżdżą odmóżdzeni.
Trzeba również dodać,że spotkałem również bardzo kulturalnych kierowców,tzw.TIRowców (lub inaczej truckerów)


O matko... Co za język, co za mistrzowska logika. Chyba nie wszyscy powinni mieć dostęp do internetu, a już na pewno do komentowania, lol.


O matko... Co za język, co za mistrzowska logika. Chyba nie wszyscy powinni mieć dostęp do internetu, a już na pewno do komentowania, lol. rozwiń
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2010 o 12:01
0
kierowca odrzutowca napisał:
Ewidentnie deb*** jechal mazdą.Może był na "napędzie"?A może to wsiowy kierowca (np.na kraśnickiej rejestracji)?
Jechałem dzisiaj (g...ną osobówką) do Stalowej Woli i spowrotem..Na drodze horror.Ciężarówki (w tym ruskie) jadą do środkowym pasie,nie ustępując nieco miejsca pojazdom nadjeżdżającym z przeciwka.Kto takich szoferów ciężarówek uczył jeździć?przecież toto wogóle nie ma wyczucia "prawej skrajnej",że musi jechać po linii środkowej (oddzielającej pasy ruchu).
Osobówki z Kraśnika-to po prostu narzędzia zbrodni w nieodpowiedzialnych rękach.Jeździ toto (chociaż nie wszyscy) wyprzedzając na trzeciego,wymuszają pierwszeństwo zmuszając inne pojazdy do zjechania na pobocze.....
Widziałem również przypadek jak wiejski kierowca traktora ciągnącego beczkowóz BEZ oświetlenia.Poprzedzający mnie samochód właczył kierunkowskaz,zrównał się z traktorem,a traktorzysta włączył wówczas kierunkowskaz (z tyłu i tak nie było widać) i zaczął skręcać w lew.Niewiele brakowało do nieszczęścia.
Powinno się kategorycznie zabronić :
-jazdy wieśniakom z Kraśnika;
-jazdy ciągnikiem po drogach publicznych;
-prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych przez wieśniaków (w tym również rowerów)
-jazdy busów po drogach publicznych.
UWAGA NA WALNIĘTYCH KIERPOWCÓW Z POJAZDÓW NA KRAŚNICKICH REJESTRACJACH.Skarga do policji i tak nic nie da,bo komendant tamtejszej gliniarni broni tamtejszych gliniarzy,a nie zna rzepisów (chodzi o przepisy ruchu drogowego).
No ale skoro kraśnicka gliniarnia nie potrafi jeździć samochodami,to co wymagać od inneg tałatajstwa z Kraśnika.
HORROR!!!!!!!!

Wesołych Świąt Wielkanocnych
- kierowca z Kraśnika na rejestracji LU, LKR, LLY, WA....

Wesołych Świąt Wielkanocnych
- kierowca z Kraśnika na rejestracji LU, LKR, LLY, WA.... rozwiń
Avatar
barnaba / 1 kwietnia 2010 o 23:33
0
~kolka~ napisał:
Albo pijany,albo pani po 60-tce która od roku posiada prawko .Jest jeszcze jedno.... a mianowicie tym problemem powinien zająć się ustawodawca.
Kierowcy po 75 roku życia powinni przechodzić badania potwierdzające przydatność do prowadzenia pojazdów mechanicznych na drogach publicznych.Ponieważ te osoby, już nieświadomie mogą powodować takie sytuacje jak ta wyżej.

Gratuluję umiejętności czytania ze zrozumieniem - podziwiam
Avatar
LKR / 1 kwietnia 2010 o 23:17
0
Panie ~kierowca odrzutowca~ proszę wziąć się od nauki gramatyki języka polskiego. Natomiast co do treści Pańskiego komentarza to jest to bardzo marna prowokacja, bo aż nie chce mi się wierzyć że można mieć takie pojęcie o ruchu drogowym i zdanie o innych uczestnikach ruchu.
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2010 o 23:04
0
Dla kierowcy ciężarówki .... Wielki Szacun Kolego... Dzięki twojemu opanowaniu i refleksowi matka tego szczyla ma spokojne święta .Szerokość duży mobilu !!!
Avatar
~kolka~ / 1 kwietnia 2010 o 22:53
0
Albo pijany,albo pani po 60-tce która od roku posiada prawko .Jest jeszcze jedno.... a mianowicie tym problemem powinien zająć się ustawodawca.
Kierowcy po 75 roku życia powinni przechodzić badania potwierdzające przydatność do prowadzenia pojazdów mechanicznych na drogach publicznych.Ponieważ te osoby, już nieświadomie mogą powodować takie sytuacje jak ta wyżej.
Avatar
~leon~ / 1 kwietnia 2010 o 20:22
0
kierowca odrzutowca napisał:
Ewidentnie deb*** jechal mazdą.Może był na "napędzie"?A może to wsiowy kierowca (np.na kraśnickiej rejestracji)?
Jechałem dzisiaj (g...ną osobówką) do Stalowej Woli i spowrotem..Na drodze horror.Ciężarówki (w tym ruskie) jadą do środkowym pasie,nie ustępując nieco miejsca pojazdom nadjeżdżającym z przeciwka.Kto takich szoferów ciężarówek uczył jeździć?przecież toto wogóle nie ma wyczucia "prawej skrajnej",że musi jechać po linii środkowej (oddzielającej pasy ruchu).
Osobówki z Kraśnika-to po prostu narzędzia zbrodni w nieodpowiedzialnych rękach.Jeździ toto (chociaż nie wszyscy) wyprzedzając na trzeciego,wymuszają pierwszeństwo zmuszając inne pojazdy do zjechania na pobocze.....
Widziałem również przypadek jak wiejski kierowca traktora ciągnącego beczkowóz BEZ oświetlenia.Poprzedzający mnie samochód właczył kierunkowskaz,zrównał się z traktorem,a traktorzysta włączył wówczas kierunkowskaz (z tyłu i tak nie było widać) i zaczął skręcać w lew.Niewiele brakowało do nieszczęścia.
Powinno się kategorycznie zabronić :
-jazdy wieśniakom z Kraśnika;
-jazdy ciągnikiem po drogach publicznych;
-prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych przez wieśniaków (w tym również rowerów)
-jazdy busów po drogach publicznych.
UWAGA NA WALNIĘTYCH KIERPOWCÓW Z POJAZDÓW NA KRAŚNICKICH REJESTRACJACH.Skarga do policji i tak nic nie da,bo komendant tamtejszej gliniarni broni tamtejszych gliniarzy,a nie zna rzepisów (chodzi o przepisy ruchu drogowego).
No ale skoro kraśnicka gliniarnia nie potrafi jeździć samochodami,to co wymagać od inneg tałatajstwa z Kraśnika.
HORROR!!!!!!!!

ty kierowca pewnie jezdzisz na lja galonie jeden

ty kierowca pewnie jezdzisz na lja galonie jeden rozwiń
Avatar
Minte / 1 kwietnia 2010 o 20:16
0
KRUSOwnik napisał:
opony w ciężarówce do bieżnikowania - jedna opona 1000 zł opon jest 8 - myślę ze 8 tyś nauczyło by gówniarza szacunku dla innych na drogach



Opon w takiej cieżarówce jest 12
Avatar
kierowca odrzutowca / 1 kwietnia 2010 o 17:34
0
kierowca 1234 napisał:
A kolego nie znasz chyba przepisów zjeżdżanie na tzw margines jest niezgodne z kodeksem drogowym gdyż jest to nakłanianie do wyprzedzania wiec naucz sie przepisów a póżniej pisz ze to wina kierowcy cieżarówki

A czy jazda lewymi kołami (przód i tył) po lini środkowej jezdni jest zgodne?A "lewa skrajnia" w tym przypadku "zahacza" o przeciwległy pas ruchu!!!!!Nikt nie każe szoferom ciężarówek jechać marginesem (sami są marginesem społecznym-w wielu przypadkach).Chodzi o to,aby jadący po środkowej linii szoferak ciężarówki nie zmuszał jadących z naprzeciwka do zjeżdżania na pobocze,bo niedouczy bezmózgi szoferak czyje się panem szos w/g zasady:jak nie ustąpisz,to zginiesz.
No cóż.Tak jeżdżą półgłowki.W nocy auto oświetlone na maxa,różne świecidełka,migające światełka,"szperacze" na dachu.....Istna choinka na kołach.
A później taki brudas śmierdzący wychodzi z szoferki na postoju (przeważnie przy tirówce) i smród roznosi się wokoło bardzo długo.
Czy szoferami z ciężarówek muszą być niedorozwoje umysłowe?Ale i osobówkami jeżdżą odmóżdzeni.
Trzeba również dodać,że spotkałem również bardzo kulturalnych kierowców,tzw.TIRowców (lub inaczej truckerów)

A czy jazda lewymi kołami (przód i tył) po lini środkowej jezdni jest zgodne?A "lewa skrajnia" w tym przypadku "zahacza" o przeciwległy pas ruchu!!!!!Nikt nie każe szoferom ciężarówek jechać marginesem (sami są marginesem społecznym-w wielu przypadkach).Chodzi o to,aby jadący po środkowej linii szoferak ciężarówki nie zmuszał jadących z naprzeciwka do zjeżdżania na pobocze,bo niedouczy bezmózgi szoferak czyje się panem szos w/g zasady:jak nie ustąpisz,to zginiesz.
No cóż.Tak j... rozwiń
Avatar
~zorro~ / 6 kwietnia 2010 o 23:17
0
kto nie ryzykuje ten w kozie nie siedzi , a prosta droga to szybka droga do każdego znaku trzeba dopisać jedynkę przed , jak znak 50 to po dopisaniu 1 wychodzi 150 i wtedy gaz do dechy a jak się robi ciepło to trzeba zawsze zamykać oczy , mi zawsze pomaga, a kto pierwszy nawet na czerwonym ten lepszy
Avatar
szu / 2 kwietnia 2010 o 13:40
0
kierowca odrzutowca napisał:
A czy jazda lewymi kołami (przód i tył) po lini środkowej jezdni jest zgodne?A "lewa skrajnia" w tym przypadku "zahacza" o przeciwległy pas ruchu!!!!!Nikt nie każe szoferom ciężarówek jechać marginesem (sami są marginesem społecznym-w wielu przypadkach).Chodzi o to,aby jadący po środkowej linii szoferak ciężarówki nie zmuszał jadących z naprzeciwka do zjeżdżania na pobocze,bo niedouczy bezmózgi szoferak czyje się panem szos w/g zasady:jak nie ustąpisz,to zginiesz.
No cóż.Tak jeżdżą półgłowki.W nocy auto oświetlone na maxa,różne świecidełka,migające światełka,"szperacze" na dachu.....Istna choinka na kołach.
A później taki brudas śmierdzący wychodzi z szoferki na postoju (przeważnie przy tirówce) i smród roznosi się wokoło bardzo długo.
Czy szoferami z ciężarówek muszą być niedorozwoje umysłowe?Ale i osobówkami jeżdżą odmóżdzeni.
Trzeba również dodać,że spotkałem również bardzo kulturalnych kierowców,tzw.TIRowców (lub inaczej truckerów)


O matko... Co za język, co za mistrzowska logika. Chyba nie wszyscy powinni mieć dostęp do internetu, a już na pewno do komentowania, lol.


O matko... Co za język, co za mistrzowska logika. Chyba nie wszyscy powinni mieć dostęp do internetu, a już na pewno do komentowania, lol. rozwiń
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2010 o 12:01
0
kierowca odrzutowca napisał:
Ewidentnie deb*** jechal mazdą.Może był na "napędzie"?A może to wsiowy kierowca (np.na kraśnickiej rejestracji)?
Jechałem dzisiaj (g...ną osobówką) do Stalowej Woli i spowrotem..Na drodze horror.Ciężarówki (w tym ruskie) jadą do środkowym pasie,nie ustępując nieco miejsca pojazdom nadjeżdżającym z przeciwka.Kto takich szoferów ciężarówek uczył jeździć?przecież toto wogóle nie ma wyczucia "prawej skrajnej",że musi jechać po linii środkowej (oddzielającej pasy ruchu).
Osobówki z Kraśnika-to po prostu narzędzia zbrodni w nieodpowiedzialnych rękach.Jeździ toto (chociaż nie wszyscy) wyprzedzając na trzeciego,wymuszają pierwszeństwo zmuszając inne pojazdy do zjechania na pobocze.....
Widziałem również przypadek jak wiejski kierowca traktora ciągnącego beczkowóz BEZ oświetlenia.Poprzedzający mnie samochód właczył kierunkowskaz,zrównał się z traktorem,a traktorzysta włączył wówczas kierunkowskaz (z tyłu i tak nie było widać) i zaczął skręcać w lew.Niewiele brakowało do nieszczęścia.
Powinno się kategorycznie zabronić :
-jazdy wieśniakom z Kraśnika;
-jazdy ciągnikiem po drogach publicznych;
-prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych przez wieśniaków (w tym również rowerów)
-jazdy busów po drogach publicznych.
UWAGA NA WALNIĘTYCH KIERPOWCÓW Z POJAZDÓW NA KRAŚNICKICH REJESTRACJACH.Skarga do policji i tak nic nie da,bo komendant tamtejszej gliniarni broni tamtejszych gliniarzy,a nie zna rzepisów (chodzi o przepisy ruchu drogowego).
No ale skoro kraśnicka gliniarnia nie potrafi jeździć samochodami,to co wymagać od inneg tałatajstwa z Kraśnika.
HORROR!!!!!!!!

Wesołych Świąt Wielkanocnych
- kierowca z Kraśnika na rejestracji LU, LKR, LLY, WA....

Wesołych Świąt Wielkanocnych
- kierowca z Kraśnika na rejestracji LU, LKR, LLY, WA.... rozwiń
Avatar
barnaba / 1 kwietnia 2010 o 23:33
0
~kolka~ napisał:
Albo pijany,albo pani po 60-tce która od roku posiada prawko .Jest jeszcze jedno.... a mianowicie tym problemem powinien zająć się ustawodawca.
Kierowcy po 75 roku życia powinni przechodzić badania potwierdzające przydatność do prowadzenia pojazdów mechanicznych na drogach publicznych.Ponieważ te osoby, już nieświadomie mogą powodować takie sytuacje jak ta wyżej.

Gratuluję umiejętności czytania ze zrozumieniem - podziwiam
Avatar
LKR / 1 kwietnia 2010 o 23:17
0
Panie ~kierowca odrzutowca~ proszę wziąć się od nauki gramatyki języka polskiego. Natomiast co do treści Pańskiego komentarza to jest to bardzo marna prowokacja, bo aż nie chce mi się wierzyć że można mieć takie pojęcie o ruchu drogowym i zdanie o innych uczestnikach ruchu.
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2010 o 23:04
0
Dla kierowcy ciężarówki .... Wielki Szacun Kolego... Dzięki twojemu opanowaniu i refleksowi matka tego szczyla ma spokojne święta .Szerokość duży mobilu !!!
Avatar
~kolka~ / 1 kwietnia 2010 o 22:53
0
Albo pijany,albo pani po 60-tce która od roku posiada prawko .Jest jeszcze jedno.... a mianowicie tym problemem powinien zająć się ustawodawca.
Kierowcy po 75 roku życia powinni przechodzić badania potwierdzające przydatność do prowadzenia pojazdów mechanicznych na drogach publicznych.Ponieważ te osoby, już nieświadomie mogą powodować takie sytuacje jak ta wyżej.
Avatar
~leon~ / 1 kwietnia 2010 o 20:22
0
kierowca odrzutowca napisał:
Ewidentnie deb*** jechal mazdą.Może był na "napędzie"?A może to wsiowy kierowca (np.na kraśnickiej rejestracji)?
Jechałem dzisiaj (g...ną osobówką) do Stalowej Woli i spowrotem..Na drodze horror.Ciężarówki (w tym ruskie) jadą do środkowym pasie,nie ustępując nieco miejsca pojazdom nadjeżdżającym z przeciwka.Kto takich szoferów ciężarówek uczył jeździć?przecież toto wogóle nie ma wyczucia "prawej skrajnej",że musi jechać po linii środkowej (oddzielającej pasy ruchu).
Osobówki z Kraśnika-to po prostu narzędzia zbrodni w nieodpowiedzialnych rękach.Jeździ toto (chociaż nie wszyscy) wyprzedzając na trzeciego,wymuszają pierwszeństwo zmuszając inne pojazdy do zjechania na pobocze.....
Widziałem również przypadek jak wiejski kierowca traktora ciągnącego beczkowóz BEZ oświetlenia.Poprzedzający mnie samochód właczył kierunkowskaz,zrównał się z traktorem,a traktorzysta włączył wówczas kierunkowskaz (z tyłu i tak nie było widać) i zaczął skręcać w lew.Niewiele brakowało do nieszczęścia.
Powinno się kategorycznie zabronić :
-jazdy wieśniakom z Kraśnika;
-jazdy ciągnikiem po drogach publicznych;
-prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych przez wieśniaków (w tym również rowerów)
-jazdy busów po drogach publicznych.
UWAGA NA WALNIĘTYCH KIERPOWCÓW Z POJAZDÓW NA KRAŚNICKICH REJESTRACJACH.Skarga do policji i tak nic nie da,bo komendant tamtejszej gliniarni broni tamtejszych gliniarzy,a nie zna rzepisów (chodzi o przepisy ruchu drogowego).
No ale skoro kraśnicka gliniarnia nie potrafi jeździć samochodami,to co wymagać od inneg tałatajstwa z Kraśnika.
HORROR!!!!!!!!

ty kierowca pewnie jezdzisz na lja galonie jeden

ty kierowca pewnie jezdzisz na lja galonie jeden rozwiń
Avatar
Minte / 1 kwietnia 2010 o 20:16
0
KRUSOwnik napisał:
opony w ciężarówce do bieżnikowania - jedna opona 1000 zł opon jest 8 - myślę ze 8 tyś nauczyło by gówniarza szacunku dla innych na drogach



Opon w takiej cieżarówce jest 12
Avatar
kierowca odrzutowca / 1 kwietnia 2010 o 17:34
0
kierowca 1234 napisał:
A kolego nie znasz chyba przepisów zjeżdżanie na tzw margines jest niezgodne z kodeksem drogowym gdyż jest to nakłanianie do wyprzedzania wiec naucz sie przepisów a póżniej pisz ze to wina kierowcy cieżarówki

A czy jazda lewymi kołami (przód i tył) po lini środkowej jezdni jest zgodne?A "lewa skrajnia" w tym przypadku "zahacza" o przeciwległy pas ruchu!!!!!Nikt nie każe szoferom ciężarówek jechać marginesem (sami są marginesem społecznym-w wielu przypadkach).Chodzi o to,aby jadący po środkowej linii szoferak ciężarówki nie zmuszał jadących z naprzeciwka do zjeżdżania na pobocze,bo niedouczy bezmózgi szoferak czyje się panem szos w/g zasady:jak nie ustąpisz,to zginiesz.
No cóż.Tak jeżdżą półgłowki.W nocy auto oświetlone na maxa,różne świecidełka,migające światełka,"szperacze" na dachu.....Istna choinka na kołach.
A później taki brudas śmierdzący wychodzi z szoferki na postoju (przeważnie przy tirówce) i smród roznosi się wokoło bardzo długo.
Czy szoferami z ciężarówek muszą być niedorozwoje umysłowe?Ale i osobówkami jeżdżą odmóżdzeni.
Trzeba również dodać,że spotkałem również bardzo kulturalnych kierowców,tzw.TIRowców (lub inaczej truckerów)

A czy jazda lewymi kołami (przód i tył) po lini środkowej jezdni jest zgodne?A "lewa skrajnia" w tym przypadku "zahacza" o przeciwległy pas ruchu!!!!!Nikt nie każe szoferom ciężarówek jechać marginesem (sami są marginesem społecznym-w wielu przypadkach).Chodzi o to,aby jadący po środkowej linii szoferak ciężarówki nie zmuszał jadących z naprzeciwka do zjeżdżania na pobocze,bo niedouczy bezmózgi szoferak czyje się panem szos w/g zasady:jak nie ustąpisz,to zginiesz.
No cóż.Tak j... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek 1 0

Już w sierpniu wypłacane mają być pierwsze 300 zł dodatku na każde uczące się dziecko. Ale otrzymają je osoby, które wnioski o wypłatę złożyły w lipcu.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 11

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 27 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 3

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 137 55

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 22 1

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 64 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 7

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 2 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 12

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 7 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!