Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

15 grudnia 2009 r.
17:51
Edytuj ten wpis

Osiedle Zgoda: Przestępcy w ciemności jak ryby w wodzie

0 14 A A

Na osiedlu "Zgoda” oraz przy ul. Chopina w Lubartowie zrobiło się niebezpiecznie. Złodzieje i wandale korzystają z wyłączenia latarni ulicznych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Otrzymujemy już zgłoszenia o pierwszych przestępstwach. Dochodzi do nich na nieoświetlonych parkingach osiedlowych – mówi Artur Marczuk z lubartowskiej policji.

Np. w nocy z 12 na 13 grudnia na parkingu przy bloku 6A przy ul. Lipowej wandal uszkodził samochód. Następnej nocy złodziej włamał się do auta zaparkowanego na parkingu przed blokiem przy ul. Chopina 15. Wyłamał zamek w drzwiach i ukradł radioodtwarzacz.

Szukaj więcej informacji z Lubartowa i okolic na www.lubartow.pl

– Kierujemy patrole w te rejony, ale policjanci chronią całe miasto i nie mogą skupiać się wyłącznie na pilnowaniu tylko jednego miejsca – dodaje nadkomisarz Marczuk.

Latarnie na osiedlu zostały wyłączone przed tygodniem. Jerzy Zwoliński, burmistrz Lubartowa, stwierdził, że nie może z kasy miejskiej płacić za oświetlenie terenów spółdzielni mieszkaniowej. Władze spółdzielni są odmiennego zdania.

– To było do przewidzenia, że na nieoświetlonych osiedlach będzie niebezpiecznie – uważa Jacek Tomasiak, prezes SM. – Ale to nie my doprowadziliśmy do wyłączenia żarówek.

Od kilku dni działają spółdzielcze kamery monitorujące osiedle. Być może zarejestrowały moment zniszczenia i okradzenia aut. Spółdzielnia zamontowała też lampy przed klatkami schodowymi.

– To zarządca terenu odpowiada za oświetlenie i to na nim spoczywa odpowiedzialność za bezpieczeństwo – mówi Jerzy Zwoliński, burmistrz Lubartowa.

Po 4 grudnia miasto przestanie płacić za oświetlenie pozostałych spółdzielczych terenów. (DJ)

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 22 grudnia 2009 o 21:25
0
[color="#0000FF"][size=7]Precz z Burmistrzem![/size][/color]
Avatar
okosaurona / 21 grudnia 2009 o 20:58
0
Inwigilacja,wszystko się spraowadza do jednego,sa kamery - nie ma świateł,czemu nie zainstalowli ich jak było oświetlenie??? burmistrz nadaje się do tarcia chrzanu,pomysły ja w średniowieczu,kretyn,
Avatar
Gość / 18 grudnia 2009 o 19:05
0
leper napisał:
W SPRAWIE DAKO Z LUDARTOWA PIP PRZYCHODZI INIC SIE NIE ZMIENIA KAZDY WIE ZE JEST PODWUJNA KSIEGOWOSC PŁACĄ Z NAJ NIZSZEJ KRAJOWEJ RESZTA JEST W SZAREJ STREFIE PIP NIC NIC NIE CHCE ZMIENIC BO DOSTAJE ZAJEBIŚCIE W ŁAPE WYJEBAC CAŁĄ OBSADE PIP Z LUBLINA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZAWSZE BYŁY CZYTNIKI CZASU PRACY PRZYCHODZI PIP I NIE DOMYSLA SIE ZE WYSTAJĄCE KABELKI SĄ OD CZYTNIKOW KTÓRE SĄ NA CZAS INS PIP DEMONTOWANE KTOS POWINIEN UKRUĆIC TE PROCEDERY ZNAJDZIE SIĘ KTOS?????????????????????



to co napisałeś/ napisałaś wyślij do wyższej instancji, do ministerstwa pracy w warszawie



to co napisałeś/ napisałaś wyślij do wyższej instancji, do ministerstwa pracy w warszawie rozwiń
Avatar
leper / 18 grudnia 2009 o 15:32
0
W SPRAWIE DAKO Z LUDARTOWA PIP PRZYCHODZI INIC SIE NIE ZMIENIA KAZDY WIE ZE JEST PODWUJNA KSIEGOWOSC PŁACĄ Z NAJ NIZSZEJ KRAJOWEJ RESZTA JEST W SZAREJ STREFIE PIP NIC NIC NIE CHCE ZMIENIC BO DOSTAJE ZAJEBIŚCIE W ŁAPE WYJEBAC CAŁĄ OBSADE PIP Z LUBLINA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZAWSZE BYŁY CZYTNIKI CZASU PRACY PRZYCHODZI PIP I NIE DOMYSLA SIE ZE WYSTAJĄCE KABELKI SĄ OD CZYTNIKOW KTÓRE SĄ NA CZAS INS PIP DEMONTOWANE KTOS POWINIEN UKRUĆIC TE PROCEDERY ZNAJDZIE SIĘ KTOS?????????????????????
W SPRAWIE DAKO Z LUDARTOWA PIP PRZYCHODZI INIC SIE NIE ZMIENIA KAZDY WIE ZE JEST PODWUJNA KSIEGOWOSC PŁACĄ Z NAJ NIZSZEJ KRAJOWEJ RESZTA JEST W SZAREJ STREFIE PIP NIC NIC NIE CHCE ZMIENIC BO DOSTAJE ZAJEBIŚCIE W ŁAPE WYJEBAC CAŁĄ OBSADE PIP Z LUBLINA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... rozwiń
Avatar
Gość / 17 grudnia 2009 o 13:45
0
Gość napisał:
jeżeli uważasz, ze ponoszenie kosztów oświetlenia nie należy do urzędu miasta


Nie odwracaj kota ogonem. Problem polega na tym, że to ty uważasz, że uurmistrz w ramach odpowiedzialności za bezpieczeństwo ma ponosić koszty oświetlenia terenów będących własnością związku osób prywatnych. Proszę o dowód. Przecież to nie powinno być trudne


Nie odwracaj kota ogonem. Problem polega na tym, że to ty uważasz, że uurmistrz w ramach odpowiedzialności za bezpieczeństwo ma ponosić koszty oświetlenia terenów będących własnością związku osób prywatnych. Proszę o dowód. Przecież to nie powinno być trudne rozwiń
Avatar
Gość / 17 grudnia 2009 o 13:24
0
Gość napisał:
Chodzi Ci zapewne o art 7,ust.1 pkt 14 ustawy o samorządzie gminnym ? Jeśli tak to wykaż w oparciu o doktrynę, że zadaniem obligatoryjnym miasta w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa obywateli jest ponoszenie kosztów oświetlenia na terenie będącym własnością związku osób prywatnych ? Nie denerwuj się pochopnie, bowiem wierzę Ci, że dasz sobie radę z tym zadaniem .



jeżeli uważasz, ze ponoszenie kosztów oświetlenia nie należy do urzędu miasta, no to już problem burmistrza w jaki sposób zapewni bezpieczeństwo, mieszkańcy chcą się czuć bezpiecznie, do tego przez to osiedle uczęszczają uczniowie LO, także jak burmistrz nie chce płacić za oświetlenie to niech sam tam pilnuje
je rozwiń
Avatar
Gość / 16 grudnia 2009 o 20:17
0
Gość napisał:
Zakres działania i zadania gminy

14) (1) porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli oraz ochrony przeciwpożarowej i przeciwpowodziowej, w tym wyposażenia i utrzymania gminnego magazynu przeciwpowodziowego,

ze strony BIP urzędu miasta Lubartów

Chodzi Ci zapewne o art 7,ust.1 pkt 14 ustawy o samorządzie gminnym ? Jeśli tak to wykaż w oparciu o doktrynę, że zadaniem obligatoryjnym miasta w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa obywateli jest ponoszenie kosztów oświetlenia na terenie będącym własnością związku osób prywatnych ? Nie denerwuj się pochopnie, bowiem wierzę Ci, że dasz sobie radę z tym zadaniem .

Chodzi Ci zapewne o art 7,ust.1 pkt 14 ustawy o samorządzie gminnym ? Jeśli tak to wykaż w oparciu o doktrynę, że zadaniem obligatoryjnym miasta w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa obywateli jest ponoszenie kosztów oświetlenia na terenie będącym własnością związku osób prywatnych ? Nie denerwuj się pochopnie, bowiem wierzę Ci, że dasz sobie radę z tym zadaniem . rozwiń
Avatar
Gość / 16 grudnia 2009 o 19:48
0
Zakres działania i zadania gminy

14) (1) porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli oraz ochrony przeciwpożarowej i przeciwpowodziowej, w tym wyposażenia i utrzymania gminnego magazynu przeciwpowodziowego,

ze strony BIP urzędu miasta Lubartów
Avatar
Gość / 16 grudnia 2009 o 14:47
0
Gość napisał:
oczywiście, ze zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom Lubartowa należy do burmistrza

Może jakaś podstawa prawna dla poparcia powyższej tezy ?
Avatar
Gość / 16 grudnia 2009 o 14:06
0
no własnie do 25 grudnia mam zapłacić podatek od nieruchomości, to po "wuj" my płacimy ten podatek, jak burmistrz nie chce nam zapewnić bezpieczeństwa co to do niego należy.
Avatar
Gość / 22 grudnia 2009 o 21:25
0
[color="#0000FF"][size=7]Precz z Burmistrzem![/size][/color]
Avatar
okosaurona / 21 grudnia 2009 o 20:58
0
Inwigilacja,wszystko się spraowadza do jednego,sa kamery - nie ma świateł,czemu nie zainstalowli ich jak było oświetlenie??? burmistrz nadaje się do tarcia chrzanu,pomysły ja w średniowieczu,kretyn,
Avatar
Gość / 18 grudnia 2009 o 19:05
0
leper napisał:
W SPRAWIE DAKO Z LUDARTOWA PIP PRZYCHODZI INIC SIE NIE ZMIENIA KAZDY WIE ZE JEST PODWUJNA KSIEGOWOSC PŁACĄ Z NAJ NIZSZEJ KRAJOWEJ RESZTA JEST W SZAREJ STREFIE PIP NIC NIC NIE CHCE ZMIENIC BO DOSTAJE ZAJEBIŚCIE W ŁAPE WYJEBAC CAŁĄ OBSADE PIP Z LUBLINA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZAWSZE BYŁY CZYTNIKI CZASU PRACY PRZYCHODZI PIP I NIE DOMYSLA SIE ZE WYSTAJĄCE KABELKI SĄ OD CZYTNIKOW KTÓRE SĄ NA CZAS INS PIP DEMONTOWANE KTOS POWINIEN UKRUĆIC TE PROCEDERY ZNAJDZIE SIĘ KTOS?????????????????????



to co napisałeś/ napisałaś wyślij do wyższej instancji, do ministerstwa pracy w warszawie



to co napisałeś/ napisałaś wyślij do wyższej instancji, do ministerstwa pracy w warszawie rozwiń
Avatar
leper / 18 grudnia 2009 o 15:32
0
W SPRAWIE DAKO Z LUDARTOWA PIP PRZYCHODZI INIC SIE NIE ZMIENIA KAZDY WIE ZE JEST PODWUJNA KSIEGOWOSC PŁACĄ Z NAJ NIZSZEJ KRAJOWEJ RESZTA JEST W SZAREJ STREFIE PIP NIC NIC NIE CHCE ZMIENIC BO DOSTAJE ZAJEBIŚCIE W ŁAPE WYJEBAC CAŁĄ OBSADE PIP Z LUBLINA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZAWSZE BYŁY CZYTNIKI CZASU PRACY PRZYCHODZI PIP I NIE DOMYSLA SIE ZE WYSTAJĄCE KABELKI SĄ OD CZYTNIKOW KTÓRE SĄ NA CZAS INS PIP DEMONTOWANE KTOS POWINIEN UKRUĆIC TE PROCEDERY ZNAJDZIE SIĘ KTOS?????????????????????
W SPRAWIE DAKO Z LUDARTOWA PIP PRZYCHODZI INIC SIE NIE ZMIENIA KAZDY WIE ZE JEST PODWUJNA KSIEGOWOSC PŁACĄ Z NAJ NIZSZEJ KRAJOWEJ RESZTA JEST W SZAREJ STREFIE PIP NIC NIC NIE CHCE ZMIENIC BO DOSTAJE ZAJEBIŚCIE W ŁAPE WYJEBAC CAŁĄ OBSADE PIP Z LUBLINA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... rozwiń
Avatar
Gość / 17 grudnia 2009 o 13:45
0
Gość napisał:
jeżeli uważasz, ze ponoszenie kosztów oświetlenia nie należy do urzędu miasta


Nie odwracaj kota ogonem. Problem polega na tym, że to ty uważasz, że uurmistrz w ramach odpowiedzialności za bezpieczeństwo ma ponosić koszty oświetlenia terenów będących własnością związku osób prywatnych. Proszę o dowód. Przecież to nie powinno być trudne


Nie odwracaj kota ogonem. Problem polega na tym, że to ty uważasz, że uurmistrz w ramach odpowiedzialności za bezpieczeństwo ma ponosić koszty oświetlenia terenów będących własnością związku osób prywatnych. Proszę o dowód. Przecież to nie powinno być trudne rozwiń
Avatar
Gość / 17 grudnia 2009 o 13:24
0
Gość napisał:
Chodzi Ci zapewne o art 7,ust.1 pkt 14 ustawy o samorządzie gminnym ? Jeśli tak to wykaż w oparciu o doktrynę, że zadaniem obligatoryjnym miasta w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa obywateli jest ponoszenie kosztów oświetlenia na terenie będącym własnością związku osób prywatnych ? Nie denerwuj się pochopnie, bowiem wierzę Ci, że dasz sobie radę z tym zadaniem .



jeżeli uważasz, ze ponoszenie kosztów oświetlenia nie należy do urzędu miasta, no to już problem burmistrza w jaki sposób zapewni bezpieczeństwo, mieszkańcy chcą się czuć bezpiecznie, do tego przez to osiedle uczęszczają uczniowie LO, także jak burmistrz nie chce płacić za oświetlenie to niech sam tam pilnuje
je rozwiń
Avatar
Gość / 16 grudnia 2009 o 20:17
0
Gość napisał:
Zakres działania i zadania gminy

14) (1) porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli oraz ochrony przeciwpożarowej i przeciwpowodziowej, w tym wyposażenia i utrzymania gminnego magazynu przeciwpowodziowego,

ze strony BIP urzędu miasta Lubartów

Chodzi Ci zapewne o art 7,ust.1 pkt 14 ustawy o samorządzie gminnym ? Jeśli tak to wykaż w oparciu o doktrynę, że zadaniem obligatoryjnym miasta w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa obywateli jest ponoszenie kosztów oświetlenia na terenie będącym własnością związku osób prywatnych ? Nie denerwuj się pochopnie, bowiem wierzę Ci, że dasz sobie radę z tym zadaniem .

Chodzi Ci zapewne o art 7,ust.1 pkt 14 ustawy o samorządzie gminnym ? Jeśli tak to wykaż w oparciu o doktrynę, że zadaniem obligatoryjnym miasta w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa obywateli jest ponoszenie kosztów oświetlenia na terenie będącym własnością związku osób prywatnych ? Nie denerwuj się pochopnie, bowiem wierzę Ci, że dasz sobie radę z tym zadaniem . rozwiń
Avatar
Gość / 16 grudnia 2009 o 19:48
0
Zakres działania i zadania gminy

14) (1) porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli oraz ochrony przeciwpożarowej i przeciwpowodziowej, w tym wyposażenia i utrzymania gminnego magazynu przeciwpowodziowego,

ze strony BIP urzędu miasta Lubartów
Avatar
Gość / 16 grudnia 2009 o 14:47
0
Gość napisał:
oczywiście, ze zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom Lubartowa należy do burmistrza

Może jakaś podstawa prawna dla poparcia powyższej tezy ?
Avatar
Gość / 16 grudnia 2009 o 14:06
0
no własnie do 25 grudnia mam zapłacić podatek od nieruchomości, to po "wuj" my płacimy ten podatek, jak burmistrz nie chce nam zapewnić bezpieczeństwa co to do niego należy.
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Radna PO chce pozwać do sądu Sylwestra Tułajewa. Za hasło wyborcze

Radna PO chce pozwać do sądu Sylwestra Tułajewa. Za hasło wyborcze 0 1

"Łączy nas Lublin" – pod takim szyldem o fotel prezydenta miasta walczy poseł PiS Sylwester Tułajew. – To moje hasło – przekonuje tymczasem radna wojewódzka PO Celina Stasiak, która zastanawia się nad skierowaniem sprawy do sądu

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 września 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 września 2018 r. 0 1

Liga Mistrzów. Hattrick i kolejny rekord Leo Messiego

Liga Mistrzów. Hattrick i kolejny rekord Leo Messiego 2 0

FC Barcelona w pierwszym meczu tegorocznej edycji nie dała żadnych szans PSV Eindhoven i zwyciężyła 4:0, a trzy bramki zapisał na swoim koncie Argentyńczyk. Z kolei w najciekawszym wtorkowym meczu Liverpool wygrał po świetnym widowisku z Paris Saint Germain 3:2 zdobywając decydującą bramkę w doliczonym czasie gry

Militaria XX wieku. Wystawa historyczna w Targach Lublin
26 października 2018, 10:00

Militaria XX wieku. Wystawa historyczna w Targach Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Modele pojazdów militarnych z całej Polski, repliki samolotów, pokazy broni i sprzętu wojskowego - to wszystko i wiele innych atrakcji czeka na odwiedzających Targi Lublin (ul. Dworcowa 11) w dniach 26-28 października podczas III edycji projektu Militaria XX wieku – Wystawa historyczna.

Bułgarzy na kolanach. Polska z piątym zwycięstwem w Warnie

Bułgarzy na kolanach. Polska z piątym zwycięstwem w Warnie 0 0

Polscy siatkarze zakończyli pierwszą fazę Mistrzostw Świata z kompletem zwycięstw. Podopieczni Vitala Heynena nie dali się Bułgarom, z którymi wygrali 3:1. Było to jednak niezwykle wymagające spotkanie.

Wybory samorządowe 2018 - Zamość. Kandydaci do Rady Miasta

Wybory samorządowe 2018 - Zamość. Kandydaci do Rady Miasta 1 1

Wybory samorządowe 2018 Zamość. Oto zarejestrowane listy kandydatów do Rady Miasta.

700 badaczy przyjechało do Lublina na Ogólnopolski Kongres Politologii [zdjęcia]
galeria

700 badaczy przyjechało do Lublina na Ogólnopolski Kongres Politologii [zdjęcia] 0 3

Z okazji IV Ogólnopolskiego Kongresu Politologii przyjechało ponad 700 badaczy z polskich oraz zagranicznych ośrodków naukowych. W programie ponad setka różnorodnych spotkań panelowych. Wydarzenie potrwa do czwartku.

Przekręcony licznik w samochodzie? Teraz będą za to wysokie kary

Przekręcony licznik w samochodzie? Teraz będą za to wysokie kary 11 3

Rada Ministrów przyjęła we wtorek przygotowane w Ministerstwie Sprawiedliwości zmiany w prawie, które pozwolą ukrócić oszukańczy proceder „przekręcania” liczników w używanych autach.

Starosta puławski nagrodzony tytułem „Samorządowca XX-lecia”

Starosta puławski nagrodzony tytułem „Samorządowca XX-lecia” 6 3

Starosta puławski, Witold Popiołek (PSL) w październiku dostanie statuetkę z tytułem „Samorządowca XX-lecia”. To nagroda przyznawana przez Zarząd Związku Powiatów Polskich, organizację tworzoną przez innych starostów z całego kraju. W jego zarządzie dominują działacze PSL-u.

Wymienią tablicę na cmentarzu jeńców włoskich w Białej Podlaskiej

Wymienią tablicę na cmentarzu jeńców włoskich w Białej Podlaskiej 6 0

Mieszkaniec Białej Podlaskiej zwrócił się do władz miasta o wymianę tablicy informacyjnej na cmentarzu jeńców włoskich. Samorząd chce to naprawić, ale nie w tym roku.

Jak nazwać te ulice i plac w Kraśniku? Pytają mieszkańców

Jak nazwać te ulice i plac w Kraśniku? Pytają mieszkańców 1 7

Mieszkańcy Kraśnika mogą wypowiedzieć się na temat proponowanych nazw dla nienazwanych jeszcze ulic i placu miejskiego.

Świdnik: Kandydaci już znani

Świdnik: Kandydaci już znani 1 6

79 kandydatów na radnych gmin na terenie powiatu świdnickiego i do Rady Powiatu Świdnickiego zgłosił Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość. Swoich kandydatów do Rady Miasta Świdnik przedstawił też burmistrz Waldemar Jakson, który będzie walczyć o kolejną kadencję w Ratuszu.

Koncert Moriah Woods w Nałęczowie
22 września 2018, 19:30

Koncert Moriah Woods w Nałęczowie 1 0

W sobotę, 22 września o godz. 19.30 w nałęczowskiej Kawiarni Lipowej odbędzie się koncert artystki z USA - Moriah Woods.

"Lekarz pomylił antybiotyki" i to był początek problemów ze zdrowiem Mai. Potrzebna pomoc

"Lekarz pomylił antybiotyki" i to był początek problemów ze zdrowiem Mai. Potrzebna pomoc 143 8

Potrzeba 10 tysięcy złotych, by 8-letnia Maja Kot ze Świdnika mogła wyjechać na konsultację lekarską do Wielkiej Brytanii. Dziewczynka cierpi na szereg poważnych chorób. Jej rodzice chcą znaleźć przyczynę, by móc skutecznie leczyć swoje dziecko. W pomoc Mai włączyła się już szkoła, w której uczy się trzecioklasistka

Krawczyk: Listy PiS do Rady Miasta to zwyczajna kpina

Krawczyk: Listy PiS do Rady Miasta to zwyczajna kpina 1 27

– Dzisiaj poznaliśmy kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do Rady Miasta Lublin. Według nas te listy to zwyczajna kpina z mieszkańców Lublina – komentuje Michał Krawczyk, kandydujący na radnego z komitetu Krzysztofa Żuka. – Dla nas to nie do zaakceptowania.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!