Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

8 czerwca 2008 r.
23:20
Edytuj ten wpis

Przyjęcie weselne w LOK zbulwersowało szefa spółdzielni

0 16 A A

Muzykę puszczał znany instruktor tańca, na sali bawili się pracownicy Lubartowskiego Ośrodka Kultury.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
A przyjęcie filmował prezes spółdzielni.

Taki przebieg sobotniej uroczystości nie jest jednak dowodem na to, że pomiędzy skłóconymi pracownikami LOK i spółdzielnią mieszkaniową doszło do zgody. Wprost przeciwnie. Impreza stała się zarzewiem nowego konfliktu.

- LOK nie ma prawa urządzać tam wesel - uważa Jacek Tomasiak, prezes lubartowskiej spółdzielni mieszkaniowej.

Przyjęcie odbywało się w budynku należącym do spółdzielni mieszkaniowej przy ul. Cichej. LOK wynajmował go przez kilkanaście lat. Potem nie dogadał się ze spółdzielnią w sprawie nowych warunków najmu. Stąd prawomocny już nakaz eksmisji. LOK musi się wyprowadzić w ciągu kilka tygodni.

- Przechodząc ulicą usłyszałem, że z naszego budynku dobiega głośna muzyka - mówi zbulwersowany Tomasiak. - W naszej sali były rozstawione stoły. Stał na nich alkohol, pracownicy LOK wnosili potrawy, inny puszczali muzykę. Na sali bawiło się około 40 osób.

Prezes wszedł do środka, by to wszystko sfilmować. Dziś ma umieścić nagranie na stronie internetowej spółdzielni mieszkaniowej. Film ma być dowodem na to, że LOK w niewłaściwy sposób wykorzystuje pomieszczenia spółdzielni.

- Zarzucali mi, że chcę przeznaczyć ten lokal na dom weselny. A sami co robią? - oburza się prezes.

Na zorganizowanie wesela w sali przy ul. Cichej zgodę dał Adam Banucha, dyrektor LOK.

- To nie było wesele, ale przyjęcie ślubne córki pracownicy LOK na 30 osób - uściśla Adam Banucha. - To nie była impreza komercyjna. Dlaczego miałem się na nią nie zgodzić?

Tomasiak zamierza wystąpić do LOK o wyjaśnienia. Zamierza też poruszyć sprawę na sesji rady miejskiej. W ostatnich tygodniach prowadził jeszcze z władzami miasta ostatnie negocjacje w sprawie pozostawia LOK w budynku spółdzielni. Nie przyniosły jednak przełomu.
(DJ)

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 8 marca 2009 o 21:11
0
Gość napisał:
Zaglądając na forum jednego z lubartowskich serwisów pojawia się wielokrotnie informacja iż był związany z Młodzieżą Wszechpolską (źródło gówno).
[url="http://www.speedyshare.com/392983311.html"]http://www.speedyshare.com/392983311.html[/url]
[url="http://www.speedyshare.com/909824903.html"]http://www.speedyshare.com/909824903.html[/url]



a ty z kim jesteś związany, pochwal się, jest to kobieta czy może mężczyzna, chociaż teraz to mogą się oni związywać, już nie budzą takiego podziwu.



a ty z kim jesteś związany, pochwal się, jest to kobieta czy może mężczyzna, chociaż teraz to mogą się oni związywać, już nie budzą takiego podziwu. rozwiń
Avatar
Gość / 8 marca 2009 o 14:37
0
Zaglądając na forum jednego z lubartowskich serwisów pojawia się wielokrotnie informacja iż był związany z Młodzieżą Wszechpolską (źródło gówno).
[url="http://www.speedyshare.com/392983311.html"]http://www.speedyshare.com/392983311.html[/url]
[url="http://www.speedyshare.com/909824903.html"]http://www.speedyshare.com/909824903.html[/url]
Avatar
great / 29 czerwca 2008 o 12:48
0
Panie Tomasiak... przypadkiem to krowa chłopu zdechła, a nie sobie Pan szedł ulicą OK. 24W NOCY!, tak samo jak Pan przypadkowo miał kamere/aparat przy sobie, by to przypadkowo zfilmować, a muzyke na weselu TEŻ PRZYPADKOWO puszczał pracownik SM... szukasz Pan dziury w całym...
Avatar
smaskenss / 27 czerwca 2008 o 08:13
0
hehe, jak pamietam kilka lat temu ten tomasiak to taki zagubiony byl w zawodowce:) a teraz wychodzi kompleks nizszosci i stara sie za wszelka cene pokazac jaki to on hura bura!!! Won z Lubartowa!!!
Avatar
pasjonatka / 26 czerwca 2008 o 13:16
0
Prosiaczku /tomasiaczku/ ryjku/ tak przy korytku ci dobrze chłeptać nasze pieniążki, czas /prosiaczku zmienić korytko co ty na to? żal odchodzić i z korytkiem się żegnać co? tyś taki napalony = tłuściutki, wypasiony???
Avatar
kulturalny / 23 czerwca 2008 o 22:28
0
po prostu nie ma co zrobić to sie bawi takie rzeczy. Jak poprzedniczka gratuluję głupoty w związku z pomysłem wydalenia LOKu z obecnej siedziby. Po prostu gratulacje!!! Przy okazji jako osoba, która wiele zawdzięcza LOKowi a nic p. Tomasiakowi dziękuję za to że usiłuje on zniszczyć tak cenny dla nas rozwój kultury. Uczęszczam do LOKu na jedne z zajęć, wiążę z nimi nawet swoją przyszłość, a tutaj wyskakuje taki p. Tomasiak i niewiadomo co czyni. Żal że tacy ludzie chodzą po ziemi.
Avatar
Tancerka / 23 czerwca 2008 o 22:16
0
Moim zdaniem Pan Tomasiak to zwykły tchórz. ;]
Narzuca LOK-owi nieodpowiednie zachowanie , ponieważ nie ma innej przyczyny , innego argumentu , dla jakiego miałby wnosić o wydalenie LOKu.
Parę miesięcy temu były organizowane przez LOK pokazy tego wszystkiego , co przez te wszystkie lata młodzi ludzie Lubartowa osiągnęli właśnie dzięki istnieniu LOKu. Szanowny Pan Tomasiak nie raczył się pojawić .. przyczyna nie wiadoma ,ale jak większość osób myśli (również ja) bał się tak wielkiej konfrontacji z ludźmi, którzy rzeczywiście coś wnieśli do życia miasta. Boję się pomyśleć co stanie się z młodzieżą lubartowską jeśli przestanie istnieć LOK. Zamiast zachęcania młodych ludzi do uczestnictwa w różnego rodzaju zajęć Pan Tomasiak wszystko niszczy, co LOK tworzył przez tak długie lata.
Gratuluję głupoty..
Moim zdaniem Pan Tomasiak to zwykły tchórz. ;]
Narzuca LOK-owi nieodpowiednie zachowanie , ponieważ nie ma innej przyczyny , innego argumentu , dla jakiego miałby wnosić o wydalenie LOKu.
Parę miesięcy temu były organizowane przez LOK pokazy tego wszystkiego , co przez te wszystkie lata młodzi ludzie Lubartowa osiągnęli właśnie dzięki istnieniu LOKu. Szanowny Pan Tomasiak nie raczył się pojawić .. przyczyna nie wiadoma ,ale jak większość osób myśli (również ja) bał się tak wielkiej konfrontacji z ludźmi, którzy rzeczywiście coś ... rozwiń
Avatar
lubartowianka / 22 czerwca 2008 o 18:36
0
Co w tym złego, że prezes pilnuje jak użytkowany jest lokal który wynajmuje??? Zastanawiam sie co wspólnego miało przyjęcie weselne z rozwojem kultury w naszym mieście....????? A jak sama nazwa wskazuję jest to Lubartowski Osrodek Kultury a nie prywatny lokal pracowników tego ośrodka . Ciekawe kto zapłaci..(ł) za zużytą energie , wodę i inne potrzebne media do tego przyjęcia.......
Avatar
lubartowianka / 22 czerwca 2008 o 18:25
0
Lubartowiak napisał:
prezes nie jest do końca normalnym człowiekiem:] nagrywa każdego petenta, ewentualnie jak coś mu się nie spodoba idzie do sądu i podaje interesantów o zniesławienia lub pomówienia. W Sądzie Rejonowym w Lubartowie mają go chyba już dosyć. Powinno się mu zarzucić "pieniactwo procesowe". Ja osobiście i uważam, i chyba popiera mnie tu większość mieszkańców tej spółdzielni, iż powinno się go usunąć z tego stanowiska. Zaglądając na forum jednego z lubartowskich serwisów pojawia się wielokrotnie informacja iż był związany z Młodzieżą Wszechpolską (źródło gówno). Jako że jest osobą publiczną mogę wyrażać moje subiektywne odczucia i opinie. To jest absurd że płacimy mu za takie traktowanie członków spółdzielni, a jemu się wydaje że to my dla niego jesteśmy a nie on dla nas.
rozwiń
Avatar
p.i. / 17 czerwca 2008 o 13:05
0
To najnowsze wydarzenie dodało niepotrzebnej pikanterii całej dyskusji nt. przyszłości LOK-u. Obawiam sie ze opór prezesa i jego personalne animozje z burmistrzem miasta nie pozwolą na zażegnanie konfliktu.
Jednym słowem gratulacje Panie prezesie, wychodzi na to , że uda sie Panu zmienić kolejne miejsce/ośrodek kultury w tej części naszego miasta na Tanią Odzież lub inne komercyjne przedsięwzięcie. Zastanawiam sie tylko o ile więc ej lubartowskiej kultury poszłoby na stół rzeźniczy gdyby się Panu udało zostać burmistrzem w 2006 roku. ŻENADA
Avatar
Gość / 8 marca 2009 o 21:11
0
Gość napisał:
Zaglądając na forum jednego z lubartowskich serwisów pojawia się wielokrotnie informacja iż był związany z Młodzieżą Wszechpolską (źródło gówno).
[url="http://www.speedyshare.com/392983311.html"]http://www.speedyshare.com/392983311.html[/url]
[url="http://www.speedyshare.com/909824903.html"]http://www.speedyshare.com/909824903.html[/url]



a ty z kim jesteś związany, pochwal się, jest to kobieta czy może mężczyzna, chociaż teraz to mogą się oni związywać, już nie budzą takiego podziwu.



a ty z kim jesteś związany, pochwal się, jest to kobieta czy może mężczyzna, chociaż teraz to mogą się oni związywać, już nie budzą takiego podziwu. rozwiń
Avatar
Gość / 8 marca 2009 o 14:37
0
Zaglądając na forum jednego z lubartowskich serwisów pojawia się wielokrotnie informacja iż był związany z Młodzieżą Wszechpolską (źródło gówno).
[url="http://www.speedyshare.com/392983311.html"]http://www.speedyshare.com/392983311.html[/url]
[url="http://www.speedyshare.com/909824903.html"]http://www.speedyshare.com/909824903.html[/url]
Avatar
great / 29 czerwca 2008 o 12:48
0
Panie Tomasiak... przypadkiem to krowa chłopu zdechła, a nie sobie Pan szedł ulicą OK. 24W NOCY!, tak samo jak Pan przypadkowo miał kamere/aparat przy sobie, by to przypadkowo zfilmować, a muzyke na weselu TEŻ PRZYPADKOWO puszczał pracownik SM... szukasz Pan dziury w całym...
Avatar
smaskenss / 27 czerwca 2008 o 08:13
0
hehe, jak pamietam kilka lat temu ten tomasiak to taki zagubiony byl w zawodowce:) a teraz wychodzi kompleks nizszosci i stara sie za wszelka cene pokazac jaki to on hura bura!!! Won z Lubartowa!!!
Avatar
pasjonatka / 26 czerwca 2008 o 13:16
0
Prosiaczku /tomasiaczku/ ryjku/ tak przy korytku ci dobrze chłeptać nasze pieniążki, czas /prosiaczku zmienić korytko co ty na to? żal odchodzić i z korytkiem się żegnać co? tyś taki napalony = tłuściutki, wypasiony???
Avatar
kulturalny / 23 czerwca 2008 o 22:28
0
po prostu nie ma co zrobić to sie bawi takie rzeczy. Jak poprzedniczka gratuluję głupoty w związku z pomysłem wydalenia LOKu z obecnej siedziby. Po prostu gratulacje!!! Przy okazji jako osoba, która wiele zawdzięcza LOKowi a nic p. Tomasiakowi dziękuję za to że usiłuje on zniszczyć tak cenny dla nas rozwój kultury. Uczęszczam do LOKu na jedne z zajęć, wiążę z nimi nawet swoją przyszłość, a tutaj wyskakuje taki p. Tomasiak i niewiadomo co czyni. Żal że tacy ludzie chodzą po ziemi.
Avatar
Tancerka / 23 czerwca 2008 o 22:16
0
Moim zdaniem Pan Tomasiak to zwykły tchórz. ;]
Narzuca LOK-owi nieodpowiednie zachowanie , ponieważ nie ma innej przyczyny , innego argumentu , dla jakiego miałby wnosić o wydalenie LOKu.
Parę miesięcy temu były organizowane przez LOK pokazy tego wszystkiego , co przez te wszystkie lata młodzi ludzie Lubartowa osiągnęli właśnie dzięki istnieniu LOKu. Szanowny Pan Tomasiak nie raczył się pojawić .. przyczyna nie wiadoma ,ale jak większość osób myśli (również ja) bał się tak wielkiej konfrontacji z ludźmi, którzy rzeczywiście coś wnieśli do życia miasta. Boję się pomyśleć co stanie się z młodzieżą lubartowską jeśli przestanie istnieć LOK. Zamiast zachęcania młodych ludzi do uczestnictwa w różnego rodzaju zajęć Pan Tomasiak wszystko niszczy, co LOK tworzył przez tak długie lata.
Gratuluję głupoty..
Moim zdaniem Pan Tomasiak to zwykły tchórz. ;]
Narzuca LOK-owi nieodpowiednie zachowanie , ponieważ nie ma innej przyczyny , innego argumentu , dla jakiego miałby wnosić o wydalenie LOKu.
Parę miesięcy temu były organizowane przez LOK pokazy tego wszystkiego , co przez te wszystkie lata młodzi ludzie Lubartowa osiągnęli właśnie dzięki istnieniu LOKu. Szanowny Pan Tomasiak nie raczył się pojawić .. przyczyna nie wiadoma ,ale jak większość osób myśli (również ja) bał się tak wielkiej konfrontacji z ludźmi, którzy rzeczywiście coś ... rozwiń
Avatar
lubartowianka / 22 czerwca 2008 o 18:36
0
Co w tym złego, że prezes pilnuje jak użytkowany jest lokal który wynajmuje??? Zastanawiam sie co wspólnego miało przyjęcie weselne z rozwojem kultury w naszym mieście....????? A jak sama nazwa wskazuję jest to Lubartowski Osrodek Kultury a nie prywatny lokal pracowników tego ośrodka . Ciekawe kto zapłaci..(ł) za zużytą energie , wodę i inne potrzebne media do tego przyjęcia.......
Avatar
lubartowianka / 22 czerwca 2008 o 18:25
0
Lubartowiak napisał:
prezes nie jest do końca normalnym człowiekiem:] nagrywa każdego petenta, ewentualnie jak coś mu się nie spodoba idzie do sądu i podaje interesantów o zniesławienia lub pomówienia. W Sądzie Rejonowym w Lubartowie mają go chyba już dosyć. Powinno się mu zarzucić "pieniactwo procesowe". Ja osobiście i uważam, i chyba popiera mnie tu większość mieszkańców tej spółdzielni, iż powinno się go usunąć z tego stanowiska. Zaglądając na forum jednego z lubartowskich serwisów pojawia się wielokrotnie informacja iż był związany z Młodzieżą Wszechpolską (źródło gówno). Jako że jest osobą publiczną mogę wyrażać moje subiektywne odczucia i opinie. To jest absurd że płacimy mu za takie traktowanie członków spółdzielni, a jemu się wydaje że to my dla niego jesteśmy a nie on dla nas.
rozwiń
Avatar
p.i. / 17 czerwca 2008 o 13:05
0
To najnowsze wydarzenie dodało niepotrzebnej pikanterii całej dyskusji nt. przyszłości LOK-u. Obawiam sie ze opór prezesa i jego personalne animozje z burmistrzem miasta nie pozwolą na zażegnanie konfliktu.
Jednym słowem gratulacje Panie prezesie, wychodzi na to , że uda sie Panu zmienić kolejne miejsce/ośrodek kultury w tej części naszego miasta na Tanią Odzież lub inne komercyjne przedsięwzięcie. Zastanawiam sie tylko o ile więc ej lubartowskiej kultury poszłoby na stół rzeźniczy gdyby się Panu udało zostać burmistrzem w 2006 roku. ŻENADA
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Byli o krok od tragedii. Skończyło się na zniszczonych samochodach i… uszkodzonych wagonach

Byli o krok od tragedii. Skończyło się na zniszczonych samochodach i… uszkodzonych wagonach 2 0

Dwoje kierowców może mówić o naprawdę dużym szczęściu – przez swoją nieuwagę zderzyli się z pociągami. Skończyło się tylko na strachu i na zniszczonych pojazdach

Koncert Alameda 4 w DDK Węglin
24 listopada 2018, 19:00
film

Koncert Alameda 4 w DDK Węglin 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 24 listopada o godz. 19 w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) odbędzie się koncert w ramach projektu Alameda.

Spadł pierwszy śnieg. Solarki wyjechały na ulice Lublina [zdjęcia]
galeria

Spadł pierwszy śnieg. Solarki wyjechały na ulice Lublina [zdjęcia] 69 7

Pierwszy śnieg spadł dzisiaj na ulice Lublina. Miejskie służby od razu ruszyły do pracy i na ulice wyjechały solarki. Na intensywne opady białego puchu będziemy musieli jeszcze poczekać

Dariusz Gaweł (AZS UMCS Lublin): Chcę ugruntować pozycję AZS UMCS jako najlepszego klubu w województwie w szkoleniu dzieci i młodzieży

Dariusz Gaweł (AZS UMCS Lublin): Chcę ugruntować pozycję AZS UMCS jako najlepszego klubu w województwie w szkoleniu dzieci i młodzieży 0 1

Rozmowa z Dariuszem Gawłem, prezesem AZS UMCS Lublin

Zniszczył autobusy na dworcu. Poszukuje go policja [wideo]
film

Zniszczył autobusy na dworcu. Poszukuje go policja [wideo] 15 7

Nieznany mężczyzna zniszczył dwa zaparkowane na dworcu w Lublinie autobusy rejsowe. Straty wyceniono na ponad 22 tysiące złotych. Sprawcy poszukuje policja

22. Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca

22. Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca 1 0

Co Gdzie Kiedy. Jeśli publiczność wychodzi tanecznym krokiem to znak, że było super. Bo było. Zapowiadany jako gwiazda Ailey II gwiazdorstwo potwierdził

Zderzenie samochodów w miejscowości Przytoczno. Są problemy z przejazdem

Zderzenie samochodów w miejscowości Przytoczno. Są problemy z przejazdem 6 1

Dwa auta zderzyły się ze sobą w miejscowości Przytoczno, koło Lubartowa. Nikt nie został ranny, ale przejazd drogą krajową numer 48 w kierunku Dęblina jest utrudniony

Wystawa pokonkursowa "Geniusz Kresów" w Zamościu
22 listopada 2018, 12:00

Wystawa pokonkursowa "Geniusz Kresów" w Zamościu 1 2

Co Gdzie Kiedy. Centrum Synagoga Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego w Zamościu (ul. Pereca 14) zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej "Geniusz Kresów", który odbędzie się w czwartek, 22 listopada o godz. 12.

Aplikacja ma pomóc uszczelnić system opłat za śmieci. Urzędnicy ogłaszają konkurs

Aplikacja ma pomóc uszczelnić system opłat za śmieci. Urzędnicy ogłaszają konkurs 0 0

Aplikacja poszukiwana. Ma to być takie rozwiązanie, które pomoże w uszczelnieniu systemu opłat za wywóz i zagospodarowanie śmieci w Świdniku. Wniosek o dopuszczenie do pilotażowego konkursu w ramach programu GovTech Polska można składać do końca listopada.

Jeden numer telefonu ułatwi pacjentom korzystanie z systemu ochrony zdrowia

Jeden numer telefonu ułatwi pacjentom korzystanie z systemu ochrony zdrowia 9 3

W oddziałach NFZ w całej Polsce działa już Telefoniczna Informacja Pacjenta (TIP) – wspólny numer telefonu dla Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Biura Rzecznika Praw Pacjenta.

Tłumy fanów na spotkaniu z Naruciakiem w Tarasach Zamkowych [zdjęcia]
galeria

Tłumy fanów na spotkaniu z Naruciakiem w Tarasach Zamkowych [zdjęcia] 216 24

Znany YouTuber - Naruciak - spotkał się w sobotę ze swoimi fanami z Lublina w Tarasach Zamkowych. Tłumy chętnych chciały sobie zrobić zdjęcie i porozmawiać ze swoim idolem.

Polscy piłkarze przygotowują się do meczu z Portugalią w Lidze Narodów
film

Polscy piłkarze przygotowują się do meczu z Portugalią w Lidze Narodów 0 2

Reprezentacja Polski we wtorek (20.11) rozegra ostatni mecz w Lidze Narodów. Biało-czerwoni zmierzą się na wyjeździe z Portugalią. Kadra Jerzego Brzęczka przygotowuje się do tego meczu w Gdańsku.

Nie będą mieć fermy drobiu za płotem. Mieszkańcy sprzeciwiają się inwestycji

Nie będą mieć fermy drobiu za płotem. Mieszkańcy sprzeciwiają się inwestycji 20 12

Gmina Baranów Maleją szanse na powstanie oprotestowanej przez mieszkańców Śniadówki dużej fermy drobiu. Odmowę wydania decyzji środowiskowej dla inwestycji w mocy utrzymało Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Lublinie

E.S Besancon Feminin – MKS Perła Lublin 31:28. Zabrakło niewiele

E.S Besancon Feminin – MKS Perła Lublin 31:28. Zabrakło niewiele 1 6

Lubelskie szczypiornistki kończą przygodę w europejskich pucharach. Zespół trenera Roberta Lisa uległ na wyjeździe E.S Besancon Feminin i nie zakwalifikował się do fazy grupowej Pucharu EHF

Nowy wójt gminy Kurów: Na początek reorganizacja urzędu

Nowy wójt gminy Kurów: Na początek reorganizacja urzędu 0 12