Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

1 marca 2009 r.
10:54
Edytuj ten wpis

Wincentów: Dwóch młodych mężczyzn zginęło wracając z dyskoteki (wideo, zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 41 A A

Tragiczny wypadek w Wincentowie na krajowej "dziewiętnastce". Kierowca forda mondeo stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w drzewo. Auto zapaliło się. Zginęło dwóch mężczyzn w wieku 24 i 20 lat - wracali z dyskoteki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 41

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~gośćó~ / 9 marca 2010 o 15:15
0
wanted24 napisał:
dla mnie to tez wielki szok ale,
szkoda to mi bedzie ciebie jeb any skur wysysnu!!! za ten komentarz cyniczny to cie kiedys przypadkiem dorwe i zajebie jak psa!!!
nie wiesz kto - kuzyn Marka

Prosty człowieku Won na pole gnój rozrzucać. Bo do forum to ci jeszcze dużo brakuje. Było kiedyś takie powiedzenie "WSK Wieśniaku Śmierć Kupiłeś".
Z tym że teraz są samochody a nie WSKi.
Avatar
~ktos~ / 19 marca 2009 o 11:29
0
ive napisał:
tez ich znałam , ale uwazam ze po 1 nie postapili dobrze kradnac samochód.. po 2 to nie był ich 1 taki wystepek i po 3. predzej czy później jeden z nich skonczył by tak albo jeszcze gorzej.. wybaczcie moze kogos uraże ale ukraść kogos samochód.. wsiaśc jeszcze po % za jego kierownice i jechac.. no to juz jest naprawde szczyt głupoty..

Zawsze uwazali sie za lepszych od innych.. to oni byli naj.. wyszło im to i nie pisze tego bo ich nie lubiłam.. poprostu w koncu kara za wyzadzone krzywdy spotkała i ich.

jedna z ofiar tego wypadku to osoba która dokonała rozboju, wiec czego można było sie spodziewac po tych ludziach.. Nigdy nie zostawiła bym czegokolwiek pod ich opieka.. poprostu bała bym sie o swoje mienie



Współczuje rodzinie bo jest to dla nich wielka tragedia.. ale tu nasuwa mi sie pytanie...

Gdzie byli rodzice przeciez mozna było temu zapobiec..

[*] ..Życie choć piękne tak kruche jest...[*]
rozwiń
Avatar
mlody / 15 marca 2009 o 15:57
0
wanted24 napisał:
dla mnie to tez wielki szok ale,
szkoda to mi bedzie ciebie jeb any skur wysysnu!!! za ten komentarz cyniczny to cie kiedys przypadkiem dorwe i zajebie jak psa!!!
nie wiesz kto - kuzyn Marka


szkoda że z nimi nie jechałeś było by jednego błazna mniej
Avatar
Gość / 6 marca 2009 o 15:36
0
Każdy kto tu przeklina jest naprawdę głupi i bezmyślny.

Co do tego pirata drogowego to taki los ich spotkał dlatego zasługuje na śmierć ale niewinni to już katastrofa.

Do rodziny piratów nie wyhodujcie takich piratów, bo przez Was zabijacie innych!!!
Avatar
wanted26 / 4 marca 2009 o 04:28
0
juw napisał:
po jeba ny jesteś


taki ku*** moadry jestes!!!!
za ten komentarz to wpier*** ci sie nalezy konkretny je***y bezmozgu
oby tobie sie to nie przydarzylo albo komus z twojej rodziny dopiero wtedy zobaczysz jak to jest
zartownis ku*** sie znalazl
Avatar
wanted26 / 4 marca 2009 o 04:24
0
ej posrancu jak masz pisac takie komentarze to lepiej nie pisz
bo jak widac rozumem to ty lachu nie grzeszysz
co sie stalo to sie nie odstanie przestroga dla kazdego z nas
Avatar
wanted24 / 4 marca 2009 o 04:14
0
STYX napisał:
Szkoda mi tego drzewa !


dla mnie to tez wielki szok ale,
szkoda to mi bedzie ciebie jeb any skur wysysnu!!! za ten komentarz cyniczny to cie kiedys przypadkiem dorwe i zajebie jak psa!!!
nie wiesz kto - kuzyn Marka
Avatar
jwn / 3 marca 2009 o 21:42
0
syrenka napisał:
Dwoch kretynow mniej.Odrobine bezpieczniej sie zrobilo w Lewartowie.

ku*** analfabeto i Ty jesteś kretynem szkoda że taki kretyn jak Tu chodzi po tej ziemi matka Cie nie wychowała !!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
judasz / 3 marca 2009 o 21:37
0
~kierowca~ napisał:
Nad czym mają się zastanawiać zgineło dwóch złodzieji którzy zajebali auto koledze który po nich przyjechał i wzioł naje***ych jak stodoła cwaniaków. Szkoda że nie wyjoł kluczyków i nie zgasił auta ale miał prawo może chciał podgrzac go ale te deb***e jakim prawem zajebali komuś samochód dobrze że kogoś nie przejechali bo ilu niewinnych ludzi ginie przez takich deb***i, nie szkoda mi ich niech idą do diabła, ale nie mnie to sądzić mam nadzieję że Bozia jest bardziej miłosierna jak ja -bo ja jestem tylko człowiekiem.

wiesz co CI cwaniaczku powiem jesteś zjeb any i niezły ch uj z Ciebie oni zgineli a Ty ku*** łazisz po tym świecie kretynie !!!!!

wiesz co CI cwaniaczku powiem jesteś zjeb any i niezły ch uj z Ciebie oni zgineli a Ty ku*** łazisz po tym świecie kretynie !!!!! rozwiń
Avatar
juw / 3 marca 2009 o 21:26
0
Rafcio1989 napisał:
Wielka szkoda.taki ładny samochód.

po jeba ny jesteś
Avatar
~gośćó~ / 9 marca 2010 o 15:15
0
wanted24 napisał:
dla mnie to tez wielki szok ale,
szkoda to mi bedzie ciebie jeb any skur wysysnu!!! za ten komentarz cyniczny to cie kiedys przypadkiem dorwe i zajebie jak psa!!!
nie wiesz kto - kuzyn Marka

Prosty człowieku Won na pole gnój rozrzucać. Bo do forum to ci jeszcze dużo brakuje. Było kiedyś takie powiedzenie "WSK Wieśniaku Śmierć Kupiłeś".
Z tym że teraz są samochody a nie WSKi.
Avatar
~ktos~ / 19 marca 2009 o 11:29
0
ive napisał:
tez ich znałam , ale uwazam ze po 1 nie postapili dobrze kradnac samochód.. po 2 to nie był ich 1 taki wystepek i po 3. predzej czy później jeden z nich skonczył by tak albo jeszcze gorzej.. wybaczcie moze kogos uraże ale ukraść kogos samochód.. wsiaśc jeszcze po % za jego kierownice i jechac.. no to juz jest naprawde szczyt głupoty..

Zawsze uwazali sie za lepszych od innych.. to oni byli naj.. wyszło im to i nie pisze tego bo ich nie lubiłam.. poprostu w koncu kara za wyzadzone krzywdy spotkała i ich.

jedna z ofiar tego wypadku to osoba która dokonała rozboju, wiec czego można było sie spodziewac po tych ludziach.. Nigdy nie zostawiła bym czegokolwiek pod ich opieka.. poprostu bała bym sie o swoje mienie



Współczuje rodzinie bo jest to dla nich wielka tragedia.. ale tu nasuwa mi sie pytanie...

Gdzie byli rodzice przeciez mozna było temu zapobiec..

[*] ..Życie choć piękne tak kruche jest...[*]
rozwiń
Avatar
mlody / 15 marca 2009 o 15:57
0
wanted24 napisał:
dla mnie to tez wielki szok ale,
szkoda to mi bedzie ciebie jeb any skur wysysnu!!! za ten komentarz cyniczny to cie kiedys przypadkiem dorwe i zajebie jak psa!!!
nie wiesz kto - kuzyn Marka


szkoda że z nimi nie jechałeś było by jednego błazna mniej
Avatar
Gość / 6 marca 2009 o 15:36
0
Każdy kto tu przeklina jest naprawdę głupi i bezmyślny.

Co do tego pirata drogowego to taki los ich spotkał dlatego zasługuje na śmierć ale niewinni to już katastrofa.

Do rodziny piratów nie wyhodujcie takich piratów, bo przez Was zabijacie innych!!!
Avatar
wanted26 / 4 marca 2009 o 04:28
0
juw napisał:
po jeba ny jesteś


taki ku*** moadry jestes!!!!
za ten komentarz to wpier*** ci sie nalezy konkretny je***y bezmozgu
oby tobie sie to nie przydarzylo albo komus z twojej rodziny dopiero wtedy zobaczysz jak to jest
zartownis ku*** sie znalazl
Avatar
wanted26 / 4 marca 2009 o 04:24
0
ej posrancu jak masz pisac takie komentarze to lepiej nie pisz
bo jak widac rozumem to ty lachu nie grzeszysz
co sie stalo to sie nie odstanie przestroga dla kazdego z nas
Avatar
wanted24 / 4 marca 2009 o 04:14
0
STYX napisał:
Szkoda mi tego drzewa !


dla mnie to tez wielki szok ale,
szkoda to mi bedzie ciebie jeb any skur wysysnu!!! za ten komentarz cyniczny to cie kiedys przypadkiem dorwe i zajebie jak psa!!!
nie wiesz kto - kuzyn Marka
Avatar
jwn / 3 marca 2009 o 21:42
0
syrenka napisał:
Dwoch kretynow mniej.Odrobine bezpieczniej sie zrobilo w Lewartowie.

ku*** analfabeto i Ty jesteś kretynem szkoda że taki kretyn jak Tu chodzi po tej ziemi matka Cie nie wychowała !!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
judasz / 3 marca 2009 o 21:37
0
~kierowca~ napisał:
Nad czym mają się zastanawiać zgineło dwóch złodzieji którzy zajebali auto koledze który po nich przyjechał i wzioł naje***ych jak stodoła cwaniaków. Szkoda że nie wyjoł kluczyków i nie zgasił auta ale miał prawo może chciał podgrzac go ale te deb***e jakim prawem zajebali komuś samochód dobrze że kogoś nie przejechali bo ilu niewinnych ludzi ginie przez takich deb***i, nie szkoda mi ich niech idą do diabła, ale nie mnie to sądzić mam nadzieję że Bozia jest bardziej miłosierna jak ja -bo ja jestem tylko człowiekiem.

wiesz co CI cwaniaczku powiem jesteś zjeb any i niezły ch uj z Ciebie oni zgineli a Ty ku*** łazisz po tym świecie kretynie !!!!!

wiesz co CI cwaniaczku powiem jesteś zjeb any i niezły ch uj z Ciebie oni zgineli a Ty ku*** łazisz po tym świecie kretynie !!!!! rozwiń
Avatar
juw / 3 marca 2009 o 21:26
0
Rafcio1989 napisał:
Wielka szkoda.taki ładny samochód.

po jeba ny jesteś
Zobacz wszystkie komentarze 41

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 13 8

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 13 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 4

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 443 40

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 7 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 17 9

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 5

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 5

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!