Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

7 stycznia 2010 r.
19:09
Edytuj ten wpis

Wojna oświetleniowa w Lubartowie. Burmistrz skarży władze spółdzielni

Autor: Zdjęcie autora (dj)
0 16 A A

Energetycy wyłączyli już latarnie na terenie osiedla Zacisze. W ciągu pięciu dni taki sam los spotka wszystkie latarnie na spółdzielczych placach i uliczkach.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pełny tekst skargi burmistrza na zarząd spółdzielni na www.lubartow.pl

W Lubartowie sprawdził się czarny scenariusz. Władze miasta i spółdzielni mieszkaniowej nie doszły do porozumienia w sprawie finansowania spółdzielczych terenów. Lubzel przystąpił już
do wyłączania 200 latarni – wszystkich, które oświetlają spółdzielcze place i ulice.

To konsekwencja decyzji burmistrza Lubartowa Jerzego Zwolińskiego. Przed miesiącem poinformował energetyków, że od 4 stycznia przestaje płacić za prąd zużywany przez latarnie na terenach spółdzielni mieszkaniowej. Burmistrz – o czym informowaliśmy wielokrotnie – uważa, że przepisy zabraniają mu wykładania pieniędzy na ten cel. Wcześniej, z tego samego powodu, w Lubartowie wyłączono około 40 takich latarni.

Energetycy zapowiadają, że z wyłączeniem 200 latarni uporają się w ciągu 5 dni. Spółdzielnia montuje oświetlenie zastępcze przed klatkami schodowymi. To oświetli teren przed blokami, ale chodniki i uliczki będą ciemne.

Pomiędzy stronami konfliktu trwa wojna na pisma. Burmistrz Zwoliński napisał skargę na zarząd spółdzielni do rady nadzorczej. Zarzucił prezesowi Jackowi Tomasiakowi i jego zastępcy Henrykowi Szczepańskiemu świadomie łamanie prawa, wprowadzanie w błąd mieszkańców, naruszanie dobrego imienia władz Lubartowa.

Spółdzielnia uważa, że za oświetlenie jej terenów powinno płacić miasto. Złożyła doniesienie do prokuratury na burmistrza. Jej zdaniem, działania Zwolińskiego stwarzają niebezpieczeństwo dla mieszkańców Lubartowa, którzy będą musieli chodzić po ciemnych ulicach.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
lubartowiak / 15 stycznia 2010 o 21:52
0
Gość napisał:
Aha, to o to cały czas chodzi. Nie chodzi o prawdę i fakty, lecz o to, by załatwić stołek burmistrza. Dlatego wystawia się spółdzielców na mięso armatnie po to, by za ich pomocą walczyć z burmistrzem. Przez analogię można napisać, że nigdzie w Polsce nie ma takich jaj, bo nigdzie ktoś taki nie opanował spółdzielni. Gdzie jest rada nadzorcza spółdzielni? Czy ona w ogóle rozumie, co się dzieje poza braniem diet? Kto w ogóle reprezentuje spółdzielców? Tak nie ma nigdzie w żadnej spółdzielni w Polsce.



tak nie ma w żadnej spółdzielni ponieważ urzędy miast płaca za oświetlenie dróg na osiedlach mieszkaniowych, tylko w naszym Lubartowie burmistrzowi nie odpowiada



tak nie ma w żadnej spółdzielni ponieważ urzędy miast płaca za oświetlenie dróg na osiedlach mieszkaniowych, tylko w naszym Lubartowie burmistrzowi nie odpowiada rozwiń
Avatar
Gość / 13 stycznia 2010 o 21:07
0
Gość napisał:
Zrozumiałem z tego, że burmistrz ma płacić za oświetlenie na terenach spółdzielczych, bo spółdzielnia go szantażuje, że może ogrodzić swoje tereny i pobierać rogatkowe? Chyba dobrze zrozumiałem? Jeśli tak, to chcesz powiedzieć, że należy zawsze ustępować szantażystom. Kto będzie pobierał te rogatkowe, jakie to koszty, jak będą wpuszczani goście spółdzielców, klienci lokali użytkowych, członkowie rodzin nie będący członkami, czy zgadzają się oni, by prezes ich skoszarował , czy koszty te nie będą wyższe, niż płacenie przez zarząd spółdzielni za swoje światło ?
Proponuję, by spółdzielnia ogrodziła swoje tereny, jeśli zwyciężyć ma głupota i zaciekłość, jednego psychola. A przecież można inaczej. Niech prezes przekaże nieodpłatnie te tereny komunikacyjne wewnątrz spółdzielni miastu. Wtedy burmistrz będzie je oświetlał. Prawda, że proste? Dlatego ci, którzy utrzymują w ciemnocie swoich członków na to nie pójdą . Bo przecież nie chodzi o prawo. Chodzi o ciemność i o wybory! Przy urnach ma być ciemno i o to chodzi w tym wszystkim


Gościu czepiasz się albo z braku zrozumienia albo z pilitykierstwa. Zrozum w końcu że jak chodnikiem łazi całe miasto to dlaczego spółdzielcy mają płacić za oświetlenie ciągów komunikacyjnych. Płacą już podatki jak każdy inny obywatel miasta. W związku z powyższym bądź łaskaw zrozumieć.
Żegnam ozięble i całuję lodowato pa do wyborów.
rozwiń
Avatar
Gość / 10 stycznia 2010 o 21:48
0
~gość~ napisał:
A MOŻE ZAMIAST PISAĆ GŁUPOTY ROBIĆ TAK JAK W CAŁEJ POLSCE. TYLKO TAM TO JEST MOŻLIWE BO TAM NIE RZĄDZI ZWOLIŃSKI


Aha, to o to cały czas chodzi. Nie chodzi o prawdę i fakty, lecz o to, by załatwić stołek burmistrza. Dlatego wystawia się spółdzielców na mięso armatnie po to, by za ich pomocą walczyć z burmistrzem. Przez analogię można napisać, że nigdzie w Polsce nie ma takich jaj, bo nigdzie ktoś taki nie opanował spółdzielni. Gdzie jest rada nadzorcza spółdzielni? Czy ona w ogóle rozumie, co się dzieje poza braniem diet? Kto w ogóle reprezentuje spółdzielców? Tak nie ma nigdzie w żadnej spółdzielni w Polsce.


Aha, to o to cały czas chodzi. Nie chodzi o prawdę i fakty, lecz o to, by załatwić stołek burmistrza. Dlatego wystawia się spółdzielców na mięso armatnie po to, by za ich pomocą walczyć z burmistrzem. Przez analogię można napisać, że nigdzie w Polsce nie ma takich jaj, bo nigdzie ktoś taki nie opanował spółdzielni. Gdzie jest rada nadzorcza spółdzielni? Czy ona w ogóle rozumie, co się dzieje poza braniem diet? Kto w ogóle reprezentuje spółdzielców? Tak nie ma nigdzie w żadnej spółdzielni w Polsce. rozwiń
Avatar
~gość~ / 10 stycznia 2010 o 21:18
0
Gość napisał:
Zrozumiałem z tego, że burmistrz ma płacić za oświetlenie na terenach spółdzielczych, bo spółdzielnia go szantażuje, że może ogrodzić swoje tereny i pobierać rogatkowe? Chyba dobrze zrozumiałem? Jeśli tak, to chcesz powiedzieć, że należy zawsze ustępować szantażystom. Kto będzie pobierał te rogatkowe, jakie to koszty, jak będą wpuszczani goście spółdzielców, klienci lokali użytkowych, członkowie rodzin nie będący członkami, czy zgadzają się oni, by prezes ich skoszarował , czy koszty te nie będą wyższe, niż płacenie przez zarząd spółdzielni za swoje światło ?
Proponuję, by spółdzielnia ogrodziła swoje tereny, jeśli zwyciężyć ma głupota i zaciekłość, jednego psychola. A przecież można inaczej. Niech prezes przekaże nieodpłatnie te tereny komunikacyjne wewnątrz spółdzielni miastu. Wtedy burmistrz będzie je oświetlał. Prawda, że proste? Dlatego ci, którzy utrzymują w ciemnocie swoich członków na to nie pójdą . Bo przecież nie chodzi o prawo. Chodzi o ciemność i o wybory! Przy urnach ma być ciemno i o to chodzi w tym wszystkim



A MOŻE ZAMIAST PISAĆ GŁUPOTY ROBIĆ TAK JAK W CAŁEJ POLSCE. TYLKO TAM TO JEST MOŻLIWE BO TAM NIE RZĄDZI ZWOLIŃSKI
rozwiń
Avatar
Gość / 10 stycznia 2010 o 12:45
0
Gość napisał:
Pomyśl sobie antylogiku gdyby spółdzielnie pogrodziły treny postawiły rogatki i pobierały rogatkowe to co by było w mieście. A tak tereny spółdzielni ogólnodostępnymi w komunikacji pieszej lub kołowej tak jak wasze a i w spółdzielni przy każdej klatce też są zamontowane lampy.
[color="#800080"][size=5] Czy naprawdę nie widzisz różnicy ?[/size][/color]

Wspólnota też ma prawo w podobnej sytuacji do żądania oświetlenia terenów komunikacyjnych.

Zrozumiałem z tego, że burmistrz ma płacić za oświetlenie na terenach spółdzielczych, bo spółdzielnia go szantażuje, że może ogrodzić swoje tereny i pobierać rogatkowe? Chyba dobrze zrozumiałem? Jeśli tak, to chcesz powiedzieć, że należy zawsze ustępować szantażystom. Kto będzie pobierał te rogatkowe, jakie to koszty, jak będą wpuszczani goście spółdzielców, klienci lokali użytkowych, członkowie rodzin nie będący członkami, czy zgadzają się oni, by prezes ich skoszarował , czy koszty te nie będą wyższe, niż płacenie przez zarząd spółdzielni za swoje światło ?
Proponuję, by spółdzielnia ogrodziła swoje tereny, jeśli zwyciężyć ma głupota i zaciekłość, jednego psychola. A przecież można inaczej. Niech prezes przekaże nieodpłatnie te tereny komunikacyjne wewnątrz spółdzielni miastu. Wtedy burmistrz będzie je oświetlał. Prawda, że proste? Dlatego ci, którzy utrzymują w ciemnocie swoich członków na to nie pójdą . Bo przecież nie chodzi o prawo. Chodzi o ciemność i o wybory! Przy urnach ma być ciemno i o to chodzi w tym wszystkim

Zrozumiałem z tego, że burmistrz ma płacić za oświetlenie na terenach spółdzielczych, bo spółdzielnia go szantażuje, że może ogrodzić swoje tereny i pobierać rogatkowe? Chyba dobrze zrozumiałem? Jeśli tak, to chcesz powiedzieć, że należy zawsze ustępować szantażystom. Kto będzie pobierał te rogatkowe, jakie to koszty, jak będą wpuszczani goście spółdzielców, klienci lokali użytkowych, członkowie rodzin nie będący członkami, czy zgadzają się oni, by prezes ich skoszarował , czy koszty te nie będą wyższe, niż płacenie prz... rozwiń
Avatar
~gość~ / 10 stycznia 2010 o 12:33
0
Oszczędności wg. burmistrza - wydatek 80 tys na oświetlenie osiedli to nieuzasadniony wydatek, ale wydanie grubo ponad 100 tys zł z kasy miasta żeby jego przyjaciel został przewodniczącym RM (pan MP) i powołanie trzeciego burmistrza (chyba jedyne takie miasto w Polsce) w tamtej kadencji jest całkiem ok.
Avatar
Gość / 10 stycznia 2010 o 10:17
0
miro napisał:
Burmistrz niech wyłączy światło pod swoim domem to rano zobaczy jak ktoś mu nasra pod furtką.


[color="#FF0000"][size=6]Taczka Taczka Taczka[/size][/color]
[color="#800080"][size=7] YES YES YES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size][/color]
Avatar
Gość / 10 stycznia 2010 o 10:15
0
Gość napisał:
Jestem członkiem wspólnoty mieszkaniowej. Przed moim blokiem świecą się dwie lampy, za które burmistrz nie płaci tylko my. Ponieważ nasz teren nie jest ogrodzony i [color="#FF0000"]czasem [/color]przechodzą przezeń obcy ludzie, a nawet członkowie spółdzielni , to ja żądam, by płacił za to panisko Burmistrz . Czyż nie mam racji? Skoro prezes ma rację to i ja też :[color="#FF0000"]P Prawda, moi mili logicy[/color]?


Pomyśl sobie antylogiku gdyby spółdzielnie pogrodziły treny postawiły rogatki i pobierały rogatkowe to co by było w mieście. A tak tereny spółdzielni ogólnodostępnymi w komunikacji pieszej lub kołowej tak jak wasze a i w spółdzielni przy każdej klatce też są zamontowane lampy.
[color="#800080"][size=5] Czy naprawdę nie widzisz różnicy ?[/size][/color]

Wspólnota też ma prawo w podobnej sytuacji do żądania oświetlenia terenów komunikacyjnych.
k jak wasze a i w spółdzielni przy każdej klatce też są zamontowane lampy.
[color="#800080"][size=5] Czy naprawdę nie widzisz różnicy ?[/size][/color]

Wspólnota też ma prawo w podobnej sytuacji do żądania oświetlenia terenów komunikacyjnych. rozwiń
Avatar
Gość / 9 stycznia 2010 o 11:02
0
Jestem członkiem wspólnoty mieszkaniowej. Przed moim blokiem świecą się dwie lampy, za które burmistrz nie płaci tylko my. Ponieważ nasz teren nie jest ogrodzony i czasem przechodzą przezeń obcy ludzie, a nawet członkowie spółdzielni , to ja żądam, by płacił za to panisko Burmistrz . Czyż nie mam racji? Skoro prezes ma rację to i ja też Prawda, moi mili logicy?
Jestem członkiem wspólnoty mieszkaniowej. Przed moim blokiem świecą się dwie lampy, za które burmistrz nie płaci tylko my. Ponieważ nasz teren nie jest ogrodzony i czasem przechodzą przezeń obcy ludzie, a nawet członkowie spółdzielni , to ja żądam, by płacił za to panisko Burmistrz . Czyż nie mam racji? Skoro prezes ma rację to i ja też Prawda, moi mili logicy? rozwiń
Avatar
Gość / 8 stycznia 2010 o 19:30
0
Gość napisał:
a ja uważam, że urząd miasta niech przestanie oświetlać uliczki na osiedlach domków jednorodzinnych, niech właściciele domków jednorodzinnych sobie je wykupią jak chcą mieć dojazd do swoich domków i ponoszą we własnym zakresie koszty utrzymania tych uliczek,


coś w tym jest
Avatar
lubartowiak / 15 stycznia 2010 o 21:52
0
Gość napisał:
Aha, to o to cały czas chodzi. Nie chodzi o prawdę i fakty, lecz o to, by załatwić stołek burmistrza. Dlatego wystawia się spółdzielców na mięso armatnie po to, by za ich pomocą walczyć z burmistrzem. Przez analogię można napisać, że nigdzie w Polsce nie ma takich jaj, bo nigdzie ktoś taki nie opanował spółdzielni. Gdzie jest rada nadzorcza spółdzielni? Czy ona w ogóle rozumie, co się dzieje poza braniem diet? Kto w ogóle reprezentuje spółdzielców? Tak nie ma nigdzie w żadnej spółdzielni w Polsce.



tak nie ma w żadnej spółdzielni ponieważ urzędy miast płaca za oświetlenie dróg na osiedlach mieszkaniowych, tylko w naszym Lubartowie burmistrzowi nie odpowiada



tak nie ma w żadnej spółdzielni ponieważ urzędy miast płaca za oświetlenie dróg na osiedlach mieszkaniowych, tylko w naszym Lubartowie burmistrzowi nie odpowiada rozwiń
Avatar
Gość / 13 stycznia 2010 o 21:07
0
Gość napisał:
Zrozumiałem z tego, że burmistrz ma płacić za oświetlenie na terenach spółdzielczych, bo spółdzielnia go szantażuje, że może ogrodzić swoje tereny i pobierać rogatkowe? Chyba dobrze zrozumiałem? Jeśli tak, to chcesz powiedzieć, że należy zawsze ustępować szantażystom. Kto będzie pobierał te rogatkowe, jakie to koszty, jak będą wpuszczani goście spółdzielców, klienci lokali użytkowych, członkowie rodzin nie będący członkami, czy zgadzają się oni, by prezes ich skoszarował , czy koszty te nie będą wyższe, niż płacenie przez zarząd spółdzielni za swoje światło ?
Proponuję, by spółdzielnia ogrodziła swoje tereny, jeśli zwyciężyć ma głupota i zaciekłość, jednego psychola. A przecież można inaczej. Niech prezes przekaże nieodpłatnie te tereny komunikacyjne wewnątrz spółdzielni miastu. Wtedy burmistrz będzie je oświetlał. Prawda, że proste? Dlatego ci, którzy utrzymują w ciemnocie swoich członków na to nie pójdą . Bo przecież nie chodzi o prawo. Chodzi o ciemność i o wybory! Przy urnach ma być ciemno i o to chodzi w tym wszystkim


Gościu czepiasz się albo z braku zrozumienia albo z pilitykierstwa. Zrozum w końcu że jak chodnikiem łazi całe miasto to dlaczego spółdzielcy mają płacić za oświetlenie ciągów komunikacyjnych. Płacą już podatki jak każdy inny obywatel miasta. W związku z powyższym bądź łaskaw zrozumieć.
Żegnam ozięble i całuję lodowato pa do wyborów.
rozwiń
Avatar
Gość / 10 stycznia 2010 o 21:48
0
~gość~ napisał:
A MOŻE ZAMIAST PISAĆ GŁUPOTY ROBIĆ TAK JAK W CAŁEJ POLSCE. TYLKO TAM TO JEST MOŻLIWE BO TAM NIE RZĄDZI ZWOLIŃSKI


Aha, to o to cały czas chodzi. Nie chodzi o prawdę i fakty, lecz o to, by załatwić stołek burmistrza. Dlatego wystawia się spółdzielców na mięso armatnie po to, by za ich pomocą walczyć z burmistrzem. Przez analogię można napisać, że nigdzie w Polsce nie ma takich jaj, bo nigdzie ktoś taki nie opanował spółdzielni. Gdzie jest rada nadzorcza spółdzielni? Czy ona w ogóle rozumie, co się dzieje poza braniem diet? Kto w ogóle reprezentuje spółdzielców? Tak nie ma nigdzie w żadnej spółdzielni w Polsce.


Aha, to o to cały czas chodzi. Nie chodzi o prawdę i fakty, lecz o to, by załatwić stołek burmistrza. Dlatego wystawia się spółdzielców na mięso armatnie po to, by za ich pomocą walczyć z burmistrzem. Przez analogię można napisać, że nigdzie w Polsce nie ma takich jaj, bo nigdzie ktoś taki nie opanował spółdzielni. Gdzie jest rada nadzorcza spółdzielni? Czy ona w ogóle rozumie, co się dzieje poza braniem diet? Kto w ogóle reprezentuje spółdzielców? Tak nie ma nigdzie w żadnej spółdzielni w Polsce. rozwiń
Avatar
~gość~ / 10 stycznia 2010 o 21:18
0
Gość napisał:
Zrozumiałem z tego, że burmistrz ma płacić za oświetlenie na terenach spółdzielczych, bo spółdzielnia go szantażuje, że może ogrodzić swoje tereny i pobierać rogatkowe? Chyba dobrze zrozumiałem? Jeśli tak, to chcesz powiedzieć, że należy zawsze ustępować szantażystom. Kto będzie pobierał te rogatkowe, jakie to koszty, jak będą wpuszczani goście spółdzielców, klienci lokali użytkowych, członkowie rodzin nie będący członkami, czy zgadzają się oni, by prezes ich skoszarował , czy koszty te nie będą wyższe, niż płacenie przez zarząd spółdzielni za swoje światło ?
Proponuję, by spółdzielnia ogrodziła swoje tereny, jeśli zwyciężyć ma głupota i zaciekłość, jednego psychola. A przecież można inaczej. Niech prezes przekaże nieodpłatnie te tereny komunikacyjne wewnątrz spółdzielni miastu. Wtedy burmistrz będzie je oświetlał. Prawda, że proste? Dlatego ci, którzy utrzymują w ciemnocie swoich członków na to nie pójdą . Bo przecież nie chodzi o prawo. Chodzi o ciemność i o wybory! Przy urnach ma być ciemno i o to chodzi w tym wszystkim



A MOŻE ZAMIAST PISAĆ GŁUPOTY ROBIĆ TAK JAK W CAŁEJ POLSCE. TYLKO TAM TO JEST MOŻLIWE BO TAM NIE RZĄDZI ZWOLIŃSKI
rozwiń
Avatar
Gość / 10 stycznia 2010 o 12:45
0
Gość napisał:
Pomyśl sobie antylogiku gdyby spółdzielnie pogrodziły treny postawiły rogatki i pobierały rogatkowe to co by było w mieście. A tak tereny spółdzielni ogólnodostępnymi w komunikacji pieszej lub kołowej tak jak wasze a i w spółdzielni przy każdej klatce też są zamontowane lampy.
[color="#800080"][size=5] Czy naprawdę nie widzisz różnicy ?[/size][/color]

Wspólnota też ma prawo w podobnej sytuacji do żądania oświetlenia terenów komunikacyjnych.

Zrozumiałem z tego, że burmistrz ma płacić za oświetlenie na terenach spółdzielczych, bo spółdzielnia go szantażuje, że może ogrodzić swoje tereny i pobierać rogatkowe? Chyba dobrze zrozumiałem? Jeśli tak, to chcesz powiedzieć, że należy zawsze ustępować szantażystom. Kto będzie pobierał te rogatkowe, jakie to koszty, jak będą wpuszczani goście spółdzielców, klienci lokali użytkowych, członkowie rodzin nie będący członkami, czy zgadzają się oni, by prezes ich skoszarował , czy koszty te nie będą wyższe, niż płacenie przez zarząd spółdzielni za swoje światło ?
Proponuję, by spółdzielnia ogrodziła swoje tereny, jeśli zwyciężyć ma głupota i zaciekłość, jednego psychola. A przecież można inaczej. Niech prezes przekaże nieodpłatnie te tereny komunikacyjne wewnątrz spółdzielni miastu. Wtedy burmistrz będzie je oświetlał. Prawda, że proste? Dlatego ci, którzy utrzymują w ciemnocie swoich członków na to nie pójdą . Bo przecież nie chodzi o prawo. Chodzi o ciemność i o wybory! Przy urnach ma być ciemno i o to chodzi w tym wszystkim

Zrozumiałem z tego, że burmistrz ma płacić za oświetlenie na terenach spółdzielczych, bo spółdzielnia go szantażuje, że może ogrodzić swoje tereny i pobierać rogatkowe? Chyba dobrze zrozumiałem? Jeśli tak, to chcesz powiedzieć, że należy zawsze ustępować szantażystom. Kto będzie pobierał te rogatkowe, jakie to koszty, jak będą wpuszczani goście spółdzielców, klienci lokali użytkowych, członkowie rodzin nie będący członkami, czy zgadzają się oni, by prezes ich skoszarował , czy koszty te nie będą wyższe, niż płacenie prz... rozwiń
Avatar
~gość~ / 10 stycznia 2010 o 12:33
0
Oszczędności wg. burmistrza - wydatek 80 tys na oświetlenie osiedli to nieuzasadniony wydatek, ale wydanie grubo ponad 100 tys zł z kasy miasta żeby jego przyjaciel został przewodniczącym RM (pan MP) i powołanie trzeciego burmistrza (chyba jedyne takie miasto w Polsce) w tamtej kadencji jest całkiem ok.
Avatar
Gość / 10 stycznia 2010 o 10:17
0
miro napisał:
Burmistrz niech wyłączy światło pod swoim domem to rano zobaczy jak ktoś mu nasra pod furtką.


[color="#FF0000"][size=6]Taczka Taczka Taczka[/size][/color]
[color="#800080"][size=7] YES YES YES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size][/color]
Avatar
Gość / 10 stycznia 2010 o 10:15
0
Gość napisał:
Jestem członkiem wspólnoty mieszkaniowej. Przed moim blokiem świecą się dwie lampy, za które burmistrz nie płaci tylko my. Ponieważ nasz teren nie jest ogrodzony i [color="#FF0000"]czasem [/color]przechodzą przezeń obcy ludzie, a nawet członkowie spółdzielni , to ja żądam, by płacił za to panisko Burmistrz . Czyż nie mam racji? Skoro prezes ma rację to i ja też :[color="#FF0000"]P Prawda, moi mili logicy[/color]?


Pomyśl sobie antylogiku gdyby spółdzielnie pogrodziły treny postawiły rogatki i pobierały rogatkowe to co by było w mieście. A tak tereny spółdzielni ogólnodostępnymi w komunikacji pieszej lub kołowej tak jak wasze a i w spółdzielni przy każdej klatce też są zamontowane lampy.
[color="#800080"][size=5] Czy naprawdę nie widzisz różnicy ?[/size][/color]

Wspólnota też ma prawo w podobnej sytuacji do żądania oświetlenia terenów komunikacyjnych.
k jak wasze a i w spółdzielni przy każdej klatce też są zamontowane lampy.
[color="#800080"][size=5] Czy naprawdę nie widzisz różnicy ?[/size][/color]

Wspólnota też ma prawo w podobnej sytuacji do żądania oświetlenia terenów komunikacyjnych. rozwiń
Avatar
Gość / 9 stycznia 2010 o 11:02
0
Jestem członkiem wspólnoty mieszkaniowej. Przed moim blokiem świecą się dwie lampy, za które burmistrz nie płaci tylko my. Ponieważ nasz teren nie jest ogrodzony i czasem przechodzą przezeń obcy ludzie, a nawet członkowie spółdzielni , to ja żądam, by płacił za to panisko Burmistrz . Czyż nie mam racji? Skoro prezes ma rację to i ja też Prawda, moi mili logicy?
Jestem członkiem wspólnoty mieszkaniowej. Przed moim blokiem świecą się dwie lampy, za które burmistrz nie płaci tylko my. Ponieważ nasz teren nie jest ogrodzony i czasem przechodzą przezeń obcy ludzie, a nawet członkowie spółdzielni , to ja żądam, by płacił za to panisko Burmistrz . Czyż nie mam racji? Skoro prezes ma rację to i ja też Prawda, moi mili logicy? rozwiń
Avatar
Gość / 8 stycznia 2010 o 19:30
0
Gość napisał:
a ja uważam, że urząd miasta niech przestanie oświetlać uliczki na osiedlach domków jednorodzinnych, niech właściciele domków jednorodzinnych sobie je wykupią jak chcą mieć dojazd do swoich domków i ponoszą we własnym zakresie koszty utrzymania tych uliczek,


coś w tym jest
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów 1 0

AZS PSW Biała Podlaska wraca do treningów. W składzie akademiczek będzie kilka zmian

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach 3 4

Za dwa lata będzie gotowy projekt zalewu w Piaskach. Będzie też wiadomo, ile ta inwestycja będzie kosztowała.

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia]
galeria

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia] 6 2

Policjanci z I komisariatu w Lublinie poszukują dwóch sprawców kradzieży w galerii handlowej.

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie
18 lipca 2018, 19:00

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie 0 0

Wielkimi krokami zbliża się 22. edycja Międzynarodowego Festiwalu i Kursu Pianistycznego w Nałęczowie. W dniach 18-27 lipca do miasta zawitają wybitni artyści z kraju i zagranicy, m.in. Kazimierz Brzozowski i Tomoko Mack-Brzozowska.

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy"

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy" 35 10

Nową-starą koncepcję Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej pokazał w poniedziałek pełnomocnik wojewody lubelskiego. Jest to odświeżona wersja planów sprzed ośmiu lat. Zakłada budowę nowych przystanków kolejowych w Lublinie, Kraśniku i obok wiaduktu w Konopnicy. Nie ma na razie konkretnych projektów ani funduszy na budowę.

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł 0 0

„Sen o mieście” wraca na dziedziniec lubelskiego zamku. Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego zobaczymy 4, 5, 10, 11 sierpnia, godz. 21. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 66 43

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 15 5

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki
Zdjęcia
galeria

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki 32 10

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Kilka osób jest rannych.

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę
galeria

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę 8 15

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów (gm. Puławy) na drodze krajowej nr 12. Nie żyją dwie osoby.

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 15 3

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 38 14

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 1

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!