Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

23 lipca 2014 r.
12:15
Edytuj ten wpis

15 lat więzienia dla "Wampira" z Karczmisk za zamordowanie ciężarnej

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
3 14 A A

71-letni Kazimierz N., oskarżony o zgwałcenie i zamordowanie młodej kobiety w ciąży został skazany na 15 lat więzienia. Taki wyrok wydał Sąd Okręgowy w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Proces dotyczył zbrodni z 6 października 2011 r., do której doszło w Karczmiskach, w pow. opolskim. Dzień później na leśnej drodze przy nasypie kolejowym znaleziono ciało 21-letniej Moniki K. Nic nie wskazywało na rabunek.

Kobieta miała przy sobie trochę pieniędzy i telefon komórkowy. Po kilku dniach znane już były wyniki sekcji zwłok. Okazało się, że Monika K. była w 26. tygodniu ciąży. Przed śmiercią była duszona, a także kompletnie pijana. W jej krwi wykryto ponad cztery promile alkoholu.

Świadkowie zeznali, że kobieta wracała do domu rowerem. Spotkała Kazimierza N., który jechał konnym wozem. Miał zaproponować jej podwiezienie. Monika K. odjechała razem z nim. W drodze oboje mieli pić wódkę, co tłumaczyło alkohol we krwi kobiety.

Kazimierz N. został zatrzymany 12 października. Śledczy postawili mu zarzut zabójstwa.

- Zmierzając do obcowania płciowego z pozostającą w stanie upojenia alkoholowego Moniką K. użył wobec niej przemocy - wylicza Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie. - Chwytał ją za ramiona, uderzał jej ciałem o twarde podłoże, zatykał usta i nos dłonią. Doprowadził do odbycia stosunku płciowego i spowodował obrażenia skutkujące zgonem pokrzywdzonej.

Dwa dni po zatrzymaniu Kazimierz N. wyszedł na wolność. Sąd Rejonowy w Opolu Lubelskim nie uwzględnił wniosku prokuratury o jego tymczasowe aresztowanie. Mężczyzna nie przyznał się do winy. Wyjaśnił, że jedynie podwoził Monikę K.

- Ponownie przesłuchiwany w 2013 r. nie chciał brać udziału w czynnościach procesowych, twierdząc , że nikogo nie zabił. Zbieżne stanowisko prezentował przed sądem - dodaje Syk Jankowska.

Biegli psychiatrzy stwierdzili, że mordując Kazimierz N. był poczytalny. Eksperci ustalili również, że ślady nasienia w pochwie Moniki K. należą do 71-latka. Kobieta nie zginęła jednak z powodu duszenia. Biegli uznali, że była tak pijana, że kiedy Kazimierz N. uderzał nią o ziemię, mogło dojść do niedotlenienia.

Po wynikach ekspertyz śledczy nie starali się o ponowne aresztowanie Kazimierza N. Mężczyzna odpowiadał z wolnej stopy. Z akt sprawy wynika, że w swojej miejscowości mężczyzna cieszył się wyjątkowo złą sławą. Nazywano go "Wampirem'. Kiedy był pijany, kobiety uciekały przed nim, bojąc się gwałtu.

We wtorek, 71-latek, ojciec ośmiorga dzieci został skazany na 15 lat więzienia. Po ogłoszeniu wyroku został aresztowany.
Czytaj więcej o:

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kreizi / 23 marca 2016 o 12:36
0

kto liczyl te dzieci? mial 12  bydlak a ile na boku nikt nie wie w tej chwili 9 zyje za morderstwo 12 lat smiech na sali i to podwojne morderstwo powinno byc ks albo ciezkie roboty bo ten bydlak nigdy sie praca nie skalal

Avatar
polak / 5 stycznia 2015 o 22:21
0

biedna rodzina tego potwora... współczuję im życia ze zwyrodnialcem. Pewnie mieli piekło a nie życie. Oby teraz życie im się polepszyło. A potwór niech zdechnie w piardlu. Kara? śmieszna. Ale w naszym kraju zbrodnie po alkoholu są zawsze lżej traktowane - zwyrol może się napić zgwałcić a potem powiedzieć że nie wiedział co robi. Chore prawo!! 15 bo zabił.. moim zdaniem ''oko za oko, ząb za ząb''. Szkoda że nie ma kary śmierci.... pierd*** obrońcy praw człowieka i ich chore zasady uznawania istot zwyrodniałych jako ludzi!!!


15 lat za gwałt i zabójstwo to nawet kpina nie jest...

to jest szmaciarz dzieciorob 11 ma zywych reszta nieznane pijak len popier***ec dzieci wyrosly tez na patologie zalosny

to jest szmaciarz dzieciorob 11 ma zywych reszta nieznane pijak len popier***ec dzieci wyrosly tez na patologie zalosny

rozwiń
Avatar
rozbawiona Iwona / 27 lipca 2014 o 08:08
0

Komunistycznego,zasłużonego działacza w platformie ma,to wtedy nie działa jednakowo na wszystkich,taki wymiar sprawiedliwości jaki premier,jaki rząd,zobacz co się ostatnimi czasy dzieje,zobacz co kelnerzy nagrali ? jedno wielkie czerwone,komunistyczno-konfidenckie łajno,nic nie zmieniło się od czasów Gomułki.

Ha,ha,ha tylko ceny się zmieniły i wiek emerytalny.

Avatar
Bolo / 27 lipca 2014 o 08:06
0

Komunistycznego,zasłużonego działacza w platformie ma,to wtedy nie działa jednakowo na wszystkich,taki wymiar sprawiedliwości jaki premier,jaki rząd,zobacz co się ostatnimi czasy dzieje,zobacz co kelnerzy nagrali ? jedno wielkie czerwone,komunistyczno-konfidenckie łajno,nic nie zmieniło się od czasów Gomułki.

Avatar
zasłużony Polak / 26 lipca 2014 o 21:52
0
Bardzo interesujące jest dlaczego zabójca młodej dziewczyny nawrot ze wsi Górki otrzymał tak niski wymiar kary? Trzy lata trwały rozprawy sądowe chociaż od początku wiadomo było kto jest zabójcą ciężarnej kobiety. Jakie znajomości musiały zadziałać i Kto z osób wysoko postawionych stał za zabójca- wampirem, który od czasu zbrodni od teraz chodzić wolny po wsi i śmiał się rodzinie ofiar w żywe oczy.Jakież były okoliczności łagodzące przy tego rodzaju zbrodni za podwójne zabójstwo matki i dziecka wampir dostał jedynie 15 lat przy czym może wyjść za dobre sprawowanie po kilku latach. Wynika z tego, że w Polsce nikt nie może czuć się bezpiecznie bo w biały dzień może być zamordowany.
Bardzo interesujące jest dlaczego zabójca młodej dziewczyny nawrot ze wsi Górki otrzymał tak niski wymiar kary? Trzy lata trwały rozprawy sądowe chociaż od początku wiadomo było kto jest zabójcą ciężarnej kobiety. Jakie znajomości musiały zadziałać i Kto z osób wysoko postawionych stał za zabójca- wampirem, który od czasu zbrodni od teraz chodzić wolny po wsi i śmiał się rodzinie ofiar w żywe oczy.Jakież były okoliczności łagodzące przy tego rodzaju zbrodni za podwójne zabójstwo matki i dziecka wampir dostał jedynie 15 lat przy czym może wyj... rozwiń
Avatar
Henio / 24 lipca 2014 o 09:28
0

Jaka kpina?  ciekawe ile tusk dostanie za Smoleńsk ?

Pewnie się nazbiera: za sztuczną mgłę, za hel, za magnes, za ślad aerodynamiczny, za meaconing, za fałszywą radiolatarnię, za trotyl i nitroglicerynę, za dwa wybuchy, za drgania silników, za ... dziadka z Wehrmachtu, za ... . A co!!! 

Avatar
tyle / 24 lipca 2014 o 07:17
0

sądy w Polsce są tyle warte co obecne rządy POiPSL knury patrzą tylko co by tu dobrego się nażreć i zabawić za społeczeństwa pieniądze ,Normalny sędzia skazał by tego potwora na najwyższy wyrok , ale w Polsce normalnej sprawiedliwości nie ma, wyrok można kupić co by póżniej można było żreć marynowane ośmiorniczki.

Avatar
GOSC / 24 lipca 2014 o 00:52
0

Jaka kpina?  ciekawe ile tusk dostanie za Smoleńsk ?


Cos ci sie pomylilo to nie Tusk a Kaczynski powinien odpowiedziec ze wyprowadzil tyle ludzi i kazal ladowac.To on jest winien tej masakry.Kto bierze tyle waznych ludzi np.7 generalow i leci.To byl wielki nieudacznik a ty troch do szkoly bo rozum krotki.

Avatar
zenek / 23 lipca 2014 o 22:18
0

I jak ludzie mają mieć szacunek do sądów?? KPINA a nie wyrok! Swoją drogą mam nadzieję że zrobią temu bydlęciu z jego starej d**y ostrą jesień średniowiecza!

Avatar
JT / 23 lipca 2014 o 18:29
0

15 lat????? To jest jakies s..syństwo. Co to za sędzia???

Avatar
kreizi / 23 marca 2016 o 12:36
0

kto liczyl te dzieci? mial 12  bydlak a ile na boku nikt nie wie w tej chwili 9 zyje za morderstwo 12 lat smiech na sali i to podwojne morderstwo powinno byc ks albo ciezkie roboty bo ten bydlak nigdy sie praca nie skalal

Avatar
polak / 5 stycznia 2015 o 22:21
0

biedna rodzina tego potwora... współczuję im życia ze zwyrodnialcem. Pewnie mieli piekło a nie życie. Oby teraz życie im się polepszyło. A potwór niech zdechnie w piardlu. Kara? śmieszna. Ale w naszym kraju zbrodnie po alkoholu są zawsze lżej traktowane - zwyrol może się napić zgwałcić a potem powiedzieć że nie wiedział co robi. Chore prawo!! 15 bo zabił.. moim zdaniem ''oko za oko, ząb za ząb''. Szkoda że nie ma kary śmierci.... pierd*** obrońcy praw człowieka i ich chore zasady uznawania istot zwyrodniałych jako ludzi!!!


15 lat za gwałt i zabójstwo to nawet kpina nie jest...

to jest szmaciarz dzieciorob 11 ma zywych reszta nieznane pijak len popier***ec dzieci wyrosly tez na patologie zalosny

to jest szmaciarz dzieciorob 11 ma zywych reszta nieznane pijak len popier***ec dzieci wyrosly tez na patologie zalosny

rozwiń
Avatar
rozbawiona Iwona / 27 lipca 2014 o 08:08
0

Komunistycznego,zasłużonego działacza w platformie ma,to wtedy nie działa jednakowo na wszystkich,taki wymiar sprawiedliwości jaki premier,jaki rząd,zobacz co się ostatnimi czasy dzieje,zobacz co kelnerzy nagrali ? jedno wielkie czerwone,komunistyczno-konfidenckie łajno,nic nie zmieniło się od czasów Gomułki.

Ha,ha,ha tylko ceny się zmieniły i wiek emerytalny.

Avatar
Bolo / 27 lipca 2014 o 08:06
0

Komunistycznego,zasłużonego działacza w platformie ma,to wtedy nie działa jednakowo na wszystkich,taki wymiar sprawiedliwości jaki premier,jaki rząd,zobacz co się ostatnimi czasy dzieje,zobacz co kelnerzy nagrali ? jedno wielkie czerwone,komunistyczno-konfidenckie łajno,nic nie zmieniło się od czasów Gomułki.

Avatar
zasłużony Polak / 26 lipca 2014 o 21:52
0
Bardzo interesujące jest dlaczego zabójca młodej dziewczyny nawrot ze wsi Górki otrzymał tak niski wymiar kary? Trzy lata trwały rozprawy sądowe chociaż od początku wiadomo było kto jest zabójcą ciężarnej kobiety. Jakie znajomości musiały zadziałać i Kto z osób wysoko postawionych stał za zabójca- wampirem, który od czasu zbrodni od teraz chodzić wolny po wsi i śmiał się rodzinie ofiar w żywe oczy.Jakież były okoliczności łagodzące przy tego rodzaju zbrodni za podwójne zabójstwo matki i dziecka wampir dostał jedynie 15 lat przy czym może wyjść za dobre sprawowanie po kilku latach. Wynika z tego, że w Polsce nikt nie może czuć się bezpiecznie bo w biały dzień może być zamordowany.
Bardzo interesujące jest dlaczego zabójca młodej dziewczyny nawrot ze wsi Górki otrzymał tak niski wymiar kary? Trzy lata trwały rozprawy sądowe chociaż od początku wiadomo było kto jest zabójcą ciężarnej kobiety. Jakie znajomości musiały zadziałać i Kto z osób wysoko postawionych stał za zabójca- wampirem, który od czasu zbrodni od teraz chodzić wolny po wsi i śmiał się rodzinie ofiar w żywe oczy.Jakież były okoliczności łagodzące przy tego rodzaju zbrodni za podwójne zabójstwo matki i dziecka wampir dostał jedynie 15 lat przy czym może wyj... rozwiń
Avatar
Henio / 24 lipca 2014 o 09:28
0

Jaka kpina?  ciekawe ile tusk dostanie za Smoleńsk ?

Pewnie się nazbiera: za sztuczną mgłę, za hel, za magnes, za ślad aerodynamiczny, za meaconing, za fałszywą radiolatarnię, za trotyl i nitroglicerynę, za dwa wybuchy, za drgania silników, za ... dziadka z Wehrmachtu, za ... . A co!!! 

Avatar
tyle / 24 lipca 2014 o 07:17
0

sądy w Polsce są tyle warte co obecne rządy POiPSL knury patrzą tylko co by tu dobrego się nażreć i zabawić za społeczeństwa pieniądze ,Normalny sędzia skazał by tego potwora na najwyższy wyrok , ale w Polsce normalnej sprawiedliwości nie ma, wyrok można kupić co by póżniej można było żreć marynowane ośmiorniczki.

Avatar
GOSC / 24 lipca 2014 o 00:52
0

Jaka kpina?  ciekawe ile tusk dostanie za Smoleńsk ?


Cos ci sie pomylilo to nie Tusk a Kaczynski powinien odpowiedziec ze wyprowadzil tyle ludzi i kazal ladowac.To on jest winien tej masakry.Kto bierze tyle waznych ludzi np.7 generalow i leci.To byl wielki nieudacznik a ty troch do szkoly bo rozum krotki.

Avatar
zenek / 23 lipca 2014 o 22:18
0

I jak ludzie mają mieć szacunek do sądów?? KPINA a nie wyrok! Swoją drogą mam nadzieję że zrobią temu bydlęciu z jego starej d**y ostrą jesień średniowiecza!

Avatar
JT / 23 lipca 2014 o 18:29
0

15 lat????? To jest jakies s..syństwo. Co to za sędzia???