Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

21 lutego 2009 r.
21:39
Edytuj ten wpis

30-latka nie żyje, jej mąż został zatrzymany

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 20 A A

Chodel. Policjanci z Opola Lubelskiego wyjaśniają okoliczności zabójstwa 30-letniej Doroty W. Informację o morderstwie, do którego doszło po południu w Chodlu przekazała telefonicznie anonimowa osoba.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na miejscu lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon kobiety.

- Policjanci zatrzymali do wyjaśnienia męża kobiety - 32-letniego Marka W. Mężczyzna będzie przesłuchany - informuje Anna Smarzak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Trwa śledztwo w tej sprawie.


Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~gość~ / 7 kwietnia 2010 o 09:42
0
Znałam Ś.P Dorotę i wiem jak bardzo opiekowała się dziećmi więc proszę nie piszcie głupot.Miała romans z Kościelnym bo być może potrzebowała miłość, czułość, pocieszenia, którego niestety nie zaznała u męża który się nad nią m.in bił, znęcał
Avatar
E** / 26 lutego 2009 o 21:53
0
k napisał:
Byla matka i juz jej nie ma.Ona dolaczyla do grona szczesliwszych od nas.Ze grzeszyla kazdy z nas grzeszy.Nie szukajcie winnych,bo jestescie wszyscy mieszkancy Chodla winni,pochodze z tamtad i wiem jak wszyscy lubia prac czyjes brudy,pomimo ze kazdy z Was ma swoje(ja tez).Pomyslcie jak pomoc tym sierotom.One nie zasluzyly na taki los.Zostaly w swym mlodym wieku wystarczajaco ukarane.Jesli teraz nie znajda sie chetni do pokazania im lepszego zycia,to wiedzcie ze rosnaca z nimi nienawisc poprowadzi ich w slady ojca.Jesli dziadki zechca sie opiekowac nimi,pomuszcie im.Zamiast leciec na plebanie z serem lub plackiem zaniescie im. Niech czuja ze sa mieszkancami tej malej osady!
Pani Zyto moje najszczersze kondolecje.
Zawsze byla pani dla mnie wzorem MATKI(choc czesto nie bylo to latwe)


Ja również składam wyrazy współczucia całej rodzinie. nawet nie potrafię sobie wyobrazić co przeżywacie. Nie przejmujcie się podłymi wpisami. Chodel to bardzo podłe środowisko. Jest grupa ludzi, która tylko potrafi obmawiać innych, dręczyć i znęcać się psychicznie. Tu ludzie nie jednoczą się niestety w tragedii. Dotyczy to niestety większości. pewnie jeszcze nie jedną podłość wysmarują padalcy , nie zwracajcie na to uwagi. Życzę wam siły i wytrwałosci. Zaopiekujcie się dziećmi Dorotki, dla nich najlepiej by było gdyby stad wyjechały i zaczęły życie w innym środowisku nie z tymi podłymi ludźmi, którzy nie potrafią uszanować pamięci kobiety ich matki tak potwornie zamordowanej. Wyrazy Głębokiego współczucia dla wszystkich bliskich Doroty. [*]


Ja również składam wyrazy współczucia całej rodzinie. nawet nie potrafię sobie wyobrazić co przeżywacie. Nie przejmujcie się podłymi wpisami. Chodel to bardzo podłe środowisko. Jest grupa ludzi, która tylko potrafi obmawiać innych, dręczyć i znęcać się psychicznie. Tu ludzie nie jednoczą się niestety w tragedii. Dotyczy to niestety większości. pewnie jeszcze nie jedną podłość wysmarują padalcy , nie zwracajcie na to uwagi. Życzę wam siły i wytrwałosci. Zaopiekujcie się dziećmi Dorotki, dla nich najlepiej by było g... rozwiń
Avatar
Gość / 26 lutego 2009 o 11:57
0
ALE PODLI LUDDZIE, JAK W TAKIEJ SYTUACJI MOZNA MÓWIC O ROMANSIE, NIKT NIE JEST ŚWIĘTY I KAŻDY ODPOWIADA ZA SWOJE ŻYCIE I ZA SWOJE GRZECHY, TYLKO PODLI LUDZIE JESZCZE W TAKIEJ TYREGEDII MÓWIĄ O ROMANSACH, TO JUZ ICH PRYWATNA SPRAWA!!! SPÓJRZCIE NA OSIEROCONE DZIECI I NA MORDESTWO Z ZIMNĄ KRWIĄ . NAWET JEŚLI TO TEN PSYCHOPATA NIE MIAŁ PRAWA DO ZABICIA DOROTY
Avatar
K / 25 lutego 2009 o 17:12
0
jak proboszcz ma zwolnić kościelnego za romans?skoro sam ma dzieci i to każdy wie.
Avatar
ch / 24 lutego 2009 o 13:12
0
[quote name='d' date='22.02.2009, 07:38' post='97821']
No cóż jest to zapewne dramat dla rodziny i dzieci niema matki, a i ojciec szybko nie wróci. Ale święta to ona nie była, cały Chodel o tym romansie wiedział trwało to już kilkanaście miesięcy, jak chlop był w więzieniu to trzeba było dziecmi sie zająć a nie szukać pocieszenia w rękach
Nie sądzicie Że nie wam osądzać ? Że jest ktoś nad nami kto to zrobi dużo lepiej? Ona rachunek za życie już pewnie dostała. A co do was panowie ,to najgorsze przed wami i nie liczyłbym na to ,że boga nie ma.
[quote name='d' date='22.02.2009, 07:38' post='97821']
No cóż jest to zapewne dramat dla rodziny i dzieci niema matki, a i ojciec szybko nie wróci. Ale święta to ona nie była, cały Chodel o tym romansie wiedział trwało to już kilkanaście miesięcy, jak chlop był w więzieniu to trzeba było dziecmi sie zająć a nie szukać pocieszenia w rękach
Nie sądzicie Że nie wam osądzać ? Że jest ktoś nad nami kto to zrobi dużo lepiej? Ona rachunek za życie już pewnie dostała. A co do was panowie ,to najgorsze przed wami ... rozwiń
Avatar
nick / 24 lutego 2009 o 08:00
0
~gość~ napisał:
nie wiem jak inni sądzą, ale wg mnie osoba sprawująca jakby nie patrzeć jakąś funkcję kościelna powinna mieć jednak w miarę "czyste sumienie", a z tego co wiem to grzech cudzołóstwa jest grzechem ciężkim. proboszcz powinien mimo wszystko zareagować i zwolnić kościelnego z pełnionej funkcji. tak nie powinno być...


To w takim razie biskup Józef powinien zwolnic proboszcza za.........(wszyscy wiemy)
Avatar
nick / 24 lutego 2009 o 07:55
0
~gość~ napisał:
nie wiem jak inni sądzą, ale wg mnie osoba sprawująca jakby nie patrzeć jakąś funkcję kościelna powinna mieć jednak w miarę "czyste sumienie", a z tego co wiem to grzech cudzołóstwa jest grzechem ciężkim. proboszcz powinien mimo wszystko zareagować i zwolnić kościelnego z pełnionej funkcji. tak nie powinno być...

W takim razie biskup powinien zwolnić proboszcza za .............
Avatar
k / 24 lutego 2009 o 00:40
0
Byla matka i juz jej nie ma.Ona dolaczyla do grona szczesliwszych od nas.Ze grzeszyla kazdy z nas grzeszy.Nie szukajcie winnych,bo jestescie wszyscy mieszkancy Chodla winni,pochodze z tamtad i wiem jak wszyscy lubia prac czyjes brudy,pomimo ze kazdy z Was ma swoje(ja tez).Pomyslcie jak pomoc tym sierotom.One nie zasluzyly na taki los.Zostaly w swym mlodym wieku wystarczajaco ukarane.Jesli teraz nie znajda sie chetni do pokazania im lepszego zycia,to wiedzcie ze rosnaca z nimi nienawisc poprowadzi ich w slady ojca.Jesli dziadki zechca sie opiekowac nimi,pomuszcie im.Zamiast leciec na plebanie z serem lub plackiem zaniescie im. Niech czuja ze sa mieszkancami tej malej osady!
Pani Zyto moje najszczersze kondolecje.
Zawsze byla pani dla mnie wzorem MATKI(choc czesto nie bylo to latwe)
Byla matka i juz jej nie ma.Ona dolaczyla do grona szczesliwszych od nas.Ze grzeszyla kazdy z nas grzeszy.Nie szukajcie winnych,bo jestescie wszyscy mieszkancy Chodla winni,pochodze z tamtad i wiem jak wszyscy lubia prac czyjes brudy,pomimo ze kazdy z Was ma swoje(ja tez).Pomyslcie jak pomoc tym sierotom.One nie zasluzyly na taki los.Zostaly w swym mlodym wieku wystarczajaco ukarane.Jesli teraz nie znajda sie chetni do pokazania im lepszego zycia,to wiedzcie ze rosnaca z nimi nienawisc poprowadzi ich w slady ojca.Jesli dziadki zechca sie opi... rozwiń
Avatar
~gość~ / 23 lutego 2009 o 20:45
0
x napisał:
A co wg ciebie proboszcz powinien zrobic?!?!?! - wykląc ich, zakuć w lochach, wysłac na Syberię ???? NO CO MIAŁ ZROBIĆ ?!?!? A gdyby nawet zwolnił koscielnego, to co by to dało?! To byli dorosli ludzie, którzy sami podejmowali decyzje! Odpie**prz sie od proboszcza, bo to nie jego wina - poza tym, skad wiesz, czy nie reagował?? Miałby o tym trąbić na cały Chodel?!?! Człowieku, jakie Ty masz popiep**rzone myslenie!


nie wiem jak inni sądzą, ale wg mnie osoba sprawująca jakby nie patrzeć jakąś funkcję kościelna powinna mieć jednak w miarę "czyste sumienie", a z tego co wiem to grzech cudzołóstwa jest grzechem ciężkim. proboszcz powinien mimo wszystko zareagować i zwolnić kościelnego z pełnionej funkcji. tak nie powinno być...


nie wiem jak inni sądzą, ale wg mnie osoba sprawująca jakby nie patrzeć jakąś funkcję kościelna powinna mieć jednak w miarę "czyste sumienie", a z tego co wiem to grzech cudzołóstwa jest grzechem ciężkim. proboszcz powinien mimo wszystko zareagować i zwolnić kościelnego z pełnionej funkcji. tak nie powinno być... rozwiń
Avatar
~xxxxx~ / 23 lutego 2009 o 09:30
0
Każdy jest święty. Nikt nie mógł nic zrobić (najlepiej tak mówić). Ale czy musiało do tego dojść ??? Do tragedi
Avatar
~gość~ / 7 kwietnia 2010 o 09:42
0
Znałam Ś.P Dorotę i wiem jak bardzo opiekowała się dziećmi więc proszę nie piszcie głupot.Miała romans z Kościelnym bo być może potrzebowała miłość, czułość, pocieszenia, którego niestety nie zaznała u męża który się nad nią m.in bił, znęcał
Avatar
E** / 26 lutego 2009 o 21:53
0
k napisał:
Byla matka i juz jej nie ma.Ona dolaczyla do grona szczesliwszych od nas.Ze grzeszyla kazdy z nas grzeszy.Nie szukajcie winnych,bo jestescie wszyscy mieszkancy Chodla winni,pochodze z tamtad i wiem jak wszyscy lubia prac czyjes brudy,pomimo ze kazdy z Was ma swoje(ja tez).Pomyslcie jak pomoc tym sierotom.One nie zasluzyly na taki los.Zostaly w swym mlodym wieku wystarczajaco ukarane.Jesli teraz nie znajda sie chetni do pokazania im lepszego zycia,to wiedzcie ze rosnaca z nimi nienawisc poprowadzi ich w slady ojca.Jesli dziadki zechca sie opiekowac nimi,pomuszcie im.Zamiast leciec na plebanie z serem lub plackiem zaniescie im. Niech czuja ze sa mieszkancami tej malej osady!
Pani Zyto moje najszczersze kondolecje.
Zawsze byla pani dla mnie wzorem MATKI(choc czesto nie bylo to latwe)


Ja również składam wyrazy współczucia całej rodzinie. nawet nie potrafię sobie wyobrazić co przeżywacie. Nie przejmujcie się podłymi wpisami. Chodel to bardzo podłe środowisko. Jest grupa ludzi, która tylko potrafi obmawiać innych, dręczyć i znęcać się psychicznie. Tu ludzie nie jednoczą się niestety w tragedii. Dotyczy to niestety większości. pewnie jeszcze nie jedną podłość wysmarują padalcy , nie zwracajcie na to uwagi. Życzę wam siły i wytrwałosci. Zaopiekujcie się dziećmi Dorotki, dla nich najlepiej by było gdyby stad wyjechały i zaczęły życie w innym środowisku nie z tymi podłymi ludźmi, którzy nie potrafią uszanować pamięci kobiety ich matki tak potwornie zamordowanej. Wyrazy Głębokiego współczucia dla wszystkich bliskich Doroty. [*]


Ja również składam wyrazy współczucia całej rodzinie. nawet nie potrafię sobie wyobrazić co przeżywacie. Nie przejmujcie się podłymi wpisami. Chodel to bardzo podłe środowisko. Jest grupa ludzi, która tylko potrafi obmawiać innych, dręczyć i znęcać się psychicznie. Tu ludzie nie jednoczą się niestety w tragedii. Dotyczy to niestety większości. pewnie jeszcze nie jedną podłość wysmarują padalcy , nie zwracajcie na to uwagi. Życzę wam siły i wytrwałosci. Zaopiekujcie się dziećmi Dorotki, dla nich najlepiej by było g... rozwiń
Avatar
Gość / 26 lutego 2009 o 11:57
0
ALE PODLI LUDDZIE, JAK W TAKIEJ SYTUACJI MOZNA MÓWIC O ROMANSIE, NIKT NIE JEST ŚWIĘTY I KAŻDY ODPOWIADA ZA SWOJE ŻYCIE I ZA SWOJE GRZECHY, TYLKO PODLI LUDZIE JESZCZE W TAKIEJ TYREGEDII MÓWIĄ O ROMANSACH, TO JUZ ICH PRYWATNA SPRAWA!!! SPÓJRZCIE NA OSIEROCONE DZIECI I NA MORDESTWO Z ZIMNĄ KRWIĄ . NAWET JEŚLI TO TEN PSYCHOPATA NIE MIAŁ PRAWA DO ZABICIA DOROTY
Avatar
K / 25 lutego 2009 o 17:12
0
jak proboszcz ma zwolnić kościelnego za romans?skoro sam ma dzieci i to każdy wie.
Avatar
ch / 24 lutego 2009 o 13:12
0
[quote name='d' date='22.02.2009, 07:38' post='97821']
No cóż jest to zapewne dramat dla rodziny i dzieci niema matki, a i ojciec szybko nie wróci. Ale święta to ona nie była, cały Chodel o tym romansie wiedział trwało to już kilkanaście miesięcy, jak chlop był w więzieniu to trzeba było dziecmi sie zająć a nie szukać pocieszenia w rękach
Nie sądzicie Że nie wam osądzać ? Że jest ktoś nad nami kto to zrobi dużo lepiej? Ona rachunek za życie już pewnie dostała. A co do was panowie ,to najgorsze przed wami i nie liczyłbym na to ,że boga nie ma.
[quote name='d' date='22.02.2009, 07:38' post='97821']
No cóż jest to zapewne dramat dla rodziny i dzieci niema matki, a i ojciec szybko nie wróci. Ale święta to ona nie była, cały Chodel o tym romansie wiedział trwało to już kilkanaście miesięcy, jak chlop był w więzieniu to trzeba było dziecmi sie zająć a nie szukać pocieszenia w rękach
Nie sądzicie Że nie wam osądzać ? Że jest ktoś nad nami kto to zrobi dużo lepiej? Ona rachunek za życie już pewnie dostała. A co do was panowie ,to najgorsze przed wami ... rozwiń
Avatar
nick / 24 lutego 2009 o 08:00
0
~gość~ napisał:
nie wiem jak inni sądzą, ale wg mnie osoba sprawująca jakby nie patrzeć jakąś funkcję kościelna powinna mieć jednak w miarę "czyste sumienie", a z tego co wiem to grzech cudzołóstwa jest grzechem ciężkim. proboszcz powinien mimo wszystko zareagować i zwolnić kościelnego z pełnionej funkcji. tak nie powinno być...


To w takim razie biskup Józef powinien zwolnic proboszcza za.........(wszyscy wiemy)
Avatar
nick / 24 lutego 2009 o 07:55
0
~gość~ napisał:
nie wiem jak inni sądzą, ale wg mnie osoba sprawująca jakby nie patrzeć jakąś funkcję kościelna powinna mieć jednak w miarę "czyste sumienie", a z tego co wiem to grzech cudzołóstwa jest grzechem ciężkim. proboszcz powinien mimo wszystko zareagować i zwolnić kościelnego z pełnionej funkcji. tak nie powinno być...

W takim razie biskup powinien zwolnić proboszcza za .............
Avatar
k / 24 lutego 2009 o 00:40
0
Byla matka i juz jej nie ma.Ona dolaczyla do grona szczesliwszych od nas.Ze grzeszyla kazdy z nas grzeszy.Nie szukajcie winnych,bo jestescie wszyscy mieszkancy Chodla winni,pochodze z tamtad i wiem jak wszyscy lubia prac czyjes brudy,pomimo ze kazdy z Was ma swoje(ja tez).Pomyslcie jak pomoc tym sierotom.One nie zasluzyly na taki los.Zostaly w swym mlodym wieku wystarczajaco ukarane.Jesli teraz nie znajda sie chetni do pokazania im lepszego zycia,to wiedzcie ze rosnaca z nimi nienawisc poprowadzi ich w slady ojca.Jesli dziadki zechca sie opiekowac nimi,pomuszcie im.Zamiast leciec na plebanie z serem lub plackiem zaniescie im. Niech czuja ze sa mieszkancami tej malej osady!
Pani Zyto moje najszczersze kondolecje.
Zawsze byla pani dla mnie wzorem MATKI(choc czesto nie bylo to latwe)
Byla matka i juz jej nie ma.Ona dolaczyla do grona szczesliwszych od nas.Ze grzeszyla kazdy z nas grzeszy.Nie szukajcie winnych,bo jestescie wszyscy mieszkancy Chodla winni,pochodze z tamtad i wiem jak wszyscy lubia prac czyjes brudy,pomimo ze kazdy z Was ma swoje(ja tez).Pomyslcie jak pomoc tym sierotom.One nie zasluzyly na taki los.Zostaly w swym mlodym wieku wystarczajaco ukarane.Jesli teraz nie znajda sie chetni do pokazania im lepszego zycia,to wiedzcie ze rosnaca z nimi nienawisc poprowadzi ich w slady ojca.Jesli dziadki zechca sie opi... rozwiń
Avatar
~gość~ / 23 lutego 2009 o 20:45
0
x napisał:
A co wg ciebie proboszcz powinien zrobic?!?!?! - wykląc ich, zakuć w lochach, wysłac na Syberię ???? NO CO MIAŁ ZROBIĆ ?!?!? A gdyby nawet zwolnił koscielnego, to co by to dało?! To byli dorosli ludzie, którzy sami podejmowali decyzje! Odpie**prz sie od proboszcza, bo to nie jego wina - poza tym, skad wiesz, czy nie reagował?? Miałby o tym trąbić na cały Chodel?!?! Człowieku, jakie Ty masz popiep**rzone myslenie!


nie wiem jak inni sądzą, ale wg mnie osoba sprawująca jakby nie patrzeć jakąś funkcję kościelna powinna mieć jednak w miarę "czyste sumienie", a z tego co wiem to grzech cudzołóstwa jest grzechem ciężkim. proboszcz powinien mimo wszystko zareagować i zwolnić kościelnego z pełnionej funkcji. tak nie powinno być...


nie wiem jak inni sądzą, ale wg mnie osoba sprawująca jakby nie patrzeć jakąś funkcję kościelna powinna mieć jednak w miarę "czyste sumienie", a z tego co wiem to grzech cudzołóstwa jest grzechem ciężkim. proboszcz powinien mimo wszystko zareagować i zwolnić kościelnego z pełnionej funkcji. tak nie powinno być... rozwiń
Avatar
~xxxxx~ / 23 lutego 2009 o 09:30
0
Każdy jest święty. Nikt nie mógł nic zrobić (najlepiej tak mówić). Ale czy musiało do tego dojść ??? Do tragedi
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

18-latek wpadł podczas kontroli na ul. Turystycznej w Lublinie. Trzy miesiące aresztu

18-latek wpadł podczas kontroli na ul. Turystycznej w Lublinie. Trzy miesiące aresztu 0 0

W nocy z piątku na sobotę na ulicy Turystycznej policyjni wywiadowcy zatrzymali do kontroli drogowej samochód audi.

Lubelskie: Nieszczęśliwy skok ze spadochronem

Lubelskie: Nieszczęśliwy skok ze spadochronem 1 0

Do zdarzenia doszło w niedzielę na lotnisku w miejscowości Mokre koło Zamościa.

Znika popularna w Lublinie marka supermarketów. Połączenie z dużą siecią
galeria

Znika popularna w Lublinie marka supermarketów. Połączenie z dużą siecią 0 1

Jesienią z Lublina znikną sklepy Aldik. Zastąpią je Stokrotki. Pracownicy sieci czekają na zmiany z niepokojem.

PO zmieniła kandydata na prezydenta Wrocławia. Duże zaskoczenie
film

PO zmieniła kandydata na prezydenta Wrocławia. Duże zaskoczenie 1 0

Kazimierz Michał Ujazdowski nie będzie kandydatem Platformy Obywatelskiej na prezydenta Wrocławia – ogłosił przewodniczący tej partii Grzegorz Schetyna. Nowego kandydata Koalicji Obywatelskiej wskaże Nowoczesna. 

Musical "Metro" w Lublinie
14 października 2018, 18:00

Musical "Metro" w Lublinie 3 0

Co Gdzie Kiedy. Legendarny polski musical Metro zawita do Lublina. Znakomite przedstawienie w gwiazdorskiej obsadzie zobaczymy 14 października o godz. 18 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8).

Awantura o znaną kawiarnię w centrum Lublina. PO pyta o browar i o to czyje interesy reprezentuje radny PiS

Awantura o znaną kawiarnię w centrum Lublina. PO pyta o browar i o to czyje interesy reprezentuje radny PiS 6 24

Prokuratura zbada okoliczności zerwania przez Centrum Kultury w Lublinie umowy z przedsiębiorcą, który wynajmował od CK lokal pod kawiarnię. To reakcja na zawiadomienie od przedsiębiorcy, który sugeruje, że na zerwanie umowy naciskał zastępca prezydenta. On sam zaprzecza i mówi, że rozważa pozew o zniesławienie.

Ruch Izbica wygrywa w sparingach i sprawdza bramkarzy

Ruch Izbica wygrywa w sparingach i sprawdza bramkarzy 2 0

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA Ruch Izbica zamierza jedynie uzupełnić skład. Pilnie poszukiwani są specjaliści od gry między słupkami W okresie przygotowawczym Ruch Izbica odniósł drugie zwycięstwo z rzędu. Tym razem zespół trenera Andrzeja Rycaka rozbił Deltę Nielisz 7:4

Polscy przedsiębiorcy już nie będą musieli stosować pieczątek

Polscy przedsiębiorcy już nie będą musieli stosować pieczątek 0 1

W ciągu roku zniesiony ma być wymóg stosowania pieczątek przez przedsiębiorców.

Radni PSL plan dla wsi przygotowany przez PiS nazywają wyborczą kpiną

Radni PSL plan dla wsi przygotowany przez PiS nazywają wyborczą kpiną 1 42

Przygotowany przez rząd PiS plan dla wsi jest zdaniem radnych powiatu bialskiego wyborczą kpiną. A Janusz Skólimowski wicestarosta bialski z PiS przekonuje, że program zapewni rolnictwu wsparcie, rozwój i ochronę.

Symbol Wolności na rocznicę Powstania Warszawskiego w Puławach
1 sierpnia 2018, 19:00

Symbol Wolności na rocznicę Powstania Warszawskiego w Puławach 10 4

Co Gdzie Kiedy. 1 sierpnia Puławy włączą się w obchody 74. rocznicy Powstania Warszawskiego. Mieszkańcy zbiorą się w centrum miasta o godz. 19, aby oddać hołd Powstańcom i ułożyć olbrzymi znak Polski Walczącej.

Lublin: Miasto wydało zgodę na maszt telefonii komórkowej

Lublin: Miasto wydało zgodę na maszt telefonii komórkowej 0 3

Przy Zemborzyckiej 53 w Lublinie może powstać stacja bazowa telefonii komórkowej Play.

Wyrzucił psa przez balkon w trakcie kłótni. Zwierzę spadło z 4 piętra

Wyrzucił psa przez balkon w trakcie kłótni. Zwierzę spadło z 4 piętra 379 12

W trakcie kłótni pijany mężczyzna wyrzucił psa przez balkon. Zwierzę wypadło z czwartego piętra.

Pamiętasz Baobab? Galeria Labirynt zbiera wspomnienia

Pamiętasz Baobab? Galeria Labirynt zbiera wspomnienia 0 0

Wspomnienia o najsłynniejszym lubelskim drzewie, wyciętym w maju zeszłego roku z pl. Litewskiego, jeszcze do końca sierpnia będzie zbierać Galeria Labirynt.

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią 84 1

Unieważniony został przetarg na sprzęt dla nowego żłobka przy ul. Zelwerowicza. Problemem okazało się wyposażenie kuchni. Mimo to władze miasta zapewniają, że placówka zostanie otwarta zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, a posiłki będą początkowo dowożone z kuchni innego żłobka.

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji 1 1

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek spotkał się z mediami na swojej pierwszej konferencji prasowej. 47-letni szkoleniowiec zapewnił, że kadrę czeka ewolucja i stopniowe wprowadzanie nowych zawodników, a jej kapitanem pozostanie Robert Lewandowski

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!