Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

18 września 2011 r.
14:46
Edytuj ten wpis

Bełżyce: Mieszkańcy nie chcą targowiska w centrum miasta

0 9 A A
Przez te przenosiny na ul. Przemysłową mamy dużo mniej klientów. Nie przychodzą ani starsze osoby, a
Przez te przenosiny na ul. Przemysłową mamy dużo mniej klientów. Nie przychodzą ani starsze osoby, a

Mieszkańcy Bełżyc sąsiadujący z miejskim targowiskiem skarżą się na kupców. – Nie możemy ani spać, ani wyjechać z domu – przekonują. Chcą, aby handel odbywał się w innym miejscu. Na zmianę lokalizacji jest szansa, ale jeszcze nie w tym roku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Od początku sierpnia targowisko miejskie w Bełżycach, które odbywa się we wtorki i piątki funkcjonuje w innym miejscu, przy ul. Przemysłowej. Wcześniej handel był prowadzony w centrum miasta. Powodem przenosin są prowadzone roboty drogowe. Wszystko wskazuje na to, że targ wróci na stare miejsce prawdopodobnie już pod koniec września.

Jednak nie wszyscy są z tego powodu zadowoleni. – Nic nie mamy do targu, ale niech on się odbywa na wyznaczonym do tego terenie, w obrębie ogrodzenia, a nie na chodnikach i drodze – argumentuje Dariusz Chmielewski, mieszkaniec Bełżyc.

– Targ odbywa się w sumie na trzech skrzyżowaniach – precyzuje Wanda Węgiel, kolejna z protestujących osób.

– Samochody blokują w sumie kilka ulic, nie da się wyjechać z posesji – żali się Maria Świżek, która mieszka w pobliżu targowiska. – Gdyby się coś stało to nawet karetka pogotowia by tu nie dojechała.

– Kiedy jest targ tu nie da się normalnie żyć – przekonuje Stanisław Dudkowski, kolejny z mieszkańców. – Od godz. 5 rano kiedy zjeżdżają się kupcy nie da się już spać. Handlujący krzyczą i kłócą się. To targowisko funkcjonuje na jakiś dzikich zasadach.

– Jest też bałagan, ja mieszkam przy ul. Ogrodowej i śmieci tam też fruwają – dodaje Małgorzata Widz.

Niezadowoleni mieszkańcy zebrali podpisy, w sumie ok. 40 i swój protest skierowali do burmistrza Bełżyc. Pytają m.in. o to czy targ jest legalny.

Władze miasta jednoznacznie na to pytanie nie odpowiadają. – Jedna rzecz to targowisko a inna to chodniki, na których może być handel – odpowiada Ryszard Góra, burmistrz Bełżyc. I przekonuje: Tyle samo jest przeciwników, co zwolenników targowiska w centrum miasta. Kupcy pewnie i tak wrócą na stare miejsce.

Burmistrz podkreśla, że każda ze stron na swoje argumenty. –.Osoby handlujące na targowisku i prowadzące działalność gospodarczą w centrum miasta żalą się na brak klientów odkąd targ został przeniesiony – mówi Góra.

Potwierdzają to sami handlujący. – Tu jest okropnie, strasznie wieje – ubolewa Agata Lichaj, którą w piątek spotkaliśmy na placu przy ul. Przemysłowej. – Przez te przenosiny mamy dużo mniej klientów. Nie przychodzą ani starsze osoby, ani matki z dziećmi. Ja chciałabym wrócić na targ do centrum miasta.

Urzędnicy chcą jednak, aby docelowo targowisko funkcjonowało w zupełnie innym miejscu. – Chodzi o pół hektarową działkę w odległości ok. 200-300 metrów od targu koszyczkowego – wyjaśnia Góra. – Pomysł jest, ale nie jest to do zrobienie z dnia na dzień. Może będzie to możliwe w przyszłym roku, bo trzeba będzie zmienić plan zagospodarowania terenu.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mieszkaniec / 24 września 2011 o 11:49
0
Wszystkich którzy uważają że życie w takich warunkach jest normalne zapraszam do spędzenia choćby jednego miesiąca w tych klimatach. Pełno śmieci, brudu, ludzi załatwiających swoje potrzeby pod naszymi ogrodzeniami i szczury chodzące nocami po ulicy. Należy zrozumieć wszystkich ale skoro każdy chce handlować to przecież jest tyle wolnych lokali do wynajęcia,trzeba płacić ZUS jak wszyscy ponad 900 zł a nie pare groszy opłaty targowej i dziwne że nikt z tych kupców przez tyle lat nie wszedł na kasę fiskalną. Przecież według prawa wszyscy jesteśmy równi...
Avatar
Gość / 21 września 2011 o 07:29
0
[quote name='1,2,3' timestamp='1316493019' post='535892']
Przecież od kilkudziesieciu lat zabudowa wokół targu jest niezmieniona....drewniana zabudowa, walace sie stodoły itd....Czas na zmiany tym bardziej, że przecież jest tam dojście do stadionu miejskiego a w przyszłości do Orlików....które na pewno otworzy Premier....To ma być wydarzenie "roku" w Bełżycach !!!A wiec 'ktoś" juz dba o oprawę tego "spektaklu" w Fujarkowicach !!!!
[/quote]

i na koniec trzeba zmienić nazwę z Bełżyce Centrum na ,,Bełżyce Skansen"
[quote name='1,2,3' timestamp='1316493019' post='535892']
Przecież od kilkudziesieciu lat zabudowa wokół targu jest niezmieniona....drewniana zabudowa, walace sie stodoły itd....Czas na zmiany tym bardziej, że przecież jest tam dojście do stadionu miejskiego a w przyszłości do Orlików....które na pewno otworzy Premier....To ma być wydarzenie "roku" w Bełżycach !!!A wiec 'ktoś" juz dba o oprawę tego "spektaklu" w Fujarkowicach !!!!
[/quote]

rozwiń
Avatar
1,2,3 / 20 września 2011 o 06:30
0
Przecież od kilkudziesieciu lat zabudowa wokół targu jest niezmieniona....drewniana zabudowa, walace sie stodoły itd....Czas na zmiany tym bardziej, że przecież jest tam dojście do stadionu miejskiego a w przyszłości do Orlików....które na pewno otworzy Premier....To ma być wydarzenie "roku" w Bełżycach !!!A wiec 'ktoś" juz dba o oprawę tego "spektaklu" w Fujarkowicach !!!!
Avatar
targowica / 19 września 2011 o 13:41
0
To sobie żyjcie w takim syfie 2 razy w tygodniu. Papiery, papierki, reklamówki, reklamóweczki fruwające do godzin popołudniowych. Niefrasobliwość w sprzątaniu - gdzie jest i co robi zarządca tegoż "targowiska". Brud i smród bo cóż to za "szalet publiczny"- 2 szt. Toytoy.Samochodem aby wyjechać trzeba wyprowadzać dzień wcześniej lub przed 4 rano. Od 4 rano hałas: szczekania alarmów samochodowych, kłapanie drzwi i odgłosy rzucania metalowych części namiotów i tzw. stołów.Do budynków nie można wejść bo bramki pozastawiane. Płacimy podatki jak każdy inny mieszakańcy Bełżyc a żyjemy jak w slamsach. Ja pierniczę taką jak tu się wypowiadacie dziesięcioletnią tradycję. Chcę żyć jak człowiek a nie jak obywatel drugiej kategorii. Jeśli targ wróci ciekawe co zrobi elektorat w następnych wyborach dla obecnych radnych i burmistrza (z uwagi na treść wypowiedzi specjalnie piszę małą literą)a może "biedni" kupcy pomeldują się w Bełżycach aby ich wybrać? Niech targ zostanie przeniesiony na inną gminną ulicę a zobaczymy ile mieszkańcy wytrzymają.
To sobie żyjcie w takim syfie 2 razy w tygodniu. Papiery, papierki, reklamówki, reklamóweczki fruwające do godzin popołudniowych. Niefrasobliwość w sprzątaniu - gdzie jest i co robi zarządca tegoż "targowiska". Brud i smród bo cóż to za "szalet publiczny"- 2 szt. Toytoy.Samochodem aby wyjechać trzeba wyprowadzać dzień wcześniej lub przed 4 rano. Od 4 rano hałas: szczekania alarmów samochodowych, kłapanie drzwi i odgłosy rzucania metalowych części namiotów i tzw. stołów.Do budynków nie można wejść bo bramki pozastawiane. P... rozwiń
Avatar
fujarek / 19 września 2011 o 09:04
0
[quote name='Jagodziorz' timestamp='1316414214' post='535265']
No...tego jeszcze nie grali !!!! Bełżyce mają problem z umiejscowieniem targowiska ??? Przecież wystarczy "wyjechać" z tzw. Rynku w każdym kierunku aby zobaczyc puste place no i pola....np. początek ul. Wzgórze, "wątpliwy" dworzec PKS,obszar muru cmentarnego...itd. A centrum, już ktoś trzyma na tym "łapę" aby tam nie handlować....może pod supermarket....??? Nie dajcie sie nabić w "kolejną fujarę" !!!!
[/quote]
dobrze gadasz tylko że te działki są czyjeś a ustrój który pozwalał je zabrać już się dawno skończył, nowa planowana lokalizacja niedaleko od centrum powinna wypalić, najdziwniejsze jest to że niektórzy krytykanci targu zarabiali na nim na dziko a teraz rwą szaty, tłok na ulicach jest uciążliwy ale brak tłoku w sklepikach jest dużo bardziej uciążliwy (finansowo)
[quote name='Jagodziorz' timestamp='1316414214' post='535265']
No...tego jeszcze nie grali !!!! Bełżyce mają problem z umiejscowieniem targowiska ??? Przecież wystarczy "wyjechać" z tzw. Rynku w każdym kierunku aby zobaczyc puste place no i pola....np. początek ul. Wzgórze, "wątpliwy" dworzec PKS,obszar muru cmentarnego...itd. A centrum, już ktoś trzyma na tym "łapę" aby tam nie handlować....może pod supermarket....??? Nie dajcie sie nabić w "kolejną fujarę"... rozwiń
Avatar
Jagodziorz / 19 września 2011 o 08:36
0
No...tego jeszcze nie grali !!!! Bełżyce mają problem z umiejscowieniem targowiska ??? Przecież wystarczy "wyjechać" z tzw. Rynku w każdym kierunku aby zobaczyc puste place no i pola....np. początek ul. Wzgórze, "wątpliwy" dworzec PKS,obszar muru cmentarnego...itd. A centrum, już ktoś trzyma na tym "łapę" aby tam nie handlować....może pod supermarket....??? Nie dajcie sie nabić w "kolejną fujarę" !!!!
Avatar
MILA / 19 września 2011 o 07:26
0
Ładna tradycja jak z domu nie można wyjść TARG NA PRZEMYSŁOWEJ NIE ALE W DRZWIACH I OKNACH DOMÓW TEŻ NIE
Avatar
edek / 19 września 2011 o 02:37
0
Podejrzana jest sprawa z tymi przenosinami targowisk z centrów miast na obrzeża co staje się regułą w Polskich miastach !
Pretekst do tych przenosin zawsze się znajdzie.
Komu to przeszkadza aby ludzie mieli blisko zrobić zakupy od rolników bezpośrednio na targu bez marży sklepowych ?
Tyle lat funkcjonowały targi to po co to zmieniać.

Takie przeprowadzki z reguły prowadzą do spadku obrotów sprzedających w nowych miejscach oraz napedzenia ilości klientów w supermarketach.
Avatar
Gość / 18 września 2011 o 22:32
0
Dziesięciolecia tam był i niech tam zostanie Nie zabierajmy tego. To jest tradycja !
Avatar
mieszkaniec / 24 września 2011 o 11:49
0
Wszystkich którzy uważają że życie w takich warunkach jest normalne zapraszam do spędzenia choćby jednego miesiąca w tych klimatach. Pełno śmieci, brudu, ludzi załatwiających swoje potrzeby pod naszymi ogrodzeniami i szczury chodzące nocami po ulicy. Należy zrozumieć wszystkich ale skoro każdy chce handlować to przecież jest tyle wolnych lokali do wynajęcia,trzeba płacić ZUS jak wszyscy ponad 900 zł a nie pare groszy opłaty targowej i dziwne że nikt z tych kupców przez tyle lat nie wszedł na kasę fiskalną. Przecież według prawa wszyscy jesteśmy równi...
Avatar
Gość / 21 września 2011 o 07:29
0
[quote name='1,2,3' timestamp='1316493019' post='535892']
Przecież od kilkudziesieciu lat zabudowa wokół targu jest niezmieniona....drewniana zabudowa, walace sie stodoły itd....Czas na zmiany tym bardziej, że przecież jest tam dojście do stadionu miejskiego a w przyszłości do Orlików....które na pewno otworzy Premier....To ma być wydarzenie "roku" w Bełżycach !!!A wiec 'ktoś" juz dba o oprawę tego "spektaklu" w Fujarkowicach !!!!
[/quote]

i na koniec trzeba zmienić nazwę z Bełżyce Centrum na ,,Bełżyce Skansen"
[quote name='1,2,3' timestamp='1316493019' post='535892']
Przecież od kilkudziesieciu lat zabudowa wokół targu jest niezmieniona....drewniana zabudowa, walace sie stodoły itd....Czas na zmiany tym bardziej, że przecież jest tam dojście do stadionu miejskiego a w przyszłości do Orlików....które na pewno otworzy Premier....To ma być wydarzenie "roku" w Bełżycach !!!A wiec 'ktoś" juz dba o oprawę tego "spektaklu" w Fujarkowicach !!!!
[/quote]

rozwiń
Avatar
1,2,3 / 20 września 2011 o 06:30
0
Przecież od kilkudziesieciu lat zabudowa wokół targu jest niezmieniona....drewniana zabudowa, walace sie stodoły itd....Czas na zmiany tym bardziej, że przecież jest tam dojście do stadionu miejskiego a w przyszłości do Orlików....które na pewno otworzy Premier....To ma być wydarzenie "roku" w Bełżycach !!!A wiec 'ktoś" juz dba o oprawę tego "spektaklu" w Fujarkowicach !!!!
Avatar
targowica / 19 września 2011 o 13:41
0
To sobie żyjcie w takim syfie 2 razy w tygodniu. Papiery, papierki, reklamówki, reklamóweczki fruwające do godzin popołudniowych. Niefrasobliwość w sprzątaniu - gdzie jest i co robi zarządca tegoż "targowiska". Brud i smród bo cóż to za "szalet publiczny"- 2 szt. Toytoy.Samochodem aby wyjechać trzeba wyprowadzać dzień wcześniej lub przed 4 rano. Od 4 rano hałas: szczekania alarmów samochodowych, kłapanie drzwi i odgłosy rzucania metalowych części namiotów i tzw. stołów.Do budynków nie można wejść bo bramki pozastawiane. Płacimy podatki jak każdy inny mieszakańcy Bełżyc a żyjemy jak w slamsach. Ja pierniczę taką jak tu się wypowiadacie dziesięcioletnią tradycję. Chcę żyć jak człowiek a nie jak obywatel drugiej kategorii. Jeśli targ wróci ciekawe co zrobi elektorat w następnych wyborach dla obecnych radnych i burmistrza (z uwagi na treść wypowiedzi specjalnie piszę małą literą)a może "biedni" kupcy pomeldują się w Bełżycach aby ich wybrać? Niech targ zostanie przeniesiony na inną gminną ulicę a zobaczymy ile mieszkańcy wytrzymają.
To sobie żyjcie w takim syfie 2 razy w tygodniu. Papiery, papierki, reklamówki, reklamóweczki fruwające do godzin popołudniowych. Niefrasobliwość w sprzątaniu - gdzie jest i co robi zarządca tegoż "targowiska". Brud i smród bo cóż to za "szalet publiczny"- 2 szt. Toytoy.Samochodem aby wyjechać trzeba wyprowadzać dzień wcześniej lub przed 4 rano. Od 4 rano hałas: szczekania alarmów samochodowych, kłapanie drzwi i odgłosy rzucania metalowych części namiotów i tzw. stołów.Do budynków nie można wejść bo bramki pozastawiane. P... rozwiń
Avatar
fujarek / 19 września 2011 o 09:04
0
[quote name='Jagodziorz' timestamp='1316414214' post='535265']
No...tego jeszcze nie grali !!!! Bełżyce mają problem z umiejscowieniem targowiska ??? Przecież wystarczy "wyjechać" z tzw. Rynku w każdym kierunku aby zobaczyc puste place no i pola....np. początek ul. Wzgórze, "wątpliwy" dworzec PKS,obszar muru cmentarnego...itd. A centrum, już ktoś trzyma na tym "łapę" aby tam nie handlować....może pod supermarket....??? Nie dajcie sie nabić w "kolejną fujarę" !!!!
[/quote]
dobrze gadasz tylko że te działki są czyjeś a ustrój który pozwalał je zabrać już się dawno skończył, nowa planowana lokalizacja niedaleko od centrum powinna wypalić, najdziwniejsze jest to że niektórzy krytykanci targu zarabiali na nim na dziko a teraz rwą szaty, tłok na ulicach jest uciążliwy ale brak tłoku w sklepikach jest dużo bardziej uciążliwy (finansowo)
[quote name='Jagodziorz' timestamp='1316414214' post='535265']
No...tego jeszcze nie grali !!!! Bełżyce mają problem z umiejscowieniem targowiska ??? Przecież wystarczy "wyjechać" z tzw. Rynku w każdym kierunku aby zobaczyc puste place no i pola....np. początek ul. Wzgórze, "wątpliwy" dworzec PKS,obszar muru cmentarnego...itd. A centrum, już ktoś trzyma na tym "łapę" aby tam nie handlować....może pod supermarket....??? Nie dajcie sie nabić w "kolejną fujarę"... rozwiń
Avatar
Jagodziorz / 19 września 2011 o 08:36
0
No...tego jeszcze nie grali !!!! Bełżyce mają problem z umiejscowieniem targowiska ??? Przecież wystarczy "wyjechać" z tzw. Rynku w każdym kierunku aby zobaczyc puste place no i pola....np. początek ul. Wzgórze, "wątpliwy" dworzec PKS,obszar muru cmentarnego...itd. A centrum, już ktoś trzyma na tym "łapę" aby tam nie handlować....może pod supermarket....??? Nie dajcie sie nabić w "kolejną fujarę" !!!!
Avatar
MILA / 19 września 2011 o 07:26
0
Ładna tradycja jak z domu nie można wyjść TARG NA PRZEMYSŁOWEJ NIE ALE W DRZWIACH I OKNACH DOMÓW TEŻ NIE
Avatar
edek / 19 września 2011 o 02:37
0
Podejrzana jest sprawa z tymi przenosinami targowisk z centrów miast na obrzeża co staje się regułą w Polskich miastach !
Pretekst do tych przenosin zawsze się znajdzie.
Komu to przeszkadza aby ludzie mieli blisko zrobić zakupy od rolników bezpośrednio na targu bez marży sklepowych ?
Tyle lat funkcjonowały targi to po co to zmieniać.

Takie przeprowadzki z reguły prowadzą do spadku obrotów sprzedających w nowych miejscach oraz napedzenia ilości klientów w supermarketach.
Avatar
Gość / 18 września 2011 o 22:32
0
Dziesięciolecia tam był i niech tam zostanie Nie zabierajmy tego. To jest tradycja !
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 26 8

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 9 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 24 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 150 17

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 409 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 28 11

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 9 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 23 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!