Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

22 stycznia 2009 r.
11:38
Edytuj ten wpis

Handlowali narkotykami w szkołach

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 26 A A

Narkotyki o wartości ponad 70 tys. zł. rozprowadzili w szkołach trzej mężczyźni, których w środę zatrzymała lubelska policja. Dilerzy mieszkają w Chodlu, Opolu Lubelskim oraz Łęcznej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- 19-letni Konrad P., 24-letni Łukasz Ch. oraz 27-letni Adrian W. usłyszeli zarzuty wprowadzenia na rynek znacznych ilości narkotyków - mówi Jacek Deptuś, z lubelskiej policji.

- Policjanci ustalili, że dilerzy rozprowadzili od 2007 do 2008 roku 6500 tabletek ekstazy oraz 800 porcji marihuany i amfetaminy. Narkotyki były sprzedawane na terenie województwa lubelskiego w szkołach, pubach oraz dyskotekach.

Dilerzy mieszkają w Chodlu, Opolu Lubelskim oraz Łęcznej.

Sprawa jest częścią większego śledztwa dotyczącego gangu, który na szeroką skalę handlował narkotykami. Do pierwszych zatrzymań doszło w czerwcu 2008 roku.

- Wtedy w samochodzie na stacji benzynowej zatrzymano czterech podejrzanych, które handlowały narkotykami - dodaje Deptuś. - Kolejne osoby wpadły podczas przeszukań w swoich mieszkaniach.


Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Tarcza / 20 września 2010 r. o 11:28
Możecie mi wszyscy obciągnąć, nikogo nie sprzedałem i tak nie piszcie, bo zrobię z wami porządek.
Jak ktoś ma coś do mnie, to niech mi to osobiście powie, a nie oczernia na forum.
Sami jesteście frajerami cwaniaczki, nie pomyśleliście, że jak sprzedali ci dilerzy komuś
takie dużo ilości narkotyków, to że któryś z ich klientów mógł zostać z tym złapany,
i w zamian za powiedzenie od kogo kupił puszczali go i nie miał sprawy?
wystarczy ze złapali takich trzech klientów i już był powód do zatrzymania panów ze zdjęć.
Najłatwiej kogoś oczerniać, ja myślę że to wy ich sprzedaliście. Nara. Bez pozdrowień.
Możecie mi wszyscy obciągnąć, nikogo nie sprzedałem i tak nie piszcie, bo zrobię z wami porządek.
Jak ktoś ma coś do mnie, to niech mi to osobiście powie, a nie oczernia na forum.
Sami jesteście frajerami cwaniaczki, nie pomyśleliście, że jak sprzedali ci dilerzy komuś
takie dużo ilości narkotyków, to że któryś z ich klientów mógł zostać z tym złapany,
i w zamian za powiedzenie od kogo kupił puszczali go i nie miał sprawy?
wystarczy ze złapali takich trzech klientów i już był powód do zatrzymania panów ze zdjęć.... rozwiń
Avatar
Fackthesystem / 21 lutego 2009 r. o 22:10
co wy ku*** pier***icie to jest jedna wielka sciema. A wogóle kto to jest Deptuś????
Avatar
Poruszony / 29 stycznia 2009 r. o 14:38
Jestem ciekaw skad te cyfry ogromne sie wziely, czy jakis dziennikarzyna je sobie wymyslil czy podala je policja ktora oskarza niewinnych chlopakow na podstawie zeznan jakiegos frajera ktory ma niejedno na sumieniu i zrobi i powie wszystko zeby nie wrocic za kratki. policja powinna sie zastanowic czy zeznania takiej szmaty maja jaka kolwiek wartosc i czy wspolpraca z recydywista to dobry pomysl szczegolnie jesli w gre wchodzi zycie mlodych ludzi ktorzy napewno NIE SA PRZESTEPCAMI!!!
Avatar
SKIFWLIZ / 25 stycznia 2009 r. o 14:56
aaaaaaaaaa napisał:
Bełżyce ul.Słoneczna Przemysław Tarczynski



Wiesz ze jakby cos się stało temu(nieistotne czy łeb czy nie łeb)kto mieszka pod tym adresem to automatycznie TY jedziesz pierdzieć w pasiaki. Juz samo podanie tego adresu na publicznym forum jest karalne.... ...wiec zastanow sie zanim będziesz pisał podobne rzeczy.
Pozdro
Avatar
LLE / 24 stycznia 2009 r. o 20:53
miejmy nadzieje że wszystko sie wyjasni i niedlugo spotkamy sie z chlopakami. wiem że nic nie znalezli przy nich ani w miejscach zamieszkania, czy zeznania jakiegoś frajera są wystarczające....... ?? co to za dowody!!
Avatar
aaaaaaaaaa / 24 stycznia 2009 r. o 20:08
jlbichuj napisał:
powiedzcie który to ! dajcie jakis kontakt miejsce zamieszkania ! Tego co sprzedał !

Bełżyce ul.Słoneczna Przemysław Tarczynski
Avatar
jlbichuj / 24 stycznia 2009 r. o 14:16
powiedzcie który to ! dajcie jakis kontakt miejsce zamieszkania ! Tego co sprzedał !
Avatar
jlbichuj / 24 stycznia 2009 r. o 14:09
je***i mysala chyba ze sa wybrancami !!!! ku.rwy.... jeab.ac was dzienikarze !!!! konrad dobry chlopak nie winny ! pozdro Niuniek
Avatar
niuniek LLE / 24 stycznia 2009 r. o 00:04
Boga nie ma! Jam diabel w czlowieka skorze! Ale sie prujecie frajerzy na jakims forum!!! Szkoda slow. Cokolwiek myslisz pomyl odwrotnie!!Buzka dla kumatych .
Avatar
kkk... / 23 stycznia 2009 r. o 21:58
tak jest zgadzam sie kolego...
Avatar
Tarcza / 20 września 2010 r. o 11:28
Możecie mi wszyscy obciągnąć, nikogo nie sprzedałem i tak nie piszcie, bo zrobię z wami porządek.
Jak ktoś ma coś do mnie, to niech mi to osobiście powie, a nie oczernia na forum.
Sami jesteście frajerami cwaniaczki, nie pomyśleliście, że jak sprzedali ci dilerzy komuś
takie dużo ilości narkotyków, to że któryś z ich klientów mógł zostać z tym złapany,
i w zamian za powiedzenie od kogo kupił puszczali go i nie miał sprawy?
wystarczy ze złapali takich trzech klientów i już był powód do zatrzymania panów ze zdjęć.
Najłatwiej kogoś oczerniać, ja myślę że to wy ich sprzedaliście. Nara. Bez pozdrowień.
Możecie mi wszyscy obciągnąć, nikogo nie sprzedałem i tak nie piszcie, bo zrobię z wami porządek.
Jak ktoś ma coś do mnie, to niech mi to osobiście powie, a nie oczernia na forum.
Sami jesteście frajerami cwaniaczki, nie pomyśleliście, że jak sprzedali ci dilerzy komuś
takie dużo ilości narkotyków, to że któryś z ich klientów mógł zostać z tym złapany,
i w zamian za powiedzenie od kogo kupił puszczali go i nie miał sprawy?
wystarczy ze złapali takich trzech klientów i już był powód do zatrzymania panów ze zdjęć.... rozwiń
Avatar
Fackthesystem / 21 lutego 2009 r. o 22:10
co wy ku*** pier***icie to jest jedna wielka sciema. A wogóle kto to jest Deptuś????
Avatar
Poruszony / 29 stycznia 2009 r. o 14:38
Jestem ciekaw skad te cyfry ogromne sie wziely, czy jakis dziennikarzyna je sobie wymyslil czy podala je policja ktora oskarza niewinnych chlopakow na podstawie zeznan jakiegos frajera ktory ma niejedno na sumieniu i zrobi i powie wszystko zeby nie wrocic za kratki. policja powinna sie zastanowic czy zeznania takiej szmaty maja jaka kolwiek wartosc i czy wspolpraca z recydywista to dobry pomysl szczegolnie jesli w gre wchodzi zycie mlodych ludzi ktorzy napewno NIE SA PRZESTEPCAMI!!!
Avatar
SKIFWLIZ / 25 stycznia 2009 r. o 14:56
aaaaaaaaaa napisał:
Bełżyce ul.Słoneczna Przemysław Tarczynski



Wiesz ze jakby cos się stało temu(nieistotne czy łeb czy nie łeb)kto mieszka pod tym adresem to automatycznie TY jedziesz pierdzieć w pasiaki. Juz samo podanie tego adresu na publicznym forum jest karalne.... ...wiec zastanow sie zanim będziesz pisał podobne rzeczy.
Pozdro
Avatar
LLE / 24 stycznia 2009 r. o 20:53
miejmy nadzieje że wszystko sie wyjasni i niedlugo spotkamy sie z chlopakami. wiem że nic nie znalezli przy nich ani w miejscach zamieszkania, czy zeznania jakiegoś frajera są wystarczające....... ?? co to za dowody!!
Avatar
aaaaaaaaaa / 24 stycznia 2009 r. o 20:08
jlbichuj napisał:
powiedzcie który to ! dajcie jakis kontakt miejsce zamieszkania ! Tego co sprzedał !

Bełżyce ul.Słoneczna Przemysław Tarczynski
Avatar
jlbichuj / 24 stycznia 2009 r. o 14:16
powiedzcie który to ! dajcie jakis kontakt miejsce zamieszkania ! Tego co sprzedał !
Avatar
jlbichuj / 24 stycznia 2009 r. o 14:09
je***i mysala chyba ze sa wybrancami !!!! ku.rwy.... jeab.ac was dzienikarze !!!! konrad dobry chlopak nie winny ! pozdro Niuniek
Avatar
niuniek LLE / 24 stycznia 2009 r. o 00:04
Boga nie ma! Jam diabel w czlowieka skorze! Ale sie prujecie frajerzy na jakims forum!!! Szkoda slow. Cokolwiek myslisz pomyl odwrotnie!!Buzka dla kumatych .
Avatar
kkk... / 23 stycznia 2009 r. o 21:58
tak jest zgadzam sie kolego...
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

16-latek okradł wujka i tatę. Zabrał 45 tys. zł

16-latek okradł wujka i tatę. Zabrał 45 tys. zł

Dwóch nastolatków włamało się do zakładu wulkanizacyjnego w Parczewie. Ukradli 45 tys. zł. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że jeden z nich okradł własnego wujka.

LUK Lublin gra z BBTS Bielsko-Biała. Szybko wrócić do wygrywania

LUK Lublin gra z BBTS Bielsko-Biała. Szybko wrócić do wygrywania

LUK Lublin zmierzy się z BBTS Bielsko-Biała. Pierwszy gwizdek w hali Globus im. Tomasza Wojtowicza w niedzielę, o godzinie 14.45.

"Chopcy z Roosvelta" dwukrotnie w Teatrze Starym
3 lutego 2023, 19:00

"Chopcy z Roosvelta" dwukrotnie w Teatrze Starym

Teatr Stary w Lublinie (ul. Jezuicka 18) zaprasza na pokazy przedstawienia "Chopcy z Roosvelta" Teatru Nowego z Zabrza. Spektakl będzie można zobaczyć 3 lutego o godz. 19 i 4 lutego o godz. 17.

Muzeum, w którym kapie na głowę. Każda wpłata się liczy

Muzeum, w którym kapie na głowę. Każda wpłata się liczy

– Już niejednokrotnie okazaliście nam zaufanie i wsparcie – doceniają twórcy Muzeum Osiedli Mieszkaniowych, którzy zbierają fundusze by móc kontynuować działalność i utrzymać siedzibę na skraju osiedla projektowanego przez Zofię i Oskara Hansen.

Skoki narciarskie. W weekend zawody na mamuciej skoczni w Bad Mitterndorf

Skoki narciarskie. W weekend zawody na mamuciej skoczni w Bad Mitterndorf

W weekend najlepsi skoczkowie świata rywalizować będą na skoczni Kulm w austriackim Bad Mitterndorf. Będzie to tym samym inauguracja zawodów Pucharu Świata w lotach narciarskich. Naszą kadrę reprezentować będzie pięciu zawodników

Koncert w mieszkaniu pod Białą Podlaską. Wstęp „co łaska”

Koncert w mieszkaniu pod Białą Podlaską. Wstęp „co łaska”

Koncert w mieszkaniu? To możliwe i do tego wstęp „co łaska”. Tym razem, w Czosnówce pod Białą Podlaską wystąpi Patryk Pietrzak.

Najdłuższy autobus w mieście już wozi pasażerów

Najdłuższy autobus w mieście już wozi pasażerów

Jest długi i niskopodłogowy. Do tego ma półhybrydowy napęd. To nowy autobus Solaris, który właśnie wyjechał na bialskie ulice.

Dodatkowe środki unijne dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie

Dodatkowe środki unijne dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie

Ponad 5,4 mln zł dodatkowego dofinansowania – z czego ponad 3 mln zł stanowią Fundusze Europejskie, a ponad 2,2 mln zł to pieniądze z Budżetu Państwa – Zarząd Województwa Lubelskiego kieruje na projekt dotyczący przebudowy części szpitala, w tym gruntownej przebudowy Oddziałów: Hematologii, Onkologii, Anestezjologii i Polikliniki, a także doposażenie części obszarów udzielania świadczeń.

Nowa cukiernia w centrum Lublina "Lubimy szukać czegoś nowego"

Nowa cukiernia w centrum Lublina "Lubimy szukać czegoś nowego"

U nas królują bezy i serniki, a biszkoptowe torty pojawiają się tylko na urodziny. Na Ukrainie biszkopt jest na co dzień. Przełożony jest też nieco innym, bo mniej słodkim, kremem. W nowej lubelskiej cukierni polskie smaki mieszkają się z ukraińskimi.

Program TV 27-29 stycznia 2023. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?
27 stycznia 2023, 19:00

Program TV 27-29 stycznia 2023. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?

Kultowy "Absolwent", widowiskowe "Pompeje" i popularny "Cast Away" to niektóre z filmowych propozycji na weekend. Sprawdź, jakie filmy będzie można zobaczyć w naziemnej telewizji cyfrowej.

Chcą budowy ronda "Zbyt wielu ludzi zginęło w tym miejscu"

Chcą budowy ronda "Zbyt wielu ludzi zginęło w tym miejscu"

W przyszłym tygodniu radni gminy mają podjąć uchwałę o przekazaniu województwu lubelskiemu wsparcia na przebudowę niebezpiecznego skrzyżowania we Wronowie. Przetarg na budowę ronda łączącego trzy drogi, w tym DW nr 824, może zostać ogłoszony jeszcze w tym roku.

Polski Cukier AZS UMCS – Casademont Saragossa 69:66. Skromna zaliczka lublinianek [zdjęcia]
galeria

Polski Cukier AZS UMCS – Casademont Saragossa 69:66. Skromna zaliczka lublinianek [zdjęcia]

Polski Cukier AZS UMCS lepszy od Casademont Saragossa. W pierwszym meczu 1/8 finału EuroCup lublinianki pokonały u siebie rywalki z Hiszpanii 69:66. Rewanż zostanie rozegrany w najbliższą środę.

Nocne zwiedzanie wystawy "Beksiński w Lublinie"
27 stycznia 2023, 20:30

Nocne zwiedzanie wystawy "Beksiński w Lublinie"

Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) zaprasza na nocne zwiedzanie wystawy "Beksiński w Lublinie", które odbędzie się 27 i 28 stycznia o godz. 20.30. Warto skorzystać, bo to już ostatnia szansa na podziwianie obrazów artysty z Sanoka w Lublinie.

Koperta na wagę życia. Już prawie 200 mieszkańców ją ma

Koperta na wagę życia. Już prawie 200 mieszkańców ją ma

Ledwie dotarły, a już niemal wszystkie się rozeszły. Prawie 200 tzw. Kopert Życia zostało w tym miesiącu rozdanych mieszkańcom Hrubieszowa. Będą zamawiane kolejne.

"Zły" ponownie w Centrum Kultury
3 lutego 2023, 19:00

"Zły" ponownie w Centrum Kultury

Spektakl będący autobiograficzną opowieścią Dariusza Jeża będzie można znów zobaczyć na deskach Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12). Pokazy w ramach Sceny InVitro odbędą się w dniach 3-5 lutego o godz. 19.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!