Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

7 stycznia 2011 r.
12:45
Edytuj ten wpis

Hurtownia mrożonek pod Lublinem zamknięta za złe warunki sanitarne

0 23 A A
Hurtownia zamknięta przez sanepid (Piotr P. / dziennikarz obywatelski MM Lublin)
Hurtownia zamknięta przez sanepid (Piotr P. / dziennikarz obywatelski MM Lublin)

Sanepid zamknął hurtownię mrożonek w Kalinówce pod Lublinem za skandaliczne warunki przechowywania żywności.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Nie sądziliśmy że w dzisiejszych czasach możemy jeszcze spotkać tak skandaliczne warunki sanitarne oraz nieprzestrzeganie elementarnych zasad przy obrocie żywnością - mówi w rozmowie z dziennikarzem obywatelskim MM Lublin Barbara Sawa – Wojtanowicz z lubelskiego sanepidu.

O jakie nieprawidłowości chodzi - czytaj więcej na MM Lublin: Kalinówka: Sanepid zamknął hurtownię mrożonek za skandaliczne warunki sanitarne

Więcej o skandalicznych warunkach w hurtowni jeszcze dziś na stronie Dziennika Wschodniego i w jutrzejszym wydaniu gazety.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
NAPI / 9 stycznia 2011 o 00:39
0
[quote name='Gość' timestamp='1294526974' post='419491']
pracowałem u was Tomaszku widziałem co sie dzieje i żadnych postępów nie uczynilscie.Sorki ze tak napisałem ale boli mnie jak traktowaliscie i chyba nic sie nie zmieniło jak trakujecie w dalszym ciagu pracowników.Uwazacie wszystkich za złodzieji a popatrzcie sie na siebie pierwsze.Datownik nieznalazł sie przypadkiem zobaczymy finał tej sprawy niebawem.A JAK KTOS WYPIŁ PIWO LUB DWA W PIATEK PO PRACY TO WIELKIE HALO.Rotacja u was pracowników jest duża tylko paru utrzymuje sie nadal czas sie zastanowic POPATRZEC TEZ NA DRUGA STONE MEDALU

Żadnych postępów powiadasz, to powiem ci chyba od 4 lat firmy nie widziałeś. Myśle ze widziałeś pozytywne zmiany a nawet pracowałeś w niej całkiem niedawno. To co piszesz to zwykłe kłamstwa. Boli cie jak traktowali cie Państwo Królowie? To czemu sie nie pochwalisz co takiego robili? Jak pisałem wcześniej, nic nie wartymi oskarzeniami bez żadnych potwierdzeń nic nie udowodnisz. Powtarszasz się, "Uwazacie wszystkich za złodzieji a popatrzcie sie na siebie pierwsze" Jakich wszystkich? niestety firma Król miała kilku złodzieji za pracowników ale kilku to nie wszyscy. Datownik? no tak, nie znalazł się przypadkiem, jakims dziwnym trafem nasłana kontrola sanepidu wiedziała dokładnie gdzie go szukać, zreszta nie tylko tego. Wszystkie nieprawidłowości zostały odnalezione nadzwyczaj szybko i sprawnie, mozna by odnieść wrażenie ze ktoś to tam specjalnie zostawił i poinformował sanepid gdzie mają szukać. Piwo lub dwa w piątek? Wyzywany od pijaków jest pan Król a niejaki Robert B czy Paweł P bez piwka to z pracy nie wychodził. Śmiem twierdzić że ci panowie powinni pojść do jakiegoś lekarza bo w takim tempie to ich wątroby długo nie pociągna. Duza rotacja pracowników?? HAHAHA, wybacz ale większej głupoty to ja w tym temacie nie czytałem . Większosć pracuje po kilka/kilkanaście lat
[quote name='Gość' timestamp='1294526974' post='419491']
pracowałem u was Tomaszku widziałem co sie dzieje i żadnych postępów nie uczynilscie.Sorki ze tak napisałem ale boli mnie jak traktowaliscie i chyba nic sie nie zmieniło jak trakujecie w dalszym ciagu pracowników.Uwazacie wszystkich za złodzieji a popatrzcie sie na siebie pierwsze.Datownik nieznalazł sie przypadkiem zobaczymy finał tej sprawy niebawem.A JAK KTOS WYPIŁ PIWO LUB DWA W PIATEK PO PRACY TO WIELKIE HALO.Rotacja u was pracowników jest duża tylko ... rozwiń
Avatar
Gość / 8 stycznia 2011 o 23:49
0
pracowałem u was Tomaszku widziałem co sie dzieje i żadnych postępów nie uczynilscie.Sorki ze tak napisałem ale boli mnie jak traktowaliscie i chyba nic sie nie zmieniło jak trakujecie w dalszym ciagu pracowników.Uwazacie wszystkich za złodzieji a popatrzcie sie na siebie pierwsze.Datownik nieznalazł sie przypadkiem zobaczymy finał tej sprawy niebawem.A JAK KTOS WYPIŁ PIWO LUB DWA W PIATEK PO PRACY TO WIELKIE HALO.Rotacja u was pracowników jest duża tylko paru utrzymuje sie nadal czas sie zastanowic POPATRZEC TEZ NA DRUGA STONE MEDALU
Avatar
Gośc / 8 stycznia 2011 o 23:39
0
[quote name='NAPI' timestamp='1294444826' post='418970']
Upośledzony jakiś jesteś??
[/quote]
Avatar
MATI / 8 stycznia 2011 o 16:27
0
Najlepszy jest to ze kierowcy sa niczemu niewinni , tylko od jednego kupiłem towar na 1 grupie cenowej , a zobaczyłem jak wyszedł ze sklpu i kasował seta.Moze to był ....nadstan lub zmieniał grupe cenowa .Ciekawe kto okradł -okrada firmę czy jak w/w dwóch oczernianych pracowników czy moze ci co mieszkaja na wsiach a pracują u P.KRÓL.
Avatar
NAPI / 8 stycznia 2011 o 08:59
0
Dokładnie, panowie w wieku po dwadzieścia pare czy trzydzieści pare lat alkoholu na oczy nie widzieli i brali z szefa przykład bo łony swojich rozumów nimajo i muszo z szefa naśladować wzory zachowań. Naprawde żałosne
Avatar
jarek / 8 stycznia 2011 o 08:15
0
[quote name='gosc' timestamp='1294410479' post='418605']
Skoro p.Król pije to i jego pracownicy... nie od dzis to wiadomo...
[/quote]
No tak trzydziestoparoletni chłopcy brali przykład z szefa i dlatego codziennie pili w pracy(no ,bo wcześniej broń boże-to szef był dla nich przykładem),a wiadomo,że jak się pije to się nie pracuje....
Avatar
Stop Hejterom. / 8 stycznia 2011 o 01:17
0
Pojebało. Hejterzy spinać się pod meczami jakiś ku*** słabych druzyn. Idioci. Nie wiem czy polowa z was wie, że za takie hasła może beknąć za pomówienie, pomawianie, a nie którzy nawet za obrazę.
Avatar
NAPI / 8 stycznia 2011 o 01:16
0
~dawny pracownik~ napisał "hahahahahahahahahahaha dobre. Domyślam się że odezwał się któryś synalek Królów. Pewnie młodszy gdyż starszy jest za tępy żeby coś takiego napisać, po drugie jego znajomość komputerów jest zerowa. Królowie miękie serce-śmiech, każdego traktowali jak złodzieja, choć sami robili przekręty. Za każdym razem były kombinacje jak tu uciąć choć trochę z wypłaty. A i radzę nie nazywać nikogo złodziejem bez udowodnienia tych zarzutów, gdyż owszem, każdemu kto odchodził zarzucano kradzież, lezcz były to tylko puste słowa, które nigdy nie przełożyły się w prawde. Po drugie dlaczego nigdy się tym nie zainteresowała policja, tylko za każdym razem wasze oskarżenia kończyły się fiaskiem? Po trzecie chyba nie wmówisz nikomu, że to pracownicy dla swojego "widzimisie" przerabiali daty, sprowadzili szczury i utrzymywali taki syf. Przecież tak było 3 lata temu jak pracowałem, i jak widać jest do tej pory. Może także powiesz że pracownicy-złodzieje nie odprowadzali pełnych składek do zus-u i może to pracownicy-złodzieje fałszowali ewidencje pracy. Wiesz jestem za tym, żeby wszyscy co tam pracowali przez ostatnie lata, a trochę nas się tam przewinęło zebrali się razem i wspólnie poszli do sądu zeznawać. Oczywiście zgodnie z prawdą, pod przysięgą, ciekawe co wtedy powiesz. Jak coś ja idę pierwszy." Ty już poszedłeś pierwszy na skarge. Tępaków to szukaj sobie w swoim gronie. Złodzieji traktuje się tak jak na to zasługują, a to że złodzieje na to nie przystają to chyba logiczne, całe szczęscie nie każdy tak jak piszesz jest złodziejem, poza tym nawet złodziejowi udowodnić jakąkolwiek wine jest nezwykle trudno. W końcu prawo konstruowane przez ludzi nieuczciwych musi być złodziejom przychylne a państwo Królowie mają dośc użerania się z nieucziwymi pracownikami. Myślę że ważniejsza dla nich jest praca. Uciąć troche z wypłaty? Przykłady proszę a nie puste slogany a'la Napieralski. Twierdzisz że syf? To ja przepraszam ale pracownicy są od utrzymania ładu i czystosci, to leży w ich zakresie obowiązków. Szczury? Ty to je pewnie na filmach widziałes "dawny pracowniku" a nie w firmie Król. Przerabiali daty? Znajdz kogokolwiek kto potwierdzi te pomówienia lub też ucierpiał ze względu na nieświerzy towar. Tak było 3lata temu jak pracowałes? To po co pracowałes skoro tak źle i czemu nic nie poprawiłes? ZUS? EWIDENCJA PRACY? Takie puste slogany to każdy tepak potrafi powiedzieć. Już nie będę wspominał nawet o tym że dzięki Pawłowi P lub Robertowi B (zapewne jeden z nich ukrywa sie pod nickiem "dawny pracownik") kilkunastu ich byłych kolegów może stracić pracę. Ale co ich to obchodzi, czego tu wymagać od zwolenników ideologii Karola Marksa (o ile wiedzą kto to jest, wszak nie każdy czerwony ma pojecie o swojej ideologii), w końcu to kapusie i delikatnie mówiąc ludzie niezbyt uczciwi.
~dawny pracownik~ napisał "hahahahahahahahahahaha dobre. Domyślam się że odezwał się któryś synalek Królów. Pewnie młodszy gdyż starszy jest za tępy żeby coś takiego napisać, po drugie jego znajomość komputerów jest zerowa. Królowie miękie serce-śmiech, każdego traktowali jak złodzieja, choć sami robili przekręty. Za każdym razem były kombinacje jak tu uciąć choć trochę z wypłaty. A i radzę nie nazywać nikogo złodziejem bez udowodnienia tych zarzutów, gdyż owszem, każdemu kto odchodził zarzucano kradzież, lezcz były to tylko puste słowa... rozwiń
Avatar
NAPI / 8 stycznia 2011 o 01:00
0
[quote name='Gość' timestamp='1294439439' post='418952']
PIJA WÓDKE BO KTOS IM NA TO DAJE JAWNY PRZYKŁAD hHHHHHHHHHHAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAA
[/quote]
Upośledzony jakiś jesteś??
Avatar
Gość / 7 stycznia 2011 o 23:30
0
PIJA WÓDKE BO KTOS IM NA TO DAJE JAWNY PRZYKŁAD hHHHHHHHHHHAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAA
Avatar
NAPI / 9 stycznia 2011 o 00:39
0
[quote name='Gość' timestamp='1294526974' post='419491']
pracowałem u was Tomaszku widziałem co sie dzieje i żadnych postępów nie uczynilscie.Sorki ze tak napisałem ale boli mnie jak traktowaliscie i chyba nic sie nie zmieniło jak trakujecie w dalszym ciagu pracowników.Uwazacie wszystkich za złodzieji a popatrzcie sie na siebie pierwsze.Datownik nieznalazł sie przypadkiem zobaczymy finał tej sprawy niebawem.A JAK KTOS WYPIŁ PIWO LUB DWA W PIATEK PO PRACY TO WIELKIE HALO.Rotacja u was pracowników jest duża tylko paru utrzymuje sie nadal czas sie zastanowic POPATRZEC TEZ NA DRUGA STONE MEDALU

Żadnych postępów powiadasz, to powiem ci chyba od 4 lat firmy nie widziałeś. Myśle ze widziałeś pozytywne zmiany a nawet pracowałeś w niej całkiem niedawno. To co piszesz to zwykłe kłamstwa. Boli cie jak traktowali cie Państwo Królowie? To czemu sie nie pochwalisz co takiego robili? Jak pisałem wcześniej, nic nie wartymi oskarzeniami bez żadnych potwierdzeń nic nie udowodnisz. Powtarszasz się, "Uwazacie wszystkich za złodzieji a popatrzcie sie na siebie pierwsze" Jakich wszystkich? niestety firma Król miała kilku złodzieji za pracowników ale kilku to nie wszyscy. Datownik? no tak, nie znalazł się przypadkiem, jakims dziwnym trafem nasłana kontrola sanepidu wiedziała dokładnie gdzie go szukać, zreszta nie tylko tego. Wszystkie nieprawidłowości zostały odnalezione nadzwyczaj szybko i sprawnie, mozna by odnieść wrażenie ze ktoś to tam specjalnie zostawił i poinformował sanepid gdzie mają szukać. Piwo lub dwa w piątek? Wyzywany od pijaków jest pan Król a niejaki Robert B czy Paweł P bez piwka to z pracy nie wychodził. Śmiem twierdzić że ci panowie powinni pojść do jakiegoś lekarza bo w takim tempie to ich wątroby długo nie pociągna. Duza rotacja pracowników?? HAHAHA, wybacz ale większej głupoty to ja w tym temacie nie czytałem . Większosć pracuje po kilka/kilkanaście lat
[quote name='Gość' timestamp='1294526974' post='419491']
pracowałem u was Tomaszku widziałem co sie dzieje i żadnych postępów nie uczynilscie.Sorki ze tak napisałem ale boli mnie jak traktowaliscie i chyba nic sie nie zmieniło jak trakujecie w dalszym ciagu pracowników.Uwazacie wszystkich za złodzieji a popatrzcie sie na siebie pierwsze.Datownik nieznalazł sie przypadkiem zobaczymy finał tej sprawy niebawem.A JAK KTOS WYPIŁ PIWO LUB DWA W PIATEK PO PRACY TO WIELKIE HALO.Rotacja u was pracowników jest duża tylko ... rozwiń
Avatar
Gość / 8 stycznia 2011 o 23:49
0
pracowałem u was Tomaszku widziałem co sie dzieje i żadnych postępów nie uczynilscie.Sorki ze tak napisałem ale boli mnie jak traktowaliscie i chyba nic sie nie zmieniło jak trakujecie w dalszym ciagu pracowników.Uwazacie wszystkich za złodzieji a popatrzcie sie na siebie pierwsze.Datownik nieznalazł sie przypadkiem zobaczymy finał tej sprawy niebawem.A JAK KTOS WYPIŁ PIWO LUB DWA W PIATEK PO PRACY TO WIELKIE HALO.Rotacja u was pracowników jest duża tylko paru utrzymuje sie nadal czas sie zastanowic POPATRZEC TEZ NA DRUGA STONE MEDALU
Avatar
Gośc / 8 stycznia 2011 o 23:39
0
[quote name='NAPI' timestamp='1294444826' post='418970']
Upośledzony jakiś jesteś??
[/quote]
Avatar
MATI / 8 stycznia 2011 o 16:27
0
Najlepszy jest to ze kierowcy sa niczemu niewinni , tylko od jednego kupiłem towar na 1 grupie cenowej , a zobaczyłem jak wyszedł ze sklpu i kasował seta.Moze to był ....nadstan lub zmieniał grupe cenowa .Ciekawe kto okradł -okrada firmę czy jak w/w dwóch oczernianych pracowników czy moze ci co mieszkaja na wsiach a pracują u P.KRÓL.
Avatar
NAPI / 8 stycznia 2011 o 08:59
0
Dokładnie, panowie w wieku po dwadzieścia pare czy trzydzieści pare lat alkoholu na oczy nie widzieli i brali z szefa przykład bo łony swojich rozumów nimajo i muszo z szefa naśladować wzory zachowań. Naprawde żałosne
Avatar
jarek / 8 stycznia 2011 o 08:15
0
[quote name='gosc' timestamp='1294410479' post='418605']
Skoro p.Król pije to i jego pracownicy... nie od dzis to wiadomo...
[/quote]
No tak trzydziestoparoletni chłopcy brali przykład z szefa i dlatego codziennie pili w pracy(no ,bo wcześniej broń boże-to szef był dla nich przykładem),a wiadomo,że jak się pije to się nie pracuje....
Avatar
Stop Hejterom. / 8 stycznia 2011 o 01:17
0
Pojebało. Hejterzy spinać się pod meczami jakiś ku*** słabych druzyn. Idioci. Nie wiem czy polowa z was wie, że za takie hasła może beknąć za pomówienie, pomawianie, a nie którzy nawet za obrazę.
Avatar
NAPI / 8 stycznia 2011 o 01:16
0
~dawny pracownik~ napisał "hahahahahahahahahahaha dobre. Domyślam się że odezwał się któryś synalek Królów. Pewnie młodszy gdyż starszy jest za tępy żeby coś takiego napisać, po drugie jego znajomość komputerów jest zerowa. Królowie miękie serce-śmiech, każdego traktowali jak złodzieja, choć sami robili przekręty. Za każdym razem były kombinacje jak tu uciąć choć trochę z wypłaty. A i radzę nie nazywać nikogo złodziejem bez udowodnienia tych zarzutów, gdyż owszem, każdemu kto odchodził zarzucano kradzież, lezcz były to tylko puste słowa, które nigdy nie przełożyły się w prawde. Po drugie dlaczego nigdy się tym nie zainteresowała policja, tylko za każdym razem wasze oskarżenia kończyły się fiaskiem? Po trzecie chyba nie wmówisz nikomu, że to pracownicy dla swojego "widzimisie" przerabiali daty, sprowadzili szczury i utrzymywali taki syf. Przecież tak było 3 lata temu jak pracowałem, i jak widać jest do tej pory. Może także powiesz że pracownicy-złodzieje nie odprowadzali pełnych składek do zus-u i może to pracownicy-złodzieje fałszowali ewidencje pracy. Wiesz jestem za tym, żeby wszyscy co tam pracowali przez ostatnie lata, a trochę nas się tam przewinęło zebrali się razem i wspólnie poszli do sądu zeznawać. Oczywiście zgodnie z prawdą, pod przysięgą, ciekawe co wtedy powiesz. Jak coś ja idę pierwszy." Ty już poszedłeś pierwszy na skarge. Tępaków to szukaj sobie w swoim gronie. Złodzieji traktuje się tak jak na to zasługują, a to że złodzieje na to nie przystają to chyba logiczne, całe szczęscie nie każdy tak jak piszesz jest złodziejem, poza tym nawet złodziejowi udowodnić jakąkolwiek wine jest nezwykle trudno. W końcu prawo konstruowane przez ludzi nieuczciwych musi być złodziejom przychylne a państwo Królowie mają dośc użerania się z nieucziwymi pracownikami. Myślę że ważniejsza dla nich jest praca. Uciąć troche z wypłaty? Przykłady proszę a nie puste slogany a'la Napieralski. Twierdzisz że syf? To ja przepraszam ale pracownicy są od utrzymania ładu i czystosci, to leży w ich zakresie obowiązków. Szczury? Ty to je pewnie na filmach widziałes "dawny pracowniku" a nie w firmie Król. Przerabiali daty? Znajdz kogokolwiek kto potwierdzi te pomówienia lub też ucierpiał ze względu na nieświerzy towar. Tak było 3lata temu jak pracowałes? To po co pracowałes skoro tak źle i czemu nic nie poprawiłes? ZUS? EWIDENCJA PRACY? Takie puste slogany to każdy tepak potrafi powiedzieć. Już nie będę wspominał nawet o tym że dzięki Pawłowi P lub Robertowi B (zapewne jeden z nich ukrywa sie pod nickiem "dawny pracownik") kilkunastu ich byłych kolegów może stracić pracę. Ale co ich to obchodzi, czego tu wymagać od zwolenników ideologii Karola Marksa (o ile wiedzą kto to jest, wszak nie każdy czerwony ma pojecie o swojej ideologii), w końcu to kapusie i delikatnie mówiąc ludzie niezbyt uczciwi.
~dawny pracownik~ napisał "hahahahahahahahahahaha dobre. Domyślam się że odezwał się któryś synalek Królów. Pewnie młodszy gdyż starszy jest za tępy żeby coś takiego napisać, po drugie jego znajomość komputerów jest zerowa. Królowie miękie serce-śmiech, każdego traktowali jak złodzieja, choć sami robili przekręty. Za każdym razem były kombinacje jak tu uciąć choć trochę z wypłaty. A i radzę nie nazywać nikogo złodziejem bez udowodnienia tych zarzutów, gdyż owszem, każdemu kto odchodził zarzucano kradzież, lezcz były to tylko puste słowa... rozwiń
Avatar
NAPI / 8 stycznia 2011 o 01:00
0
[quote name='Gość' timestamp='1294439439' post='418952']
PIJA WÓDKE BO KTOS IM NA TO DAJE JAWNY PRZYKŁAD hHHHHHHHHHHAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAA
[/quote]
Upośledzony jakiś jesteś??
Avatar
Gość / 7 stycznia 2011 o 23:30
0
PIJA WÓDKE BO KTOS IM NA TO DAJE JAWNY PRZYKŁAD hHHHHHHHHHHAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAA
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy 0 0

30 lipca przedstawiciele komisji zakładowej NSZZ Solidarność spotkają się z przedstawicielami sieci Aldik. Będą rozmawiać o podwyżkach. Jeśli nie usłyszą konkretów, nie wykluczają rozpoczęcia strajku.

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać 0 1

W drugim kwartale tego roku Polacy kupili mniej nowych mieszkań niż rok wcześniej. W statystykach GUS widać pierwsze symptomy spadku aktywności deweloperów – oceniają eksperci. Liczba nowych pozwoleń na budowę rośnie, ale wolniej niż kiedyś.

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku
22 lipca 2018, 17:00

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku 1 0

Co Gdzie Kiedy. Trwa Festiwal Fresków w Lublinie. W najbliższą niedzielę, 22 lipca o godz. 17 w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku odbędzie się koncert Szymona Krzemiania i Grzegorza Siedlaczka.

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później 15 3

Ostry ból głowy, 40-stopniowa gorączka, wymioty. – Stan męża się pogarszał, dosłownie miotał się z bólu, a ja byłam bezsilna – opowiada Katarzyna Gnaś. Mimo to, 26-latek nie został przyjęty do szpitala w Poniatowej. Kilka dni później zmarł

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku 0 0

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski 6 0

W rewanżowym meczu I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów zespół z Warszawy pokonał na swoim stadionie niżej notowanego rywala z Irlandii i awansował do dalszej fazy rozgrywek

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka 3 1

Kolejna stłuczka na rondzie Wyszyńskiego w Zamościu. Od 6 czerwca obowiązuje tu ruch okrężny a kierowcy nadal mają problemy

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł 7 4

Ponad 900 tys. zł udało się odzyskać miastu od zadłużonych najemców mieszkań komunalnych, którzy zgłosili się do programu dającego im szansę na umorzenie do 70 proc. zaległości. Z takiej możliwości skorzystała prawie co siódma z uprawnionych osób. Jak dużych długów mogą się pozbyć?

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie 2 3

Maria Kosidło z Radzynia Podlaskiego zaczęła we wtorek pikietę pod Urzędem Miasta. W toczącym się od dwóch lat sporze chodzi o mieszkanie komunalne. Kobieta zarzuca urzędnikom, że bezprawnie rozwiązali z nią umowę i zajęli lokum

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!"
film

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!" 36 26

Hodowcy świń z okolic Parczewa zablokowali samochód lekarzy weterynarii, którzy zamierzali przeprowadzić ubój zwierząt zagrożonych afrykańskim pomorem świń. – Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła – nie ukrywa przewodniczący rolniczego stowarzyszenia, który przyjechał wesprzeć okolicznych mieszkańców