Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

16 grudnia 2011 r.
19:21
Edytuj ten wpis

Jastków: Bezprawnie zbierali opłaty za wodę. Teraz nie chcą oddać pieniędzy

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 26 A A
Wiele osób traktuje wodę jak powietrze, jakby należała się każdemu i w każdej ilości – mówi Zbigniew
Wiele osób traktuje wodę jak powietrze, jakby należała się każdemu i w każdej ilości – mówi Zbigniew

Urzędnicy z Jastkowa wbrew prawu pobierali opłaty za wodę wykorzystywaną do podlewania trawników i kwiatów. Jednak pieniędzy mieszkańcom nie zamierza oddać.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Nasz czytelnik wybudował kilka lat temu dom w gminie Jastków. Choć miał osobny licznik na wodę ogrodową, płacił za nią jak za ścieki odprowadzane do kanalizacji.

– Urzędnicy tłumaczyli, że muszę płacić – stwierdza nasz rozmówca. Tymczasem w maju okazało się, że urzędnicy z Jastkowa nie mieli racji.

Sprawą opłat za wodę ogrodową zajął się Wojewódzki Sąd Administracyjny. I orzekł, że rada gminy naruszyła prawo pobierając opłaty. Nasz czytelnik przypadkowo dowiedział się o wyroku i zażądał od władz gminy zwrotu prawie 900 zł za 196 m. sześć. (4,5 zł/metr sześć. – red). Jednak gmina pieniędzy nie zwróciła.

– Prawo nie działa wstecz i według moich prawników nie powinniśmy zwracać pieniędzy pobranych do czasu uprawomocnienia wyroku. Jeśli ktoś domaga się zwrotu to możemy iść do sądu – stwierdza Zbigniew Samoń, wójt gminy Jastków.

Pod koniec listopada nasz rozmówca dostał nową fakturę, w której ponownie została naliczona opłata za wodę pobraną na cele ogrodowe. Nasz czytelnik jeszcze raz napisał do gminy i zażądał korekty faktury. Tym razem zapowiedział, że skieruje sprawę do sądu. Urząd poddaje jednak w wątpliwość wskazania licznika ogrodowego i zamierza przeprowadzić kontrolę.

– To zdumiewające, że nadal pobierają opłaty mimo wyroku sądu – stwierdza czytelnik.

Zastanawiał się czy o wyroku wiedzą inni mieszkańcy gminy. – W urzędzie od jednego z pracowników usłyszałem, że ludzie nie są informowani, bo "to nie leży w interesie gminy”. To nie w porządku, że tak stawiają sprawę. Skoro wzięli pieniądze nielegalnie to powinni je zwrócić. Liczyli, że nikt nie dowie się o wyroku – stwierdza.

Wójt Samoń tłumaczy, że opłaty nie wzięły się z chęci "wydarcia pieniędzy” mieszkańcom. – Chodziło o dobro wspólne, ograniczenie wykorzystania wody na przykład do podlewania trawników czy mycia samochodu. Wiele osób traktuje wodę jak powietrze, jakby należała się każdemu i w każdej ilości. A u nas rury są cienkie i przy duży zużyciu wody na jednej ulicy to kilkaset metrów dalej tej wody brakuje innym ludziom – mówi Samoń i zapowiada, że gmina podwyższy opłaty za dodatkowe wodomierze.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mieszkanka gminy Jastków / 29 grudnia 2011 r. o 15:15
[quote name='Dona' timestamp='1324144048' post='571811']
Wójt gminy Jastków to BURAK i CHAM i to jest kolejna sprawa, która wypłynęła na światło dzienne a ten "PAN" nic sobie z tego nie robi i śmieje się ludziom w twarz oraz łamiąc prawo i czuje się bezkarny. LUDZIE ZRÓBMY REFERENDUM W GMINIE JASKÓW I POZBAWMY TEGO IMPERTYNENTA STANOWISKA."CHAMIE" Wójcie zrezygnuj (wiem że tego nie zrobisz bo zarabiasz ponad 12 000 zł) z zajmowanego stanowiska bo mieszkańcy gminy zrobią ci "przykrości" ŚMIECHEM. IMPERTYNENT=IMPOTENT ja nie chcę mieć takiego wójta!!! Jeśli ktoś popiera moje zdanie to proszę dopisać się do mojego komentarza. Nieudolna władza na poziomie gminy to niesprawna i ciężka egzystencja ludzi chcących uczestniczyć w życiu danej grupy społecznej. POWIEDZMY TEJ PERSONIE NIE.
[/quote]

Popieram !!! Jestem za !!!
[quote name='Dona' timestamp='1324144048' post='571811']
Wójt gminy Jastków to BURAK i CHAM i to jest kolejna sprawa, która wypłynęła na światło dzienne a ten "PAN" nic sobie z tego nie robi i śmieje się ludziom w twarz oraz łamiąc prawo i czuje się bezkarny. LUDZIE ZRÓBMY REFERENDUM W GMINIE JASKÓW I POZBAWMY TEGO IMPERTYNENTA STANOWISKA."CHAMIE" Wójcie zrezygnuj (wiem że tego nie zrobisz bo zarabiasz ponad 12 000 zł) z zajmowanego stanowiska bo mieszkańcy gminy zrobią ci "przykrości&qu... rozwiń
Avatar
Też Dąbrowica / 20 grudnia 2011 r. o 16:13
Cześć, chciałbym zrobić to samo co ty Zdzisław.
Możesz napisac na moj emial jak to zrobić?
nagasen@wp.pl
Z góry dziękuję,

i Wesołych Swiat Życzę.



[quote name='zdzisław' timestamp='1324362741' post='572976']
Nie chodzi o opłatę za wodę tylko za ściek, których woda ogrodowa nie produkuje. Faktycznie Gmina przegrała sprawę a efektem tego powinno być zastosowanie się do wyroku ale jak widać Wójt Jastkowa nie zamierza go respektować.Jest nas znaczna grupka i zamierzamy Pana doktora Wójta przywołać do porządku. Mało kto wie ale gmina przegrała jeszcze jedną sprawę związaną z nielegalnym pobieranie4m opłat za przyłącza wody. Gmina pobierała po 2 000,00 zł. W 2006 r zapłaciłem taką sumę a w 2011 odzyskałem ją ale bez odsetek, których teraz dochodzę. Jak się okazało w ocenie Wójta ta sprawa nie była przedawniona. Proszę wszystkich, którzy dokonali takiej wpłaty aby zażądali zwrotu. Ja jak wcześniej zaznaczyłem tą kwotę odzyskałem po 3 dniach od złożenia pisma do Gminy.

Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz sukcesów i pomyślności w nadchodzącym Nowym ROKU życzy mieszkaniec Gminy Jastków. A wójtowi życzę opamiętania i zmiany prawników.
[/quote]
Cześć, chciałbym zrobić to samo co ty Zdzisław.
Możesz napisac na moj emial jak to zrobić?
nagasen@wp.pl
Z góry dziękuję,

i Wesołych Swiat Życzę.



[quote name='zdzisław' timestamp='1324362741' post='572976']
Nie chodzi o opłatę za wodę tylko za ściek, których woda ogrodowa nie produkuje. Faktycznie Gmina przegrała sprawę a efektem tego powinno być zastosowanie się do wyroku ale jak widać Wójt Jastkowa nie zamierza go respektować.Jest nas zna... rozwiń
Avatar
zdzisław / 20 grudnia 2011 r. o 07:32
Nie chodzi o opłatę za wodę tylko za ściek, których woda ogrodowa nie produkuje. Faktycznie Gmina przegrała sprawę a efektem tego powinno być zastosowanie się do wyroku ale jak widać Wójt Jastkowa nie zamierza go respektować.Jest nas znaczna grupka i zamierzamy Pana doktora Wójta przywołać do porządku. Mało kto wie ale gmina przegrała jeszcze jedną sprawę związaną z nielegalnym pobieranie4m opłat za przyłącza wody. Gmina pobierała po 2 000,00 zł. W 2006 r zapłaciłem taką sumę a w 2011 odzyskałem ją ale bez odsetek, których teraz dochodzę. Jak się okazało w ocenie Wójta ta sprawa nie była przedawniona. Proszę wszystkich, którzy dokonali takiej wpłaty aby zażądali zwrotu. Ja jak wcześniej zaznaczyłem tą kwotę odzyskałem po 3 dniach od złożenia pisma do Gminy.

Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz sukcesów i pomyślności w nadchodzącym Nowym ROKU życzy mieszkaniec Gminy Jastków. A wójtowi życzę opamiętania i zmiany prawników.
Nie chodzi o opłatę za wodę tylko za ściek, których woda ogrodowa nie produkuje. Faktycznie Gmina przegrała sprawę a efektem tego powinno być zastosowanie się do wyroku ale jak widać Wójt Jastkowa nie zamierza go respektować.Jest nas znaczna grupka i zamierzamy Pana doktora Wójta przywołać do porządku. Mało kto wie ale gmina przegrała jeszcze jedną sprawę związaną z nielegalnym pobieranie4m opłat za przyłącza wody. Gmina pobierała po 2 000,00 zł. W 2006 r zapłaciłem taką sumę a w 2011 odzyskałem ją ale bez odsetek, których teraz dochod... rozwiń
Avatar
zdzisław / 19 grudnia 2011 r. o 07:27
[quote name='gosc' timestamp='1324148057' post='571843']
prawdziwa cnota krytyk się nie boi
[/quote]
Avatar
były radny / 18 grudnia 2011 r. o 17:52
Pan redaktor napisał że , W.S.A. orzekł iż rada gminy naruszyła prawo ,i tak i nie , bo to wójt przedstawia radzie ucwały - po sprawdzeniu przez prawnika gminnego , a jego ośmiu poplecznków bez dyskusji to uchwala ,co Samoń potwierdza zapowiadając wprowadzenie opłat za dodatkowe wodomierze. A co do wyroku WSA to nawet radni nie są informowani bo pracownicy mają zakaz rozmów z opozycją .
Kiedyś temu smutnemu człowiekowi przeszkadzał rządzić PiR a teraz kto ?
Avatar
kaska drozd / 18 grudnia 2011 r. o 09:40
wojt mysli ze w gmienie mieszka ciemnogrod:) ostro sie zawiedzie
Avatar
magda / 18 grudnia 2011 r. o 09:25
a ja jestem za dowolaniem go
Avatar
gosc / 17 grudnia 2011 r. o 19:54
[quote name='Dona' timestamp='1324144048' post='571811']
Wójt gminy Jastków to BURAK i CHAM i to jest kolejna sprawa, która wypłynęła na światło dzienne a ten "PAN" nic sobie z tego nie robi i śmieje się ludziom w twarz oraz łamiąc prawo i czuje się bezkarny. LUDZIE ZRÓBMY REFERENDUM W GMINIE JASKÓW I POZBAWMY TEGO IMPERTYNENTA STANOWISKA."CHAMIE" Wójcie zrezygnuj (wiem że tego nie zrobisz bo zarabiasz ponad 12 000 zł) z zajmowanego stanowiska bo mieszkańcy gminy zrobią ci "przykrości" ŚMIECHEM. IMPERTYNENT=IMPOTENT ja nie chcę mieć takiego wójta!!! Jeśli ktoś popiera moje zdanie to proszę dopisać się do mojego komentarza. Nieudolna władza na poziomie gminy to niesprawna i ciężka egzystencja ludzi chcących uczestniczyć w życiu danej grupy społecznej. POWIEDZMY TEJ PERSONIE NIE.
[/quote]
prawdziwa cnota krytyk się nie boi
[quote name='Dona' timestamp='1324144048' post='571811']
Wójt gminy Jastków to BURAK i CHAM i to jest kolejna sprawa, która wypłynęła na światło dzienne a ten "PAN" nic sobie z tego nie robi i śmieje się ludziom w twarz oraz łamiąc prawo i czuje się bezkarny. LUDZIE ZRÓBMY REFERENDUM W GMINIE JASKÓW I POZBAWMY TEGO IMPERTYNENTA STANOWISKA."CHAMIE" Wójcie zrezygnuj (wiem że tego nie zrobisz bo zarabiasz ponad 12 000 zł) z zajmowanego stanowiska bo mieszkańcy gminy zrobią ci "przykrości&qu... rozwiń
Avatar
gosc / 17 grudnia 2011 r. o 19:51
Prawdziwa cnota krytyk się nie boi
Avatar
gosc / 17 grudnia 2011 r. o 19:49
[quote name='Dona' timestamp='1324144048' post='571811']
Wójt gminy Jastków to BURAK i CHAM i to jest kolejna sprawa, która wypłynęła na światło dzienne a ten "PAN" nic sobie z tego nie robi i śmieje się ludziom w twarz oraz łamiąc prawo i czuje się bezkarny. LUDZIE ZRÓBMY REFERENDUM W GMINIE JASKÓW I POZBAWMY TEGO IMPERTYNENTA STANOWISKA."CHAMIE" Wójcie zrezygnuj (wiem że tego nie zrobisz bo zarabiasz ponad 12 000 zł) z zajmowanego stanowiska bo mieszkańcy gminy zrobią ci "przykrości" ŚMIECHEM. IMPERTYNENT=IMPOTENT ja nie chcę mieć takiego wójta!!! Jeśli ktoś popiera moje zdanie to proszę dopisać się do mojego komentarza. Nieudolna władza na poziomie gminy to niesprawna i ciężka egzystencja ludzi chcących uczestniczyć w życiu danej grupy społecznej. POWIEDZMY TEJ PERSONIE NIE.
[/quote]
[quote name='Dona' timestamp='1324144048' post='571811']
Wójt gminy Jastków to BURAK i CHAM i to jest kolejna sprawa, która wypłynęła na światło dzienne a ten "PAN" nic sobie z tego nie robi i śmieje się ludziom w twarz oraz łamiąc prawo i czuje się bezkarny. LUDZIE ZRÓBMY REFERENDUM W GMINIE JASKÓW I POZBAWMY TEGO IMPERTYNENTA STANOWISKA."CHAMIE" Wójcie zrezygnuj (wiem że tego nie zrobisz bo zarabiasz ponad 12 000 zł) z zajmowanego stanowiska bo mieszkańcy gminy zrobią ci "przykrości&qu... rozwiń
Avatar
mieszkanka gminy Jastków / 29 grudnia 2011 r. o 15:15
[quote name='Dona' timestamp='1324144048' post='571811']
Wójt gminy Jastków to BURAK i CHAM i to jest kolejna sprawa, która wypłynęła na światło dzienne a ten "PAN" nic sobie z tego nie robi i śmieje się ludziom w twarz oraz łamiąc prawo i czuje się bezkarny. LUDZIE ZRÓBMY REFERENDUM W GMINIE JASKÓW I POZBAWMY TEGO IMPERTYNENTA STANOWISKA."CHAMIE" Wójcie zrezygnuj (wiem że tego nie zrobisz bo zarabiasz ponad 12 000 zł) z zajmowanego stanowiska bo mieszkańcy gminy zrobią ci "przykrości" ŚMIECHEM. IMPERTYNENT=IMPOTENT ja nie chcę mieć takiego wójta!!! Jeśli ktoś popiera moje zdanie to proszę dopisać się do mojego komentarza. Nieudolna władza na poziomie gminy to niesprawna i ciężka egzystencja ludzi chcących uczestniczyć w życiu danej grupy społecznej. POWIEDZMY TEJ PERSONIE NIE.
[/quote]

Popieram !!! Jestem za !!!
[quote name='Dona' timestamp='1324144048' post='571811']
Wójt gminy Jastków to BURAK i CHAM i to jest kolejna sprawa, która wypłynęła na światło dzienne a ten "PAN" nic sobie z tego nie robi i śmieje się ludziom w twarz oraz łamiąc prawo i czuje się bezkarny. LUDZIE ZRÓBMY REFERENDUM W GMINIE JASKÓW I POZBAWMY TEGO IMPERTYNENTA STANOWISKA."CHAMIE" Wójcie zrezygnuj (wiem że tego nie zrobisz bo zarabiasz ponad 12 000 zł) z zajmowanego stanowiska bo mieszkańcy gminy zrobią ci "przykrości&qu... rozwiń
Avatar
Też Dąbrowica / 20 grudnia 2011 r. o 16:13
Cześć, chciałbym zrobić to samo co ty Zdzisław.
Możesz napisac na moj emial jak to zrobić?
nagasen@wp.pl
Z góry dziękuję,

i Wesołych Swiat Życzę.



[quote name='zdzisław' timestamp='1324362741' post='572976']
Nie chodzi o opłatę za wodę tylko za ściek, których woda ogrodowa nie produkuje. Faktycznie Gmina przegrała sprawę a efektem tego powinno być zastosowanie się do wyroku ale jak widać Wójt Jastkowa nie zamierza go respektować.Jest nas znaczna grupka i zamierzamy Pana doktora Wójta przywołać do porządku. Mało kto wie ale gmina przegrała jeszcze jedną sprawę związaną z nielegalnym pobieranie4m opłat za przyłącza wody. Gmina pobierała po 2 000,00 zł. W 2006 r zapłaciłem taką sumę a w 2011 odzyskałem ją ale bez odsetek, których teraz dochodzę. Jak się okazało w ocenie Wójta ta sprawa nie była przedawniona. Proszę wszystkich, którzy dokonali takiej wpłaty aby zażądali zwrotu. Ja jak wcześniej zaznaczyłem tą kwotę odzyskałem po 3 dniach od złożenia pisma do Gminy.

Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz sukcesów i pomyślności w nadchodzącym Nowym ROKU życzy mieszkaniec Gminy Jastków. A wójtowi życzę opamiętania i zmiany prawników.
[/quote]
Cześć, chciałbym zrobić to samo co ty Zdzisław.
Możesz napisac na moj emial jak to zrobić?
nagasen@wp.pl
Z góry dziękuję,

i Wesołych Swiat Życzę.



[quote name='zdzisław' timestamp='1324362741' post='572976']
Nie chodzi o opłatę za wodę tylko za ściek, których woda ogrodowa nie produkuje. Faktycznie Gmina przegrała sprawę a efektem tego powinno być zastosowanie się do wyroku ale jak widać Wójt Jastkowa nie zamierza go respektować.Jest nas zna... rozwiń
Avatar
zdzisław / 20 grudnia 2011 r. o 07:32
Nie chodzi o opłatę za wodę tylko za ściek, których woda ogrodowa nie produkuje. Faktycznie Gmina przegrała sprawę a efektem tego powinno być zastosowanie się do wyroku ale jak widać Wójt Jastkowa nie zamierza go respektować.Jest nas znaczna grupka i zamierzamy Pana doktora Wójta przywołać do porządku. Mało kto wie ale gmina przegrała jeszcze jedną sprawę związaną z nielegalnym pobieranie4m opłat za przyłącza wody. Gmina pobierała po 2 000,00 zł. W 2006 r zapłaciłem taką sumę a w 2011 odzyskałem ją ale bez odsetek, których teraz dochodzę. Jak się okazało w ocenie Wójta ta sprawa nie była przedawniona. Proszę wszystkich, którzy dokonali takiej wpłaty aby zażądali zwrotu. Ja jak wcześniej zaznaczyłem tą kwotę odzyskałem po 3 dniach od złożenia pisma do Gminy.

Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz sukcesów i pomyślności w nadchodzącym Nowym ROKU życzy mieszkaniec Gminy Jastków. A wójtowi życzę opamiętania i zmiany prawników.
Nie chodzi o opłatę za wodę tylko za ściek, których woda ogrodowa nie produkuje. Faktycznie Gmina przegrała sprawę a efektem tego powinno być zastosowanie się do wyroku ale jak widać Wójt Jastkowa nie zamierza go respektować.Jest nas znaczna grupka i zamierzamy Pana doktora Wójta przywołać do porządku. Mało kto wie ale gmina przegrała jeszcze jedną sprawę związaną z nielegalnym pobieranie4m opłat za przyłącza wody. Gmina pobierała po 2 000,00 zł. W 2006 r zapłaciłem taką sumę a w 2011 odzyskałem ją ale bez odsetek, których teraz dochod... rozwiń
Avatar
zdzisław / 19 grudnia 2011 r. o 07:27
[quote name='gosc' timestamp='1324148057' post='571843']
prawdziwa cnota krytyk się nie boi
[/quote]
Avatar
były radny / 18 grudnia 2011 r. o 17:52
Pan redaktor napisał że , W.S.A. orzekł iż rada gminy naruszyła prawo ,i tak i nie , bo to wójt przedstawia radzie ucwały - po sprawdzeniu przez prawnika gminnego , a jego ośmiu poplecznków bez dyskusji to uchwala ,co Samoń potwierdza zapowiadając wprowadzenie opłat za dodatkowe wodomierze. A co do wyroku WSA to nawet radni nie są informowani bo pracownicy mają zakaz rozmów z opozycją .
Kiedyś temu smutnemu człowiekowi przeszkadzał rządzić PiR a teraz kto ?
Avatar
kaska drozd / 18 grudnia 2011 r. o 09:40
wojt mysli ze w gmienie mieszka ciemnogrod:) ostro sie zawiedzie
Avatar
magda / 18 grudnia 2011 r. o 09:25
a ja jestem za dowolaniem go
Avatar
gosc / 17 grudnia 2011 r. o 19:54
[quote name='Dona' timestamp='1324144048' post='571811']
Wójt gminy Jastków to BURAK i CHAM i to jest kolejna sprawa, która wypłynęła na światło dzienne a ten "PAN" nic sobie z tego nie robi i śmieje się ludziom w twarz oraz łamiąc prawo i czuje się bezkarny. LUDZIE ZRÓBMY REFERENDUM W GMINIE JASKÓW I POZBAWMY TEGO IMPERTYNENTA STANOWISKA."CHAMIE" Wójcie zrezygnuj (wiem że tego nie zrobisz bo zarabiasz ponad 12 000 zł) z zajmowanego stanowiska bo mieszkańcy gminy zrobią ci "przykrości" ŚMIECHEM. IMPERTYNENT=IMPOTENT ja nie chcę mieć takiego wójta!!! Jeśli ktoś popiera moje zdanie to proszę dopisać się do mojego komentarza. Nieudolna władza na poziomie gminy to niesprawna i ciężka egzystencja ludzi chcących uczestniczyć w życiu danej grupy społecznej. POWIEDZMY TEJ PERSONIE NIE.
[/quote]
prawdziwa cnota krytyk się nie boi
[quote name='Dona' timestamp='1324144048' post='571811']
Wójt gminy Jastków to BURAK i CHAM i to jest kolejna sprawa, która wypłynęła na światło dzienne a ten "PAN" nic sobie z tego nie robi i śmieje się ludziom w twarz oraz łamiąc prawo i czuje się bezkarny. LUDZIE ZRÓBMY REFERENDUM W GMINIE JASKÓW I POZBAWMY TEGO IMPERTYNENTA STANOWISKA."CHAMIE" Wójcie zrezygnuj (wiem że tego nie zrobisz bo zarabiasz ponad 12 000 zł) z zajmowanego stanowiska bo mieszkańcy gminy zrobią ci "przykrości&qu... rozwiń
Avatar
gosc / 17 grudnia 2011 r. o 19:51
Prawdziwa cnota krytyk się nie boi
Avatar
gosc / 17 grudnia 2011 r. o 19:49
[quote name='Dona' timestamp='1324144048' post='571811']
Wójt gminy Jastków to BURAK i CHAM i to jest kolejna sprawa, która wypłynęła na światło dzienne a ten "PAN" nic sobie z tego nie robi i śmieje się ludziom w twarz oraz łamiąc prawo i czuje się bezkarny. LUDZIE ZRÓBMY REFERENDUM W GMINIE JASKÓW I POZBAWMY TEGO IMPERTYNENTA STANOWISKA."CHAMIE" Wójcie zrezygnuj (wiem że tego nie zrobisz bo zarabiasz ponad 12 000 zł) z zajmowanego stanowiska bo mieszkańcy gminy zrobią ci "przykrości" ŚMIECHEM. IMPERTYNENT=IMPOTENT ja nie chcę mieć takiego wójta!!! Jeśli ktoś popiera moje zdanie to proszę dopisać się do mojego komentarza. Nieudolna władza na poziomie gminy to niesprawna i ciężka egzystencja ludzi chcących uczestniczyć w życiu danej grupy społecznej. POWIEDZMY TEJ PERSONIE NIE.
[/quote]
[quote name='Dona' timestamp='1324144048' post='571811']
Wójt gminy Jastków to BURAK i CHAM i to jest kolejna sprawa, która wypłynęła na światło dzienne a ten "PAN" nic sobie z tego nie robi i śmieje się ludziom w twarz oraz łamiąc prawo i czuje się bezkarny. LUDZIE ZRÓBMY REFERENDUM W GMINIE JASKÓW I POZBAWMY TEGO IMPERTYNENTA STANOWISKA."CHAMIE" Wójcie zrezygnuj (wiem że tego nie zrobisz bo zarabiasz ponad 12 000 zł) z zajmowanego stanowiska bo mieszkańcy gminy zrobią ci "przykrości&qu... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jak reaguje kobieta, kiedy to mężczyzna dobiera jej suknię ślubną?

Jak reaguje kobieta, kiedy to mężczyzna dobiera jej suknię ślubną?

Przyszłe panny młode dziwią się zwykle, gdy przy zakupie sukni doradza im mężczyzna. Czasami podchodzą do jego rad nieufnie. Inaczej jest jednak gdy zajmuje się nimi Łukasz Przychodzeń. Do jego lubelskiego salonu ciągną klientki z całej Polski.

Zamość w finansowym dołku. Prezydent już się głowi, jakie wydatki przyciąć

Zamość w finansowym dołku. Prezydent już się głowi, jakie wydatki przyciąć

Te 17 mln zł było potrzebne, aby zrealizować budżet i zapłacić za rozpoczęte inwestycje. Ale przy podejmowaniu uchwały zabrakło jednego głosu i dlatego Zamość nie może wyemitować obligacji. Co teraz? Prezydent już zastanawia się, z jakich inwestycji zrezygnować i czy np. nie trzeba będzie „zamrozić” budżetu obywatelskiego.

Zbliża się finał Szlachetnej Paczki. W lubelskim brakuje ponad 220 osób do pomocy
zdjęcia
galeria

Zbliża się finał Szlachetnej Paczki. W lubelskim brakuje ponad 220 osób do pomocy

Zaczęło się odliczanie do finału głośnej akcji pomocowej. Szlachetna Paczka czeka na wolontariuszy.

Wpadli na chwilę do znajomego. Na koniec taboret poleciał w okno samochodu
zdjęcia
galeria

Wpadli na chwilę do znajomego. Na koniec taboret poleciał w okno samochodu

Policja zatrzymała dwóch 20-latków, którzy przyszli w odwiedziny do starszego znajomego. Nie wiadomo dlaczego się na niego rzucili.

Lublin. W sobotę startuje "Otwarte Miasto"
1 października 2022, 16:00

Lublin. W sobotę startuje "Otwarte Miasto"

21 artystów, 25 prac w przestrzeni miasta i cały miesiąc zwiedzania. 1 października startuje XIV edycja Festiwalu Sztuki w Przestrzeni Publicznej Otwarte Miasto / OPEN CITY.

Zamość. Mimo protestów mieszkańców jest zgoda dla dewelopera. Ale bloku nie będzie
galeria

Zamość. Mimo protestów mieszkańców jest zgoda dla dewelopera. Ale bloku nie będzie

Protesty mieszkańców na niewiele się zdały. Firma Lege Artis ma zielone światło dla swojej inwestycji mieszkaniowej na ulicy Młyńskiej w Zamościu. Radni, którzy dwukrotnie sprzeciwiali się budowie bloków, na ostatniej sesji zgodzili się, by w trybie ustawy lex deweloper powstały w tej lokalizacji szeregowce.

Rzeźby Rafała Olbińskiego w Galerii Gardzienice
6 października 2022, 18:00
galeria

Rzeźby Rafała Olbińskiego w Galerii Gardzienice

Prace jednego z najważniejszych współczesnych polskich artystów będzie można zobaczyć w Lublinie. Mowa o Rafale Olbińskim, którego rzeźby zaprezentuje Galeria Gardzienice (ul. Grodzka 5a). Uroczyste otwarcie ekspozycji nastąpi 6 października o godz. 18.

Dużo przyjemniej wyrzucać odpady w Puławach. Wodny świat na śmietnikowej altanie

Dużo przyjemniej wyrzucać odpady w Puławach. Wodny świat na śmietnikowej altanie

Do niedawna była to zwykła ściana osiedlowego śmietnika na puławskim osiedlu Niwa. W ostatni weekend dzięki miejscowym artystom, miłośnikom ulicznej sztuki, altana zyskała zupełnie nowy wygląd.

Lubelskie. Jodek potasu w szkołach i przychodniach. Już rozwożą do każdej gminy w regionie

Lubelskie. Jodek potasu w szkołach i przychodniach. Już rozwożą do każdej gminy w regionie

W szkołach, przychodniach i innych miejscach najbliższych mieszkańcom będzie można zaopatrzyć się w jodek potasu na wypadek zagrożenia radiacyjnego. Dzisiaj rozpoczęła się dystrybucja preparatów do wszystkich gmin w województwie lubelskim.

Lada dzień 42. Zamojskie Dni Muzyki
30 września 2022, 19:00

Lada dzień 42. Zamojskie Dni Muzyki

Jedna impreza, ale trzy koncerty, a każdy w innym klimacie. Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu zaprasza na 42. Zamojskie Dni Muzyki. Start w piątek, finał w niedzielę (30 września-2 października).

Chełm. Trzeba powtórzyć przetarg na deptak

Chełm. Trzeba powtórzyć przetarg na deptak

Miasto unieważniło przetarg na rewitalizację Parku Międzyosiedlowego w Chełmie i przebudowę deptaka. Jedyny oferent zażądał o ponad 8 mln zł więcej, niż planowano wydać na inwestycję.

W środę wielka akcja policji. Pewnie posypią się mandaty

W środę wielka akcja policji. Pewnie posypią się mandaty

Tym razem patrole ustawią się w pobliżu przejść dla pieszych. To będzie kolejna odsłona akcji NURD.

Importowany węgiel trafił do sprzedaży. Obowiązuje limit 3 ton na osobę
wideo
film

Importowany węgiel trafił do sprzedaży. Obowiązuje limit 3 ton na osobę

Od wtorku można kupić importowany węgiel. W Ostrowie Wielkopolskim od tygodni ustawiali się chętni na zakup tego surowca.

Oni nie ubierają samochodów. Robią z nich obiekt zazdrosnych spojrzeń

Oni nie ubierają samochodów. Robią z nich obiekt zazdrosnych spojrzeń

Ponad 15 lat doświadczenia. Ponad 5 tys. zadowolonych klientów. Ponad 60 moto-imprez w tym bicie Rekordu Guinnessa. Ponad 5600 oklejonych samochodów. Ponad 140 tys. metrów użytej folii.

Moto Session 2022. W Lublinie będą bolidy F1
1 października 2022, 12:00
galeria

Moto Session 2022. W Lublinie będą bolidy F1

Gratka dla pasjonatów motoryzacji. W najbliższy weekend na terenie Targów Lublin (ul. Dworcowa 11) odbędą się targi motoryzacyjne połączone z emocjonującymi pokazami. Będzie można zobaczyć klasyki, bolidy F1 i auta luksusowe.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!