Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

5 sierpnia 2009 r.
21:27
Edytuj ten wpis

Jezioro Zagłębocze: Turyści załatwiają się w krzakach (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 9 A A

Po naszym tekście o fatalnym stanie toalet nad jeziorem w środę skontrolował je sanepid. I polecił wójtowi, by ustawił ich więcej. – Będą dwie kolejne, a jak sanepid każe, to i więcej – zapewniają w gminie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W weekend nad Zagłęboczem turyści woleli załatwić się w krzakach, niż korzystać z toi-toi-ów, w których trzeba było stać po kostki w odchodach. W środę na miejsce pojechali inspektorzy sanepidu. – Toalety zostały już doprowadzone do porządku – informuje Janusz Słodziński, szef Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie.

Sprawdziliśmy na własne oczy. I na własny nos. Choć smród cofał już po otwarciu drzwi, to do środka przynajmniej dało się wejść bez obaw o czystość spodni i butów. Gorzej z korzystaniem z toalety. Kto chciał, musiałby zaprzeć się wisząc nad deską, by nie ubabrać się tym, co ponad nią wystawało po poprzednikach. Ale zawsze to jakiś postęp.

Postępów ma być więcej. – Poprosiliśmy wójta, by ustawił więcej przenośnych toalet, bo ich liczba nijak się ma do liczby odwiedzających jezioro turystów – mówi Słodziński.

Gmina zapewnia, że do tej prośby się zastosuje. – Jeszcze w tym tygodniu ustawimy dwie nowe toalety, tak, by w weekend można było z nich korzystać. Mamy na to fundusze – zapewnia Włodzimierz Maryjewski z Urzędu Gminy w Sosnowicy. – Będziemy w stałym kontakcie z sanepidem i jeśli uzna, że powinniśmy ustawić jeszcze więcej toalet, to na pewno to zrobimy. Nie chcemy, żeby nasi goście mieli przykre wspomnienia.
Jednak nie wszystkie wspomnienia zależą od gminy. Za stan przenośnych toalet ustawionych nad Zagłęboczem odpowiadają ich dzierżawcy, czyli prowadzący pole namiotowe i właściciele punktów gastronomicznych. A na ich działalność władze gminy nie mają już wpływu.

– Toalety opróżniają tylko raz w tygodniu. To za rzadko, co pokazał ostatni weekend. Błysnęło słońce, przyjechało 14 tysięcy ludzi i wyszło, jak wyszło. Dlatego na pewno będziemy rozmawiać z dzierżawcami i prosić ich, by zlecali częstsze opróżnianie toalet – deklaruje Maryjewski. – Bo z tego, że odwiedza nas tak dużo ludzi powinniśmy się tylko cieszyć.
.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~~:)~~ / 16 sierpnia 2009 o 14:33
0
Wszyscy są mądrzy gdy to nie o nich chodzi... z tego co wiem to toi toie nie należą do ludzi prowadzących pole namiotowe, oni mają swoje murowane toalety, które są sprzątane praktycznie codziennie. Jeśli chodzi o toalety "przenośne" to wszystkie z nich są postawione przez "bary"... Jeśli chodzi o bandytyzm i Hałas to niestety, na to ma wpływ wyłącznie wychowanie przez rodziców. Wiadomo, czasem trzeba się pobawić lub zaszaleć, ale należy to robić "z głową". Dlatego jeśli ktoś nie ma kultury, to nie będzie jej miał nad jeziorem, w teatrze czy nawet gdziekolwiek za granicą. Teraz patrząc na młodzież to trzeba się za głowę złapać, ponieważ większość w wieku 16, 17 czy 18 lat uważa się za niezwykle dorosłych. Moim zdaniem nikt nie ma na to wpływu, pozwolono im na to więc teraz "pokazują pazurki"...
Wszyscy są mądrzy gdy to nie o nich chodzi... z tego co wiem to toi toie nie należą do ludzi prowadzących pole namiotowe, oni mają swoje murowane toalety, które są sprzątane praktycznie codziennie. Jeśli chodzi o toalety "przenośne" to wszystkie z nich są postawione przez "bary"... Jeśli chodzi o bandytyzm i Hałas to niestety, na to ma wpływ wyłącznie wychowanie przez rodziców. Wiadomo, czasem trzeba się pobawić lub zaszaleć, ale należy to robić "z głową". Dlatego jeśli ktoś nie ma kultury, to nie będzie jej mi... rozwiń
Avatar
robi / 6 sierpnia 2009 o 14:50
0
Swego czasu byłem z żoną - kiedyś jeszcze moja dziewczyną - na campingu/polu namiotowym pod Wenecją. Na środku pola były ustawione sanitariaty i krany z bieżącą wodą. Na środku - bo wszystkim blisko i nie w krzakach, bo nie było czego ukrywać. Te sanitariaty PACHNIAŁY! Dla Polaka z lubelszczyzny to szok! A pachniały z prostej przyczyny - były myte dwa razy dziennie bieżącą wodą ze szlaufa przez dwóch panów z obsługi pola. Zresztą ci panowie pilnowali porządku i gdy tylko ktoś zbyt głośno się zachowywał - zaraz interweniowali. Nawet w dzień. Typowi Włosi mieli sjestę więc kimali sobie w samo południe a głupi Polacy darli gęby nad gotującym się posiłkiem popijając wino z kartonu. Nad Zagłęboczem śmierdzi z sanitariatów nawet w wodzie - kilkadziesiąt metrów dalej! Hałas i bandytyzm - przez całą dobę! To się nazywa zdziczenie obyczajów. Czemu na to się godzimy? Zawsze lubiłem jeździć nad Zagłębocze ale teraz robię to tylko w dni robocze gdy są tam w miarę normalni ludzie.
Swego czasu byłem z żoną - kiedyś jeszcze moja dziewczyną - na campingu/polu namiotowym pod Wenecją. Na środku pola były ustawione sanitariaty i krany z bieżącą wodą. Na środku - bo wszystkim blisko i nie w krzakach, bo nie było czego ukrywać. Te sanitariaty PACHNIAŁY! Dla Polaka z lubelszczyzny to szok! A pachniały z prostej przyczyny - były myte dwa razy dziennie bieżącą wodą ze szlaufa przez dwóch panów z obsługi pola. Zresztą ci panowie pilnowali porządku i gdy tylko ktoś zbyt głośno się zachowywał - zaraz interweniowali. Nawet ... rozwiń
Avatar
bagsy / 6 sierpnia 2009 o 14:37
0
beduin napisał:
Samo postawienie tych kibelków niczego nie zmieni tym ktoś się musi opiekować czyli sprzątać więc jeżeli mamy bezrobocie i przychodzą po kasę bezrobotni to niby czemu nie mieli by sprzątać koło tych wygódek i je nadzorować i w odpowiednim czasie informować o zapełnieniu ???no czemu rozdaje się pieniądze za darmo czy ci wójtowie i inni urzędnicy są naprawdę tacy głupi .I powielę uwagę- dzierżawcy terenu pod gastronomię ,czy pole namiotowe powinni zostać w umowie zobligowani do utrzymania czystości jak i postawienia kibelków a jak pan panie wójcie nie umie sobie poradzić z tak oczywistymi sprawami to się po prostu pan nie nadajesz na to stanowisko !!!!!



NO I CO Z TEGO JAK JE DOSTAWIĄ I ZAMKNĄ DLA TURYSTÓW, JAK JA BYŁEM NAD ZAGŁĘBOCZEM CZTERY TOI TOI BYŁY ZAMKNIĘTE. I BYŁY WIDOCZNE NA POLU NAMIOTOWYM, A JAKŻE. TYLKO NIE MOŻNA BYŁO Z NICH KORZYSTAĆ!
rozwiń
Avatar
beduin / 6 sierpnia 2009 o 13:16
0
Samo postawienie tych kibelków niczego nie zmieni tym ktoś się musi opiekować czyli sprzątać więc jeżeli mamy bezrobocie i przychodzą po kasę bezrobotni to niby czemu nie mieli by sprzątać koło tych wygódek i je nadzorować i w odpowiednim czasie informować o zapełnieniu ???no czemu rozdaje się pieniądze za darmo czy ci wójtowie i inni urzędnicy są naprawdę tacy głupi .I powielę uwagę- dzierżawcy terenu pod gastronomię ,czy pole namiotowe powinni zostać w umowie zobligowani do utrzymania czystości jak i postawienia kibelków a jak pan panie wójcie nie umie sobie poradzić z tak oczywistymi sprawami to się po prostu pan nie nadajesz na to stanowisko !!!!!
Samo postawienie tych kibelków niczego nie zmieni tym ktoś się musi opiekować czyli sprzątać więc jeżeli mamy bezrobocie i przychodzą po kasę bezrobotni to niby czemu nie mieli by sprzątać koło tych wygódek i je nadzorować i w odpowiednim czasie informować o zapełnieniu ???no czemu rozdaje się pieniądze za darmo czy ci wójtowie i inni urzędnicy są naprawdę tacy głupi .I powielę uwagę- dzierżawcy terenu pod gastronomię ,czy pole namiotowe powinni zostać w umowie zobligowani do utrzymania czystości jak i postawienia kibelków a jak pan panie wó... rozwiń
Avatar
~gość~ / 6 sierpnia 2009 o 10:04
0
Dzierżawców się nie prosi tylko nakazuje się im codzienne utrzymanie czystości panie Maryjewski! I nie czeka się na podpowiedzi Sanepidu lub prasy ale samemu od czasu do czasu kontroluje swoje gospodarstwo panie Maryjewski. Za to bierze pan niemałe w końcu pieniądze!!!!! Do roboty panie Maryjewski,do roboty!!!
Avatar
madzia1m / 6 sierpnia 2009 o 09:40
0
i to nawet nie internautę, a interanutę hahaha
Avatar
rob-tel / 6 sierpnia 2009 o 07:59
0
Władze gminy - nie mają wpływu na dzierżawców - Ha, Ha, Ha ???

To po co te "władze " są ? Rozwiązać je ?

Kto podpisuje umowę z dzierżawcą ? Wójt, Burmistrz, a może woźny ?

Bez KOMENTARZA
Avatar
olo / 6 sierpnia 2009 o 07:37
0
Jak wypoczywać to tylko w Polsce

Drogo, byle jak i w gówno można wleźć...

Udanych wakacji.
Avatar
L-peska / 6 sierpnia 2009 o 00:03
0
przyczepię się do podpisów pod zdjęciami. lepiej od "naszego Internautę" brzmiałoby "naszego Czytelnika" lub "naszego Użytkownika".
Avatar
~~:)~~ / 16 sierpnia 2009 o 14:33
0
Wszyscy są mądrzy gdy to nie o nich chodzi... z tego co wiem to toi toie nie należą do ludzi prowadzących pole namiotowe, oni mają swoje murowane toalety, które są sprzątane praktycznie codziennie. Jeśli chodzi o toalety "przenośne" to wszystkie z nich są postawione przez "bary"... Jeśli chodzi o bandytyzm i Hałas to niestety, na to ma wpływ wyłącznie wychowanie przez rodziców. Wiadomo, czasem trzeba się pobawić lub zaszaleć, ale należy to robić "z głową". Dlatego jeśli ktoś nie ma kultury, to nie będzie jej miał nad jeziorem, w teatrze czy nawet gdziekolwiek za granicą. Teraz patrząc na młodzież to trzeba się za głowę złapać, ponieważ większość w wieku 16, 17 czy 18 lat uważa się za niezwykle dorosłych. Moim zdaniem nikt nie ma na to wpływu, pozwolono im na to więc teraz "pokazują pazurki"...
Wszyscy są mądrzy gdy to nie o nich chodzi... z tego co wiem to toi toie nie należą do ludzi prowadzących pole namiotowe, oni mają swoje murowane toalety, które są sprzątane praktycznie codziennie. Jeśli chodzi o toalety "przenośne" to wszystkie z nich są postawione przez "bary"... Jeśli chodzi o bandytyzm i Hałas to niestety, na to ma wpływ wyłącznie wychowanie przez rodziców. Wiadomo, czasem trzeba się pobawić lub zaszaleć, ale należy to robić "z głową". Dlatego jeśli ktoś nie ma kultury, to nie będzie jej mi... rozwiń
Avatar
robi / 6 sierpnia 2009 o 14:50
0
Swego czasu byłem z żoną - kiedyś jeszcze moja dziewczyną - na campingu/polu namiotowym pod Wenecją. Na środku pola były ustawione sanitariaty i krany z bieżącą wodą. Na środku - bo wszystkim blisko i nie w krzakach, bo nie było czego ukrywać. Te sanitariaty PACHNIAŁY! Dla Polaka z lubelszczyzny to szok! A pachniały z prostej przyczyny - były myte dwa razy dziennie bieżącą wodą ze szlaufa przez dwóch panów z obsługi pola. Zresztą ci panowie pilnowali porządku i gdy tylko ktoś zbyt głośno się zachowywał - zaraz interweniowali. Nawet w dzień. Typowi Włosi mieli sjestę więc kimali sobie w samo południe a głupi Polacy darli gęby nad gotującym się posiłkiem popijając wino z kartonu. Nad Zagłęboczem śmierdzi z sanitariatów nawet w wodzie - kilkadziesiąt metrów dalej! Hałas i bandytyzm - przez całą dobę! To się nazywa zdziczenie obyczajów. Czemu na to się godzimy? Zawsze lubiłem jeździć nad Zagłębocze ale teraz robię to tylko w dni robocze gdy są tam w miarę normalni ludzie.
Swego czasu byłem z żoną - kiedyś jeszcze moja dziewczyną - na campingu/polu namiotowym pod Wenecją. Na środku pola były ustawione sanitariaty i krany z bieżącą wodą. Na środku - bo wszystkim blisko i nie w krzakach, bo nie było czego ukrywać. Te sanitariaty PACHNIAŁY! Dla Polaka z lubelszczyzny to szok! A pachniały z prostej przyczyny - były myte dwa razy dziennie bieżącą wodą ze szlaufa przez dwóch panów z obsługi pola. Zresztą ci panowie pilnowali porządku i gdy tylko ktoś zbyt głośno się zachowywał - zaraz interweniowali. Nawet ... rozwiń
Avatar
bagsy / 6 sierpnia 2009 o 14:37
0
beduin napisał:
Samo postawienie tych kibelków niczego nie zmieni tym ktoś się musi opiekować czyli sprzątać więc jeżeli mamy bezrobocie i przychodzą po kasę bezrobotni to niby czemu nie mieli by sprzątać koło tych wygódek i je nadzorować i w odpowiednim czasie informować o zapełnieniu ???no czemu rozdaje się pieniądze za darmo czy ci wójtowie i inni urzędnicy są naprawdę tacy głupi .I powielę uwagę- dzierżawcy terenu pod gastronomię ,czy pole namiotowe powinni zostać w umowie zobligowani do utrzymania czystości jak i postawienia kibelków a jak pan panie wójcie nie umie sobie poradzić z tak oczywistymi sprawami to się po prostu pan nie nadajesz na to stanowisko !!!!!



NO I CO Z TEGO JAK JE DOSTAWIĄ I ZAMKNĄ DLA TURYSTÓW, JAK JA BYŁEM NAD ZAGŁĘBOCZEM CZTERY TOI TOI BYŁY ZAMKNIĘTE. I BYŁY WIDOCZNE NA POLU NAMIOTOWYM, A JAKŻE. TYLKO NIE MOŻNA BYŁO Z NICH KORZYSTAĆ!
rozwiń
Avatar
beduin / 6 sierpnia 2009 o 13:16
0
Samo postawienie tych kibelków niczego nie zmieni tym ktoś się musi opiekować czyli sprzątać więc jeżeli mamy bezrobocie i przychodzą po kasę bezrobotni to niby czemu nie mieli by sprzątać koło tych wygódek i je nadzorować i w odpowiednim czasie informować o zapełnieniu ???no czemu rozdaje się pieniądze za darmo czy ci wójtowie i inni urzędnicy są naprawdę tacy głupi .I powielę uwagę- dzierżawcy terenu pod gastronomię ,czy pole namiotowe powinni zostać w umowie zobligowani do utrzymania czystości jak i postawienia kibelków a jak pan panie wójcie nie umie sobie poradzić z tak oczywistymi sprawami to się po prostu pan nie nadajesz na to stanowisko !!!!!
Samo postawienie tych kibelków niczego nie zmieni tym ktoś się musi opiekować czyli sprzątać więc jeżeli mamy bezrobocie i przychodzą po kasę bezrobotni to niby czemu nie mieli by sprzątać koło tych wygódek i je nadzorować i w odpowiednim czasie informować o zapełnieniu ???no czemu rozdaje się pieniądze za darmo czy ci wójtowie i inni urzędnicy są naprawdę tacy głupi .I powielę uwagę- dzierżawcy terenu pod gastronomię ,czy pole namiotowe powinni zostać w umowie zobligowani do utrzymania czystości jak i postawienia kibelków a jak pan panie wó... rozwiń
Avatar
~gość~ / 6 sierpnia 2009 o 10:04
0
Dzierżawców się nie prosi tylko nakazuje się im codzienne utrzymanie czystości panie Maryjewski! I nie czeka się na podpowiedzi Sanepidu lub prasy ale samemu od czasu do czasu kontroluje swoje gospodarstwo panie Maryjewski. Za to bierze pan niemałe w końcu pieniądze!!!!! Do roboty panie Maryjewski,do roboty!!!
Avatar
madzia1m / 6 sierpnia 2009 o 09:40
0
i to nawet nie internautę, a interanutę hahaha
Avatar
rob-tel / 6 sierpnia 2009 o 07:59
0
Władze gminy - nie mają wpływu na dzierżawców - Ha, Ha, Ha ???

To po co te "władze " są ? Rozwiązać je ?

Kto podpisuje umowę z dzierżawcą ? Wójt, Burmistrz, a może woźny ?

Bez KOMENTARZA
Avatar
olo / 6 sierpnia 2009 o 07:37
0
Jak wypoczywać to tylko w Polsce

Drogo, byle jak i w gówno można wleźć...

Udanych wakacji.
Avatar
L-peska / 6 sierpnia 2009 o 00:03
0
przyczepię się do podpisów pod zdjęciami. lepiej od "naszego Internautę" brzmiałoby "naszego Czytelnika" lub "naszego Użytkownika".
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem 0 0

W wyznaczone dni w lipcu sierpniu i wrześniu turyści indywidualni mogą zwiedzać były niemiecki nazistowski obóz.

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej?
Tylko u nas

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej? 4 0

Policjanci z Lublina wożą zatrzymanych na ogólne badania lekarskie aż do Łęcznej. Żaden z lubelskich szpitali nie zdecydował się współpracę z mundurowymi. Lecznice postawiły zaporowe ceny. Jak słyszymy nieoficjalnie, medycy nie chcieli mieć do czynienia z brudnymi i często agresywnymi pacjentami.

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie?

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie? 7 0

W sobotę pielęgniarki ze szpitala przy Jaczewskiego zawarły wstępne porozumienie z dyrekcją kończące pięciodniowy strajk. Czy ich koleżanki z pozostałych szpitali klinicznych pójdą w ich ślady i zaostrzą swoje działania?

Koncert Companions w Akwarela Cafe
20 lipca 2018, 19:30

Koncert Companions w Akwarela Cafe 2 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19.30 na letniej scenie Akwarela Cafe (Rynek 6) wystąpi zespół Companions.

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów?

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów? 1 0

Do końca sierpnia można zgłaszać propozycje lokalizacji trzech domków dla kotów. Na sygnały od mieszkańców czeka Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Łęcznej.

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców 1 0

AZS AWF Biała Podlaska i MKS Padwa Zamość w nowym sezonie występować będą w grupie C. Na kibiców piłki ręcznej na tym poziomie rozgrywkowym czekają trzy nowe grupy, w każdej znalazło się 12 drużyn

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA
film

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA 0 0

– Nasze stosunki nigdy nie były tak złe, ale to się zmieniło cztery godziny temu – ocenił po spotkaniu z prezydentem Rosji Donald Trump.

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem 0 0

Pasażerowie miejskiej komunikacji w Białej Podlaskiej mogą kupować bilety za pomocą aplikacji mobilnej mPay. Ceny biletów są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży.

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza 0 1

Nowa stacja paliw może powstać przy ul. Zelwerowicza 27 w Lublinie.

Puławy: Mieszkańcy ul. Centralnej nocą chcą spać

Puławy: Mieszkańcy ul. Centralnej nocą chcą spać 3 4

Mieszkańcy dwóch bloków z ul. Centralnej zwrócili się do radnego Ignacego Czeżyka (PiS) o pomoc w sprawie zakłócania ciszy nocnej. Chodzi o zbyt głośne przejazdy motocyklistów.

Lublin: Kierowca prowadził miejski autobus i oglądał film w telefonie komórkowym
film

Lublin: Kierowca prowadził miejski autobus i oglądał film w telefonie komórkowym 34 6

Kierowca autobusu linii 32 w Lublinie przez kilka przystanków prowadził oglądając film w telefonie komórkowym. Odłożył go dopiero po interwencji pasażera. Teraz kierowcy grożą konsekwencje służbowe.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 6

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 37 29

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!