Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

25 lutego 2013 r.
16:08
Edytuj ten wpis

Krężnica Jara: Mieszkańcy zapowiadają blokadę drogi

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 47 A A
 (Jacek Świerczyński/ Archiwum)
(Jacek Świerczyński/ Archiwum)

Mieszkańcy Krężnicy Jarej koło Lublina chcą we wtorek blokować drogę, bo nie mogą doczekać się na remont nawierzchni.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O planowanym proteście pisaliśmy na początku lutego. Mieszkańcy podlubelskiej miejscowości już od dłuższego czasu zabiegają o remont drogi powiatowej i budowę chodnika w ich miejscowości. Twierdzą, że jest niebezpiecznie.

– Droga jest w opłakanym stanie – wskazuje jeden z mieszkańców Krężnicy Jarej. – A jest często uczęszczana, bo kierowcy skracają sobie drogę np. jadąc z Kraśnika do Lublina, do południowej części miasta.

Zdaniem domagających się remontu mieszkańców na drodze dochodzi też do wypadków i kolizji, m.in. w lutym kierująca fordem kobieta wpadła w poślizg i wjechała w drzewo.

Władze powiatu lubelskiego wyjaśniają, że na generalny remont trzeba będzie poczekać, prawdopodobnie 2 lata.

Mieszkańców ten termin nie zadowala. – Walczymy, bo inaczej nic się nie zmieni – przekonują.

Blokada drogi ma się rozpocząć o godz. 15.30.

Komentarze 47

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ser / 5 marca 2013 o 15:24
0
Przecież tam nikt nie jeżdzi poza mieszkańcami! Sami siebie będą blokować! Ktoś może pomyśleć, że to jakaś międzynarodowa atreria! Ale jaja!
Avatar
MalibuLublin / 27 lutego 2013 o 23:51
0
[size=5]Dajcie spokój z wzajemnymi rozgrywkami pod różnymi nickami, gdzie jeden domyśla się odnośnie tożsamości drugiego i odwrotnie[/size]
[size=5]Uważam, że jeśli ktoś miał interes w tej sprawie to przyszedł na blokadę, mogli też przyjść jej przeciwnicy, ale takowych nie było, za to na forum co poniektórzy z ukrycia są bardzo mocni w argumentach ...[/size]
[size=5]Nie ma co też rozgrywać tego przyziemnego bardzo problemu do rozgrywek politycznych, bo każda rządząca dotąd /od wielu lat/ formacja, czy to w gminie, czy w powiecie jest po trosze winna zaniedbaniom co do tej drogi[/size]
[size=5]Wójt Adam Kuna, wbrew być może powszechnym wyobrażeniom, ma najmniej do powiedzenia w tej sprawie - decyzje zapadają w drodze uchwały Rady Gminy, a w tej radni krężniccy są po mniejszościowej stronie[/size]
[size=5]To nie znaczy, że Wójt nic nie może, bo może przejawiać większą inicjatywę, przykładowo bardziej monitując Powiat do działania, jak też może wnioskować do Rady Gminy o większy udział finansowy Gminy, wspomagający Powiat w planowanej inwestycji[/size]
[size=5]Ostateczna decyzja należy jednak właśnie do Powiatu, bo droga ma status powiatowej, a nie gminnej i to Starostwo Powiatu Lubelskiego jest najbardziej winne zaistniałej sytuacji[/size]
[size=5]Wypowiedź Wicestarosty na styczniowej sesji, zastanawiającego się, "czy koniecznie w tej chwili" zajmować się sprawą tej drogi, jest tego aż nadto wymownym przykładem ...[/size]
[size=5]Dajcie spokój z wzajemnymi rozgrywkami pod różnymi nickami, gdzie jeden domyśla się odnośnie tożsamości drugiego i odwrotnie[/size]
[size=5]Uważam, że jeśli ktoś miał interes w tej sprawie to przyszedł na blokadę, mogli też przyjść jej przeciwnicy, ale takowych nie było, za to na forum co poniektórzy z ukrycia są bardzo mocni w argumentach ...[/size]
[size=5]Nie ma co też rozgrywać tego przyziemnego bardzo problemu do rozgrywek politycznych, bo każda rządząca dotąd /od wielu lat/ formacja, czy to w gminie, czy w powiecie ... rozwiń
Avatar
piaskiem_po_oczach / 27 lutego 2013 o 20:14
0
[quote name='wyborca' timestamp='1361959029' post='739152']
[size=3]SZANOWNY PANIE WÓJ… O PRZEPRASZAM BEZ OKULARÓW ŹLE WIDZĘ PANIE „PIASKIEM PO OCZACH” CZYTAJĄC WSZYSTKIE PAŃSKIE KOMENTARZE DOCHODZĘ DO WNIOSKU, ŻE JESTEŚ PAN WYZNAWCĄ PSL (CZYT. POPIERAMY SWOICH LUDZI LUB POSADY SWOIM LUDZIOM LUB POKRĘCIMY SOBIE LODY ITD. ITP.) SŁUSZNIE KTOŚ NAPISAŁ W KOMENTARZACH - CO JEST POWODEM TAKIEGO TRAKTOWANIA MIESZKAŃCÓW, MIANOWICIE ZBYT NISKIE POPARCIE W WYBORACH JEDYNIE SŁUSZNEJ PARTII. NIE LICZY SIĘ BEZPIECZEŃSTWO TYLKO ELEKTORAT BO DZIĘKI NIEMU BĘDZIE KORYTO. AMEN.[/size]
[/quote][quote name='wyborca' timestamp='1361959029' post='739152']
[size=3]SZANOWNY PANIE WÓJ… O PRZEPRASZAM BEZ OKULARÓW ŹLE WIDZĘ PANIE „PIASKIEM PO OCZACH” CZYTAJĄC WSZYSTKIE PAŃSKIE KOMENTARZE DOCHODZĘ DO WNIOSKU, ŻE JESTEŚ PAN WYZNAWCĄ PSL (CZYT. POPIERAMY SWOICH LUDZI LUB POSADY SWOIM LUDZIOM LUB POKRĘCIMY SOBIE LODY ITD. ITP.) SŁUSZNIE KTOŚ NAPISAŁ W KOMENTARZACH - CO JEST POWODEM TAKIEGO TRAKTOWANIA MIESZKAŃCÓW, MIANOWICIE ZBYT NISKIE POPARCIE W WYBORACH JEDYNIE SŁUSZNEJ PARTII. NIE LICZY SIĘ BEZPIECZEŃSTWO TYLKO ELEKTORAT BO DZIĘKI NIEMU BĘDZIE KORYTO. AMEN.[/size]
[/quote][quote name='wyborca' timestamp='1361959029' post='739152']
[size=3]SZANOWNY PANIE WÓJ… O PRZEPRASZAM BEZ OKULARÓW ŹLE WIDZĘ PANIE „PIASKIEM PO OCZACH” CZYTAJĄC WSZYSTKIE PAŃSKIE KOMENTARZE DOCHODZĘ DO WNIOSKU, ŻE JESTEŚ PAN WYZNAWCĄ PSL (CZYT. POPIERAMY SWOICH LUDZI LUB POSADY SWOIM LUDZIOM LUB POKRĘCIMY SOBIE LODY ITD. ITP.) SŁUSZNIE KTOŚ NAPISAŁ W KOMENTARZACH - CO JEST POWODEM TAKIEGO TRAKTOWANIA MIESZKAŃCÓW, MIANOWICIE ZBYT NISKIE POPARCIE W WYBORACH JEDYNIE SŁUSZNEJ PARTII. NIE LICZY SIĘ BEZPIECZEŃSTWO TYLKO ELEKTORAT BO DZIĘKI NIEMU BĘDZIE KORYTO. AMEN.[/size]
[/quote][quote name='wyborca' timestamp='1361959029' post='739152']
[size=3]SZANOWNY PANIE WÓJ… O PRZEPRASZAM BEZ OKULARÓW ŹLE WIDZĘ PANIE „PIASKIEM PO OCZACH” CZYTAJĄC WSZYSTKIE PAŃSKIE KOMENTARZE DOCHODZĘ DO WNIOSKU, ŻE JESTEŚ PAN WYZNAWCĄ PSL (CZYT. POPIERAMY SWOICH LUDZI LUB POSADY SWOIM LUDZIOM LUB POKRĘCIMY SOBIE LODY ITD. ITP.) SŁUSZNIE KTOŚ NAPISAŁ W KOMENTARZACH - CO JEST POWODEM TAKIEGO TRAKTOWANIA MIESZKAŃCÓW, MIANOWICIE ZBYT NISKIE POPARCIE W WYBORACH JEDYNIE SŁUSZNEJ PARTII. NIE LICZY SIĘ BEZPIECZEŃSTWO TYLKO ELEKTORAT BO DZIĘKI NIEMU BĘDZIE KORYTO. AMEN.[/size]
[/quote][quote name='wyborca' timestamp='1361959029' post='739152']
[size=3]SZANOWNY PANIE WÓJ… O PRZEPRASZAM BEZ OKULARÓW ŹLE WIDZĘ PANIE „PIASKIEM PO OCZACH” CZYTAJĄC WSZYSTKIE PAŃSKIE KOMENTARZE DOCHODZĘ DO WNIOSKU, ŻE JESTEŚ PAN WYZNAWCĄ PSL (CZYT. POPIERAMY SWOICH LUDZI LUB POSADY SWOIM LUDZIOM LUB POKRĘCIMY SOBIE LODY ITD. ITP.) SŁUSZNIE KTOŚ NAPISAŁ W KOMENTARZACH - CO JEST POWODEM TAKIEGO TRAKTOWANIA MIESZKAŃCÓW, MIANOWICIE ZBYT NISKIE POPARCIE W WYBORACH JEDYNIE SŁUSZNEJ PARTII. NIE LICZY SIĘ BEZPIECZEŃSTWO TYLKO ELEKTORAT BO DZIĘKI NIEMU BĘDZIE KORYTO. AMEN.[/size]
[/quote]Oto przykład kultury. I nie mam na myśli tylko czcionki, której użył mój adwersarz. Ten język, styl, sposób myślenia..... Ręce opadają. Każdy, kto myśli inaczej niż "blokerzy" z Krężnicy, musi byc koniecznie z PSL. Tak myślą, bo tak im wygodnie. Niestety, "wyborco" - pudło! Nie trafiłeś (-łaś). Nie jestem "wyznawcą" PSL. Nie wiem, jaki wynik miała ta partia w waszej gminie. Nie interesuje mnie to. Po prostu - od organizatorów oczekiwałem więcej rozsądku, mniej emocji. Tyle i tylko tyle.
P.S. Kiedy słucham myślących jak "wyborca", nie wierzę w to, że wyjdziemy z dołka, w którym jesteśmy. Nie wierzę, że inni będą darzyc nas szacunkiem, że potrafimy zbudowac społeczeństwo obywatelskie, że stac nas jako Polaków, obywateli, na pojednanie. Problem jest w tym, co odkrył już ponad wiek temu Wyspiański: "Duza by juz mogli miec, ino oni nie chcom chciec!"
[quote name='wyborca' timestamp='1361959029' post='739152']
[size=3]SZANOWNY PANIE WÓJ… O PRZEPRASZAM BEZ OKULARÓW ŹLE WIDZĘ PANIE „PIASKIEM PO OCZACH” CZYTAJĄC WSZYSTKIE PAŃSKIE KOMENTARZE DOCHODZĘ DO WNIOSKU, ŻE JESTEŚ PAN WYZNAWCĄ PSL (CZYT. POPIERAMY SWOICH LUDZI LUB POSADY SWOIM LUDZIOM LUB POKRĘCIMY SOBIE LODY ITD. ITP.) SŁUSZNIE KTOŚ NAPISAŁ W KOMENTARZ... rozwiń
Avatar
wyborca / 27 lutego 2013 o 10:57
0
[quote name='piaskiem_po_oczach' timestamp='1361907768' post='738957']
Dobrze, to ja też po raz enty pytam: Co da wasza dzisiejsza blokada? Proszę o konkretne wypowiedzi a nie ściemnianie. W jaki sposób posunie to sprawę drogi naprzód? Komu zrobiliście na złość? TVP (Panorama) w przeciwieństwie do DW pofatygowała się do starostwa, by wysłuchać i drugiej strony. Okazuje się, że wbrew temu, co głoszą "blokerzy", sprawa drogi będzie rozwiązana, oczywiście nie od razu (jutro, pojutrze, za miesiąc), i na pewno nie jest to zasługa tej blokady i ludzi, którzy ją zorganizowali. Z kolei wyzywanie kogoś od złodziei jest naruszeniem zapisów prawa (bodajże art.212 par.1 i 2 kk - kara nawet do 2 lat). Rozumiem bitewny zapał, ale rozsądek by się przydał.
[/quote]

[size=3]SZANOWNY PANIE WÓJ… O PRZEPRASZAM BEZ OKULARÓW ŹLE WIDZĘ PANIE „PIASKIEM PO OCZACH” CZYTAJĄC WSZYSTKIE PAŃSKIE KOMENTARZE DOCHODZĘ DO WNIOSKU, ŻE JESTEŚ PAN WYZNAWCĄ PSL (CZYT. POPIERAMY SWOICH LUDZI LUB POSADY SWOIM LUDZIOM LUB POKRĘCIMY SOBIE LODY ITD. ITP.) SŁUSZNIE KTOŚ NAPISAŁ W KOMENTARZACH - CO JEST POWODEM TAKIEGO TRAKTOWANIA MIESZKAŃCÓW, MIANOWICIE ZBYT NISKIE POPARCIE W WYBORACH JEDYNIE SŁUSZNEJ PARTII. NIE LICZY SIĘ BEZPIECZEŃSTWO TYLKO ELEKTORAT BO DZIĘKI NIEMU BĘDZIE KORYTO. AMEN.[/size]
[quote name='piaskiem_po_oczach' timestamp='1361907768' post='738957']
Dobrze, to ja też po raz enty pytam: Co da wasza dzisiejsza blokada? Proszę o konkretne wypowiedzi a nie ściemnianie. W jaki sposób posunie to sprawę drogi naprzód? Komu zrobiliście na złość? TVP (Panorama) w przeciwieństwie do DW pofatygowała się do starostwa, by wysłuchać i drugiej strony. Okazuje się, że wbrew temu, co głoszą "blokerzy", sprawa drogi będzie rozwiązana, oczywiście nie od razu (jutro, pojutrze, za miesiąc), i na pe... rozwiń
Avatar
gosc / 27 lutego 2013 o 06:17
0
odpowiedzialem ci w innym miejscu to odpowiem i tu
niczym się nie róznisz od opisanego przez siebie chamstwa bo szerzysz chamstwo w internecie, po wypiciu kilku piw tez bys robił burdy wracajac czy to z dyskoteki czy z pubu
brak ci elementarnego wychowania, kultury i szacunku dla ludzi ktorych nazywasz baranami
popatrz na filmach jak wyglądala blokada, jak wyglada ta szosa, jak /kulturalnie/ zachowywali sie ludzie ktorzy chodzil po przejsciu
zastanow sie nad sobą to moze i sam sporządniejesz
Avatar
Bartek / 26 lutego 2013 o 23:15
0
Pan z Malibu stał się wielkim społecznikiem za którym idą tłumy, tłumy baranów, które nie pamiętają jak organizował dyskoteki z których wracały hordy napitych dresów, niszczących wszystko na swej drodze, płoty, przystanki, co popadnie, a on miał to gdzieś, liczyła się kasa. Teraz sporządniał, bo disko już nie ma . . . lepiej późno niż wcale.
Avatar
blokada w panoramie lub. / 26 lutego 2013 o 21:33
0
[indent=2]Nagranie akcji w Panoramie Lubelskiej[/indent]

[indent=2][url="http://www.tvp.pl/lublin/informacyjne/panorama-lubelska/wideo/26-lutego-2013-g-1830/10226410"]http://www.tvp.pl/lu...g-1830/10226410[/url][/indent]
Avatar
kierowca, mieszkaniec / 26 lutego 2013 o 20:57
0
ja się strasznie zastanawiam co Ci przeszkadza w jakiekolwiek formie starania się coś osiągnąć. Jeśli jesteś taki mądry to zaproponuj coś, załatw ten temat a nie tylko krytykujesz innych. Właśnie to jest najbardziej denerwyjące że ktoś się stara coś zrobić a inny tylko krytykuje a sam nic nie zrobi a podejrzewam że nawet się nie pofatygowałeś żeby przyjśc i się chociażby wypowiedzieć.
Avatar
piaskiem_po_oczach / 26 lutego 2013 o 20:42
0
[quote name='kierowca, mieszkaniec' timestamp='1361905574' post='738938']
"piaskiem po oczach"-- zacznij w końcu czytać wszystko co jest napisane bo chyba już ze 100 razy było mówione że były liczne, trwające już kilka lat rozmowy ze starostwem i zarządem drogi i dalej nic nie jest zrobione. Więc się Ciebie pytam w jaki inny sposób sobie wyobrażasz starania??
[/quote]Dobrze, to ja też po raz enty pytam: Co da wasza dzisiejsza blokada? Proszę o konkretne wypowiedzi a nie ściemnianie. W jaki sposób posunie to sprawę drogi naprzód? Komu zrobiliście na złość? TVP (Panorama) w przeciwieństwie do DW pofatygowała się do starostwa, by wysłuchać i drugiej strony. Okazuje się, że wbrew temu, co głoszą "blokerzy", sprawa drogi będzie rozwiązana, oczywiście nie od razu (jutro, pojutrze, za miesiąc), i na pewno nie jest to zasługa tej blokady i ludzi, którzy ją zorganizowali. Z kolei wyzywanie kogoś od złodziei jest naruszeniem zapisów prawa (bodajże art.212 par.1 i 2 kk - kara nawet do 2 lat). Rozumiem bitewny zapał, ale rozsądek by się przydał.
[quote name='kierowca, mieszkaniec' timestamp='1361905574' post='738938']
"piaskiem po oczach"-- zacznij w końcu czytać wszystko co jest napisane bo chyba już ze 100 razy było mówione że były liczne, trwające już kilka lat rozmowy ze starostwem i zarządem drogi i dalej nic nie jest zrobione. Więc się Ciebie pytam w jaki inny sposób sobie wyobrażasz starania??
[/quote]Dobrze, to ja też po raz enty pytam: Co da wasza dzisiejsza blokada? Proszę o konkretne wypowiedzi a nie ściemnianie. W jaki sposób... rozwiń
Avatar
kierowca, mieszkaniec / 26 lutego 2013 o 20:06
0
"piaskiem po oczach"-- zacznij w końcu czytać wszystko co jest napisane bo chyba już ze 100 razy było mówione że były liczne, trwające już kilka lat rozmowy ze starostwem i zarządem drogi i dalej nic nie jest zrobione. Więc się Ciebie pytam w jaki inny sposób sobie wyobrażasz starania??
Avatar
ser / 5 marca 2013 o 15:24
0
Przecież tam nikt nie jeżdzi poza mieszkańcami! Sami siebie będą blokować! Ktoś może pomyśleć, że to jakaś międzynarodowa atreria! Ale jaja!
Avatar
MalibuLublin / 27 lutego 2013 o 23:51
0
[size=5]Dajcie spokój z wzajemnymi rozgrywkami pod różnymi nickami, gdzie jeden domyśla się odnośnie tożsamości drugiego i odwrotnie[/size]
[size=5]Uważam, że jeśli ktoś miał interes w tej sprawie to przyszedł na blokadę, mogli też przyjść jej przeciwnicy, ale takowych nie było, za to na forum co poniektórzy z ukrycia są bardzo mocni w argumentach ...[/size]
[size=5]Nie ma co też rozgrywać tego przyziemnego bardzo problemu do rozgrywek politycznych, bo każda rządząca dotąd /od wielu lat/ formacja, czy to w gminie, czy w powiecie jest po trosze winna zaniedbaniom co do tej drogi[/size]
[size=5]Wójt Adam Kuna, wbrew być może powszechnym wyobrażeniom, ma najmniej do powiedzenia w tej sprawie - decyzje zapadają w drodze uchwały Rady Gminy, a w tej radni krężniccy są po mniejszościowej stronie[/size]
[size=5]To nie znaczy, że Wójt nic nie może, bo może przejawiać większą inicjatywę, przykładowo bardziej monitując Powiat do działania, jak też może wnioskować do Rady Gminy o większy udział finansowy Gminy, wspomagający Powiat w planowanej inwestycji[/size]
[size=5]Ostateczna decyzja należy jednak właśnie do Powiatu, bo droga ma status powiatowej, a nie gminnej i to Starostwo Powiatu Lubelskiego jest najbardziej winne zaistniałej sytuacji[/size]
[size=5]Wypowiedź Wicestarosty na styczniowej sesji, zastanawiającego się, "czy koniecznie w tej chwili" zajmować się sprawą tej drogi, jest tego aż nadto wymownym przykładem ...[/size]
[size=5]Dajcie spokój z wzajemnymi rozgrywkami pod różnymi nickami, gdzie jeden domyśla się odnośnie tożsamości drugiego i odwrotnie[/size]
[size=5]Uważam, że jeśli ktoś miał interes w tej sprawie to przyszedł na blokadę, mogli też przyjść jej przeciwnicy, ale takowych nie było, za to na forum co poniektórzy z ukrycia są bardzo mocni w argumentach ...[/size]
[size=5]Nie ma co też rozgrywać tego przyziemnego bardzo problemu do rozgrywek politycznych, bo każda rządząca dotąd /od wielu lat/ formacja, czy to w gminie, czy w powiecie ... rozwiń
Avatar
piaskiem_po_oczach / 27 lutego 2013 o 20:14
0
[quote name='wyborca' timestamp='1361959029' post='739152']
[size=3]SZANOWNY PANIE WÓJ… O PRZEPRASZAM BEZ OKULARÓW ŹLE WIDZĘ PANIE „PIASKIEM PO OCZACH” CZYTAJĄC WSZYSTKIE PAŃSKIE KOMENTARZE DOCHODZĘ DO WNIOSKU, ŻE JESTEŚ PAN WYZNAWCĄ PSL (CZYT. POPIERAMY SWOICH LUDZI LUB POSADY SWOIM LUDZIOM LUB POKRĘCIMY SOBIE LODY ITD. ITP.) SŁUSZNIE KTOŚ NAPISAŁ W KOMENTARZACH - CO JEST POWODEM TAKIEGO TRAKTOWANIA MIESZKAŃCÓW, MIANOWICIE ZBYT NISKIE POPARCIE W WYBORACH JEDYNIE SŁUSZNEJ PARTII. NIE LICZY SIĘ BEZPIECZEŃSTWO TYLKO ELEKTORAT BO DZIĘKI NIEMU BĘDZIE KORYTO. AMEN.[/size]
[/quote][quote name='wyborca' timestamp='1361959029' post='739152']
[size=3]SZANOWNY PANIE WÓJ… O PRZEPRASZAM BEZ OKULARÓW ŹLE WIDZĘ PANIE „PIASKIEM PO OCZACH” CZYTAJĄC WSZYSTKIE PAŃSKIE KOMENTARZE DOCHODZĘ DO WNIOSKU, ŻE JESTEŚ PAN WYZNAWCĄ PSL (CZYT. POPIERAMY SWOICH LUDZI LUB POSADY SWOIM LUDZIOM LUB POKRĘCIMY SOBIE LODY ITD. ITP.) SŁUSZNIE KTOŚ NAPISAŁ W KOMENTARZACH - CO JEST POWODEM TAKIEGO TRAKTOWANIA MIESZKAŃCÓW, MIANOWICIE ZBYT NISKIE POPARCIE W WYBORACH JEDYNIE SŁUSZNEJ PARTII. NIE LICZY SIĘ BEZPIECZEŃSTWO TYLKO ELEKTORAT BO DZIĘKI NIEMU BĘDZIE KORYTO. AMEN.[/size]
[/quote][quote name='wyborca' timestamp='1361959029' post='739152']
[size=3]SZANOWNY PANIE WÓJ… O PRZEPRASZAM BEZ OKULARÓW ŹLE WIDZĘ PANIE „PIASKIEM PO OCZACH” CZYTAJĄC WSZYSTKIE PAŃSKIE KOMENTARZE DOCHODZĘ DO WNIOSKU, ŻE JESTEŚ PAN WYZNAWCĄ PSL (CZYT. POPIERAMY SWOICH LUDZI LUB POSADY SWOIM LUDZIOM LUB POKRĘCIMY SOBIE LODY ITD. ITP.) SŁUSZNIE KTOŚ NAPISAŁ W KOMENTARZACH - CO JEST POWODEM TAKIEGO TRAKTOWANIA MIESZKAŃCÓW, MIANOWICIE ZBYT NISKIE POPARCIE W WYBORACH JEDYNIE SŁUSZNEJ PARTII. NIE LICZY SIĘ BEZPIECZEŃSTWO TYLKO ELEKTORAT BO DZIĘKI NIEMU BĘDZIE KORYTO. AMEN.[/size]
[/quote][quote name='wyborca' timestamp='1361959029' post='739152']
[size=3]SZANOWNY PANIE WÓJ… O PRZEPRASZAM BEZ OKULARÓW ŹLE WIDZĘ PANIE „PIASKIEM PO OCZACH” CZYTAJĄC WSZYSTKIE PAŃSKIE KOMENTARZE DOCHODZĘ DO WNIOSKU, ŻE JESTEŚ PAN WYZNAWCĄ PSL (CZYT. POPIERAMY SWOICH LUDZI LUB POSADY SWOIM LUDZIOM LUB POKRĘCIMY SOBIE LODY ITD. ITP.) SŁUSZNIE KTOŚ NAPISAŁ W KOMENTARZACH - CO JEST POWODEM TAKIEGO TRAKTOWANIA MIESZKAŃCÓW, MIANOWICIE ZBYT NISKIE POPARCIE W WYBORACH JEDYNIE SŁUSZNEJ PARTII. NIE LICZY SIĘ BEZPIECZEŃSTWO TYLKO ELEKTORAT BO DZIĘKI NIEMU BĘDZIE KORYTO. AMEN.[/size]
[/quote][quote name='wyborca' timestamp='1361959029' post='739152']
[size=3]SZANOWNY PANIE WÓJ… O PRZEPRASZAM BEZ OKULARÓW ŹLE WIDZĘ PANIE „PIASKIEM PO OCZACH” CZYTAJĄC WSZYSTKIE PAŃSKIE KOMENTARZE DOCHODZĘ DO WNIOSKU, ŻE JESTEŚ PAN WYZNAWCĄ PSL (CZYT. POPIERAMY SWOICH LUDZI LUB POSADY SWOIM LUDZIOM LUB POKRĘCIMY SOBIE LODY ITD. ITP.) SŁUSZNIE KTOŚ NAPISAŁ W KOMENTARZACH - CO JEST POWODEM TAKIEGO TRAKTOWANIA MIESZKAŃCÓW, MIANOWICIE ZBYT NISKIE POPARCIE W WYBORACH JEDYNIE SŁUSZNEJ PARTII. NIE LICZY SIĘ BEZPIECZEŃSTWO TYLKO ELEKTORAT BO DZIĘKI NIEMU BĘDZIE KORYTO. AMEN.[/size]
[/quote]Oto przykład kultury. I nie mam na myśli tylko czcionki, której użył mój adwersarz. Ten język, styl, sposób myślenia..... Ręce opadają. Każdy, kto myśli inaczej niż "blokerzy" z Krężnicy, musi byc koniecznie z PSL. Tak myślą, bo tak im wygodnie. Niestety, "wyborco" - pudło! Nie trafiłeś (-łaś). Nie jestem "wyznawcą" PSL. Nie wiem, jaki wynik miała ta partia w waszej gminie. Nie interesuje mnie to. Po prostu - od organizatorów oczekiwałem więcej rozsądku, mniej emocji. Tyle i tylko tyle.
P.S. Kiedy słucham myślących jak "wyborca", nie wierzę w to, że wyjdziemy z dołka, w którym jesteśmy. Nie wierzę, że inni będą darzyc nas szacunkiem, że potrafimy zbudowac społeczeństwo obywatelskie, że stac nas jako Polaków, obywateli, na pojednanie. Problem jest w tym, co odkrył już ponad wiek temu Wyspiański: "Duza by juz mogli miec, ino oni nie chcom chciec!"
[quote name='wyborca' timestamp='1361959029' post='739152']
[size=3]SZANOWNY PANIE WÓJ… O PRZEPRASZAM BEZ OKULARÓW ŹLE WIDZĘ PANIE „PIASKIEM PO OCZACH” CZYTAJĄC WSZYSTKIE PAŃSKIE KOMENTARZE DOCHODZĘ DO WNIOSKU, ŻE JESTEŚ PAN WYZNAWCĄ PSL (CZYT. POPIERAMY SWOICH LUDZI LUB POSADY SWOIM LUDZIOM LUB POKRĘCIMY SOBIE LODY ITD. ITP.) SŁUSZNIE KTOŚ NAPISAŁ W KOMENTARZ... rozwiń
Avatar
wyborca / 27 lutego 2013 o 10:57
0
[quote name='piaskiem_po_oczach' timestamp='1361907768' post='738957']
Dobrze, to ja też po raz enty pytam: Co da wasza dzisiejsza blokada? Proszę o konkretne wypowiedzi a nie ściemnianie. W jaki sposób posunie to sprawę drogi naprzód? Komu zrobiliście na złość? TVP (Panorama) w przeciwieństwie do DW pofatygowała się do starostwa, by wysłuchać i drugiej strony. Okazuje się, że wbrew temu, co głoszą "blokerzy", sprawa drogi będzie rozwiązana, oczywiście nie od razu (jutro, pojutrze, za miesiąc), i na pewno nie jest to zasługa tej blokady i ludzi, którzy ją zorganizowali. Z kolei wyzywanie kogoś od złodziei jest naruszeniem zapisów prawa (bodajże art.212 par.1 i 2 kk - kara nawet do 2 lat). Rozumiem bitewny zapał, ale rozsądek by się przydał.
[/quote]

[size=3]SZANOWNY PANIE WÓJ… O PRZEPRASZAM BEZ OKULARÓW ŹLE WIDZĘ PANIE „PIASKIEM PO OCZACH” CZYTAJĄC WSZYSTKIE PAŃSKIE KOMENTARZE DOCHODZĘ DO WNIOSKU, ŻE JESTEŚ PAN WYZNAWCĄ PSL (CZYT. POPIERAMY SWOICH LUDZI LUB POSADY SWOIM LUDZIOM LUB POKRĘCIMY SOBIE LODY ITD. ITP.) SŁUSZNIE KTOŚ NAPISAŁ W KOMENTARZACH - CO JEST POWODEM TAKIEGO TRAKTOWANIA MIESZKAŃCÓW, MIANOWICIE ZBYT NISKIE POPARCIE W WYBORACH JEDYNIE SŁUSZNEJ PARTII. NIE LICZY SIĘ BEZPIECZEŃSTWO TYLKO ELEKTORAT BO DZIĘKI NIEMU BĘDZIE KORYTO. AMEN.[/size]
[quote name='piaskiem_po_oczach' timestamp='1361907768' post='738957']
Dobrze, to ja też po raz enty pytam: Co da wasza dzisiejsza blokada? Proszę o konkretne wypowiedzi a nie ściemnianie. W jaki sposób posunie to sprawę drogi naprzód? Komu zrobiliście na złość? TVP (Panorama) w przeciwieństwie do DW pofatygowała się do starostwa, by wysłuchać i drugiej strony. Okazuje się, że wbrew temu, co głoszą "blokerzy", sprawa drogi będzie rozwiązana, oczywiście nie od razu (jutro, pojutrze, za miesiąc), i na pe... rozwiń
Avatar
gosc / 27 lutego 2013 o 06:17
0
odpowiedzialem ci w innym miejscu to odpowiem i tu
niczym się nie róznisz od opisanego przez siebie chamstwa bo szerzysz chamstwo w internecie, po wypiciu kilku piw tez bys robił burdy wracajac czy to z dyskoteki czy z pubu
brak ci elementarnego wychowania, kultury i szacunku dla ludzi ktorych nazywasz baranami
popatrz na filmach jak wyglądala blokada, jak wyglada ta szosa, jak /kulturalnie/ zachowywali sie ludzie ktorzy chodzil po przejsciu
zastanow sie nad sobą to moze i sam sporządniejesz
Avatar
Bartek / 26 lutego 2013 o 23:15
0
Pan z Malibu stał się wielkim społecznikiem za którym idą tłumy, tłumy baranów, które nie pamiętają jak organizował dyskoteki z których wracały hordy napitych dresów, niszczących wszystko na swej drodze, płoty, przystanki, co popadnie, a on miał to gdzieś, liczyła się kasa. Teraz sporządniał, bo disko już nie ma . . . lepiej późno niż wcale.
Avatar
blokada w panoramie lub. / 26 lutego 2013 o 21:33
0
[indent=2]Nagranie akcji w Panoramie Lubelskiej[/indent]

[indent=2][url="http://www.tvp.pl/lublin/informacyjne/panorama-lubelska/wideo/26-lutego-2013-g-1830/10226410"]http://www.tvp.pl/lu...g-1830/10226410[/url][/indent]
Avatar
kierowca, mieszkaniec / 26 lutego 2013 o 20:57
0
ja się strasznie zastanawiam co Ci przeszkadza w jakiekolwiek formie starania się coś osiągnąć. Jeśli jesteś taki mądry to zaproponuj coś, załatw ten temat a nie tylko krytykujesz innych. Właśnie to jest najbardziej denerwyjące że ktoś się stara coś zrobić a inny tylko krytykuje a sam nic nie zrobi a podejrzewam że nawet się nie pofatygowałeś żeby przyjśc i się chociażby wypowiedzieć.
Avatar
piaskiem_po_oczach / 26 lutego 2013 o 20:42
0
[quote name='kierowca, mieszkaniec' timestamp='1361905574' post='738938']
"piaskiem po oczach"-- zacznij w końcu czytać wszystko co jest napisane bo chyba już ze 100 razy było mówione że były liczne, trwające już kilka lat rozmowy ze starostwem i zarządem drogi i dalej nic nie jest zrobione. Więc się Ciebie pytam w jaki inny sposób sobie wyobrażasz starania??
[/quote]Dobrze, to ja też po raz enty pytam: Co da wasza dzisiejsza blokada? Proszę o konkretne wypowiedzi a nie ściemnianie. W jaki sposób posunie to sprawę drogi naprzód? Komu zrobiliście na złość? TVP (Panorama) w przeciwieństwie do DW pofatygowała się do starostwa, by wysłuchać i drugiej strony. Okazuje się, że wbrew temu, co głoszą "blokerzy", sprawa drogi będzie rozwiązana, oczywiście nie od razu (jutro, pojutrze, za miesiąc), i na pewno nie jest to zasługa tej blokady i ludzi, którzy ją zorganizowali. Z kolei wyzywanie kogoś od złodziei jest naruszeniem zapisów prawa (bodajże art.212 par.1 i 2 kk - kara nawet do 2 lat). Rozumiem bitewny zapał, ale rozsądek by się przydał.
[quote name='kierowca, mieszkaniec' timestamp='1361905574' post='738938']
"piaskiem po oczach"-- zacznij w końcu czytać wszystko co jest napisane bo chyba już ze 100 razy było mówione że były liczne, trwające już kilka lat rozmowy ze starostwem i zarządem drogi i dalej nic nie jest zrobione. Więc się Ciebie pytam w jaki inny sposób sobie wyobrażasz starania??
[/quote]Dobrze, to ja też po raz enty pytam: Co da wasza dzisiejsza blokada? Proszę o konkretne wypowiedzi a nie ściemnianie. W jaki sposób... rozwiń
Avatar
kierowca, mieszkaniec / 26 lutego 2013 o 20:06
0
"piaskiem po oczach"-- zacznij w końcu czytać wszystko co jest napisane bo chyba już ze 100 razy było mówione że były liczne, trwające już kilka lat rozmowy ze starostwem i zarządem drogi i dalej nic nie jest zrobione. Więc się Ciebie pytam w jaki inny sposób sobie wyobrażasz starania??
Zobacz wszystkie komentarze 47

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 71 11

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 4 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 20 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 2

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 3 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!