Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

8 czerwca 2016 r.
15:02

Lekarze z Opola Lubelskiego mówią „Dość!”. Zapowiadają odejście z pracy

0 12 A A

Kilkunastu lekarzy Powiatowego Centrum Zdrowia domaga się od starosty zwolnienia z pracy prezesa należącej do samorządu spółki prowadzącej szpitale w Opolu i Poniatowej. I zapowiadają, że sami pracują tylko do końca czerwca.

Pod pismem skierowanym do starosty opolskiego Zenona Rodzika podpisało się 16 lekarzy. Już w pierwszym zdaniu pojawia się żądanie „o odwołanie w trybie natychmiastowym” prezesa Powiatowego Centrum Zdrowia Roberta Lisa.

Lekarze zarzucają mu „nieprawidłowości organizacyjne w funkcjonowaniu szpitala, co skutkuje brakiem synchronizacji pracy białego personelu, narażeniem życia i zdrowia pacjentów (...)”. O co konkretnie chodzi?

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość / 21 czerwca 2016 o 12:18
0
Jeżeli tak trzeba to niech odejdą i nie biorą czekoladek, jak im nie smakują. Nie ma ludzi nie zastąpionych. A do Lisa !. Kiedy wreszcie przeniesiecie chirurgię do Poniatowej. Bo jak widać chirurdzy z Opola nie maja laboratorium na miejscu, bo jest w Poniatowej . Przecież chirurgia dawno miała byż przeniesiona do Poniatowej , to o co chodzi w tym całym bałaganie.
Avatar
obcy / 21 czerwca 2016 o 09:14
0
Zawsze mogłeś zostać księdzem.
Avatar
rutto / 20 czerwca 2016 o 09:38
0
Ktoś się pomylił z powołaniem.A gdzie przysięga Hipokratesa?Jeśli się nie mylę?
Avatar
Gość / 19 czerwca 2016 o 12:17
0
..jak zachorujecie do tam w tyłki wchodzicie bez masełka Polaczki, ale pamiętajcie ...My was obsłużymy tak ,że będziecie myśleli , że szybko i profesjonalnie i miło, a jak jest to tylko my będziemy wiedzieć , bo wy w tej materii jesteście jak dzieci we mgle, ...i jeszcze czekoladki dostaniemy za to że was spławimy a wy będziece myśleć(chociaż w przypadku polskiego pacjenta nie ma o to obaw) że wszystko dla was zrobiliśmy---- do zobaczenia w szpitalu, na SOR itp. FRAJERZY
Avatar
Lekarz / 11 czerwca 2016 o 07:44
0
Dokładnie ....masz gościu rację. Ja z kolei mam już kilka specjalizacji i przepracowane lata na dyżurach. Nie udało mi się przez miesiąc codziennych dyżurów zarobić tyle ile zarobił w 3 tygodnie od poniedziałku do piątku fachowiec od wykończeniówki...dodatkowo fakturowanie usług było mu obce. Podpowiedzcie państwo gdzie można się pouczyć układania płytek????
Avatar
Gość / 11 czerwca 2016 o 07:11
0
Pani doktor Baszak atakuje....:)....Dziwne że Pan Prezes nagle stał się dla niej wrogiem. Cóż nie był dobrym psychologiem - zatrudnił ją, dał stanowisko dyrektora medycznego.... i w główce się poprzewracało...zaczęła robić teczki na różnych lekarzy, oparte na plotkach i insynuacjach. Okazało się że miała teczkę też na Prezesa:)....A teraz zamiast odejść z klasą by w innym miejscu siać zamęt "walczy". Pan Prezes remontuje, unowocześnia oddziały, pogonił łapówkarzy, dla mnie facet na 5!!! Kibicuję mu, niech się obroni przed psychopatką.... ciekawe czego w Klinice w Lublinie nie zatrudnili jej....wybitnego kardiologa...pomimo że mama wysoko na uczelni była:)...dziwne też że tylu lekarzy uległo jej "czarowi"....nawet ci opisani w jej teczkach... stado baranów.Doktorzy - mniej dyżurów i pisać się mi na kursy psychologii!!!!
Pani doktor Baszak atakuje....:)....Dziwne że Pan Prezes nagle stał się dla niej wrogiem. Cóż nie był dobrym psychologiem - zatrudnił ją, dał stanowisko dyrektora medycznego.... i w główce się poprzewracało...zaczęła robić teczki na różnych lekarzy, oparte na plotkach i insynuacjach. Okazało się że miała teczkę też na Prezesa:)....A teraz zamiast odejść z klasą by w innym miejscu siać zamęt "walczy". Pan Prezes remontuje, unowocześnia oddziały, pogonił łapówkarzy, dla mnie facet na 5!!! Kibicuję mu, niech się obroni przed psychopat... rozwiń
Avatar
już takich glutów paru przeżyłem / 10 czerwca 2016 o 08:29
0
lekarz rezydent (w czasie specjalizacji) napisał:
Nikt nie jest głupi. Za te pieniądze nikt nie przyjdzie pracować. Tam pracują ludzie którym zależy na Poniatowskim i Opolskim zdrowiu. Robią co mogą. Gdy pracuje się za kiepskie pieniądze w dobrej atmosferze i przy niskim obciążeniu - jest OK. Ale gdy mamy pracować jak fabryka, na pełnym gazie - to poproszę adekwatną do pracy pensję. PS. Przyjeżdżałem z Lublina na dyżury i wykonywać zabiegi. Dopóki była dobra atmosfera - przyjeżdżałem z przyjemnością. Nie ma atmosfery gdy jest przepracowanie, zmęczenie i frustracja - W takich warunkach to przynajmniej chcę zarabiać! Tak jak przedstawiciele innych zawodów: Przychodzi Hydraulik przykręcić kran - 100zł. "Podpięcie komputera w serwisie" - 250zł.  Ułożenie 10 płytek na parapecie - 300zł. Ja szanuję pracę, wiedzę i umiejętności fachowców w swojej dziedzinie. Dlaczego nikt nie szanuje ADEKWATNIE mojej pracy ??? Padnie uszczelka w kranie - muszę CZEKAĆ (i nic się nie stanie, najwyżej odetnę wodę). Zepsuje się samochód - trudno pojadę mpkiem. Odpadnie płytka? "Się naprawi, się przyklei, będzie Pan zadowolony". JEST RÓŻNICA - w moim fachu nie ma możliwości na błędy i na powtórki - one się zdarzają, owszem - ale to odrębny temat kto jest temu winien... A pracuję na etacie w lubelskiej klinice 12złotych za godzinę (2240zł brutto !!!!) - etat lekarza rezydenta z ministerstwa. DZIĘKUJĘ DOBRANOC. IDĘ SPAĆ Po 72 godzinach dyżuru.
Jak przyjemnie posluchać "fachowca" z rozujałym ego. Jeśli praca nie pasi, to zajmij się kranami, spluczkami, płytkami etc. A tak na marginesie - kolego, ty dopiero raczkujesz w zawodzie. Na humory i pieniądze przyjdzie czas, o ile przyjdzie. Ucz się i wysypiaj i... marz o kokosach na prowincji.  
Jak przyjemnie posluchać "fachowca" z rozujałym ego. Jeśli praca nie pasi, to zajmij się kranami, spluczkami, płytkami etc. A tak na marginesie - kolego, ty dopiero raczkujesz w zawodzie. Na humory i pieniądze przyjdzie czas, o ile przyjdzie. Ucz się i wysypiaj i... marz o kokosach na prowincji.   rozwiń
Avatar
old boy / 9 czerwca 2016 o 09:08
0
Pan Starosta jak zawszę otacza się fachowcami.Jak długo jeszcze będzie niszczył Powiat Opolski?
Avatar
Gość / 8 czerwca 2016 o 23:02
0
Pan Dyrektor, jak widać, nie tylko Chełm,ale i Opole potrafi roz… .., Zdolniacha.
Avatar
lekarz rezydent (w czasie specjalizacji) / 8 czerwca 2016 o 16:11
0
Nikt nie jest głupi. Za te pieniądze nikt nie przyjdzie pracować. Tam pracują ludzie którym zależy na Poniatowskim i Opolskim zdrowiu. Robią co mogą. Gdy pracuje się za kiepskie pieniądze w dobrej atmosferze i przy niskim obciążeniu - jest OK. Ale gdy mamy pracować jak fabryka, na pełnym gazie - to poproszę adekwatną do pracy pensję. PS. Przyjeżdżałem z Lublina na dyżury i wykonywać zabiegi. Dopóki była dobra atmosfera - przyjeżdżałem z przyjemnością. Nie ma atmosfery gdy jest przepracowanie, zmęczenie i frustracja - W takich warunkach to przynajmniej chcę zarabiać! Tak jak przedstawiciele innych zawodów: Przychodzi Hydraulik przykręcić kran - 100zł. "Podpięcie komputera w serwisie" - 250zł. Ułożenie 10 płytek na parapecie - 300zł. Ja szanuję pracę, wiedzę i umiejętności fachowców w swojej dziedzinie. Dlaczego nikt nie szanuje ADEKWATNIE mojej pracy ??? Padnie uszczelka w kranie - muszę CZEKAĆ (i nic się nie stanie, najwyżej odetnę wodę). Zepsuje się samochód - trudno pojadę mpkiem. Odpadnie płytka? "Się naprawi, się przyklei, będzie Pan zadowolony". JEST RÓŻNICA - w moim fachu nie ma możliwości na błędy i na powtórki - one się zdarzają, owszem - ale to odrębny temat kto jest temu winien... A pracuję na etacie w lubelskiej klinice 12złotych za godzinę (2240zł brutto !!!!) - etat lekarza rezydenta z ministerstwa. DZIĘKUJĘ DOBRANOC. IDĘ SPAĆ Po 72 godzinach dyżuru.
Nikt nie jest głupi. Za te pieniądze nikt nie przyjdzie pracować. Tam pracują ludzie którym zależy na Poniatowskim i Opolskim zdrowiu. Robią co mogą. Gdy pracuje się za kiepskie pieniądze w dobrej atmosferze i przy niskim obciążeniu - jest OK. Ale gdy mamy pracować jak fabryka, na pełnym gazie - to poproszę adekwatną do pracy pensję. PS. Przyjeżdżałem z Lublina na dyżury i wykonywać zabiegi. Dopóki była dobra atmosfera - przyjeżdżałem z przyjemnością. Nie ma atmosfery gdy jest przepracowanie, zmęczenie i frustracja - W takich warunkach to pr... rozwiń
Avatar
gość / 21 czerwca 2016 o 12:18
0
Jeżeli tak trzeba to niech odejdą i nie biorą czekoladek, jak im nie smakują. Nie ma ludzi nie zastąpionych. A do Lisa !. Kiedy wreszcie przeniesiecie chirurgię do Poniatowej. Bo jak widać chirurdzy z Opola nie maja laboratorium na miejscu, bo jest w Poniatowej . Przecież chirurgia dawno miała byż przeniesiona do Poniatowej , to o co chodzi w tym całym bałaganie.
Avatar
obcy / 21 czerwca 2016 o 09:14
0
Zawsze mogłeś zostać księdzem.
Avatar
rutto / 20 czerwca 2016 o 09:38
0
Ktoś się pomylił z powołaniem.A gdzie przysięga Hipokratesa?Jeśli się nie mylę?
Avatar
Gość / 19 czerwca 2016 o 12:17
0
..jak zachorujecie do tam w tyłki wchodzicie bez masełka Polaczki, ale pamiętajcie ...My was obsłużymy tak ,że będziecie myśleli , że szybko i profesjonalnie i miło, a jak jest to tylko my będziemy wiedzieć , bo wy w tej materii jesteście jak dzieci we mgle, ...i jeszcze czekoladki dostaniemy za to że was spławimy a wy będziece myśleć(chociaż w przypadku polskiego pacjenta nie ma o to obaw) że wszystko dla was zrobiliśmy---- do zobaczenia w szpitalu, na SOR itp. FRAJERZY
Avatar
Lekarz / 11 czerwca 2016 o 07:44
0
Dokładnie ....masz gościu rację. Ja z kolei mam już kilka specjalizacji i przepracowane lata na dyżurach. Nie udało mi się przez miesiąc codziennych dyżurów zarobić tyle ile zarobił w 3 tygodnie od poniedziałku do piątku fachowiec od wykończeniówki...dodatkowo fakturowanie usług było mu obce. Podpowiedzcie państwo gdzie można się pouczyć układania płytek????
Avatar
Gość / 11 czerwca 2016 o 07:11
0
Pani doktor Baszak atakuje....:)....Dziwne że Pan Prezes nagle stał się dla niej wrogiem. Cóż nie był dobrym psychologiem - zatrudnił ją, dał stanowisko dyrektora medycznego.... i w główce się poprzewracało...zaczęła robić teczki na różnych lekarzy, oparte na plotkach i insynuacjach. Okazało się że miała teczkę też na Prezesa:)....A teraz zamiast odejść z klasą by w innym miejscu siać zamęt "walczy". Pan Prezes remontuje, unowocześnia oddziały, pogonił łapówkarzy, dla mnie facet na 5!!! Kibicuję mu, niech się obroni przed psychopatką.... ciekawe czego w Klinice w Lublinie nie zatrudnili jej....wybitnego kardiologa...pomimo że mama wysoko na uczelni była:)...dziwne też że tylu lekarzy uległo jej "czarowi"....nawet ci opisani w jej teczkach... stado baranów.Doktorzy - mniej dyżurów i pisać się mi na kursy psychologii!!!!
Pani doktor Baszak atakuje....:)....Dziwne że Pan Prezes nagle stał się dla niej wrogiem. Cóż nie był dobrym psychologiem - zatrudnił ją, dał stanowisko dyrektora medycznego.... i w główce się poprzewracało...zaczęła robić teczki na różnych lekarzy, oparte na plotkach i insynuacjach. Okazało się że miała teczkę też na Prezesa:)....A teraz zamiast odejść z klasą by w innym miejscu siać zamęt "walczy". Pan Prezes remontuje, unowocześnia oddziały, pogonił łapówkarzy, dla mnie facet na 5!!! Kibicuję mu, niech się obroni przed psychopat... rozwiń
Avatar
już takich glutów paru przeżyłem / 10 czerwca 2016 o 08:29
0
lekarz rezydent (w czasie specjalizacji) napisał:
Nikt nie jest głupi. Za te pieniądze nikt nie przyjdzie pracować. Tam pracują ludzie którym zależy na Poniatowskim i Opolskim zdrowiu. Robią co mogą. Gdy pracuje się za kiepskie pieniądze w dobrej atmosferze i przy niskim obciążeniu - jest OK. Ale gdy mamy pracować jak fabryka, na pełnym gazie - to poproszę adekwatną do pracy pensję. PS. Przyjeżdżałem z Lublina na dyżury i wykonywać zabiegi. Dopóki była dobra atmosfera - przyjeżdżałem z przyjemnością. Nie ma atmosfery gdy jest przepracowanie, zmęczenie i frustracja - W takich warunkach to przynajmniej chcę zarabiać! Tak jak przedstawiciele innych zawodów: Przychodzi Hydraulik przykręcić kran - 100zł. "Podpięcie komputera w serwisie" - 250zł.  Ułożenie 10 płytek na parapecie - 300zł. Ja szanuję pracę, wiedzę i umiejętności fachowców w swojej dziedzinie. Dlaczego nikt nie szanuje ADEKWATNIE mojej pracy ??? Padnie uszczelka w kranie - muszę CZEKAĆ (i nic się nie stanie, najwyżej odetnę wodę). Zepsuje się samochód - trudno pojadę mpkiem. Odpadnie płytka? "Się naprawi, się przyklei, będzie Pan zadowolony". JEST RÓŻNICA - w moim fachu nie ma możliwości na błędy i na powtórki - one się zdarzają, owszem - ale to odrębny temat kto jest temu winien... A pracuję na etacie w lubelskiej klinice 12złotych za godzinę (2240zł brutto !!!!) - etat lekarza rezydenta z ministerstwa. DZIĘKUJĘ DOBRANOC. IDĘ SPAĆ Po 72 godzinach dyżuru.
Jak przyjemnie posluchać "fachowca" z rozujałym ego. Jeśli praca nie pasi, to zajmij się kranami, spluczkami, płytkami etc. A tak na marginesie - kolego, ty dopiero raczkujesz w zawodzie. Na humory i pieniądze przyjdzie czas, o ile przyjdzie. Ucz się i wysypiaj i... marz o kokosach na prowincji.  
Jak przyjemnie posluchać "fachowca" z rozujałym ego. Jeśli praca nie pasi, to zajmij się kranami, spluczkami, płytkami etc. A tak na marginesie - kolego, ty dopiero raczkujesz w zawodzie. Na humory i pieniądze przyjdzie czas, o ile przyjdzie. Ucz się i wysypiaj i... marz o kokosach na prowincji.   rozwiń
Avatar
old boy / 9 czerwca 2016 o 09:08
0
Pan Starosta jak zawszę otacza się fachowcami.Jak długo jeszcze będzie niszczył Powiat Opolski?
Avatar
Gość / 8 czerwca 2016 o 23:02
0
Pan Dyrektor, jak widać, nie tylko Chełm,ale i Opole potrafi roz… .., Zdolniacha.
Avatar
lekarz rezydent (w czasie specjalizacji) / 8 czerwca 2016 o 16:11
0
Nikt nie jest głupi. Za te pieniądze nikt nie przyjdzie pracować. Tam pracują ludzie którym zależy na Poniatowskim i Opolskim zdrowiu. Robią co mogą. Gdy pracuje się za kiepskie pieniądze w dobrej atmosferze i przy niskim obciążeniu - jest OK. Ale gdy mamy pracować jak fabryka, na pełnym gazie - to poproszę adekwatną do pracy pensję. PS. Przyjeżdżałem z Lublina na dyżury i wykonywać zabiegi. Dopóki była dobra atmosfera - przyjeżdżałem z przyjemnością. Nie ma atmosfery gdy jest przepracowanie, zmęczenie i frustracja - W takich warunkach to przynajmniej chcę zarabiać! Tak jak przedstawiciele innych zawodów: Przychodzi Hydraulik przykręcić kran - 100zł. "Podpięcie komputera w serwisie" - 250zł. Ułożenie 10 płytek na parapecie - 300zł. Ja szanuję pracę, wiedzę i umiejętności fachowców w swojej dziedzinie. Dlaczego nikt nie szanuje ADEKWATNIE mojej pracy ??? Padnie uszczelka w kranie - muszę CZEKAĆ (i nic się nie stanie, najwyżej odetnę wodę). Zepsuje się samochód - trudno pojadę mpkiem. Odpadnie płytka? "Się naprawi, się przyklei, będzie Pan zadowolony". JEST RÓŻNICA - w moim fachu nie ma możliwości na błędy i na powtórki - one się zdarzają, owszem - ale to odrębny temat kto jest temu winien... A pracuję na etacie w lubelskiej klinice 12złotych za godzinę (2240zł brutto !!!!) - etat lekarza rezydenta z ministerstwa. DZIĘKUJĘ DOBRANOC. IDĘ SPAĆ Po 72 godzinach dyżuru.
Nikt nie jest głupi. Za te pieniądze nikt nie przyjdzie pracować. Tam pracują ludzie którym zależy na Poniatowskim i Opolskim zdrowiu. Robią co mogą. Gdy pracuje się za kiepskie pieniądze w dobrej atmosferze i przy niskim obciążeniu - jest OK. Ale gdy mamy pracować jak fabryka, na pełnym gazie - to poproszę adekwatną do pracy pensję. PS. Przyjeżdżałem z Lublina na dyżury i wykonywać zabiegi. Dopóki była dobra atmosfera - przyjeżdżałem z przyjemnością. Nie ma atmosfery gdy jest przepracowanie, zmęczenie i frustracja - W takich warunkach to pr... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie 0 2

Podopieczni Łukasza Gieresza w pierwszym swoim sparingu w tym okresie przygotowawczym rozbili aż 7:1 beniaminka IV ligi Start Krasnystaw.

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia]
galeria

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia] 4 3

Groźny wypadek w miejscowości Krupe. Na prostym odcinku drogi zderzyły się czołowo dwa volkswageny.

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą
Po naszej publikacji

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą 16 5

Prokuratura zajmie się sprawą śmierci 26-latka z okolic Poniatowej. Kamil Gnaś mimo silnego bólu, gorączki i wymiotów nie został przyjęty do miejscowego szpitala. Zmarł po kilku dniach.

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup”

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup” 1 0

W Narolu został rozegrany IV Turniej Oldbojów 35+ „Parkowa Cup”. W zawodach triumfował zespół Traper Lubaczów, który pokonał w finale ekipę gospodarzy dopiero po rzutach karnych (3:2)

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun
28 lipca 2018, 15:00

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun 2 0

Co Gdzie Kiedy.Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym (Rynek 19) i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zapraszają na wernisaż wystawy Ewy Braun Odtwarzanie minionych światów... Otwarcie ekspozycji odbędzie się 28 lipca o godz. 15 i towarzyszyć będzie Festiwalowi Dwa Brzegi.

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy 58 12

Wojsko zapowiada powrót na dawny poligon na Majdanku. Będą tu ćwiczyć „terytorialsi”. Mieszkańcy bloków na pobliskim Felinie są zaniepokojeni. Obawiają się hałasu i sądzą, że może tutaj powstać strzelnica. Mundurowi uspokajają: nie będzie ani strzelnicy, ani czołgów.

Historyczny awans Bad Boys Zastawie

Historyczny awans Bad Boys Zastawie 0 0

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA Bad Boys Zastawie po raz pierwszy w historii będą beniaminkiem w V lidze

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę
Kraj
film

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę 17 2

Zamykana w domu, głodna i zaniedbana. - Kiedyś chodziła z kubkiem po klatce schodowej i prosiła o wodę – opowiadają sąsiedzi. 61-letnia pani Halina ze Słupska potrzebowała natychmiastowej pomocy

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato
20 lipca 2018, 0:00

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato 2 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 20-22 lipca na Moście imienia Mariana Lutosławskiego wystąpią zespoły: PARA, Standard Brass Band oraz Lubelskie Babie Lato. Nie zabraknie również ciekawych warsztatów i zajęć dla dzieci.

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie
21 lipca 2018, 19:00

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie 4 7

W sobotę Kayah, Katarzyna Nosowska, Monika Brodka i Paulina Przybysz zaśpiewają swoje największe przeboje na pl. Zamkowym podczas bezpłatnego koncertu „Siła Kobiet”. Przy okazji o wyjątkowych kobietach przypomni też Ośrodek Brama Grodzka – Teatr NN w swoim specjalnym wydawnictwie

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał 0 2