Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

18 sierpnia 2008 r.
20:46
Edytuj ten wpis

Lubartów: Dwóch 16-latków odebrało sobie życie

0 15 A A

Dwaj szesnastoletni chłopcy popełnili samobójstwo niemal w tym samym czasie. Dzień po dniu powiesili się w swoich mieszkaniach.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Prokuratura sprawdza, co łączy obie tragedie.

W piątek życie odebrał sobie 16-letni Mateusz. Rodzina znalazła go powieszonego w mieszkaniu. Na ratunek było za późno. W niedzielę po południu odkryto zwłoki 16-letniego Arka. Prawdopodobnie chłopak powiesił się poprzedniego dnia.

- Wiadomo, że chłopcy znali się - mówi Małgorzata Duszyńska, prokurator rejonowy w Lubartowie.

Nastolatkowie mieszkali niedaleko siebie. Arek prawdopodobnie wiedział o śmierci kolegi. Co pchnęło ich do desperackiego kroku? Być może na to pytanie odpowiedzą świadkowie. Wezwania dostaną osoby, które dobrze znały obydwu chłopców, bądź miały z nimi kontakt w ostatnim czasie. Prokuratura zleciła przeprowadzenie sekcji zwłok i pobranie krwi do badań na obecność środków odurzających.

W ostatnich dniach na Lubelszczyźnie samobójstwo popełniło kilkanaście osób, m.in. trzy w powiecie łukowskim. W Łęcznej samobójstwo popełniła nastolatka.

(er)

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ktoś / 23 sierpnia 2008 o 20:53
0
tak sobie myślę...czy Wy dzieciaki nie macie żadnych większych problemów?!...zawód miłosny?!(zakładając że to prawdziwy powód),dziewczyna chłopaka odtrąca i ten od razu postanawia popełnić samobójstwo?!...nie wiem jakie były prawdziwe powody tych samobójstw ale...ludzie tracą dobytki całego życia w ciągu paru sekund, tracą praktycznie całe rodziny w wypadkach czy innych nieszczęściach i nie popełniają samobójstw!...spójrzmy prawdzie w oczy...rośnie nam bardzo słabe społeczeństwo!gdy napotykają nikłą przeszkodę od razu się załamują!...

Współczuję rodzicom tych młodych ludzi(samolubów można by rzec bo o swoich rodzicach nie pomyśleli...a nawiasem mówiąc-ich rodzice mają teraz dopiero powód do tego by zakończyć życie:/)...
a i chciałem dodać jeszcze od siebie że chyba nie wypada się wyzywać w tym temacie...

Pozdrawiam i...nie dajcie się zwariować...życie jest po to żeby żyć:]
tak sobie myślę...czy Wy dzieciaki nie macie żadnych większych problemów?!...zawód miłosny?!(zakładając że to prawdziwy powód),dziewczyna chłopaka odtrąca i ten od razu postanawia popełnić samobójstwo?!...nie wiem jakie były prawdziwe powody tych samobójstw ale...ludzie tracą dobytki całego życia w ciągu paru sekund, tracą praktycznie całe rodziny w wypadkach czy innych nieszczęściach i nie popełniają samobójstw!...spójrzmy prawdzie w oczy...rośnie nam bardzo słabe społeczeństwo!gdy napotykają nikłą przeszkodę od razu się... rozwiń
Avatar
Magda / 23 sierpnia 2008 o 09:40
0
Nikt do kąca nie wyjaśni tej sprawy to jest jak koszmar który mógł się zdażyć tylko w filmach.
Prawdę znają znajomi Arka i Mateusza.
U Arka naprawdę był zawód miłosny i my wszyscy to wiemy.
Zabójst nic nie łączy ale samobójstwo Mateusza dodało Arkowi Odwagi.
[*]AREK[*]MATEUSZ[*]
Avatar
onaaa / 20 sierpnia 2008 o 12:37
0
ludzie na jakim swiecie wy zyjecie nie zycze abyscie wy mieli takie problemy zebyscie popelnili samobojstwo ci ktorych takie rzeczy niedotycza mogli by zaoszczęsdzic sobie chamskich komentarzy bo nie bedzie im do smiechu jak ich spotka podobna sytuacja, to tyle a z chamskimi komentarzami to prosze do domu jezeli tak was wychowano.
Avatar
olol / 20 sierpnia 2008 o 11:31
0
oni są jacy po je.... żeby obrazu sie iść i wieszać no ale jak maja nawalone w głowie to co zrobisz??!!!
oni są jacy po je.... żeby obrazu sie iść i wieszać no ale jak maja nawalone w głowie to co zrobisz??!!! rozwiń
Avatar
Prawo / 19 sierpnia 2008 o 22:47
0
ny153 napisał:
Gowno kogo obchodza twoje zale, czy stawiasz swieczki, czy kloca w kiblu. Nie masz nic madrego do powiedzenia to nie pisz wcale. A idiota mozesz nazawc co najwyzej siebie, takie masz prawo. Ale i tak gowno to kogo obchodzi, wiec.. Wysil sie, albo zamilknij.
pozdrawiam


PROSTAKU MOŻE NASTĘPNA TRAGEDIA BĘDZIE W TWOIM DOMU.
TO TY ZAMILKNIJ NA WIEKI.
TYŚ NIE KLOC TYLKO ZWIS....
Avatar
Milusiaa / 19 sierpnia 2008 o 16:49
0
Szkoda Mi ICh :(
Tacy Młodzi
TyLe Jeszcze Przed NiMi BYło



[*] AreK [*] MateUSz
Avatar
ny153 / 19 sierpnia 2008 o 11:00
0
stefan napisał:
Idiota, tyle w temacie.

Co do chłopaków ... nie stawiam świeczek, znałem tylko z widzenia ale niewątpliwie szkoda ich.


Gowno kogo obchodza twoje zale, czy stawiasz swieczki, czy kloca w kiblu. Nie masz nic madrego do powiedzenia to nie pisz wcale. A idiota mozesz nazawc co najwyzej siebie, takie masz prawo. Ale i tak gowno to kogo obchodzi, wiec.. Wysil sie, albo zamilknij.
pozdrawiam
Avatar
stefan / 19 sierpnia 2008 o 02:32
0
STYX napisał:
No nie....Pyrek też mnie zawiodła ale żeby zaraz zatrudniać sznurek !

Idiota, tyle w temacie.

Co do chłopaków ... nie stawiam świeczek, znałem tylko z widzenia ale niewątpliwie szkoda ich.
Avatar
kamila / 19 sierpnia 2008 o 01:17
0
'Prokuratura sprawdza, co łączy obie tragedie. '

Jestem 100% pewna, ze nic nie łączy obu tragedi. Arka znałam dosyć długo - chodziłam znim do klasy.. Nigdy nie powiedziała bym, ze odbierze sobie życie.. NIGDY ! Widocznie wybrał życie w innym świecie .. w świecie gdzie nie bedzie miał żadnych problemów, gdzie będzie szcześliwy na wieki. Natomiast Mateusza znałam tylko ze szkoły,ale również nie sadziłabym, ze to zrobi... Mam nadzieje, że będzie im tam dobrze ..

[*] Arek !! [*] Mateusz - na zawsze w naszej pamieci .. :(
'Prokuratura sprawdza, co łączy obie tragedie. '

Jestem 100% pewna, ze nic nie łączy obu tragedi. Arka znałam dosyć długo - chodziłam znim do klasy.. Nigdy nie powiedziała bym, ze odbierze sobie życie.. NIGDY ! Widocznie wybrał życie w innym świecie .. w świecie gdzie nie bedzie miał żadnych problemów, gdzie będzie szcześliwy na wieki. Natomiast Mateusza znałam tylko ze szkoły,ale również nie sadziłabym, ze to zrobi... Mam nadzieje, że będzie im tam dobrze ..

[*] Arek !! [*] Mateusz - ... rozwiń
Avatar
Poprostu / 18 sierpnia 2008 o 23:40
0
do tej pory nie dochodzi do mnie to co sie stało .Poprostu nie mogę uwierzyć ,że mogli to zrobić .Mateusza znalam tylko ze szkoły z Arkiem było inaczej chłopak każdego potrafił pocieszyć i nic nie wskazywało na to ,że może zrobić cos takiego.Po za tym jestem tego samego zdania co "przyjaciólka" tych tragedii nic nie łaczy ale śmierć Mateusza dodała odwagi Arkowi [*] pokoj ich duszom.
Avatar
ktoś / 23 sierpnia 2008 o 20:53
0
tak sobie myślę...czy Wy dzieciaki nie macie żadnych większych problemów?!...zawód miłosny?!(zakładając że to prawdziwy powód),dziewczyna chłopaka odtrąca i ten od razu postanawia popełnić samobójstwo?!...nie wiem jakie były prawdziwe powody tych samobójstw ale...ludzie tracą dobytki całego życia w ciągu paru sekund, tracą praktycznie całe rodziny w wypadkach czy innych nieszczęściach i nie popełniają samobójstw!...spójrzmy prawdzie w oczy...rośnie nam bardzo słabe społeczeństwo!gdy napotykają nikłą przeszkodę od razu się załamują!...

Współczuję rodzicom tych młodych ludzi(samolubów można by rzec bo o swoich rodzicach nie pomyśleli...a nawiasem mówiąc-ich rodzice mają teraz dopiero powód do tego by zakończyć życie:/)...
a i chciałem dodać jeszcze od siebie że chyba nie wypada się wyzywać w tym temacie...

Pozdrawiam i...nie dajcie się zwariować...życie jest po to żeby żyć:]
tak sobie myślę...czy Wy dzieciaki nie macie żadnych większych problemów?!...zawód miłosny?!(zakładając że to prawdziwy powód),dziewczyna chłopaka odtrąca i ten od razu postanawia popełnić samobójstwo?!...nie wiem jakie były prawdziwe powody tych samobójstw ale...ludzie tracą dobytki całego życia w ciągu paru sekund, tracą praktycznie całe rodziny w wypadkach czy innych nieszczęściach i nie popełniają samobójstw!...spójrzmy prawdzie w oczy...rośnie nam bardzo słabe społeczeństwo!gdy napotykają nikłą przeszkodę od razu się... rozwiń
Avatar
Magda / 23 sierpnia 2008 o 09:40
0
Nikt do kąca nie wyjaśni tej sprawy to jest jak koszmar który mógł się zdażyć tylko w filmach.
Prawdę znają znajomi Arka i Mateusza.
U Arka naprawdę był zawód miłosny i my wszyscy to wiemy.
Zabójst nic nie łączy ale samobójstwo Mateusza dodało Arkowi Odwagi.
[*]AREK[*]MATEUSZ[*]
Avatar
onaaa / 20 sierpnia 2008 o 12:37
0
ludzie na jakim swiecie wy zyjecie nie zycze abyscie wy mieli takie problemy zebyscie popelnili samobojstwo ci ktorych takie rzeczy niedotycza mogli by zaoszczęsdzic sobie chamskich komentarzy bo nie bedzie im do smiechu jak ich spotka podobna sytuacja, to tyle a z chamskimi komentarzami to prosze do domu jezeli tak was wychowano.
Avatar
olol / 20 sierpnia 2008 o 11:31
0
oni są jacy po je.... żeby obrazu sie iść i wieszać no ale jak maja nawalone w głowie to co zrobisz??!!!
oni są jacy po je.... żeby obrazu sie iść i wieszać no ale jak maja nawalone w głowie to co zrobisz??!!! rozwiń
Avatar
Prawo / 19 sierpnia 2008 o 22:47
0
ny153 napisał:
Gowno kogo obchodza twoje zale, czy stawiasz swieczki, czy kloca w kiblu. Nie masz nic madrego do powiedzenia to nie pisz wcale. A idiota mozesz nazawc co najwyzej siebie, takie masz prawo. Ale i tak gowno to kogo obchodzi, wiec.. Wysil sie, albo zamilknij.
pozdrawiam


PROSTAKU MOŻE NASTĘPNA TRAGEDIA BĘDZIE W TWOIM DOMU.
TO TY ZAMILKNIJ NA WIEKI.
TYŚ NIE KLOC TYLKO ZWIS....
Avatar
Milusiaa / 19 sierpnia 2008 o 16:49
0
Szkoda Mi ICh :(
Tacy Młodzi
TyLe Jeszcze Przed NiMi BYło



[*] AreK [*] MateUSz
Avatar
ny153 / 19 sierpnia 2008 o 11:00
0
stefan napisał:
Idiota, tyle w temacie.

Co do chłopaków ... nie stawiam świeczek, znałem tylko z widzenia ale niewątpliwie szkoda ich.


Gowno kogo obchodza twoje zale, czy stawiasz swieczki, czy kloca w kiblu. Nie masz nic madrego do powiedzenia to nie pisz wcale. A idiota mozesz nazawc co najwyzej siebie, takie masz prawo. Ale i tak gowno to kogo obchodzi, wiec.. Wysil sie, albo zamilknij.
pozdrawiam
Avatar
stefan / 19 sierpnia 2008 o 02:32
0
STYX napisał:
No nie....Pyrek też mnie zawiodła ale żeby zaraz zatrudniać sznurek !

Idiota, tyle w temacie.

Co do chłopaków ... nie stawiam świeczek, znałem tylko z widzenia ale niewątpliwie szkoda ich.
Avatar
kamila / 19 sierpnia 2008 o 01:17
0
'Prokuratura sprawdza, co łączy obie tragedie. '

Jestem 100% pewna, ze nic nie łączy obu tragedi. Arka znałam dosyć długo - chodziłam znim do klasy.. Nigdy nie powiedziała bym, ze odbierze sobie życie.. NIGDY ! Widocznie wybrał życie w innym świecie .. w świecie gdzie nie bedzie miał żadnych problemów, gdzie będzie szcześliwy na wieki. Natomiast Mateusza znałam tylko ze szkoły,ale również nie sadziłabym, ze to zrobi... Mam nadzieje, że będzie im tam dobrze ..

[*] Arek !! [*] Mateusz - na zawsze w naszej pamieci .. :(
'Prokuratura sprawdza, co łączy obie tragedie. '

Jestem 100% pewna, ze nic nie łączy obu tragedi. Arka znałam dosyć długo - chodziłam znim do klasy.. Nigdy nie powiedziała bym, ze odbierze sobie życie.. NIGDY ! Widocznie wybrał życie w innym świecie .. w świecie gdzie nie bedzie miał żadnych problemów, gdzie będzie szcześliwy na wieki. Natomiast Mateusza znałam tylko ze szkoły,ale również nie sadziłabym, ze to zrobi... Mam nadzieje, że będzie im tam dobrze ..

[*] Arek !! [*] Mateusz - ... rozwiń
Avatar
Poprostu / 18 sierpnia 2008 o 23:40
0
do tej pory nie dochodzi do mnie to co sie stało .Poprostu nie mogę uwierzyć ,że mogli to zrobić .Mateusza znalam tylko ze szkoły z Arkiem było inaczej chłopak każdego potrafił pocieszyć i nic nie wskazywało na to ,że może zrobić cos takiego.Po za tym jestem tego samego zdania co "przyjaciólka" tych tragedii nic nie łaczy ale śmierć Mateusza dodała odwagi Arkowi [*] pokoj ich duszom.
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Straż Graniczna podsumowała ubiegły rok. Wyegzekwowała kilka milionów złotych z kar grzywny

Straż Graniczna podsumowała ubiegły rok. Wyegzekwowała kilka milionów złotych z kar grzywny 0 0

Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej wyegzekwowali w ubiegłym roku ponad 5.5 miliona złotych z kar grzywny nałożonych na kontrolowane osoby.

Kiedyś obrzucił fekaliami tablicę smoleńską, teraz znowu dał o sobie znać. Eugeniusz P. aresztowany

Kiedyś obrzucił fekaliami tablicę smoleńską, teraz znowu dał o sobie znać. Eugeniusz P. aresztowany 6 1

Zanim policja znalazła w jego domu prawdziwy arsenał, Eugeniusz P. zjawił się w Urzędzie Gminy. Kazał przekazać wójtowi, że „nóż myśliwski jest już kupiony”. Kilka lat wcześniej obrzucił fekaliami tablicę smoleńską na Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Urzędnikom nie przeszkodziło to uhonorować go wyróżnieniem „Za zasługi dla Kraśnika”

Radni apelują o progi zwalniające na niebezpiecznym skrzyżowaniu

Radni apelują o progi zwalniające na niebezpiecznym skrzyżowaniu 0 1

Progi zwalniające, o które wnioskowali radni Zjednoczonej Prawicy, raczej nie powstaną. Ale prezydent Białej Podlaskiej obiecuje inne rozwiązania.

Grzegorz Gajaszek (Pol-Inowex Skarpa): Awans na igrzyska jest możliwy

Grzegorz Gajaszek (Pol-Inowex Skarpa): Awans na igrzyska jest możliwy 0 1

ROZMOWA z Grzegorzem Gajaszkiem, trenerem Pol-Inowex Skarpy Lublin

Zespół Hańba w Strefie Innych Brzmień
15 lutego 2019, 19:00

Zespół Hańba w Strefie Innych Brzmień 0 0

Strefa Innych Brzmień powraca w 2019 roku. Pierwszy koncert w ramach cyklu zaplanowano na 15 lutego o godz. 19. W Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) wystąpi zespół Hańba.

Tomasz Kwiatkowski - stand-up w Puławach
25 stycznia 2019, 19:00

Tomasz Kwiatkowski - stand-up w Puławach 0 0

Co Gdzie Kiedy. The Local w Puławach (ul. Kołłątaja 50a) zaprasza na stand-upowy wieczór z udziałem Tomasza Kwiatkowskiego. Start w piątek, 25 stycznia o godz. 19.

Most za Kurowem już otwarty. Kosztował 4,1 mln zł

Most za Kurowem już otwarty. Kosztował 4,1 mln zł 3 0

Nadzór budowlany dopuścił do użytkowania nowy most w miejscowości Kłoda za Kurowem. Dzięki temu kierowcy bez przeszkód mogą już podróżować m.in. w kierunku Michowa. To już kolejna przeprawa w powiecie puławskim, która zyskała nową jakość.

Młodzi hokeiści LHT Lublin zagrali w I Międzynarodowym Turnieju U-13 w Icemanii

Młodzi hokeiści LHT Lublin zagrali w I Międzynarodowym Turnieju U-13 w Icemanii 0 0

Młodzi zawodnicy z Lublina mogli sprawdzić się w sobotę na I Międzynarodowym Turnieju Hokeja na Lodzie U-13. Gospodarze nie zaliczą jednak tego występu do udanych, bo udało im się wywalczyć tylko jeden remis

Miasto chce urządzić nowe części parku Jana Pawła II. Ile będzie trzeba wydać?

Miasto chce urządzić nowe części parku Jana Pawła II. Ile będzie trzeba wydać? 7 7

Ponad 2 mln zł spodziewa się wydać Urząd Miasta na urządzenie nowych części parku Jana Pawła II, który ciągnie się wzdłuż całych Czubów. Ratusz przymierza się do wykonania robót, których nie udało się przeprowadzić w zeszłym roku. Urządzanie nowych części parku miałoby się rozpocząć wczesną wiosną

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 22 stycznia 2019 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 22 stycznia 2019 roku 0 0

Nowy festiwal w Lublinie. Swawola niszczy, Śleboda jest mądra

Nowy festiwal w Lublinie. Swawola niszczy, Śleboda jest mądra 0 3

19 lutego w lubelskim Teatrze Starym rozpocznie się Festiwal Danuty Szaflarskiej „Śleboda/Danutka”. W programie koncert, filmy, spektakl i spotkania. Nagrodę „Gong Danutki” otrzyma Janusz Gajos

S17 z Piask do Hrebennego. 10 firm jest zainteresowanych opracowaniem dokumentacji

S17 z Piask do Hrebennego. 10 firm jest zainteresowanych opracowaniem dokumentacji 0 3

Dziesięć firm jest zainteresowanych opracowaniem dokumentacji dla S17 od Piask do Hrebennego. Połowa z nich złożyła oferty na wszystkie trzy części.

Rekordowa zbiórka WOŚP na Facebooku. "Zapełnijmy ostatnią puszkę prezydenta"

Rekordowa zbiórka WOŚP na Facebooku. "Zapełnijmy ostatnią puszkę prezydenta" 2 14

Na koncie Fundacji WOŚP jest już 48,4 mln zł z deklarowanych 92,1 mln zł – mówił Jerzy Owsiak na konferencji prasowej poświęconej 27. finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.