Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

13 listopada 2010 r.
16:21
Edytuj ten wpis

Miał narkotyki. Tłumaczył, że marihuaną karmi papugi

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 10 A A

Nastolatek z gminy Niemce przyłapany na posiadaniu marihuany wpierał policjantom, że karmił nią papugi.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Młodzieniec będzie odpowiadał nie tylko za posiadanie narkotyków. Policjanci trafili do jego domu, bo w środę wraz z bratem i 15-letnim kompanem napadli na przechodnia. W minioną środę od mężczyzny idącego ulicą Szczerbowskiego w Lublinie zażądali pieniędzy. Postraszyli go metalową pałką. Zabrali telefon. Potem uciekli.

Policjanci doszli kim byli rabusie. - Okazali się nimi dwaj bracia w wieku 17 i 19 lat oraz ich 15-letni kolega – mówi Andrzej Fijołek, z KWP w Lublinie. - Podczas zatrzymania policjanci przeszukali mieszkanie braci w gminie Niemce. Okazało się, że jeden z nich miał ponad 300 gram marihuany oraz urządzenia służące do uprawy konopi indyjskich.

Bracia przyznali się jedynie do rozboju. Jeden z nich stwierdził, że marihuana służyła jako karma dla papug.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
nr / 28 listopada 2010 o 20:48
0
Dobrze, powinni po du*** dostać gówniarze, patologia. Nic z tego i tak nie będzie.
Avatar
Squartos / 14 listopada 2010 o 11:33
0
Jedyne co można zarzucić pismakowi-autorowi tego artykułu, to fakt, że skupił się na posiadanej przez nich trawie (niegroźnej używce, o wiele mniej szkodliwej niż fajki i tytoń, ekspertyzy The Lancet i WHO), a nie na sednie sprawy. Oni napadli na człowieka, naruszyli wolność innej osoby, zasługują więc na karę. Jeśli byli tak głupi, że trzymali w chacie 300 g i napadali ludzi z użyciem niebezpiecznych narzędzi to należy się śmiać, a nie nad nimi użalać...
Avatar
michal / 14 listopada 2010 o 11:06
0
To już papugi nie można sobie hodować, koniec świata!
Avatar
moha / 14 listopada 2010 o 11:04
0
moge sie zalozyc, ze pismak-hipokryta, ktory pisal ta kretynska notatke, tez JARA.
Avatar
mama / 14 listopada 2010 o 11:01
0
!!!!!!!i dobrze moze karmil, nie bedą z ludzi robić idiotów chce to pali nie chcecie to nie palcie,koniec z karaniem za posiadanie!!
Avatar
m / 14 listopada 2010 o 09:42
0
wszyscy jesteśmy narkomanami (wikipedia -> narkotyk)
Avatar
p / 14 listopada 2010 o 07:54
0
"wpierał policjantom, że karmił nią papugi". Litości...Żeby tak "wpierać" w lidzie Panie Redaktorze?
Avatar
kor / 14 listopada 2010 o 01:14
0
do ~anty STYX~ : moze Ty? tak?
Avatar
anty STYX / 13 listopada 2010 o 22:07
0
[quote name='STYX' timestamp='1289671103' post='379652']
A to deb***, sam jest jak papuga...
[/quote]

STYX wypierd.. z forum! dojebie Cie wreszcie ktoś po IP gwarantuje ci !
Avatar
STYX / 13 listopada 2010 o 18:58
0
A to deb***, sam jest jak papuga...
Avatar
nr / 28 listopada 2010 o 20:48
0
Dobrze, powinni po du*** dostać gówniarze, patologia. Nic z tego i tak nie będzie.
Avatar
Squartos / 14 listopada 2010 o 11:33
0
Jedyne co można zarzucić pismakowi-autorowi tego artykułu, to fakt, że skupił się na posiadanej przez nich trawie (niegroźnej używce, o wiele mniej szkodliwej niż fajki i tytoń, ekspertyzy The Lancet i WHO), a nie na sednie sprawy. Oni napadli na człowieka, naruszyli wolność innej osoby, zasługują więc na karę. Jeśli byli tak głupi, że trzymali w chacie 300 g i napadali ludzi z użyciem niebezpiecznych narzędzi to należy się śmiać, a nie nad nimi użalać...
Avatar
michal / 14 listopada 2010 o 11:06
0
To już papugi nie można sobie hodować, koniec świata!
Avatar
moha / 14 listopada 2010 o 11:04
0
moge sie zalozyc, ze pismak-hipokryta, ktory pisal ta kretynska notatke, tez JARA.
Avatar
mama / 14 listopada 2010 o 11:01
0
!!!!!!!i dobrze moze karmil, nie bedą z ludzi robić idiotów chce to pali nie chcecie to nie palcie,koniec z karaniem za posiadanie!!
Avatar
m / 14 listopada 2010 o 09:42
0
wszyscy jesteśmy narkomanami (wikipedia -> narkotyk)
Avatar
p / 14 listopada 2010 o 07:54
0
"wpierał policjantom, że karmił nią papugi". Litości...Żeby tak "wpierać" w lidzie Panie Redaktorze?
Avatar
kor / 14 listopada 2010 o 01:14
0
do ~anty STYX~ : moze Ty? tak?
Avatar
anty STYX / 13 listopada 2010 o 22:07
0
[quote name='STYX' timestamp='1289671103' post='379652']
A to deb***, sam jest jak papuga...
[/quote]

STYX wypierd.. z forum! dojebie Cie wreszcie ktoś po IP gwarantuje ci !
Avatar
STYX / 13 listopada 2010 o 18:58
0
A to deb***, sam jest jak papuga...
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 1

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód/

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 1 5

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 15 2

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 3

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 5 10

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 7

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 2 17

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 7

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 27 9

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!