Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

30 grudnia 2008 r.
18:46
Edytuj ten wpis

Milion z dotacji UE dla żony wicemarszałka -cd.

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 16 A A

Kontrolerzy marszałka nie sprawdzili, czy eksperci z podlegającej Markowi Flasińskiemu agencji byli bezstronni w ocenie wniosku jego żony. Zbadali tylko formalności: czy złożono go w terminie i na odpowiednim druku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
maniek / 13 kwietnia 2009 r. o 15:25
LAWP to porażka na całym froncie. Na 95 projektów z turystyki odrzuciła 65. Przyznali znajomkom itp. Dobre , naprawdę dobra projekty odrzucili z błachych powodów. Ich wyjaśnienia były bezpodstawne, bez żadnych podstaw prawnych. Mogą już się spodziewać 65 protestów i co za tym idzie 65 pozwów sądowych które przegrają w 99%. Mówimy o kryzysie o oni - kolesie przyznają kasę znajomym i swoim rodzinom. Gdzie jest CBA, gdzie jest ABW i podobne instytucje odpowiedzialne za korupcję. Śmieszny kraj, trzymają pieniądze na koncie zamiast je rozdać by ludzie mogli inwestować lub spłacić kredyty trzymają je dla kolesi dla których może przypadkiem zbraknąć.
LAWP to porażka na całym froncie. Na 95 projektów z turystyki odrzuciła 65. Przyznali znajomkom itp. Dobre , naprawdę dobra projekty odrzucili z błachych powodów. Ich wyjaśnienia były bezpodstawne, bez żadnych podstaw prawnych. Mogą już się spodziewać 65 protestów i co za tym idzie 65 pozwów sądowych które przegrają w 99%. Mówimy o kryzysie o oni - kolesie przyznają kasę znajomym i swoim rodzinom. Gdzie jest CBA, gdzie jest ABW i podobne instytucje odpowiedzialne za korupcję. Śmieszny kraj, trzymają pieniądze na koncie zamiast je rozdać by... rozwiń
Avatar
rafał panas / 31 grudnia 2008 r. o 14:02
maverick6 napisał:
Do PO mi daleko, tylko logicznie rozumuję ) Zastanawia mnie styl dzinnika: "afera w urzędzie.." "pieniądze dla żony..." hahahaha
przecież pieniądze dostanie firma na konkrenty projekt w którym jest harmonogram wydatków, zestawienie wydatków kwalifikowalnych itd..
każdy projekt przechodzi 3 kontrole: przed realizacją, w trakcie i po realizacji. W razie stwierdzenia nieprawidłowości - zwrot kasy. Żona nie dostanie ani złotówki z kasy unijnej, tylko ewentualnie większe zyski za parę lat, jeżeli w efekcie realizacji projektu firma zacznie osiągać większe zyski. Ludzie myślcie, zakładacie z góry że projekt dostał dofinansowanie bo współwłaścicielką firmy jest żona marszałka. A co jeżeli tak nie było?? Proponuję lekturę GW, tam jest rzetelna informacja bez żadnych "afer" itp


Witam, problem w tym, że urząd sam sobie nie dał szansy wyjaśnić tej sprawy. Zamiast przyłożyć się do kontroli dla własnego dobra, próbuje wmówić, że wszystko jest przejrzyste i zgodnie z najwyższymi standardami. Owszem nie jest
Pozdrawiam Rafał Panas
łożyć się do kontroli dla własnego dobra, próbuje wmówić, że wszystko jest przejrzyste i zgodnie z najwyższymi standardami. Owszem nie jest
Pozdrawiam Rafał Panas rozwiń
Avatar
maverick6 / 31 grudnia 2008 r. o 11:04
odnośnie mojej wypowiedzi: ..." i w związku z tym małe możliwości manipulacji"
No cóż, jej interpretacja zależy od interpretującego i tylko o nim świadczy :DDDDDDDDDDDDDD
Avatar
maverick6 / 31 grudnia 2008 r. o 11:01
Do PO mi daleko, tylko logicznie rozumuję ) Zastanawia mnie styl dzinnika: "afera w urzędzie.." "pieniądze dla żony..." hahahaha
przecież pieniądze dostanie firma na konkrenty projekt w którym jest harmonogram wydatków, zestawienie wydatków kwalifikowalnych itd..
każdy projekt przechodzi 3 kontrole: przed realizacją, w trakcie i po realizacji. W razie stwierdzenia nieprawidłowości - zwrot kasy. Żona nie dostanie ani złotówki z kasy unijnej, tylko ewentualnie większe zyski za parę lat, jeżeli w efekcie realizacji projektu firma zacznie osiągać większe zyski. Ludzie myślcie, zakładacie z góry że projekt dostał dofinansowanie bo współwłaścicielką firmy jest żona marszałka. A co jeżeli tak nie było?? Proponuję lekturę GW, tam jest rzetelna informacja bez żadnych "afer" itp
Do PO mi daleko, tylko logicznie rozumuję ) Zastanawia mnie styl dzinnika: "afera w urzędzie.." "pieniądze dla żony..." hahahaha
przecież pieniądze dostanie firma na konkrenty projekt w którym jest harmonogram wydatków, zestawienie wydatków kwalifikowalnych itd..
każdy projekt przechodzi 3 kontrole: przed realizacją, w trakcie i po realizacji. W razie stwierdzenia nieprawidłowości - zwrot kasy. Żona nie dostanie ani złotówki z kasy unijnej, tylko ewentualnie większe zyski za parę lat, jeżeli w efekcie realizac... rozwiń
Avatar
kse / 31 grudnia 2008 r. o 10:49
maverick6 napisał:
.... i w związku z tym małe możliwości manipulacji.


POkrętna ale ciekawa logika
Avatar
kse / 31 grudnia 2008 r. o 10:48
maverick6 napisał:
.... i w związku z tym małe możliwości manipulacji.


POkrętna ale ciekawa logika
Avatar
maverick6 / 31 grudnia 2008 r. o 10:34
Ale afera... hehehehe ciekawe że tylko w dzienniku wschodnim :DDDDDDDDDDD
Jak się ma męża marszałka to już nici z pięniędzy unijnych heh, A co jeśli wniosek jest przygotowany rzetelnie i poprawnie?? Jeśli jest zaskarżony do wojewody to sprawdzi on czy oceniono go poprawnie. A swoją drogą to eksperci mają jasno wytyczone kryteria oceny i w związku z tym małe możliwości manipulacji.
Avatar
matti / 31 grudnia 2008 r. o 08:59
Jaki marszałek taka kontrola i taki urząd
Avatar
Michał23 / 31 grudnia 2008 r. o 07:41
A gdzie to p. Pitera.Chodzą słuchy,że ta pani traci słuch i wzrok,gdy chodzi o przestępstwa jakich dokonują jej towarzysze partyjni.A gdzie słowo p. Tuska,że osobiście będzie zwalczał nepotyzm,przekręty i złodziejstwo w szeregach PO.
Avatar
Mikołaj / 31 grudnia 2008 r. o 07:20
Coś mi się wydaje, że członkowie Platformy z Puław walczą o palmę pierszeństwa w aferalności. To takie zdegenerowane moralnie środowisko. Otoczenie ich posła Włodzimierza Karnowskiego zdaje się. Niech Redaktorzy zainteresują się sprawą popiołów z ZA. To jest dopiero sprawa na pierwsze strony.
Avatar
maniek / 13 kwietnia 2009 r. o 15:25
LAWP to porażka na całym froncie. Na 95 projektów z turystyki odrzuciła 65. Przyznali znajomkom itp. Dobre , naprawdę dobra projekty odrzucili z błachych powodów. Ich wyjaśnienia były bezpodstawne, bez żadnych podstaw prawnych. Mogą już się spodziewać 65 protestów i co za tym idzie 65 pozwów sądowych które przegrają w 99%. Mówimy o kryzysie o oni - kolesie przyznają kasę znajomym i swoim rodzinom. Gdzie jest CBA, gdzie jest ABW i podobne instytucje odpowiedzialne za korupcję. Śmieszny kraj, trzymają pieniądze na koncie zamiast je rozdać by ludzie mogli inwestować lub spłacić kredyty trzymają je dla kolesi dla których może przypadkiem zbraknąć.
LAWP to porażka na całym froncie. Na 95 projektów z turystyki odrzuciła 65. Przyznali znajomkom itp. Dobre , naprawdę dobra projekty odrzucili z błachych powodów. Ich wyjaśnienia były bezpodstawne, bez żadnych podstaw prawnych. Mogą już się spodziewać 65 protestów i co za tym idzie 65 pozwów sądowych które przegrają w 99%. Mówimy o kryzysie o oni - kolesie przyznają kasę znajomym i swoim rodzinom. Gdzie jest CBA, gdzie jest ABW i podobne instytucje odpowiedzialne za korupcję. Śmieszny kraj, trzymają pieniądze na koncie zamiast je rozdać by... rozwiń
Avatar
rafał panas / 31 grudnia 2008 r. o 14:02
maverick6 napisał:
Do PO mi daleko, tylko logicznie rozumuję ) Zastanawia mnie styl dzinnika: "afera w urzędzie.." "pieniądze dla żony..." hahahaha
przecież pieniądze dostanie firma na konkrenty projekt w którym jest harmonogram wydatków, zestawienie wydatków kwalifikowalnych itd..
każdy projekt przechodzi 3 kontrole: przed realizacją, w trakcie i po realizacji. W razie stwierdzenia nieprawidłowości - zwrot kasy. Żona nie dostanie ani złotówki z kasy unijnej, tylko ewentualnie większe zyski za parę lat, jeżeli w efekcie realizacji projektu firma zacznie osiągać większe zyski. Ludzie myślcie, zakładacie z góry że projekt dostał dofinansowanie bo współwłaścicielką firmy jest żona marszałka. A co jeżeli tak nie było?? Proponuję lekturę GW, tam jest rzetelna informacja bez żadnych "afer" itp


Witam, problem w tym, że urząd sam sobie nie dał szansy wyjaśnić tej sprawy. Zamiast przyłożyć się do kontroli dla własnego dobra, próbuje wmówić, że wszystko jest przejrzyste i zgodnie z najwyższymi standardami. Owszem nie jest
Pozdrawiam Rafał Panas
łożyć się do kontroli dla własnego dobra, próbuje wmówić, że wszystko jest przejrzyste i zgodnie z najwyższymi standardami. Owszem nie jest
Pozdrawiam Rafał Panas rozwiń
Avatar
maverick6 / 31 grudnia 2008 r. o 11:04
odnośnie mojej wypowiedzi: ..." i w związku z tym małe możliwości manipulacji"
No cóż, jej interpretacja zależy od interpretującego i tylko o nim świadczy :DDDDDDDDDDDDDD
Avatar
maverick6 / 31 grudnia 2008 r. o 11:01
Do PO mi daleko, tylko logicznie rozumuję ) Zastanawia mnie styl dzinnika: "afera w urzędzie.." "pieniądze dla żony..." hahahaha
przecież pieniądze dostanie firma na konkrenty projekt w którym jest harmonogram wydatków, zestawienie wydatków kwalifikowalnych itd..
każdy projekt przechodzi 3 kontrole: przed realizacją, w trakcie i po realizacji. W razie stwierdzenia nieprawidłowości - zwrot kasy. Żona nie dostanie ani złotówki z kasy unijnej, tylko ewentualnie większe zyski za parę lat, jeżeli w efekcie realizacji projektu firma zacznie osiągać większe zyski. Ludzie myślcie, zakładacie z góry że projekt dostał dofinansowanie bo współwłaścicielką firmy jest żona marszałka. A co jeżeli tak nie było?? Proponuję lekturę GW, tam jest rzetelna informacja bez żadnych "afer" itp
Do PO mi daleko, tylko logicznie rozumuję ) Zastanawia mnie styl dzinnika: "afera w urzędzie.." "pieniądze dla żony..." hahahaha
przecież pieniądze dostanie firma na konkrenty projekt w którym jest harmonogram wydatków, zestawienie wydatków kwalifikowalnych itd..
każdy projekt przechodzi 3 kontrole: przed realizacją, w trakcie i po realizacji. W razie stwierdzenia nieprawidłowości - zwrot kasy. Żona nie dostanie ani złotówki z kasy unijnej, tylko ewentualnie większe zyski za parę lat, jeżeli w efekcie realizac... rozwiń
Avatar
kse / 31 grudnia 2008 r. o 10:49
maverick6 napisał:
.... i w związku z tym małe możliwości manipulacji.


POkrętna ale ciekawa logika
Avatar
kse / 31 grudnia 2008 r. o 10:48
maverick6 napisał:
.... i w związku z tym małe możliwości manipulacji.


POkrętna ale ciekawa logika
Avatar
maverick6 / 31 grudnia 2008 r. o 10:34
Ale afera... hehehehe ciekawe że tylko w dzienniku wschodnim :DDDDDDDDDDD
Jak się ma męża marszałka to już nici z pięniędzy unijnych heh, A co jeśli wniosek jest przygotowany rzetelnie i poprawnie?? Jeśli jest zaskarżony do wojewody to sprawdzi on czy oceniono go poprawnie. A swoją drogą to eksperci mają jasno wytyczone kryteria oceny i w związku z tym małe możliwości manipulacji.
Avatar
matti / 31 grudnia 2008 r. o 08:59
Jaki marszałek taka kontrola i taki urząd
Avatar
Michał23 / 31 grudnia 2008 r. o 07:41
A gdzie to p. Pitera.Chodzą słuchy,że ta pani traci słuch i wzrok,gdy chodzi o przestępstwa jakich dokonują jej towarzysze partyjni.A gdzie słowo p. Tuska,że osobiście będzie zwalczał nepotyzm,przekręty i złodziejstwo w szeregach PO.
Avatar
Mikołaj / 31 grudnia 2008 r. o 07:20
Coś mi się wydaje, że członkowie Platformy z Puław walczą o palmę pierszeństwa w aferalności. To takie zdegenerowane moralnie środowisko. Otoczenie ich posła Włodzimierza Karnowskiego zdaje się. Niech Redaktorzy zainteresują się sprawą popiołów z ZA. To jest dopiero sprawa na pierwsze strony.
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Motor Lublin: droga do złota
Magazyn
galeria

Motor Lublin: droga do złota

Nie mieli sobie równych w rundzie zasadniczej. W fazie play-off musieli mierzyć się z przeciwnościami losu i odrabiać 12 punktów straty z pierwszego meczu finałowego. Dla żużlowców Motoru Lublin – świeżo koronowanych Drużynowych Mistrzów Polski – nie ma rzeczy niemożliwych. Droga do złota nie była jednak usłana różami.

Repertuar kin i teatrów w Lublinie i regionie [30.09-02.10]. "Niewidzialna wojna" i "Uśmiechnij się"
30 września 2022, 9:00

Repertuar kin i teatrów w Lublinie i regionie [30.09-02.10]. "Niewidzialna wojna" i "Uśmiechnij się"

Patryk Vega powraca na ekrany kin z kolejnym filmem. Tym razem o... samym sobie. Wśród nowości w lubelskich kinach znajdziemy jednak nie tylko autobiografię kontrowersyjnego reżysera. Wśród premier m.in. horror "Uśmiechnij się". Będzie także premiera sceniczna - "Diabelski młyn" w Teatrze Osterwy. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Lublin. To ostatnia szansa by kupić abonament parkingowy taniej

Lublin. To ostatnia szansa by kupić abonament parkingowy taniej

Od soboty wzrosną opłaty za postój w Strefie Płatnego Parkowania. Jeszcze dziś można kupić abonament w starej cenie.

Edach Budowlani zagrają z Orkanem Sochaczew i chcą wygrać z mistrzem

Edach Budowlani zagrają z Orkanem Sochaczew i chcą wygrać z mistrzem

Edach Budowlani zagrają z Orkanem Sochaczew. Pierwszy gwizdek spotkania na boisku przy ul. Magnoliowej, w niedzielę, o godz. 14. Transmisję przeprowadzi stacja TVP Sport

Dni otwarte Funduszy Europejskich w Kraśniku

Dni otwarte Funduszy Europejskich w Kraśniku

Czy niebieskie światło jest szkodliwe i jak wpływa na zdrowie?

Czy niebieskie światło jest szkodliwe i jak wpływa na zdrowie?

Niebieskie światło jest wszechobecne - dociera do nas z ekranów telefonów, komputerów czy z żarówek. Czy jest ono szkodliwe dla naszego zdrowia? Czy możemy się przed nim uchronić? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

Opel uderzył w drzewo. Nie żyje 45-letni mieszkaniec Lublina
zdjęcia
galeria

Opel uderzył w drzewo. Nie żyje 45-letni mieszkaniec Lublina

Policjanci prowadzą śledztwo w sprawie wczorajszego wypadku w powiecie parczewskim. W Nowym Orzechowie zginął 45-letni kierowca opla. Pasażer, który z nim jechał z rozbitego auta wysiadł o własnych siłach.

Nowy kazimierski plan zagospodarowania "to mniejsze zło"?

Nowy kazimierski plan zagospodarowania "to mniejsze zło"?

Radni mieli wątpliwości, co do poszczególnych rozwiązań wprowadzonych w nowym planie zagospodarowania przestrzennego oraz jego zgodności ze studium, ale przyjęcie dokumentu w większości poparli. Lokalne władze zapewniają, że usunięto wszystkie błędy wskazane przez nadzór wojewody.

Górnik Łęczna zagra u siebie z GKS Tychy. Powrót starych znajomych

Górnik Łęczna zagra u siebie z GKS Tychy. Powrót starych znajomych

Pierwsza w historii rozgrywek zaplecza PKO BP Ekstraklasy przerwa dobiega końca. W sobotę Górnik Łęczna zmierzy się u siebie z GKS Tychy

Dodatkowe pieniądze dla policjantów z Kraśnika. "Czym jest ta masa pieniędzy?"